LRTT jautājums L. Lapsas kungam

Lato Lapsa

Lato Lapsa

“Kā ierasts, viņi vairs pat nesarkst, kad viņiem atgādina par viņu kādreizējiem jaunās dzīves un jauno principu solījumiem…

Es būšu bezjēgā patētisks, bet izlietās asinis brēc. Brēc izšķaidītie galvaskausi, salauzītie un samīcītie ķermeņi, izdzēstās dzīvības. Es tiešām biju domājis, ka tad, kad lieta ir taisna un sašutums vispārējs, visi nekaunīgie riebekļi un savtīgie maitas atkāpjas. Es tiešām biju domājis, ka šādās reizēs izrādās – cilvēki var būt vienoti un neatlaidīgi taisnā lietā un tādos gadījumos nekas nevar stāties viņiem priekšā.

Viens populists jau, kā tādiem ierasts, taisās būvēt memoriālu. Bet šiem cilvēkiem vajadzētu citu memoriālu – ne jau tādu, kuru aptaisa baloži, apčurā suņi, apzīmē grafiti astotdaļmākslinieki un apšauba nomainījusies vara.

Nē, citādu. Tādu, ka bez vecākiem palikušie bērni kaut kad varēs teikt – mamma vai tētis nomira tajā gadā, kad mūsu zeme saprata, ka tā dzīvot vairs nedrīkst, un viss sāka mainīties uz labu.

Bet cik gan vajag līķu, cik cietušo, cik bez kājām un rokām palikušo, cik lielu vajag kopējo nelaimi, lai šī noziedzīgā, pati sevi uzturošā sistēma sabruktu zem cilvēku masu sašutuma un izmisuma straumes?

Ar katru dienu kļūst skaidrāks, ka ar piecdesmit četriem nav gana.

Šausmas.”

http://www.delfi.lv/news/comment/comment/lato-lapsa-viss-notiek.d?id=43850222

www.tautastribunals.eu-12L.-Grantiņš.-H-86-LRTT-Kopie3Jūs, Lapsas kungs, esat pasacījis vārdus, kurus nekaunoties var ierakstīt plašajā DEBESU VELVĒ ar zelta burtiem.

Pie Jūsu sacītā, lai arī kā censtos, nevar ne zilbi pielikt, ne arī kādu atņemt.

Mani, L. Grantiņu, šī Latvijā valdošā noziedznieku banda, jau kuro reizi cenšas novākt no „skatuves”, gan fiziski iznīcinot, gan arī vienkārši cenšoties aizbāzt muti.

21.novembrī, dienā, kad notika MAXSIMA traģēdija, man bija jāierodas Rīgā pie Reinika noziedzīgās bandas uz nopratināšanu. Protams, ka neierados, jo runāt ar manas tautas slepkavām ir zem mana goda, it sevišķi tad, ja šie izdzimteņi sēž manā un man līdzīgo atjaunotajā Latvijā.

Pagāja tikai dažas dienas un saņēmu „uzaicinājumu” ierasties pie Minsteres KRIMINĀLHAUPTKOMISĀRA sakarā ar krimināllietu NR 11094054512 no Latvijas.

Kā redzam, tad noziedznieki ne tikai cenšas, bet arī ļoti steidzās.

Mans uzdevums ir izvilkt noziedznieku no viņa slēpņa, lai pēc tam viņu samaltu zem Patiesības smagajām un nežēlīgajām kāpurķēdēm. Agrāk vai vēlāk, bet es ar savas tautas palīdzību to arī izdarīšu, jo esmu devis zvērestu TAM, Kura priekšā mirstīgais nevar acis pacelt.

Es pieprasīšu NIRNBERGA- 2, lai tiktu tiesāti komunistu- cionistu noziedznieki, kuri veikuši un veic vēl šodien genocīdu pret manu tautu.

Ir jātiek tiesātiem arī kolaboracionistiem, kuri kalpo šim sātaniskajam režīmam.

Mūsu attiecības, Lapsas kungs, nav no spīdošākajām, bet ja varat ņemt tādus vārdus mutē, kādi šeit ir citēti, tad gribas ticēt, ka Sirdsapziņa Jums vēl atrodas pareizajā vietā. Protams, VIŅI centīsies mani pa kluso izolēt, bet ja notiek brīnums…

Vai es drīkstu LATO LAPSU ierakstīt kā liecinieku procesam NIRNBERGA- 2, kurā tiktu izskatīti un sodīti Latvijas bendes ?

Ceru, ka saņemšu arī atbildi.

DIEVS SVĒTĪ LATVIJU !

L. Grantiņš                27.11.13.

You may also like...

16 Responses

 1. N.Māstrihts saka:

  Uz lietām skatos reāli, nevis utopiski. Izvelkot zvēru no alas vien un notiesājot, nekas jau nemainīsies, ja nestrādāsi pie reālām izmaiņām Latvijas politikā, dibinot jaunu partiju (var piesaistīt dažus no VL, ja ir lietaskoki, nevis tie, kurus vada DP un kuri nav sakompromitējušies, spiežot roku Ušakovam), iegūstot vairākumu Saeimā, ar likumu grozījumiem un starpvalstu noslēgtu līgumu, konvenciju izmaiņām, grozījumiem, atrunām sākt reāli aizstāvēt un rūpēties par Latvijas tieši pilsoņu tiesībām un interesēm. Kamēr dauzīsies pie ārvalstu durvīm, latvieši izmirs, aizbrauks,jo latviešu uzvaras ir tikai pašu, nevis svešu “onkuļu” rokās, kā jau tas līdz šim vēsturiski pierādījies.
  Šādas LRTT kosmētiskās pārveides nekur neved.Mēs jau redzam, kur nonākušas latviešu intereses un paši latvieši, kamēr NA/VL, kam ilgstoši bijuši tieslietu ministri. Šķiet esi iestagnējis un ieciklējies, no kā nevar izbēgt neviens.Izlasi vismaz Karamākslu, kas man, piemēram, domāšanā radīja apvērsumu un vairs laiku netērēju diletantismam.
  Kas attiecas uz genocīdu un Nirnbergu, tad pamatam pierādījumiem pret atsevišķām personām, lai tās sauktu pie atbildības, pamatā ir pavēļu došana, ko šīs personas devušas. Latvijā lēmumi tiek pieņemti kolektīvi ar domēm un padomēm, domes un padomes neviens nesauc pie atbildības Nirnbergā. Joprojām atbildīgus lēmumu papīrus ministrijās paraksta pēc padomju laika primcipa – pa apli, lai neviens nevar pierādīt, kurš parakstījis pirmais, lai to nesauktu pie atbildības.Tā veidojas tie padomju laiku kolektīvie noziegumi, kas joprojām pret latviešu tautu realizējas Latvijā. Bet daži tika lamājas..

  Admins
  Laiks visu, Māstrht, saliks pa vietām. Katrs saņems to, ko pelnījis.Kara mākslu nelasīšu un pagājības drazās neiestrigšu. Utopija ir tā, ka ar pašreizējo demokrātiju var kaut ko izmainīt. Dari savu darbu un es darīšu savu. Neaplej ar dubļiem tos, kuri kaut mazliet cenšas aizstāvēt savu tautu.Taisi savu laimi ar saviem spēkiem, neaiztiec citus…

 2. Gudrais saka:

  Nē, Linard, Lapsa tev blakus palātā nesēdēs!:)

  Admins
  Kāpēc varoni, Gedroic, slēpies zem tik “varenena” segvārda- GUDRAIS ?
  Kāpēc šo komentāru nevarēji uzrakstīt civilizētā valodā.
  Nu, piemēram tā: “Es, latviešu patriots un Hitlera dievinātājs Aivars Gedroics no Daugavpils, uzskatu, ka L. Lapsa nepiekritīs piedalīties NIRNBERGA -2 prāvā pret šo noziedzīgo 4. maija kliķi, jo viņš ir mūsu cilvēks…. .”

 3. čuguns saka:

  Cerams, ka Lato tiešām ir mūsējais un brīžiem “izliekās” par kliķes dalībnieku, nevis otrādi.

 4. ANDRIS7 saka:

  VISU LABU DIENU!
  1932 gada Hitlers ar asinim parakstija Velna iedoto ligumu uz 13 gadiem.
  Ja kads ,no MELNAJIEM,to darijis 2000 gada,tapec jau ari steidzas,ar
  “novaksanu”.Tam pakartotas visas nevalstiskas organizacijas,kura vada
  Drosibas Padome,ar noluku iznicinat nacionalas valstis.Ienaidniekam visu
  laiku bijis viens noluks,aiznemties svesu,piesavinat svesu un samaitat.
  Tadu pieredzi zin daudz biedribu un nacionalu veidojumu,pateicoties
  bezgaligam naivumam,jo nezinasanu var mainit ar zinasanu.Nedrikst
  palauties uz neparbauditam autoritam un vinu vardiem,jo darbi var but
  pilnigi citi,un visada zina slikti.Ernests Hemingvejs ari “iekrit,lai
  ari klasikis,nu un kas,ka ir
  a)via-midgard.info/news/copyright/mne-nravitsya-ubivat-yernest-
  xeminguyej.hmt
  Kas ir informacija?
  b)avega.net.ua/avega/index.php/lessonady/3410-2013-11-05-15-45-31.html
  Par pilsonu karu 1775 gada,kuru MELNIE uzvareja,un pienema pirmo
  rezoluciju 1776 gada uzsakot virzibu uz vispasaules kundzibu ar ASV
  dibinasanu.
  c)pandoraopen.ru/2013-11-06/znaniya-ot-na-chala-chast1-184-novaya-
  doktrina-mirovogo-porjadka-i-komplex-svetl.

  VELAK VEL/TENcINU

 5. N.Māstrihts to Adm. saka:

  Karamākslas tulkojums Latvijā pieejams no 2011. gada.Šī Karamāklsa ir obligātā literatūra visās Ķīnas augstskolās, pēc Karamākslas principiem māca ASV un Krievijas, ĶĪnas karaskolās un skolās, kur māca diplomātiju un biznesu. ASV biznesa augstkolas arī, iekarojot tirgus, māca pēc Karamākslas principiem, kas, apgūti senajā Ķīnā 2000 gadus p.m.ē., šodien pie jaunajām tehnoloģijām izmantojami vēl efektīvāk biznesā, politikā un palīdz sasniegt ātrus un efektīvus rezultātus. Uz Karamākslas pricipiem bāzējas šodienas pasaules globalizācija, tostarp Obamas medicīnas reformas ASV..Cilvēkam, lai tas būtu cilvēks, jāmācās visu mūžu, kas no šiem priekiem un baudas atsakās, tas stagnē un nenovēršami iet bojā kā cilvēks.. palīdzēt kādam, ja viņš pats to nevēlas, nav iespējams.

  Katram sava saprašana. Man LRTT nav vajadzīgs, ja nav kopēju kopsaucēju, un arī neesmu kādam ko parādā. Nirnberga-2 tāpat nekad nebūs, pasaulei savas problēmas, bet emocionāli dzīvot ilūzijās nevienam nav liegts.

 6. Gudrais saka:

  lapsa ir okupantu dirsu laizītājs, līdz ar to nekādi nevar būt ‘mans cilvēks”,…bet slimajiem to nesaprast!!!

 7. Lauku onka saka:

  Dombrovskis notinās. Visticamāk tāda rīciba saistīta ar plānotu SC iekļaušanu valdībā.

  Ko noziedznieki grib paspēt lidz vēlēšanām sastrādāt? Kāpēc tāda steiga?
  Ja SC iekļaus valdībā, tad, goda vārds, jāsāk domāt, vai tā būda pati sabruka…

 8. Cīņa vēl nav galā saka:

  Lato Lapsa gan šad tad ir licis šaubīties, par rakstu galveno varoņu “nevainīgumu”, saprotams, no kurienes vēji pūta, bet lielākotie stie raksti ir gana neērti 4.maiju barotavas suķiem, lai necenstos viņu apklusināt! Viis notiek, pat brīnos, kā ēkistu kantoris nav noklapējis to bodi pietiek.com un pašu Lato nozūminājuši “bez pēdām”.

 9. twitter saka:

  Latvijas mafiozās sistēmas boss Aivars Borovkovs nemaz neslēpj savu ļauno prieku, ka ar esošiem kadriem valstī nemainīsies NEKAS.

  Twitter

  Aivars ‏@Borovkovs
  nezinu, varbūt nejauši, bet @sastregumstunda lieliski parādīja – ar šiem kadriem valstī nemainīsies NEKAS. Par to paldies.

  Aivars ‏@Borovkovs
  @Snowtales viss kārtībā. :) Katrs palīdzējām kā pratām un varējām. Katrs savā vietā.

 10. patiesība saka:

  Linardam Grantiņam pievienojas aizvien vairāk cilvēku. To var izlasīt ikviens, kas seko augstāka ranga ierēdņu un politiķu izteikumiem Latvijā.
  Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas vadītājs:
  Augsts korupcijas līmenis būvniecības nozarē, kā arī nozares pārstāvju iespējama saistība ar poliskajiem spēkiem
  Vides aizsardzības ministrs:
  Valstī tik liela naudas ietekme uz politiku, ka lai ar kādām sazvērestības teorijām cilvēks dzīvotu un lai kādus raidījumus svētdienu vakaros skatītos, tev vienmēr būs šoks tajā brīdī, kad tu saskaries ar realitāti…
  Tieslietu ministrs:
  Politiķi tiek ieceltu un atbrīvoti no amata pēc kriminālu grupējumu vēlmes
  Valsts kancelejas darbinieki:
  Saņēmām ārkārtīgi nopietnus draudus no ļoti ietekmīgas uzņēmēju grupas
  KAD NOTIKA MAFIJAS APVĒRSUMS LATVIJĀ?

 11. zīme saka:

  Vaira Vīķe-Freiberga:

  Kamēr valsts vara un tauta pati nenovērtēs to, kas mums bija dots,ar cieņu nereabilitēs viņas zināšanas, viedumu un spēju palīdzēt garīgi smalki atrisināt samilzušas problēmas, labas lietas Latvijā būs grūti realizēt. Es izvirzītu hipotēzi, ka pēdējās lielās traģēdijas ir brīdinājums no Dieva mums pašiem un tas skan šādi: celiet godā tos lielos, dzīvesgudros ļaudis, ko es Jums jau esmu devis, ne aizmirstiet un nonieciniet tos.

  —————-

  Vaira Vīķe Freiberga nerunā tautas labā; viņa runā savējo labā. Bet viņa intuitīvi jūt, ka Dievs tuvojas. Pārmaiņas viņa prasa, lai nosargātus sazagto un varu. Taču tās nav latviešu interesēs. Latviešu interesēs ir atbrīvoties no šīs bandītiskās komunistu varzas un atgūt nozagto.

 12. Vilnis saka:

  Usūrijas šamanis: Latvijas glābējs ir starp jums

  Pagājušā vasarā kādai Krievijas pētnieku grupai bija iespēja aprunāties ar vienu no Usūrijas šamaņiem vientuļniekiem. Viņam nav pat elektrības un nekādu sakaru ar civilizāciju. Visu mūžu viņš dzīvo atšķirti no sabiedrības dziļi Usūrijas mežos. Kad viens no sarunas dalībniekiem, kam radi dzīvo Latvijā, pajautāja, ko šis vecais vīrs var pateikt par Latviju, tad šamanis lūdza šo zemi parādīt uz kartes. Un, lūk, ko viņš teica.
  Pār šo mazo zemi pašlaik vēl valda tumši, nežēlīgi spēki no citām lielām zemēm. Vietējie valdnieki savā uzpūtībā un mantrausībā domā, ka viņi pārvalda šo zemi. Faktiski tas jau labu laiku tā nav, viņi ir ar aukliņām raustāmas lelles citu zemju vareno rokās. Vietējie valdnieki iznīcina un naudas nami izdzen cilvēkus no mājām uz citām zemēm. Naudas nami ir vainojami daudzu cilvēku nāvē un izputināšanā. Tauta ir apātijā un bezpalīdzības ilūzijā. Ir cilvēki, kuri vāc dokomentus un ierakstus ar runām par naudas namu un valdnieku nekrietnajiem darbiem, konkrētiem kalpiem. Šīs ziņas rūpīgi tiek slēptas citās zemēs. Drīz šīs mazās tautas pacietība lūzīs, un šīs savāktās ziņas izplatīsies pa visu pasauli, radot lavīnu. Vietējie valdnieki būs pārcentušies. Īstie zemes pārvaldītāji ātri atbrīvosies no valdniekiem un naudas namu kalpiem, visu vainu uzveļot viņiem. Šos cilvēkus sodīs kā cilvēki, tā Dievs vairākās paaudzēs.
  Šajā zemē ir cilvēks, kurš savas spējas ir pasaulei parādījis un viņš var šo zemi lēni, smagi atgriest normālā dzīvē. Lai viņš savu misiju spētu izpildīt, viņam jāatrod uzticami cilvēki, kas spētu palīdzēt. Dievs šos cilvēkus jau nolicis viņa tuvumā, taču tie neatrodas viņa galmā. Tam vīram pašam šie cilvēki jaierauga. Pašreizējā galmā ir maz tādu, uz kuriem kritiskā brīdī var paļauties.
  Šai tautai ir uzlikts liels pārbaudījums viņu mantrausības un nesaticības dēļ. Ceļi ir tikai divi, savstarpēji palīdzēt un atbalstīt vienam otru, neļaujot nevienai gaiši domājošai un darbīgai dvēselei nogrimt vai aiziet un daudz strādāt savas tautas labā katram, kas to var. Tad tautai izdosies sevi saglabāt un attīstīties. Vai turpināt pašreizējo ceļu, aiziet līdz lavīnai un izputēt pa visu pasauli. Pa kuru no šiem ceļiem iet, ir atkarīgs no pašiem šīs mazās zemes cilvēkiem .
  Centos iespējami precīzi tulkot, jo vecais vīrs runā īpatnējā krievu valodā.

  Dace Ābele no Zoltneriem

  Kaut ko līdzīgu minēja arī Finks, vai ne tā? Latviešu tautas eksistence uz doto brīdi ir apdraudēta kā vēl nekad agrāk, bet cik daudzi to APZINĀS?!!! Staigā ar pastalām un savos prātos ir izdomājuši, ka ir brīvi un neatkarīgi. Tad, kad tauta būs gatava, tad arī nāks šis vadonis par ko runā Usūrijas šamanis. Bet tas nenotiks ātrāk, iekams dzīvosim zaļā istabā ar uzkabinātām zaļām brillēm uz deguna un vainosim spoguļus, kad pašiem ģīmji ir šķībi.

 13. N.Māstrihts to Adm. saka:

  Kas attiecas uz L.Lapsu un tā rakstu.http://www.pietiek.com/raksti/viss_notiek

  L.Lapsa, un tie, kas pieraduši tikai rakstīt kā LRTT un patiesību atklāt sabiedrībai, to atklās ar daudz lielāku spēku, jo vairāk būs notikumu.

  Tie, kas pieraduši tikai komentēt, komentēs un anonīmi, jo tā ir ērtāk, anonimitāte neatšķiras no īstajiem personu identificējošiem vārdiem – vārda un uzvārda, IP adreses, kas viegli noskaidrojams. Neviens jau nelasa komentārus, bet tikai raksta… un nav vairs atšķirības – kas to raksta un cik patiesi – anonīma vai konkrēta persona, jo svarīgākais ir teksta saturs, kas kļūst pieejams citiem.

  Tie, kas pieraduši sevi piespiest nedomāt par nejēdzībām, ka tiek atklātas rakstos, pispiedīs sevi vēlreiz nedomāt – un nedomās.

  Jo tauta nav muļķe – tauta saprot, ka rakstītājiem maize jāpelna, komentētāji komentēs, jo tas ir interesanti, ja nav citu nodarbju un NEVIENS NEKO REALI NEDARĪS, LAI KAUT KO MAINĪTU, JO..TAUTA NAV MUĻĶE, TĀ SAPROT SKAIDRI, KO TĀ VAR IETEKMĒT UN KO NEVAR.
  TAUTA SAPROT, KA TĀ VAIRS neko NEVAR IETEKMĒT. Tai ir vienalga! Arī, ko raksta LRTT, L.Lapsa un Pietiek – jo tas ir šovs, ezotērika un izklaide un citam maizes darbs.

  Visticamāk, ka L.Lapsa pat nelasa šo un citus komentārus zem saviem rakstiem, jo viņam ir jāpieraksta savas domas..lai varētu no tām atbrīvoties..ha-ha..ha..

  Pēdējie paliks smējēji..

  Admins
  Es Tevi varu sarūktināt, ja runā, ka komentārus neviens nelasa.
  Es varu ASV statistikas programmā redzēt, to, ko nevar redzēt parastajā statistikā. Atkārtotos lasītājus, kas to vien gaida, lai izlasītu komentārus. Tieši šinī brīdi ir 16 lasītāji, no kuriem 71% ir atkārtoti ienākošie(ar zaļo krāsu marķētie), kuri kāri lasa ierakstītos komenārus. Atkārtotie lasītāji vairs neskaitās statistikā. Ja pa dienu LRTT vietni apmeklē 700- 900 lasītāju,neskaitot atkārtotos, tad DP un pasaaules varenajiem ir par ko uztraukties. Jo šo VIETNI tulko visi lielie pasaules DD. Tātad, ja Tu raksti labi argumentētu komentāru, tu veic svētīgu darbu. Ja Tu gribi noriet tos, kas mazliet kaut ko dara latviešu labā, Tu netiksi apstiprināts, jo tas ir izdevīgi mūsu ienaidniekam. Lasi nākošo rakstu, būs tieši par šo tēmu.

 14. burvis saka:

  Pār Latviju pašlaik vēl valda tumši, nežēlīgi spēki no citām lielām zemēm. Vietējie valdnieki savā uzpūtībā un mantrausībā domā, ka viņi pārvalda šo zemi. Faktiski tas jau labu laiku tā nav, viņi ir ar aukliņām raustāmas lelles citu zemju vareno rokās. Vietējie valdnieki iznīcina un naudas nami izdzen cilvēkus no mājām uz citām zemēm. Naudas nami ir vainojami daudzu cilvēku nāvē un izputināšanā. Tauta ir apātījā un bezpalīdzības ilūzijā. Ir cilvēki, kuri vāc dokomentus un ierakstus ar runām par naudas namu un valdnieku nekrietnajiem darbiem, konkrētiem kalpiem. Šīs ziņas rūpīgi tiek slēptas citās zemēs. Drīz šīs mazās tautas pacietība lūzīs, un šīs savāktās ziņas izplatīsies pa visu pasauli, radot lavīnu. Vietējie valdnieki būs pārcentušies. Īstie zemes pārvaldītāji ātri atbrīvosies no valdniekiem un naudas namu kalpiem, visu vainu uzveļot viņiem. Šos cilvēkus sodīs kā cilvēki, tā Dievs vairākās paaudzēs. Viņus vajās kā trakus suņus gan savā zemē, gan ārpus tās.

  Šajā zemē ir cilvēks, kurš savas spējas ir pasaulei parādījis un viņš var šo zemi lēni, smagi atgriest normālā dzīvē. Lai viņš savu misiju spētu izpildīt, viņam jāatrod uzticami cilvēki, kas spētu palīdzēt. Dievs šos cilvēkus jau nolicis viņa tuvumā, taču tie neatrodas viņa galmā. Tam vīram pašam šie cilvēki jaierauga. Pašreizējā galmā ir maz tādu, uz kuriem kritiskā brīdī var paļauties.

  Šai tautai ir uzlikts liels pārbaudījums viņu mantrausības un nesaticības dēļ. Ceļi ir tikai divi, savstarpēji palīdzēt un atbalstīt vienam otru, neļaujot nevienai gaiši domājošai un darbīgai dvēselei nogrimt vai aiziet un daudz strādāt savas tautas labā katram, kas to var. Tad tautai izdosies sevi saglabāt un attīstīties. Vai turpināt pašreizējo ceļu, aiziet līdz lavīnai un izputēt pa visu pasauli. Pa kuru no šiem ceļiem iet, ir atkarīgs no pašiem šīs mazās zemes cilvēkiem .

 15. N.Māstrihts to Adm. saka:

  Ticu, interesējas Krievijas “Maigā roka”, pēta noskaņojumu, bet VL kritizēšu, ja vēlēšos un uzskatīšu par pamatotu, nevienu nekritizēju bez argumenta.Uz mani aizliegumi neiedarbojas. Varu iztikt bez LRTT.

  Vai Burvis ir Dievs, ja “zina”, kādēļ ir tā un ne citādi? Drīzāk ir tā, ka komunisti mantojuši varu un savu morāli izmanto labumu raušanai uz latviešu tautas rēķina. Šie komunisti varas posteņos arī ir sodība latviešu tautai, kura nedomā pati, bet vēlēšanās vēl, skatoties uz frizūrām, ieklausoties maldinošos melos.. nenoticot sev..kā sodība par to, ka nespēja nokratīt okupācijas un komunistu važas pa īstam..

 16. N.Māstrihts to Adm. saka:

  Kas attiecas uz Lapsu un PIeTIEK, daudziem rodas aizdomas, kāpēc PIETIEK neko nepublicē pret Ušakovu un SC Zolitūdes sakarā?

  Admins
  PIETIEK ir komunistu radīts “elements”, kura uzdevums ir gāzt šo sistēmu, lai nomainītu ar krievisko.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.