V. Freimantāls. Atbilde lasītājai

Sveicināta, jaukā Jenny(atvērt) !

Ar prieku atbildu uz Jūsu komentāru.

Jūs rakstiet, ka tagad moderni ir būt internacionālistam.

Latviešu kultūra ir īpaša un visus cilvēkus, kurus sauc par latviešiem, – vieno viena galvenā īpašība : “Latviešu valoda”.

Latviešu valodas sapratēji ir latviešu kultūras sapratēji !

Ļoti daudzi no viņiem pārvalda citas valodas ari un etniski nav latvieši, taču latviskā kultūra ir viņos un viņu dzīves uzskats ir “latvisks”.

Šo cilvēku privilēģijas un tiesības piedalīties LATVIEŠU BIEDRĪBU darbā garantē vispārpieņemtā latviskā dzīvesziņa ! (pazīstama ka toleranta un pragmātiska).

Latviešu kultūras īpatnība ir nepārtraukta attīstība un visaptveroša labestība.

Saprotot to, mēs droši varam teikt – latviešu biedrību tīkls ir pati nozīmīgākā mūsu kultūras S A S T Ā V D A Ļ A.

Un katrs, kurš runā latviski, ir tiesīgs piedalīties Latvijas valsts dzīvē – savu uzskatu un pārliecības paušanai latviešu biedrībās.

Katras neordināras domas apspriešana bagātina latvisko kultūru.

Latviešu biedrību darba stils ir pats modernākais civilizācijas sasniegums !

Galvenais ir universālā iespēja visiem piedalīties kolektīvās analītikas centru darbībā (latviešu biedrību darbībā).

Kriminālnoziedznieku iebrukums “Māmuļā” un 1993. gada 18. februāra nakts BAISAIS latviešu kultūras SLEPKAVĪBAS akts ir zīmīgs organizētās noziedzības terora akts Latvijā ilgi pirms 11. septembra traģēdijas Ņujorkā.

Komunistu un čekistu veiktais terora akts pret latvisko dzīves ziņu un latvisko kultūru 1993. gada 18. februāra naktī, jau 24 gadus ir izkropļojis Latvijas attīstību līdz nepazīšanai ! (Mahatma Gandijs būtu ļoti augstu novērtējis latviešu biedrību darbību, ja būtu pievērsis savu uzmanību latviskajam F E N O M E N A M – latviešu biedrību visaptverošajam tīklojumam latviešu apdzīvotajās vietās).

Ja būtu izlasījis 1938. gada Rīgas Latviešu Biedrības statūtus. ( Kurus komunistu un čekistu nezvēri Latvijā aizliedza pēc likumīgi atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības brutālās iznīcināšanas 1993. gada 18. februāra naktī).

16.12.17


Admina piebilde: Šo tekstu neapstiprināju kā komentāru, jo šī informācija satur mūsu cīņas kodolu.

Jā, latviešu kultūra ir īpaša un tāpēc mūs cenšas iznīcināt !

Vienam Freimantāla kunga secinājumam tomēr pilnībā negribētu piekrist, ka: “Latviešu valodas sapratēji ir latviešu kultūras sapratēji !”

Tā, protams, ir ļoti pozitīva vēlme, bet nav Patiesība !

Šodien visa Saeima un valdība runā latviski, bet nav nedz LATVIEŠU KULTŪRAS SAPRATĒJI nedz TĀS nesēji !

Tieši viņi ir mūsu KULTŪRAS grāvēji un pat iznīcinātāji.

Hazāriskas(krievžīdiskas) izcelsmes latvieši nekad nebūs LATVIEŠU KULTŪRAS nesēji, jo viņi ir ģenētiski ieprogrammēti graut visu Dievišķo– visu Patieso.

Nupat rakstījām par tādu Santu Ezergaili, kura draudēja LVB priekšsēdim Viloram Eihmanim:var radīt negatīvas sekas biedrībai un cietīsi ne tikai Tu, bet diemžēl arī Tava ģimene(atvērt)

Ne jau šī niecība izsaka šos draudus, bet tie, kuri aiz viņas stāv un, kuru komandas viņa pilda !!!

Nu kāda viņa var būt LATVIEŠU  KULTŪRAS nesēja ?

Kādas KULTŪRAS nesējs var būt tāds Arturs Priedītis, kurš nekādi nevar pārdzīvot to, ka neuzvarēja nacisti un nelikvidēja šo kauna traipu(latviešus)” pie Baltijas jūras(atvērt) ?

Kāds KULTŪRAS nesējs var būt tāds Ivars Godmanis(atvērt), kurš praktiski ar saviem ciltsbrāļiem(hazāržīdu izdzimumiem) ir iznīcinājis Latvijas valsti un latviešus ? Kurš arī atklāti “definē”, ka domā krieviski ! Un krievi, kā izriet no vēstures ANĀLĒM,  taču ir Hazārijas garīgie(atvērt) un fiziskie pēcteči… .

Saeima, valdība un visi represīvie orgāni sastāv no latviski runājošiem hazāru(krievžīdu) izcelsmes “latviešiem”… , sākot no Raivja Dzintara, Imanta Parādnieka, Ināras Mūrnieces un beidzot ar Jāni Urbanoviču un pārējiem švaļiem no šī parazīt- bara. Saeima un valdība: tas ir viens liels latviski runājošs “hazāru nacionālais teātris”- MŪSU TAUTAS SLEPKAVAS !

Un, skat’, cik viņi visi(gan Saskaņa, gan Vienotība, gan VL! un pārējie atkritumi) draudzīgi sev palielina algas, kad tautai nav par ko bērni skolā sūtīt un medicīniskos pakalpojumus samaksāt ! Kā suslikam(dzīvniekam) līdzīgais prezidents(atvērt) noslepeno savas bandas treknās prēmijas, kuras tiek izmaksātas, latviet, no tavas nodokļu naudas ! Vai tad Vējonis nav visīstākais hazāru izcelsmes padibene: māte pleskaviete, bet tēvs- velns sazina kas ! Tieši tāda veida jaukteņi ir sabāzti visās iespējamajās varas struktūras avangardā. Viņiem tāds jēdziens kā NACIONĀLAIS GODS neeksistē. Tas ir aizstāts ar DOLĀRA naudas zīmi.

Tā ir sātaniska latviski runājoša izdzimteņu banda !

Nu nav viņos ”VISAPTVEROŠA LABESTĪBA”, kaut arī runā latviski !

Viņi visi ir MŪSU TAUTAS SLEPKAVAS !

Nevajadzētu arī jaukt jēdzienus: LATVIEŠU DZĪVESDZIŅU ar LATVIEŠU DZĪVES ZIŅU.

Latviešu DZĪVESDZIŅA ir ģenētiska līmeņa INFORMĀCIJA, bet DZĪVES ZIŅA ir akadēmiski iegūta.

Un, cik uzkrītoši pēdējā laikā DZĪVESDZIŅA tiek aizstāta ar DZĪVES ZIŅU !

Tādā veidā mums tiek “ieziņots”, ka komunists- hazārs Jānis Peters bija ATMODAS aizsācējs, bet par to vairāk tuvākajās dienās… .

Visviltīgākā veidā mēs tiekam dezinformēti, lai sagrautu mūsu latvisko DZĪVESDZIŅU !

Mūsu uzdevums ir visu to atmaskot un tāpēc, no mūsu ienaidnieku puses, tiek pieliktas tik lielas pūles iznīcināt šo i- vietni un tās īpašnieku… .

Kas attiecas uz 11. septembri Ņujorkā, tas tika organizēts no Telavivas(atvērt), tāpat kā RLB iznīcināšana.

Neuztver, Freimantāla kungs, šeit sacīto kā nopēlumu Tavam tekstam, bet gan kā draudzīgu papildinājumu.

16.12.17

 

You may also like...

6 komentāru

 1. Jenny saka:

  Mans iepriekšējais komentārs drīzāk bija domāts kā skumji ironisks. Tur tā lieta, ka citas tautas (krievi, ebreji) var atļauties būt nacionālisti, turēties kopā, atbalstīt viens otru. Bet latvieši tiek šķelti, tur pie vainas ir gan politiķi, gan mediji (kā jau teicu internacionālie). Nezinu, kas tas ir, varbūt drīz nevarēs minēt vairs ne savu tautību, ne dzimumu… Protams, latviešu valoda un kultūra ir unikāla, viena no senākajām, būtu traģiski, ja tās izzustu.

 2. Valdis Freimantāls saka:

  Atbilde “Jenny”.

  Protams, sapratu skumjo ironiju, kad izlasīju, bet gribēju uzsvērt, ka latviešu valodas zinātājiem ir milzīgas priekšrocības, salīdzinot ar nezinatajiem – viņi var iestāties latviešu biedrībās un bagātināties no tām!

  Tagad paraudzīsimies uz lietām no citas puses!

  Cik redzamie politiķi ir sapratuši un darbojušies Rīgas Latviešu Biedrībā? (Vai kādā citā latviešu biedrībā?) Šeit domāts likumīgo 1938. gada statūtu atjaunotajā Rīgas Latviešu Biedrībā.

  Vai kāds var nosaukt tos? (Es personīgi nezinu nevienu).

  Ko tas nozīmē?

  Nav grūti rast izskaidrojumu – jo 4. maija varas redzamie politiķi visi kā viens ir saņēmuši “instrukcijas” – neiesaistīties, ignorēt, apkarot!

  Kādēļ?

  Atbilde vienkārša: – jo latviešu biedrību gars pārstāv latvisko G O D A P R Ā T U. (Un tas nu nav nekādi savienojams ar komunistu un čekistu varas monopolu Latvijā).

  Par Godmani.

  Vinš, būdams ministru prezidents, uzdeva Ivaram Lišmanim termiņu, kura laikā bija jāsakārto Rīgas Latviešu Biedrības īpašumu dokumenti un “Māmuļa” janodod likumīgi atjaunotajai Rīgas Latviešu Biedrībai.

  Šo darbu ne Lišmanis, ne Godmanis neveica noteiktajā laikā un neveica vispār!

  Tieši otrādi – valdība un Rīgas dome N O Z I E D Z Ī G I nepildīja likumu par Rīgas Latviešu Biedrības darbības atjaunošanu un Blaua pavēli par Rīgas Latviešu Biedrības likvidēšanu 1940. gadā un RLB nama “Māmuļa” nodošanu PSRS bruņotajiem spēkiem, uzskatīt par spēkā neesošu no izdošanas brīža. (Augstākās padomes prezidija likums ko parakstījuši AP prezidija priekšsēdētājs Gorbunovs un sekretārs Daudišs).

  Un tas viss notiek laikā, kad KGB ir noslepenojusi likumīgos Rīgas Latviešu Biedrības 1938. gada statūtus. (Visu padomju laiku 50 gadus
  un ari 4. maija Latvijas neatkarības atjaunošanas laikā).

  Šie fakti ir jāzina katram latvietim, jo tā ir mūsu Latvijas vēsture!

  Paldies “Jenny” par atziņu, ka latviešu valoda un kultūra ir unikālas !!!

  Protams tā tas ir.

  Un tagad mans viedoklis par 2. pasaules kara sākšanas patiesajiem cēloņiem!

  Abu totalitāro valstu ideologi saprata, ka Latvijā dzīvo un kontaktējas ar Vāciju un Krieviju Latvijas vācieši un Latvijas krievi. ( Pastu un personīgos kontaktus ne Hitlers, ne Staļins vāciešiem no Latvijas un krieviem no Latvijas ar saviem draugiem un radiniekiem Vācija un Krievijā aizliegt nevarēja). Un no Latvijas pa visu pasauli izplatījās ziņa, ka Rīgas Latviešu Biedrība katram Latvijas pilsonim garantē un atļauj biedroties KOLEKTĪVĀS ANALĪTIKAS CENTROS ikvienam! Un, galvenais, ka pie šādas demokrātijas izpausmēm mazās Latvijas valsts attīstība bija apbrīnojama.
  Tas bija bīstami abiem diktatoriem un viņi saprata, kas notiks, Ja Vācijā radīsies Berlīnes Vācu Biedrība un Krievijā Maskavas krievu biedrība pēc Rīgas Latviešu Biedrības parauga un FENOMENĀLAJIEM 1938. gada statūtiem!

  Lai paliktu pie varas viņi nolēma likvidēt Rīgas Latviešu Biedrību – mutiski vienojoties, ka Staļins to izdarīs 1940. gadā Molotova – Rībentropa slepeno protokolu vienošanās ietvaros! Un Staļins to izdarīja 1940. gadā!

  Lūk mana versija, kādēļ sākās otrais pasaules karš. (Domāju, ka loģisks spriedums). Interesanti, ko par to sacīs Suvorovs? (Rezuns).

  Latviešu kultūra sasaucās ar pasaku par sniegbaltīti – karalienei ir jānogalina sniegbaltīte, lai neaizēno pie varas esošo karalieni, jo tauta ātri izspriedīs kam pieder tautas simpātijas un mīlestība. (Ātri un nešaubīgi kā Latvijā būtu ar Helsinku 86 kustību, ja Linardam Grantiņam atļautu vadīt iesākto pretkomunistu cilvēktiesību kustību – sarkanie briesmoņi nebūtu 24 gadus pie Latvijas stūres).

  p/s Lūdzu komentējiet drošāk, jo tas veicinās likumības atjaunošanu Latvijā! Mana dziļākā pateicība “Jenny” par drosmi komentēt!!!

 3. Dons saka:

  Cienījamais Freimentāla kungs! Ko ta jūs abi ar Šķēpnesi Latviešu Biedrības namu nenosargājāt no tiem sarkanajiem sumpurņiem?!

 4. Valdis Freimantāls saka:

  Atbilde Donam.

  Vai divi cilvēki var ko izdarīt daudzu desmitu tūkstošu (apmaksātu) komunistu bandai, čekistu bandai? (Ar pieredzi iznīcināt latviešu tautas tradīcijas, kultūru un sagraut ģimenes).

  Komunistu apmaksātā nomeklatūra sastāv no prokuroriem, tiesnešiem, policistiem un visdažadāko profesiju pārstāvjiem (labi apmaksātiem neliešiem).

  RLB iznīcināšanu organizēja un vadīja pasaules asiņainākās tirānijas kriminālnoziedznieku banda. (Lai izlaupītu Latvijas bagatības).

  Cienījamais Don, es labi saprotu Jūsu ironiju!!!

  Jūsu spriešanas stils ir līdzīgs Ņevzorovam Krievijā! (Un tas priecē).

  Helsinku 86 grupai tagad katrs kārtīgs latvietis ir zelta vērtē!

  Zinu, ka Donalds Tramps organizē komunistu nomenklatūras aizskalošanu kanalizācijā un Eiropas mērķtiecīgu attīrīšanu no sarkanās sērgas pārpalikumiem (organizētajiem, savtīgajiem neliešiem – bandītiem politiķu vidē).

  Paldies Don, par piedalīšanos H 86 darbā (komentējot)!

  H 86 ir ieinteresēta kolektīvās analītikas un diskusiju paplašināšanā!

  Vēlu veiksmi Jums un Jūsu draugiem!

 5. liecība saka:

  Autors Džons Kristmas ir finanšu profesionālis, izglītojies Darmouth Koledžā un CORNELAS Universitātē. Viņa ziņojumu informācija ir atvērti pieejama http://www.LawlessLatvia.com un Latvijas ERAB youtube kanālā. Viņa ziņojumi ir publicēti lielākajās Itālijas un Jaunzēlandes avīzēs. Par saviem ziņojumiem viņš ir runājis ASV Senātā 2014. gadā un Ārzonas Uzmanības Konferencē 2015. gadā. Tomēr, joprojām tagad, 2016. gadā Latvijas Pilnvaru Tīkla rekets turpinās, neredzot tam ne galu, ne malas, jo tūkstošiem atbildīgo birokrātu simtiem valstīs atsakās rīkoties.
  Citāts: “Kopš PSRS sabrukšanas 1991. gadā, Latvijā saglabājās atktuāli noslēpumi. Latvijas valdība aizsargā ar Kremli saistītu banku loku, kas apkalpo nerezidentu meitu uzņēmumu noguldītājus. Lai arī šīs bankas ir pieķertas atkārtoti organizējam liela apjoma krāpniecības un korupcijas, Latvija nav ierosinājusi lietu pret nevienu no lielajiem aktieriem, pat tad, kad citu valstu valdības tai iesniedz pabeigtas lietas. Neskatoties uz to, Latvijas valdībai ir veiksmīgi izdevies pārliecināt apzināti aklos birokrātus Amerikas Savienotajās Valstīs, Eiropas Savienībā, Ekonomiskās Sadarbības Organizācijā un Finanšu un Attīstības Uzdevumu Spēkus iekļaut to tiesisko valstu baltajā sarakstā, tādējādi, sniedzot ideālu piesegu oligarhiem, kuru melnā nauda plūst cauri Latvijai.
  Es regulāri apmeklēju starptautiskas biznesa konferences. Kad pieminu, ka esmu Latvijas pilsonis, uzņēmēji atbild, ka Latvija ir nodokļu nemaksāšanas un naudas atmazgāšanas centrs. Izskatās, ka visi to zina. Kaut arī Latvijā ir Eiropas Savienībai atbilstoši likumi, tie netiek realizēti. No 17 licenzētām bankām Latvijā, 13 specializējas nerezidentu naudas noguldījumos. Ielikteņi vadītāji ir priecīgi kalpot iepriekš reģistrētu “jumta” vai “meitas” uzņēmumu valdēm, kuras tur bankas kontus. Dažas bankas ir pieķertas piedāvājot platformas, lai netīro naudu varētu sapludināt ar tīro, izmantojot viltus pavadzīmes. Tūkstošiem pārskaitījumu ienāk un iziet, un neviena no summām nesakrīt, lai būtu grūti izsekot. Nav jau tā, ka tas būtu svarīgi, ka korumpētas amatpersonas sadarbojas ar gangsteru baņķieriem, lai noslēptu naudu… Summa, ko nerezidenti nogulda Latvijā, pārsniedz 10 miljardus ASV dolārus, un top baņķieri un pat valdības pārstāvji atzīst, ka šie konti parasti tiek izmantoti tranzītam, nevis ilgtermiņā noguldījumiem. Tādējādi, naudas summa, kas ir izgājusi cauri šiem kontiem, pavisam vienkārši varētu pārsniegt 200 miljardus ASV dolāru kopš 1991. gada.
  Šī nav pirmā reize, kad organizētā noziedzība gūst labumu no nebrīvas valsts, lai to izmantotu naudas atmazgāšanai.”
  ——
  ” līdz pat mūsdienām. Oligarhi, kuri palīdzēja Kremlim kontrolēt Latviju, savu sākumu ieguva PSRS pēdējos gados. Valērijs Kargins un Viktors Krasovitskis saņēma pirmās licenzēs starpvalstu apmaiņu tirdzniecībai visā PSRS, acumirklī padarot tos par multimiljonāriem. Iedomājieties, kādiem sakariem viņiem bija jābūt Kremlī, lai saņemtu šādas licenzēs. Drīz pēc tam, kad Latvija it kā kļuva neatkarīga 1991. gadā, šie oligarhi nodibināja Parex banku. Parex banka bija saistīta ar Tambovskuju mafiju, kura savukārt ir saistīta ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu.
  Kā arī, agrīnajos Latvijas, tā dēvētajos, “neatkarības” un “demokrātijas” gados, KGB vīrs Gregorijs Lučanskis nolicenzēja vairākas bankas Latvijā, darījumiem, kas saistīti ar Gazprom un Krievijas premjerministru Viktoru Černomirdinu. Lučanskis, izņēmuma kārtā, ir vienīgā persona vēsturē, kura dēļ Interpols organizēja viņam veltītu starptautisku tiesībaizsardzības ekspertu tikšanos. Viņa uzņēmums Nordex tika turēts aizdomās par lielu naudas summu pārvietošanu priekš KGB.
  Tā aizsākās, kā žurnālisti dēvē “Latvijas Pilnvaru Tīkls”, vai, kā vienkāršie Latvijas iedzīvotāji saka “Krievu Mafija” vai “Ebreju Mafija”, vai “KGB Mafija”.
  Kargins, Krasovitskis un Lučankis ir draugi savā starpā un var tikt redzēti kopā publiski tādos pasākumos kā “Jaunais Vilnis”, mūzikas festivāls Latvijā, uz kuru vairāk kā tūkstotis privāto lidmašīnu no Krievijas un Ukrainas saved banku klientus. Mega oligarhs Romāns Abramovičš apmeklēja šo pasākumu, satiekot Latvijas valdības pārstāvjus uz savas super – jahtas.
  Iespējams, 1999. gads bija izšķirošais gads, kad tika izdzēsta jebkura iespēja tiesiskumam Latvijā. KGB jurists Andris Grūtups, pēc tam, kad viņa biroju uzspridzināja, noorganizēja pārrunas starp Karginu un ģenerālprokuroru Jāni Skrastiņu. Kaut arī Grūtupa telefonu noklausījās un viņa sarunas tika publicētas, kaut kādā veidā, neviens no Rietumu inteliģences nepamanīja.
  Es, personīgi, esmu liecinieks Latvijas valdības politikai aizsargāt naudas atmazgātājus, jo es esmu trimdas ziņotājs pret Parex Banku. 2002. gadā mana ievilināja strādāt Parex. Darbinieki teica man, ka Parex ir sakopts un vairs nav krimināls. Mans pienākums bija nodot šo pašu informāciju Rietumu bankām, lai dotu iespēju Parex aizņemties arvien pieaugošas summas.””.
  .
  .
  .
  Admins
  Lučanskis taču ir dižā cīnītāja Jura Lapinska draugs !

 6. a. saka:

  Dažiem ļoti nepatīk, ka te rakstu, man dod mājienus, ka Jūs vada necienīgi cilvēki… Nekas, varbūt man arī izdevies pabojāt kādiem vareniem nervus. Tie, kas grib nīdēt mūsu tautu paši kādreiz nosprāgs, bet tauta izdzīvos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *