Vai J. Bordāns ir mūsu mesija, vai mēra bacilis ?

https://www.youtube.com/watch?v=xsSI1FMWWm

Bordāna gadumijas vēstījums !

Uzsākot savu vēsturisko gadumijas runu J. Bordāns pavēstī: Paldies katram, kas paveicis ko labu !!!

Interesanti gan, kas J. Bordāna uztverē ir labi, kas ne tik labi un, kas galīgi slikti ? Šis vēstījums netiešā veidā nozīmē arī to, ka tieši viņš ir tas indikators, kurš vērtē un nosaka “labumu” un “sliktumu” pakāpi.

Viņš, protams, runāja labas un pareizas lietas, bet vai tās nāk no sirds ?!

Lai varētu labāk saprast manu šī raksta būtību, minēšu piemēru:

Bordāns, sēžot zirgu pajūgā, apsola braukt(lidot) uz Mēnesi un tur veikt visu, lai varētu laimīgi uz tā dzīvot !

Atgriezīsimies realitātē: Vai Bordāns sadarbībā ar tādiem partei- genossēmJurašs, Strīķe un Levits(atvērt) var īstenot video apsolīto ? Visi trīs ir Maskavas “aģentūras” darbinieki- pilna apmēra noziedznieki ! Par patreizējo Latvijas katastrofālo stāvokli vistiešākā veidā atbildīgs ir krievžīdiskās izcelsmes(no tēva puses) latviec Egils Levits, kurš no pašiem Atmodas aizsākumiem ir piedalījies visu noziedzīgo likumu radīšanā, pieņemšanā un to realizēšanā.

Vai tā nav solīšana ar pajūgu braukt uz Mēnesi ?

Ar šiem noziedzniekiem, Bordān, Tu neaizbrauksi uz Tiesisku valsti, bet tiešā ceļā uz Elli- aiz restēm.

-Varbūt es, Bordāna kungs, kļūdos ?

-Varbūt tas ir kāds cits “levits” ?

Lūdzu, Bordāna kungs, pielabo mani, ja kļūdos. Praktiski visai Latvijai ir zināms arī tas, ka Jurašs un Strīķe ir noziedzīgi elementi ! Viņi arī nav latviskas izcelsmes un pilnībā pakļauti Krievijas noziedzīgajām struktūrām.

Mini, Bordāna kungs, kaut vienu gadījumu, kad viņu darba rezultātā būtu notiesāts kāds noziedznieks.

Vai Tu sasauci savas partijas kopsapulci un lēmāt kopīgi par šiem jaunbiedriem ?

Manā gadījumā Tu to apsolīji darīt, kad piedāvāju savu priekšlikumu- apvienoties, lai veiktu Tiesiskuma atjaunošanu mūsu, krievžīdu izlaupītajā, Latvijā, bet neizdarīji !

-Kāpēc neturēji savu solījumu ?

-Kāpēc neizskatīji manu piedāvājumu kopsapulcē ?

-Tu nevēlējies iet kopā ar Atmodas aizsācēju, kapēc ?!

-Kāpēc Tu noraidīji L. Grantiņa priekšlikumu ?

-Kāpēc Tu L. Grantiņu aizvietoji ar Maskavas provokatoriem ?

-Kāpēc Tu noziedzīgi klusē par H- 86 11 Punktiem(atvērt) ?

-Tāpēc Tu klusē, ka šiem Punktiem nav alternatīvas, kas attiecas uz Tiesiskuma atjaunošanu Latvijā.

Šie 11 Punkti paredz sodīt noziedzniekus, ar kuru palīdzību un piekrišanu ir izlaupīta Latvija, un ar kuriem Tu esi vistiešākā un viss ciešākā veidā saistīts. Šajos 11 Punktos ir Punts, kas paredz latvietim piešķirt zemi, un, tas nu nekādīgi nav pieņemams cionistiem, kuri ir paredzējuši Latviju attīrīt no latviešiem !

-Tu, Bordān, esi uz “vienu roku” ar šiem cionistiem.

-Tāpēc Tu arī šos 11 Punktus nepieņēmi un mani pasludināji par NEVĒLĀMU PERSONU.

Ne par velti vēsturnieks- profesors Indulis Ronis Tevi(atvērt) un E. Levitu nosauca par noziedzniekiem un atļāva man, viņa vārdā, Tevi par tādu(noziedznieku) arī turpmāk saukt.

Ja Tu būtu vienojies ar H- 86, tad JKP varētu iegūt balsu vairākumu(virs 50%), bet tā jau ir totāla krievžīdu cionistu mērķu sakāve. Tev, noziedznieks Levits, kurš ir cionistu kurators Latvijā, lika saistīties ar šiem viņa aģentiem(Jurašu un Strīķi), lai nepieļautu vēlēšanās iegūt šo vairākumu. Tu saņemsi savus 20 – 30%(Jūdasa grašus) procentus un kļūsi par vienu no viņiem.

Tu tiksi pie Lielās siles un varēsi turpināt laupīt manu tautu- latviešu tautu.

Tu, Bordān, ar savu bandu labi saproti, ka: tur, kur es būšu, tur noziedznieki uz vēdera līdīs paši uz savām karātavām !

Šī raksta mērķis bija pasacīt, ka Bordāns dara visu, lai vēlēšanās neiegūtu vairākumu, bet arī, lai neapbižotu sevi !

Dievs, saīsini mūsu tautas ciešanu laiku, atbrīvo mūs no šiem sātanistiem !

P.S.

To, ka Bordāns ir Urbanovičs vai Āboltiņa nr.2( tā teikt, tas pats vēzis, tikai citā ķeselē), var pierādīt ar pāris teikumiem.

Ja viņam interesētu latviešu tautas liktenis, tad viņš savāktu savas partijas vārdā cik vien iespējams daudz parakstu zem informatīva ziņojuma par latviešu tautas traģisko stāvokli, kā to dara H- 86 un nosūtītu to attiecīgām starptautiskām iestādēm(priekš tam jau ir šīs iestādes, lai varētu novērst noziegumus), bet viņš to nedara un nedarīs nekad, jo ir šīs žīd-cionistiskās bandas neatņemama sastāvdaļa.

Lūk, tā ir tā atšķirība starp provokatoru J. Bordānu un H- 86 dibinātāju L. Grantiņu.

02.01.18        L. Grantiņš

You may also like...

4 komentāru

 1. skolnieks saka:

  Pacietīsimies drusku.

 2. No Maarupes saka:

  No dazaadu lauzu informaacijas, izriet, ka bordaans ir tikai perverso sorosiitu izkaartne, pat ja tam bijushi reiz citi nodomi, tad tie shodien ir atmesti un vinhs shodien jau apzinaati tiem pakalpo
  .
  .
  .
  Admins
  Maldies, viņam saimnieki ir cionisti.Visīstākie asinssuņi !!!

 3. Uldis saka:

  Bordāna partija ir Krievijas FSB projekts, aizejošās Vienotības, kā Jaunā partija bija DPsaimnieks, Bet ZRP LPP vietā. Tā mūdža saimnieki ir pravoslavnutijie komunisti un čeka un ja tas netiks apzināts, vēl simts gadus varēsim gaidīt tā galvu uz tribunāla bendes bluķa.

 4. ugunskrustietis Miervaldis saka:

  Laimīgu jauno gadu Grantiņa kungs.Kas attiecas uz bordānu, tad viņam kā kangaru deģenerātam favorīti ir tieši blandoņžīdi – eirožīdi.
  Kas attiecas uz šo mājaslapu, vēlos jūs informēt ka no šīs dienas paņemšu tēmu paraugus saviem rakstiem no šīs lapas, šeit rakstu, jo Grantiņ ja nemaldos Latvijas drošībnieki e- pastus jūsu partver, nu ko jūs domājat Grantiņ, laba sadarbība?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *