LRTT. Neļausim šiem jūdasiem iznīcināt Latviju

www.tautastribunals.eu-12Migla sarkanā nolādētā !

Kropļi un deģenerāti deģenerātu galā, nodevība nodevības galā !

Nu, kur rodas tādi samazgas, kuriem nekas nav svēts, kuri par trīsdesmit Jūdasa grašiem nodos ne tikai savu tautu, bet pagrūdīs zem riteņiem pat savus bērnus ?

Tikko iepriekšējā rakstā šis foto jau tika publicēts.

Publicēts tāpēc, ka tas vēsta par tuvojošos nelaimi.

Vai ir vajadzīgi vairs vārdi, lai pateiktu patiesību par šiem, uz foto redzamajiem ?

Uz foto redzamais ir izģērbis šos nodevējus līdz „plikai dvēselei”!

Kas ir tie, kuri redzami uz foto?

Tikai un vienīgi noziedznieki !

Kas ir tie, kuri iet pie noziedzniekiem ?

Pie noziedzniekiem, latviet, iet tikai noziedznieki !

Kas ir Suharenko un Cilēvičs ? Latvijas valsts nīdēji un zagļi milzu apmēros !

Apzogot Latviju un latviešu tautu, žīdu cionists Suharenko ir kļuvis par multimiljonāru.

Vai kāds no šīs cionistu bandas ir Latvijas valsts pilsonis ? Nē ! Neviens no viņiem nav pēctecīgs 1918.g. Latvijas pilsonis !

Ko meklē šis divas LR augstākās valdības personas, Valsts prezidents un Aizsardzības ministrs, pie šiem noziedzniekiem ?

Ko meklē bijušai Valsts prezidents Zatlers ar savu krievžīdiskās izcelsmes sievu šajā cionistu midzenī ?

MIGLA SARKANĀ,RASNAČS,BOROVKOVS, GRANTIŅŠ.LRTT.Vējonis, Bergmanis, Urbanovičs,Ušakovs,LRTT,DPViņi, šie, ar nolādētības zīmi apzīmogotie tautas nodevēji, meklē varu un naudu pie šiem Putina kalpiem.

Viss ir sagatavots apvērsumam !

Vējonis ir visīstākais Krievijas pārstāvis un NATO nīdējs.

Lūk, kur krieviskās(varbūt arī žīdiskās) izcelsmes Vējonis tēmēja nometot Straujumu: Rīgas mērs, partijas “Saskaņa” līderis Nils Ušakovs būtu gatavs ieņemt Ministru prezidenta amatu, tā šorīt intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” atzina pats Ušakovs.”

Ušakovs ir krievžīds no mātes puses, kuram sen jau par spiegošanu Krievijai, bija jāatrodas aiz restēm- mūža ieslodzījumā.

Ušakovs un Cilēvičs ir vislielākie meļi un starpnacionālā naida cēlēji !

Sinagoga ir Sātana mītne !

Neklausieties uz šī parazitiskā prezidenta vārdiem,bet skatieties uz viņa darbiem!

Ja tu, latviet, redzi, ka vilku barā ir aitas, tad apstājies un padomā, vai zem šī avs kažoka neslēpjas visīstākais vilkacis ? Un, ja patiešām tās ir aitas, tad viņas ir domātas tikai vienam mērķim, lai uzbarotu un vajadzīgajā brīdī saplosītu. Šie latviskie jūdasi- āmurģīmji ir par stulbiem, lai to saprastu.

Visa šī žīdiskās izcelsmes padomju okupantu banda Latvijā atrodas nelikumīgi. Nevienam no viņiem nav tiesības jel uz kādu pirmskara ebreju īpašumu.

Holokausts notika pateicoties žīdiski-boļševistiskās PSRS un nacistiskās Vācijas noziedzīgās darbības rezultātā.

Un manu tautu, jūs tūkstoškārt nolādētie cionisti un kangari, lieciet jel reiz mierā.

Pār jums nāks tāds Dieva sods, ka Elle uz tā fona izskatīsies kā Paradīzes dārza saulainā puse.

Dievs, atpestī mūs no šiem sātana izdzimumiem !

14.12.15       L.Grantiņš

You may also like...

21 Responses

 1. Garāmgājējs saka:

  Interesnti gan, vai viņi kaut ko saprot, kas tur tiek stāstīts ? Sejas izteksme ļoti nopietna mūsu kangariem.Man tas teātris liekas kā trako māja.Cik zemam jābūt itelektam, lai apmeklētu šo iestādi, kuras vārds ir sinagoga.Aiz gara laika jau viņi tur neieradās.Kāpēc bija šie nelieši jāpagodina ? Kāda tam visam cena?

 2. viedoklis saka:

  Latviešu tautas nīdējs un zelta teļa kalps Arkādijs Suharenko “ziedojis” tūkstošiem eiro vairākiem politiskajiem spēkiem, tostarp Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS), “Vienotībai” un “Saskaņai”. Tagad konkrētās partijas parlamentā balso par tā saucamo ebreju īpašumu nodošanu Padomju okupācijas rezultātā Latvijā tikušā Suharenko vadītai organizācijai.

 3. Raimonds saka:

  Vai ir kāda joma, kur Suharenko rodņa nekaunīgi neizmantotu latviešu tautas valsts nosaukumu “Latvija”?

  Iļja Suharenko ievēlēts par Latvijas – Ķīnas Biznesa padomes Uzraudzības padomes priekšsēdētāju

  Par Latvijas – Ķīnas Biznesa padomes Uzraudzības padomes priekšsēdētāju kļuvis AS „Rietumu banka” valdes loceklis, vecākais viceprezidents Iļja Suharenko. Viņa apstiprināšanu amatā vakar, 29.novembrī, vienbalsīgi atbalstīja visi Uzraudzības padomes locekļi.

 4. raksts saka:

  Aleksandrs Kiršteins: Par situāciju „ebreju restitūciju” jautājumā

  Katrai Latvijā dzīvojošajai tautai ir jārēķinās ar zināmiem vēsturiskiem zaudējumiem. Bet vislielākie zaudējumi šeit, Latvijā, ir bijuši pamatnācijai. Mēs, latvieši, esam samierinājušies ar to. Latviešu organizācijām nav atdots gandrīz nekas, un tāds ceļš – lai pieprasītu atdošanu – mums nebija pieņemams,» savulaik teica advokāts Andris Grūtups,-ziņo nra.lv

  Viņš uzskatīja, ka arī ebrejiem jāsamierinās ar vēsturiskiem zaudējumiem. «Nedrīkst sevi nostādīt ārpus valsts un likuma. Vienīgā tauta, kurai šajā teritorijā varētu piešķirt izņēmumus un privilēģijas, ir latvieši. Jo šī ir Latvijas valsts. Ja kādam šāds noteikums nepatīk, tas var izvēlēties citu valsti, kur dzīvot. Bet kopumā ebreju aktivitātes restitūciju jautājumā es vērtēju tikai ar diviem vārdiem: alkatība un nekaunība.»

  Šodien nekas nav mainījies: atkal aktualizēts jautājums par «ebreju restitūcijām». Tiek pārkāpts Civillikums, lai apmierinātu kādas 2003. gadā dibinātas padomes iegribas, ievīstot tās «vēsturiskas netaisnības likvidēšanas» ērtajā sedziņā.

  Par situāciju «ebreju restitūciju» jautājumā intervija ar Saeimas deputātu Aleksandru Kiršteinu (Nacionālā apvienība).

  – Ar ko kārtējais Civillikuma revidēšanas gadījums atšķiras no pārējiem līdzīgiem gadījumiem, piemēram, 2012. gadā, kad domstarpību dēļ, nepiekrītot toreizējā premjera Dombrovska viedoklim «ebreju restitūciju» jautājumā, atkāpās tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš (Nacionālā apvienība)?

  – Vienīgi ar to, ka 2006. gadā šim procesam nebija Saeimas vairākuma piekrišanas, jo nebija pietiekams lobija darbs. Toreiz nevarēja uzspiest uz premjeru Aigaru Kalvīti tik spēcīgi kā vēlāk uz nākamo premjeru Dombrovski, kura dzīvesbiedrei bija viena miljona kredīts Hipotēku un zemes bankā, kā arī ziedojumi varas partijām.

  – Kas ziedoja? Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes (EDKP) priekšsēdētājs Arkādijs Suharenko, kas līdztekus ir Rietumu bankas akcionārs?

  – Ziedoja cilvēki, kas saistīti ar Rietumu banku.

  – Atgādināsim, ka Rietumu banka no Hipotēku bankas ar ievērojamu atlaidi iegādājās Dombrovska sievas, kā arī viņa kādreizējās padomnieces Sandras Bukanes neveiksmīgajam rindu māju biznesam izsniegtos kredītus vairāk nekā viena miljona latu apmērā. Dombrovsku ģimene kļuva atkarīga no Rietumu bankas īpašnieku labvēlības. Tāpēc skaidrs, ka Dombrovskim un Vienotībai visādi vajadzēja un arī tagad vajag atbalstīt Suharenko labi iecerēto biznesu ar nosaukumu «ebreju īpašumu atgūšana». Ne velti Suharenko ziedojumos politiskajām partijām (Vienotībai, ZZS un Saskaņai) 2014. un 2013. gadā iztērējis 32 000 eiro un 10 000 latu. Bet kāpēc šis «ebreju restitūciju» jautājums tiek akcentēts tieši tagad?

  – Tāpēc, ka šis jautājums tagad ir daudz labāk sagatavots nekā, teiksim, 2012. gadā. Vairākas sūdzības ir iesniegtas Amerikas ebreju organizācijām, kuras caur savām lobistu grupām virza konkrētus jautājumus. Latvijā vairākas reizes parādījās ASV Kongresa īpašais šo jautājumu vēstnieks. Bet galvenais ir tas, ka ikvienas nākamās Saeimas deputāti Latvijas vēsturi zina mazāk, toties ir bezprincipiālāki. Nerunāsim nemaz par Latvijas likumu zināšanām. Tāpēc šis ir īstais brīdis, lai vietējie aktīvisti realizētu vērienīgu finanšu un materiālo afēru.

  – Šobrīd EDKP pieprasa piecus īpašumus, un Saeima ir gatava pieņemt īpašus likumus, kas ļautu šai padomei tos pārņemt. Vai tas nenozīmē to, ka ar šiem pieciem ēstgriba netiks apmierināta un ebreji pieprasīs vēl daudz ko citu?

  – Jā, tas to nozīmē. Latvijas Avīzē bija publicēta Suharenko vēstule, kurā viņš noraida vientiesīgo Vienotības deputātu cerību, ka ar dažiem atdotiem īpašumiem pietiks. Vēstulē Suharenko raksta: «Restitūcijas problēmu arī neizdosies atrisināt, lietojot «salami taktiku» – sadalot sīkos gabaliņos un tādējādi padarot šo problēmu mazāk asu un aktuālu. Esmu pārliecināts, ka valdības locekļiem un Saeimas deputātiem beidzot ir jāsaņemas un jāpapūlas saprast un atzīt, ka pašreizējā situācija ne tikai draud Latvijai ar kādām neērtībām starptautiskajā arēnā, bet ir amorāla savā būtībā.»

  – Piedodiet, bet kāds Suharenko ir sakars ar to ebreju kopienu, kas Latvijā bija pirms Otrā pasaules kara? Kāds pamats šeit kaut ko «regulēt» kaut kādai 2003. gadā dibinātai «padomei», kuras biedru vairākums ir cilvēki, kas Latvijā iebraukuši PSRS laikā no Krievijas, Baltkrievijas un citām «brālīgajām republikām»?

  – Viņam ar pirmskara ebreju kopienu nav nekāda sakara. Bet, jāteic, gudrs vīrs, cepuri nost viņa priekšā: ja jūs nopērkat Dombrovska kunga viena miljona kredītu no Hipotēku un zemes bankas, bet pretim jums apsola ieguldīt teju 30 miljonus eiro – vai tad tas nav izdevīgs darījums? Tā tas šobrīd notiek. Dombrovska valdības laikā šo kredīta lietu bīdīja jau pieminētā Bukane, un tas viss notika saistībā ar Rietumu banku. Suharenko ir tas cilvēks, caur kuru bija paredzēts visu šo lietu nokārtot. Iepriekšējā Saeimā tas neizdevās, toties tagad ir atrasti divi vientiesīgi deputāti, kas nepārzina Latvijas vēsturi, toties ir no partijas Vienotība – Ojārs Kalniņš un Atis Lejiņš, kuri staigā apkārt un stāsta, ka Latvija ir vienīgā valsts pasaulē, kas neko nav darījusi restitūciju lietā.Viņi aizmirst, ka valsts uztur gan ebreju skolas, gan muzeju, gan Jūdaistikas studiju centru.

  – Latvija ir atdevusi 36 īpašumus!

  – Protams. Debatēs aizrādīju, ka viņi nezina vēsturi. Tas ir apkaunojoši, ka Ārlietu komisijas priekšsēdētājs Ojārs Kalniņš staigā apkārt, stāstīdams blēņas. Precizēsim: 90. gadu sākumā Ebreju kultūras biedrībai tika piešķirta ēka Skolas ielā 6. Daugavpilī ebreju sabiedriskās organizācijas atguva trīs ēkas. Liepājā draudze atguva pirmskara ēku Kungu ielā. 1992. gadā tika atjaunota medicīniskās aprūpes biedrība Bikur Holim, kurai Rīgas dome atdeva tai piederošo pirmskara slimnīcu. Tās filiālei Žēlsirdīgās māsas tika atdota bijušās sieviešu slimnīcas ēka. Valsts uzņēmās finansēt arī ebreju reliģisko izglītību un ebreju kopienas centienus pētīt savu vēsturi. Līdztekus jau esošajai Simona Dubnova vidusskolai 1995. gadā Rīgā atvēra hasīdu reliģiskā virziena Habad Lubavič pamatskolu, ko finansē valsts. 2001. gadā akreditēja muzeju Ebreji Latvijā, kas sāka saņemt valsts finansējumu. Bet problēmas sākās tad, kad Suharenko metās principiālā cīņā par šodienas ebrejiem it kā piederošiem īpašumiem.

  – Varbūt Saeimai pieņemt likumu, ka ebreji ir izredzētā tauta un ka viņiem ir lielākas tiesības nekā jebkurai Latvijā dzīvojošai tautai?… 2011. gadā Ojārs Kalniņš stāstīja par «holokausta laikā ebrejiem atņemtajiem īpašumiem». Kā holokausta laikā tos varēja kādam atņemt, ja visu jau bija atņēmuši iepriekšējie – padomju – okupanti?

  – Tagad Kalniņa kungs mazliet ir uzlabojis savas zināšanas, nu viņš saprot, ka visi īpašumi atņemti Latvijas PSR laikā. Taču viņš nezina to, ka Latvijā īpašumus neatdod atbilstoši tautībai, bet atbilstoši īpašumtiesībām. Viņam jūk etniskās un ģeogrāfiskās lietas. Ja mēs sakām «ebreji», tad karaīmi ir ebreji, tā ir reliģiska sekta, kas radās 8. gadsimtā un kas neatzīst jūdaisma rituālus un talmudu. Kalniņa kungam patīk atgādināt, ka Latvija 2009. gadā esot atbalstījusi Terezinas deklarāciju, kura paredz atdot nacistu nozagtās mākslas vērtības un īpašumus, bet deklarācijā politkorekti noklusēts, ko darīt ar komunistu nozagto, un to nav ratificējusi Saeima. Ebreju – karaīmu Latvijā vairs nav, tos iznīcināja padomju agresori. Nav mums vairs arī vācbaltu, kurus piespieda aizbraukt Staļina – Hitlera noslēgtā pakta rezultātā.

  – Taču Suharenko uzstāj, ka «īpašumi jāatdod ebrejiem».

  – Kāpēc gan neuzstāt un kādam kaut ko neuzspiest, ja viņu neviens neaptur un ja cilvēki pakļaujas šim spiedienam, nezinādami atšķirības starp tautām, kopienām un reliģiskām organizācijām? Šajā jautājumā neko nedara arī mūsu Ārlietu ministrija un tās ilgstošais ministrs Edgars Rinkēvičs, kurš nav izskaidrojis ASV pārstāvim holokausta jautājumos kādu interesantu lietu, proti, ka Latvija būtiski atšķiras no Lietuvas. Viļņā savulaik darbojās viena centrālā organizācija, kurai piederēja liela daļa no Viļņas zemes ar īpašumiem uz tās. Lietuvā ir atjaunota vienota organizācija, un Lietuvas valdība ar vienu lēmumu atdeva kaut kādus īpašumus. Savukārt Latvijā bija ļoti daudzas un savstarpēji karojošas organizācijas. Vai jūs varat iedomāties, ka konservatīvā ebreju deputāta Dubina, kuru krievi izsūtīja uz Sibīriju, īpašumus atdotu no Krievijas iebraukušam komunistam? Ja runājam par skolām, bija divas izglītības sistēmas: idišā un ivritā. Šīs sistēmas nebija draudzīgas. Bija ebreju studentu un skautu organizācijas. Bija organizācija BETAR, kas gatavoja jauniešus darbam Palestīnas kibucos. Viņi tika gatavoti Izraēlas valsts atjaunošanas vajadzībām. Kāds sakars tam visam ar cilvēku grupu, kas savulaik iebraukusi Latvijā no Padomju savienības?

  – Tas nozīmē, ka Suharenko ir uzurpējis visu šeit dzīvojošo ebreju, jūdu, karaīmu utt. intereses?

  – Suharenko vienkārši ir veikls zellis, kam ar Latviju nav nekāda sakara.

  http://spektrs.com/visas-zinas/aleksandrs-kirsteins-par-situaciju-%E2%80%9Eebreju-restituciju-jautajuma/

 5. Peters saka:

  Suharenko, ka ari visus citus agresorus ar klaidonam no PSRS (krievijas), vinu motivacija ir laupisana, apzagsana un krapsana, ka jau ikvienam okupantam ir agresiva mentalitate. Tikai Latvijas teritorijas atbrivosana pilniga, ar Militara rakstura operaciju, likvidejot Latvija ikvienu okupantu kas ieradies pec 1940 gada 17 junija, tad tik mes varesim atjaunot mums atnemto un sodien ar viltu uzurpeto Latvijas Valsti. Ir skaidri jasaprot ikvienam un jamaca berniem ir tas, kad sodienas Latvijas Valsts ir Starptautisks noziegums, jo ir Padomju Latvijas (LPSR) kontinuitates subjekts (pectecibas).
  .
  .
  .
  Admins
  Tieši tā. Viņi jau man aiz bailēm pat tādu pantu inkriminējuši: Varmācīgu valsts varas gāšanu, kaut es kaut ko tādu nekur neesmu sacījis.
  Tās ir drausmīgas bailes ar kurām šie sātana kalpi dzīvo… .

 6. Repatriants saka:

  Paldies Grantina kungam par sho atklaatiibu un skaidro valodu! tik maz ko taadu var izlasiit, izdzirdeet masu sazinas liidzeklos, ka saprotams, kaa to visu sie kangari sleepj un slaapee, vieniigi radio merkurijs veel ko reizeem aktuaalu var dzirdeet no studijas viesiem, bet ne no vadiitaaja.

 7. Repatriants saka:

  Par Latv.Biedriibas izniicinaashanu daudzreiz Freimentaals raksta, arii Malta par savu Zemn/ Savieniibu, bet neko nedzird ne no viena ne otra par shodienas krievu un krievziidu okupantu nelikumiigo atrashanos muusu zemee un to prretiigo saimniekoshanu muusu zeme -ko vini domaa par dekolonizaaciju , kaapec par to klusee?

 8. skorceni saka:

  Šī valdība ir jāgāž ar visām iespējamām un neiespējamām vardarbībām ,jo ar demokrātiju te nekas nenotiks vismaz 100 nākamos gadus……!Lai baidās tā nodevēju varza.Linard,Tevi iebāza aiz restēm un spīdzināja,bet no žīda suhareko rokas,vīņi ēd kā glumīgi sūņi.Nevar jau suni gan salīdzināt ar žīdu…Tas suharenko ir pārāk liels gods…
  .
  .
  .
  Admins
  Šie, jau nemaz nav etniskie žīdi, bet gan bijušā “kaganāta” aškināzi judaisti, kuri ir uzdevušies par jūdiem, bet tādi nav. Tā ir Sātana radīta jūdaistu sekta, kura dzīvo tikai un vienīgi no salaupītā.

 9. Z/S saka:

  Zemessargi 90- gados skaitliski bija 18 000 viru liela armija. Karaviri, kuri visi bija latvju tautas deli (krievijas tautas okupantu tur nebija),patrioti. Par z/s augstako vadibu, ieskaitot visus bataljonu komandierus, vini bija un ir gan nodeveji, gan krievijas raditi diversanti. Cik daudz ir bijusas kvelas runas un vienkarso z/s pateiktais, kapjam masinas, braucam uz Rigu, arestejam visu so viltus saeimu, ienemjam prokuraturu, tiesas, cietumus un t.t., svarigos objektus, bet neka! Komandieri teica-vel nav laiks. 1995/96 gadi, kad krievija iestiga ilga kara ar Ceceniju, nu kur nu vel izdevigaku laiku gaidit, lai uzsaktu Latvijas atbrivosanu no krievijas juga un krievzidu okupantiem? Komandieris saka Ne! Neesot istais laiks! Sodien, viss 90-gadu z/s sastavs ir atbrunots un demobilizets. Sie cilveki, bijusie z/s, DP ir ipasa uzskaite ka bistami sodienas prokrieviskajai Latvijai, ipasi bistami. Tiek izdaritas represijas, aparteids un daudz cits. Zel, ka mums nebija tani laika tada lidziga cilveka ka Dzohars Dudajevs (militara sapratne,generalis,patriots). Bija mums kaudze ar pulkveziem, ka dublu daudz, bet visi izradijas mesli, kas darbojas tikai Krievijas un krievu tautas interesu laba. Kaut vai tas pats pierigas 19 bataljons, tur visas sienas bija aprakstitas ar informaciju identisku ka LRTT,Un ko, vecais Millers tads “patriots”, majors gan ne pulkvedis, milicijas majors, nu neko, nav tacu laiks istais. Bet tani batina bija ap 700 z/s puiku, kuri butu gajusi kaut vai zinatu, ka rit vinus visus nosaus krievi. Bet Latvija bija 18 000 latvju puikas, kuri ietu kara lai tur vai kas! Sodien sie vecie z/s, vel kadi 10 000 ir dzivi un tepat pa rokai. Otru reizi, sitadu nodevibu, tiko Krievija kritis, mes miltos samalsim visus sodienas pulkvezus ar majoriem, ak ja generali ari ir paradijusies sai prokremla Latvijas Varai, tos ar. Un par nelikumigu varas gasanu Vardarbigu, nu neko jau sev joks nekaunigs. Sanak ta ka tikai krievijas tauta drikst slepkavot, bet es latvju tautas cilveks pretoties nedrikstu. Tada gadijum visas apsudzibas ir jacel caur kara tiesu Haga, ja protams kads mesls izdzivos so karu, tad ka Krievijas subjekts vares zeloties.

 10. Māris M. saka:

  >>> Z/S

  Tieši tā tas arī bija.
  Pirmos patriotus no štābiem iztīrīja jau 1992…1994. gados. No komandieriem pirmie pazuda tie, kam jau senči bija patrioti. Piemēram, kāds Litenes virsnieka dēls, rotas komandieris, patriots līdz sirds dziļumiem un arī savu padoto cienīts, bataljonā tika izēsts pats pirmais. Reizē ar viņu izēda Bataljona komandieri, arī patriotu līdz kaulam, bijušā Kurzemes lielsaimnieka dēlu. Vietā saradās visādi dīvaiņi ar partijas, komjaunatnes komiteju un VDK stukaču smaku. No vecajiem tika godā celti alkoholiķi un zagļi, kas izsaimniekoja inventāru, krāpās ar algām un taisīja visādus citādus šmuguļus (Viens otrs z/s štāba grāmatvedis tikko iestājies darbā nobāla ieraugot grāmatvedības papīrus). Viņi tika no augšas visādi atbalstīti, no vietējiem kritizētājiem sargāti, izdienējās un tagad šiverē pa Ādažiem. Savukārt ar skaļākajiem patriotiem, arī ārrindniekiem, vara smagi izrēķinājās, tos nomelnojot un visādi ekonomiski bremzējot, lietā liekot gan krimnāllietas, gan nepatiesas baumas, gan masveidīgus zagļu un īpašuma bojātāju uzlidojumus, brīžam pat 2 x nedēļā vairāku gadu garumā – pat 10 un vairāk gadu garumā. Vārdu sakot, visu, kas zemiskiem cilvēciņiem, kas dzīvē neko citu nav darījuši kā perinājuši nelietības, vien var ienākt prātā.

  Bet, neskatoties uz visu, zemessardzē patriotu vēl ir diezgan un viņu uzcītība mācībās un nesavtība ir apbrīnas vērta.

  Cerība ir.

 11. annamarija saka:

  Māri, kāpēc Tu nenosauc neliešus vārdā? Vai baidies, ka tie varētu no bailēm, izlasījuši TT savus vārdus,piedzīvot smagu diareju?

 12. Eduards Lunis saka:

  —Vēl krietni agrāk ! Jau 91.g. janvārī’, Barikāžu laikā, tika sastādīti saraksti ar cilvēkiem, kuri ir beiguši karaskolas un grib stāties Latvijas armijas pamatsastāvā.Tie saraksti pazuda.Kā man teica,it kā lai netiktu vājāti Puča dēļ
  —Pat zemessardzē netiku uzņemts!

 13. Māris M. saka:

  Eduardam

  Te nu tad redzam, cik mērķtiecīgi un savlaicīgi viss tika plānots un organizēts.

 14. A. saka:

  Saukt vārdā…par to var iesūdzēt tiesā par neslavas celšanu. R.Milleru var saukt vārdā, jo viņš miris. Un, ja viņš būtu ar mieru iet ar vīriem ieņemt Saeimu, visdrīzāk necik tālu netiktu, bija toriz gan provokatori, gan stučītāji.. Kātad valdība varēja zināt, kurš patriots un viņiem bīstams…
  .
  .
  .
  Admins
  Valdība zināja visu, jo pati bija provokatīva, tāpēc, ka sastāvēja no maskavas cilvēkiem. Tu, A, arī esi provokators !

 15. A. saka:

  Bet, ja nopietni, gribu vēl ko pateikt. Jūs pieminējāt Grūtupu,par vēsturi un5.kolonu sava taisnība viņam ir, bet pavadīt viņu devās mūsu bagātās elites zieds, kas uzplauka, kamēr tautai klājās grūti un bija jābēg no Latvijas.
  Nu neņemiet pārāk ļaunā.

 16. Z/S saka:

  Pilniga mulkiba, dezinformacija, ka netiktu klat noziedzniekiem. Pat pietiktu ar paris rotam, ienemjot obligati televiziju un jau pec divam stundam, butu no visas Latvijas pevilkusies papildspeki, pilnigi no visiem bataljoniem. Bija vajadziga dzirkstele tikai un butu nodetonejusi visa latvju tauta. Problema bija cita! Nebija lidera ar zinasanam pietiekamamam militaraja ka ar iekslietu. Precizak sakot bija tadi, tas pats R.Millers un principa visu bataljonu komandieri, bet diemzel vini nestradaja latvju tautas laba, bet darbojas ienaidnieka intereses, tas ir krievu tautas un Krievijas laba. Bailes puikam nebija, viss zemakais ierindnieku sastavs z/s, butu piedalijusies Latvijas atbrivosanas cina. Tani laika es ari nesapratu, es pat domu nevareju pielaut, ka var nodot savu tautu un valsti. Bet ta ir patiesiba, viss augstakais virsnieku sastavs z/s, bija saformets no specagentiem, Krievijai uzticigiem un nodeviba ir vien tik talu un sakas tur, ka vini bija un ir latviski runajosi kolaboranti.

 17. to Eduards Lunis saka:

  2015. gada 16. decembris 14.36

  —Vēl krietni agrāk ! Jau 91.g. janvārī’, Barikāžu laikā, tika sastādīti saraksti ar cilvēkiem, kuri ir beiguši karaskolas un grib stāties Latvijas armijas pamatsastāvā.Tie saraksti pazuda.Kā man teica,it kā lai netiktu vājāti Puča dēļ
  —Pat zemessardzē netiku uzņemts!

  —————————–

  Eduard Luni, jā, ir cilvēki, kuri apgalvo, ka šos sarakstus esot redzējuši un šādi saraksti bijuši. Bet vai ziniet, kas šos sarakstus iznīcināja? Neviens cits kā dārgais jurists un vairāku biedrību dibinātājs Ivars Redisons. Šo praksi iznīcināt pierādījumus Ivars Redisons praktizē arī tagad, iznīcinot cilvēku savāktos pierādījumus par negodīgiem tiesnešiem un prokuroriem, kas bija iesniegti biedrībā “Par godīgumu tiesu varas sistēmā “Temīda.”” Atgādināsim, ka Ivars Redisons, tāpat kā Aivars Garda, bija Padomju Savienības komunistiskās partijas biedrs. Neticiet tiem, kuri Jums grib iestāstīt, ka bija sliktie (tumšie) komunisti un labie (gaišie) komunisti. Neklausieties viņu vārdos, bet skatieties viņu darbos. Ja ir interese, piezvaniet Ivaram Redisonam vai Aivaram Gardam un pajautājiet viņiem pats, vai viņi bija vai nebija komunistiskās partijas biedri un kur ir palikusi viņu partijas biedru karte: Ivars Redisons 67361179 (mājās), 29444426 (mobilais); Aivars Garda 29452838 (mobilais). Savukārt, ja kāds grib sniegt informāciju Eduardam Lunim par Ivara Redisona, Tālava Jundža un vēl dažu biedru lomu janvāra barikāžu laikā, zvaniet viņam pa mabilo telefonu 26875965. Eduards Lunis noteikti to visu pastāstīs arī visai latviešu tautai.

 18. A.(Agata Kristi saka:

  Bet par visādiem god, nē, dogmeņiem Jums taisnība. Vecos komunistus un čekistus mežonīgais kapitālisms galīgi samaitājis.

 19. A. saka:

  Tikai, ja nu Redisons un Millers R. īpaši jāpiemin, tad gribētos zināt, cik miljonus viņi sakampuši un kādas pilis sacēluši.

 20. Repatriants saka:

  Vienu zinu 100%, ka I.Redisons ir par okupantu palikshanu Latvijaa un visaas publiskajaas debatees , gan kongresos, gan radio vinhs pilniibaa neatb. vai izvairiijaas no atbildes vai ir jaatbriivo valsti no kremla iebruceejiem un to atvaseem, jeb nee
  Vinsh paarstaav mistisko Atbeerto Paarvaldiibu, par kuru pats atzina, ka nezina taas viniem sponsoreetaas naudas izcelsmi

 21. Miervaldis saka:

  Paldies Grantiņam par valdošā tabora izgaismošanu.Cilvēvičš smird pēc —– jeb žīda.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.