Lūk, kā darbojas latviešu tautas slepkavas- Kalnmeiera banda !

Uzmanību !!! Visas interneta adreses, kas saistītas presi un deputātiem, L. Grantiņam ir nobloķētas, vienīgi DP adreses ir atļautas !!!

Nobloķēts Feisbuks !!!

Levita & Kalnmeiera banda parāda savu īsto seju: sātanistu asiņainos plēsoņu zobus !

Savā nāves agonijā sarkanie KGB slepkavas ir bezprātīgi aptrakuši !

To pierāda arī sātanistu saiets un viņu lēmums:

LJA pārstāvju tikšanās ar ģenerālprokuroru

29.janvārī notika LJA pārstāvju tikšanās ar LR Prokuratūras ģenerālprokuroru Ēriku Kalnmeieru. Pārrunāta darbība starpaugstskolu profesoru padomē. Ē.Treļs un R.Bunka izklāstīja viedokli par par prokuroru dalību VAS rīkotajās mācībās.

Ģenerālprokurors pauda nožēlu, ka jaunās valdības deklarācijā vairs nav ietverts LJA rosinātais punkts par studiju programmas izveidi operatīvo darbinieku un izmeklētāju apmācībai. V.Krams sniedza informāciju par atsevišķiem kriminālprocesuālās darbības jautājumiem.

Ē.Treļs sniedza viedokli par Linarda Grantiņa darbībām, ar kurām Grantiņš aicina nosist ģenerālprokuroru un vairākus LJA biedrus, uz ko ģenerēalprokurors pauda cerību par drīzu kriminālprocesuālo rezultātu L.Grantiņa lietā.

R.Bunka sniedza pārskatu par LJA darbības rezultātiem pēc Saeimas Zolitūdes komisijas. Nobeigumā ģenerālprokurors pauda ieinteresētību iepazīties ar LJA biedru pētījumiem tiesību zinātnē.





jancis

12. februārī 13:06
Auditu ir jāsāk, lai noskaidrotu kā un ar kādām balsīm saeimā pie amatiem tika ATP un Ģenerālprokurors.


Lūk, kā nervozē slepkava, sātaniskās sektas loceklis, ģenerālprokurors uz Bordāna darbību, pat savus trūkumus sāk atzīt….

Virsprokurors: Bažas, ka audita slēptais mērķis ir šā brīža politiskās elites atbrīvošanās no nevēlamām amatpersonām

Jūsu vieta, neliešu un slepkavu banda, ir aiz restēm un karātavās !

Par to visu uzrakstīja bijusī prokurore B. Loze, kuru momentā noslepkavoja.

Par to vēlējās runāt bijusī tiesnes Sandra Briķe, kuru nekavējoties apklusināja ar izrēķināšanos !




Nobloķētās adreses:

Deputāti

Aldis.Adamovics@saeima.lv; Janis.Adamsons@saeima.lv; Valerijs.Agesins@saeima.lv; Arvils.Aseradens@saeima.lv; Uldis.Augulis@saeima.lv; Dagmara.Beitnere-LeGalla@saeima.lv; Iveta.Benhena-Bekena@saeima.lv; Raimonds.Bergmanis@saeima.lv; Aldis.Blumbergs@saeima.lv; Martins.Bondars@saeima.lv; Janis.Bordans@saeima.lv; Uldis.Budrikis@saeima.lv; Boriss.Cilevics@saeima.lv; Anda.Caksa@saeima.lv; Gundars.Daudze@saeima.lv; Sergejs.Dolgopolovs@saeima.lv; Janis.Dombrava@saeima.lv; Vjaceslavs.Dombrovskis@saeima.lv; Janis.Duklavs@saeima.lv; Ilmars.Duritis@saeima.lv; Raivis.Dzintars@saeima.lv; Gatis.Eglitis@saeima.lv; Krisjanis.Feldmans@saeima.lv; Aldis.Gobzems@saeima.lv; Inga.Goldberga@saeima.lv; Marija.Golubeva@saeima.lv; Kaspars.Girgens@saeima.lv; Inese.Ikstena@saeima.lv; Ilze.Indriksone@saeima.lv; Janina.Jalinska@saeima.lv; Ritvars.Jansons@saeima.lv; Andrejs.Judins@saeima.lv; Juris.Jurass@saeima.lv; Nikolajs.Kabanovs@saeima.lv; Artuss.Kaimins@saeima.lv; Ojars.Kalnins@saeima.lv; Aleksandrs.Kirsteins@saeima.lv; Andrejs.Klementjevs@saeima.lv; Ivans.Klementjevs@saeima.lv; Rihards.Kols@saeima.lv; Ieva.Krapane@saeima.lv; Armands.Krauze@saeima.lv; Janis.Krisans@saeima.lv; Edgars.Kucins@saeima.lv; Maris.Kucinskis@saeima.lv; Janina.Kursite@saeima.lv; Kursite.Janina@saeima.lv; Ainars.Latkovskis@saeima.lv; Inese.Libina-Egnere@saeima.lv; Linda.Liepina@saeima.lv; Talis.Linkaits@saeima.lv; Regina.Locmele-Lunova@saeima.lv; Dace.Melbarde@saeima.lv; Anita.Muizniece@saeima.lv; Inara.Murniece@saeima.lv; Romans.Naudins@saeima.lv; Ralfs.Nemiro@saeima.lv; Vladimirs.Nikonovs@saeima.lv; Vitalijs.Orlovs@saeima.lv; Linda.Ozola@saeima.lv; Artis.Pabriks@saeima.lv; Evija.Papule@saeima.lv; Daniels.Pavluts@saeima.lv; Ramona.Petravica@saeima.lv; Igors.Pimenovs@saeima.lv; Arturs.Toms.Pless@saeima.lv; Juris.Puce@saeima.lv; Eriks.Pucens@saeima.lv; Ivars.Puga@saeima.lv; Juris.Rancans@saeima.lv; Janis.Reirs@saeima.lv; Dana.Reizniece-Ozola@saeima.lv; Ivans.Ribakovs@saeima.lv; Inguna.Ribena@saeima.lv; Sandis.Riekstins@saeima.lv; Edgars.Rinkevics@saeima.lv; Arturs.Rubiks@saeima.lv; Dace.Ruksane@saeima.lv; Andris.Skride@saeima.lv; Karina.Sprude@saeima.lv; Martins.Stakis@saeima.lv; Julija.Stepanenko@saeima.lv; Juta.Strike@saeima.lv; Didzis.Smits@saeima.lv; Edvins.Snore@saeima.lv; Ilga.Suplinska@saeima.lv; Lubova.Svecova@saeima.lv; Edmunds.Teirumnieks@saeima.lv; Vita.Anda.Terauda@saeima.lv; Janis.Tutins@saeima.lv; Janis.Urbanovics@saeima.lv; Viktors.Valainis@saeima.lv; Janis.Vitenbergs@saeima.lv; Inese.Voika@saeima.lv; Janis.Vucans@saeima.lv; Atis.Zakatistovs@saeima.lv; Evita.Zalite-Grosa@saeima.lv; Ivars.Zarins@saeima.lv; Reinis.Znotins@saeima.lv; Normunds.Zunna@saeima.lv;

eriks@sportaavize.lv; sandrisv@nra.lv; reinis.klavis@vz.lv; anitad@nra.lv; jpaiders@nra.lv; mara@nra.lv; zinas@nra.lv; zinas@nra.lv; viesturs@nra.lv; office@medijunams.lv; gatis@medijunams.lv; raita.celma@medijunams.lv

Rīgas laiks

partersel@inbox.lv; info@makslinieki.lv; ieva@rigaslaiks.lv; pasts@rigaslaiks.lv; gundare@rigaslaiks.lv; renate@rigaslaiks.lv; guna@rigaslaiks.lv; ilmars@rigaslaiks.lv; lacis@rigaslaiks.lv; abols@rigaslaiks.lv; tirons@rigaslaiks.lv;

Delfi

deal@delfi.lv; support@delfi.lv; rus.redakcija@delfi.lv; izklaide@delfi.lv; notikumi@delfi.lv; ermi@delfi.lv; redakcija@delfi.lv; autozinas@delfi.lv; calis@delfi.lv; maja@delfi.lv; receptes@delfi.lv; sieviete@delfi.lv; celojumi@delfi.lv; redakcija@delfi.lv; redakcija@delfi.lv; redakcija@delfi.lv; redakcija@delfi.lv; redakcija@delfi.lv; redakcija@delfi.lv; novados@delfi.lv; aculiecinieks@delfi.lvredakcija@delfi.lv; redakcija@delfi.lv; reklama@delfi.lv; reporter@delfi.lv;

Kas jauns

kasjauns@kasjauns.lv; sindija.fridenberga@rigasvilni.lv; nika.petrika@rigasvilni.lv; gunta.lace@rigasvilni.lv; agija.lelle@rigasvilni.lv; zinas@kasjauns.lv; slavenibas@kasjauns.lv; sports@kasjauns.lv; sievietes@kasjauns.lv; arzemes@kasjauns.lv; redaktors@kasjauns.lv;

TV net

zita.lunde@co.tvnet.lv; zinas@tvnet.lv; onlinetv@tvnet.lv; linda.miltina@co.tvnet.lv; notikumi@tvnet.lv; muzika@tvnet.lv; woman@tvnet.lv; notikumi@tvnet.lv; santa.kvaste@co.tvnet.lv; auto@tvnet.lv; zinas@tvnet.lv; sports@tvnet.lv; novosti@tvnet.lv; birojs@tvnet.lv; webmaster@tvnet.lv;

LA

reklama@la.lv; dzuljeta@la.lv; finanses@la.lv; silva.krilova@la.lv; linda.rasa@la.lv; ivars.busmanis@la.lv; maris.antonevics@la.lv; anita.bormane@la.lv; linda.kusina@la.lv; janis.krekis@la.lv; sports@la.lv; uldis.graudins@la.lv; ilze.kuzmina@la.lv; viesturs.sprude@la.lv; marite.kanca@la.lv; ilze.rutenberga@la.lv; rita.ruska@la.lv; aigars.stankevics@la.lv; linda.rumka@la.lv; evija.veide@la.lv; kristina.blaua@la.lv; aldis.paegle@la.lv; redakcija@la.lv; mv@la.lv; pl@la.lv; 36@la.lv; agrotops@la.lv; reklama@la.lv; agrotops@la.lv;

diena

info@dienasmediji.lv; pieteikumi@diena.lv; marketings@dienasmediji.lv;

Apolo

redakcija@apollo.lv; dzive@apollo.lv; aleksandrs.andrejevs@sanoma.lv; voldemars.olins@apollo.lv; izklaide@apollo.lv; reinis.olins@apollo.lv; vladislavs.uzulis@sanoma.lv; kristina.gildejeva@sanoma.lv; solvita.irbena@apollo.lv; vita.kamzola@sanoma.lv; elina.pavlovska@apollo.lv; maksims@sanoma.lv;

pietiek, liepājniekiem.kur.vārds

eu.pietiek@gmail.com; info@liepajniekiem.lv; normunds.aldzers@liepajniekiem.lv; ligita@liepajniekiem.lv; cermane@liepajniekiem.lv; admin@liepajniekiem.lv; marija@kurzemes-vards.lv; dana@kurzemes-vards.lv; nora@kurzemes-vards.lv; ilze.skietniece@kurzemes-vards.lv; dina@kurzemes-vards.lv; viktors@kurzemes-vards.lv; andris@kurzemes-vards.lv; inita@kurzemes-vards.lv; ilze.ozolina@kurzemes-vards.lv; kristine@kurzemes-vards.lv; daina@kurzemes-vards.lv; daiga@kurzemes-vards.lv; solvita@kurzemes-vards.lv; anda@kurzemes-vards.lv; ints@kurzemes-vards.lv; kv@kurzemes-vards.lv;

Rakstnieki

knutsskujenieks@hotmail.com; abele_inga@hotmail.com; ingmara.balode@gmail.com; pilsonis.berzins@gmail.com; http://imanta@delfi.lv/; ronalds.briedis@inbox.lv; lunass@sveiks.lv; annaskaidrite@apollo.lv; viktorsvvv@inbox.lv; hedgehog@latnet.lv; ruuta.karma@e-apollo.lv; aivars.klavis@inbox.lv; partersel@inbox.lv; ruteledina@gmail.com; ieva@rigaslaiks.lv; ingus.linins@apollo.lv; dace.meiere@gmail.com; hepa@inbox.lv; ipeterso@saeima.lv; ieva.plume@gmail.com; anna_rancane@diena.lv; valdisruja@inbox.lv; valdis.rumnieks@gmail.com; knutsskujenieks@hotmail.com; lelde@vak.lv; ruta.stelmahere@inbox.lv; zeib@navigator.lv; rakstnieki@apollo.lv;  eipursdoc@inbox.lv; 02@laurisgundars.lv; budanceva@gmail.com; zoludeinga@gmail.com; vsandra@inbox.lv;

Prezidents 2018

maija.manika@president.lv; janis.kazocins@president.lv; janis.pleps@president.lv; andis.jekabsons@president.lv; kristine.jaunzeme@president.lv; prese@president.lv; laila.rutks@president.lv; renars.vilde@president.lv; kristine.vilka@president.lv; eva.eihmane@president.lv; daina.lasmane@president.lv; zane.jurjane@president.lv; daina.bara@president.lv; arnis.salnajs@president.lv; egita.kazeka@president.lv;




Šeit mēs redzam, kā sātanistiem liek rokudzelžus.

Viņu dienas ir skaitītas, bet viņi vēl paspēs daudz asinis izliet !

https://jauns.lv/raksts/zinas/317931-tieslietu-ministrija-bordana-vadiba-veiks-padzilinatu-tieslietu-sistemas-auditu

24.02.19

5 Komentāri “Lūk, kā darbojas latviešu tautas slepkavas- Kalnmeiera banda !”

  1. kā Policija veic arestus sagt:

    /Policists pieiet pie cilvēka,galanti uzrāda dokumentus,uzliek rokudzelžus un aicina iesēsties Policijas auto./Šādas arestu scēnas jūs variet redzēt ziņu pārraidēs un mākslasfilmās. Tākā neviens nav pasargāts no aresta,par savu tiesību izmantošanu,derīgs būs šis svētas patiesības apraksts par Policijas rīcību darbībā. Līdzīgi Čingizhana ordu bandītiem,maskām gavās,bruņās tērpti un ar ieročiem,policisti rīko pēkšņu uzbrukumu. Durvis un logi telpām tiek izgāzti. Ar zvērīgiem brēcieniem,rupjības izbļaujot policisti ielaužās namā. Arestējamam tiek ar elektrošoku izdarīts šāviens pa galvu,tad to nogāž uz sejas,muti spiež pie zemes,pie galvas tur ieroču stobrus,rokas uz muguras tiek sasietas ar stiepli,vai tiek uzlikti rokudzelži. Bet,lai lielākas mokas,rokas citreiz sasien. Tas vēl nav viss… Tā vēršas pret cilvēku,kuram,iespējams nekad nekāda vaina netiks pierādīta! No kurienes tāda nežēlība?! No kurienes tāda skola?! Savā laikā ASV. marionete,Šahs Pehlevī ierīkoja Irānā MOSSAD bāzi.Uz turieni veda polītiskā režīma pretiniekus,kur MOSSAD tos pratināja un spīdzināja savā īpašajā-žīdu izsmalcinātajā veidā. Pēc tām spīdzināšanām reti,kurš palika dzīvs,un,arī dzīvi palikušie bija sakropļoti uz mūžu. Dzīvi palikušie liecības Irānā aprakstījuši biezās grāmatās. Pārskatot Latvijas tv.LVR.un preses arhīvus variet atrast: Melns uz balta; Policijas amatpersōnas eksaminējas MOSSAD.

  2. Anonymous sagt:

    Policijas uzbrukma laikā nekādas cilvēktiesības netiek ievērotas. Arestē pielietojot visbrutālākās metodes ar šausmu filmu cienīgiem sižetiem. Arī aiz aizturēšanas iestāžu sienām beidzas,pat minimālākās cilvēktiesības. Tur viss darbojas pēc saviem,-elles likumiem. Ar totālu formalitāšu ievērošanas kārtību tiek liegta iespēja saņemt medicīnisku palīdzību. Slepkavu režīms! Latvijas Pasts izlaidis pastmarkas,kur kopā redzami; Čingizhans un Lāčplēsis! Mūsu tauta tiek apņirgta,pazemota,zaimota! Kāds sakars Dievbērniem ar elles bērniem??? Valdošā sistēma darbojas kā ļauna ieprogrammēta mašīna,kurā nacionālajam un sociālajam taisnīgumam nav vietas.

  3. AGedroics sagt:

    Baigi vajag visiem tavus murgus lasīt !!! :)))

  4. >>>>https://tautastribunals.eu/?p=49326#comment-60843 sagt:

    Visiem vajag tavas jēlības lasīt ??? :)
    —————————————–
    http://www.la.lv/valsts-ir-valoda
    —————————————
    Atceros, kad bija debates, kurus sūtīt uz ES sili,
    LR-1 „brīvajā mikrofonā“ viena kremļa kuce
    novaukšķēja: – Ko tā Ždanoka te maisa gaisu, uz
    Briseli viņu projām !!! –
    Tā kā „brīvais mikrofons“ laika ziņā ir tā
    nominimizēts, ka knapi pietiek plinkšķināšanai
    un nekā nesaistītajiem tekstu fragmentiem
    sākumā, Tomsona debīlajiem runas pārsišanas
    „jautājumiem“ un ķiķināšanai un, izskatās, ka
    arī ar ierakstītajiem „pareizajiem zvaniem“, tā ar
    nepaspēju pateikt, ka tā bāba veikli griež
    dažu labu klausītāju domas lai iefīrētu Ždanoku
    Latvijai kaitējošajā vietā.
    Tādi, lūk, ir Latvijas „valsts mēdiji“ !

Atbildēt