Helsinki- 86 lūgums Čehijas prezidentam(papildināts)

www.delfi.lv
Jaunnedēļ, 3. jūlijā, tiks lemts, vai izdot Latvijai Čehijā aizturēto, 2009. gada 13. janvāra Vecrīgas grautiņos apsūdzēto Ansi Ataolu Bērziņu, apstiprināja viņa advokāts Jānis Mucenieks.

L.Grantiņš.J.Zīverts.I.Aparnieks.V.Freimantāls.LRTTLŪGUMS !

Latvijas cilvēktiesību aizstāvēšanas grupas HELSINKI- 86 lūgums Čehijas prezidentam Milošam Zemanam.

Dariet, prezidenta kungs, lūdzu visu iespējamo, lai Latvijai netiktu izdots Ansis Ataols Bērziņš, kurš Čehijā lūdzis politisko patvērumu. Latvijā pašlaik valda bijušie KGB un komunisti, visīstākie slepkavas un laupītāji, Putina noziedzīgās bandas darboņi.

Ansis A. Bērziņš nav jātiesā, bet jātiesā tie, kuri pieprasa viņa izdošanu !!!

Par noziegumiem, kas tiek veikti pret latviešu tautu, HELSINKI- 86 ir informējusi ES- M. Šulcu un J.M. Barrozo, bet šie vadītāji visu ir noklusējuši, tātad pilnībā sadarbojušies ar Latvijas putinisko noziedznieku bandu.

Hitlers un Staļins kopā neveica tik briesmīgu genocīdu pret latviešu tautu, kā pašlaik Latvijā pie varas esošie putinisti, kurus atbalsta ES vadība !

Ir cilvēka prātam nesaprotams, kā 21. gadsimtā Eiropas Savienībā, kas uzskatāma par demokrātijas paraugu, var eksistēt tāds asiņains slepkavu režīms, kāds ir Latvijā !?

Vairāk lasīt: www.tautastribunals.eu sadaļā DOKUMENTI.

Godātais M. Zemana kungs, dariet visu iespējamo, lai tiktu izveidots starptautisks Tribunāls, kas tiesātu Latvijā pie varas esošos Putina noziedzniekus, bijušos KGB un komunistus.

Ar cieņu,

Helsinki 86 dibinātājs un vadītājs Linards Grantiņš

(Linards Grantiņš, Jānis Zīverts, Imants Aparnieks, Valdis Freimantāls)

30.06.17     Vācija, 48159 Minstere, Brueningheide 98. L.Grantins@hotmail.de

Ansis Ataols

You may also like...

3 komentāru

 1. Valdis Freimantāls saka:

  Visām Latvijas sabiedriskām organizācijām ir jāiestājās par Anša Ataola Bērziņa pilnīgu reabilitāciju un N O Z I E D Z Ī G O politiķu kliķes saukšanu pie atbildības par Latvijas tautsaimniecības apzinātu graušanu !!!

  Visiem godīgiem Latvijas pilsoņiem ir P I E N Ā K U M S izgaismot KGBistu noziedzīgo , pretlatvisko rīcību 24 gadu garumā, kopš teroristiskā 1993. gada 18.februāra nakts uzbrukuma atjaunotajai Rīgas Latviešu Biedrībai un tās likumīgo 1939. gada statūtu A I Z L I E G Š A N U! (Biedrības pretlikumīgu slēgšanu).

  Katra latvieša svēts pienākums ir nostāties mūsu tautas varoņu pusē un pieprasīt starptautisku KGBistu pretvalstisko noziegumu rūpīgu izmeklēšanu un vainīgo amatpersonu sodīšanu ar visu likumu B A R D Z Ī B U!

  Tagad, interneta laikmetā, politiskie bandīti vairs nevar P A S L Ē P T I E S un nodot aizmirstībai savus noziegumus pret tautu!

  Man atbildēja Laimdota Straujuma, kuras godaprāts vērtējams augstu! Viņa paskaidroja ka 1993. gada 18. februāra nakts noziegumā nav piedalījusies, jo strādājusi privātā firmā un politikā nav bijusi iesaistīta.

  Visi zinam, ka G O D Ī G U cilvēku Latvijā ir daudz!

  Labā ziņa ir tā, ka Ansis Ataols Bērziņs ir intelektuālis ar izcilam politiķim piemītošo drosmi!

  Visa tauta pacelsies tieši viņa aizstāvībai !

  Bandītiskās komunistu un KGBistu kliķes N O Z I E G U M I pret latviešu ģimenēm jau šodien visai pasaulei ir skaidri redzami un saprotami.

  Izteiktā bagāto, pretlatvisko grupējumu N E K A U N Ī B A ir sasniegusi kritisko punktu.

  Ansis Ataols Bērziņš to izprot visskaidrāk!

 2. twitter saka:

  Janis Oslejs ‎@Oslejs

  Kas tad ir cīņa par brīvību, ja ne cīņa par tādu cilvēku kā Ansis tiesībām? Kas ir pilsoniska sabiedrība, ja ne tiesības demonstrēt?

  Janis Oslejs ‎@Oslejs

  @JurgisLiepnieks Kurā ES valstī – nosauc vienu – pretēji SVF rīkojumam ļauj nozagt skaidrā dienas laikā 450 mln? saeimas skāde? 24tk eiro

  Janis Oslejs ‎@Oslejs

  bet Parex bankas puikas nesēž cietumā. Ansis sēž. Un man visvairāk šķiet neticami, ka neviens neiebilst. Visa tvitera pilsoniskā sabiedrība

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *