Vai Usūrijas šamanis lasa LRTT ?

Šamanis, LRTT. GrantiņšPirms sākam lasīt pamatrakstu, izlasiet šo fragmentu no:

Usūrijas šamanis: Latvijas glābējs ir starp jums: „Drīz šīs mazās tautas pacietība lūzīs, un šīs savāktās ziņas izplatīsies pa visu pasauli, radot lavīnu. Vietējie valdnieki būs pārcentušies. Īstie zemes pārvaldītāji ātri atbrīvosies no valdniekiem un naudas namu kalpiem, visu vainu uzveļot viņiem. Šos cilvēkus sodīs kā cilvēki, tā Dievs vairākās paaudzēs. Viņus vajās kā trakus suņus gan savā zemē, gan ārpus tās.”-, bet visu rakstu šeit:

http://www.delfi.lv/aculiecinieks/news/neticamais/usurijas-samanis-latvijas-glabejs-ir-starp-jums.d?id=36084312#ixzz2wLEOzjpp

www.tautastribunals.eu-12„Protams, ka lasa, kur šis paliks, jo kā gan savādāk viņš varētu sacīt tieši tā, kā tas tiek sacīts LRTT i- vietnē.” Šajā vietnē un arī SPRIEDUMOS vienmēr tiek uzsvērts, ka par noziedznieku nodarījumiem latviešu tautai un Latvijas valstij būs jāatbild ne tikai pašam noziedzniekam, bet visiem tuviniekiem: „Līdz radniecības desmitajai pakāpei.” Šie „radinieki” ir veicinājuši noziegumu, līdz ar to arī dāsni barojušies no noziedzīgā guvumā. „Aktīvākie” radinieki saņems to pašu sodu, ko nozieguma iniciators. Ja tēvam vai mātei būs „izpalīdzējuši” dēls vai meita, tad arī tos gaida karātavas. Jūs nepārklausījāties, brutālas īstas karātavas. Gribu jau iepriekš brīdināt nervozos(grēcīgos), lai viņi nepārprot, šis nav nekāds drauds no LRTT(Grantiņa) puses. Šos cilvēkus(ar grūtībām šie deģenerāti ir dēvējami par cilvēkiem) tiesās viņu pašu pastrādātie DARBI. Protams, tas viss tiks īstenots „caur” cilvēkiem. „Samaksa” šiem „trakiem suņiem” būs prātam neaptverama.

Viņi, šie borovkovi, godmaņi, brigmaņi, šķēles, šļeseri, šīni…., tiks šauti, sisti un kārti visur, kur vien viņi parādīsies. Viņiem viss tiks atņemts un tuvinieki- visi, kas barojušies no viņiem, arestēti un iespundēti līdz zagtais tiks atstrādāts. Viņu pēcnācēji, kuri būs nākuši pasaulē ieslodzījuma laikā, turpinās maksāt. Tieši tā kā to saka ŠAMANIS– vairākās paaudzēs Dievs un cilvēki viņus sodīs.

No tā viņiem neizmukt !!!

Edgars Šīns, Ainars Šlesers, Reiniks, Straume, Āboltiņa, Rīga, LatvijaVisi šie noziedznieki ir komunisti un saistīti ar asiņaino KGB iestādi. Šo deģenerātu skaits Latvijā ir skaitāms tūkstošos. Saprotams, ka šamanim ar LRTT i- vietni nav nekas kopīgs. Kopīgs mums ir kas cits, proti, Garīgās Pasaules redzējums- piekļuvē TĀS „arhīviem”. Mēs TO(Garīgo pasauli) redzam no dažādiem leņķiem, un kā redzams, tad pilnīgi vienādi. Šamanis savas spējas pārmantoja no saviem senčiem, bet man VIŅAS pilnveidoja paši noziedznieki, čekisti, komunisti un kriminālisti, starp kuriem es tiku „iemests” fiziskai iznīcināšanai, jo neparakstīju viņiem ļoti vēlamo frāzi: „Atzīstu sevi par vainīgu un padarīto nožēloju.” Kā arī kategoriski atteicos izceļot. Manā LIETĀ ir ierakstīts: „Sevi par vainīgu neatzīstu un padarīto nenožēloju.”

Tai drausmīgajā situācijā, kur katrs brīdis varēja būt PĒDĒJAIS(pēc eksikūcijām un bada), es sāku redzēt un dzīvot uz šīs un TĀS pasaules robežas. Un paradokss- šī nozieguma īstenotājs(žīds-Aivars Borovkovs) šodien Latvijā ir noteicošā „figūra”.

Apzogot tautu kļuvis par miljonāru !

Un vēl lielāks paradokss ir tas, ka šis kroplais un karikatūriskais KGBists jau trīs reizes ir griezies pie vācu iestādēm, lai mani izvilktu uz Latviju tiesāšanai.

Es negribu būt par soģi tiem, kuri neizturēja, gan nosodu tādus „rožu-kalnus”, kuri neizturēja, bet šodien uzmetušies par Taisnības cīnītājiem. Visi tie, kuri parakstīja šo FRĀZI, tika aizsūtīti uz politisko ZONU, kur, kā reiz izsacījās Jānis Barkāns(disidents), varēja ar sviestu piebāzt pilnus vaigus, bet kuri neparakstīja- uz ŠĶIROTAVAS darba nometni iznīcināšanai.

Bet atgriezīsimies pie tēmas, kāpēc tieši šodien ir tapis šis raksts. Saņēmu no Borrozo atbildi uz H- 86 ziņojumiem.

Atbilde norāda uz to, ka krievžīdu un komunistu noziegumi pret latviešu tautu tiek veikti ar šī portugāļu komunista- MAOista žīda atbalstu un līdzdalību.

Šajā i- vietnē jau pirms gada tika rakstīts, ka Dombrovskis Briselē slepeni tiekoties ar šo noziedznieku saņēma pavēli likvidēt Liepājas Metalurgu. Tas viss piepildījās, Liepājas un Latvijas lepnums, ar žīdu un komunistu līdzdalību, tika iznīcināts.

Latvijā visa ražošana ir iznīcināta un tagad ar ES pavēli tiek izpārdoti nekustāmie īpašumi!!! un lauksaimniecības zemes!!!- MŪSU TĒVZEME.

Ainars Šlesers, Edgars Šīns, Ābiltiņa, Reiniks, Latvija, Rīga, UšakovsŠīs programmas galvenie izpildītāji ir Krievijas izlūkdienesta sadarboņi Edgars Šīns un Ainars Šlesers.

Viss šajā noziedzīgajā sistēmā ir pakārtots viens zem otra un līdzīgais satiekas ar līdzīgo. Šo bandītu savstarpējā saziņas apritē Edgars Šīns tiek dēvēts par prezervatīvu, bet Ainars Šlesers, no tālajiem Maskavas laikiem, kad tur uzdarbojās kā GEJU zēns, par gondonu(kondons, tas pats prezervatīvs). Tā par viņu reiz izsacījās kāds augsts viesis no Maskavas. Kā vienam, tā arī otram uzvārda burti ir vienādi, abi šņācoši- ŠŠ. Šlesers ir arī pazīstams kā čekas savervēts padibene- slepkava, kurš Norvēģijā atmazgāja šīs organizācijas nelegālo naudu. Dzīvoja KGB konspiratīvajā dzīvoklī.

Vai man un tev, latviet, ir morālas tiesības šos divus bandītus- latviešu tautas bendes, „pielikt pie sienas” bez tiesas sprieduma ? Protams, ka ir un tas arī drīz tiks izpildīts, jo ES šefs- MAOists M. Borrozo un vietējie komunisti atbalsta Latvijas izzagšanu. Kā Borrozo, tā arī vietējie komunisti ir noziedznieki pēc būtības un tāpēc tiesājami. Ne tikai vienkārši tiesājami, bet tieši NIRNBERGA- 2 prāvā un pēc tam pakarami.

MAOists M. Borrozo nereaģēja uz H- 86 ziņojumu, ka žīdi un komunisti ir pilnībā izlaupījuši Latviju, bet centās nepamatoti Latvijas cilvēktiesību organizāciju H-86 apvainot antisemītismā. Mēs, latviet, panāksim, ka žīds, cionists un MAOists Borozo atbildēs par genocīda veikšanu pret latviešu tautu, jo aiz viņa nestāv Likums, bet gan kriminālelementu banda.

Mans vectēvs cīnījās par Latvijas neatkarību 1918. gadā un saņēma apbalvojumu(neatceros, bet runa bija par kaut kādu krusta zīmi).

Arī man ir piešķirts II šķiras Triju Zvaigžņu ordenis, kuru, protams, atteicos pieņemt, kamēr tādi tautas slepkavas- čekisti un komunistižīds Godmanis neatdos atpakaļ. Nedz es, nedz mans vectēvs, nedz arī kāds cits latvietis nav pilnvarojis 4. maija kliķi, Bērziņu, Šīnu ar Šleseri priekšgalā, izpārdot manas tautas bagātības.

Pienāks diena un brīdis, kad es personīgi šiem noziedzniekiem ielaidīšu lodi pierē, jo to pieprasa GODĪGA CILVĒKA SIRDSAPZIŅA. Es atļauju šiem kropļiem sūdzēties “visas pasaules tiesnešiem” par šeit izteiktajiem draudiem, bet vienalga es viņiem izpildīšu augstāko sodamēru.

Ticiet, nožēlojamie gara kropļi, es savā mūžā esmu izpildījis visus solījumus.

Lai tas labāk būtu izprotams, tad jāsaka mazliet savādāk: ”Es neapņemos darīt to, ko nevaru paveikt, tāpēc aiz manis nestāv neizpildīti solījumi.”

DIEVS SVĒTĪ LATVIJU !

14.04.14.  L. Grantiņš

You may also like...

5 komentāru

 1. Andris7 saka:

  Visa pasaule runa par matricas MATRIX mainu un sestas mentalas apzinas
  atnaksanu.Augstakas jutu sferas ierasanos.Tiesi tapec nesaprasanas
  sakas,ar Ukrainu,kur tas pats noverojams daudzviet uz pasaules.Tas ir
  rasu nesaprasanas aizsakums,kurs var ievilkt ilgstosa kara.Ta ir dazadu
  mentalo apzinu konfrontacija un nekas vairak.Ko vini darija,lai musu
  rindas retinatu?
  http://www.youtube.com/watch?v=RymTWpQg6wI
  Ja musu dzives kokam boja vienu zaru,tas nevar nesapet otram zaram un
  visam kokam kopuma.

  http://www.youtube.com/watch?v=KVQKMnK8Alg
  Mums ir jaatsakas,no izveletas nakotnes,jo tas ir beigas un janonak,
  pie pareiza virziena
  https://www.youtube.com/watch?v=b9Qo9aG5phk&list=UUx4Sg5jNUqYYlKrcR-QZqZA

 2. Ernests saka:

  Finks, Usūrijas šamanis… No zila gaisa nekas nav izzīsts! Lai izdodas!

 3. Valdis Freimantāls saka:

  Tas, ka Linards Grantiņš ir atteicies pieņemt ordeni no Latvijas valsts ir vērtējams augsti, jo valsts amatpersonas ignorē elementāro cilvēktiesību rupjos pārkāpumus Latvijā. Tiesībsargājošās institūcijas apkaro, nevis atbalsta mūsu, likumos noteiktās tiesības. Prokuratūrā un Iekšlietu ministrijā nesodīti darbojās kriminālnoziedznieki ar komunistu un čekistu pagātni un sakariem. Tādēļ jāatjauno sabiedriskas tiesībsargājošas struktūras! Helsinku – 86 filiālēm ir jābūt katrā apdzīvotā vietā, jo katrā vietā ir sava likumpārkāpēju specifiskā īpatnība. Mes visi zinām, ka daudzi aktīvi cilvēki pedalīsies H-86 sabiedriskajā darbībā, lai attīrītu Latviju no mēsliem, kuri dara kaunu valstij un latviešu nācijai. Domāju, ka H-86 atbalsta grupas radīsies kā sēnes pēc lietus, ja panāksim to leģitīmās darbības atjaunošanu Latvijā un citviet, kur latvieši dzīvo.
  Galvenais ir radīt precedentu, panākt, lai mūsu politiski sapuvušajā varas ķēķī tiktu mazināta komunistu un mafiozo VDK struktūru dominējošā loma. Tas iespējams vienīgi atjaunojot 1940. gadā iznīcinātās latviešu biedrības un atjaunojot Helsinku -86 darbību Latvijā.

  Katrā latviešu biedrībā ir jābūt H-86 nodaļai- komisijai, kas nesaudzīgi iztīrīs valsti no mēsliem!

  Cilvēki baidās no represijām, ir iebiedēti, bet ja no darbošanās sabiedriskā cilvēktiesību aizstāvības
  organizācijā H-86 ir jābaidās,tad valsts ir policejiska, totalitāra. Mums visiem ir jāatjauno sabiedrības kontrole par varu! Pietiks ar vienu – pirmo bezdelīgu, un pavasaris būs klāt!

  Domāju, ka gudri būtu Linardam aicināt Latvijā visās pašvaldībās atvērt pagastu mājās H-86 vietēja rakstura filiāles ar konstantu adresi un cēliem mērķiem. Zini, ka atsauksme būs!

  Kas attiecās uz bagātiem cilvēkiem, kā Šlesers un citi, iespējams,daudzi no viņiem aktīvi piedalīsies “mēslu tīrīšanas” talkā H-86 ietvaros. Esmu runājis ar A.Šleseru represiju piemiņas, gājiena laikā uz Brīvības pieminekli, un viņš saprātīgi teica, ka par Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanu 1993.gada 18.februāra naktī neko nezinot, jo tad politikā vēl neesot bijis.

  Mūsu pienākums ir peslēgt visus spēkus komunistu varas demontāžai!

  Meistars pielieto dažādus instrumentus, lai sasniegtu savu mērķi!’

 4. Repatriants saka:

  Jaa, vadzis tuvu lushanai, esmu daudzaas un dazaadaas Latvijas vietaas dzirdeejis nopietnu un apneemiigu cilveeku veelmi pasrociigi sodiit valsts nodeveejus un okupantu dienderus un zinu, ka taa buus! Ukrainas notikumi liek koncentreeties pat vieglpraatiigaakajiem un domaat par pashaizsardziibu, jo valsts vara ir bezzobaina, nodeviiga un taas represiivajos un armijas speekos katrs otrais ir no psrs okupantu sugas, kas ielaidiis lodi muguraa patriotiem kritiskaa briidi.

 5. Miervaldis saka:

  Es jau arī gribu, redzēt Godmani un šleseru beigtus grāvī!Tāda šiem politbandītiem arī īstā alga.Reiniks šos perē jo tic komunismam, ka viss paliks tā, kā bijis.Nē, nepaliks viss tā kā bijis, šlesers un Godmanis tiks vesti pie grāvja, un nošauti pierē, ai, kā es redzu, viņus raustāmies nāves konvulsijās, bet viss velti, lūk, kāda viņiem, šiem maitām būs ALGA!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *