V. Freimantāls. Nekas nav pretīgāks par sarkano mēri !

Dīvaini, ka Latvijā pastāv dažādu nosaukumu biedrības – bet antikomunistu biedrības nav !

Antikomunisti apvienojās Rīgas Latviešu Biedrībā un tas bija cerību pilns laiks ! (To iznīcināja 1993. gada 18. februāra naktī, aizliedzot likumīgos 1938. gada statūtus).

Bet komunisti visnoziedzīgākā un visnecilvēcīkākā banda ir vienoti savā pretlatviskajā darbībā.

Tagad, kad Latvijas valsts neatkarība “de jure” ir atjaunota – komunisti pilnībā pārvalda Latviju. (Kontrolējot visus politiskos procesus un pieņemot valstiski svarīgākos lēmumus savā labā, savas drošības un labklājības interesēs).

Nav brīnums, ka Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš no Saeimas tribīnes asi vēršas pret komunistu noslēpumu un noziegumu slēpšanu 27 gadu garumā. (Čekas maisu fenomens Latvijā).

Maigās demokrātu dvēseles iebilst pret “Tautas tribunāla” aso toni.

Bet jāsaprot taču, ka asais tonis ir nekas cits, kā literāra īpatnība – izteiksmes līdzeklis (kliedziens) !

Tāpat kā slīcējs kliegs no visa spēka, lai viņu sadzird !

Smalkie snobi nostājās komunistu pusē, sakot, ka nelasīs “Tautas tribunālu” – jo viņiem nav pieņemama “sišana” un komunistu nesaudzīgā vārdiskā šaustīšana.

Viņiem vajadzīga smalka valoda un cieņas pilna attieksme pret visām personām ,kuras nav tiesātas par pretlatvisku un antihumānu darbību ! (Bet tiesas un tiesībsargājošā sistēma Latvijā nav antikomunistiskas – tas pārstāv komunistu un čekistu intereses).

Nirnberga 2 vēl nav bijusi!

Visi demokrāti pasaulē vēl nav nosodījuši “SARKANO MĒRI”.

Vēl daudzi domā, ka Hitlers bija slikts, bet Staļins labs.

Ka Vācijas sociāldemokrātija ir nosodāma, bet komunistu plāni bijuši labi.

Atjēdzaties, ļaudis visā pasaulē – nekas nav pretīgāks un bīstamāks par “sarkano mēri”.

Jo tas leģitimizē godīgu cilvēku masveida iznīcināšanu ! ( Atcerēsimies, ka Ļeņins izdeva pavēli likvidēt popus kā šķiru, un 160 000 krievu garīdzniekus nogalināja nekavējoties ar visām ģimenēm).

Komunisti ir kanibāli, tikai miljoniem reižu bīstamāki !

Smalki spriest par komunistiem un viņu priekšposteni čekistiem, ir Latvijas politikas mugurkauls, jo komunisti un čekisti pārvalda 4.maija Latviju !

No tā ari izriet visa Latvijas traģēdija – demogrāfiskā katastrofa !

Latviešu ģimeņu apkarošana Latvijā ir komunistu un čekistu galvenais uzdevums !

Un to dara, speciāli sagatavoti, komunistu un čekistu (labi apmaksāti) kadri.

Viņu skaits ir milzīgs un tie peldas naudā ! (Imitējot likumību).

Īstenībā tā ir komunistu un čekistu mutācijas forma, piemērošanās jaunajiem apstākļiem, lai saglabātu savas privilēģijas.

Latvijā ir nepieciešama antikomunistu apvienība, partija, lai apvienotu latviešus pret viltīgajiem varturiem !

Grantiņa piedāvājums Bordānam kopīgi atjaunot likumību Latvijā un atmaskot komunistu noziegumus tika ignorēts! (Skumji, ka partijā tas netika izanalizēts un likts uz balsošanu – tā pierādot komunistu un čekistu pilnīgu noteikšanu šajā partijā).

Pat mūsu drosmīgā un gudrā Ditta Rietuma ir spiesta dzīvot Zviedrijā, jo Latvijā tai piespriests cietumsods par viņas uzdrošināšanos atmaskot komunistu un čekistu izvērsto G E N O C Ī D U pret latviešu ģimenēm Latvijā !

Iedomājieties …….. No latviešu ģimenēm, kuru ienākumi nesasniedz iztikas minimuma pārtikas daļu, pieprasa maksāt nekustamā īpašuma nodokli !!!!!!!!!!!!(tas taču ir nāves spriedums ģimenei.)

Vai var būt vēl pretlatviskāka valsts politika ?

Vairāk par 10 000 latvieši izdarījuši pašnāvības, jo novesti līdz izmisuma G A L Ē J A I robežai. (Laika posmā no 1993. gada 18. februāra nakts traģēdijas, kad varmācīgi likvidēja atjaunoto, LIKUMĪGO Rīgas Latviešu Biedrību “Māmuļā”, kad aizliedza likumīgos, spēka esošos biedrības 1938. gada statūtus) !

Atjaunosim Tiesisku valsti Latviju !

Parazīti baidās vienīgi no Rīgas Latviešu Biedrības likumīgajiem 1938. gada statūtiem, jo tikai tie N O D R O Š I N A un garantē latviešu tautas kontroli par valsts attīstību, likumību un labklājību !

Katrā Latvijas valsts apdzīvotā vietā ir jāatjauno komunistu un čekistu 1940. gadā iznīcinātās latviešu biedrības !

Kurš politiķis par to nerunā ir PRETLATVISKS līdz kaulu smadzenēm  !

Un tiesājams Nirnbergā 2. (Starptautiskā tiesa, kuras uzdevums tiesāt komunistus un čekistus par noziegumiem pret cilvēci).

Esmu ticies ar Borovkovu viņa ofisā un pie Brīvības pieminekļa – izstāstījis viņam par Rīgas Latviešu Biedrības brutālo iznīcināšanu 1993. gada 18. februāra naktī – reakcija nekāda ! (Klusēšana un “neizpratne”, ne jautājumi, ne saruna par šo tēmu).

Rakstiski neesmu griezies pie viņa nekad.

Mēs, Freimantāla kungs, Latvijā runājam un runājam par čekistiem un komunistiem, bet nekas nemainās un arī nemainīsies, jo čekists un komunists ir tikai blakusprodukts jūdaismam. Kamēr šī ļaunuma sakne netiks “izrakta un sakapāta”, nekas nemainīsies.

Neaizmirsīsim ka:

“Komunisms ir tikai maska jūdaisma totalitārismam !”

Un, kas tad ir jūdaisms ?

Tas ir Sātana kults !

Tautai tiek potēts debīlisma “bacilis”, sakot, ka jūdi ir Dieva izredzēti !

Ja Jēzus uz šiem odžu dzimumiem saka: “Jūs esiet no sava tēva Velna un pildāt viņā kārības… ”, tad kā viņi var būt Dieva izredzēti ?

Mēs, Freimantāla kungs, necīnāmies pret kaut kādām noziedzīgām plukatām: komunistiem un čekistiem, bet pret Universa Ļaunuma avotu- Sātanu ! Šī cīņa ir šausmīga, nežēlīga un asiņaina.

Un tas lielākais paradokss ir tas, ka Sātans ir Dievišķās Pasaules neatņemama sastāvdaļa.

Šī cīņa ar Viņu ir dzīvības eliksīrs mūsu Dvēselei.

Kādu Dvēseles eliksīru saņem šodienas Latvijas izlaupītāji un tautas slepkavas ?

Es šo cīņu nekad neiemainītu pret miljoniem un pat ne pret miljardiem.

Šodien ir lielais “Dvēseļu pārbaudes LAIKS(sēnalas tiek atsijātas no graudiem) !

No malas liekas, ka notiek kas prātam neaptverams un neloģisks, bet tā ir tikai ilūzija,-

Esība darbojas paātrinātā režīmā !

Pastāvēsim Patiesībā un mēs savu tautu atbrīvosim no šiem Sātana kalpiem.

10.12.17           L. Grantiņš

You may also like...

15 komentārs

 1. Uldis saka:

  “Sarkanais mēris” ir tikai viena no absolūtā ļaunuma, krievu pasaules formām. Ne velti batjka Mahno sludināja: “sit sarkanos, kamēr tie neizbalē un sit baltos, kamēr tie nekļūst sarkani”. Ar sarkaniem un baltiem viņš neapšaubāmi domāja krievus. Visi čekas pakalpiņi vienlaicīgi ir arī krievmīļi.

 2. V.I.Gorbunovs saka:

  Es gan teiktu savādāk- Nekas nav pretīgāks par LRTT un Šīs vietnes plāno galdiņa urbēju L.Grantiņu un viņa pakaļskrējēju V. Freimantālu! Dīvānā bezdētēji jūs abi esat! Naida kurinātāji un provokatori. Jo paši ne uz ko neesat spējīgi izdarīt. Draudēt un kūdīt. Jā to gan varat. Bet izdarat paši kaut vienu lietu, ko rakstat šeit. Lūk L.Grantiņš vai pus Latvijas ir piespriedis ASM. Un grib, lai to izdara cits, jo pats baidās. Ja esat Latvijas īstie glābēji nu parādiet, ka paši arī esat spējīgi ko izdarīt. Latvijas tauta nav asinskāra tauta un neskries uz jūsu norādīto mērķi. Uz to varat pat necerēt.
  Linard, man tādas šaubas māc, vai tik tu neesi vienojies ar mūsu DP. kā tautā saka ziņotājs vai stukačs. Kā tevi tik ātri izlaida no cietuma? Tu zini par ko iet runa. Kā tik viegli tu tiki ārā par kaut kādiem nieka drošības naudiņām? Vai tikai neesi par kaut ko vienojies ar DP? Pie manis tu tik viegli netiktu ārā.
  Valdi ,tu esi kā apmaldījies puišelis.
  .
  .
  .
  Admins
  Pareizi sakai: “Latvijas tauta”! Kāda tur “strunta” latviešu tauta, par kuru runā plānā galdiņa urbējs Grantiņš… .
  Tas, protams, ka ir slikti, ka tevi šaubas māc… .
  Un,- vai tas galdiņš tomēr ir tik plāns ?
  Kāpēc apstiprinu tavu komentāru ?
  Tāpēc, ka pirms dažām dienām, skatot cauri dokumentus, uzdūros uz kāda laikraksta virsrakstu, kur Gorbunovs paziņo, ka esot vairāk paveicis par H- 86… .
  Pirms tam viņš mani atklāti solīja sapūdēt cietumā… .
  Bet tev, komentārist, novēlu visu to, ko es piedzīvoju aresta laikā… .
  Tavi vārdi nezudīs, viņi aizvedīs tevi līdz vietai, kura tev pienākās.
  Un tad atcerēsie manis sacīto… .

 3. Janis saka:

  Ta nu tas ir! Ikvienam krievam=okupantam agresoram un kolaborantam-nav neka cita pretigaka ka LRTT :)

 4. Janis saka:

  So filmu samonteja antilatviski speki un to ka vaskevics ir noziedznieks,nezin tikai pubertati nesasniegusi jauniesi – https://www.google.ru/url?q=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3D1U-_bGcQcTg&sa=U&ved=0ahUKEwj9msOPp_3XAhUICpoKHRMbBSkQtwIIGDAB&usg=AOvVaw01oCbZHn8e78gk39-dWZCR
  butiba ir cita. Filmas 17 min. 42,45 min., kur Valters Svimmers bijusais-generalais sekretars Eiropas padomes apgalvo-ka LR Represivas iestades Valsts,nodarbojas ar terorismu,represijam. To ta var definet… jeb ka savadak? Filmu skatoties krievu val.,ta ir autentiskaka.
  vaskevics bija – Pulkvedis pec pakapes dienesta. Un pulkvedis Demokratiskas un atjaunotas NeAtkarigas Latvijas,apgalvo sadus “brinumus” jeb lietas… .
  Un tas notiek ES ieksiene! Prasit politisko patverumu Austrijai. Lidzigi ka Ansis Atols.
  Ka teiktu (un laikam ari teiks) Putins (ES kopigais visiem ienaidnieks. Kaut gan es ta nedomaju-jo sai jaunLatvijai krievu satelitvalstij Putins ir sabiedrotais) – skatieties Cilveku tiesibu parkapumi LR notiek ik uz stura katra… Diez, kadas var’etu but prognozes sini lietaa?
  .
  .
  .
  Admins
  Lieta nav tik vienkārša. Meli šajā filmā nav. Tatad tā ir patiesība, bet tikai vienas puses patiesība, kuru var izmantot pret otras tādas pašas puses patiesību, lai sasniegtu Patiesības uzvaru.Nelieši savā starpā nav monolīti un to vajaga izmantot. Pareizi ir tas, ka Latvija, kā latviešu tautas valsts, vēl neeksistē. Tās atjaunošana stāv mums priekšā. Šī filma ir iebāžama Šulcam tieši degunā un var pat kalpot par katalizatoru Šulca nosēdināšanai uz Hāgas Tribunāla sola. LRTT centīsies šo filmu izmantot pret Šulca & Junkera bandu, kura ir naidīga Eiropas nacionālajām valstīm.

 5. Janis saka:

  Nu labi ar vaskevicu…slims “dikti” un kamer slimos-neizdos,bet nauda vin’iem ir,tatad var nestradat kaut vai lidz pastardienai,slimojot pa Austrijas kurortiem.
  Bet ka ir ar Ansi Atolu?
  Varbut vajadzeja ari Vina tuviniekiem jeb kam?, taisit Fondu Ansa neizdosanai sai Teroristiskajai Valstij-LR ! Kur var’etu nosutit naudu. Kaut vai juridisko pakalpojumu apmaksai un kadai ideologiskai propogandai ari nezinu filmas veida vai ?! Tiki EP mums gan no LR nebus deputatu-kas prezentetu sadu isfilmu… !
  Fondu lidzigu ka kad L.Grantins tika sagustits un turets ar banditiem LR cietuma.
  .
  Un cik talu vai ceriga ir lieta ar Ansi? Ir kas skaidraks,vairak zinams kadam?

 6. John saka:

  Deģenerāte Anna Kārkls metas aizstāvēt žīdu noziedzniekus, pierādot, ka G.Kļimovam ir taisnība.

  https://youtu.be/CxaJorNeJAA

 7. John saka:

  Domājams, deģenerāte Anna Kārkls cieš no klimaktēriskā trakuma.

  https://m.youtube.com/watch?v=0ZDk3SZ4vuY

 8. Valdis Freimantāls saka:

  Atbilde V. I. Gorbunovam.

  Redzu, ka Gorbunovs aizstāv bandītu grupu, kuri 1993. gada 18. februāra naktī veica K R I M I N Ā L N O Z I E G U M U.

  Kālab jāaizstāv pretlatviska banda?

 9. Ernests saka:

  Neizprotamā veidā žīds Godmanis pēkšņi dabūja augstu amatu miljardu vērtajā Olainfarm. Pēc gada neizprotami nomirst Olainfarm īpašnieks krievžīds Maligins. Godmanis paliek.

  1. Godmanis vadīs ‘Olainfarm’ padomi; komandā vairākas savulaik ietekmīgas ierēdnes
  http://www.delfi.lv/bizness/uznemumi/godmanis-vadis-olainfarm-padomi-komanda-vairakas-savulaik-ietekmigas-ierednes.d?id=47822965

  2. Nedēļas nogalē nomiris uzņēmējs, AS “Olainfarm” vadītājs un līdzīpašnieks Valērijs Maligins.
  http://jauns.lv/raksts/zinas/263141-nomiris-olainfarm-lidzipasnieks-valerijs-maligins?utm_source=nra.lv&utm_medium=widget-include&utm_campaign=Links-in-partner-sites
  .
  .
  .
  Admins
  Tāda interesanta sagadīšanās… mirst vajadzīgie…. .

 10. Valdis Freimantāls saka:

  Šodien Zinātņu akadēmijas 3. stāva “portretu zālē” Andris Rubīns prezentēja savu grāmatu “Nekad nepadodies”!

  No preses un masu mēdijiem, tv, radio – neviena!

  No saeimas – neviena.

  No lielajām partijām neviena!

  Tikai pilnīga ignorance no valsts puses!

  Lai dabūtu šo telpu uz 2 stundām Andris Rubīns pats samaksāja 200 eiro.

  Viltus Rīgas Latviešu Biedrības KGBešņiku cena šim PATRIOTISKĀS grāmatas prezentācijas pasākumam bija 600 eiro !!! (Un Rubīns izvēlējās ZA zāli).

  Tā vietā, lai par velti ļautu latviešiem pulcēties māmuļā – badakāsīgie likumīgo 1938. gada statūtu apkarotāji rauš naudu savam algām.

  Rezumējot notikušo grāmatas prezentāciju, esmu lepns par Andra Rubīna ģimenes sasniegumiem visas jomas!

  Tā ir spēcīga latviešu ģimene, kas stingri aizstāv latviešus pret komunistu un čekistu organizētajiem pretlatviskajiem noziegumiem un sauc lietas īstajos vārdos!

  Kaut visi latvieši tādi būtu!

  Sevišķi prātā palika Andra Rubīna teiktais par to kā viņam neļāva studēt LVU juridiskajā fakultātē. ( Tas ļoti sasaucās ar manu pieredzi, kad dekāns Jostsons ar diviem čekistiem mani nesa uz rokām āra no LVU, liedzot piedalīties iestājeksāmenos).

  Paldies Marģeram Martinsonam, kurš vienīgais filmēja šo nozīmīgo un latviešiem svarīgo pasākumu!

  Pateicība visiem drosmīgajiem pasākuma apmeklētājiem par klātbūtni!

  Uzkrita, ka auto novietošana bija speciāli apgrūtināta šajā svētdienas rītā Akadēmijas laukumā. (Visur jāmaksā par stāvēšanu, kaut vietas tukšas un daudz svētdienas rītā. Un citur Rīgā svētdienās par velti stavēšana personīgajiem vieglajiem automobīļiem – lai ģimenes varētu apmeklēt pasākumus).

  Sevišķi patika Andra dēla Silvestra Rubīna teiktais prezentācijas viesiem! (Bija applausi un prieks redzēt dēlu blakus tēvam).

  Nevainojami organizētais pasākums uzskatāms par latviešu sabiedrības augstas, pārdomātas, bezkompromisa cīņas paraugu pret komunistu un čekistu patvaļu 4. maija valstī.

  Iesaku visiem izlasīt šo lielisko grāmatu par latviešu cieņas un tiesību aizstāvības grūto pieredzi profesora Andra Rubīna spēcīgajā ģimenē!

  Andris Rubīns pret Latvijas valsti – uzvar starptautiskajā tiesā!

  Latvieši ir stipra tauta! (Mairis Briedis).

  Dievs, svēti Latviju!

 11. Aelita saka:

  Valdim vārda dienā
  (un citiem ar’)

  Nu jūs man mīlīgi vaicājat,
  Kamdēļ tik skarbs es
  Un kamdēļ tik briesmīgi lādos –
  Kā izsviests no kroga.

  Tad, kad es aizskarts līdz galam –
  Ko, lai es piedodošs esmu
  Tā kā no svārka kad nejauši norauta poga?

  Kur tad jūs bijāt, kad sirdi man izsita
  Ārā no krūtīm,
  Izsita ārā kā glāzi no rokām,
  Kā acis no pieres…
  Sirdi, jā – kur tad jūs bijāt?…

  (A.Čaks)

 12. Janis saka:

  maligins KGB=DP agents ietekmes nospradzis,tas labi. Izskatas ka Maskava likvide savus svalus-kuri daudz zin,bet parlieku lieto narkotikas un ved uzdzivi (neadekvata stavokli). Protams Kremlis labak uztic eks-premjerministram kriminalnoziedzniekam un agentam ietekmes Godmanim uzraudzit uznemumu-savu,tas vismaz adekvatak uzvedas sabiedriba.
  Driz Olainfarma “darbu” dabus vel viens Maskavas agents,otrs eks-premjerministrs Kalvitis.
  Ekonomikai jabut ekonomiskai…to teica zids Lenins.

 13. Valdis Freimantāls saka:

  Paldies Aelitai par sirsnīgo sveicienu vārda dienā!

 14. Valdis Freimantāls saka:

  12. decembrī mūsu “Nacionālās apvienības” kongress Rīgā, Vidzemes priekšpilsētas izpilddirekcijas ēkā tika sasaukts, lai biedrību pārvērstu par politisku partiju, kura kategoriski noliedz 4. maija valsts likumību vispār! (Komunistu valsts pārvaldes struktūru saglabāšana un pretlatviskās varas atstāšana pie varas – imitējot “demokrātiju”.)

  Kura apvienos visus Latvijā politiskai cīņai pret komunistu un čekistu pretlatvisko noziedzīgo 4. maija režīmu.

  Kongress bija mazskaitlīgs.

 15. melnais advokāts saka:

  Kongress bija mazskaitlīgs
  Izdariet secinājumus paši!
  .
  .
  .
  Admins
  Vai ik viens negrib tikt vaļā no šīs kliķes ?
  Grib !
  Cilvēki ir pārbaidīti vairāk kā Padomju laikos !
  Bet vienreiz tas viss kritīs un plīsīs bez “kongresiem” !
  Ja arī būtu vairāk sanākuši, tad lielākā daļa būtu žīd- cionistu provokatori Santas Ezergailes variantā.
  Bet,- viss notiekas un viss notiks… .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *