J. Zīverts. Pa purnu tam “aborigēnam”

H-86-1V.Krustiņš: Šoks priekš latviešiem

Autors: Voldemārs Krustiņš.

 Vēl nebija pienācis ne 16. marta vakars, kad ministre un ģenerālis gandarīti stāstīja, cik mierīgi pavadīta šī diena, nesastādot pat nevienu protokolu. Bet konflikts, kas patlaban vēršas plašumā, tomēr notika. Pie Brīvības pieminekļa kāda “jauna dāma” no t. s. antifašistu pūļa apspļaudīja un fiziski aizskāra kādu pensijas gadu kundzi, pie tam nosaukdama sevi par latvieti. Notikuma aculiecinieki, kuru vidū bija arī pazīstamais jurists, advokāts Saulvedis Vārpiņš, bija sašutuši par cilvēka cieņas aizskaršanu un pieprasīja policijai rīkoties. Patiesībā notikušais bija politiska rakstura konflikts.

Tieši dienu pirms 16. marta pieteiktajiem piemiņas pasākumiem pie Brīvības pieminekļa pavisam netālu, Pērses ielā, bija sapulcināti simtiem Rīgas iedzīvotāju, vairākumā krievvalodīgo, lai tie pieprasītu ieviest krievu valodu kā otru Latvijas valsts valodu. Šo prasību reģistrēja kāds šīs ielas notāra kantoris. Pēc kampaņas organizētāju ieteikumiem pāris stundās parakstījušies no sešiem simtiem līdz diviem tūkstošiem personu. Nav maz. Krievu valodas pieprasīšana valsts valodas kārtā – turpināšoties.

Jebkurš ar domāšanas spēju apveltīts cilvēks saprot, ka pēdējo septiņdesmit gadu Latvijas vēstures kontekstā, īpaši okupācijas un okupācijas migrācijas kontekstā, pieprasīt krievu valodas pacelšanu valsts valodas kārtā nozīmē provokatīvu izaicinājumu daudziem latviešiem. Divi no šīs provokācijas organizētājiem – Lindermans un Osipovs – Drošības policijai neapšaubāmi ir labi pazīstamas personas. Tie ir profesionāļi. Tā kā Pērses ielas akcija tās organizētājiem šķita izdevusies, dienu vēlāk Vladimirs Lindermans kā šī pasākuma ideologs bez izlikšanās Rīgas dienas avīzē “Vesti” (sk. attēlu) izklāsta, ka visa šī kņada par valsts valodu Latvijā ir vajadzīga vienīgi kā līdzeklis latviešu iebiedēšanai, šaubu radīšanai par latviskas valsts nākotni, cilvēku nedrošības izraisīšanai

u. tml. Latvieši esot jānoved līdz šokam.

Jautājums: kāpēc, kādā nolūkā? Lai latviešos nogalinātu ideju par latvisku valsti, ar tālāku Latvijas pārkrievošanu, ko veicinātu oficiāla krievu valsts valodas ieviešana.

Ļoti bīstami mērķi. “Latvijas Avīzes” līdzstrādnieki jau mēģināja noskaidrot, kā pret šādām augstākā mērā bīstamām provokācijām izturas varas pārstāvji un pat nacionālie opozicionāri. Var teikt: nekādi neizturas (lasījāt “LA”, 16. marta numurā). Nesatricināmais “Vienotības” līderis V. Dombrovskis izteicās vien, ka “… šāda parakstu vākšana demokrātiskā valstī ir atļauta un tāda notiek.” (!!!) Viss, un punkts…============================================

lindermansosips

Foto: Žīdi Lindermans un Osipovs. Kāpēc naida celšanā starp nācijām (tautām) vienmēr priekšgalā ir žīdi ???

Šis raksts ir skaidrāks par skaidru un kamēr ļausim šiem sarkaniem krievu fašistiem- šovinistiem vaļu-, atjēgsimies, bet būs par vēlu !!!

 Jānis Zīverts

==========================

Žīdi 1Sakarā ar 16. marta incidentu starp latviešu ōmīti un krievu okupanti esot ierosināta administratīvā lieta. Tikai pēc tam, kad latvieši tomēr sacēla troksni un pieprasīja izmeklēšanu.

Un atkal….vainīga būs šī sirmā latviešu vecmāmiņa, jo kāds esot dzirdējis, ka šī sirmā kundze esot sabļāvusi uz šo krieveli, lai šī krievu maita vācoties uz savu Krieviju !

Latviešiem taču var spļaut sejā, nolamāt kā tikai tīk, pat piedraudēt ar izrēķināšanos utt., tik un tā latvietis būs vainīgs, jo iedomājas, ka šim te Latvijā arī kaut kādas tiesības kā krievam Latvijā.

Nu padomā tikai !!! 

Nu, tad pa purnu tam “aborigēnam”, lai zin savu vietu… !

Jānis Zīverts

=============================================

latviešu tautas atkritumskrievu fašistiUn neatradās neviens latviešu vīrs, kas sadotu pa purnu šai okupantu kucei.

Foto: Noziedzniece L. Mūrniece un viņas aģenti !!! Tas nav nekāds izdomājums, jo šī provokācija tika rūpīgi gatavota ! Tapēc jau DP atļāva okupantu salašņām pulcēties pie latviešu tautas Svētuma- Brīvības pieminekļa.

IMGP0914Esmu pārliecināts, ja būtu bijis otrādi, ja latvietis būtu iespļāvis sejā kādam okupantam, būtu klāt bars poliču ar “melno” Lindu priekšgalā.

Tā lūk !!!

Jānis Zīverts       02.04.11       LRTT

Lasiet A. Sluča rakstu:  http://www.visulatvijai.lv/news.php?readmore=1156319519

You may also like...

11 komentārs

 1. Eduards saka:

  Žēl,ka es TO neredzēju!Ja nebūtu novērsis,tad noteikti būtu aizturējis Vecās Kundzes pāridarītāju!
  Kādā valstī MĒS dzīvojam1?
  Tāpēc aicinām VISUS,kuri saprot,ka TE CILVĒKCIENĪGA DZĪVE NAV IESPĒJAMA-sanākt 4.maijā uz VISLATVIJAS SAPULCI-Rīgā,Daugavmalā!
  Latvijas Glābšana komisija.

 2. AG saka:

  To dāmu sodīja ar 50 Ls, bet viņas īsto vārdu gan nekur nepublicē!

 3. Garāmgājējs saka:

  Kāda krieva komentārs krievu DELFI
  http://rus.delfi.lv/news/daily/politics/nacobedinenie-provedet-agitkampaniyu-za-obuchenie-tolko-na-latyshskom-yazyke.d?id=37772991

  реальный для swiss, 03.04.2011 00:31
  Почему пессимизм? Просто реальный взгляд. Эти VL верят, именно, верят! Добелис, Табунс и прочие старики из ТБ действительно, горлопаны. А эти ребятки на многое способны и вот я не верю, что за бабки они стараются. Повторюсь – они верят в свою святую миссию и на их стороне 90% латышей. Почитайте на латделфи комменты.
  Насчет людей из России с бабками и видом на жительство – придут к власти и бабки отберут, и вид на жительство. Латвия для латышей, к сожалению нашему и к их счастью. Они своего добьются.
  У меня дочка должна скоро в школу пойти и я не хочу, чтоб она училась на латышском, ибо достаточно общался с их молодежью – ужас! Так что, как не крути, а валить отсюда надо, ради собственного будущего и детей своих будущего. А то будет, как я выше писал – прикладом в шею и босиком по морозу, в среднем, 300 км.

 4. no malas saka:

  To okupantu salašņu sodīja TIKAI par spļaušanu 50Ls, bet nevis pilnā apjomā par vardarbību pret vecu cilvēku, jo tad bija jābūt vismaz15 diennaktīm aresta! Mūsu nolādēti “gumānā” un korumpētā tiesa saņēma “paldies” no SC mēsliem un viss rezultāts! Bet tentiņa vēl tika arī atiecīgi vēl apstrādāta, tāpēc arī iesniegumu neuzrakstīja, jo baidījās par draudu izpildi un veco cilvēku var saprast, bet mūsu tiesu varu , policiju un “nacionālos” politiķus gan nekādi!

 5. Miervaldis saka:

  Zīverta kungs – pa purnu dāmai no vīrieša būtu nehumāni, bet no Latvju sievietes gan!Sen zināms, kad ir ētiski saimniekam iekaustīt civilokupantu!Un ne to vien!

 6. Miervaldis saka:

  Mūsu valstī vēl nav saimnieku, redzams!Saprotams, kad nav saimnieku, tad krievu puskustoņi līdīs šajās nolaistās, bet ar augļiem pārpilnajās sētās, kā ērces uz barību!Nu nav mūsu valstī vēl īsta saimnieka, nav!Kad tauta modīsies, un atradīsies valsts saimnieki, tad krievu ērces tiks izvākti tā, kā linc, jo Latvju saimnieki būs vieni no labākajiem saimniekiem pasaulē!Es te tik tā sapņoju, bet tas viss no mums tik būs atkarīgs!Un šie puskustoņi un viņu pakalpiņi saemā tiks bargi sodīti, un viņi paši būs vainīgi pie tam sāpēm, ko vini izjutīs!Un vispār – Mūrniece nekad neietu atklātībā pret Latviešiem, jo taču var zaudēt ērto vietiņu, ja zemes saimnieki pamostos!

 7. Sergejs saka:

  Vēl nav vakars, tā sovjetu maita tepat vēl Latvijā vazājas un vēl uzrausies un īstas latviešu dāmas dūres, to paredzu.

 8. annamarija saka:

  TV redzētajā NEBIJA VIEN PĻAUKA, BET DŪRES SITIENS SEJĀ. Un par to vien 50-,ls sods. Tā teikt: simbolisks. Lai latvieši nešūmētos.
  PS Man patīk tas “krieva komentārs krievu delfos”. Kaut pēc iespējas vairāk krievu tajā ieklausītos! Novēlēsim viņiem visiem LAIMĪGU CEĻU un RAŽENU DARBU SAVĀ ETNISKAJĀ DZIMTENĒ!

 9. white joker saka:

  ..jā annamarija, mans i beigts, es i sajūsmā par to vaņkas komentu, ka tik viņi prastos paši ar labu aizlasīties, ka nebūtu jātērē veselība un laiks tiem intensīvi palīdzot,hi,hi

 10. white joker saka:

  ,,a kas zin, kā to zaļo urlu maitu īsti sauc un kur šī ierāpo un izrāpo pēc kaifa,hi,hi

 11. AMARILLA saka:

  – pelniiti sanems urlu narkomaane savu sodu, bet zeel, ka izspruks tie sarkannacistu kropli, kas vinju sabaroja un sakuudija. -tos pirmos vajag sodiit, izoleet, izsuutiit

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *