R. Bruners. Par pilsonību

Sāku rakstīt atbildi Valda komentāram.

Pilsonības tēma ir sāpīga, un savu viedokli pamatojot iznāk vesels raksts.

R. Bruners. Par pilsonību

Pirmkārt, Rīgas mēra rīcības brīvību ar galvaspilsētas resursiem nosaka viņa piederība Krievijas specdienestiem, par ko liecina vairākas pazīmes un pat dokumenti, ja nemaldos. Tam nav nekāda sakara ar naturalizāciju. Par to atbildību nes tās LR iestādes, kuras viņiem nodrošina „оперативный простор“, vai latviski sakot, „dari ko gribi“.

Otrkārt, Jums ir pilnīga taisnība, kad rakstiet par Pilsoņu kongresa lēmumiem attiecībā uz pilsonības piešķiršanu. Diemžēl dabā ir pilnīgi savādāk, un man personiski tas nepatīk. Tomēr, ar kādiem līdzekļiem Jūs panāktu okupētas teritorijas statusa piešķiršanu Latvijai un miljona migrantu deportāciju ? Kurš to reāli veiktu? Vai starptautiskajām organizācijām būtu jāpieņem par to lēmums, un jāieved ANO vai citi spēki ? Zilajām kaskām tad būtu jārauj ārā no mājām ģimenes TV kameru priekšā, jāsēdina transportā un jāved uz Krieviju ?

Atvēru Pilsoņu kongresa vietni un izlasīju Edgara Alkšņa runu http://www.pilsonis.lv/component/content/article/1-galvena/72-latvijas-komitejas-prieksdtja-edgara-alka-runa-pilsou-kongresa-svingaj-sd-2018-gada-18-novembr . Secinājumiem, kas izdarīti balstoties uz faktu analīzi, ir jāpiekrīt. Proti, starptautiskajām organizācijām un Eiropas valstīm nenāk prātā atbalstīt pilsonības situācijas atjaunošanu, kāda tā bija pirms okupācijas.

Mana dzīves pieredze liek man lūkoties uz notiekošo no cita skatpunkta. Studēju Maskavas universitātē laikā, kad nomainījās trīs PSKP ģenerālsekretāri – Brežņevs, Čerņenko, Andropovs. Tā bija varas aprindām tuva vide, manā grupā bija pat viens puisis no Andropova „anturāžas“. Runāts tika dažādi, un kaut kāds priekšstats par notiekošo radās. Varu apgalvot, ka perestroikas autors bija Andropovs, kurš vienojās ar rietumu „žīdmasoniem“ par PSRS likvidēšanu, īpašumu un resursu nodošanu bij. PSRS nomenklatūrai, attiecīgo komercstruktūru atzīšanu rietumos, ielaišanu biržās un tamlīdzīgi.

Vienīgi Andropovs bija tāda mēroga personība, kas spēja apvienot partijas, čekas un kriminālās nomenklatūras intereses. Kad pie varas nāca sīkais karjerists Gorbačovs, galdiņu pagrūda tā, lai saliktās bumbiņas sakrīt bedrītēs. Gorbačovs nesaprata kas notiek. Droši vien viņam teica, ka tā vajag, un nelga muldēja savu „процесс пошел, товарищи“. Tomēr ne Raisa, ne Eduards viņam nepaskaidroja, kas notiek. Kāpēc nē, nav zināms. Raisa jau sen mirusi, bet Eduards pārgājis pareizticībā pūderē smadzenes gojiem no sava YouTube kanāla.

Kas no tā visa iznāca, mēs pilnībā nojaušam tikai tagad, kad komunistu vadībā Krievijā sākas protesti pret „kapitālistu“ varas neprātu. Rodas iespaids, ka Andropova vienošanās ir bijušas noslēgtas uz laiku, un visi piekrīt Krievijas autoritātei pār bij. PSRS republikām, un (iespējams arī) Austrumeiropas valstīm. Krievijā jēdziens „demokrātija“ kļūst gandrīz vai par lamuvārdu, lietderīgu uzņēmējdarbību iznīcina, pārvaldi pārvērš absurdā, bet tiesību aizsardzību – laupīšanā. Internetā atrodami materiāli par komunistu daudzināto operāciju „Fēnikss“. Būtība ir tā, ka tautu jāpazemo līdz tādam ārprātam, lai cilvēki nāk pie komunistiem uz ceļiem un lūdz atjaunot PSRS. Tad nu komunisti ar atjaunotu tautas uzticību drasēs baltā zirgā, un būs tāds komunisms, ka prieks.

Vai tā būs, rādīs nākotne. Latvijā šim nolūkam tiek uzturēti pie dzīvības un varas „zaļie“ komunisti. Latvijas tiesību aktus un noteikumus mēdz kopēt no attiecīgajiem Krievijas dokumentiem. Arī vietējie pri(h)vatizētāji prasmes droši vien apguvuši pie Čubaisa. Banku peļņas avotus labāk nepieminēt. Nodokļu eskalācija, minimālās algas un pensiju neatbilstība cilvēka cienīgam iztikas minimumam Krievijā un Latvijā ir līdzīga. Tas attiecas arī uz tiesu praksi. Latvijas bruņotie spēki vairāk atgādina vienības, kas paredzētas vietējo iedzīvotāju protestu apspiešanai. Prakse rāda, ka policija un protams „specdienesti“ Latvijā pakļaujas attiecīgajiem Krievijas dienestiem.

Tas viss ir lieliski zināms mūsu rietumu draugiem un sabiedrotajiem, tomēr viņi izliekas to neredzam. Dubultais standarts un liekulība ir rietumu politiskās sistēmas metode. Rupjš pārspēks ir vienīgais arguments, ko respektē politiskā sistēma. Atgriežoties pie pilsonības tēmas, taisnīgā un Latvijas pilsoņu interesēm atbilstošā risinājumā nebūs ieinteresēts neviens, ja par to ir vienošanās augstākā (spēka) līmenī.

Manā programmā piedāvātais risinājums Latvijā ir pieejams tikmēr, kamēr (formāli) pastāv neatkarīga Latvijas valsts. Tas ir, pilsoņi paši veido savas spēka struktūras un paši ievieš kārtību.


L.Grantiņš:

Krievija ?

Krievija ir nekas cits, kā Izraēlas(sātanistu) darba instruments !

Laba ziņa ir tā, ka Izraēlas laiks ir “iztecējis”, pasaule iedzīta krīzē…

Gan jau iznāks savākt savus okupantus un pie tam vēl samaksāt par kaitniecību !

15.04.19

You may also like...

15 komentārs

 1. AGedroics saka:

  Slima suņa murgi!
  .
  .
  .
  Admins
  Žīda cienīga leksika un arī secinājums !

 2. ivars saka:

  Autora sacītais par Rietumu-Krievijas norunu varētu būt patiesība,bet noruna-līgumi vēl nenozīmē,ka tā tas notiks.Viss mainās… Arī no mums kas ir atkarīgs,gatavības x stundai.Šķirtne,arī struktūrās,ies caur katru cilvēku.Viņi ir uzaudzībā.
  Par pilsonību.Tā ir saistīta ar valsts u.c.tiesiskiem pamatiem.Nekā daudz cita jau mums nav.Tas,ka citiem nenāk prātā ievērot tiesiskos pamatus t.sk. pilsonības tiesisku regulējumu,nenozīmē,ka mums ir jādara tāpat,jāizmet no prāta,kā tas netika darīts 50 gadus.Tikai tāpēc vēl esam,izsprukām.
  Jāgatavojas ļaunākam,kā saks autors.Tā ir cīņa trīs frontēs.Vismaz,bet galvenā ir iekšējā.

 3. RB - ivars saka:

  Tieši tā, mums tagad ir jāizlemj, ko mēs darīsim. No mums ir atkarīgs diezgan daudz.

 4. Gadsimtu noslēpumi saka:

  Kurš,un kāpēc,šodien nodedzināja PARĪZES DIEVMĀTES KATEDRĀLI,varbūt mēs neuzzināsim… No vēstures skatuves tiek noslaucītas liecības par baltā cilvēka kultūras ētiku. Darbu veic pamazām,bet noteikti. Sākoties Otrajam Pasaules Karam,Lielvācijas valsts un tautas vadonis stingri uzstāja par karadarbības neveikšanu cilvēces kultūras pieminekļu apkaimē. Pēc Francijas kapitulācijas,1940.gadā,viens no pašiem pirmajiem objektiem,kuru Parīzē apmeklēja Ādolfs Hitlers,bija PARĪZES DIEVMĀTES KATEDRĀLE. Hitlers bija apmierināts par to,ka šādas vērtības nav cietušas un pārliecinājās pats. “Rūgta sula!” 12.gs.celtne bojā aiziet miera laikā,un neviens nespēj viņu izglābt.

 5. Valdis Freimantāls saka:

  Atbilde Ivaram.

  Pareizi pateici – komunistu un čekistu 4. maija vara spļauj atklāti virsū Latvijas likumiem un valsts tiesiskajiem pamatiem, pilsonībai un latviešu ģimenēm.

  Mūsu nespēja pretoties KGBistu un komunistu koordinētai latviešu ģimeņu iznīcināšanas politikai ir tieši saistīta ar Rīgas Latviešu Biedrības drausmīgi C I N I S K O likvidāciju 1993. gada 18. februāra naktī. (1938. gada statūtu aizliegšana).

  Tautai atņēma Māmuļu! (Pulcēšanās un kolektīvas analītikas centru).

  Tagad palicis tikai tukšs klusums skaistās dziesmas vietā.

  Genocīds aptver visu latviešu ģimenes – tikai visi to vēl nesaprot. (Kā latvieši 1938. gadā padomju Krievijā).

  Šodienas “varenie” naudas pelnītāji nezina, ka viņus visus gaida komunistu un čekistu “GAĻMAŠĪNA”. (Visus bez izņēmuma jo liecinieki nav vajadzīgi).

  Varenie latviešu PSRS komandieri ari domāja, ka viņus neaiztiks.

  Un šodienas 4. maija miljonāri alojās, ka viņus sarkanie un sešstarnieki saudzēs. (Kāds naivums).

  Latvijas tiesisko pamatu grāvējiem ar latviešiem nav pa ceļam.

  Latviešu genocīds ir jau 26 gadus un virs 10 000 latviešu pašnāvības nav “nejaušība”.

  Tas ir tikai sākums. (likumsakarīga cilpas savilkšana LATVIEŠU TAUTAI).

  Tie kuri ir pie varas paši tiks novākti pēc tam kad būs savu “darbiņu” veikuši.

  ……. Vai tad killerus atstāj dzīvus?

  Esošais genocīds nesaudzēs lieciniekus.

  Apdomājies latvieti ikkatrā vietā! (Ari augstā krēslā).

  Un Tev Rid, paldies!

 6. Dieva Mātes gars saka:

  Man tās pilis nevajag. Mans dēls piedzima kūtiņā…

 7. engele7@inbox.lv saka:

  Dieva Matei pilis nevelta….. Bet Matei – Dievei…..tai vajag visu.

 8. fatāli saka:

  Beidzot esam aizdzīvojušies. ka pūkainais, ar jevropas
  palīdzību, atpakaļ amatā kā ercens un viņam vēl
  prasa padomus ko darīt…
  Falšas naudas štancēšana no nefalša Latvijas zelta
  krājuma, ja tur vēl kas ir atlicis, varēs turpināties pilnā
  sparā…
  “Jauns” prez . ervatīvs jau tiek pasniegts kā ievēlēts…
  Kā tautas teicienā”kā cūka pa grāvi – ne pa labi, ne pa kreisi”

 9. Anonīms saka:

  Youtube,kanāls: FiveDigitCreature | Architektur.Des.Untergangs.1989.113min

 10. smieties vai raudāt ? saka:

  par Latvijas “glābšanu”:

  http://www.la.lv/latviesu-nacijas-saglabasanai-un-izdzivosanai-sobrid-ir-jaieved-cittautiesi

  ———————————————————

  koncentrēts komentārs:

  Jānis Duberis
  14:17, 16. aprīlis 2019
  Atbildēt
  Titaniks,kuru pilotē latviewings otrie piloti. Te izaugsme nav iespējama. Ne velti bijušie piloti ar zelta izpletņiem jau izlekuši citur. Arī austrum un blakus kaimiņvalstu izstrādājumos tas pats. Bijušais sovoks ir nolemts.

 11. lienošā varas pārņemšana saka:

  vara pārgājusi 5 – 6 deputātu rokās,
  ar vēlētājiem vairs pat nav jāapspriežas :

  http://www.la.lv/levitu-varetu-atbalstit-vismaz-sesi-kpv-lv-frakcijas-deputati

 12. kurš un kā karo Ukrainā saka:

  https://nra.lv/pasaule/278290-virs-ierakumiem-donbasa-valda-bezpilotu-sastregums.htm

  …………………
  Toties “mēs” iegādājam apvidus motociklus sēņotājiem…

  Izraēla piegādā kara materiālus visiem – lai tik goji
  slaktē viens otru !

 13. Janis saka:

  Zilajām kaskām NATO karaspēkam un vēl zem TV kamerām nekas no mājām nebūs jārauj ārā, lai deportētu, paši abrauks/aizmuks, ja nogriezis okupantiem krievu sociālo paketi (pensijas, pabalsti, medicīna par maksu, darba atļauju ieviešana un t.t). Un šī darbība nav “jaunas Amerikas atklāšana”. Jo pēc šāda principa darbojas vai visas Valstis. Kā piemēram Vācija, attiecībā uz tiem, kam atteikts patvērums.

 14. JZ saka:

  Deviņdesmito gadu otrajā pusē īsu brīdi darbojos tajā pašā kantorī, kur RB, diemžēl toreiz nevarēju iedomāties, ka mums varētu būt bijis interesanti apspriest šos jautājumus. Nav pat svarīgi, vai visi rakstā minētie fakti ir pārbaudāmi / pierādāmi, svarīga ir kopaina, ko LV neviens negrib redzēt. Varētu šķetināt noziegumus no apakšas, nevis no augšas, sākt ar problēmu, uzvārdu, (jau piemēroto vai vēl teorētiski piemērojamo kriminālkodeksa) pantu un veidot datu bāzi, uz kuras pamata būtu iepējams izdot kaut ko līdzīgu jau esošajai pasaules komunisma melnajai grāmatai.

 15. RB - JZ saka:

  Noziegumu izmeklēšana un komunisma melnās grāmatas sastādīšana būtu derīgs darbs, bez šaubām. Tas varētu būt ļoti liels darbs, tur vajadzīga pieeja informācijai. Personiski mani vairāk nodarbina jautājumi, ko darīt pašreiz. Tāpēc cenšos piedāvāt risinājumus savu iespēju robežās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *