Lasītājs Endijs par Jāni Bordānu

LRTT pasts

Zaļš, tautastribunals.eutemida_baltaĪstas ticības Bordānam nekad nav bijis arī pārāk ilgi bružājies varas gaiteņos, lai nebūtu saistīts ar daļu no patiesās varas pamatsastāva un nebūtu izkristalizējušies pašlabuma virzieni un ceļi uz tiem.

Tik vien kā dažreiz atstumts par brīvdomību un brīvdarbību, vēl nenozīmē 100% gaišu un godīgu cilvēku, kurš gatavs sevi nesavtīgi atdot Latvijas valsts labā.
Šajos gados ir izveidota kolosāli gudra sistēma, tiklīdz “tautas modrā acs” jūt tevī patriotismu vai citādas taisnīguma izpausmes, daļa tavu paziņu, bizness un ienākumi apsīkst, līdz pilnīgi izbeidzas.

To vēroju jau daudzu gadu garumā un varu apgalvot, ka finanšu sviras, tajā skaitā lai veidotu jelkādu pretspēku esošajam ir pilnīgi bloķētas un ik mirkli turpina pieaugt finansiālo iespēju plaisa starp godīgajiem cilvēkiem un neliešiem.

Bet pats briesmīgākais, ka daļa no atlikušajiem godīgajiem, sāk apsvērt varbūtību uzticēties pašiem melīgākajiem izdzimteņiem, lai izmisumā vienkārši fiziski izdzīvotu, bet tā būtu lielākā traģēdija latviešu tautas vēsturē, ko izraisījuši visur esošie viltus patrioti. Tieši tādu iznākumu ar nepacietību gaida sarkanie brigadieri, tikai viņi vēl neapjēdz, ka beigās viņus gaida sarūgtinājums ar ko tie nebūs rēķinājušies – patiesībā stāvoša latvieša domas un gara spēks.
Tie laiki, kad tauta varēja saziedot zeltlietas Brīvības pieminekļa izveidošanai ir lappuse no mūsu tautas labklājības laikiem, kas tagad mums mērķtiecīgi atņemts, tādēļ pat nemēģināsim cīnīties ar tām metodēm un līdzekļiem, kurus gaida un saprot alkatībā apmātie.

Tie šoreiz un mums par laimi ir ļoooti lielā skaitā un savā starpā kļūst aizvien nedraudzīgāki, kas tikai priecē un dod spēku pacietībai.
Tādēļ no savas puses ieteiktu nemeklēt zelta graudus pelavās, bet atlasīt tos tur, kur glabājas labākie, nebojātie un sākt domāt plašāk, lai vajadzības brīdī neizplūstu savstarpējos strīdos par maznozīmīgiem sīkumiem.

7.L.-Grantiņš-Bitenieks-Ulmanis-Latvija-māksla-Bariss-Eihmanis

LRTT: Viss pateikts vienreizēji un saprotami !

Tieši to visu laiku arī cenšos darīt- atrast nebojātās sēklas… . “Zelta sēklas” ir komunistu- cionistu radītas.

Centīšos tagad pārbaudīt- vai Bordāns ir mūsu, vai viltus patriots.

Protams, ja izlasa šo Jāņa Bordāna interviju, tad vairs lielas cerības nepaliek: https://www.facebook.com/notes/ds-br%C4%81l%C4%ABba/tuv%C4%81ko-divu-saeimu-laik%C4%81-politiskais-lauks-b%C5%ABs-piln%C4%ABgi-cits-j%C4%81nis-bord%C4%81ns/218661561941061 , bet par to visu runāsim apskatā… .

Lūk, teikums, kas Bordānu praktiski iemet “vēstures gružkastē“: LC toreiz bija ļoti spēcīgs juristu bloks, sākot jau ar Egilu Levitu un citiem manas universitātes profesoriem, kā arī vairākiem Atmodas līderiem. Kāpēc tika pieminēts noziedznieks E. Levits… kāpēc nenosauc “Atmodas līderus”? Kuri tad tie bija, pēc Bordāna domām ?

Šis, kurš šodien valda mūsu Tēvzemē, nav vienkāršs ienaidnieks, bet visu varenais un PĒDĒJAIS zemes valdnieks- Antikrists. Viņam var stāties pretī tikai ar Patiesību un LRTT to ir darījis un darīs… .

Par tiem “strīdiem” tomēr negribētu pilnībā piekrist. Strīda izraisītāji ir sātanistu radīti, līdz ar to arī sevi atmaskojuši “patrioti“. Ja “kāds” ar mani strīdas, kad saku Patiesību, kuru pats esmu piedzīvojis uz savas ādas, tad zinu kas viņš ir… .

Paldies, Endij, par šiem vārdiem !

E. Levita “tautasbrāļu” noziegumi pret latviešiem: http://nra.lv/latvija/103055-herberta-cukura-dels-atklaj-patiesibu-par-savu-tevu.htm?utm_source=draugiem.lv&utm_medium=say&utm_campaign=post_1562824156

Tas viss, lai slēptu un noklusētu savus drausmu asinsdarbus pret cilvēci !

Uzvara stāv aiz Patiesības- DIEVA, tātad, aiz mums, jo Dieva vārdam līdz šim neviens pāri pārkāpt nav varējis !

Dievs svēti Latviju !

25.02.17    L. Grantiņš

You may also like...

5 Responses

 1. AGedroics saka:

  Bordāna āriene vien liecina, ka viņa izcelsme nav latviešu…

 2. AGedroics saka:

  …bet tas netraucē Plāngrantiņam mēģināt viņam pielaizīties! :(
  .
  .
  .
  Admins
  Mēs visi atceramies, Gedroic, kā tu pielaizījies DP, kad draudēja sanākt ziepes…. pat paziņoji, ka esi ziņotājs- stukačs: http://tautastribunals.eu/?p=29089
  Pielaizīties ir tavā- krievžīda dabā.
  Es Bordānam pateikšu visu, visu, kā tas izskatās no malas, līdz ar to nolikšu viņu tai vietā, kurā viņam jābūt… .
  Viss būs atkarīgs no viņa drosmes… .
  Tu, Gedroic, man esi vajadzīgs vienīgi kā orientieris… .
  Arī sūds ir labs, ja viņu “noliek” viņam domātā vietā… .
  Visam ir jāatrod pielietojums.
  Tu man pasaki to, ko es nezinu un tāpēc tev arī saku par to tādu pašķidru paldies.
  Pienāks diena, kad es izpildīšu savu solījumu…tu taču atceries… .
  Tu esi šīs sātaniskās sistēmas darbonis- nožēlojams provokators, un kā tāds arī tiksi sodīts.

 3. Eduards Lunis saka:

  —Vakar biju ,,Progresīvo,, dibināšanas saietā. Nožēlojami , vispārzināmi saukļi-tipa-panāksi, veidosim , darīsim!?Vairākas reizes piegāju pie vadītājiem, prasīju mikrofonu, bet -nedeva…
  Un sakāmais man bija šāds :
  Apsveicu ,ar kārtējās partijas nodibināšanu! Tā ir jau entā, Latvijas Satversmei neatbilstošā partija , kura , redzot jūsu uzstādījumus, nekā laba nedos ne Latvijai, ne Tautai! Un tas ir tāpēc, ka esat ar tādu dibināšau pārkāpuši Satversmes 2. pantā deklarēto-LATVIJAS VALSTS SUVERĒNĀ VARA PIEDERLATVIJAS TAUTAI! Ne partijām, bet LATVIJAS TAUTAI!? Un ja partijas grib, LIKUMĪGI PĀRŅEMT VARU NO LATVIJAS TAUTAS, TAD IR JĀRĪKOJAS ATBILSTOŠI SATVERSMES 77. PANTĀ TEIKTAJAM! Tātad- jūs esat krimināli sodāmas personas, jo esat noorganizējuši LATVIJAS SATVERSMEI NEATBILSTOSŪ -TĀTAD NELIKUMĪGU-BANDU!
  —Arī Bordāns dibina līdzīgu bandu…!?Ceru, izdarīsiet loģisku izvēli , vai ir vērts stāties partijās…!?

 4. : saka:

  Labāk partizāņos nekā partijās? :-)

 5. Atvars Modris Zariņš saka:

  UZMANĪBU, UZMANĪBU ! Šeit raksta, brīva vesela un neatkarīga cilvēciskā saprāta no reliģiskām dogmām un noziedzīgās kristiešu baznīcas VIRSKUNDZĪBAS “Atvara Zariņa CENTRS”. CENTRS, kā nevalstiska bezpeļņas starptautiska biedrība infantilisma un tumsonības likvidācijai, iestājās cīņā pret jūdu DIEVA ideoloģijas likvidēšanas, lai Pasaules sabiedrību aizsargātu no faktiskās baznīcas varas terora, revolūcijām un kariem, kas prasa miljonos skaitamus upurus.
  Ebreji, kas taisa politiku atbilstošu savām sautīgajām interesēm, uzpērk savas noziedzīgās politikas atbalstītājus, pakļauj visus mēdijus savai kontrolei un pavērdzina visus iedzīvotājus. Ebreji pārveido cilvēcisko apziņu kura viņiem nepieder un tas ir noziegums pret cilvēci!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.