Viņi, šie sātanisti, ielien visur, pat tavā Dvēselē

Anonīms

Iesniegts 20.07.2016 at 22.33

http://fronte.lv/2016/06/pasaules-jaunas-kartibas-grozo izlasi.un ka sacit jasaka,pratin nac majas!!!

A.

Iesniegts 18.07.2016 at 18.09

Gribētu ko iebilst par 16. jūlija Ziņojumu. Neesmu nekāda juriste, bet man ir bažas par vārdiem “apturēt LR suverenitāti”. Ja adresāts šo Ziņojumu pārsūta uz Latviju, vai šos vārdus nevar tulkot kā vēršanos pret valsts varu un Satversmi? Ir lasīts par jaunajiem krimināllikumiem, kas draud ar gadiem…
Varbūt tieši šos vārdus var izņemt. (piedodiet par iejaukšanos, varbūt es kaut ko nesaprotu)

Šeit sacītais priekš daudziem jau nebūs nekas jauns, bet tas mūžīgi ir jāatkārto un jāpapildina, jo viņi, šie sātaniskie latviešu tautas bendes, tev tūkstošreiz dienā melo, līdz ar to palīdzot tev pašam iznīcināt savu Dvēseli.

Zaļš, tautastribunals.euVarētu jau pilnībā ignorēt šos komentārus, vienkārši tos neapstiprināt, tāpat arī kāda Daugavpils parazīta, krāpnieka un DP okšķera A. Gedroica rakstītos. Bet ar tāda Gedroica(Latgales latviski runājošs godmaņtipa krievžīds) komentāru publicēšanu(protams, tikai mazu daļu, jo viņš jau nesamierinās tikai ar vienu komentāru katram rakstam) mēs nonākam arī pie pārējiem mūsu tautas viltus patriotiem. Viņš taču tiek goda vietā turēts pie Aivara Gardas, jo regulāri tiek publicēts DDD laikrakstā.

Aivars Garda ir Dzīvās Ētikas sekotājs, kurā kā mesija ir nosaukts Vladimisrs Iļjičs Ļeņins. Tātad, visīstākā sātanisma, bet laicīgā valodā runājot, cionisma sludinātāji- mūsu tautas slepkavas. Kaut gan savos rakstos uzstājas par visu latvisko. Ar DDD palīdzību cionisti Latvijā identificē nacionāli domājošos latviešus, lai pēc tam tos izolētu vai pat likvidētu. Aivars Garda, Liene Apine un Līga Muzikante(šai trijotnei ir žīdiski un arī komunistiska izcelsme) ir vieni no liekulīgākajiem un melīgākajiem cilvēkiem, kādi vien man personīgi ir bijuši pazīstami. Divas latviskas izcelsmes sievietes Ilze Liepa un Līga Krieviņa no viņiem aizgāja, jo latviešu ”gēnam” nav pa ceļam ar šiem sātaniskajiem izdzimumiem.

Jau iepriekšējā rakstā minēju, ka latviskās izcelsmes eksperte Šarlote Bērziņa atteicās veikt noziedzīgu ekspertīzi par LRTT i- vietnē publicētajiem rakstiem, kuru autors ir Helsinki- 86 dibinātājs, bet divi nelatviskie “elementi” to veica ar neiedomājamu centību ! Pat tā “noekspertīzēja”, ka: L. Grantiņš sludinot nacistisku ideoloģiju un vēlas varmācīgi gāzt pastāvošo valdību !

Otrs Daugavpils krievžīda draugs ir radio MERKURS “Gaismas pils” vadītājs(krievžīds un latviešu nīdējs līdz kaula smadzenēm) Juris Lapinskis. Vairāk par šī latviski runājoša krievžīda varoņdarbiem ir aprakstīts šeit:   http://tautastribunals.eu/?p=16904

Ir arī vēl trešais viņa draugs-“īstenais letiņš” Leonards Inkins. Inkins arī nav nekāds latvietis, jo aktīvi, pat abstraktā veidā, piedalās šodienas Latvijā valdošās cionistiskās kliķes, “demokrātijas” teātri. Visi trīs ir aktīvi LRTT & Helsinki- 86 apkarotāji. Lapinskis un Garda aktīvi piedalījās LRTT & H- 86 dalībnieku provocēšanā un iebaidīšanā- L. Grantiņa nomelnošanā.

Mana šodienas Krimināllieta ir faktiski Inkina inscenēta, protams, cionistiskās Latvānijas DP uzdevumā, kaut gan viņš apgalvo pretējo.

Rakstu, kuru es kādreiz ievietoju šajā i- vietnē viņa aizstāvībai, viņš apgrieza kājām gaisā, mani piedēvējot cionistiem. Lūk, šī ir tā publikācija, kur es prasu Izraēlas vēstnieci paskaidrot, ko nozīmē Padomju žīdu katķisms, http://tautastribunals.eu/?p=9125 ,bet Inkins mani nodēvē par sadarboni ar Izraēlu ! Praktiski, es tieku uzskatīts par cionistu. Tas viss tiek darīts ar lielu, lielu centību. Pie katras mazākās vai lielākās izdevības, lai latviešu tautai tiktu zemapziņā iepotēts, ka es darbojos kaut kādu svešu spēku labā.

To pašu pasaka http://ltf.tukums.lv/?p=703 arī dižais latvju patriots Valdis Šteins(Navigators), kurš īstenībā ir pieskaitāms latviešu tautas Atmodas kapracim, jo bija tas, kurš “uztrieca uz klintīm” divus lielus veidojumus- Tautas fronti un Pilsoņu kongresu. Mazs citāts no šī “zinātnieka” murgojuma:Helsinkiešiem bija ļoti labi pirmie dokumenti, nezinu, kurš tos bija rakstījis. Tos es ļoti augsti novērtēju un popularizēju, bet, kad vajadzēja sākt kopīgi strādāt, kad vajadzēja reāli kaut ko darīt, kad vajadzēja programmu izstrādāt, dokumentus rakstīt, tad visi bija pazuduši. Man radās pārliecība, ka tos pirmos dokumentus kāds cits ir viņu vārdā izstrādājis, jo starp viņiem es neredzēju nevienu, kurš varētu spēt tādus, tik drosmīgus dokumentus uzrakstīt.“

Viņš, kā VDK darbinieks, ļoti labi zināja, kurš un kad šos dokumentus ir sarakstījis, bet šo sātanistu uzdevums ir dezinformēt latviešu tautu, visus sasniegumus pierakstīt “izredzētajiem”.

Ja V. Šteins būtu tas, par ko viņš uzdodas, tad viņš man šodien pievienotos un parakstītu, nu kaut vai pēdējo aicinājumu ANO un ES, bet nāves klusums no viņa puses… .

Šos murgu melus turpināja vēl viens “latvju patriots” Juris Rubenis, paziņojot, ka visus H- 86 dokumentus sarakstījis viņš vienīgais !

Diez vai pats Sātans atļautos tik brutāli melot, kā cionistu pārstāvis J. Rubenis: https://www.youtube.com/watch?v=DkBfJEyqw84

Par šiem krievžīdiskajiem “krieviem” ir pareizi uzrakstījis Oļģerts Ziļickis  “Kāpēc viņi rēc ?” un Ļevs Tolstojs savā grāmatā “Hadži Murats”: http://tautastribunals.eu/?p=27326

Ļevs-Tolstojs-L.-Grantiņš-Bitenieks-BarissUlmanis1Valdis Šteins, Aivars Garda, Juris Lapinskis un Leonards Inkins(ir arī vēl daudzi citi “patrioti” no šīs šlakas, ieskaitot Daugavpils viepli Gedroicu) ir visīstākie krievžīdiskās impērijas ģenētiskie mutanti- mūsu tautas lāsts !

Raksta sākumā ieliktie komentāri bija par iemeslu šim rakstam, jo abi, praktiski ir latviešu tautas panākumu un darbību noliedzoši, protams, pietiekoši abstraktā veidā. Viens “mīlīgi glaimojošā” veidā liek izņemt no ziņojuma pašu galveno frāzi, bet otrs norāda uz to, ka velti censties, jo viss pasaulē jau “nokārtots” un ir veltīgi pretī spirināties.

Lūk, tā šie cionistu noziedznieki cenšas pat ielīst tavā Dvēselē… !

Reiz jau bija tāds gadījums, kad pēc mistiskas(vairāku dienu) LRTT biedra Edgara Dambīša pazušanas, viņš man pēc uzrašanās pavēlošā toni lika svītrot no paziņojuma, kas bija domāts starptautiskajām iestādēm, arī pašu galveno teikumu. Vēlāk man kāds atsūtīja foto, kur E. Dambītis draudzīgi diskutē ar mūsu tautas slepkavu Aivaru Borovkovu… . Lūk, tā tiek lietas kārtotas krievžīdu- komunistu un čekistu pārvaldītajā Latvānijā !

Garda, Lapinskis, Šteins un Inkins uzkrītoši brutālā veidā stāsta par “izredzēto” visuresamību, tā radot latviešos mazvērtības un baiļu kompleksu.

Īstenība jau pats Valdis Šteins un Līga Muzikante raksta http://fronte.lv/2016/06/pasaules-jaunas-kartibas-grozos/ beigās sevi pilnībā atmasko, viens uzdodot jautājumu, bet otrs atbildot:DDD: Kādēļ cilvēki lielākoties tic un pakļaujas visādām “Agendām”?

Valdis Šteins: Ārkārtīgi svarīgs ierocis Pasaules pārvaldnieku rokās ir bailes. Tiek radīta baiļu situācija, lai tu baidītos. Tāpēc tiek veidota vesela māņticības, stereotipu sistēma, jo svarīgi, lai cilvēks baidītos – no valsts, no pašvaldības, no policijas… – lai tu baidītos, baidītos un baidītos. Un, jo vairāk baidīsies, jo tev būs mazāk zināšanu.”

Šteins-LapinskisGarda-Apine-SaeimaLūk, vai tad Garda, Lapinskis, Šteins un Inkins uzkrītoši brutālā veidā stāstot par “izredzēto” visuresamību tādā veidā nav tie baiļu radītāji ?

Tas pats ļaunākais, ka šiem sātanistiem notic ne mazāk kā 80% latviešu… . Un notic tāpēc tādiem “šteiniem, gardām, inkiniem u.c. lapinskiem”, ka viņi lielās devās, vismelnākajiem meliem, pievieno patiesību. Nu kaut vai šis idiotiskais cionistu- sātanistu izstrādātas paņēmiens: “Nu Grantiņš jau runā daudz patiesības… .”

Praktiski tiek pasacīts, ka meloju, jo patiesība ir vai nu nav.

Bet, nu kā jau tas ir pieņemts “pareizi domājošajiem un izredzētajiem”, nekad netiek pieminēts konkrētais melu gadījums ?

Jā tāds būtu, tad tiktu izbazūnēts pa visu pasauli !

Tātad, tādu nav !

Redzi, latviet, cik vienkārši uz plika, bet spīdoša “āķa” tu uzķeries un līdz ar to palīdzi šiem sātaniskajiem izdzimumiem iznīcināt pats savu tautu, bet pašā dziļākajā būtībā savus bērnus un viņu nākotni !

Arī klusēšana viņiem palīdz, jo tu viekārši paliec par paklausīgu lopu… .

Neviens jau viņiem neuzdod pavisam vienkāršu jautājumu: kāpēc viņu “teorija” nedarbojas pie igauņiem, lietuviešiem somiem… ?

Vienkārši, tāpēc, ka šeit pieminētie ir meļi- krievžīdu aģenti. Igauņu un Lietuviešu Zemessardzes vienkārši viņus likvidēja- apšava visus šo krievžīdu bandītus- asinssuņus. Latvieši arī to gribēja darīt, bet iejaucās MOSSAD ar savie aģentiem: maizīšiem, kristovskiem u. c. kolaborantiem, kuri “tiesiskuma vārdā” pārtrauca Tiesiskuma atjaunošanu mūsu Dzimtenē… .

Latviet, bet gan jau, gan jau katrs saņems savu un tas būs biesmīgi, jo Dieva sods, protams, tas tiks veikts ar cilvēku rokām, būs šausmīgs.

Kad vairs nebūs ko zagt, tad viņi sāks viens otram rīkli griezt… .

L. Grantiņš   22.07.16

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.