V. Freimantāls.Valsts pārvalde ir NOZIEDZNIEKU kartelis !

Zaļš, tautastribunals.euValdis-Freimantāls21121Valdis Freimantāls:

“Patiesības pretinieku centieni” http://tautastribunals.eu/?p=38925 labi teikts !

-Viņi cenšas.

-Viņi dara !

Viņi apzināti iznīcina Latvijas kultūru, likumus, ieradumus, parašas.

Galvenais – sagraut ģimenes!

Viens no veidiem kā to izdarīt – ar nodokļu un sodu maksājumiem spiest ģimenes galvai “TIKT VAĻĀ” no īpašuma kas vieno ģimeni! (proti bāzes).

Jeb citiem vārdiem – TĒVA MĀJAS.

Mans piemērs.

Konsekventi uzbrukumi pensionāram (10 bērnu tēvam Valdim Freimantālam), pieprasot nesamaksājamus nekustamā īpašuma nodokļus !

No pensijas 92 eiro mēnesī !

Viens mērķis – panākt, lai mani diskreditētu manu bērnu un mazbērnu priekšā, padarot par “IDIOTU”, KURŠ NEVAR SAMAKSĀT likumu normās iepīto noziedzīgo obligāto maksājumu !

Tā sagraujot L A T V I S K Ā S kultūras pamatjēdzienu – “SVĒTĀS TĒVA MĀJAS”, kur pavadīta bērnība un jaunība, kur radušies latviskās dzīves uztveres principi.

D R O Š Ī B A – šis jēdziens tiek atņemts, izrauts kā sirds no krūtīm!

Komunistu un čekistu 4. maija korumpētā varas elite labi saprot, ka J Ā I Z K R O P Ļ O latviskās kultūras paši pamati, lai noturētos pie OKUPĀCIJAS varas !

Un to sarkanie izdzimteņi nesodīti dara kopš 1940. gada, kad ZVĒRĪGI likvidēja Latvijas valstiskumu un NOGALINĀJA visu 3 000 latviešu biedrību vadītājus ! (vēsturniekiem šī tēma ir TABU !)

Komunistu un čekistu pretlatviskā valsts pārvalde ir N O Z I E D Z N I E K U kartelis.

Šī pretlatviskā fenomena pamatprincips ir S A G R A U T latviskās kultūras tradīcijas viltīgi, izmantojot likumus, ko šie monstri paši uzspieduši latviešiem !

-Mūsu uzdevumsS T A R P T A U T I S K I atmaskot komunistu noziegumus pret Latvijas valsti un panākt N I R N B E R G U 2 !

-Mūsu uzdevums – saglabāt latviskās kultūras tradīcijas!

-Mūsu uzdevums – pasargāt “Tēva māju”, kā jēdzienu, kas dod drošību veidot stipras ģimenes!

Mūsu uzdevums – saukt lietas īstajos vārdos!

Valsts amatpersonas, kas pieprasa maksāt nekustamā īpašuma nodokli no cilvēkiem, kuru ienākumi nesasniedz iztikas minimuma pārtikas daļu – ir N E K A V Ē J O Š I jāarestē un jātiesā par K A I T N I E C Ī B U ! (ieskaitot ministrus un deputātus).

-Lūk Helsinku 86 gars!

-Lūk Helsinku 86 burts!

-Lūk Helsinku 86 būtība!

Mūsu galvenais uzdevums ir atjaunot likumību valstī kur 1993. gada 18. februāra naktī aizliedza likumīgos Rīgas Latviešu Biedrības 1938. gada statūtus un izveidoja TOTALITĀRU – viltus demokrātijas komunistu 4. maija valsts “Trojas zirgu” ES, ANO un NATO.

-Helsinki 86 ir vienīgais leģitīmais cilvēktiesību aizstāvības bastions Latvijā!

-Helsinku 86 publikācijas “Tautas tribunālā” ir globāli nozīmīga Latvijas kultūras akcija.

Jāatrod interneta kontakti ar mūsu domubiedriem visās iespējamās valstīs un jāveicina sadarbība likumības atjaunošanai Latvijā !

Dievs Svēti Latviju !

P.S.

Stāvoklis saasinās!

Nekustamā īpašuma nesamaksājamu nodokli prasa no tiem latviešiem, kuru ienākumi nesasniedz iztikas minimuma pārtikas daļu !

Kaitniecība visaugstākajā valsts pārvaldes līmenī – tas ir brutāls G E N O C Ī D S pret to latviešu daļu kurus diskriminē pēc ienākumiem !

Vai jāņem mēslu dakšas ?

23.05.17

MIGLA-SARKANĀ-NOLĀDĒTĀREINIKSĀBOLTIŅA3Borovkovs,Ulmanis,Kargins.LRTTLRTT piebilde:

Visiem tiem, kuri ir šodien pie varas, kuri nav centušies sadarboties ar Starptautiskām organizācijām, lai sodītu tos, kuri okupēja mūsu zemi un slepkavoja mūsu tautu, pienākas sods, kāds paredzēts par genocīda veikšanu pret paša tautu !(Sākot no Raivja Dzintara un beidzot ar Jaņisu Urbanoviču)

Viņiem jātiek nošautiem vai pakārtiem starptautiskā arēnā !!!

Tas nav nekāds naida kurināšanas proces no manas puses par šeit piemērojamiem sodiem, bet pats pirmais solis uz TIESISKUMA ATJAUNOŠANU PĒC STARPTAUTISKIEM STANDARTIEM ! Šis proces nekur neizpaliks, tas var vienīgi tikai ieilgt. Es personīgi šiem sarkanajiem izdzimteņiem piedot netaisos un mani neviens arī nav pilnvarojis to darīt. Un-, vai šie to vēlētos: “ZVĒRĪGI likvidēja Latvijas valstiskumu un NOGALINĀJA visu 3 000 latviešu biedrību vadītājus ! (vēsturniekiem šī tēma ir TABU !)”

FOTO: Vai kāds var pateikt kaut vienu vienīgu niecīgu iemeslu, kāpēc lai uz foto redzamie netiktu pakārti ?


You may also like...

7 komentāru

 1. AG saka:

  Nu, bet Dzintars tev taču patīk, vēl nesen viņa pipeli sūkāji, vai aizmirsi jau, Plāngrantiņ??? :)))

 2. Valdis Freimantāls saka:

  Imants Keišs it kā tikšot uz pieņemšanu pie valsts prezidenta Vējoņa – nezinīša!

  Viņs ir 1987. gadā, manis dibinātās Latviešu Daudzbērnu Ģimeņu Biedrības priekšnieks un šīs biedrības ATJAUNOTĀJS!

  Viņu vajaga atbalstīt, jo šāda tikšanās var beigties tāpat ka Heino Lāmam – Helsinku 86 priekšniekam Latvija!

  Genocīds uzņem apgriezienus!

  Komunistu un čekistu “ĢAĻMAŠĪNA” uzņem apgriezienus!

  L A T V I E Š I, esiet modri!

 3. Aelita saka:

  Jā, pirms vēlēšanām satrakojušies ne pa jokam.
  Kamēr LRTT bija ciet, es arī mazliet paārdījos citos portālos :-)

 4. Valdis Freimantāls saka:

  Vispirms ir jāapvienojas visiem tiem, kuriem komunistu vara liedza noprivatizēt savus dzīvokļus un mājas, kur tie dzīvoja līdz denacionalizācijai – tā D I S K R I M I N Ē J O T viņus!

  Es piederu pie tādiem, bet, tā kā mani 1993. gada 18. februāra NAKTS teroraktā VISBRUTĀLĀKĀ veidā P R E T T I E S I S K I (šaujot Rīgas Latviešu Biedrībā ar pistolēm) izdzina no Rīgas Latviešu Biedrības, izlaupot manu nacionālās mākslas galeriju “Latvijas Kultūra” – vairs nevaru vienot cilvēkus savā “Bērnu un Kultūras Aizstāvības Komisijā”!

  Visi šīs manas komisijas ļaudis ir iebiedēti līdz nāvei un es viņus saprotu!

  Tikai uz pirkstiem saskaitīt var tos dažus DROSMINIEKUS, kuri uzdrošinās teikt patiesību par asiņaino komunistu un čekistu 4. maija K O R U M P A N T U režīmu!

 5. Valdis Freimantāls saka:

  Krievijā ir opozīcija ar Navaļniju priekšgalā!

  Latvijā opozīcijas nav – tā nepastāv! Jo pret totalitāro 4. maija režīmu neuzstājās neviens žurnālists!

  Mums tāpat kā Ziemeļkorejā opozīcija nepastāv!

  Es aicinu Latvijas privatizācijas procesā D I S K R I M I N Ē T O S, (kuri par sertifikātiem nevarēja iegūt savā īpašumā savas dzīvesvietas) – organizēties grupās un reģistrēties gan H-86 Tautas tribunalā, gan Latviešu Biedrībā www”Labie.lv” pie Dittas Rietumas Zviedrijā.

  Grupās ir jābūt ne mazāk par 3 cilvēkiem – fiziskām personām. ( lai noņemtu atbildību par grupu izveidošanu, jo ar vienu cilvēku Latvijā KGBistu un komunistu 4. maija kliķes banda tūlīt izrēķināsies! (ar trim viņi neuzdrošināsies).

  Grupas tiks reģistrētas ari Latvijā – “Pilsoņu kongresā”, kas ir Latvijas valsts atjaunošanas un demokratizācijas vienīgais likumīgais pamats! (Tās pārstāvis Zigurds Strīķis).

  Daudzbērnu ģimenes reģistrēs Latvijas Daudzbērnu Ģimeņu Biedrībā Imants Keišs!

  Iznīcinātās Rīgas Latviešu Biedrības goda tiesā – Valdis Freimantāls un Latvijas Latviešu Biedrība!

  Kā ari uzaicinātas visas drosmīgās un patriotiskās organizācijas!

  Mans e pasts ir elvismuseumlv@gmail.lv.

  Dievs Svēti Latviju!

 6. Imants saka:

  Pret mani un manu ģimeni arī tiek izkopts genocīds, kuru organizē Suhanovs ar savu čekistu biedru palīdzību policijas struktūrās. Tiek safabricētas lietas un pakūdīti cilvēki pret mums. Tiek psihoenerģētiski nozombēti mūsu bērni.

 7. Imants saka:

  Parex bankas mafija atņem Cilvēkiem Tēva mājas un vienīgo mitekli. Cilvēki caur sociālo dienestu darboņiem tiek ievietoti pansionātos un psihiatriskajās slimnīcās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *