L. Mūrniece LR patriote vai Maskavas …. ?

imagesCAWW1JNY 

Mūrniece: Lužkovs nedrīkst iebraukt Latvijā, jo viņš nemīl šo valsti !

Cik pretīgi skan šie vārdi, ja mēs zinām, ka šī pati Mūrniece ar savu vīru kalpo mūsu “dižajam” kaimiņam- asinskārajai Krievijai.

=====================================================

 Pēdējā laikā laikrakstos var daudz lasīt par to, ka krievu šovinistam, Maskavas mēram Lužkovam ir Latvija “aizzieģelēta”. Tas gandrīz vai tiek vērtēts kā varoņdarbs no L. Mūrnieces puses. Vai tas tiešām tā ir ? Nē, tas nav nekāds varoņdarbs no šīs Maskavas algotnes puses. Vēl jo vairāk, tas ir viens padevīgs zemisks akts, kas tika veikts pēc Maskavas pavēles.

Gņidi latiši

Foto: Medveģjev tak že fašist kak i gņidi latiši. No amata patriektais Maskavas mērs Jurijs Lužkovs trešdien «uzbrucis» Krievijas prezidentam Dmitrijam Medvedevam, apsūdzot viņu represiju un cenzūras klimata veicināšanā, kas atgādina Staļina ēru,  ziņo sbs.com.au.” Izlasot šādu Lužkova paziņojumu vairs nepaliek ne mazāko šaubu, kam kalpo 4. maija kliķes Ie.M. L. Mūrniece.

Protams, ka tādam noziedzniekam, kāds ir Lužkovs, iebraukšana Latvijā ir jāaizliedz uz visiem laikiem.

Mūrniece aizliedza iebraukt Latvijā Krievijā nežēlastībā kritušajam politikānim… .

Kāpēc Mūrniece šo pašu Lužkovu neielika “melnajā” sarakstā pēc viņa naidīgajiem izteicieniem pret latviešu tautu viņa apciemojuma laikā Tāds izskatās latviešu tautas nodevējsLatvijā ?

Foto: Mūrniece: Vot gnīda Lužkovs, manu vīra draugu Medveģjevu par fašistu nosaucsa ! Par to es viņam aizliegšu iebraukt Latvijā… . Cik gan pretīgi ir šo kgbistu izaudzētie cilvēk-dzīvnieku hibrīdi, kuri par jebkuru cenu cenšas noturēties pie varas, lai nīdētu latviešu tautu.

Nu, pavisam vienkārši, nebija saņemta pavēle no Maskavas. Mēs visi zinām, ka Mūrniece saņēma vēlēšanās tik daudz mīnusus, ka viņas vieta Saeimā vairs nebija iedomājama. Tikai pēc Maskavas spiediena uz vietējām drošības iestādēm par šiem “mīnusiem” tika pilnībā aizmirsts. Kā zināms, tad Linda Mūrniece savu politisko “rūdījumu” saņēma no bijušajiem KGBistiem, kad strādāja par DP priekšnieka palīdzi. Viņas vīrs I. Mūrnieks ir no tās pašas “Maskavas piekritēju” šlakas, kurš ir Krievijas izlūkdienesta oficieris !!!

Pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā Linda Mūrniece un viņas vīrs Imants Mūrnieks tiks tiesāti par nodevību pret Latvijas Valsti un latviešu tautu.

Sods būs viens- ASM.

LRTT 23.01.2011

You may also like...

37 komentāru

 1. Oskars saka:

  Pilnīgi neloģisks raksts.
  Lužkova neielaišana Latvijā ir tikai apsveicama , jāpriecājās ka Mūrnieces vietā nebija Pabriks. Un tu Grantiņ vispār maz zini , dzīvodams ārzemēs.
  Man ikdienā jāsaskarās ar cilvēkiem kuriem es esmu pēdējais fašistu draņķis.

  Atbilde
  Manās acīs Tu neesi fašists, bet to otro vārdu prom nemestu, kas attiecas uz Tevi. Ja necieni pats savu mātes doto vārdu, tad kāpēc lai citi Tevi cienītu.
  Es taču arī saku, ka Lužkovam Latvija jāslēdz uz mūžīgiem laikiem !
  Nosodīt Kremļa nosodīto….ir absurdu absurds,kā to dara Muižniece, vai arī apzināta nelietība… .
  Izlasīt, Oskar, ir viens, bet saprast izlasīto ir pavisam kas cits. To pirmo Tu māki, bet ar otro jau ir problēmas… .
  Starp citu, Tu vēl neesi atbildējis uz manu e-pastu.
  Ja Tu gribi “tukoties” tad dari to ar lielo burtu…neatceros, ka būtu ar Tevi cūkas pa sētu gaiņājis.

 2. Sergejs saka:

  Biedri oskar, aizver savas klabatas, sen jau esi izgaazies, slikti teelojot Latv.patriotu jau ieprieksheejaas tribunaala sadalaas.
  Tas, ka neielaida veco moskalju pelkiiti, protams ir labi, bet tev, aunam bija jaasaprot, ka ne patriotisku apsveerumu deel vinju neielaida, bet peec paveeles no kremlja un tas arii tev liekas labi? Viss ir tik primitiivi caurspiidiigi, ka pat tev bija jaasaprot, bet laikam jau nedriiksti saprast!

 3. Raimonds Bitenieks saka:

  Ir cilvēki, kuri nepārtraukti kalpo. Pie kalpošanas tāds cilvēks pieradinās jau no mazotnes. Bērns būdams, viņš pienes lielajiem cilvēkiem kurpes, rīta tupeles, nokritušas diega spolītes un uzpurni, ko uzmaukt sunim, kad suni ved pastaigāties. Skolā viņš pasniedz skolotājam kritu un slapju lupatu arī tad, kad viņš nav dežurants, vēlāk pasniedz arī zīmītes, kurās atmasko, apsūdz un tiesā savus biedrus. No tā brīža viņš kļūst diplomēts kalpotājs, viņš kalpo vienmēr, bet tikai uz augšu. Viņš, tā sakot, ir augošs kalpotājs. Viņam nav laika palūkoties lejup, uzklausīt balsis no tautas. Par tautu viņš sauc visus, kas stāv zemāk par viņu. Viņš pats nav tauta. Viņš kalpo. Gadās, un ļoti bieži gadās, ka tāds kalpotājs uzkāpj ik augstu, ka zem viņa ir daudzi, bet virs viņa nedaudzi. Un tad sākas briesmīgākais. Viņam nav vairs kam kalpot. Uz leju viņš nevar – tur ir tauta, bet ar virsotni viņš ir nolīdzinājies. Nevar taču kalpot līdzīgs līdzīgam. Tā ir traģēdija, kalpotājs divpadsmit naktis grauž nagus un liek dēles pie kāju pēdām, bet tad viņa kalpotāja dvēsele uzvar, un viņš izšķiras par vienīgo pareizo soli, kas palīdz saglabāt tīru un neaptraipītu svēto kalpotāja vārdu. Viņš sāk kalpot pats sev. Viņš pielīp pie savas karjeras kā muša pie mušpapīra. Viņa mērķis – pašrocīgi piešķirt sev mūža pensiju.”

 4. zonnenbergs saka:

  Tatad,kas kalpo tam nekas neinterese ari savlaicigi
  aiziet prom ja nesaskan ar saviem uzskatiem,pozitiviem
  protams.

 5. 13 saka:

  Jūs rakstiet par latviešu tautu kalpotājiem,bet Baltu tautām tā nebija.
  Tad CILVĒKUS nedalīja šķirās,pakāpēs vai kastās,mazs zēns varēja nosaukt
  ”profesoru”,ei tu panāc lūdzu.Vārdiņu” jūs” uzrunāja tikai sveštautiešus.

 6. black_joker saka:

  Raimondam Biteniekam – tie cilvēki vēl nav nekas- tipiski karjeristi. Sliktākie ir tie, pie kuriem pieder arī liela daļa LRTT fanu- šie no mazotnes raduši vainot citus bērnus saplēstās drēbēs un rotaļlietās, nemitīgi meklējuši aizbildinājumus un attaisnojumus, ja paši ko nav spējuši izdarīt, tas pats turpinājies skolā un pēc skolas- visas neveiksmes tikušas norakstītas uz ārējiem apstākļiem. Labu izglītību un labu darbu arī 99 apstākļi traucējuši iegūt. Lai būtu kādas problēmas būdamas- vainīgais vienmēr ir ticis atrasts- krievi, politiķi, amatpersonas, žīdi, vācieši. Tikai nekad vainīgs nav bijis pats – nu enģelītis, ne cilvēks…….

 7. annamarija saka:

  Man skumji, ka Latviju kārtējo reiz padara par apsmieklu pasaules acīs… Cik tad sen, kad Lužkovam klāja sarkanu tepiķi, viņam ierodoties Rīgā? Kāpēc jau tad viņš nebija “melnajā sarakstā”? Savu naidu pret Latviju viņš spļāva jau iepriekš. Mūrņices rīcība ir galēji nelatviska. Latvieši nokritušus nespārda.
  Ar šo es nebūt neapgalvoju,ka Lužkovs Latvijā jāielaiž. Vienkārši pretīga ir tāda novēlota “Latvijas goda aizstāvēšana”, kādu demonstrē Murņice.Vai šāda tipa cilvēki paši sev neriebjas?

 8. zonnenbergs saka:

  Murniece ir tiesa VDK un bijuso drosibnieku PSRS paklautiba un
  vel par to maksa lielu naudu,nu ka tu nedarisi.

 9. zonnenbergs saka:

  SINI SITUACIJA PEC VISAM FILMAM PAR VISPASAULES VARU,AR SITIEM
  BRIESMONIEM KURI MAKSAJA ABAM PUSEM VISOS KAROS DABUDAMI
  NAUDU NO MILZIGAM CIESANAM MES ESAM PAR VAJU.TE JAAPVIENOJAS AR
  VISU PASAULI CITADI KA BEIGAS-NEREDZU.

 10. zonnenbergs saka:

  VAJS MIERINAJUMS PASAULES PLUDI 2012 GADA DECEMBRI,BET TUR
  LATVIJA ZEM UDENS.

 11. Mūrniece ir tikai pakalpiņš lielo noziedznieku spēlē, kurā cietēji esam mēs.Arī Saeimas deputāti ir tikai izpildītāji, kas saņem Maskavas un Briseles saskaņotas direktīvas un regulas.

 12. zonnenbergs saka:

  Sitiens merki.Pec visas informacijas maskava un brisele
  ari sanem direktivas un regulas.

 13. black_joker saka:

  zonnenbergam- ūja, no kurienes tad Brisele saņem direktīvas? no “pasaules valdības” vai ? :):):)
  cilvēk mīļo- 2012.gada 23.decembrī beigsies maiju kalendāra viens posms un sāksies nākamais. Nekur paši maiji jau nav minējuši “ziepes”, tās izdomāja tie, kas to lasīja un kam fantāzija strādāja…tādi cikli jau bijuši pāris gabalu un tā kā vecā labā lodīte kā riņķoja, tā riņķo…Pusotru gadu tu vēl vari gaidīt to galu- bet ko tu darīsi sākot ar 24 .decembri? Kam ticēsi un ko gaidīsi? :):):)

 14. zonnenbergs saka:

  ASV,KANADA,MEKSIKA-NAFTA
  Eiropa-Eiropas Savieniba
  Afrika-Afrikas kopeja savieniba
  Azija-Azijas savieniba.
  Kad process but gatavs,visas sapludis viena pec MAO DZE DUNA
  parauga Vispasaules Valdiba.

 15. zonnenbergs saka:

  Dienvidameriku jau tagad parvalda narkotiku mafija,ko
  sponsore kretini no vispasaules valdibas.

 16. black_joker saka:

  Nu pasaules valstu saplūšana savienībās un vispasaules struktūrā ir tikai laika jautajums- politiskās un ekonomiskās sistēmas evolūcija. Dabisks process, tāpat kā nacionālo atšķirību izzušana sākumā rases ietvaros, bet pēc tam arī starp rasēm – Homo Sapiens Sapiens Novus. Dziedi vai raudi, bet kādos tūkstoš gados tas notiksies un tu tur nespēj neko ietekmēt :):):):)
  DAmeriku pārvalda pēdējos 100 gados apsviedīgākie valdītāji- paskaties pats, kā plaukst Brazīlija, kā Venecuēla, Bolīvijā beidzot zeme nonāk indiāņu zemniekiem, nevis latifundijām, Čīle nostiprina savas pozīcijas…..Tur nav nekādas “pārvaldības no malas”- protams, narkomafijai ir liela ietekme Kolumbijā un Ekvadorā, jo tas ir monstrozais bizness- kuram negribas nokosties….Citās Damerikas zemēs jau to koku tā mazāk brūķē.

 17. zonnenbergs saka:

  Vispasaules Valdiba parnemusi visliktako no MAO-DZE-DUNA,STALINA;
  HITLERA,POL POTA u.t.t. kadas metodes pielietot totalai
  kontrolei.KINA-ieslodzitie ir organu donori bagatajiem,potes dzivsudrabs
  un svins.Ta var rakstit bezgaligi.

 18. zonnenbergs saka:

  Dienvidamerikai ir vislielakais arejais parads uz pasaules,naudas
  vieta atdodot dabas bagatibas sausmigos apmeros.Naudas apgrozibu
  rada un veido narkotikas,kas ari daleji atbalsta izglitibu un citu,
  bet tas nav attiatibas pamats.

 19. black_joker saka:

  zonnenberg- Kāda tev izglītība un profesija? Piedod, ka vaicāju…Man maģistra grāds reģionālajā attīstībā un plānošanā LU ģeogrāfijas fakultātē, 16 gadu darba pieredze ar plānošanas projektiem dažādās pašvaldībās un privātfirmās

 20. Raimonds Bitenieks ---black_joker saka:

  klau,vai tu jau piedzimi ar pelekas vielas trukumu,vai tas tapa Globalas sasilsanas rezultata???tu raksti pa daudzam izglitibam.mana izpratne,esi beidzis kadu paligskolu.ja,tev iemacija latinu burtus,bet,liekas,ka garumzimes un mikstinajumi tevi trauce.tapec ari rakstu bez.manis rakstita,tu izlasiji tikai tos latinu burtus,bet jega-tu tuuuuu.citats no manis rakstita”velak ari pasniedz zimites,kuras atmasko,apsudz un tiesa savus biedrus”.vai tad tik sen atpakal bija,ka rakstiji sudzibu DP,ko nopubliceja Aisbergs????????domju,ka man pat gruti ar tevi komuniceties,kur nu vel diskutet!!!???tu raksti par LRTT faniem???liekas,ka esi pats lielakais fans.retu reizi,kad neesi iebazis savu liko degunu sai majas lapa un sarakstijis kaudzi mulkibas.punkts.

 21. white joker saka:

  ..vo,vo, hi,vārds vietā tam r.biteniekam par to jampapiņju bļ-jokeru. i ne tikai stukač, bet totāli aprobežots tips, ja arī viņam ir tie izglītības papīri, tad vai nu par blatu dabūti,vai pirkti, jo ar tādu tvaika ielas domāšanu un žvadzoņu tie citādi saņemti nevar būt
  ..hi, nu toč tribunāla lielākais fans šis sarkanais mērglis ir.

 22. zonnenbergs saka:

  Dargai black-joker statistikai un informacijas palidzibai nav
  vajadziga izglitiba ,bet griba.

 23. 13 saka:

  Latvijā INTERPOLS piesedz cilvēku tirdzniecību un arī darbojās,to viņi
  parādīja un paši atzinās.Nav dzirdēts ka latvijā vēl būtu prokurori un
  izmeklētāji.Pūlis bars dziedāja par skaidām vien vēderā,tagad pašiem vien
  skaidas vēderā.Latvijā pēdējais godīgais,erudītais prokurors bija
  Dzenīša k-gs,(droši ka bija ar spiedienu mainīt”lietas”)skudriņš,
  grūtumiņš u.c. darīja visu lai Dzenīša k-gu izstumtu no latvijas,būtu
  brīvas rokas darīt savas neģēlības.No Maskavas Prokuratūras brīnījās kā
  tik erudītu cilvēku izstūma no latvijas.Es visvairāk ticu izmeklētāja
  Šeniņa k-ga teiktajam par Dzenīša k-gu.Godīgie,gudrie Šeniņa k-gs,
  Šķinasta k-gs,Dzenīša k-gs u.c. aizsūtīti uz citu planētu”spriest
  tiesu”.Gan jau viņi tur satiksies.
  Žurnālisti izdzīti ielās ķerstīt čigānu tautības sievietes.Ar lielu
  ”pompu”rādīja Zeitgeist-3,bet jaunieši kam tas interesēja bija redzējuši gan 1.,2.,3.un vēl tālākās daļas.

 24. black_joker saka:

  Raimondam Biteniekam – pilnīgi normāli ir norādīt tiesībsargājošām iestādēm, ka bez pierādījumiem tiek apmeloti cilvēki, aicināts gāzt valsts iekārtu un tiek sagrozīti vēstures fakti. Izskatās, ka manis rakstītais raksturojums tevi būs stipri aizķēris- piedod, bet tev ar to jāsamierinās. Izskatās, ka mīkstinājumi un garumzīmes tieši tev traucē, ja jau tu viņas nelieto. Kādreiz pirms gadiem 10 inetā rakstot ar ar rakstīju tikai bez, jo nebija latviešu burtu atbalstošo fontu- nu jau kādu laiciņu tā kā ir…..
  Vienkārši te ir cilvēki, kas lej pilnīgāko čugunu – savārstījumus no sazvērestības teorijām un neatzītu teorētiķu teorijas par ekonomiku un politiku- respektīvi kā papagaiļi atkārto kaut kur izlasīto, jo tas iepaticies. Bet pašiem padomāt tās kapacitātes nav.
  White joker- no tā, ka tu tā domā, man ne saceļas, ne nolaižas- domā vien tālāk, droši vien savējos izglītības papīrus esi tādā veidā ieguvis un nu domā, ka visi citi arī.

 25. Sigurds Graudiņš saka:

  Ļinda ŅURŅICE – vācies no ministriem…!!!
  TAUTA JAU SEN ir IZTEIKUSI tev NEUZTICĪBU…!!!
  ALFA uztrennējās Bauskā – NU VAR IET uz nopietnāku ŠTELLI…!!!

 26. 13 saka:

  Traka pagāniete muld,kam tad tie krogi piederēja???Saldais pārīti,jānulīt
  un ivulīt,jūsu senču dzīves ziņa tikai ar Jēzus mācību.Neviens normāls
  cilvēks tur nestājās,vai arī tūliņ bēga no turienes izņemot kaudzīti,par to ir atsevišķa saruna.Kad raksta Tālā Anniņa tad var lasīt.
  Var lasīt http;//www.satori.lv/raksts/3618

 27. Oskars saka:

  Nu, bet tu tak esi b-joker te vislielaakais tribunaala fans, he,he!
  Bet ko tas 13 tur murgo par kremļa iztapoņu Dzenīti, žūpu ar nodzertu prātu, to nesaprotu?

 28. black_joker saka:

  Oskar, rimsties, pats esi te gans jau, rimsties draudziņ, citādi mani vairs neredzēsi! Bet tas gan, ka tas Dzenītis bija īsts PSRS stagnāts un jau prokuratūras funkcionārs tapis. Dzērājs arī baigais, kā jau visi komunjaki un menti.

 29. 13 saka:

  Ko tā bāba rudzeiša šķēlīti tā steidzina.Tas jau tik ātri nenotiek,
  kamēr atdos nolaupīto,ar melnu muti sastrādās(muldēšana nebija gudra)
  ilgi vilksies, šajā saulē par vagaru netiksi.

 30. Eduards saka:

  Esat Sveicināti vtsapkārt!
  Zinot ,ka LTT lasa un atzīst ļoti daudzi Latvijā,-arī es-izsaku pateicību par darbību Latvijas un Tautas labā!
  Redzu,ka šis noziedzīgais režīms brūk un drīz JUMS būs darbs LATVIJĀ!
  Dziļā cieņā-Eduards.

 31. zonnenbergs saka:

  Bruk jau bruk-BET CIK VEL NENOMIRS NO TAM GRIPAS POTEM.
  UN GALVENAIS NEVIENS NETIC,KA ANO ES VINU DZIVIBAS PIE
  VIENAS VIETAS.

 32. zonnenbergs saka:

  LAI PANEM KADS TO POTI UN AIZNES UZ LABORATORIJU,BUS
  DIEVA BRINUMI PAR SASTAVU.

 33. white joker saka:

  ..bi, nu šamajam tekstam es a piekrītu pa visiem simts punktiem:

  Eduards saka:
  2011. gada 29. janvāris 11.17

  Esat Sveicināti vtsapkārt!
  Zinot ,ka LTT lasa un atzīst ļoti daudzi Latvijā,-arī es-izsaku pateicību par darbību Latvijas un Tautas labā!
  Redzu,ka šis noziedzīgais režīms brūk un drīz JUMS būs darbs LATVIJĀ!
  Dziļā cieņā-Eduards.

 34. Sergejs saka:

  Sveicināti kungi un dāmas šī jaunā gada otrajam, pavasara mēnesim sākoties! Jo man pavasaris liekas jau februārī, kolīdz saulīte sāk kost sniegu nost un lāstekas saplēš salu plusu gabaliņos.
  Arī es atbalstu Eduarda sacīto un varu teikt no saviem vērojumiem, ka lasa LRTT ļoti daudzi, bet raksta un polemizē gan maz, to nevaru izskaidrot. Varbūt baiļu un slimīga egoisma (sak – gan citi mums to nākotni uzlabos, ko nu mēs bāzīsimies) baciļi cilvēkos traucē būt brīviem un izteikt savas domas.

 35. jaška pļinersis saka:

  GRĀLS-ĪSTĀIS saka:
  2010. gada 22. decembris 0.14

  Vajag visiem aktīvi popularizēt LRTT un aicināt tautu uz ziedojumiem, tribunāla darbības paplašināšanai, kā nekomerciālai, uz ziedojumiem veidotai organizācija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *