Kādreiz biju “stukač”, bet tagad “ietekmes aģents”

H-86-2LRTT komentārs

Laiks iet, cilvēki mainās, arī nosaukumi mainās. Kādreiz okšķerus dēvēja par STUKAČIEM, bet šodien šis nicinošais nosaukums ir aizstāts ar daudz “cildenākiem” vārdiem – IETEKMES AĢENTI. Nosaukums mainīts, bet būtība palikusi tā pati- izzināt, ziņot un jaukt galvu mazāk politiskajiem pilsoņiem… .

Šodien apskatīsim dažus no šīs pusfabrikātu šlakas.

Apsiitis_Kalvis_160851

Foto: Klīst un klīst ŠĪ “migla sarkanā” pār Latvijas ārēm, nu jau septiņus gadu desmitus… .

“Ietekmes aģents”, kurš katram latvietim jāzina !

Viens no tādiem ir LU matemātikas un informātikas pasniedzējs Kalvis Apsītis. Vīram, kurš strādā “tādu darbu”, nu nevajadzētu sēdēt tik daudz pie datora un rakstīt neskaitāmus “palagus” uz vientiešu jautājumiem. Bet, kā redzams, tas šim “zēnam” ir jādara attiecīgās iestādes uzdevumā. To arī šis “ietekmes aģents” dara ar baudu. Šis superaktīvais cīnītājs uzdrošinās pat Aivaru Sluci nosaukt par plātīzeri. Protams, ka pēc “maskavas nama” rekomendācijas… .

Naidu un nesaprašanos šis LU pasniedzējs  kultivē zem patriotisma “širmja”.

It kā jau daudzās vietās aģents Apsītis runā  loģiski un pat patriotiski. Iepazīsimies ar vienu no viņa komentāriem sakarā ar 16 martu. Lasiet uzmanīgi un jūs redzēsiet, kā izlien šī kangara, piedodiet, “ietekmes aģenta” “āža kāja” no plīsušā zābaka. Lūk, komentārs:    Par šī gada 16.martu bija visnotaļ labs iespaids – bija jauka diena, daudz piemiņas pasākuma dalībnieku, aizkustinošs dievkalpojums un vīru kora dziedājumi Doma baznīcā. Bet daļai mūsu līdzpilsoņu Latvijas tautas upuri, kas radušies okupācijas režīmu noziegumu un pretlikumīgās mobilizācijas dēļ, neko neizsaka – viņi pat karavīru piemiņu novelk līdz savam “līmenim”. Un tie nav tikai “antifašisti” – diemžēl, ir arī Uldis Freimanis un daži citi cilvēki, kuri spēlē Krievijas propagandai vajadzīgo “fašistu” lomu. (Sk. foto no agrāku gadu 16.marta pasākuma – tautastribunals.eu/?p… ). Jo ātrāk šādi cilvēki tiks atpazīti, jo ātrāk atjaunosies kārtība. Attiecīgās prasmes policijai lieti noderēs arī, teiksim, pārāk iekarsušu sporta līdzjutēju nomierināšanai.

Es gaidu to brīdi, kad uz 16.marta piemiņas pasākumu varēšu droši vest līdzi arī savus skolas vecuma bērnus, neraizējoties, ka viņiem vēsturiskās piemiņas pārdzīvojuma vietā būs jāvēro kā pavisam lieli un pieauguši onkuļi un tantes nodarbojas ar sīko huligānismu.

 

Skatieties tikai, kas tiek runāts par Freimani: Jo ātrāk šādi cilvēki tiks atpazīti, jo ātrāk atjaunosies kārtība.

It kā Freimanis no kāda slēptos, un it kā Freimanis grautu kārtību !!!

Te nu ir jāsaka uz šo latviešu tautas atkritumu, piedodiet, ietekmes aģentu: māte tevi auklējot, ne vienmēr ir noķērusi metot gaisā.

Un ko šis klauns saka par 16. marta atzīmēšanu: Es gaidu to brīdi, kad uz 16.marta piemiņas pasākumu varēšu droši vest līdzi arī savus skolas vecuma bērnus, neraizējoties, ka viņiem vēsturiskās piemiņas pārdzīvojuma vietā būs jāvēro kā pavisam lieli un pieauguši onkuļi un tantes nodarbojas ar sīko huligānismu.

Nekas cits neatliek, kā teikt: “Nelieti, aizver savu smirdošu nodevēja muti, jo no tās nāk tikai vēmekļi un pārējie atkritumi…”. Vai ir bijusi reize, kad kāds leģionārs un viņu piekritēji, ir ālējušies un nodarbojušies ar tevis piesaukto “sīko huligānismu ?!”.

Atkārtosim tevis paša teikto: “Jo ātrāk šādi cilvēki(tādi kā tu Apsīt) tiks atpazīti, jo ātrāk atjaunosies kārtība.”

 Reiz tauta tādus kūdītājus un apmelotājus izvilks gaismā un spriedīs tiem pienākošo sodu !

 Turpinājums sekos… .

09.04.11

You may also like...

9 Responses

 1. annamarija saka:

  Jā.. It kā pareizi vārdi, taču sataisīts pamatīgs rasols no patiesības, puspatiesības un meliem… Melus jau uzreiz var pazīt, puspatiesību bieži pavarši lasītāji var pieņemt par baltu patiesību… Kalvi, neved savus bērnus 16. martā pie Pieminekļa, ved 9. maijā pie latviešu kauna staba: tur tava vieta…

 2. Talmuds saka:

  Freimanis ir latvju tautas atkritums, ksenofobs, rasists un antisemīts, un drīz viņu piemeklēs Cukura liktenis.

 3. AG saka:

  Talmud, par tādiem draudiem tev gan var nākties atbildēt!

 4. Garāmgājējs saka:

  Madars Dubenskis (madijs, Talmuds) Atrodams “DRAUGOS LV”.

 5. AG-Talmudam saka:

  Bet draudi jau tu, nevis viņš! Tu esi slims?

 6. Filips Bobinskis saka:

  Interesanti, kas īsti Kalvim un citiem vislatviešiem U.Freimaņa un E. Dambīša plakātos 2010. gada 16. martā nepatika?
  Vai frāze: “šī ir latviešu zeme”?
  Acīmredzot, jo vislatviešu “pozitīvajiem un eiropeiskajiem nacionālistiem” šāds formulējums nav pieņemams.
  Kad tiem vienā vai otrā plašsaziņas līdzeklī ticis piedēvēts sauklis “Latviju latviešiem!”, šie uzreiz metušies atbildēt, ka nekad viņiem šāds sauklis nav bijis un viņu kredo esot “vienoti latviskai Latvijai”.
  Tikai, kas tādā gadījumā ir viņu sludinātā “latviskā Latvija”, ja tā ir pretrunā nostājai “šī ir latviešu zeme,Latviju latviešiem”? Un ar ko viņi tādā gadījumā grib būt vienoti?

 7. loģika saka:

  Paklausies video, ko un kā runā “ietekmes aģents” Nr. 1 Aivars Borovkovs par tādu tēmu kā korupciju, KNAB mūsdienu Latvijā.

  Video:

  http://www.diena.lv/lat/multimediji/dienatv/politika/video-borovkovs-valsti-nav-tik-liela-problema-korupcija-ka-tie-kas-ar-to-cinas

  Komentārs par video:

  Analizējot Borovkova frāzi, izmantojot vienkāršo loģiku, secinājumus ir sekojošs:
  1. Apgalvojums ir izteikts kategoriskā formā, tātad runātājam nav šaubu par savu pārliecību.
  2. Apgalvot, ka “Korupcija valstī nav tik liela problēma” pēc būtības nozīmē, ka runātājs ir informēts par reālo korupcijas “lielumu”. Šādu informāciju, iespējams, var zināt gadījumos, ja notiek komunikācija ar korumpantiem, kas pastāsta, cik kam kad ir maksāts, kurš ņem un kurš neņem. Borovkovs zina kā ir īstenībā.
  3. Apgalvojuma otrā daļa par KNAB darbieniekiem kā problēmu parāda, ka tā paudējs domā politiskās nevis juridiskās kategorijās. Valsts problēma nevar būt darbinieku nesaskaņas, ja ir korekti atstrādātas procedūras darbinieku atlaišanai gadījumos, kad darbinieks ilgstoši un apzināti grauj darbavietas resursus, tai skaitā uzticību un prestižu sabiedrībā.

  Secinājums.
  Aivars Borovkovs ar šo frāzi ir raksturojis sevi ka padomlaika partijas funkcionāru, nevis gudru un erudītu juristu.

 8. Miervaldis saka:

  Tak nebaidieties no ta pamuļķa!Vajag jūsu mājaslapai modernākus rīkus, tautas kangaru un apzadzēju atpazīšanai, bet ja ta labi palasa, kļūst aizdomīgi, kad viņs tā noliek Freimani…..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.