A. Balts. Valdošās kliķes noziedzība

LRTT-11LRTT pasts

A.Balts

Mani aizskāra šis būtībā dezinformējošais rakstelis, kas ir ievietots Apollo:

=============================================

Apollo», redakcija@apollo.lv
Svētdiena, 3. aprīlis (2011) 20:39   
Latviešu un krievu radikāļi atkal mērojas spēkiem. Šoreiz, cenšoties grozīt Satversmi valodas jautājumā. Vieni pieprasa, lai valsts finansētās  krievu skolas no nākamā gada pilnībā pāriet uz mācībām tikai latviešu valodā. Otri grib panākt, lai krievu valoda oficiāli kļūst par otru valsts valodu Latvijā. Līdz vasarai tas draud izvērsties divos referendumos. Abu nacionālo spēku cīņa naudas izteiksmē valstij var izmaksāt ap pieciem miljoniem budžeta latu, vēstī raidījums «Nekā Personīga».
Patlaban, prognozējot to, kā attīstīsies notikumi, ir visai ticama iespēja, ka ar saviem nacionāli jūtīgajiem projektiem līdz iesniegšanai Saeimā nonāks abas nometnes – gan tie, kuri grib stiprināt latviešu valodas pozīcijas, gan tie, kuri cīnās par lielākām krievu valodas tiesībām Latvijā.
===============================================
TV
“De Fakto” un šis APOLLO rakstelis neatšķiras ideoloģiskā truluma ziņā no TV intervijā dzirdētā “krieva” abela-ļindermana muldoņas. Viss teiktais nelietīgi un pārdomāti NOVIENĀDO LATVIEŠU CILVĒKU DARBĪBU savā dzimtenē ar iebrukušo okupantu un to pēcteču NELIKUMĪGO un PRETLATVISKO DARBĪBU !

Tādā veidā masu mēdiji demagoģiski manipulējot ar cilvēku apziņu, nostāda nelikumīgos iebrucējus mūsu valstī kā līdzvērtīgus valsts pamatiedzīvotājiem savā dzimtenē, PADAROT TO nelikumīgās un NEKAUNĪGĀS PRASĪBAS PAR LĪDZVĒRTĪGĀM ar okupantu milzu masas apdraudētās latviešu valodas un nācijas AIZSTĀVĪBAS TIESĪBĀM !  TAS IR ABSURDS PĒC BŪTĪBAS !!! Tas ir gan NETAISNI, gan PRETTIESISKI !

A. Balts     04.04.11

=================================

kl

Latvijas Republikas tautas tribunāla komentārs par šo tēmu.

Tādas prātam neaptveramas lietas var notikt tikai tapēc, ka pār Latvijas informatīvo telpu noteicēji ir latviešu tautas niknākie ienaidnieki. Viens no tādiem ir Ābrams Kleckins. Ābrams Kļockins ir zvērināts cionists, komunists, Krievijas KGB darbinieks, un, protams, arī slepkava. Ābrams sastāv tajā bijušo KGBistu “barā”, kas lemj, kuri latviešu politiskie, kultūras un ekonomiskie censoņi ir “jānovāc”. 

Vai ir kāds slepkava noķerts ?

Protams, ka nav, jo selpkavo tie, kuriem būtu slepkavas jāķer. Tie ir bijušie LPSR VDK noziedznieki, kuri visi ir atraduši drošu un mājīgu pajumti zem LR DP “širmja” !!!

You may also like...

17 Responses

 1. annamarija saka:

  Jā… Būtu labi, ja TT publicētu visu noslepkavoto sarakstu. Arī to. kuŗus “sakodušas” lapsenes; kas pēc griešanās pēc aizsardzības tiesībsargājošās iestādēs, mājās pārnākuši, “izkrīt” pa logu… Nāves ir bijušas tik daudzveidīgas. Neviens slepkava nav atrasts… Kļūst baisi – Latvija pārvērsta par noziedzības perēkli. Visaugstākajā līmenī.
  DIEVS, SARGI LATVIJU!

 2. zināšanai saka:

  Preses relīzes

  Diena, otrdiena, 23.05.95.

  Ābrams Kļockins izdod Mein Kampf

  Ainārs Dimants,

  Dienas komentētājs

  Sākumā bija vārds – Ādolfa Hitlera rakstītais vārds.

  Latvijas Universitātes profesors Ābrams Kļockins pats mācījis propagandas metodoloģiju un veltījis tai zinātniskus traktātus. Lai nu kam, bet komunikācijas profesoram un Rīgas ebreju kopienas loceklim gan ir zināms, kāda nozīme masu komunikācijā, kas latviski tā pati sabiedrības saziņa vien ir, piemīt Hitlera grāmatai Mana cīņa (Mein Kampf).

  Nacistiskās partijas manifests Mana cīņa, tāpat kā Komunistiskās partijas manifests, bija tā cilvēknīšanas ideoloģiskā bumba, kas uzsprāga ar holokaustu un Otro pasaules karu, kas atņēma vairākus desmitus miljonus dzīvību.

  Bet sākumā bija vārds. Ne jau velti Uzvaras dienu Otrajā pasaules karā Kļockins nesen nosauca par XX gadsimta lielāko notikumu un lielākajiem svētkiem.

  Līdzīgs manifests ar pasaules pakļaušanas plāniem ir Vladimira Žirinovska grāmatā Pēdējais izrāviens uz dienvidiem.

  Šādu grāmatu izdošanu masu metienos – un 10 000 eksemplāru Manas cīņas latviešiem nav mazais metiens – lai nu paliek ekstrēmu revanšistu ziņā. Tādi izdevējdarbi vis nebūtu jāuzņemas Latvijas Mediju fonda prezidentam un arī Latvijas valsts finansētās Baltijas informācijas aģentūras vadītājam Maskavā Kļockinam.

  Tā vis nav akadēmiska nodarbe, kāda būtu, ja Manu cīņu laistu klajā akadēmiskā izdevumā, kādi, kā Kaudzītes Matīsa Atmiņas par tautisko laikmetu, pie mums iznāk ne vairāk kā 3000 eksemplāru metienā.

  Vistrakākais – apgāds Vizītkarte laiž klajā latviešu valodā Mein Kampf masu metienā, turklāt nosaucot šo publikāciju par autorizētu pārstāstu, tātad – it kā vienkāršotā pasniegumā. Tā sakot, lai idejas kļūtu vienkāršāk uztveramas.

  Ārpus Latvijas to uztver vismaz tramīgi, tur veidojas zināms Latvijas tēls. Arī šeit daudziem, ieskaitot Mavriku Vulfsonu un citus ebreju kopienas locekļus, rodas sašutums un satraukums par nacisma ideju popularizēšanu Latvijā.

  Rūgta ironija – tieši ar Latvijas tēlu Maskavā nodarbojas Kļockins.

  Bet tagad izrādās, kā apgalvots laikraksta Nedēļa Tev vakardienas numurā, ka Kļockins ir arī apgāda Vizītkarte dibinātāju vidū un, kā izriet no viņa vakardienas intervijas šajā laikrakstā, pēc Mein Kampf laišanas klajā nebūt nav aizgājis no šīs izdevniecības. Tātad dividendes gan saņems.

  Kā zināms, nākamais izdevējdarbs Vizītkartei iecerēts no Žirinovska pūra – esot noslēgts līgums par Žirinovska grāmatas izdošanu latviešu valodā.

  Kļockins intervijā atzīst, ka viņam «Bijusi saruna» ar tagadējo izdevniecības vadītāju Pēteri Lauvu, taču ne ar kādu īpašumu vai materiālu ieguldījumu viņš tās veidošanā neesot piedalījies. Tomēr līdzdalību apgāda dibināšanā nenoliedz. To noliegt diez vai arī ir jēga – jādomā, paraksts dibināšanas dokumentos runā pats par sevi. Par grāmatas iznākšanu viņš esot uzzinājis tikai pēc tās iznākšanas. Principā viņam gan nekas nebūtu pret tulkojuma publicēšanu, neizpratni izraisot vienīgi ieraksts Autorizēts pārstāstījums latviešu valodā.

  Tomēr arī daudzi viņa tautieši Mein Kampf neuzskata par tik nevainīgu.

  Dibinātāju kompānija arī savdabīga – Kļockins izrādās kopā ar Lauvu, ko viņa padomju laika universitātes kolēģis, tagadējais Nordex prezidents Grigorijs Lučanskis nosauc par profesionāla KGB provokatora paraugu, un Mein Kampf – par viņa karjeras loģisku noslēgumu. Turpat blakus «nejaušajā kompānijā» – agrākais VDK virsnieks Skonto prezidents Guntis Indriksons.

  Pirms 5.Saeimas vēlēšanām nācās polemizēt ar Kļockina kungu par viņam tīkamo apvienību Saskaņa Latvijai – atdzimšana tautsaimniecībai.

  Tagad veidojas politisks skandāls, ka Mein Kampf mēģina uzdot par saskaņas veicinātāju un Mein Kampf peļņu – par tautsaimniecības atdzemdinātāju.

 3. AMARILLA saka:

  -viltiigs,latvieshu tautas viduu uzaudzis, bet tai nodeviigi riebjosh, par katru nodeviibu rugulaaru atalgojumu sanemosh, izdeviigumu par aukstaako moraales principu turosh zhiidu tautas tipisks paarstaavis tikai Latvijaa!- no tiem zhiidu tipiem, kas 40.gadaa tankus bucoja un steigshus cekistu formu uzraujosh sveshas varas dienderis-taa vinu raksturoja vina tautietis, palicis zaudeejoshaa mazaakuma,bet tausniiguma pusee!

 4. mūsuprāt saka:

  Zinot, kā rīkojas tādi noziedzīgi tipi kā aivars borovkovs, ābrams kleckins, ivars godmanis un vēl te nenosauktie, daudziem godīgiem cilvēkiem rodas domas par nepieciešamību uzbūvēt cietumus ar biezākām sienām. Lai šie tipi nevar aizbēgt.

 5. Miervaldis saka:

  Es domāju, kad minoritātēm mūsu valsts dzīvē nebūtu teikšanas vispār!Bet padomju laika atlūzas – padomju fabrikas gaļa – krievalodīgie okupanti nav parasta minoritāte, tādēļ pieprasa kaut kādas mistiskas “tiesības”!Tā ir, jo parasta minoritāte neko tamlīdzīgu nepieprasītu, jo viņiem būtu viss skaidrs!Viņi ir minoritāte, tamdēļ viņiem jāpakļaujas Latvju likumiem!Bet krievu lops atkal neprasmīgi vēlas šeit “dzīvot”, un dabīgi kad neprasmīgi – viņi neprot melot, jo ir stulbi padomju fabriku laiku neizkautie lopi!Pēc tiem krieviem, kuri tik vien prasa “tiesības”, var noteikt, kurš okupants, kurš vietējais krievs!Nu tas tā!Bet par Kļockinu runājot, es viņu īsti nepazīstu, bet pēc jūsu ziņām, var spriest, aiz viņa visiem ļipas trīc!Vismaz kādai daļai!Ko mēs ar viņu darīsim?Dabīgi, kad šādi mūsu varturu kalpi tiks tiesāti, jo galu galā, Kļockins ir nožēlojams rāpulītis – mūsu varturu interešu ieliktenis!

 6. Krievmēlīgie,tikko prettiesiski kļuvuši par pilsoņiem,jau cenšas labot Satversmi,bet zvērēja taču ievērot šo Satversmi.Cik ilgi ļausim šiem prettiesiskiem “pilsoņiem” šeit plosīties, kad būs varas rīcība atbilstoši mūsu tiesībām uz dekolonizāciju savā -18.novembrī dibinātā valstī? Kad beidzot beigsies šis ieilgušais “pārejas periods” un tiks pieņemta deklarācija par 18.novembrī dibinātās valsts statusa atjaunošanu?Cik ilgi tauta ļaus sevi muļķot ?????

 7. dentists saka:

  kamēr slimnieki nepareizā latviešu valodā ņemas kā negudri viens otru apsaukājot un spēlējoties ar karātavām savās smilšukastēs. latviešu valoda aiziet kopā ar sanaidoto un strīdos, ķīviņos saplosītos tautu.
  Žēl.

 8. jaunumi saka:

  Bulgārija šogad atsauks 37 vēstniekus un citus augsta ranga diplomātus, kas sadarbojušies ar bijušā komunistu režīma izlūkdienestiem, trešdien paziņoja Ārlietu ministrija.

  “37 augsta līmeņa diplomāti, kuri tikuši atklāti [kā komunistu režīma slepeno dienestu bijušie aģenti vai kolaboranti], tiks atsaukti pirms gada beigām,” aģentūrai AFP sacīja ministrijas preses sekretāre Vesela Černeva.
  Diplomāti tiks atsaukti uz dzimteni, bet netiks oficiāli atcelti no amata, lai apietu prezidenta Georgija Parvanova pretēju nostāju.Parvanovam, kura prezidentūra beigsies janvārī, būtu jāparaksta jebkurš dekrēts par diplomātu oficiālu atcelšanu no amata.

  Aicina nesaistīt skandālu ar valstu attiecībām

  černeva uzstāja, ka atsaukšana “neatspoguļo [Bulgārijas] attiecības ar attiecīgajām valstīm, kas ir tuvas un kuras mēs uzskatām par ļoti svarīgām”. “Situācija ir saistīta ar šo diplomātu agrākajiem sakariem ar slepenajiem dienestiem,” teica Černeva.

  Pirmajiem 13 no šiem vēstniekiem, tostarp vēstniekiem Berlīnē, Atēnās, Pekinā, Stokholmā un ANO, paredzēts atgriezties dzimtenē 1.maijā, atstājot par vēstniecību vadītājiem pilnvarotos lietvežus. Vēl vienai grupai jāatgriežas 1.jūnijā, piebilda Černeva.

  Vēstnieki Sarajevā, Bernē un Vatikānā pirms 30.jūnija tiks pensionēti.

  Komunistu arhīvu atvēršana nes šokējošas atklāsmes

  Parlamenta komisija, kurai uzdots atvērt Bulgārijas komunistu laikmeta izlūkdienestu arhīvus, decembrī atklāja, ka gandrīz pusi Bulgārijas vēstniecību un pārstāvniecību ārvalstīs vēl vada cilvēki, kas darbojušies kā aģenti vai kolaboranti bēdīgi slavenā Valsts drošības (“Daržavna sigurnost”) dienesta labā.

  Labēji centriskā valdība un parlaments aicināja nekavējoties atsaukt šos diplomātus, bet prezidents Parvanovs uzstāja, ka katrs gadījums jāizskata atsevišķi.

  Parvanovs pats 2007.gadā tika atmaskots kā bijušais kolaborants, tomēr viņš to noliedz.

 9. dentists-papildus saka:

  kamēr slimnieki nepareizā latviešu valodā ņemas kā negudri viens otru apsaukājot un spēlējoties ar karātavām savās smilšukastēs. latviešu valoda aiziet kopā ar sanaidoto un strīdos, ķīviņos saplosītos tautu.
  Žēl, ka tādi atkritumi, kā es dentists, ar ĻOTI pareizu latviešu valodu uzbrūku tik maz tiem latviešu “slimniekiem”, ja ja jau tiem ir nepareiza valoda, tad man – ar pareizo valodu ir jāturpina ar kremļa agresoru pakalpiņiem galīgi tos piebeigt kopā ar visu to viņu latviešu tautu. Un man šnobelim žēl, nu žēl, ka vēl vairāk un stiprāk neesmu tiem latviešiem sariebis, nu tiešām Žēl!

 10. Veras tante saka:

  Paldies,milzigs paldies Baltam,Grantiam,Purnim,Bobinskim,Andersonam,Baibai,Puram,Zuikam,Kavacim,Zīvertam, ka esiet musu Latvijai

 11. informācija saka:

  Pirms vairāk kā nedēļas miris viens no retajiem cilvēkiem, kurš notiesāts par kara noziegumiem Otrā pasaules kara laikā Padomju Savienības pusē.

  Mazi izvilkumi no Krimināllietas Nr. 86000198, SKK- 408/2004.g. lēmuma 2004. g. 28. septembrī Rīgā.

  Minētie partizāni V. Kononova vadībā pēc iepriekš izstrādāta plāna atriebības nolūkā, kā arī, lai iebaidītu vietējos iedzīvotājus par to, ka 1944. gada februārī Mazo Batu sādžas teritorijā vācu karaspēka vienība bija iznīcinājusi sarkano partizānu Čugunova grupas locekļus, nolēmuši veikt atriebības un soda akciju un šajā nolūkā 1944. gada 27. maijā dienas laikā, bruņojušies un maskējušies vācu armijas karavīru formas tērpos, lai neradītu vietējo iedzīvotāju aizdomas un pretošanos, iebrukuši Ludzas apriņķa Mērdzenes pagasta Mazo Batu sādžā, kad tās iedzīvotāji gatavojušies Vasarsvētku svinēšanai.

  …Uz Modesta Krupnika lūgumu nenošaut viņu mazgadīgo bērnu klātbūtnē, partizāni pavēlējuši viņam skriet uz mežu un sašāvuši viņu, nāvīgi ievainojot. Smagi ievainoto M. Krupniku partizāni atstājuši mežmalā, kur viņš noasiņojis un ticis atrasts nākošās dienas rītā.

  Savukārt cita partizānu grupa iebrukusi Meikula Krupnika mājā… Tur partizāni sašāvuši A. Buļu, Meikuli Krupniku un viņa māti Veroniku Krupniku, kā arī aizdedzinājuši māju. M. Krupnika sieva, grūtniecības stāvoklī esošā Tekla Krupnika metusies bēgt, taču, izrādot sevišķu nežēlību, partizāni sagrābuši Teklu Krupniku un iemetuši degošā mājā, kur viņa sadegusi kopā ar sašautajiem M. Krupniku, V. Krupniku un A. Buļu…

  Iebrukuši Vladislava Šķirmanta mājā, partizāni piecēluši V. Šķirmantu no gultas, kur tas gulējis ar savu gadu veco dēlu, un mazgadīgo bērnu klātbūtnē nostādījuši viņu istabas stūrī. Partizāni (..) apakšveļā izveduši V. Šķirmantu no mājas un, aizkrampējot ārdurvis, lai sieva nevarētu doties palīgā, netālu no pirts nošāvuši.

  Iebrukuši Juliāna Šķirmanta mājā, partizāni (..) nostādījuši J. Šķirmantu pie sienas, pavēlējuši pacelt rokas un nekustēties, pārmeklējuši māju (..), izveduši J. Šķirmantu no mājas un ieveduši klētī, kur viņu nošāvuši…

  Atcerēsimies, ka tiesvedība pret Kononovu sākās jau 1998. gadā, bet 2003. g. Krievijas prezidents Putins viņu slavēja un uzdāvināja pulksteni.

  Un vēl. Ziņu aģentūra BNS (Baltic News Service) savos ziņojumos par Kononova nāvi, noliedz Padomju okupācijas faktu: „Lieta ir saistīta ar tiesas prāvu pret Kononovu saistībā ar kara noziegumiem, kas pastrādāti 1944. gadā, kad Latvija formāli atradās Padomju Savienības sastāvā, bet to bija okupējusi Vācija.“

  Nē, BNS kungi! Latvija neatradās Padomju Savienības sastāvā, tāpat, kā nekāda „formāla“ Ostlande nepataisīja Latviju par piederīgu Vācijai tai pašā 1944. gadā.

 12. Miervaldis saka:

  Informācija – vācieši mūs atbrīvoja, ne okupēja!Bet kas, tiem letiņiem mutes nav, kad vini nebrēc, kad viņu zeme prettiesiski atradās padomju savienībā, informācija, ko?!

 13. Miervaldis saka:

  Informācija – Tu vispirms ieklausies tautas balsī, un grāmatās, kuras to pauž, un tad tik raksti!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.