J. Zīverts. Klusa nakts, svēta nakts ?

1.Zaļš, tautastribunals.eu - KopieJānis-Zīverts-Priedītis-komunists-žīdi-boļševiki-slepkavasKlusa nakts, svēta nakts…dzied liekuļu bars visā pasaulē, arī Latvijā.

Sātana kalpi ņēmuši mutē šos Svētos vārdus, tā degradējot tos un zaimojot.

Šīs NAKTS klusumu pārtrauc bumbvedēju rēkoņa, takti uzdod viņu nomesto bumbu sprādzienu dārdi. Šo “simfoniju” papildina pašnāvnieku sarīkotie sprādzieni un automātu kārtas pilsētas ielās.

Līst nevainīgu cilvēku(vai nevainīgu?) asinis, mirst bērni šajā “klusajā svētajā naktī”.

Dieva “kalpi” ne ar vienu vārdu nepiemin, ka tautu mākslīga sajaukšana ved uz postu un mūžīgu naidu !

“Miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts”, sludina šie viltus pravieši, labi zinādami, ka miera nebūs nekad, ja nepārtrauks šo noziegumu pret cilvēci !!!

Mūsu skaitliski mazai nācijai šī noziedzīgā darbība var atnest vienīgi kapsētas mieru kā tautai un tas ir ļoti, ļoti jūtams ! Bet “varenajiem” tas viss pie vienas vietas.

Galvenais vara un nauda !

Alkatība viņus saēdusi kā vēža metastāzes nabaga slimnieku.

Bet tas nekas, galvenais vara un nauda, par ko var nopirkt visu, gan pienu, gan draudzību, gan mīlestību, gan, gan…, tikai cilvēcību un godu nenopirkt, tam jābūt šūpuli ieliktam !

Žēl, ka latviešu tauta to neredz un nesaprot, kauc līdzi šim sātanistu “korim”, protams, ne visi, bet maz palikuši to, kuri vēl domā latviski un arī dara latviski.

Lielum lielais vairums palicis pūļa līmenī.

Latviešu tautai šī “klusā nakts” var iestāties uz mūžiem, ja vien…

Neskatoties uz visu, es LRTT vārdā vēlu latviešu tautai klusus, pārdomām pildītus un Svētīgus Ziemassvētkus !

Lai Dieva Svētība nolaižas pār mūsu Tēvzemi !

20.12.15             Jānis no Ventiņiem.

Admins

Jānis Vanags,Juris Rubenis, Pāvils Brūveris, Grantiņš,LRTT H-86.tālivaldis-tālbergseva-ālere-aleksejs-ļedjajevsjānis-vanagsjānis-reiniksLELBAkristiešiJā, Jāni Zīvert no Ventiņiem, šodien pie varas esošie ir tie, kuriem “šūpulis” bija tukšs… un Svētumu viņi mēra dolāros.

Un, Jāni Zīvert, šodien ar kaklā iekabinātu krustu nestaigā DIEVA, bet gan visīstākie Sātana kalpi, kuru uzdevums nav saglabāt mieru virs zemes un cilvēka prātos, bet nest iznīcību un haosu.

Savos melos un alkatībā pēc materiālajiem labumiem viņi apsteiguši pat savu “kungu” Sātanu. Ne velti mūsu senči sacīja: “Mazāk baidies Sātana, bet vairāk viņa kalpus !”

Nezinu, nezinu, vai Sātans būtu uzdrošinājies tik atklāti melot kā viņa kalps Juris Rubenis: https://www.youtube.com/watch?v=DkBfJEyqw84

Vai Sātans būtu uzdrošinājies piesavināties latviešu tautai piederošus īpašumus 2,9 miljonu Ls vērtībā, bet Jānis Vanags kopā ar čekistiem to izdarīja. Šī nauda, ja būtu noguldīta bankā, būtu ļāvusi no procentiem vien izmaksāt mācītājiem algas.

Mūsu Janka” uzskatīja par labāku to piesavinājās, bet mācītājiem, kad trūka naudas, lika iet mežā lasīt sēnes un audzēt trušus. Tas viss taču tika rakstīts kliķes presē.

Ja Latvijas katoļi vēl kaut cik!!! turas, tad LELB un Pareizticīgie ir izteikts čekistu midzenis- Sātana kalpi !

Skat šeit: http://tautastribunals.eu/?p=20823

Jā kāds vēl pēc šeit visa redzētā, dzirdētā un lasītā vēlas iet un klausīties viņu sludinātās žļurgas, tad ir jāsaprot, ka ar saprašanu kaut kas nav kārtībā.

You may also like...

2 komentāru

  1. Garāmgājējs saka:

    Taisnība, tādu divkosību un melīgumu, kāds vērojams Latvijā, diez vai citur pasaulē atradīsim. Noskatījos video par Juri. Kas to būtu domājis, ka Juris Rubenis ir uz ko tādu spējīgs.

  2. Miervaldis saka:

    Es saprotu, ka sveša mācība Latvietim nenesīs to labumu, ko var nest nacionālā reliģija – dievturība.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *