Par padibenēm- MOSSADistiem(mūsu tautas slepkavām)

Melns

Nekas nepaliek apslēpts, kas netaptu zināms !

Atskatīsimies uz I. Roņa sacīto. Cilvēkveidīgas kreatūras, par kurām viņš runāja savā pēdējā rakstā, visas ir “pabijušas” LRTT i- vietnē. Visi nosauktie darboņi tikai pēc izskata ir cilvēki, protams, ar diezgan lielām defekta pazīmēm, bet pēc būtības sātaniski izdzimumi.

>Nu kaut vai tas pats Piebalgs !?

A.Piebalgs,K. Kangeris. L.Grantiņš. KozlovskisA. PiebalgsVairāk jau viņš līdzinās piemājas dārziņā uzstādītam putnu biedēklim. Lai nabags neapvainojas, bet deformētā ķermenī mīt deformēta- kropla dvēsele.

FOTO: Nu nav šim ļeņinietim pilns 100 !!!

Viņš šai “tēzei” ir visspilgtākais piemērs. Raksta noslēgumā es ievietošu šī sarkanā izdzimteņa visu rakstu, kuru viņš bija sacerējis Atmodas laikā. To lasot uzmetās zosāda. Pie attiecīgiem apstākļiem viņš taču pārspēs savās neģēlībās Ļeņinu, Staļinu un Hitleru kopā ņemot. Bet, kāds brīnums, viņu par teicamu “kadru” uzskatīja ES birokrātiskais kantoris, līdz ar to pierādot, ka viss tajā tiek komunistu- cionistu kontrolēts.

Viņš, šis karikatūriskais ķēms, tiek apzināti atsūtīts uz Latviju, lai pilnībā piebeigtu latviešu tautu !

Cik interesanti, ka mazo bandītu pārvaldīto Latviju, kura ir nesaimnieciskuma un demokrātiskā bandītisma paraugvalsts visai pasaulei, ES administratīvajā aparātā “pārstāv” gandrīz tik pat daudz ierēdņu, cik no milzīgās Vācijas.

Kāpēc ?

Nospiedošā daudzumā- vairākumā tie ir komunisti un viņu pēcnācēji !

Praktiski, ES pretinieki– Krievijai uzticīgi “elementi”– tātad Izraēlas ielikteņi, lai iznīcinātu šo labi domāto politisko veidojumu.

Ar retiem izņēmumiem visi viņi ir “Trojas zirga” iemītnieki šī veidojuma iekšienē.

K.Kangeris,Ušakovs.Kozlovskis

FOTO: Skat tikai, cik pārliecinoša un sevis apzinoša poza, nu kā īstam Ciānas gudrajam ! ?

>Kārlis Kangeris, kurš “nodarbināts” pie čekas maisiem Tribunāla vietnē ir nodēvēts par kangaru viņa nepamatotā Herberta Cukura apvainojuma dēļ. Ja iepriekš nebija saprotama viņa uzvedība H. Cukura LIETĀ, tad tagad, kad mēs zinām, ka viņš ir MOSSADa darbonis, viss nostājas savās vietās. Viņam bija jāattaisno MOSSAD pastrādāto zvērību pret latviešu tautas patriotu.

Lūk, ko šis zvērlops, kura vārds ir Kārlis Kangeris, saka par Herbertu Cukuru: H. Cukurs “ar savu līdzdalību “Arāja komandas” vadošajā sastāvā ir sekmējis liela skaita Latvijas civiliedzīvotāju iznīcināšanu vācu okupācijas laikā un līdz ar to kaitējis Latvijas valstij un tās tautai.”

Visu rakstu lasīt šeit: http://tautastribunals.eu/?p=24786

Par kādu objektīvu čekas maisu izskatīšanu var būt runa, ja pie šo dokumentu izskatīšanas ir MOSSADa darbonis ???

Kristīne Jarinovska, kura bija ieinteresēta šo “maisu” atvēršanā, nekavējoties, ar VDK darbinieka Dzintara Rasnača pavēli, tika padzīta no šīs nodarbes.

Ko saka Jānis Tomels par Kangeri: Komentējot Kangera nodomu pamest darbu komisijā, Tomels uzsvēra, ka tas bija paredzami. Tomels norādīja, ka jau vairākas dienas domājis par to, ka Kangeris varētu atstāt darbu komisijā, jo bija “nespējīgs to darīt”.

Nevis bija nespējīgs to darīt, bet apzināti cionistu uzdevumā sabotēja šo darbu.

Visu J. Tomeļa rakstu lasīt šeit: VDK dokumentu izpētes komisijā līdz šim nodarbojās ar “ziepju operu”

Ušakovs, Piebalgs, Kozlovskis21.06.16     LRTT

You may also like...

6 Responses

 1. Māris M. says:

  26 gados jau skolas direktors (30 gados jau 4 gadus ir direktors), pirms tam paspējis studēt, pabūt skolotājs un mācību pārzinis. Tā neko uzrāviens tiem laikiem.

  Tiem, kas tos laikus piedzīvoja, diez vai rodas kādi jautājumi.

 2. A.Gedroics says:

  Kurs tad “Jenotībā” vispār ir labs?

 3. Valdis Freimantāls says:

  Kad runāju ar Piebalgu viņa kabinetā Izglītības ministrijā – šis cilvēks atstāja patīkamu iespaidu.

  Viņš saprata mani un man neradās nepatika pret viņu. Laipns, latvisks, inteliģents goda vīrs.

  Mana ticība Piebalga goda prātam vairojās, jo mēs visi Latvijā bijām garīgā pacēlumā – gatavi atdot sevi visu komunisma atmaskošanai un normālas latviskas kultūras dzīves atjaunošanai.

  Tas bija 1992.gads un viņš bija Latvijas Izglītības ministrs.

  Viņa vietnieks – goda vīrs Mārtiņš Kaņepējs nāca valdībā no VEF 2. tehnikuma, kuru beidzu kā radio regulētājs, aizstāvot diplomdarbu pie Martiņa Kaņepēja.

  Izstāstīju ministram par Rīgas Latviešu Biedrības plāniem veidot patriotiskas ceļojošas izstādes tālajās Latvijas skolās!

  Tā bija mana iniciatīva par oriģinālu gleznu, skulptūru, dokumentu eksponēšanu skolās, lai ieaudzinātu skolniekos cieņu, apbrīnu un mīlestību latviskumam.
  Mēs visi zinām, ka skolas gadu labie iespaidi paliek atmiņā uz visu mūžu!

  Tas viss bija paredzēts manā Demogrāfiskajā un Kultūras programmā “NAMEJS”.

  Mutiski saskaņojis un saņēmis visaugstāko izpratni un atbalstu – gatavoju izstādes. Mans darba kabinets Rīgas Latviešu Biedrībā bija stāvgrūdām pilns ar unikālām mākslas un kultūras vēsturiskām vērtībām.

  Tā bija laime – dalīties sava lepnumā, ka esi latvietis ar tautu!

  Tā bija laime – izglītot bērnus un mācīt Dzimtenes mīlestību!

  Manā “Bērnu un kultūras aizstāvības komisijā” darbojās vismaz 250 cilvēki, kas augsti novērtēja manu darbu Latvijas labā.

  Mans darba kabinets bija kā nacionālās kultūras oāze, kur katrs viesis jutās gaidīts un godāts.

  Ne rets viesis bija Vairas Vīķes Freibergas dēls Kārlis, kurš gribēja nopirkt no manis unikālu albumu ar pirmskara fotogrāfijām un aprakstiem par tiltiem. Es priecājos par viņa degsmi, bet nepārdevu.

  Mans draugs Vidvuds Eglītis (ari kolekcionārs) mani nosauca par Latvijas lielāko kolekcionāru un bija sajūsmā par 28 Hildas Vīkas darbiem, kurus biju nopircis no viņas sirdsdraudzenes Pārdaugavā.

  Latviešu un krievu mākslas muzeja glezniecības nodaļas ilggadējais vadītājs Pēteris Savickis ļoti augsti vērtēja manu Privāto kolekcijas ekspozīciju Rīgas Latviešu Biedrībā. Viņš bija Latvijas patriots un inteliģents cilvēks.
  Skaisti bija klausīties viņa harmonija spēli Latviešu mākslas muzeja otrajā stāvā Kr. Valdemāra ielā, kad sava nodabā sirmais mākslas zinātnieks spēlēja.

  Bezgalīgs N O S O D Ī J U M S komunistu un čekistu nezvēriem, kuri 1993.gada 18.februāra naktī PARALIZĒJA Latvijas kultūras dzīvi, varmācīgi iznīcināja likumīgi atjaunoto Rīgas Latviešu Biedrību un izlaupīja visu manu nacionālās mākslas galerijas “Latvijas Kultūra” ekspozīciju.

  Līdz šai dienai 10 000 eksponātu zādzība tiek rūpīgi slēpta tāpat kā Rīgas Latviešu biedrības iznīcināšana.

  Un Piebalgs pret to neiebilst!

  Mūsu neatkārtojamais aktieris Pauls Butkēvičs, no Maskavas iebraucis Rīgā, viesojas pie manis Rīgas Latviešu Biedrībā. Tā bija laime – dzirdēt viņa atzinības vārdus! Neatceros ko viņš sacīja, bet viņa sajūsma bija neviltota un dziļi L A T V I S K A!

  °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

  Tādēļ visiem latviešiem izsaku pateicību un savu patieso sajūsmu par mūsu katra ieguldījumu Latvijas unikālajā pastāvēšanā!

 4. informācija says:

  1996.gada naktī no 15. uz 16.martu savā darba kabinetā Rīgā, Kr.Valdemāra
  ielā 35, nogalināts Latvijas Zinātniski tehnisko biedrību
  savienības viceprezidents Laimonis Šmits.
  No neoficiāliem avotiem kļuvis zināms, ka 15.martā
  vēlu vakarā pie L.Šmita ieradies kāds jaunietis. Pirms tam viņš
  no dežurantes posteņa bija sazinājies ar L.Šmitu. Pēc kāda
  laika sardze L.Šmita kabinetā izdzirdējusi troksni un vaidus.
  Viņa nobijusies, iesļēgusies savā telpā un piezvanījusi
  policijai. Tā ieradusies un konstatējusi, ka L.Šmits ir
  nogalināts. Slepkava esot aizbēdzis caur logu.
  L.Šmits bija viens no skolēnu vasaras nometnes “Alfa” un
  ziemas nonmetnes “Beta” organizētājiem. Viņam bijuši
  kontekti arī ar Austrālijas menedžmenta centru. Viņš arī
  strādājis 2-3 firmās.

  ===========================================================
  L.Šmits bija ne tikai viens no skolēnu vasaras nometnes “Alfa” un
  ziemas nonmetnes “Beta” organizētājiem. L.Šmits palīdzēja Andrim Piebalgam iegūt vārdu un uztaisīt strauju karjeru. Pirms nāves L.Šmits to ļoti rūgsti nožēloja, saprotot, ka palīdzējis sūda brālim Andrim Piebalgam. Lai velns parauj ellē Andri Piebalgu par to postu un nelaimi, ko viņš izdarījis latviešu tautai!

 5. Aelita says:

  ….īsākajās naktīs…
  Vienu pašu baltu zvaigzni,
  Visai naktij būtu gan!
  Vienu pašu dzīvu vārdu,
  Kas kā tāla atbalss skan!

  Lai viss zudis, lai viss grimis,
  Lai vēl atņemts tiek viss cits!
  -Ak, tik vienu karstu sirdi,
  Kura nākotnei vēl tic!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *