V. Freimantāls. Sēras, miris Edvīns Čulkstēns

www.tautastribunals.eu-1411Dziļās sērās paziņoju, ka miris Rīgas Latviešu Biedrības runasvīrs- delegāts mākslinieks keramiķis Edvīns Čulkstēns.

Rīgas Latviešu Biedrībā viņš bija Bērnu un Kultūras Aizstāvības komisEdvīns Čulkstēns.LRTTijas sekretārs.

Pēc Rīgas Latviešu Biedrības brutālas iznīcināšanas 1993.gada 18.februāra naktī viņš un mēs visi vairs netikām ielaisti Māmuļā.

Pēc daudziem gadiem, lai atjaunotu 1938. gada statūtus latviešu sabiedrībā – Ditta Rietuma nodibināja Latviešu Biedrību.

Edvīns Čulkstēns bija tik drosmīgs, ka piedalījās Latviešu Biedrības dibināšanā un kļuva par biedrības valdes locekli.

Visus materiālus un fotogrāfijas var redzēt www Labie.lv.

Lūdzu atdot godu Edvīnam Čulkstēnam, kura ciešanas uz zemes beidzās 29. 01 2017.gadā un izvadīšana 3. februārī pl. 11.00 Krematorija mazajā zālē. Varoņu ielā 3.

Gaiša piemiņa paliks visiem patriotiem, kas mēs bijām atjaunotajā Rīgas Latviešu Biedrībā !

Edvīna pāragrā aiziešanā no dzīves tāpat ka manam brālim Edvīnam Freimantālam (ari Rīgas Latviešu Biedrības runasvīram/delegātam, Bērnu un Kultūras Aizstāvības komisijas darbiniekam) bija saistīta ar dziļu pazemojumu un valsts NOZIEDZĪGO, graujošo, PRETLATVISKO darbību- likumīgo 1938.gada statūtu A I Z L I E G Š N U.

Komunisti un čekisti jau 23 gadus “saimnieko” Māmuļā, uz visstingrāko liedzot ievērot un cienīt likumīgos 1938.gada Rīgas Latviešu Biedrības statūtus.

Atgādinu, ka Latvijas valsts “NOZAGŠANA” kļuva iespējama tikai, LIEDZOT tautai pulcēties un strādāt Rīgas Latviešu Biedrībā – Māmuļā!

Tā komunisti un čekisti iznīcināja likumīgi atjaunoto latviešu patriotu OPOZĪCIJU un kolektīvās analītikas tradicionālo centru!

!940. gadā čekisti Z V Ē R Ī G I likvidēja visas (ap 3 500) Latviešu Biedrības – nogalinot to vadītājus un aktīvistus. Viņu ģimenes izsūtot uz Sibīriju, lai latvieši nebiedrotos un nesanāktu kopā savās tradicionālās Latviešu Biedrībās, kur visus jautājumus izlēma K O L E K T Ī V I, atbilstoši svētajiem un efektīvajiem statūtiem, kādu nevienai tautai uz pasaules nebija vispār!

Latviešu galvenais uzdevums – atjaunot sabradāto un izkropļoto latviskumu !

Nokratīt komunistu un čekistu parazītus !

Tiesāt noziedzniekus un godināt patriotus !

Dievs, Svēti Latviju !

01.02.17     V. Freimantāls

You may also like...

1 Response

  1. Valdis Freimantāls saka:

    Visdziļākā līdzjūtība Edvīna bērniem un tuviniekiem!

    Edvīns ari bija zaļo kustības sācējs, aktīvists.

    Mums visiem Tevis pietrūks !!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *