Latvijas inteliģence- kangaru avangards !

IMGP0974Sveiks, Linard!  Te nosūtu Tev  māksl.konfer. ierakstu, kura beigu daļā es neizturējis iejaucos, kā A.Balts.

http://www.nabaklab.lv/zinas/t/3723/

  Tas saiets notika šā gada  8. septembrī plkst. 18.00, saucās “Radošo sapņu fabrika” un notika klubā NABAKLAB. Diskusija saucās “Vai viegli būt māksliniekam?” 

Diskusiju vadīja Ilmārs Šlāpins (“Rīgas Laiks”).

Latviešu tautas pabiras !!

Foto: No kreisās: Krista Burāne, Andris Vītoliņš, Ilmārs Šlāpins (diskusijas vadītājs), Kristaps Gulbis, Vilnis Vējš, Kristians Brekte.

Diskusijā paredzēts izvērst sarunu par to, kas šodien kultūras jomā publikai Latvijā tiek piedāvāts un vai piedāvājums attaisno patērētāja vēlmes. Vai mākslinieki neeksistē savā izolētā pasaulē un vispār pazīst savus skatītājus? Ko vēlas mākslinieki un ko vēlas skatītāji? Kāpēc ir cilvēki, kas vēl joprojām nevis pelna naudu, bet “taisa mākslu”, daudz nedomādami par peļņu?

Piedalās – mākslinieki Aigars Bikše, Kristaps Gulbis, Patricija Brekte, Kristiāns Brekte, Krista Burāne, Andris Vītoliņš, mākslas teorētiķi Jānis Borgs, Vilnis Vējš, Solvita Krese un Inese Baranovska, mūziķi, kultūras menedžeri, literāti, biznesa struktūru pārstāvji , sociologi u.c.

Ja tas Tevi interesēs, tad vajadzētu pārrakstot saīsināt visu garo tekstu un atstāt tikai sākuma daļu, kur iepazīstina skatītāju zāli ar diskusijas dalībniekiem un tad, kādas minūtes pirms manas uzstāšanās sākot, visu šo kosmopolītu vai komjauniešu sarunu ar mani – “briesmīgo nacistu-cilvēknīdēju”. Tas notika septembrī, bet bija ļoti grūti  sadabūt šo ierakstu, kas caur daudziem dažādiem kanāliem man beidzot izdevās.
Kas īsti notika tālāk, grūti no ieraksta saprast. Filmēja tā, lai redzami tikai atbildētāji no diskusijas veidotājiem, bet notika, tā, ka tas bārdainais tips rūtiņbiksēs, vārdā aigars bikše, man vienkārši izrāva mikrofonu no rokām un pirms tam manam mikrofonam noņēma skaņu, neļaujot zālei dzirdēt manus argumentus pret netaisno manu vārdu skaidrojumu.

Tā teikt, tas bija dermokrātiskas sabiedrības, runas brīvības, cilvēktiesību un tolerances paraugmodelis!
Es biju satriekts, jo nebiju SC vai PCTVL štāba klubā, bet it kā savējo, mūsu  radošo cilvēku, inteliģences, domājošāko tautiešu brīvā diskusijā. Bet jutos kā nokļuvis pie akliem, garīgi traumētiem vergiem, mankurtiem, kuriem katrs patiess vārds izraisa elekrtošokam līdzīgu slimīgu reakciju. Visskumjākais, ka visā cilvēku piebāztajā zālē neatskanēja neviens atbalsta vārds, neviens aicinājums ļaut man pabeigt  runāt vai prasība iztirzāt šo mūžam noklusēto, bet  Latvijai tik  aktuālo tēmu. Un zālē nesēdēja deklasēti, truli elementi, nodzērušies kriminālisti, kam uz visu uzspļaut, bet it kā brīvi domājoši dažāda vecuma latviešu klausītāji, pārsvarā studenti un tomēr vienlaikus kā iebiedētu, atkarīgu līdēju masa. Laikam tiešām atkarīga no šiem priekšā sēdošiem pasniedzējiem, šā mirkļa autoritātēm, publicitātes, pasūtījumu un līgumu nodrošinātājiem  acīmredzot. Un laikam arī vienaldzības un gļēvuma kokteilis ietekmēja visu šo ļautiņu atmirstošo nacionālo pašcieņu. Es jutos satrieks, ne sevis dēļ, ne tāpēc, ka mani rupji un diktatoriski  apklusināja, bet tāpēc, ka man bija KAUNS, kauns par šādiem  mūsu cilvēkiem, kauns par sevi, ka nespēju aizķert šo mankurtu un bailīgo karjeristu aukstās sirdis. Kauns, ka LATVIJAS jēga un vārds tiem ir vienaldzīgs, ka izmocīta, okupēta un  vardarbīgi iebrukušas svešas tautas apsēsta un degradēta mūsu Tēvzeme neraisa tajos ne līdzjūtību, ne sašutumu par bijušo un esošo netaisnīgumu un valsts varas nodevīgumu. Sirds tiem nesāp par mūsu varnešu klanīšanos kremlim un  tā naudai, nesāp jau neslēptā latviskuma iznīcināšana un atklātā rusifikācija. Jā, man bija un ir par to visu kauns!  Es šai diskusijai liktu apmēram tādu  nosaukumu : “Demokrātijas paraugstunda vai akmens radošo ļautiņu varžu dīķī”.

27.11.2010

======================================================

TribuālsLATVIJAS REPUBLIKAS TAUTAS TRIBUNĀLA viedoklis par A. Balta atsūtīto rakstu.

Balta kungs, pie šiem cilvēkiem ir veltīgi apelēt pie viņu Sirdsapziņām, vienkārši, viņiem tādas nav !!!

Noskatoties visu šo garo vervelējumu, bija jāpiekrīt manas sievas vērtējumam: vai tad tu neredzi, ka viņi visi ir ar “slapju dvieli” apdauzīti !

Tas ir vienkāršs sadzīves vērtējums. Īstenība ir daudz drausmīgāka. Šie cilvēki savā dziļākajā būtībā ir kriminālisti. Sirdsapziņas atkritumiPēc Tevis uzdotā jautājuma viņi visi noliedza Tiesiskumu un tiesības uz savas tautas neatkarību. Nu teiksim, tas pats ar prātu apdalītais Andris Vītoliņš, kurš uz šo ļembastu bija ieradies melnā kreklā ar nāves galvu,

Foto: ķēms, ērms vai vītoliņš, tas ir viens un tas pats !

samuldēja un sagrozīja Tevis teikto līdz debilisma pakāpei- sākot muldēt jau par šaušanu. Cilvēki, kuri kaut ko tādu dara, ir ļauni un gļēvi pēc savas Būtības. Kāds Kristaps Gulbis, kurš sāka “skaidrot” ne pēc uzdotā jautājuma, parādīja sevi īsta āksta lomā, bet precīzāk būtu teikts: šis tips sevi parādīja kā gļotainu iztapoņu mūsu tautas nīdējiem. Viss šis raidījums jeb diskusija bija tukša, smieklīga un debila pēc sava satura. Ne par velti krievi par mums ņirgājas: “Moja profesija latiš”. Nē-! šie āksti nav uzskatāmi par latviešu tautas inteliģences pārstāvjiem, bet gan par mūsu tautas Gara Cionistu līdzskrējējsmantas postītājiem- grāvējiem. Atgādināšu šiem gļēvajiem- nodevīgajiem inteliģences lopiem: par katru darbu jāsaņem alga, par katru nodarījumu ir jāatbild ! Kad krievžīdu okupantu varza mūs okupēja un kolonizēja ar saviem civilizācijas padibenēm, jau toreiz bija jāsaprot, ka pienāks Diena, kad par to būs jāmaksā. Ja ne pašiem, tad bērniem un bērnubērniem būs jātinas atpakaļ uz savu rōģinu. To paredz visi starptautiskie likumi un tas arī ir Taisnīgi !!! Un nekādi latviešu tautas padibenes: vītoliņi, gulbi vai korovjevi(bikšes) to nemainīs… . Punkts. Visi šie āksti tiks tiesāti par nodevību un genocīdu pret latviešu tautu. Katrs saņems sevis “godīgi” nopelnīto algu ! Un kā vēstures pieredze rāda, tad viņi saņems pelnīto no tiem, kuriem līda…. . Zemāk jūs, nožēlojamie atkritumi, varat redzēt kādu (Hitleru, Aufgāni), kurš ar jums izrēķināsies ar baudu… . Kā redzams, krieviskā Latvijas DP viņam atļauj rakstīt šos draudus latviešiem… .

Foto: Aigars Bikše(Korovjevs). Tā nu tas ir šajā pasaulē iekārtots, ka par cilvēkiem mēs spriežam pēc viņu darbiem, domām, fizionomijas uzposuma un apģērba. Ko mēs varam teikt par šo tipu ? Viņa uzvedība(arī teiktais) parādīja, ka viņš ir augstprātīgs un iedomīgs. Vismaz viņam pašam liekas, ka šī nabaga pasaulīte griežas ap viņu !!! Pēc fizionomiskā uzposuma viņš sevi ir “ieskaitījis” pie “izredzētās” tautas pārstāvjiem. Un,- tas nav no zila gaisa darīts. Viņš arī pilda “tās” tautas norādījumus- iznīcina latviešu tautas Garīgās vērtības. Pēc apģērba uz šo cionistveidīgo sprukstiņu var sacīt: viens no Bulgakova romāna “Margarita un Meistars” personāžiem !!! Pilnīgi atbilst Korovjeva tēlam… .

Afgānis
78.84.209.252
Iesniegts 27.11.2010 at 20.15

jūs latvieši samaksāsiet par visu ko nodarījāt manai tautai un irākas tautai arī, uz rīgas ielām līs asinis, latviešu asinis, ASV tūpļa laizītāji bļeģ.

Adolfs Hitlers
78.84.209.252
Iesniegts 27.11.2010 at 18.03

Latvijas liktenis ir jau izlemts, vai nu mūs okupēs atkal krievi vai arī nosprāgsim no radiācijas, pasaule mainās.

Kā jūs redzat, tad interneta adrese ir viena un tā pati ! Varbūt ka tovariščis Reiņiks šo krievu nacistu, kurš alkst latviešu asinis, paņems aiz dziesmas ? Bet maz ticams… .

LRTT. L. Grantiņš. 28.11.10

You may also like...

65 komentāru

 1. annamarija saka:

  Sergejam. Mana mammīte (miers viņas pīšļiem!) mēdza teikt: krievu cilvēki ir sirsnīgi; jābaidās no “sovetskijiem”, tie tavā priekšā izliksies un glaimos, bet, tiklīdz uzgriezīsi muguru, tā ietrieks dunci… Tevis rakstītais par to atgādināja.

 2. Veras tante saka:

  Neko nesaprotu-kur visi komentāri pazuduši, uz ko atbild Annamarija?

 3. Skaidrīte I. saka:

  Ļoti skumji palika, to visu izlasot un noklausoties. Nu, kur mūsu vidū tik daudz gļēvi un svešiem vergojoši tipi, pie tam ar cēlo mākslinieka vārdu?Mums vajag atbalstīt tādus taisnīgus cilvēkus, kā dūšīgo Balta k-gu un paldies Grantiņa k-gam par tādu atmaskojušu rakstu krājumu un darbību šajā tribunālā, par spīti naidnieku un nodevēju uzbrukumiem. Labi vēl, ka tie nav fiziski uzbrukumi, kā čekas laikos uz drosmīgajiem disidentiem. Vēlu vairāk un vairāk cilvēkiem būt atklātiem, kā šim Balta k-gam un cilvēkiem izslieties un visur teikt, ko domā!

 4. Tā domā Latv. tauta saka:

  Pirmkārt, visās valstīs, kurās otrs etnoss sasniedz 25% iedzīvotāju skaita, neizbēgami rodas etniskā spriedze, bet šai attiecībai kaut vienā noteiktā rajonā tuvojoties 50%, sākas valsts sadalīšanas process. To teicami pierāda mūsdienu notikumi Čehoslovākijā, Spānijā, Francijā, Lielbritānijā, Beļģijā, Etiopijā, Indijā, Gruzijā, Moldovā utt. Un, protams, bijušajā Dienvidslāvijā. «Ilgstoši un asiņaini konflikti, kas pārņem Horvātiju, Bosniju un Kosovu, Slovēnijai tika aiztaupīti, jo šajā valstī nav lielu vērā ņemamu etnisko minoritāšu (izcēlums mans, M.L.), turklāt Slovēnija robežojas ar rietumvalstīm.» (M. Krūmiņš, Kara stāvoklis Dienvidslāvijā atcelts, «NRA», 25. jūn. 99. g.)
  Otrkārt, V. Žirinovskis vienkārši zina Krievijas ārpolitikas tēzes, kuras izvirzījis Krievijas «tuvās aizrobežas» doktrīnas pamatlicējs Sergejs Karaganovs. «Krievvalodīgie iedzīvotāji – tas ir ne tikai pasīvs, bet arī varens Krievijas aktīvs. Galvenais – jādara viss iespējamais, lai krievvalodīgos iedzīvotājus atstātu reģionos. Ne tikai tāpēc, ka mēs nevaram sev atļauties lielu bēgļu plūsmu, bet arī tāpēc, ka mums vajag saglabāt ietekmes sviras ilgstošai perspektīvai. Kā izmantot spēku? Ja mēs sāksim izmantot spēku ar stiprākā tiesībām, tad tas ir drausmīgi. Mums vajadzīga leģitimācija…» («Diplomatičeskij vestņik», 1992. g. 21.–22. nr.)
  Prokrieviskie politiskie spēki Latvijas valdībā, kas, līdz šim būdami vairākumā, ir nodevīgi un apzināti noklusējuši okupācijas un kolonizācijas faktu, nobremzējuši gatavoto deokupāciju, dekolonizāciju (arī dzimstību) Latvijā, uzticami pilda Krievijas ārpolitikas tēzes un leģitimē nelegālo «krievu minoritāti»Latvijā, tādējādi sagatavojot augsni acīmredzamajai kremļa plānoto notikumu attīstībai. Lai to ieraudzītu, nav jābūt Žirinovskim! To saprot arī plašas iedzīvotāju masas. «Salīdzinot ar pagājušo gadu, šogad palielinājies to aptaujāto skaits, kuri piekrīt, ka arī nākotnē pastāvēs savstarpēji pretrunīgas latviešu un cittautiešu kopienas. Pērn tam piekrita 45,1% latviešu, šogad – 49,4%.» («Latvijā saglabāsies divkopienu sabiedrība, «NRA», 22.06.99.)
  PSRS krievu okupācijas laikā ar ieplūdinātajiem kolonistiem radītās divkopienas sabiedrības pārvēršana par divkopienu pilsoņu kopumu – lūk, patiesais pilsonības likuma izmaiņu un «integrācijas» nolūks! PSRS kolonistu kā «krievu minoritātes» leģitimācija, iedzīvotāju aizvien pesimistiskākā attieksme pret fantastisko, nekur pasaulē nepiedzīvoto milzu noziedzīgo «integrāciju» ļauj teikt, ka prokrieviskie spēki ved Latviju pretim etniskiem konfliktiem un valsts neatkarības apdraudējumam.

  M. Linde
  1999.g.
  Avots: http://home.parks.lv/leonards/latvietis/18_augusts/lapa2.htm

 5. zonnenbergs saka:

  Ko tur tagad vavulot un cikstet,ja VISU LATVIJAI butu vismaz
  tik balsu cik VIENOTIBAI,tad butu laime un celtos patriotisms,
  Kas tagad – piepildit vederu,palaikam nodarboties ar seksu,
  vienalga ar ko,iedzert spirtu un gulet.Kas ta par valsti.
  Te kultura un patriotisms nespid.Nu ko,varbut kaut ko izlaidu,
  bet kadu sikumu.

 6. Miervaldis saka:

  Tas Black joker pats tāds dīvains….Te plātās ar savu “arhaismu”, te draud visiem ar sodiem!

 7. black_joker saka:

  Miervaldim- kādu vēl “arhaismu” ?? ja tu neatšķir Anarhismu un Arhaisma, tad nu tur nav ko piebilst.

 8. Afgānis saka:

  Latvijā nav savas reliģijas, ideoloģijas, Latvija ir nožēlojama valsts bez mērķa, latvieši saņematies, ja nespējat tad atdodiet šo teritoriju Krievijai

 9. Studentu grupa saka:

  Viss, viss, ka še ir rakstīts, no virsraksta līdz pat tā afgāņa komentam ir labs, akumulējošs dzinulis cīņai! Cīņai pret šiem nodevēju, sava vēdera kalpiem un okupantiem un PAR mūsu seņču ZEMI!

 10. black_joker saka:

  A.Balts saka:
  2010. gada 1. decembris 19.14
  Pateicos, kungi un dāmas, par man izteikto atbalstu un sapratni! Gribētu piebilst, ka varbūt varētu likties, ka cien. Miervalža k-gam ir taisnība, un nebija vērts runāt ar šiem prokrieviskajiem, šodienas vēl viņu galma dziesminiekiem. Bet, ja pat divas ūdens piles nav vienādas, tad kur nu vēl pusgadsimtu zombētie ļautiņi mūsu zemītē! Un ar šo naivo cerību vērsos pie domāt spējīgiem cilvēkiem, kas taču māk tik brīnišķīgi formulēt savas domas un tik skaisti izteikties, ka cerības bija tapt, kaut no viena viņu pulkā sadzirdētam. Un, ja godīgi, man bija svarīgi, ka tieši blīvi piepildītajā auditorijā mani izdzirdēs nākotnes inteliģence, un, ja arī tai nebūs dūšas atbalstīt vai piebalsot, tomēr kāds graudiņš no tai nepierastā mana teksta sirdī aizķersies. Tur, klausītāju zālē, bija pamatā jaunatne, mūsu tautas, NE SVEŠAS tautas jaunatne, kuras dēļ bija vērts papūlēties un vienmēr būs vērts tērēt laiku, nervus un līdzekļus!
  ———————————————————–
  Vot tikai tagad, kad pārlasiju, sapratu, ka visa cīņa ir par jaunajām, vēl traku ultranaciku nesačakarētajām galvām:):):):)

 11. Tā domā Latv. tauta saka:

  Annuška, 03.12.2010 23:51
  Jā…. sagaidijam… Rāpojošs krievu sarkanais fašisms, ko 65 gadus okupanti potēja latviešos un 20 gadus kremļa lolots pretlatviskums kopā ar mūsdienu Latvijas pārvaldniekiem-mankurtiem ir stabili izgāzies un visur redzams pamodies letiņu nacionālais gars. Latvijas gods -SS leģionāri un vēl pagaidām urlu mēsli sarkan-nacisti – ir kopā Saeimā. Tapēc tagad visi nelojālie migranti – sarkannacisti ir paceluši savas slepkavu un noziedzinieku galvas, jo sajutuši kremļa augošo arbalstu pretlatviskām akcijām, cerot, ka krīzes laikā ir jāmeklē savs rusifikāciju pastiprinošs labums. Jau ne PSRS, bet mūsdienu krievu kremlis tos provocē, zombē un tracina, tracina šos svešo muļķus pret latviešiem, kuri ar savu darbu paciertīgi pašu mājās uztur šos naidīgos okupantus. Atcerieties vecos PSRS izmantoto doktrinu, marksisma klasiķu pamācību agresoriem – ja neeksistē neviens cits veids, kā sagraut esošo nacionālo sistēmu – ir jāpaceļ nacionālo jautājumu konflikta līmenī, kā vissāpīgāko un visefektīvāko un asiņaināko. Tā tas bija pirms 20 gadiem, tā tas arī notiek tagad – tikai tagad Krievijā pseido-demokrātiju sāk nomainīt atklāts sarkanais fašisms! Krievvalodīgie cilvēki, esiet piesardzīgi, kremlis jūs izmantos un inīcinās, kā savu lielgabalgaļu, ja te paliksiet, kā 5 kolonna!
  Labi būs, ja visi nelojālie krievvalodīgie un naidīgie aizbrauks? Latvieši ļoti ātri atgūsies, kā visas reizes un valsts uzplauks! Okupanti noveco, izmirst, vai aizbēgs kur kurais grib – kurš stradās viņu Krievijā, viņus neuztrauc? Viņi ir atraduši no godīga darba un no īstas, par viņiem gādājošas valsts . Krievijā tie sen dzīvo uz ieredņu algām un no tā, ko nozog.
  Palīdzēt un repatriēt uz Krieviju 500 000 krievvalodīgo, ko tā gadiem gaida ir laba palīdzība brūkošajai Krievijai!

  1) Kas vēl vajadzīgs, bez mūsu 400-500 000 izbraucējiem no Latvijas? Kas ir nepieciešams lai atjaunotu pirmskara demogrāfisko ainu arī mūsu kaimiņos- Krievijā??!
  Ja sanāks,tad vēl ievedīsim simtiem tūkstošu ebreju un akal vāciešus Krievijā, lai ceļ prāta un izglītības līmeni! Atfrēds ar Taņku jūtisies daudz labāk?

  2) Domāju, ka 500 000 ir mazākais urlu skaitlis. To subjektu skaits, kam patiešām ir pretīga ideja dzīvot Latvijā, labi jā būs 1% no tiem pusmiljoniem. Viņi paši aizbrauks, ja nav aizbraukuši vēl. Galvenais – visur, visur plaši reklamēt masveida atgriešanos etniskajā Dzimtenē!

  Apiņis Aļfredovič, 04.12.2010 00:07
  Es, kremļa vergs baidos no tādiem, kā nacionāli stiprs un godīgs cilvēks Slucis, par latviešiem neuzskatu jurkānu, rubiku un ļurbanoviču, bet par krievim! Īsts LATVIETIS ir LATVIETIS, kurš te vai citur dzimis, bet palicis uzticīgs Tēvzemei un dzīvojis kaut otrā pasaules malā līdz pat šai dienai, par Latviju nav aizmirsis un tās iebrucējiem un noziedziniekiem NAV PIEDEVIS! Es krievu laikos izdzīvojis izkalpodamies, es un dažs labs ir pavisam gļēvs mēsls palicis, dauzījies pa plašo Krieviju, pasauli caur kremļa spundu redzēdams un no tās melu propogandas piebarots un nu rāpo Latvijā pie LPP,SC kangaru kājām labumus meklēdams un pret savu tautu riedams! un maz taču maitas, zagļi mums maksā,maz, par maz, tapēc rakstu taisnību! Un dikti tizli, caur kremļa prizmu, mums jums jāmāca kā dzīvot- jums nelaimīgie musu naci

 12. Miervaldis saka:

  šie cilvēki mierīgi varēs doties uz karātavām, un pēc tam uz vēstures miskasti, jo nav nekāda Latvijas inteliģentse, bet gan nepelnīta, mūsu kangaru iztapoņas!Vispār par karātavām šeit būtu pārsteidzīgi runāt, bet citi no viņiem tik un tā dosies uz vēstures miskasti!

 13. Miervaldis saka:

  Tiklīdz viņi kaut ko izdarīs nelabu savai tautai un valstij, viņi būs sodāmi, jā!Takā šeit nav aprakstīts kāds būs sods, tad to mēs varam tik minēt!Daudzi no viņiem, daudzi no tās saucamas “inteliģenses” mūsu valstī dosies uz vēstures miskasti, jo ir jāatšķir, patiesā Latvju inteliģense (kura pašlaik ir stipri nospiesta), no krievu inteliģenses!Jā, jā – no krievu inteliģenses!Jo šī režījuma izredzētie “gudrīši”, ir vajadzīgi tik vien lai atbalstītu un dibenu slaucītu mūsu varturiem un Maskavai!šie “gudrīši” mums nebūs vajadzīgi! Mums vajadzēs īstus Latvjus ar Latviju sirdī, tam laikam!Atšķirsim krievus no īstās Latvijas inteliģenses, tas mums var būt derīgi!

 14. Miervaldis, "Afgānim" saka:

  Atvaino mani, manai valstij, tāpat kā tavai, ir viens mērķis – būt par mājvietu attiecīgajai tautai!Amērikāņi ir Afganistānā, lai nodrošinātu tur kārtību!Nenoliegšu, amērikāņiem ir savas intereses, taču jums ir ļoti paveicies ar viņiem, takā ar Krievijas piesaukšanu tu mazliet pievaldies!Dzīvo tu kaut kādā kalnu grēdā, un nemaz nezini neko par apkārtējo pasauli!Krievijā ir despotiskais Putina režijums, ja kas!Vai arī tu dzīvo kaut kādā šķūnī, tepat Latvijā, un paraksties zem diviem nikiem, ar nolūku pazemināt šīs mājaslapas apmeklētāju nacionalo pašapziņu, vēlāk to deformēt vispār!Nu varbūt esi tik izklaides mīloš jauneklis, varbūt….

 15. Miervaldis, "Afgānim" saka:

  Vecīt, ja vēl gribi darboties, tad par velti, tevi jau ir atklājuši!”afgāni”, amērikāņu missija Afganistānā ir daudz cilvēcīgāka, par krievu lopu ārdīšanos jauniegūtājas teritorijās, un pie dažu amērikāņu karavīru patvaļas ir vainīgi amērikāņu virsnieki, ne Latvieši!Latvju karavīri vienkārši pilda savas valsts uzliktās saistības, tāpat ka leģionāri, tik ar to atšķirību, kad vācijas militārā missija priekš leģionāriem bija izdevīgāka, tapēc viņu bija daudz vairāk, bet tagadējo Latvijas karavīri afganistānā ir mazliet mazāk, jo pret savu sirdsapizņu to dara!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *