Nu kādi vēl pierādījumi ir vajadzīgi ?

LRTT ir sakrājušās daudzas tēmas par kurām rakstīt, bet Rimšēviča gadījums ir tik svarīgs, ka tas jāizskata pirmkārt. Nedrīkstam pieļaut, ka šo noziedznieku atmazgā.

Padomā lasot, latviet, vai tev necenšas pēkšņi uzradušies bandīta Rimšēviča aizstāvji;

MEKLĒT IENAIDNIEKU TUR, KUR VIŅA NAV ?

Nu kur vēl skaidrāk var pasacīt(video NORĀDĒ), ka Rimšēvičs ir noziedznieks līdz “kaulu smadzenēm” !

-Vai kāds ir dzirdējis Rimšēviču pat “iepīkstamies”, ka Latvijā notiek politekonomiskais un etniskais genocīds pret latviešu tautu ?

-Vai viņa uzdevums un pienākums nebija cīnīties, lai ekonomika- dzīveslīmenis(kura vistiešākā veidā saistīta ar monetāro politiku), tiktu izlīdzināts starp vecajām un jaunajām ES dalībvalstīm ?

-Nē, viņš neko tamlīdzīgu nav darījis !

Viņš nav iebildis ne vārda, bet darījis tieši pretējo, tāpēc, ka viņa izcelsme viņam to neatļauj, jo satur “izredzēto” DNS.

Banku vadīdītāji tiek virzīti pēc pareizā DNS.

-Svešie tur netiek paciesti.

“Vilki salikti par aitu ganiem”, tā teiktu Ķencis, ja viņš vēl būtu starp mums.

Būtu smieklīgi uzskatīt, ka vilki sāktu grauzt kāpostus !

Viņa monetārās valdīšanas laikā ir notikušas “neskaitāmas” banku krīzes, kuras tika koriģētas un akceptētas no ECB(Eiropas centrālā banka) puses !

To visu veic cionistu noziedznieku banda !

Video R. Pauls taču norādīja tieši uz to, ko runā un saprot visa tauta !

Ir tikai jāpabrīnās, ka uzrodas vesels lērums tādu, kuri aizstāv šo cionistu darba instrumentu(I. Rimšēviču).

Viss tiek novelts uz Krievijas specdienestiem, kuri protams ir noziedzīgi savā pamatbūtībā un savukārt ir Izraēlas “izpildorgāns”, bet šis nav tas gadījums.

Atkārtoju jau sacīto: I. Rimšēvičs ir tas ar kura palīdzību tiek izlaupītas bijušās PSRS republikas ar Krievijas Federāciju priekšgalā. Krievijā visi mahinatori ir “jebreji”.

Ar šo atkārtoto rakstu es vēlējos ATKĀRTOTI norādīt, ka aiz visa tā stāv tie, kuri nežēlīgi noslepkavoja Latvijas patriotu un četru ebreju glābēju Herbertu Cukuru. I. Rimšēvičs ir viens no viņiem un tāpēc viņš tik ilgi tiek turēts šajā “krēslā”. Tāpēc arī ECB vadība viņu aizstāv.

Praktiski tā ir cīņa pret ASV.

Arī ASV notiek milzīga cīņa pret cionistu mafiju.

Ir jātic, ka uzvarēs Patiesība !

23.02.18     L. Grantiņš

Šeit kārtējā H- 86 sūdzība par ES(I. Rimšēvičs ir viens no viņiem) graujošo darbību pret Latviju:

Eiropas Parlamenta prezidentam Antoni Tajani

Starptautiskajai presei

 Latvijas Cilvēktiesību aizstāvēšanas grupas HELSINKI- 86 PAZIŅOJUMS

HELSINKI- 86  apsūdz Eiropas Savienības vadību genocīdā pret latviešu etnosu- latviešu tautu. Latvija, kopš iestāšanās ES, cietusi lielākus zaudējumus, nekā atrodoties zem komunistu un nacistu okupācijas. Neviens no šiem diviem sātaniskajiem režīmiem nav veicis tik daudz noziegumu pret Latvijas valsti un latviešu tautu, kā to ir veikuši ES pārstāvošie Briseles darboņi. Ir pilnībā iznīcināta Latvijas rūpniecība, lauksaimniecība, kuģniecība, medicīna un izglītība. Šīs noziedzīgās ES darbības rezultātā vairāk kā puse Latvijas darba spējīgie iedzīvotāji ir atstājuši valsti. Tam visam ir viens vārds- GENOCĪDS !

Ar ES vadošo darbinieku ziņu un atbalstu pēc Latvijas okupācijas beigām netika veikta  Starptautiskos Likumos(konvencijās) paredzētā deokupācija ! Visi represīvie okupācijas varas orgāni palika neskarti un sāka darboties pret latviešu tautu un Latvijas valsti, tātad, pret ES. Par to HELSINKI- 86 ir informējusi Martinu Šulcu & Co un Jose Manuel Borroso & Co, bet atbilde netika saņemta. Bet varbūt ka tomēr bija atbilde- L. Grantiņa asiņainais, ar lauztiem kauliem, arests 2015. g. Latvijā ?

Latvijā darbojas KGB slepkavu bandas, kuras slepkavo latviešu patriotus- demokrātijas atbalstītājus. Latvijā opozicionāri tiek spīdzināti un slepkavoti ar psihotrono un psihotropisko ieroču palīdzību. Pēc Padomju Savienības sabrukuma Latvijā palikušie represīvie orgāni un viņu izveidotās marionešu valdības ir noslepkavojuši neiedomājamu daudzumu latviešu. Nav ne mazāko šaubu, ka tas viss notiek ar ES vadošo darbinieku ziņu un atbalstu. Tik slikti kā šodien latviešu tauta nav dzīvojusi pēc 1940. gada PSRS komunistiskās bandas iebrukuma un Latvijas okupācijas. Vai nav paradokss, ka latviešu tauta vislabāk ir dzīvojusi vācu nacistu okupācijas periodā. Sociālā aprūpe NACISTU OKUPĀCIJAS LAIKĀ bija uz līmeņa, kas šodienas stāvoli izsaka vienā vārdā- GENOCĪDS. Dzimstība sasniedza visaugstāko līmeni, bet šodien tā ir viszemākā. Vai nav noziedzīgi smieklīgi, ka ES dalībvalstī Latvijā bērnu pabalsts ir divu cigarešu paciņu cenas lielumā ?

Martins Šulcs un Jose Manuel Borrosu ir ES grāvēji- provokatori. Anglijas izstāšanās no ES ir tam neapgāžams pierādījums.

Antoni Tajani kungs, Jūsu pienākums ir izskatīt Latvijas gadījumu visaugstākajā līmenī ! Atdot Latvijai visu, kas ticis nozagts pēc PSRS sabrukuma. Atvērt noslepenoto KGB kartotēku un veikt Latvijas dekolonizāciju. Aizvilkt uz Hāgas Tribunālu visus ES darboņus, kuri veikuši provokāciju pret Latviju, tātad, pret Eiropas Savienību.

Latvijas Cilvēktiesību aizstāvēšanas grupa HELSINKI 86 (Linards Grantiņš, Jānis Zīverts, Imants Aparnieks, Valdis Freimantāls)

02.01.18

Šeit par Krievijas īstajiem noteicējiem, ar kuriem kopā ir latviec Rimševič:

(Ieklausies, ko saka 25. min. 38tajā sekundē. Tas tieši attiecas arī uz Latvijā valdošajiem izdzimumiem. Kamēr viņus neiznīcinās, nekas nemainīsies. Rimšēvič pieder pie šiem izdzimumiem. Nožēlojami izdzimteņi ir tie, kuri aizstāv tādu Rimšēviču. Viņš nav “Latvijas tēls”, bet GAN TĀS LĀSTAS !)

You may also like...

6 Responses

 1. Dženisa saka:

  Es neaizstāvu Rimšēvicu vispārīgi, bet šajā gadījumā varētu būt tā, ka viņš atteicās dot 1mljrd AB bankai. Pēc tam, kad viņu aizturēja un liedza pilnvērtīgi strādāt bankā, AB banka dabūja gandrīz pusi, ko gribēja (Delfi).
  Linard, atcerieties, kad jūs apcietināja, mediji klusēja (izņemot Pietiek). Toties radio un tv pilnā sparā līdz šim laikamslavē savus sponsorus Teterevus, kas saistīti ar AB banku, kopā sponsorēja kultūru un medijus. Un man šai laikā arī no radio un tv sanāca gūt psiholoģiskus uzbrukumus.
  Un ziniet, es teikšu – tā tiem medijiem vajag, ka viņi tagad zaudēs savu naudas kulīti.

 2. Māris M. saka:

  Mafijai lieciniekus nevajag. Citādi paraus līdzi visus. Tās tad būs mafijas beigas. Skaties, vēl novāks un uztaisīs to ekskrementu par cietēju un tautas varoni.
  .
  .
  .
  Admins
  Tieši tas pašlaik tiek darīts, tiek taisīts par varoni.

 3. O.Migla saka:

  G.Valdmaņa (KGBistu noslepkavots) grāmatā “Starp dzirnakmeņiem” (kas ir unikāls darbs) ir teikts aptuveni tā: “par Latvijas Bankas prezidentu ieceltais Repše, bijušais kompartijnieks un visas komunistu sistēmas uzticams darbonis,kurš bankas lietās un monetārajā sistēmā nesaprot neko…,ar Valsts mēdiju palīdzību tiek taisīts par elku jaunatnei un ģēniju…”.
  Tāpat kā jūdeokristīgais mācītājs Rubenis,esot sastādijis visus pirmos H-86 dokumentus,jo Grantiņš nemaz neprata rakstīt…
  Rimšēvicu rehabilitēt par unikālo un vienreizēji fantastisko ekonomisko situāciju Latvijā,var tikai idiots vai noziedznieks!
  Kad tiks izbeigta Latvijas Valsts (un tautas) okupācija,tad Rimšēvics ar līdzdalībniekiem obligāti tiks apcietināts (ar tiesas likumīgu spriedumu, protams) un izmeklēta viņa darbība,kā tad viņš Latvijas okupācijas laikā-ir nonācis līdz šādai “trūcīgai” dzīvei…un kapēc ir darbojies pret latviešu tautas interesēm?

 4. & saka:

  Mūsu supernacionālistei Veidemanei Teterevi bija ģimenes draugi, dzeltenajā presē bija skaista fotogrāfija.

 5. O.Migla saka:

  Kurš vēl būtu šaubījies,par teterovu draudzību ar …

 6. Dž. saka:

  Es pirmīt pieminēju Pietiek, bet viņi vairs negrib dzirdēt to, kas viņiem nepatīk.Nu jau pietiks! :))
  .
  .
  .
  Admins
  L.L. strādā “austrumu kantorim”… .Un savukārt “austrumu kantoris” strādā Telavivas režīmā… .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.