“Mazās piezīmes” saka: “Izredzēto” karu pret neizredzētajiem ir jāaptur !

“mazās piezīmes” saka:

https://tautastribunals.eu/?p=49758#comment-62176

Malta raksta: „vienaldzība un ignorance ir mūsu vislielākās briesmas„. Tātad – Tēvzeme un valsts kā tāda ir briesmās. Arī tauta dzīvo briesmās. Bet Maltas un portāla brīdinājumi paliek šeit iesprūduši. Vai kāds ir iedomājies, cik maz no tautas kaut ko no visa šī zina? Vairākas paaudzes jau ir izaugušas uz/ar pavisam citu informāciju vai pat pilnīgi bez informācijas par mūsu zelta, mūsu naudas, mūsu tikumu un likumu, godaprāta un godprātīgas saimniekošanas prasmju – mūsu pamata zem kājām tīšu pazudināšanu. Un tāda tā paaudze aug arī šodien.

Studenti, skolēni, viņu vecāki visbiežāk apgalvo, ka viņi par politiku neinteresējas vai, ja pajautā kaut ko konkrēti, kas skar valsti, – viņiem nav ko atbildēt, jo nav viedokļa – viņi notiekošajā neorientējas vai ir dezorientēti.

Un nāk jau atkal tas falšais 4-ais maijs (un sazin cik vēl falšu pompozu izdarību) un jau atkal skan salkanie aicinājumi klāt tos baltos galdautus un likt uz tiem to falšo zaķi – falšo brīvību. Un tie, kuriem izdevies tikt pie īstā maltās gaļas pīrāga, uz visu skatās, vai arī visu redz caur dubultbrillēm. Pat paliek nikni, ja kāds viņu vissirlabi ! apstrīd vai tikai apšauba. Viens te ironizēja, citēdams „Pastāvēs, kas pārvērtīsies !„.

Tad jautājums visiem, visiem, visiem – kāpēc mēs tikai čalojam, bet neejam uz āru prasīt atbildes no konkrētām personām uz daudzajiem Maltas jautājumiem. Kāpēc nepieprasām atbildēt – kāpēc, ar kādām tiesībām visu, kas mums piederēja – naudu, zeltu, sudrabu, ražotnes un pat kaunu izšiverēja??? Kāpēc neejam prasīt atbildes, ko var darīt, lai izšiverēto atgūtu un ko viņi var vai grib darīt, lai apturētu briesmas, kas draud valstij viņu vainas dēļ. Ja viņi nevar un negrib neko darīt un mainīties lai pārvērstos, tad ir jāpieprasa aizliegt turpināt briesmu darbus.

Kāpēc to neprasām publiski ?

Kādu nošaus ?

Lai nošauj, bet tā ir vienīgā iespēja, lai šo „izredzēto„ karu pret neizredzētajiem apturētu. Ne „ar kaujas saucieniem uz lūpām„, bet ar konkrētiem jautājumiem konkrētiem cilvēkiem uz lūpām. Šeit taču viņi nemūžam ne uz vienu jautājumu nesteigsies atbildēt.Admina piezīme:

Ne Maltas un arī ne PORTĀLA brīdinājumi nekur neiesprūst. Visam ir jānobriest un šoreiz jau ne tikai Latvijas līmenī, bet globāli un tāpēc tik ātri viss nerisinās.

Tikai nemitīga informēšana LIETU BRIEDINA !

Redzi, un Tevis sacītais jau arī nekur neiesprūda… . “Izredzētie” grib mūs pārvērst par lopiem…, bet neļausim viņiem to !

Iemetīsim viņus pašus ELLES ZAŅĶĪ uz neatgriešanos !!!


Neiedomājami, ar kādu bezkaunīgu varmācību mums tiek uzspiests šis “izredzētais”…. !

Noskaties šo filmu un tu sapratīsi, kas par “disidentu” bija D. Beitneres NACIJAS TĒVA tēvs !

Jā, latviet, tas bija E. Levita tēvs, kurš krievžīdiskās PSRS vadībā veica ārprāta genocīdu pret latviešiem un, kuru par prezidentu vēlās R. Dzintara brandža, kura visus šos garos pēcAtmodas gadus mūs mānija !

Šodien, izvirzot šo slepkavas dēlu par Latvijas prezidentu, VL! grib mūs atgriezt to asiņaino laiku realitātē !

Tas nedrīkst notikt un tieši tamdēļ šī VIETNE tik daudz par šo tēmu runā un min neapgāžamus pierādījumus !!!

Slēptās ziņas:

03.04.19

You may also like...

15 komentārs

 1. Aelita saka:

  Filma par deportācijām labi uzņemta, ar liecinieku stāstījumiem.
  Par 90.-tajiem gadiem arī būtu ko stāstīt… Veikalos parādījās vairāk preču, bet cilvēkiem nebija naudas, par ko pirkt. Olas pārdeva pa vienam gabalam… Atceros, mana 15-gadīgā meita teica, ka skolas draudzenes gribot atnākt uz viņas dzimšanas dienu, es teicu, mums nebūs ar ko viņas pacienāt. Vēlāk meita teica, tas nekas, draudzenes tāpat grib atnākt, neko nevajagot. Tad sacepu plācenīšus no miltiem un ūdens, vēl tēju, un meitenes teica – nu redzi, ir garšīgi, un tu teici, ka nekā nebūs.
  Pavasarī lasīju jaunās liepu lapiņas un pieneņu lapas salātiem, vēlāk braucām uz mežu ogot un sēņot. Mūsu 7-dzīvokļu māja palika bez apkures, varējām sildīt ar elektrību, bet daudz nevarēja atļauties.
  Kaut kā izdzīvojām, bet ir zināmi gadījumi, ka jauni vīrieši darījuši sev galu, jo nebija darba un ar ko barot ģimeni…

 2. info saka:

  Pretēji latviešu tautas vairākuma gribai tiek brutāli virzīts Egils Levits. Pievērsiet uzmanību, kas to dara? Daudziem uz pieres rakstīts, kas viņi patiesībā ir par neliešiem.

  https://nra.lv/politika/277289-par-neatkaribas-atjaunosanu-balsojusie-deputati-aicina-valsts-prezidenta-amata-ievelet-levitu.htm

 3. ar "atmodu" sazombētajiem saka:

  Varbūt, beidzot, beigsim cerēt uz labajiem deputātiem !
  Tagad definīcijas ir mainījušās – par nesavtīgajiem
  Antiņiem tiek saukti vairāk saprihvatizējušies personāži,
  kuri par kapeikām izkalpina godprātīgos…
  Tik tiešām – cerība ir MUĻĶU mierinājums !

 4. dieva dotajiem "cerētājiem" saka:

  https://nra.lv/latvija/277299-koalicija-jauna-paradumi-tie-pasi.htm
  ……………………………………………………….

  Linku ielieku BEZ CERĪBAS, ka debilajiem ATVĒRSIES acis !

 5. zvaigznes izrādās maldugunis saka:

  Pat Krautmanim tas neliekas normāli:

  https://nra.lv/viedokli/maris-krautmanis-3/277298-levita-zvaigzne-levite-jau-tuvak-prezidenta-kreslam.htm

  ——————————————————————
  Bet dažādu procentu ž tas netraucē.

 6. pret "kā var nesolīt" . saka:

  Latviju glābt var tikai K.Ulmaņa metode !
  Un to “mūsu ž” ir godīgi nopelnījuši…

 7. Latvijas EuroSR saka:

  Lembergs par skolu “optimizāciju”:

  https://www.youtube.com/watch?v=S2rTs-mjG4k

  Var nepatikt Lembergs, bet fakti ir “uz ģīmja” !

  30 gadu “saimniekošanas” sekas(zagļu vadībā)…

 8. Šokējoši fakti! saka:

  Pēdējos gados Latvijas autoceļu lietotāji ceļ trauksmi,autoceļi nolietojušies un kļuvuši bīstami. Godātie autobraucēji! Nevienam nav laika domāt par to,ka jums ir grūti braukt,jo augsti kungi taisa “lielo rubli”. Lielākā daļa autoceļu uzturētāju tehnikas ir iedzīta mežos. Tur viņi būvē ļoti augstas kvalitātes ceļus,un droši vien izmantojot valsts piešķirtos naudas līdzekļus,un izmantojot Eirōpas fondu līdzekļus. Vietās,kur mežos agrāk bija tikai dabīgi iebraukti ceļi,tagad būvē galvenajām automağistrālēm līdzīgus grantsceļus ļoti daudzu,daudzu kilometru garumā. Pie kam tie ceļi tiek savienoti viens ar otru,izveidojot nebeidzamu ceļu tīklu,kas apvidus kartēs neparādas. Pirms ceļu būves notiek koku izzāğēšana 50 metru joslā visu ceļu tīklu garumā. Kādam varētu likties,ka tas viss tiek darīts cēlsirdīgos nolūkos,lai iedzīvotāji varētu ērti nokļūt mežā. Nē,nē!-Dārgie latvieši. Pēc to jauno ceļu izbūves sākas nekavējoša mežu izzāğēšana ceļu abās pusēs. Tās ir nepārredzamas kailcirtes. Mūsu meži aizbrauc pa tiem ceļiem,tālāk uz bagātajām valstīm,kuras “maksā ragā”,bet savus mežus saudzē. Cik ğeniāla plāna realizācija!-Izmantot svešu naudu,lai līdz kliņķim izlaupītu Latvijas dabas bagātības un vēl piedevām piebāztu savas kabatas. Dzīvā daba viņiem neko nenozīmē. Visa viņu loğika sakņojās tikai koksnes kvantumā un naudas izteiksmē. Savas drakoniskās darbības lielie kungi izskaidro,kā infrastruktūras sakārtošanu.

 9. AGedroics saka:

  Drīz sapratīsi, ka Bordāns = Levits!!!
  .
  .
  .
  Admins
  Es zinu, kas ir viens un kas otrs !

 10. lasītājs saka:

  Attiecībā uz levitu,liekas,ir iedarbīnāts kāds apstarotājs,vai kāds briesmīgs citplanētiešu spēks.
  Tas arī noder par ienaidnieka novērtēšanas mērauklu,un arī nelieši atsedzas.

 11. modernizējam “latvijieši” saka:

  http://www.la.lv/latviesu-tautibas-latviesi

  ——————————————
  ja var būt zirgēzelis, ugunsūdens – kāpēc gan
  nevarētu būt “latviešu tautības latvieši” ??!

 12. AGedroics saka:

  Aelitiņ, un tagad ir darbs? It īpaši Latgales laukos…?

 13. Aelita saka:

  =>AG
  Dažiem vēl laukos ir darbs – dzelteni lauki viļņojas. Bet kāds paziņa teica, pie viņiem jaunu cilvēku gandrīz nav, visi veci, jaunie prom ārzemēs. Teicu – jums tur labi, tuvumā mežs, vinš atbildēja – te palikuši tikai tādi izcirtumi.
  Bet cik ilgi mūsējie brauks uz tām ārzemēm? Rietumvalstis arī nav bezizmēra.

 14. Rūdis saka:

  “… Rietumvalstis arī nav bezizmēra…”
  Žīdus tas neinteresē ! Dzen un dzen iedzimtos tur projām.

 15. to 2019. gada 4. April um 16.47 Uhr saka:

  Tāpat žīdi izlaupa visu, kas atradās dzelzs priekškara
  ierobežots !
  Krievijas “republikās” naftu, gāzi, taigu, rūdas
  veikli prihvatizēja žīdi un pusžīdi un kļuva
  par miljardieriem – paskatieties uzvārdus !
  Latvijā vienīgā bagātība ir tikai meži…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *