LRTT. Par komatu un x stundu…

Zaļš-tautastribunals.eu4Parunāsim par pareizu komatu salikšanu kādam ļoti pazīstama sprieduma tekstam. Tā x stunda, kad būs “jāliek komats”, tuvojas. Galvenais steigā nenokļūdīties. Bet vispār, tā jau arī nebūs problēma, jo ne jau visi kļūdīsies.

Lūk, mums visiem pazīstamais: NOŠAUT NEDRĪKST APŽĒLOT.

R.Strīpnieks,L.Loginovs. J.Gardovskis. S. Deglava. A.Žīgurs.I.RimševičsLatvijas valsti var izlaupīt daudz un dažādos veidos. Komunisti- cionisti to ir apguvuši teicami. Viņi, kā saka: ar vienu sitienu noklapē vairākas mušas- tiek veikta valsts izzagšana un pie reizes arī savstarpēja naida kurināšana. Tieši tā, kā tas rakstīts viņu rokasgrāmatā: CIONISTU GUDRO PROTOKOLOS.

CIONISTS UN VIŅA PIEZĪMES

FOTO: Ar šo un daudzu citu viņiem līdzīgo kretīnu palīdzību no Latvijas tiek izpumpēti miljardi !!!

Es šeit publicēšu kādu “lapu”, kas klejo pa plašajiem interneta laukiem. Daudzi, iespējams, ka pat pilnībā neizprot šīs “lapas” dziļāko jēgu. Ja izlasījāt, tad palikāt apstulbuši, proti, šokēti. Gari nestāstīšu:

-Par kādiem nopelniem šie šmurguļi saņem tādas summas ?

-Vai viņi šos amatus ieņēma savu zināšanu dēļ, vai tika no “kādiem” iebīdīti ?

-Šie, nez no kurienes uzradušās niecības, saņem šīs ārprāta algas no tiem, kuri viņus izvirzīja. Un vai jūs zināt, kādas summas saņem caur šiem niecībām viņu izvirzītāji ?

Tās ir tūkstoškārt lielākas !!!

Un vai jūs zināt, kur sēž šo niecību(Gausa, Gulbjs, Deglava, Žīgura, Rimšēviča, Gardovska, Loginova, Strīpnieka, Paņko) IEBĪDĪTĀJI ?

Pasaules noziedznieku citadelē- Izraēlā ! Šeit minētajām niecībām, ja mums būtu Tiesiska valsts, būtu jākarājas zaros, bet viņiem mats no galvas nenokrīt ! Internetā visvisādi kremļa(īstenībā Izraēlas) “hemoroīdi” cenšas visās likstās vainot mistiskos Rietumus(ASV) un bankas, kaut gan mēs visi redzam un zinām, ka noziedznieki ir 100% komunisti- krievžidi.

Lūk, latviet, tādā veidā no Latvijas katru gadu, pēc Jāņa Jurkāna ziņām, tiek nelikumīgi izzagti pieci miljardi dolāru ! Tā teikt: no mūsu tautas kabatas.

Jebkuram no mums reiz pienāks diena, kad “svarīgais komats” būs jāliek.

Es likšu aiz pirmā vārda ! Par katru noziegumu ir jāsaņem adekvāts sods. Slepkavām un valsts izlaupītājiem pienākas ASM ! Apzogot Latviju, viņi vistiešākā veidā apzog arī ES ! To interesantā kārtā “cenšas neredzēt” ES fīreri Šulc un Junkers ???

Latvijā neviens par situāciju valstī nav noteicējs. To veic pasaules cionisti ar vietējo komunistu un šeit pieminēto kolaboracionistu palīdzību.

Jeb kurš, kurš saka ka mūs apzog ASV un Rietumu bankas, ir Telavivas- Maskavas trollis- mūsu tautas stučītājs. Viņi arī būs tie, kuri pie pirmās izdevības mums šaus mugurā. Šeit viens no troļļiem:http://tautastribunals.eu/?p=35175

Ne jau es viens par to “komatu” domāju un uztraucos. Internetā tādas “liets” pēdējā laikā var lasīt lielos daudzumos. Šodien vienu ļoti labu tekstu(pareģojumu) “Feisbukā” ierakstīja kāds Aivars Kažis: tautas uzkrājumu izlaupītāji, piemēram, Latvijas Labības elevatoru jeb MILITĀRO REZERVJU iznīcinātāji, faktiski, bija republikā pie varas esošās militārās aprindas (Jānis Kažociņš & Co), tamdēļ es pārāk neuztraucos par to, kā pagaidām “viņiem līdzīgos, neviens netiesā un pie atbildības nesauc”, jo priekšā taču ir 3.Pasaules kara noteiktā militārā aktivitāte, jā, paskat uz to kādi militārie spēki te briest, hm, krievs Kutuzovs taču pat Maskavu kādreiz nodedzināja, lai 1 kauju vinnētu, hm, te mūsdienās jau iet runa ne vairs par VIENU KAUJU, bet simtiem tūkstošu kaujām par simtiem tūkstošu latviešu cilvēku dzīvībām, kuri bija spiesti bēgt no Dzimtenes, lai dotos uz … it kā “darba tirgu” ārzemēs, – mjā, visi šie “bēgļi” šobrīd jau ieguvuši ļoti labu individuālās kaujas pieredzi un NATO instruktori viņiem vairs nebūs vajadzīgi tad, kad sāks atgriezties Latvijā, manuprāt, ukraiņu nacionālisti tad Jānis-Kažociņš-Jānis-Reiniks-LRTT-LR-DP-Indulis-Ronis-l.-GRANTIŅŠ-MASKAVAšķitīs kā piena puikas !

FOTO: Kažociņš & CO ! Divi ģenerāļi un abi mirkst, pēc vēsturnieka I. Roņa pētījuma Maskavas arhīvos, latviešu tautas asinīs. Iegaumējiet,- ne viens, ne arī otrs nav latvietis. Tādi paši letiņi kā Ivars Godmanis un Sandra Kalniete !

Gribu piebilst Kažim(kurš kā izrādās ir garteikumu rakstīšanas čempions Latvjā),ka Jānis Kažociņš bija Krievijas aģents Anglijas bruņotajos spēkos. Kā bija izpētījis Maskavas arhīvos DP(mosadistu) noslepkavotais vēsturnieks Indulis Ronis, cionistam Jānim Kažociņam rokas līdz padusēm ir ar latviešu asinīm… . Aivaram Kažim ir pilnīga taisnība, mēs visi reiz atgriezīsimies savās dzimtajās mājās. Un, lai dies pasarga pat iedomāties, kas notiks ar valsts izlaupītājiem, komunistiem, čekistiem un Maskavas troļļiem… .

04.01.17     L.Grantiņš

You may also like...

5 komentāru

 1. Eduards Lunis saka:

  Nošaut, nedrīkst apžēlot!
  —Nošaut nedrīkst, apžēlot.
  Tikai tā ,var apgalvot,
  Ja ir-labi vērtējot-
  Labi darbi pamatā…
  Nošaut, nedrīkst apžēlot,
  To var droši apgalvot
  Varturīšus vērtējot-
  -laist mūžīgā atpūtā !
  Un cik viegla kļūtu Dzīve!
  Un cik daudz Laimīgo un Brīvo,
  Radītājam -pateicīgo…!?
  TAS IR Svētīgs Darbs-un TIKAI TĀ!

 2. :-C saka:

  Algas tiešām šokējošas…trūkst vārdu…

 3. Valdis Freimantāls saka:

  Latvija – komunistu un čekistu citadele.

  Pilnīga varas bezatbildība un uzspļaušana likumiem!

  100% neatkarīgo Latviešu Biedrību apkarošana. (izņemot viltus biedrības).

  Un liegums NRA.lv.komentēt man uzskatāms par “MUTES AIZBĀŠANU”, lasitājiem!

 4. Aelita saka:

  Man reizēm ir gadījies L.Grantiņam ko iebilst.
  Šoreiz gribētos ko piebilst.
  Tiem, kas (varbūt ilgus gadus) ir noklausījušies mūsu dzīvokli, es novēlētu būrus Zoodārzā. Un man vienalga, vai tie būtu zaļie, zilie vai oranžie klausītāji. Ja nu tas nesanāks šajā dzīvē, tad nākamajā :-)

 5. ugunskrustietis saka:

  Tādus mūdžus kā valdošā tabora tiesnešus nevajag žēlot.Nāks pareizie tiesneši, un tiesās viņus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *