Komuniste un VDK darbiniece nerimstas

IMGP0974

http://www2.la.lv/lat/latvijas_avize/jaunakaja_numura/redakcijas.viesis/?doc=90418

Tik nekaunīgs un pretīgs tips var būt tikai komunists un latviešu tautas nīdējs, kāda ir šī māra zālīte. 11.12.2010. LA publicēta intervija ar šo kangarveidīgo kreatūru. Padomā tikai, viņa sevi pieskaita pie latviešu inteliģences ! Ārprāts, bet saka, ka ārprātam neesot robežas, tāpat kā muļķībai. Tagad šī liekule atzīst, ka integrācija ir izgāzusies. Var teikt: neliete zālīte, to ko tu žvadzi tagad, tauta zināja jau pirms 20 gadiem.

Ar savu liekulīgo muldēšanu zālīte grib slēpt pašu galveno, ka tas viss, kas notika Latvijā pēdējos divdesmit gadus, bija apzinīgs tautas iznīcināšanas process. Un neviens cits, kā komuniste un VDK darbiniece M. Zālīte, vadīja šo noziedzīgo genocīdu pret latviešu tautu. Kangari

Nekas jau nepaliek mūžīgi apslēpts, kas nenāktu Gaismā !!!

Tieši tu, komuniste un čekiste, ar savu kolēģi komunistu un čekistu Jāni Peteru bijāt tie, kuri ieteica “mīkstināt” V.V.Freibergai latviešu valodas Likumu. Jūs bijāt no Maskavas piespēlētie konsultanti V.V.Freibergai “valodas lietā” !!! Un cik M. Zālītes vīrs kā čekists nodarījis latviešu tautai … ?

Foto: M. Zālīte pilda Maskavas poļitruka pienākumus. VVF bija tikai marionete latviešu valodas nonicināšanā.

Tu, māra zālīte, esi viena no galvenajām vaininiecēm latviešu tautas un valodas nelaimē. Tu un Peters bijāt vieni no galvenajiem vaininiekiem par Brīvības Pieminekļa iežogošanu !!! Ar jūsu atļauju krievu okupanti ālējas Latvijā 9. maijā un 13. oktobrī. Tu, māra zālīte, esi sevi ar nolādētības zīmi apzīmogojusi, un kā tādu latviešu tauta tevi tiesās !

Ir pretīgi skatīties, ka tu šodien, biedrene zālīte, kā tārps locies latviešu tautas priekšā.

Vismaz tad, kad tiksi vesta uz karātavām, izturies latviešu cilvēka cienīga… .

LRTT  11.12.2010

You may also like...

18 Responses

 1. AG saka:

  Mjā, te var tikai rakstītajam piekrist!

 2. Miervaldis saka:

  Par to ļaušanu vai neļaušanu okupantiem ārdīties pārdaugavā raksta autoram nav taisnība, bet par šīs kundzes nožēlojamību varu piekrist.Vai nu slimi gēni, stulbums, vai kas cits, tas pamudināja zālīti kalpot okupantu varai.BET.Ar piebildi, kad sistēma tāda!Mūsu varturi izvelas Latvijas inteliģensi, tādu, kura viņus neapdraud!Un varbūt tā zālīte tiešām ir mēsls, lai par to spriez katrs pats!šī mājaslapa atspoguļo vienu viedokli, cik es saprotu, taču tas nekavē mani te izpaust savu viedokli!

 3. lapsene saka:

  Es nepavisam neatbalstu tik kalju naidu un nacionālismu, bet tas, ka Zālīte to godam pelnījusi. tas ir fakts. Lai nu kas runātu par kolaboracionismu! Lai nu kas vēl līstu plača vidū ar muldēšanu!

 4. Ernis Purnis saka:

  Bet kā tad jūs draugi domājāt, ka 4.maija režīms pieļaus būt vadībā un popularizētu kaut vienu personu, KURAI BŪTU SAVS VIEDOKLIS, vai pieļautu prezidenta, galma dzejnieka, represīvo orgānu vadībā, TV,preses vadoņos vai citos atbildīgos amatos KAUT VIENU BALTO ZVIRBULI, kurš strādātu mūsu valstij un celtu latvisku Latviju? Pat nesapņojiet par to! Ja mēs nebūtu tik naivi un lētticīgi Atmodas sākumā, ja aiz skaļiem, patriotiskiem zaglīgu bļauru vārdiem būtu viņu agrākos darbus saskatījuši, tad tādu draņķu vadībā Latvijā nebūtu un pārkrāsotie čekisti un komunisti netiktu pie varas. Nebūtu milzu okupantu masas šodien vairs un būtu latviska TV un Radio utt.
  Tagad mums viss būs jāsāk no sākuma un būs nikni jāmēž šo mankurtu un kremļa emisāru pietaisīto, noķēzīto un izlaupīto draņķību, izmetot to kopā ar viņiem atkritumos! Mums jābūt gataviem atrotīt piedurknes un būt gataviem atkal smagam darbam un cīņai nākotnes Latvijai!

 5. zonnenbergs saka:

  Ernim-NU TAD BEIDZOT…BRAVO…UZ SAVAS ADAS JUTU

 6. sauciens saka:

  Raksts: Sátanisma orģijas Nacionálajá teátrí maskéjas ar Kárli Skalbi.

  Skat fragmentu no izrádes – tik péc tam kad esi uzmeditéjis Sátanisma aizsargu!
  NacionálaisTeátris kljuvis par Sátanistu ideoloģijas perékli! Direktoru Ojáru Rubeni steidzami BEZDARBNIEKOS – vai labák tomér 100 LAT-niekos! Ká ir labák no Sadistu viedoklja?
  Mana mamma pameta záli 5 min péc izrádes “Skaldi un Valdi” sákuma (rezisori: Regnārs VAIVARS, Mārcis LĀCIS) . Es ieslédzu mobilá Video funkciju un tas man izveidoja tá ká aizsardzíbas zonu, jo es tachu biju AIZ Kameras. Tápat péc pusstundas man jau sáka párnemt nepanesams pretígums un es atstáju Jauno záli. Video sekvence ir apm 20 min péc izrádes sákuma.
  Atpazinu dazhus no aktieriem no pirms 2 ménesiem redzétás Dostojevska Revidents izrádes, kura modernizétajá versijá arí bija pilna ar degradéjoshiem Sátanisma elementiem. . To man arí gribéjás atstát pusé, tur pat nebija 2 célienu, bez pauzes lielajá zálé, jo puse skatítáju ar bútu aizgájusi péc pirmá.

  http://www.youtube.com/watch?v=dJ6aoyJ_aw4&feature=player_embedded

 7. pamela saka:

  Izlasiet vēl E.Martuževas rakstu “LA”no 26.08.10 par mūsu “ineliģences”Astoņkāji kultūrā.Tagad viņu kā Sluci,Dāboliņu met laukā no KKFB par atklāto batjkovsčinu šī fonda izdarībās dalot naudu.Nav brīnums,ja M.Zālite uzskata par nepieņemamu krievam zināt Raini .Latvietis ar to netiek iepazīstināts no skatuves,jo ( Dž.Dž)2iepazīstina ar vagīnām,Roga ar noriebušos Kareņinu,citi ar Gogoli,Čehovu utt.Krievu hit parāde.Latvisku Latviju?Provinciālisms,nacionālisms,krievu ausij nepieņemams.Mums ir “Djadja Vaņa,Višņjovijs dārzs utt.Ķo var gribēt,ja Zālītes dēls iefektēts Rīgas lidostā vai?Tuvāk Astoņkājim.Vārna vārnai…
  “sauciens”paskatījos to jūtūbi.Nu kaut kāds nepieņemams ārprāts latviešu teātrim vai Smiļģim.Piezīmes no trako mājas.Un tā ir visa Latvijas dzīve- pataisīta kropla,nelatviska,izmisusi,nesaprotama.
  Bet mēs par spīti,TURAMIES!

 8. black_joker saka:

  saucienam – nemaisi reliģiju ar teātri kopā. tagad jo trakāks režisējums, jo interesantāk. Uz klasiku un gaudu gabaliem jau cilvēki vairs neiet- apnikuši.

 9. Miervaldis saka:

  Tas, kad VVF ar savu neprofisionālismu iebīdija mūs eriopas savienībā, ir Maksavas specdienestu pirksts, nekas vairāk!

 10. 13 saka:

  Vai tikai Miervaldim nav līks deguns????????

 11. no malas saka:

  Vai tik 13 nav 6 kremļa punduriem te un tur?

 12. no vidus saka:

  Punduris vai lielais vīrs-rezultāts malējais”tizlās tautas atlieka”.

 13. GRĀLS-ĪSTĀIS saka:

  Vajag visiem aktīvi popularizēt LRTT un aicināt tautu uz ziedojumiem, tribunāla darbības paplašināšanai, kā nekomerciālai, uz ziedojumiem veidotai organizācijai!

 14. latvietis saka:

  Esmu šokā, ka Latvijā joprojām dzīvo tik pretīgi latvieši, kā šis raksta autors. Autors izgāzis rakstā savu žulti pret minētajiem cilvēkiem aizmuguriski, neminot savu vārdu, neuzrādot saviem apvainojumiem nekādus tiešus pierādījumus. Šādu cilvēku, kas var apmelot citus bez nekādiem pierādījumiem, sauc par neliešiem un maitām!
  .
  .
  .
  Admins
  Nu kāds anonīms raksts ? Sacīts taču- LRTT, tātad, L. Grantiņš… . Šiem minētajiem cilvēkiem pienākas karātavas…Nodevībai un parazitāšanai nav cita soda.

 15. jānis birznieks saka:

  Bet kāpēc neviens nav teicis, ka M.Z. un J.P. nav stukači..? Vienkārši viņi nevarēja tādi nebūt.

 16. Patiesība saka:

  Brīžiem domāju, ka šo interneta lapu uztur bijušie VDK darboņi ar Krievijas specdienestu atbalstu, lai nomelnotu Latviju, latviešus un to aktīvistus…

 17. katram sava ``Patiesība`` saka:

  Patiesība ir arī Latvijas politiķei (prasīsiet – nosaukšu vārdā un uzvārdā, jo viedokli viņa pauž žurnālā), kura publiski atzīst, ka Latvijā sabiedrībā v a l d a liekulība. Kam ir sinonīmi – melkulība, divsejainība. Bet ietvert ietver arī lišķību, savtību, nodevību. Un , mīļā “Patiesība“, arī to pašu Nepatiesību un aprobežotību). To pauž ne tikai politiķe, bet arī pazīstami mākslinieki, sabiedriski darbinieki, pat zinātnieki (prasīsit – nosaukšu vārdā, uzvārdā un avotu).

  Vai var būt aprobežotāk, (vai arī pat – liekulīgāk), ja cilvēks vispārina un raksta šeit, ka te nomelno Latviju, latviešus un to (latviešu?) aktīvistus? Un vēl nosauc sevi par “Patiesību“. Šai interneta lapā runā tieši par VDK darboņiem. Kuru liekulībai, divkosībai un bezkaunībai nav robežu. Es neesmu (kā es te stāvu !) Krievijas specdienestu darbonis! Es te rakstu, kad redzu, cik liekulībai un aprobežotībai, kļūst draudīgs raksturs. Bet patiesībā te raksta arī paši vdk-isti. Vienkārši haosa labad. Var būt – tieši liekulība rada tik aprobežotas “Patiesības“?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.