Juris J. Viņu būtība nemainīsies

www.tautastribunals.eu-12

LRTT pasts

Arī es esmu piedalījies janvāra barikādēs.

Šobrīd jūtos vīlies, sāku saprast, ka t.s. „dziesmotā revolūcija” ir „bijušo” (PSKP iestājušos pašlabuma meklētāju-karjeristu) veiksmīgi iecerēts, ieviests un vadīts notikums.
Ir dzirdēti apgalvojumi, ka „bijušo” nemēdzot būt („бывших” не бывает), kā arī „ja tu gribi kaut kas šinī dzīvē būt, tad stājies partijā (PSKP)”. „Bijušais” var pārkrāsoties, lietos cēlas frāzes: „mēs esam gaiši cilvēki – esam atmetuši riebīgo komunistisko pagātni”. „Pastāvēs, kas pārvērtīsies”(no Raiņa „Zelta zirgs”).

Viņa būtība paliks tā pati kāda ir- kampējs.

„Bijušajam” nekad nav bijusi nozīmīga „gaišā” komunistiskā ideja, ir bijis tikai pašlabums.

Godmanis,Kozlovskis,UrbanovičsIr vērts noskatīties k/f – as „Pelēkie vilki” (http://www.youtube.com/watch?v=H3B-q8AZnAs) epizodi, kurā Hruščovs šausminās par Ļoņas (Brežņeva) milzīgajiem kontiem ārzemju bankās.
Manuprāt, PSKP augstākajās partijas skolās bija jāapgūst vismaz zinātniskais komunisms un Sun-Dzi „Kaŗamāksla”.
Zinātniskais komunisms pamatā ir Ļeņina teorija par to, kā jātaisa revolūcijas.
„Kaŗamāksla” ir sena ķīniešu mācība, kā karā uzvarēt pretinieku un gūt panākumus:
„Miglas aizsega radīšana” jeb uzmanības novirzīšana („būs citas „ziepes” šitās aizmirsīsies”). Piem.:
Pašnāvība no Ventspils tilta [pasarg’ Die’s pūlis (WF epitets) sāks vēl spriedelēt par „bijušo” ieviestās kārtības bezcerību] seko Rīgas pils degšana.
LM krahs (balsotāji vēl sāks spriedelēt par to, ka „bijušo” darbības/bezdarbības rezultātā Liepājai ir reālas izredzes kļūt par t.s. „rēgu pilsētu”) seko „Maximas” traģēdija.

Vara ir labi informēta: tā zināja, ka Zolitūdes Maxima ir ķēdes vājākais posms.

FOTO: Zvēru būtība nemainīsies, kaut arī viņi “ietērpušies” cilvēka miesās.

Vara zināja, ka uz Maximas jumta notiek būvdarbi.

Pie varas esošie tehniski izglītotie zināja par rezonanses parādību un tās milzīgo/graujošo spēku. Ja vajag, arī sarunāt (mutiski-pa čomam) var visu.
Protams, ja nav dabiski radušās „ziepes”, tad tās pašiem jārada, papīrus gan nevajag smērēt, jo tie vēlāk tiesā, var noderēt kā lietisks pierādījums.
Derētu papētīt, kādi varai neērti notikumi bija pirms Talsu un Reģu traģēdijām?
„Vainas novirzīšana”.

Jebkurā negadījumā vainas novirzīšanā no sevis ir jāatrod kāds vainīgais grēkāzis, kuram piemērot „bijušo” izdotā likuma pantu: dārznieks Jānis, sētnieks Feģa, skrūve u.tml. Vārdu sakot „pārmijnieks” („стрелочник”).
„Bijušie” izplata viedokli, ka tikai čeka ir visu nelaimju vaininiece. Jautājums paliek: kas tai (VDK) deva pavēles: Gorbunovs Zukulim vai otrādi?
„Savējo iefiltrēšana”.

Ar mērķi „izgaismot” neapmierinātos, pretinieka nometnē ir jāiefiltrē „savējie”.

Turpmāk es viņus saukšu par „svojakiem” („свояк”). Sekmīgai aģentu iefiltrēšanai tiem jāpauž pretinieka slēptākās domas, vēlmes un cerības. Tikai tad viņš tiek atzīts par savējo pretinieka nometnē.

„Trojas zirga” princips.
Saulvežu vai t.s. „tautas draugu” (Ļeņins) jau mums netrūkst: Grīnblats, Jirgens, Ozols, Dimiters, Lapsa, Orols, Lapinskis, Lintiņš u.t.t.. Гадов на „чистие води” solīja izvest Repše („kā var nesolīt?”), Sudraba, …Tikai iebalsojiet mani! Redzēs’, ko dep. Kaimiņš tālāk darīs…
T.s. „dziesmotās revolūcijas” iemesls bija primitīvs: „bijušais” gribēja pārsēsties no „Volgas” (kas viņam nepieder jo ir sabiedriska-vistautas īpašums un nodota viņiem TIKAI lietošanā) uz „Mersi” (kurš VIŅAM PIEDER ir privāts, un tāpēc svēts).
PSRS sabrukuma iegansts tiek tiražēts viedoklis par it kā tās ekonomisko mazspēju. Der atcerēties, ka Brežņevs tak veicināja PSRS ekonomisko uzplaukumu. Lai pēc tam „bijušajiem” būtu ko privatizēt…
Arī šāds viedoklis You Tubē neuzkrītoši tiek pausts kā PSRS sabrukuma iegansts.
Domāju, nebija nekāda PSRS ekonomiskā sabrukuma, PSRS tika „bijušo” sabrucināta. „Bijušie” sarīkoja un režisēja „dziesmotās revolūcijas” (dažās valstīs pat bez tām iztika). No Sun-Dzi mācības: „ja, tu nevari nostāties masveida kustības priekšgalā, tad radi to un nostājies tās vadībā”.

Iemesls-īpašuma maiņa no sabiedriskā uz privāto.
Paldies Dievam, virs šīs Zemes mēs neesam vienīgie – jebkura vara citu varu acīs grib izskatīties demokrātiska (tautvaldnieciska)-leģitīma, iegūt „tautas mandātu”. Tāpēc tā ir spiesta rīkot vēlēšanas.
Diemžēl vēlēšanas ir vienīgais, ko vara respektē.
Atbalstu vienu no M.Gandija nevardarbīgās pretošanās metodēm: vēlēšanu boikots, vai „kvoruma noraušana”, nevis „ko es tur iešu, tāpat nekas nemainīsies”.

Viss cits ir terorisms („es viņus ar sū—-u mietu”, „es viņus ar mēslu dakšām”, „es viņus visus apšautu”), kura apkarošanu atbalsta visa civilizētā pasaule.

Varas pakļautībā ir daudz spēka struktūru.

14.10.15

MIGLA SARKANĀ,RASNAČS,BOROVKOVS, GRANTIŅŠ.LRTT.LRTT piebilde

L.-Grantiņš.-H-86-LRTT-Kopie3 - KopieSarkanie izdzimteņi paši radīt neko neprot.

Tikai zagt un rīt to, ko citi radījuši.

Atmodu neradīja viņi, to radījām mēs- Tauta !

Viņi ar viltu TO mums nozaga.

Bet, lai Dievs ir žēlīgs pār šiem sarkanajiem izdzimteņiem dienā, kad mēs ņemsim atpakaļ to, ko viņi nozaguši.

You may also like...

8 Responses

 1. Antikliķe saka:

  Šitiem neliešiem reāli paveiksies, ja nomirs pirms pienāks viņu ASM. Bet… Par to var neuztraukties, par saviem noziegumiem pret latviešu tautu viņi samaksās! ELLĒ!

 2. Valdis Freimantāls saka:

  VISI, KURI SLĒPJ jau 22 gadus Latvijas izlaupīšanu – ir par vienu kārti metami.

  Komunistiem sirdsapziņas vietā ir V I L T Ī B A.

 3. Pilsonis saka:

  Fr. ‘Sillers:”pret stulbimu pa’si Dievi c’in’as velt’igi”.
  Fakti:
  V.P. atlai’z Saeimu, kuru “p’ulis” nesen lam’aja. Vientie’si – noder’igi mu’l’ki, jeb “p’ulis”, tos pa’sus sabalso atpaka’l.
  Epitetu autori:
  “p’ulis” – dievin’at’a eksprezidente WF,
  “vientie’si” – U. ‘G’ermanis,
  “noder’igi mu’l’ki” – ‘Le’nins (V.I.U’lj’anovs)
  Nevainojami str’ad’a 4.maija “Paties’ibas ministrijas” smadze’nu skalot’aji – liel’ak’a da’la apmauto balsot’aju LRTT uzskata par fa’sistisku lapeli…
  Sakr’alais ‘Le’nina jaut’ajums paliek: “ko dar’it”?

 4. TO LIELIEM BURTIEM JĀRAKSTA saka:

  LINARDS GRANTIŅŠ ATGĀDINĀJA, KA APLAMA IR DOMA, KA AR LAIKU VISS NOKĀRTOSIES PATS NO SEVIS.
  IZEJA IR MEKLĒJAMA MŪSOS PAŠOS, IKKATRĀ NO MUMS. IZEJA IR MŪSU TAUTAS GARĪGĀ UN MORĀLĀ ATJAUNOTNĒ, MŪSU AKTIVITĀTĒ, MŪSU NACIONĀLĀ PAŠAPZIŅĀ, PAŠLEPNUMĀ.

 5. burvis saka:

  Grantiņ beidz publicēt cūku kūts fotogrāfijas!

 6. annamarija saka:

  Grantiņš vienmēr atrod tās foršākās bildes. Šajā pat: pirmajam “premjeram” (lasi: laupītajam nr.1) bikses nošļukušas, dejojot ar sivēnmāti… Tāds tādu atrod.

 7. Miervaldis saka:

  Grantiņa kungs, attēlā redzamie kropļi vispār neko nesaimnieko, atmodu viņi mums nozaga, kaut paši pelnijuši lodi.

 8. Miervaldis saka:

  Attēlā – cūkkūts jākļu prototipi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.