H- 86 vēstījums ES noziedzīgajiem barvežiem un viņu marionetēm !

Šulc & Junker, iebāz vienā vietā savas divas “cigarešu pakas” !


Rodas jautājums, ko dara Latvijas ES parlamentārieši ?

Sadzīviski runājot,- visi kolektīvi masturbē/onanē un katru dienu pēta savu konto stāvokli, kamēr latviešu tauta tiek fiziski iznīcināta.

Vai tas nav apsmiekls, ka latvietim bērna pabalsts ir tikai divu cigarešu paciņu “izmērā” !?

Tas viss tiek pamazām saprotams, ja mēs papētam LV parlamentāriešu “nacionālo” izcelsmi… .

Iveta Grigule:

(daļēja latviete- žīda Lemberga pārstāve, Putina aizstāve),

Sandra Kalniete:

(daļēja latviete- komuniste, tātad, cioniste),

Krišjānis Kariņš:

(izcelsme-?, bet 100%tīgs jefiņš un cionistu marionete),

Andrejs Mamīkins:

(hazārs- krievžīds, visa latviskā nīdējs),

Artis Pabriks:

(latviski runājošs hazārs- krievžīds, cionists),

Inese Vaidere:

(izcelsme- ?, bet komuniste, tātad cioniste un visa latviskā nīdēja),

Tatjana Ždānoka:

(hazāriete,- krievžīdiete un ārprātīga Ciānas naciste),

Roberts Zīle:

(puslatvietis no tēva puses- māte Odesas hazāriete- krievžīdiete).

Bet visam pāri stāv levīts-

Egils Levits(krievžīdiskas izcelsmes no tēva puses, bet māte it kā latviete esot).

Jautājums,- kāpēc šim noziedznieku baram lai interesētu latviešu tauta ?

Ja būtu notikusi likumīgā okupācijas demontāža, tad viena daļa no viņiem būtu atradusies aiz restēm, bet otra daļa būtu no Latvijas aizmukuši uz neatgriešanos !

Visi šeit pieminētie ir cionistiskās Izraēlas akceptēti noziedznieki.

Ja ES vadība rīkotos pēc Taisnības principa, tad bērnu pabalsts Latvijai tiktu subsidēts no šīs savienības fondiem, lai izlīdzinātu nabadzību un, tas būtu trīs reizes lielāks nekā Vācijā !

Vācija: valdība palielina šo pabalstu katru gadu. Piemēram par 2017. gadu pabalsta summa vienam bērnam svārstās no 192 € līdz 223 € mēnesī. Tas atkarīgs no bērnu skaita ģimenē. Ja jums ir divi bērni, katrs bērns ir tiesīgs saņemt 192 € mēnesī: trešais bērns ir tiesīgs saņemt 198 €, bet ceturtais – 223 € mēnesī.“

Uzmanību !!! Latvija: “piešķir 11.38 eiro mēnesī, par otro bērnu 22.76 eiro mēnesī, savukārt par trešo un nākamajiem bērniem 34.14 eiro mēnesī, kas ir trīs reizes vairāk nekā par pirmo bērnu.”

Luksemburga: par pirmo bērnu iespējams saņemt 185.60 eiro, par diviem bērniem 440.72 eiro, par trim bērniem 802.74 eiro, par katru nākamo bērnu 361.82 eiro.”

ES savās rokās ir sagrābuši cionistu noziedznieki, kuriem interesē ES sabrukums.

Anglijas “aizmukšana” ir tam pierādījums un arī apsūdzība.

Būtu naivi cerēt, ka patreizējā ES vadība atbalstītu Tiesiskumu Latvijā un kā tādu vispār !

Vai tā nav anekdote- Latvijā bērna pabalsts ir divu cigarešu paciņu lielumā ?!!!

Tas ir genocīds pret latviešu tautu, ko veic ES barvežišulci, junkeri, boroži un vesels lērums citu, un, protams,  viņu pakalpiņi no Latvijas !

Un tā vien gribas sacīt: Iebāz, Šulc & Co, šīs divas paciņas sev vienā vietā ! Gan jau pārdzīvosm arī šo sātanisma periodu !

Agrāk vai vēlāk, bet šī banda nonāks Hāgas Tribunāla, jo viņi ir veikuši lielāku genocīdu pret latviešu tautu, nekā Hitlers ar Staļinu kopā !!!

Lūk, ko raksta kāds Izraēlas žurnālists par šo bandu: https://eadaily.com/ru/news/2016/02/19/pochemu-angela-merkel-nikogda-ne-rasskazhet-o-svoey-zhizni-v-donecke-izrail-v-fokuse

Mazs izvilkums no šī raksta: „Pašreizējais Eiroparlamenta galva Martins Šulcs nav varējis pabeigt- pārvarēt pat „ļoti” vidējo vidusskolu Ahenā(Achen), bet viņa draugs un kolēģis Žans Klods Junker faktiski ir noziedznieks”, saka žurnālists.

Par šiem noziedzniekiem LRTT jau ir rakstījis:

http://188.68.49.144/?p=30930

18.12.17  L. Grantiņš

 

 

You may also like...

11 Responses

 1. Uldis saka:

  Kā bija minēts http://188.68.49.144/?p=42648 rakstā:
  “Ne žīds un arī ne ebrejs nesatur etnisku apzīmējumu, bet gan ticību.”, tātad Dombrovskis, Godmanis, Pabriks, Freiberga, Zatlers un citi nelieši, latviešu tautas un valsts nīdēji, nav žīdi, bet vienkārši prokremliski izdzimteņi un čekas apteksnes. Hazārs, kurš pieņēmis krievu sātanisko sektantismu, ir krievs. Kremlis, kas atbalsta Izraēlas ienaidniekus, teroristu valstis: Irānu un Sīriju un teroristiskās organizācijas: Hamas un Hesbola, ir Izraēlas ienaidnieks.
  Par etnisko izcelsmi cilvēkus sodīja Staļins un viņa jebkādas cilvēcības pazīmes zaudējušie rokaspuiši, rīkojot etnocīdus, kā piemēram pret ukraiņiem “golodomorā”, apzinātiem latviešiem Krievijā 1937-38.gadā, “Baigā gadā” 1940-41, Krimas tatāriem, kalmikiem, vainahiem un citām Kaukāza tautām 1944. gadā. Mēs nevaram nolaisties līdz absolūtam ļaunumam, kolektīvam staļinam, kas nogalina tikai par izcelsmi.
  .
  .
  .
  Admins
  Pirmkārt: Uz kuriem ir domēs “Mēs” ?
  Šeit neviens nevienu netaisās nogalināt par izcelsmi, bet sodīt par pastrādātiem noziegumiem… .
  Un, ja runā par ienaidnieku, tad definīcijai ir jābūt izrietošai no vēsturiskās un ģeogrāfiski politiskās darbības. Nevis Hamas un Hesbola ir Izraēlas ienaidnieki, bet gan Izraēla ir Hamas un Hesbola ienaidniece. Izraēla ir dibināta ignorējot visus pasaules LIKUMUS. Tā ir nelikumīgs veidojums. Pret to iestājās visas Lielvaras, izņemot cionistisko PSRS.

 2. Māris M. saka:

  Tiem, kas kādreiz saskārušies ar ekonomikas vēsturi, ir zināms, ka Latvijas iedzīvotājiem vislabvēlīgākās sociālās garantijas tika nodrošinātas tieši vācu okupācijas laikā. Šādi dati iegūti, salīdzinot visas Latvijas teritorijā valdījušās varas, sākot ar cara laikiem.

  Vai nav paradokss, ka vācu okupanti kara apstākļos tā rūpējās par latviešu labklājību un līdz ar to arī par latviešu tautas saglabāšanu, bet tagad, kad skaitās brīva valsts, notiek pilnīgi pretējais?
  .
  .
  .
  Admins
  Tieši to es taisos gadu mijā atgādināt “Ciānas gudriniekiem” ar Šulcu un Junkeru priekšgalā… .

 3. Uldis to Admins saka:

  Izraēla ir uzcelta uz WWII nogalināto latviešu un citu civilizētu tautu kauliem, ir kara netaisnīgā iznākuma rezultāts un tika izveidota vienojoties WWII rīkotājiem un noziedzniekiem: ASV un PSRS. Ne cara, ne boļševiku ne tagadējā fašistu Krievija nekad nav bijusi cionistiska un Izraēla pavisam drīz pēc tās dibināšanas jau bija lielākā PSRS ienaidniece. Pret Hamas un Hesbola ir visas lielvaras, izņemot šovinistisko Krieviju, kur tās skaitās “atļautās teroristiskās organizācijas” un tiek materiāli, finansiāli un informatīvi atbalstītas un lupatgalvu Irānu un ļumīgā “mandu” vadīto z-Koreju.
  Ja ir vajadzība kādu sodīt par noziegumiem, tad tie ir jāuzskaita, nevis par pamatu ņemot izcelšanos, pēc Staļina modes. Žīdi ir pastrādājuši šausmu lietas, tomēr nav attaisnojams, ka aiz to mugurām nomaskējas sātana sūtņa, Pētera I, antihumānais projekts – krievi.
  .
  .
  .
  Admins
  Šī, Uldi, nav tā i- vietne, kurā jāstāsta “anekdotes”…. . Anekdotēs, protams, arī ir kāda daļa no patiesības… .

 4. Valdis Freimantāls saka:

  Latvijas eiroparlamentariešu brigādei ir viens uzdevums – pārstāvēt Latvijas valstiskās intereses un atskaitīties tautai par paveikto ES.

  Vai viņi to dara?

 5. Jenny saka:

  Labs salīdzinājums -bērnu pabalsts 2 cigarešu paciņu lielumā.
  Piedodiet, ka iejaucos Ulda un Admina strīdā, man šķiet, ka rakstā minētās personas (tie, kas no Latvijas) nav ne krievi, ne ebreji , bet drīzāk gan jaukteņi, kas negrib atzit savas saknes (izcelšanos) , tāpēc viņiem rūp globālisms, nevis zeme no kuras tie nākuši.
  Tautu sajaukšanās tomēr ir bīstama, to jau pierāda augošais terorisms.
  Un kāpēc gan ebrejiem nevarētu būt sava valsts? Viņi ar arābiem ir brāļu tautas, viņiem viens ciltstēvs – Ābrams, arābiem jau tā ir daudz zemes, kur viņi vēl plēsas savā starpā.
  Krievija diez ko nav atbalstījusi Izraēlu, Amerika gan ir.
  .
  .
  .
  Admins
  Etniskajiem semīt- jūdiem droši vien, ka pienākas valsts, bet ne zilacainiem jūdaistiem, kuriem ar Palestīnu nav nekāda sakara. Tā nav tauta, bet Sātana pielūdzēju sekta !

 6. ES saka:

  Pareizi-

  ES savās rokās ir sagrābuši cionistu noziedznieki, kuriem interesē ES sabrukums.

 7. Uldis to Admins saka:

  Vispār jau Palestīna ir izraēļu un jūdu zeme, bet t.s. palestīnieši (kremļa jaunievedums), ir tur ievazājušies arābi. Par žīdu sātanisko sektu nav īpaši jāpārdzīvo, jo tā ir sevī noslēgta, bet krievu sātaniskā sekta Latvijā ir ik uz stūra, turklāt arī starp latviešiem sastopami tādi, kas to piekopj. Ja visi aškenazi tiktu repatriēti uz viņu vēsturiskām zemēm, uz Pievolgu, būtu taisnīgi, tikai, kur paliktu krievi, kas tur ērti iekārtojušies.
  .
  .
  .
  Admins
  Tādus murgus var uzrakstīt vienīgi idiots vai aškenāzi(krievžīds).
  Kāpēc tu neklausi vērtīgam padomam,- neapmeklēt šo vietni.

 8. Uldis to Admins saka:

  Vai tiešām šeit tiek akceptēti tikai krieviem tīkami viedokļi?
  Cik kremlis maksā par to uzturēšanu?
  .
  .
  .
  Admins
  Ja kādam Kremlis maksā, tad tev.
  Man, protams, ka viņš arī maksā, tikai “graudā”. Ar trijiem arestiem, eksikūcijām, lauztiem kauliem un manu padzīšanu no Dzimtenes… . Cik matu tev no galvas viņi izplēsuši vai nu kaut zilu aci uztaisījuši???, ja nu R. Bunka kādu reizi pabaidījis, bet drīzāk jau esi no viņa komandas… .

 9. Janis saka:

  Un vispar judu zeme (Israels,kad Joske kluva par Israelu,pec cinisanas ar pasu dievu Jahvi,pec Bibeles Vecas Deribas) ir Etiopija Afrika. Protozidi ir Negeri. Tadi pasi negeri,kas sodien apludina visu Eiropu…

 10. Uldis to Admins saka:

  Lai čekas un Krievijas organizētās noziedzības pārņemtā Latvijā aizstāvētu krievus, uz kuru rokām, ir desmitiem miljonu nevainīgi noslepkavoto eiropiešu asinis un lamātu Hitlera Vāciju, kas izglāba cilvēci un NA, jābūt baigam varonim.

 11. Uldis to Jaņis saka:

  Mēs visi esot no nēģeriem, tomēr tas nenozīmē, ka tāpēc triljons krievu par pastrādātām zvērībām pret civilizētām Eiropas tautām uz žīdu rēķina varētu izvairīties no atbildības,

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.