V. Freimantāls. Viņi stingri ievēro subordināciju !

Komunistu un čekistu apvienība izveidojusi milzīgu apmaksātu, pretlatvisku sķiru !

Šīs šķiras pārstāvji stingri ievēro subordināciju un apkaro demokrātiju visās tās izpausmēs ! (Vārdiski tēlojot demokrātus).

Apogeju komunistu un čekistu LPSR nomenklatūras pārstāvji sasniedza 1993. gada 18. februāra naktī – aizliedzot, likumīgi atjaunotās, Rīgas Latviešu Biedrības 1938. gada statūtus !

Šis viltīgais P R E T L A T V I S K A I S noziegums pavēra komunistu un čekistu pārstāvjiem ceļu uz valsts nozagšanu un totālu izlaupīšanu !

Radās pirmie politiskie shēmotāji un pirmie miljonāri no komunistu un čekistu vidus !

Rīgas Latviešu Biedrība vairs nepauda latviešu tautas viedokli, bet kļuva par komunistu un čekistu galveno atbalsta punktu ! (No 1993. gada 18. februāra nakts).

Visus īstos Latvijas patriotus, sitot, arestējot un šaujot, LPSR specdienestu nezvēri vairs nesūtīja uz Sibīriju lopu vagonos, bet aizliedza turpināt iesākto likumības atjaunošanu galvenajā tautas saieta vietā Māmuļā – tā tautā mīļi apzīmēja latviešu biedrības namu Merķeļa iela 13.

Tautai vairs nebija savas pastāvīgās tikšanās vietas un kolektīvās analītikas centra – no 1993. gada 18. februāra nakts Māmuļā saimniekoja KGBisti. Viņu uzdevums – imitēt latviešu tautas laimi ! (Kā to prasmīgi darīja Staļina KGBistu banda pēc tam, kad zvērīgi tika iznīcinātas visas latviešu biedrības 1940. gadā).

Tieslietu ministrija un Iekšlietu Ministrija uzņēmās latviešu kultūras noslepkavošanu un tienese Cence ietrieca nazi 4. maija Latvijas patriotu sirdīs !

Komunisti un čekisti netraucēti sāka “likumīgi” kļūt par miljonāriem masveidā !
(Un 10 000 latviešu pašnāvību cunami tika pasniegts kā “VEIKSMES STĀSTS”).

Vilora Eihmaņa Latviešu vēlētāju biedrība pirtsslotiņas nesien ! (Tā, juridiski korekti, formulē latviešu pirmo un galveno N E P I E C I E Š A M Ī B U – valstij atbrīvoties no P A R A Z Ī T I E M ).

Priecē, ka juristu vidē radušies un rodas aizvien vairāk sirdsskaidri latvieši! (Dziļākā pateicība viņiem visiem!)

Latvieši ir stipra tauta ! (Tā saka Mairis Briedis – profesionālā boksa pasaules čempions).

LRTT piebilde:

Pirmie divi teikumi izsaka šodienas realitātes būtību. Labāk pasacīt vairs nav iespējams.

Viņi (godmaņ- borovkovveidīgie žīdapurni) šodien domā, ka ir sasnieguši pilnīgu kontroli pār sabiedrību- konkrēti, pār latviešu tautu.

Jautājums tikai,- vai arī VIŅŠ tā domā un tā vēlas ? Un te nu varam sacīt pilnīgi droši- !

Šodien ir lielais pārbaudes laiks(esmu jau to daudzas reizes atkārtojis un atkārtošu tik ilgi, līdz viņi tiks fiziski iznīcināti- iemesti Elles zaņķī) un tas  ir ļoti Svētīgs, jo tiek aizpūstas sēnalas no Graudiem.

-Mēs jau pamazām sākam visu to just pat 4. maija kliķes ietvaros.

-Mēs redzam, ka pamazām sāk ņemt “pie dziesmas” ātrākos elkus- VVF, Godmani un daudzus citus mazāka izmēra ciānas cērmeņus.

Un tas ir tikai sākums.

Gan jau arī starptautiskajām iestādēm būs jādara KAS mūsu tautas labā. Viņi metīs vietējos izdzimumus uz sārta, lai tikai paglābtu savu ādu. Tas būs sākumā, bet beigās arī varenie tiks pakārti.

Galvenais neklusēt !!!

Un LRTT nekad neklusēs, kamēr vien pie dzīvības būs “Admins”.

“Es nākšu kā zaglis nakti…”, Viņš sacīja !

Paldies Freimantāla kungam par vienreizējiem formulējumiem !

Nāvi latviešu tautas slepkavām !

30.11.17      L. Grantiņš

You may also like...

2 Responses

 1. Vilhelms saka:

  Nekustamā īpašuma nodokļa radītie ienākumi valsts budžetā nav tik nozīmīgi, lai no šī nodokļa nevarētu atteikties.Nekustamo īpašumu atņemšana, ceļot nekustamā īpašuma nodokli ir gan Briseles cionistu iniciatīva, kuri grib likvidēt vidusšķiru visā Eiropā, gan arī izdevīga vietējiem darboņiem, kuri cer nopelnīt daudzus miljonus, uzpērkot un tālāk pārdodot latviešu īpašumus.

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1623431087772170&set=gm.1930355617283798&type=3&theater&ifg=1

 2. Valdis Freimantāls saka:

  Internetā atradu saeimas stenogramu par Graudoņa un Druļļa Rīgas Latviešu biedrībām vienlaicīgi 1992. gada novembrī.

  Debīlāki spriedumi nav iespējami!!!

  Saeimas deputāti pat nesaprot, ka biedrības darbības likumību nosaka atbilstība biedrības statūtiem – likumīgajiem statūtiem!

  Kā Ivars Kalniņš (aktieris) savā intervijā D. Gordonam saka, – puse saeimas deputāti Latvijā ir neatbilstoši “gadījuma” cilvēki, bez zināšanām un bez vajadzīgās kompetences.

  Debīlisma kalngalu sasniedz Freimaņa un Lagzdiņa saeimas stenogrammas pieraksts par divām Rīgas Latviešu Biedrībam vienlaicīgi Māmuļā 1992. gadā.

  Abi kungi atgādina divus plānpratīgus pavārus, kuri nopietni apspriež pankūku cepšanas recepti – vai jācep no kūtsmēsliem vai no kviešu miltiem?

  Un vismaz viens no viņiem skaitās jurists! (Ar diplomu kabatā).

  Tādēļ droši varu apgalvot: 4. maija Latvijas likumdevēji kopumā neatbilst savam statusam – tie ir komunistu un čekistu MAHINĀCIJU “partijnieki” un nekas vairāk.

  Viltus demokrātijas un politisko bandītu “izvirzītie”!

  Staļina laiku velēšanu spoguļattēls – tikai ar laika nobīdi!

  Vai tad normālam cilvēkam nav skaidrs, ka biedrības darbība ir atbilstoša tikai gadījumā, ja tā respektē un ievēro likumīgos statūtus!

  Atmaskosim komunistu un čekistu izdzimteņus – naudas rausējus un latviešu kultūras un likumības nīdējus! (Ienaidniekus).

  Un darīsim to sistemātiski! (Helsinku 86 labākajās tradīcijās – starptautiski redzamā veidā).

  Šodienas Latvija ir vēl daudz “slimāka” par 1986. gada Latviju (PSRS okupēto un KGBistu pārvaldīto LPSR)!

  Šodien Helsinku 86 cilvektiesību aizstāvības organizācija ir vajadzīga stipra, objektīva un visaptveroša!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.