Kad tika runāts par čekas Kartotēku, šis cionistu noziedznieks nepasacīja, ka jātiesā okupācijas režīma drošibas dienestu darbinieki, kuri bija galvenie tautas slepkavas un tās terorizētāji- VDK Kartotēkas veidotāji !
Viņš šajā video uzskatīja par pareizu “mazo gariņu” izgaismošanu !
Uzmanību !!!
Viņam ne prāta neienāca paziņot, ka visiem čekas vadoņiem jāatsavina nelikumīgi tautai nozagtais un paši jātiesā !!!
((Ja tas nenotiek, tad par kādu Tiesiskumu un demkrātiju var būt runa ? Tas nozīmē, ka žīdnacistu(hazāru mafijas) noziegumi tiek atbalstīti un atalgoti !!!))
Nenosodīja tāpēc, ka: pats ir viens no iniciatoriem Latvijas valsts izlaupīšanā un noziedznieku piesegšanā !!!
Tas tika noklusēts ES līmenī, jo tas notika ar ES cionistisko barvežu ziņu !!!
Viņš bija visur klāt, kad Latvijā tika likvidēta rūpniecība, lauksaimniecība un visas sociālās sistēmas.
Šis cionistu noziedznieks, kura vārds ir Egils Levits, kopā ar ES cionistu barvežiem ir tiesājams Starptautiskā Tribunālā Hāgā, par: GENOCĪDU PRET LATVIEŠU ETNOSU(latviešu tautu) !!!
28.12.18 L. Grantiņš
Žīd-nacistu tiesāšana:
https://www.youtube.com/watch?v=6LOy9l8xlX0&list=PLsiVG_bhUcYytuAoZyCtLCz2-cBPDWehh














