Cionistu noziegums un viņu ārprāta bailes

L.Grantiņš.J.Zīverts.I.Aparnieks.V.Freimantāls.LRTT

Ansis Ataols Bērziņš.L.Grantiņš.V. FreimantālsJa kāds vēlas palīdzēt Ansim Ataolam Bērziņam, tad šeit es publicēju ANO un ES E-pastu adreses.

Es esmu bloķēts !

Visas “atlido” atpakaļ. Tas norāda uz to, ka pasaules sātanisti- cionisti kontrolē pilnīgi visu pasauli.

Bailes no Patiesības ir šausmīgas. Savas dzīres viņi cenšas paildzināt visiem iespējamiem līdzekļiem. Vienīgais miseklis šiem zvēriem ir šī interneta vietne. Cik ilgi vēl izdosies noturēties…., tāpēc, kuriem interesē Patiesība, kopējiet šeit atrodamo materiālu. Tam kādreiz būs liela vērtība !

Melots šajā i- vietnē nav neviens vārds.

01.07.17      L. Grantiņš

Valdis Freimantāls:

Valdis-Freimantāls21121Visām Latvijas sabiedriskām organizācijām ir jāiestājas par Anša Ataola Bērziņa pilnīgu reabilitāciju un N O Z I E D Z Ī G O politiķu kliķes saukšanu pie atbildības par Latvijas tautsaimniecības apzinātu graušanu !!!

Visiem godīgiem Latvijas pilsoņiem ir P I E N Ā K U M S izgaismot KGBistu noziedzīgo , pretlatvisko rīcību 24 gadu garumā, kopš teroristiskā 1993. gada 18.februāra nakts uzbrukuma atjaunotajai Rīgas Latviešu Biedrībai un tās likumīgo 1939. gada statūtu A I Z L I E G Š A N U ! (Biedrības pretlikumīgu slēgšanu).

Katra latvieša svēts pienākums ir nostāties mūsu tautas varoņu pusē un pieprasīt starptautisku KGBistu pretvalstisko noziegumu rūpīgu izmeklēšanu un vainīgo amatpersonu sodīšanu ar visu likumu B A R D Z Ī B U !

Tagad, interneta laikmetā, politiskie bandīti vairs nevar P A S L Ē P T I E S un nodot aizmirstībai savus noziegumus pret tautu!

Man atbildēja Laimdota Straujuma, kuras godaprāts vērtējams augstu! Viņa paskaidroja ka 1993. gada 18. februāra nakts noziegumā nav piedalījusies, jo strādājusi privātā firmā un politikā nav bijusi iesaistīta.

Visi zinam, ka G O D Ī G U cilvēku Latvijā ir daudz!

Labā ziņa ir tā, ka Ansis Ataols Bērziņs ir intelektuālis ar izcilam politiķim piemītošo drosmi!

Visa tauta pacelsies tieši viņa aizstāvībai !

Bandītiskās komunistu un KGBistu kliķes N O Z I E G U M I pret latviešu ģimenēm jau šodien visai pasaulei ir skaidri redzami un saprotami.

Izteiktā bagāto, pretlatvisko grupējumu N E K A U N Ī B A ir sasniegusi kritisko punktu.

Ansis Ataols Bērziņš to izprot visskaidrāk !

Eiropas Savienības adreses:

marjory.vandenbroeke@europarl.europa.eu; oannis.darmis@europarl.europa.eu; constanze.beckerhoff@europarl.europa.eu; delphine.colard@europarl.europa.eufederico.degirolamo@europarl.europa.eu; envi-press@europarl.europa.eu;

indu-press@europarl.europa.euecon-press@europarl.europa.eu; empl-press@europarl.europa.eu; imco-press@europarl.europa.eu; agri-press@europarl.europa.eu; fish-press@europarl.europa.eu;

region-press@europarl.europa.eu; cult-press@europarl.europa.eu; tran-press@europarl.europa.eu; constit-press@europarl.europa.eu; libe-press@europarl.europa.eu; lega-press@europarl.europa.eu; femm-press@europarl.europa.eu; peti-press@europarl.europa.eu; crim-press@europarl.europa.eu; foreign-press@europarl.europa.eu; inta-press@europarl.europa.eu; deve-press@europarl.europa.eu; malene.chaucheprat@europarl.europa.eu; jaume.duch@europarl.europa.eu; Hotlinenewsdesk@europarl.europa.eu; eplondon@europarl.europa.eu; epedinburgh@europarl.europa.eu; epmadrid@europarl.europa.eu; epbarcelona@europarl.europa.eu; eplisboa@europarl.europa.eu; epparis@europarl.europa.eu; epmarseille@europarl.europa.eu; epstrasbourg@europarl.europa.eu; eproma@europarl.europa.eu; epmilano@europarl.europa.eu; epathinai@europarl.europa.eu; epsofia@europarl.europa.eu; epbucarest@europarl.europa.eu; epbucarest@europarl.europa.eu; epbratislava@europarl.europa.eu;

epwien@europarl.europa.eu; eppraha@europarl.europa.eu; EPZagreb@ep.europa.eu; epbrussels@europarl.europa.eu; epdenhaag@europarl.europa.eu; epmuenchen@europarl.europa.eu; epberlin@europarl.europa.eu; epwroclaw@ep.europa.eu; epwarszawa@europarl.europa.eu; epstockholm@ep.europa.eu; ephelsinki@europarl.europa.eu; eptallinn@europarl.europa.eu; epvilnius@europarl.europa.eu; epriga@europarl.europa.eu; nicolas.kerleroux@consilium.europa.eu; press.office@consilium.europa.eu; newsdesk@consilium.europa.eu; ress.president@consilium.europa.eu; press.office@consilium.europa.eu; francois.head@consilium.europa.eu; Azadeh.Sharafshahi@consilium.europa.eu;

susanne.kiefer@consilium.europa.eu;  xavier.pavard@consilium.europa.eu; jerome.unterhuber@consilium.europa.eu; joaquin.nogueroles-garcia@consilium.europa.eu; victor.flavian@consilium.europa.eu; miriam.vancova@consilium.europa.eu; paivikki.ala-honkola@consilium.europa.eu; evi.liaskou@consilium.europa.eu; helena.gomes@consilium.europa.eu; juri.laas@consilium.europa.eu; romain.sadet@consilium.europa.eu; alexandra.ekkelenkamp@consilium.europa.eu; mans-jesper.hakansson@consilium.europa.eu; margarete.gilot@consilium.europa.eu; valerie.goldsmith@consilium.europa.eu; ana-paula.ponte@consilium.europa.eu; marie.sandon@consilium.europa.eu; press.office@consilium.europa.eu; press.office@consilium.europa.eu; press.office@consilium.europa.eu; sabelle.brusselmans@consilium.europa.eu; andrea.desormeaux@consilium.europa.eu; presse.audiovisuel@consilium.europa.eu; presse.audiovisuel@consilium.europa.eu; alexandre.marx@consilium.europa.eu;  pavel.kaucky@consilium.europa.eu; jussi.virtanen@consilium.europa.eu; luis-enrique.barquilla-gonzalez@consilium.europa.eu; toufiq.zioui@consilium.europa.eu; vincent.pierard@consilium.europa.eu; mans-jesper.hakansson@consilium.europa.eu; fernando.fragueiro@consilium.europa.eu; rene.smeets@consilium.europa.eu; media@consilium.europa.eu; presse.audiovisuel@consilium.europa.eu; press.office@consilium.europa.eu; koen.doens@ec.europa.eu; pia.ahrenkilde-hansen@ec.europa.eu; leonor.ribeiro-da-silva@ec.europa.eu; heinz-rudolf.miko@ec.europa.eu; amara.buyse@ec.europa.eu; hristo.hristov@ec.europa.eu; martin.mayer@ec.europa.eu; martin.stasek@ec.europa.eu;

ANO adreses:

ctbto_webmaster@ctbto.org; ecainfo@uneca.org; info.ece@unece.org; webmaster@unescap.org; webmaster@escwa.org.lb; webmaster@fao.org; secretariat.hlcm@unsystem.org; secretariat.hlcp@unsystem.org; ceb@unsystem.org; registry.iapso@iapso.org; official.mail@iaea.org; f.nacereddine@ibe.unesco.org; feedback@worldbank.org; icaohq@icao.int; pio@icc-cpi.int; www@icgeb.org; information@icj-cij.org; info@ics.trieste.it; icscmail@un.org; sci_info@ictp.trieste.it; ictr-press@un.org; ifad@ifad.org; webmaster@ifc.org; ilo@ilo.org; publicaffairs@imf.org; info@imo.org; webmaster@mediapeace.org; inia@maltanet.net; instraw.hq.sd@codetel.net.do; AElaise@isa.org.jm; isdr@un.org; itcreg@intracen.org; pubinfo@itcilo.it; itumail@itu.int; jiu@unog.ch; migawebmaster@worldbank.org; ngls@unctad.org

ngls@un.org; chany@un.org; webadmin.hchr@unog.ch; oosa@oosa.un.or.at; webmaster@opcw.org; inquiries@un.org; unaids@unaids.org; secretariat@unccd.int; gastaut@un.org, mihalic@un.org; uncitral@uncitral.org; registry@uncsd.org; ers@unctad.org; globalprogramme@unctad.org; webmaster@undg.org; aboutundp@undp.org; eisinfo@unep.org; webmaster@unesco.org; secretariat@unfccc.int; info-unfip@un.org; unfpafaqs@unfpa.org; infohabitat@unhabitat.org; jseck@unog.ch; mineaction@un.org; unpa-europe@unvienna.org; rdfs-net@fao.org; info@unrisd.org; mbox@hq.unu.edu; information@unv.org; info@upeace.org; info@upu.int; feedback@worldbank.org; wfpinfo@wfp.org; internet@who.int; wipo.mail@wipo.int; ipa@www.wmo.ch; omt@world-tourism.org; enquiries@wto.org; womenwatch@un.org;

You may also like...

2 komentāru

 1. preses apskats saka:

  Pieprasot uzlabojumus veselības aprūpes darbiniekiem, šodien aptuveni 800 mediķi Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) rīkotajā brīdinājuma akcijā pārtrauks strādāt pagarināto normālo darba laiku.

  Keris uzsvēra, ka atbildība par to pilnā mērā gulstas uz politiķiem, jo viņi bija savlaicīgi informēti par situāciju un bija dots laiks un iespēja novērst šos protestus.

  ————————————
  Pirmdien, 3. jūlijā, sāksies arī ģimenes ārstu beztermiņa streiks.

  ————————————–
  Latvijā pazīstamais gleznotājs un mākslas pasniedzējs Kārlis Dobrājs soctīklā “Facebook” publicējis piedāvājumu kādam, kurš samaksātu viņa īres rēķinu par pagājušo mēnesi, uzdāvināt gleznu “Klusā daba ar izdegošu sveci”.

  Mākslinieks norāda, ka nepieciešams segt viņa rēķinu par jūnija mēnesi, kas veido 324,16 eiro, kā arī iespējamo soda naudu, kas veidosies par kavējuma laiku pēc 1. jūlija.

  Pie gleznas attēla mākslinieks raksta: “Veltījums Cilvēkam…kurš samaksātu manu jūnija īres rēķinu, termiņš 1. jūlijs, pēc tam soda naudas pierēķins. Klusā daba ar izdegošu sveci. 2017. gads, audekls, eļļa, 60×73. Ha…ha..katrā jokā ir daļa patiesības.”

  Viņa lūgums sasaucas ar mākslinieka 70 gadu jubilejas izstādes atklāšanā pausto. “Manas dzīves un radošā mūža gājuma tagadējā posmā, rodas arvien vairāk nesaprotamā, nespēja rast atbildi uz jautājumu – kā izdaudzinātā brīvība un demokrātija drīkst radīt kaut ko tādu, ka latvietim jāpamet sava dzimtā zeme un palikušie, ieskaitot mani, kurš visu savu mūžu strādājis, novesti līdz izmisumam, domājot par pliku izdzīvošanu,” tolaik savu drūmo darbu tematiku skaidroja Dobrājs.

  —————————————–

  Publicētās «oligarhu sarunas» negatīvi ietekmēs visus politiskos spēkus, šādu viedokli pauda sabiedrisko attiecību aģentūras «Mediju tilts» līdzīpašnieks, politologs Filips Rajevskis. Viņš skaidroja, ka sabiedrībā šo sarunu publicēšanas ir radījusi nepatiku pret politiķiem, tomēr būtu jāsaprot, ka politiskās varas un ietekmes dalīšana ir notikusi un notiek vienmēr.

  «Ir pilnīgi skaidrs, ka «pīrāgu» dala visas politiskās partijas, ne tikai sarunās iesaistītās personas,» sacīja Rajevskis.

  Tikmēr politologs Juris Rozenvalds uzsvēra, ka politiskās partijas no oligarhu sarunu publicēšanas mēģina izspiest visu, kas iespējams, līdz ar to tagad vērojama starppartiju cīņa.

 2. coment saka:

  Lūdzu padomājiet, cik ļoti čekisti (komunisti) ir noziegušies, ja viņi baidās atklāties? Cik smagiem noziegumiem vai cik lieliem “mīšļiem” ir jūbūt, lai baidītos? Gļēvuļi… pie varas ir gļēvuļi. Runājot par Konkrēto gadījumu, bija jātiesā Artis Pabriks un Aigars Štokenbergs, kuri organizēja un uzkūdīja tā saucamo “lietussargu revolūciju”. Viņu Tautas partijas biedrs, Iekšlietu ministrs Mareks Segliņš tajā laikā pie kamīma tempa vīnu. Šobrīd abi “siltās vietās” (ārzemēs tālāk no latviešu tautas dusmām) turpina parazitēt uz citu rēķina un neviens no šiem “lietussarga revolūcijas organizatoriem” nav saukts pie atbildības. Vajāti tiek kārtējo reizi piemānītie cilvēki. Lūk, tāda ir čekistu (komunistu) būtība: melot, melot, melot un vajāt patiesības cilvēkus. Viņi visi bez izņēmuma ir tiesājami ar ASM, tieši tāpat kā pie sienas Rumānijas diktators Čaučesku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *