18 novembris !!! Latviet, mēs esam “sarkani” līdz Dvēseles dziļumiem !

Melns.-Latvijas-republikas-tautas-tribunāls-Aivars-Borovkovs-Ivars-Godmanis-Jānis-Reinisks-Straujuma-Prezidents-Saeima-DP.-ST.-Kopie2Strēlnieks, Grantiņš LRTT

SAULES MŪŽU MŪSU TĒVZEMEI LATVIJAI !

Jā, latviet, mēs esam sarkani līdz kaulu smadzenēm !

Pirms lasi, noklausies: https://www.youtube.com/watch?v=TQeAGUHlbdM

Tā ir mūsu dziesma !

Tā skan no Dvēseles dziļumiem, tā “kliedz” pēc Tieiskuma un Brīvības !

Nepiegriez vērību, ka to izmanto savām vajadzībām mūsu nāvīgākie ienaidnieki- viņi trāpīs lodi pierē !

Vairāk šeit: http://tautastribunals.eu/?p=25564

strelnieku_karogs-galery_mainLatviešu strēlnieki, sasitot lupatu lēveros asiņaino krievu impēriju, pirms simts gadiem visu pasauli pārvērta līdz nepazīšanai, kā rezultātā tika sagrautas visas koloniālās lielvaras.

Latviešu strēlnieku darbības rezultātā Eiropā radās– atjaunojās daudzas nacionālas valstis !!!

Neatceros vairs tā poļu ģenerāļa vārdu, kurš sacīja: “Pateicoties latviešu strēlnieku zvērīgajam cīņas sparam, mēs šodien esam neatkarīgi !”

Tādai lielai un pašlepnai tautai, kādi ir poļi…, lai pateiktu tādus vārdus par mūsu strēlniekiem, bija stingri vien jānorij lepnuma kunkulis, kurš tādos brīžos mēdz iesprūst kaklā. Tas tika izdarīts un paldies šim ģenerālim par šiem vārdiem.

Tie dod uzmundrinājumu arī šodien !

Toties krievi un žīdi mūs par to aplej ar vispretīgākajām samazgām. Viņi savas zvērības cenšas pierakstīt mums, bet Tas KUNGS no augšas to visu redz un, domāju, ka drīz “viss tiks sakārtots pa plauktiem” !

Šodien ir pagājuši 98 gadi, kopš sevi pieteicām pasaulei !

DIEVS, SVĒTI MŪSU TĒVZEMI LATVIJU !

Bet MELNAIS BRUŅINIEKS, kurš šoreiz bruņojies ar sešstūra zvaigzni un meliem, ir mūsu Tēvzemi izlaupījis un nospiedis mūs uz ceļiem, neļauj mums dzīvot pēc saviem Likumiem.

Mums atkal ir jāceļas un atkal ir septiņpadsmitais gads pie sliekšņa !!!

Šoreiz no kaujas lauka aizies tikai viens un es zinu, tie būsim mēs !

Nekādas žēlastības netiks izrādītas pret slepkavām un laupītājiem !!!

18.11.16      L. Grantiņš

===========================================================================

Ditta RietumaSvētību Latvijas Republikas valsts atjaunotājiem tās 98. gadadienā !

Latvijas Republikas valsti nozagušais, korporācijas Latvijas Republika valdnieks, Georgs Soross. Video angliski     https://www.youtube.com/watch?v=p8Ux5b6YM9A

Sirsnīgi,

Ditta Rietuma

Latviešu Biedrības valdes locekle, rakstvede

Tel. 298 110 64298 110 64

MIGLA-SARKANĀ-NOLĀDĒTĀREINIKSĀBOLTIŅA3A.Brigmanis. Āboltiņa, Grantiņš. LRTT

You may also like...

6 komentāru

 1. Māris M. saka:

  PRIECĪGUS SVĒTKUS VISIEM GODĪGIEM LAVIEŠIEM, PATIESIEM LATVIJAS PATRIOTIEM!

 2. Ditta saka:

  LBas Finanšu Komisijas saite iekopējusies kopā ar labie.lv un tāpec neveras mēģiniet http:/www.labie.lv/darbs-lb-komisijas/finansu-komisija/

 3. Aelita saka:

  Bij svētki pilsētā,
  Bij pilī dzīras lielas.
  Viens putniņš atradis
  Bij sēkliņu uz ielas.

  Uz dzīrām gāju es –
  Uz ielas paliku
  Un klusi priecājos
  Ar mazo putniņu.

  (Kārlis Skalbe, 1925.g.)

  Sveiciens Latvijas dzimšanas dienā!

 4. Guntars saka:

  18. novembris. Ieraudzīju – 98 gadi. Un šausmās sapratu, līdz 100 ir palikuši 2. Mums vēl ir palikuši divi gadi, lai piepildītu visu to kā pietrūkst, lai mēs patiesi lepotos ar savu valsti. Cerība jau nekad nezūd. Bet katram no mums būtu pēc 2 gadiem jābūt gatavai atbildei. Kura ir mana daļa, lai visi ar manu valsti varētu lepoties? Vēl ir laiks.

  p.s. Protams, ne jau par diviem gadiem runa. Mēs ļoti centrējamies uz simboliem -viens lepojas, ka ir karodziņš, cits- ka nav. Mums ir lāpu gājieni un salūts. Ja nebankrotēsim, būs arī pēc 2 gadiem. Mēris lepojas ar nekvalitatīviem sīkremontiem, bet nerunā par bezjēdzīgiem projektiem un miljonu izšķērdēšanu, un izzagšanu. Kairišs bez pompa uzņem fantastisku filmu un jau atbildei ir gatavs. Un tad tu redzi – karalis ir pliks. Pietrūkst vīzijas. Ticu, ka daudziem tā vīzija ir. Man arī ir, bet es to negribu visiem stāstīt. Nav jau teikts, ka tām vīzijām ir jāpiepildās tieši pēc 2 gadiem. Lai būtu tagad vai pēc 100 gadiem. Ir jābūt nācijai kopīgiem sapņiem. Vai kapu tramvajs ir nācijas vīzija? Mēs esam vāveres ritenī. Katrā riņķī atkārtojot to pašu frāzi. Rīgā pietrūkstot bērnu dārzu. Cik? Mākoņstūmējam būtu jābūt vienkāršai atbildei. Vai to skaits jau ir vīzija? Ko es gribu sasniegt? Kas tam pietrūkst? Ja es to nevaru viens, man ir jāmeklē sabiedrotie un jāapvienojas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *