Bez noziedzīgiem “ekspertiem” 4. maija kliķe nepastāvētu

Vai nav šizofrēnisks absurds no šo okupantu un kolaboracionistu puses, ka piespiedu kārtā tiku padzīts no Latvijas, bet tagad viņi ar visiem iespējamiem un pat noziedzīgiem līdzekļiem mani grib dabūt atpakaļ un tiesāt !

Un ne jau tikai par tagadējiem “noziegumiem”, kurus esmu veicis klaidā dzīvojot, bet arī par Helsinki – 86 dibināšanu un 14. jūnija demonstrācijas organizēšanu, jo to laika dokumenti pielikti klāt apsūdzībai.

Ievietotajā dokumentā redzama Izraēlas vīza.

Uz Izraēlu izraidīja visus nevēlamos elementus, kurus vēl nebija paguvuši noslepkavot.

Zaļš, tautastribunals.euIzraēla.Godmanis.LRTT.Grantiņš.LatvijaTurpinājums rakstam: “Viņu vārdi un noziegumi jāzin !”

Eksperte Ilona Kronberga ir ļoti centusies iztapt okupācijas režīma ielikteņiem- komunistiskajiem noziedzniekiem.

Ja “eksperts” Treļis(Ēriks Treļs) savu ekspertīzes samazgu spaini uz L. Grantiņu bija izgāzis 20 lpp. garumā, tad mūsu Iloniņa to ir veikusi uz veselām 49 lpp. Tā teikt, drošs paliek nedrošs: jo vairāk, jo labāk, un jo dziļāk, jo mīļāk !!! Tā esot ausī čukstējušas tautas nodevējam, latviski labi runājošajam krievžīdam Godmanim viņa abas “matraces”, Sandra Kalniete un Elita Veidemane, kuras šodien ir labi un pārticīgi iekārtotas. Šodien godāti tiek izvirtuļi un nodevēji… .

Šajā video Godmanis pats sevi nodod, sakot, ka viņš domā krieviski(krievžīdiski). https://www.youtube.com/watch?v=SboB23PfLro Būtu smieklīgi un pat noziedzīgi domāt, ka šis hazār- žīds rūpēsies par Latvijas un latviešu tautas labklājību. Viņš prot tikai zagt un slepkavot, slēpjoties zem LR DP izkārtnes.

Man(L. Grantiņam) kāds Godmaņa kaimiņš reiz sacīja: “Ja Ivariņa tēvam Teodoram vēl bija kāda kripatiņa latviešu asinis, tad Ivariņam tādu nav vairs nemaz !”

Kad “Suņu būdas” fīrers A. Kaimiņš uzdeva Godmanim jautājumu: “Vai tu esi ebrejs ?” Viņš atbildēja pareizi, ka neesot ebrejs. Protams, ka viņš nav ebrejs, viņš ir latviski runājošs, bet krieviski domājošs hazār- žīds(aškenāzī, tātad- krievžīds), kuram nav nekāds sakars ar semītiskas izcelsmes ebrejiem.

Cik uzkrītoši šie vēsturiskie bandītvalsts- Hazārijas klaidoņi sevi pat ar varu piespiež latviešus saukt viņus par ebrejiem, lai varētu veikt noziegumus holokausta aizsegā !!!

Viss I. Kronbergas “ekspertojums” norāda uz to, ka Latvijas Republikas okupācija ir bijusi likumīga un pat nepieciešama. Nekur netiek pieminēts, kāda iemesla pēc ir radīts Latvijas Republikas tautas tribunāls ? Tiek pilnīgi absurdā un nesakarīgā veidā izdarīti secinājumi. Tikai tādu noziedzīgu, glumu un garīgi smirdīgu “ekspertu” dēļ var pastāvēt šī noziedznieku banda, kas šodien iznīcina mūsu tautu un valsti.

Vai par to pirms sešiem gadiem nerunāja A. Grūtups: http://www.tvnet.lv/online_tv/4589-lzk_viesos_andris_grutups

Mana, uz 500 lpp. “treknā” krimināllieta, būs par apsūdzības pamatu 4. maija kliķei un šiem  “ekspertiem” starptautiskajā Tribunālā Hāgā.

Kāda mūžsenā atziņa skan: “Dots devējam atdosies !”

Ilona Kronberga.LRTT

FOTO: Un kā, Iloniņ, ir ar jūsu nacionālo izcelsmi ? Vai tomēr nav jūsos kas aziātisks ? Vai jums ir morālas tiesības veikt “ekspertīzes” par tiem, kuri nepieder jūsu ģenētiskajai tuvībai ? Piemērs: Vai nebūtu absurdi, ja gurķis runātu par burkāna īpašībām un pasaules uztveri ? Kas jums ir devis tiesības “ekspertīzēt” par latviešiem ? Esperts Treļs jau arī nav latviskas izcelsmes ! Ja es paskatos uz uzvārdiem, kuri saistīti ar manu lietu, tad rodas tāda dīvaina sajūta… , M. Aukstikalnis, V. Ivonauska, M. Dolgova, G. Lorencs. A. Saveļjevs, R. Poļaks, A. Voino, K. Kraveca, Iluta Saulīte… . Latviete Šarlote Bērziņa atteicās piedalīties šajā noziegumā…. bet jums, kā redzams, šī nodarbošānās ir īsta medusmaize !

Minēšu tikai vienu ļoti būtisku, prātam neaptveramu melīgu I. Kronbergas secinājumu, kur es rakstu par Baigo gadu. Spriež Kronberga: “No autora apgalvojumiem, latviešu tautībai piederīgs lasītājs var saprast, ka autora rīcībā ir informācija, atsauces uz kuru viņš gan nesniedz, nedz norāda uz tās iegūšanas citiem veidiem vai avotiem, kuras rezultātā autors ir izdarījis secinājumu, ka krievu un ebreju tautai piederīgie ir vērsušies pret latviešu tautības cilvēkiem ar mērķi tos iznīcināt. Šāds apgalvojums lasītājam var izraisīt nepatiku, dusmas, aizvainojumu un naidu pret krievu un ebreju tautai piederīgajiem. Ebreju un krievu tautības cilvēkiem(ieklausies, latviet, šajā formulējumā; ebreju un krievu tautības cilvēku ! ja tas jāuzsver, ka tas domāts uz cilvēkiem, tad jāsaprot, ka var būt arī ebreju un krievu tautības zvēri, lopi vai kas līdzīgs !), kuri iepazīstas ar šādas publikācijas saturu, var rasties priekšstats, ka pastāv tādi latviešu tautības cilvēki, kuri izplata objektīvos faktos nepamatotu informāciju par ebreju un krievu tautības cilvēkiem, draud viņus iznīcināt, neuzskatot tos par cilvēkiem un noliedzot viņu tiesības dzīvot, tādejādi ebreju un krievu tautības cilvēki var izjust bailes, dusmas un naidu pret latviešu tautai piederīgajiem.”

Šī nožēlojamā radība secina, ka autors, lūk, nesniedzot atsauces !!!

Par ko nesniedz atsauces ?

Vai par Baigo gadu un līķu kaudzēm, par ko ir izdotas neskaitāmas grāmatas un pilns internets ???

Viss ir sacīts(ekspertīzēts) staļinisma stilā: “Cilvēks ir, pantu atradīsim !”

Tāda, lūk, ir krievžīdiskā okupantu loģika visā savā spožumā !

Okupācija bija, bet okupanti nav !!!

Nošautu latviešu līķu kaudzes bija, bet šāvēji nav !!!

Deportētie bija bet deportētāji nav !!!

Un tie ārprāta meli par ebrejiem !!!

Es nekad nevienu ebreju neesmu apvainojis, jo tādi Latvijā nekad nav bijuši un arī nav ! Ebrejs ir semītiskas izcelsmes ! Es esmu nevis apvainojis, bet korekti norādījis, ka Latviju okupēja PSRS un latviešus šāva- iznīcināja okupanti krievžīdi, kuri ir tjurkiskas izcelsmes un dēvēti par žīdiem tiek savas reliģijas dēļ !!!

Latvijā nav krievu un žīdu “tautības cilvēki“, bet ir ruskojazičnije okupanti, kuri atrodas Latvijā nelikumīgi !!!

Es arī cilvēks vien esmu un emocijas man nav svešās. Nekad nevienam ļaunu neesmu nedz darījis, nedz arī vēlējis. Vienmēr esmu centies palīdzēt un uz maksu neesmu orientējies. Esmu visu mūžu godīgi strādājis un ne santīmu neesmu nozadzis ! Ļauno neieredzu līdz sirds dziļumiem un tāpēc saku uz šo nelieti Kronbergu: “Kaut tu civilizācijas samazga aizrītos ar savām sātaniskajām nodevības gļotām ! Tu, ar saviem darba devējiem, saņemsi visu, ko viens nodevējs ir pelnījis !”

Šajā sakarā es gribu pieminēt otru eksperti- Šarloti Bērziņu, kura pirmajā apsūdzībā tika pieminēta, bet kā izrādās, tad atteikusies veikt šo noziedzīgo pasūtījumu. Bet neskatoties uz to, viņa figurē manā apsūdzībā un tāpēc tika šajā vietnē pieminēta nelāgā gaismā. LRTT izsaka nožēlu, ka Šarlote Bērziņa pateicības vietā saņēmusi neslavu, bet vēsturiski garākā laika posmā viņa tiks vaļā no šī apvainojuma. Izdzēst no šīs i- vietnes es viņu nevaru, jo tad zudīs kāds ļoti svarīgs apsūdzības posms apsūdzībā pret valdošās kliķes noziegumiem, kurus tā veikusi pret latviešu tautu un cilvēci.

LRTT pateicas Šarlotei Bērziņai, ka viņa nepiekrita veikt šo noziedzīgo “ekspertīzi”. Tā ir tomēr sava veida drosme, ja mēs zinām, ka šodien Latvijā valda Šustina pēcnācēji, pasaules vēsturē lielākie noziedznieki. Nobeigumā tiek pielikts ”interesants” dokuments, kas sevī slēpj draudus- iedarbojas biedējoši uz cilvēka apziņu. Ar sarkanu pasvītrota noziedzīgā- baiļu izraisošā frāze. Uz šāda veida “trikiem” balstās cionistu kontrolētā demokrātija. Tāpēc Svētīgs Tas, kurš ir spējīgs pārvarēt šo slēpto teroru un nepiedalīties noziegumā.

Brīdina !!! par atteikšanos !!! izdarīt ekspertīzi…!!!

Šarlote Bērziņa. Grantiņš.LRTT20.07.16    LRTT

You may also like...

8 komentāru

 1. Valdis Freimantāls saka:

  Protams, ka bez sarkano baronu atbalstītājiem paši komunisti un čekisti nenoturētos pie VARAS!

  Protams, ka KRIMINĀLNOZIEDZNIEKU atbalstīšana ir jāizgaismo!

  Protams, ka ekspertīzes veicēji nes atbildību par sava slēdziena pareizību un pamatotību.

  Protams, ka ekspertīze ir nelikumīga, amorāla un NOZIEDZĪGA – tieši apsūdzoša komunistu un čekistu patvaļu Latvijā, uzkrītoša liecība par represīvas, nedemokrātiskas valsts varas esamību 2016. gada Latvijā.

  Protams, ka Latvijas Goda Tiesas lēmums ir uzskatīt ekspertīzes slēdzienu par sevišķi bīstamu Latvijas tautai, nepamatotu un spēkā neesošu no parakstīšanas brīža.

  Vēršu uzmanību nepieciešamībai dokumentāli fiksēt notikumu attīstību komunistu un čekistu pārvaldītajā Latvijā, lai Nirnbergas 2 starptautiskajā tiesas procesā figurētu Latvijas Goda Tiesas lēmums.

  Rīgas Latviešu Biedrības prettiesiskā, N O Z I E D Z Ī G Ā, varmācīgā likvidācija 1993.gada 18.februāra naktī pārtrauca cilvēktiesību aizstāvības grupas Helsinki 86 pilnvērtīgo darbību Bērnu un Kultūras Aizstāvības Komisijā, kuru es nodibināju un vadīju likumīgi atjaunotajā Rīgas Latviešu Biedrībā.

  Lai kā komunisti un čekisti necenstos iznīdēt un D I S K R E D I T Ē T cilvēktiesību aizstāvības grupas HELSINKI 86 darbību Latvijā – latviešu ģimeņu tiesību aizstāvības kustība vairs nav apturama.

  ANO pamatiedzīvotāju tiesību deklarācija jau no 2007.gada latviešiem to garantē! (Visiem, visiem, visiem to izdrukāt un turēt pie sienas redzamā vietā – goda vietā! Ka ari Eiropas Savienības sociālo hartu.)

  Dievs Svētī Latviju!

 2. john saka:

  Spriežot pēc mongoliskā viepļa, viņa cieš no deģenerācijas vairākās paaudzēs, vai arī viņas mammītei bija intīmas attiecības ar mongoli.

 3. Pilsonis saka:

  Vakar noskatījos pa LTV7 “Melu laboratorijas” atkārtojumu… Interesanti bija atsvaidzināt atmiņu, it īpaši, kā “savējie” ignorē L.Grantiņa k-gu…
  .
  .
  .
  Admins
  Tāpēc jau arī šī “Melu laboratorija” ir radīta, lai viltotu vēsturi un visu latvisko, un latviešus ignorētu, bet diez vai tas izdosies. Gala rezultāta visi saņems nopelnīto… .
  Tas ir prātam neaptverams, visi tie, kuri tur runā par saviem “varoņdarbiem”, bija manis radīti un vadīti… . Nu jā, laikam jau tai lielajā “laika steigā” tādi sīkumi aizmirstas… .

 4. Latvijas patriots saka:

  Republikāņu partijas kandidāts ASV prezidenta amatam Donalds Tramps paziņojis, ka ASV viņa vadībā varētu neaizsargāt dažas NATO dalībvalstis Krievijas uzbrukuma gadījumā, ja vien «šīs valstis izpilda savas saistības pret mums». Atgādināsim, ka Latvija savas saistības pret NATO nav izpildījusi un nemaz negrasās to darīt ātrāk par 2018.gadu.

  ——————————————

  Ne jau Latvija un latvieši nepilda saistības, bet gan pie varas palikušie latviešus apzagušie komunisti un viņu bērniņi. Viņi slēpj arī čekas maisu saturu:
  1) okupācija bija, bet okupanti nav;
  2) nošautu latviešu līķu kaudzes bija, bet šāvēji nav;
  3) deportētie bija bet deportētāji nav.
  Vajadzīgs demokrātisko valsts starptautisks spiediens, lai Latvijā atjaunotu patiesu tiesiskumu un latviešu tauta atgūtu visu, kas tai nozagts.

 5. Endijs saka:

  Pārdomas par safabricēto procesu: šo visu varētu nodēvēt par maniaka Rogoļova sindromu, kad noziedznieks meklē pats sevi, tā izvairoties no taisnas tiesas (kā video norādīja A.Grūtups.)

 6. Arnis saka:

  Vai attēlā redzamais krokodails ir ilončiks?

 7. Valdis Freimantāls saka:

  Rogoļevieši rullē!

  Endijs ģeniāli pateica!
  .
  .
  .
  Admins
  Endijs pateica pareizi.
  Kāmēr mēs baidīsimies no šiem kroplajiem cionistu- komunistu padibenēm, tikmēr viņi turpinās mūs slepkavot un apzagt… . Visi šie okupācijas padibenes-suharenki, kargini, krasovicki,….. Latvijā ir nelikumīgi- prettiesiski. Tik pat nelikumīgi ir, ka tādas zālītes, peteri, vīķes un bēziņi, kuri devuši zvērestu cionistu radītajai kompartijai, ir uz brīvām kājām !!! Okupanti un kolaboracionisti šodien ir saauguši kopā kā cimds ar roku !!!

 8. Miervaldis saka:

  Tā nav nekāda loģika, bet salti meli lai žīdi paliktu siltajās vietiņās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *