Nodevība un nodevēji

Viktors Birze– es esmu latviešu tautas slepkavas draugs !

H-86-3Nodevība !!!, tas ir kaut kas neaprakstāms.

Nav latviešu valodā šim “aktam” neviens piemērots vārds. Tāpēc iztiksim ar PRAVIEŠA teikto: “Tāds labāk lai nebūtu dzimis, bet ja dzimis, tad dzirnakmeni kaklā…”

Šeit pieminētie visi ir DZIRNAKMEŅA ĪPAŠNIEKI !

===================================================

Nedēļas nogalē tika solīts tuvāk parunāt par tiem, kuri apstiprinājuši savu draudzību ar latviešu tautas slepkavu, cilvēkveidīgo izdzimteni Aivaru Borovkovu. Šiem nožēlojamiem “radījumiem”, savādāk viņus nosaukt nevar, ar pistoli neviens klāt nestāvēja draudzības “apstiprinājuma” brīdī. Tas norāda uz gļēvumu, vai arī uz to, ka šie “radījumi” nekad nav bijuši nacionāli domājoši latvieši, bet gan īsti “Trojas zirgi” jau kopš Atmodas sākuma. Visi šeit pieminētie zin, kas ir Aivars Borovkovs, bet neskatoties uz to, apstiprināja DRAUDZĪBU.

Borovkovs ir ļaunuma iemiesojums.

Latviešu tautas visaktīvākais slepkava.

Viņš ar Godmani ir fiziski likvidējuši neskaitāmus latviešu patriotus un latviešu biznesmeņus. Borovkovs bija tas, kurš fiziski centās iznīcināt H-86 grupu un lika likvidēt mani. Viņš kontrolē Latvijā visu, jo aiz viņa stāv viss krievžīdiskais čekas “aparāts”, kas šodien darbojas DP paspārnē, protams, ka arī visa Putina radītā impērija.

Bet, kas aiz viņa nestāv ?

Aiz šī gara KROPĻA nestāv PATIESĪBA !

Visi, kuri ir apstiprinājuši DRAUDZĪBU ar šo civilizācijas kropli, ir nolemti iznīcībai. Šī iznīcība būs mokpilna un pazemojoša- visas latviešu tautas priekšā. Kā redzam, Borovkovs savus DRAUGUS LV ir “atvēris” tikai nesen. Visas šīs akcijas mērķis ir, lai cīnītos pret Grantiņu un viņa LRTT.

Viņš arī nepārprotami pasaka: “Jūs latvieši esiet gļēvi bauri ! Jūs ziniet, kas es esmu, bet vienalga jūs lieniet uz vēdera manā priekšā, tā nododot visas Gaišās Atmodas idejas.”

Viens no tādiem gļēviem bauriem ir “dižais cīnītājs” par taisnību Viktors Birze. Tik ilgi ŠIS cīnījās, līdz sastapās ar Borovkovu. Pēc šīs sastapšanās, kā redzam, vēdera saturs samainījās vietām ar smadzenēm.

Ar Birzi esmu pazīstams jau diezgan sen. Birzes kungs ir tieši tāds pats kā viņa “parteigenose” Aigars Prūsis. Sola iekš vienas solīšanas, bet solīto ne reizi neizpilda.

Aigars Prūsis sadarbojas ar SAB, tātad pilnīgs Krievijas interešu pārstāvis. Abi ir kādreizējās NSS mikropartijas fīreri, kuri sludināja stulbas idejas. Tādā veidā diskreditējot veselīgu latviešu tautas nacionālismu. Piekopa arī stulbu rasismu un reliģiozo neiecietību. Tas viss atbilda Krievijas interesēm. Nelietīgi un nepelnīti izmantoja un izmanto vēl šodien HELSINKI-86 nopelnus. Kādreiz man bija gara telefona saruna ar Aigaru Prūsi par SSiešu “piekabināšanu” latviešu leģionāriem. Tas radīja ļoti negatīvu iespaidu par latviešiem pasaulē. Pārliecināt Aigaru Prūsi nespēju, un kā lai pārliecina, ja tiek pildīts attiecīgs “norādījums”. Viņa tēvs arī reiz sacīja, ka dēls visu salaidis sviestā. Viņa tēvam, kurš bija LRTT biedrs, bet salūza Borovkova pārbaidīts, varu pateikt “noslēpumu”, ka “medības” uz viņu bija viņa paša dēla inspirētas !

Šodien šie SMURGUĻI atkal ir aktivizējušies, protams, pēc attiecīgu iestāžu ieteikuma, jo Latvijā ir ņēmis virsroku krievžīdiskais cionisms pār Rietumniecisko novirzienu. NSS likvidēja pēc Rietumu pieprasījuma. Pēc Maskavas pieprasījuma šie politiskie izkārnījumi šodien tiek reanimēti. Borovkovs dara visu, lai izvirzītu priekšgalā TĀDU Birzi.

Tieši par Birzi rakstīsim turpinājumā. Un ne tikai par Birzi, bet arī par Kļimoviču, Inkinu, Lejiņu, Bordānu…. .

20.10.12    L. Grantiņš

You may also like...

15 Responses

 1. Eduards Lunis says:

  PALDIES, LINARD- PAR PUNKTU SALIKŠANU!
  LAI ZINĀTU- KAS IR KAS- GAIDU TURPINĀJUMU…

 2. Miervaldis says:

  Ar Viktoriņu tāds sviests nav pirmo reizi, un tādi vīri kā Grantiņš māk normāli reaģēt, nenormāli reaģēt uz tādiem Latviešu tautas sēnalām nemāk tik vien čekai izdevīgi putrasgalvas – Viktoram līdzīgie !

 3. NIKS FONTS TITULS says:

  Nesaprotu par Borovkovu, neredzu pierādījumus viņa noziegumiem.Pierādījumi it kā balstās uz emocionāliem argumentiem – patīk, nepatīk, ienīstu, slepkava .. Neaizstāvu ne nosodu nevienu, bet spriežu loģiski, sorry!

  Admins
  Arī šis Tevis sacītais balstās uz emocijām:”Nav smieklīgi – Dombrovskis savā gaitā uz Briseli soļo pa mirstošo un izmirstošo latviešu kauliem, līķiem šis ceļš bruģēts.”
  Tad, kad Tev, Font, iznāks darīšanas ar šo nezvēru, tikai tad Tu sapratīsi… .
  LRTT i-vietnē neviens vārds netiek melots.

 4. Zinātājs says:

  Lapinskis teica, ka draugiem.lv un “facebook” ir vairāk tādas kā bērnu spēlītes. Es tam piekrītu, bet gribu pajautāt nopietni – kādi tieši ir pārkāpumi Viktora Birzes politiskajā darbībā?

  Admins
  Lapinskis jau var sacīt, ka Molotova & Rībentropa darbība arī tikai tādas spēlītes vien bija.
  Seko līdzi, ne-Zinātāj, visam, kas tiek šeit rakstīts, tad nebūs tik muļķīgi jautājumi jāuzdod.

 5. Pēteris Lazda says:

  Andrejs Judins, Saeimas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētājs (Vienotība): «Es tiešām domāju, ka ir svarīgi atjaunot vēsturisko taisnību un tieši tad, ja cilvēks bija represēts, viņam jābūt reabilitētam. Mēs meklējam risinājumu. Es tieši konsultējos ar kolēģiem. Redziet, uzrakstīt uz papīra var, bet svarīgi, lai tas būtu juridiski korekts. Es tieši šonedēļ runāju ar dažiem kolēģiem. Es domāju, nākamnedēļ mēs to turpināsim darīt..bet nu..»

  Tas laika posms (vairāk kā 20 gadi) ir bijis pārāk īss priekš Latvijā valdošajiem, lai “uzrakstītu korektus likumus”, kas reabilitētu padomju psihiatru sazāļotus cilvēkus un izmeklētu šos noziegumus. Starp citu, tie bija vieni no pirmajiem cīnītājiem par brīvu Valsti.

  ——————————

  Raksts

  http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/440394-latvija_joprojam_represe_bijusas_psrs_politieslodzitos

  Latvijā joprojām represē bijušās PSRS politieslodzītos

  TVNET/Nekā personīga

  Šodien, 19:50

  22 gadus pēc Padomju Savienības sabrukuma Latvijā joprojām dzīvo cilvēki, kuri ikdienā uz savas ādas turpina izjust PSRS represiju sekas. Stāsts ir par tiem, kuri toreiz uzdrošinājās nepiekrist komunistiskajam dzīves standartam un tādēļ tika atzīti par psihiski slimiem.
  Kopš tā laika, piemēram, šizofrēnijas diagnoze viņiem ir palikusi uz mūžu. Nelīdz ne sūdzēšanās tiesībsargātājiem, ne mediķiem. Lietuva un Igaunija, piemēram, politiski uzliktās diagnozes saviem bijušajiem disidentiem noņēma jau pirmajos neatkarības atjaunošanas gados. Bet Latvijas politiķi atzīst, ka par to vienkārši bijis piemirsts..

  Nevar pat vadīt auto.

  Ģederts Melngailis ir viens no viņiem. Viņš demonstrē savas represētā un nacionālās pretošanās kustības dalībnieka apliecības, kas it kā liecina, ka PSRS laika politiskā krimināllieta pret viņu vairs nav spēkā. Taču patiesībā represijas turpinās – jo garīgi slima cilvēka diagnoze ir palikusi. Tādēļ viņiem joprojām ir aizliegts ieņemt virkni profesiju vai kaut vai saņemt autovadītāja apliecību. Okupācijas muzejā domā, ka tādu represēto Latvijā varētu būt ap 50..

  Ritvars Jansons, Dr.hist., Latvijas Okupācijas muzeja kurators: «Par cilvēkiem, kuri ir, kurus mēs droši varam minēt, ir visā Latvijā un vēlāk Padomju Savienībā pazīstamais disidents Ivans Jahimovičs, kurš uzrakstīja kopā ar PSRS disidentiem protestu pret Čehoslovākijas okupāciju, ko Padomju Savienība veica 1968.gadā. Šis protests nokļuva Rietumu radiostacijās, izsauca starptautisko rezonansi un līdz ar to tiesas process normālā veidā pret viņu nebija iespējams, jo tā pārvērstos par sabiedrības demonstrāciju, būtu informācijas noplūde un cits nekas neatlika, kā viņu ievietot psihiatriskajā slimnīcā, šeit pat Rīgā 1969.gadā.».

  Aizdedzinās pie Brīvības pieminekļa un tiek ieslodzīts.

  Vēl viens starptautiski pazīstams disidents bija Iļja Ripss. Viņš, protestēdams pret PSRS agresiju Čehoslovākijā, aizdedzinājās pie Brīvības pieminekļa. Informācija par to tūlīt nokļuva ārzemju presē un arī viņš ātri tika noslēpts, ieslogot psihiatriskajā slimnīcā. Līdzīgi izrīkojās arī ar Aldi Cilinski, kurš Rīgā un Siguldā bija izplatījis uzrakstus pret Čehoslovākijas okupāciju. Jau 1959.gadā PSRS līderis Ņikita Hruščovs bija izteicies, ka tie, kas pretojas padomju varai ir psihiski slimi. Un tāds uzskats tika kultivēts arī vēlāk..

  Ritvars Jansons: «Piemēram, 1967.gadā toreizējais čekas priekšnieks Maskavā raksta Brežņevam – mums te brauc uz Maskavu tūkstošiem cilvēku, kas iet pa iestādēm un sūdzas par padomju dzīves realitāti. Iet pie augstākajiem partijas vadoņiem, grib tikt viņiem klāt un stāsta par visādām negācijām. Vai tad tā var būt? Vai tad šie cilvēki nav psihiski veseli? Tāpat arī Suslovs, bijušais padomju ideologs. Pie viņa čekisti kabinetā ienesa magnetofonu ar lentu, kur bija ierakstīts Padomju Savienības militārais ģenerālis Pjotrs Grigorenko un viņa izteikumi par padomju iekārtu. Nu – kā ģenerālis var šādi izteikties par padomju iekārtu?! Tas cilvēks taču nav vesels! Tam sekoja tiesas lēmums un viņš tika ieslodzīts psihiatriskajā slimnīcā.».

  Un vēl nesen, šeit pat Rīgā, kad represētie Psihiatriskajā slimnīcā interesējušies par čekas laikā uzlikto diagnožu noņemšanu, no kādas ārstes dzirdēta līdzīga doma..

  Lidija Lasmane-Doroņina, bijusī padomju politieslodzītā: «Ka katrs normāls cilvēks zina, ko runāt un ko nerunāt un ka padomju laikā ikviens to zināja, kā ir jārunā padomju cilvēkam. .

  Un, ja kāds to neievēroja un izteica savas domas, tad viņš noteikti bija psihiski slims..
  Tāda bija tā doma, tas secinājums! Mēs burtiski apklusām. Mums jau nav ko iebilst.».

  Ģederta Melngaiļa gadījums saistās ar 1983.gadu un tā saukto «Gaismas akciju», ko aizsāka kāds rumāņu mācītājs. Mērķis bija brīvajai pasaulei stāstīt par to, kas notiek aiz padomju Dzelzs priekškara, mudinot aizstāvēt vai kaut vai just līdzi tiem, kuri cieta no padomju režīma. Arī Ģederts nolēma iesaistīties..

  Rietumu radio dzirdēto pārrunā ar darba biedriem
  Ģederts Melngailis, bijušais padomju politieslodzītais: «Es klausījos radio, uz īsviļņiem tās Rietumu balsis. Tur bija traucējumi, bet kaut ko dzirdēt varēja.».

  Padomju cilvēkiem aizliegtajās raidstacijās stāstīto Ģederts pārrunājis ar darba biedriem. Gan pašam, gan Lidijai Lasmanei-Doroņinai bijuši tuvinieki un draugi ārzemēs, tie dažkārt braukuši šurp, arī regulāri sazvanījušies, apmainījušies ar informāciju par dzīvi padomju okupācijā..

  Lidija Lasmane-Doroņina: «Ģedertam tā apziņa tāda pati bija. Viņš no bērnības zināja, kas labs, kas ļauns un neko ļaunu nepieņēma. Vienīgi viņš ir tāds naivi taisns. Daudzi cilvēki viņu sauc par naivu, bet viņš ir patiess.».

  Abus notver vienā dienā.

  Ģederts un Lidija esot gribējuši izplatīt arī Zviedrijas latviešu sagatavotu aicinājumu tautiešiem šeit. Bet nepaguvuši. Abi saņemti ciet vienā dienā, tikai dažādās vietās. Tika tiesāti par pretpadomju aģitāciju un propagandu. Lidija domā, ka tikai Dievs viņu sargāja no nokļūšanas psihiatriskajā klīnikā. Viņai piesprieda izsūtījumu. Ģedertu čekisti notvēra 5 no rīta ejot uz darbu Pārdaugavā Robežu ielā pie bērnu slimnīcas. Viņš pamanīja, ka kāds skrien pakaļ pāri zālājam, tālāk bijuši vēl vairāki..

  Ģederts Melngailis: .

  «Es biju nobijies, diezgan skaļi kliedzu »palīgā!« Bet, kas tev nāks palīgā? .
  Iela tukša! Dokumentus man nerādīja, uzvārdu neprasīja, viņi jau zināja, ko ņem ciet. Aizveda mani uz Volgu, iesēdināja Volgā, pie stūres sēdēja, atceros, civilās aviācijas formā ģērbies čekists.».
  .

  Ievests pa dzelzs vārtiem, čekas mājā viņš pavadīja gandrīz pusgadu, taču neizpauda līdzdalībnieku vārdus, atteicās sadarboties un palika pie saviem uzskatiem..

  Ritvars Jansons: «Ir saglabājusies ļoti unikāla protokola, čekas protokola liecība, kur Ģederts .

  Melngailis pa punktiem nosauc 20-30 punktus, kāpēc viņš ir Latvijas Republikas pilsonis, bet nav Padomju Savienības pilsonis.».

  Zaudējuši pacietību, nodod psihiatru rokās.

  Zaudējuši pacietību, čekisti beidzot viņu nolēma atdot psihiatru rokās. Sekoja ieslodzīšana klīnikā Rīgā un pēc tam izsūtīšana uz Blagoveščensku PSRS tālajos austrumos. Vēl Stūra mājā viņam draudējuši, ka apstākļi tur būs briesmīgi, bet bijis vēl šausmīgāk. Sanitāri bijuši ieslodzītie no blakus esošā cietuma. Kā medicīniska rakstura soda mērs ik pa laikam injicēts kāds brūni eļļains preparāts..

  Latvijā diagnoze joprojām spēkā.

  Klīnikā viņš pavadījis piecarpus gadus. Pēc visa pārciestā viņš līdz galam tā arī nav reabilitēts, viņam ir zviedru ārstu atzinums, ka psihisku slimību nav, bet Latvijā diagnoze vienalga saglabājas. Un tā viņu ietekmē joprojām – iepriekšējā dzīvokļa saimnieks, uzskatot par traku, centies atbrīvoties no īrnieka, un arī Rīgas dome, ierādot jaunu, tā arī nav parūpējusies par solījumu to izremontēt..

  Tiek pieņemts, ka citi ar līdzīgu likteni pat vispār nestāsta par saviem gadījumiem, vienkārši samierinās un klusu pacieš to, ka kopš Augstākās Padomes laika mūsu parlaments tā arī nav spējis problēmu atrisināt..

  Andrejs Judins, Saeimas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētājs (Vienotība): «Es tiešām domāju, ka ir svarīgi atjaunot vēsturisko taisnību un tieši tad, ja cilvēks bija represēts, viņam jābūt reabilitētam. Mēs meklējam risinājumu. Es tieši konsultējos ar kolēģiem. Redziet, uzrakstīt uz papīra var, bet svarīgi, lai tas būtu juridiski korekts. Es tieši šonedēļ runāju ar dažiem kolēģiem. Es domāju, nākamnedēļ mēs to turpināsim darīt..bet nu..».

  Uz jautājumu, vai tas varētu būt izdarīts jau šogad līdz galam, Judins atbild: «Es ceru.».

 6. info says:

  Papildinājums Pētera Lazdas rakstītajam.

  http://www.tiesibsargs.lv/lv/iestades-ieksejais-normativais-akts-nevar-but-pamatojums-psihiatrijas-pacientu-cilvektiesibu-ierobez

  Iestādes iekšējais normatīvais akts nevar būt pamatojums psihiatrijas pacientu cilvēktiesību ierobežošanai

  10.10.2012 | 13:44

  Garīgās veselības jomā jau gadiem ilgi iztrūkst būtisks posms – normatīvais regulējums par to, kas notiek ar personu no piespiedu ārstēšanas uzsākšanas līdz tās pārtraukšanas brīdim. Šobrīd psihiatrijas klīnikās sastopama prakse ir personu cilvēktiesību ierobežošana, pamatojoties tikai uz iestādes izdotu iekšēju normatīvu aktu, tomēr tas ir pretrunā Satversmes 96.pantam.

  Šobrīd spēkā ir tiesību akti, kas nosaka, kādos gadījumos pacientam piemērojama piespiedu ārstēšana psihoneiroloģiskajās klīnikā un kā šādu ārstēšanu pārtraukt. Tomēr joprojām nav normatīvā regulējuma par procesu starp ārstēšanas uzsākšanu un tās pārtraukšanu. Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs (turpmāk – klīnika) personu cilvēktiesību ierobežošanas pamatotībā atsaucas uz pašu izdotu iekšēju normatīvu aktu.

  Tiesībsargs vairakkārt uz šo problēmu norādījis klīnikas vadītājam Jānim Buģinam, kas vienlaikus ir arī Veselības ministrijas galvenais speciālists psihiatrijā. Veselības ministrijas galvenā speciālista psihiatrijā pienākumos saskaņā ar pašas ministrijas izdotu nolikumu ir piedalīties veselības jomas attīstības plānošanas dokumentu un citu normatīvo aktu izstrādē.

  Atbildē tiesībsargam klīnikas vadītājs pauž viedokli, ka pacienta privātās dzīves ierobežojumi ir nepieciešami ārstniecības mērķu sasniegšanai un sabiedrība gūst labumu no iespējami ātrākas pacienta psihiskās veselības uzlabošanās, jo pacienti tiek ārstēti par valsts budžeta līdzekļiem. Tiesībsargs neiebilst ierobežojumiem, ja vien tie ir noteikti ar likumu.

  Tiesībsargs Juris Jansons: „Garīgās veselības aprūpe ir joma, kurā nav piemērojams princips – mērķis attaisno līdzekļus. Nav pieļaujams, ka tāpēc vien, ka pacienti ar garīgās veselības traucējumiem ir tā sabiedrības grupa, kas pati vairumā gadījumu nevar parūpēties par savu tiesību ievērošanu, kāds var ignorēt šo pacientu cilvēktiesības. Arī atruna par budžeta līdzekļiem šajā gadījumā neiztur kritiku.”

  Tiesībsargs jau 2007.gada ziņojumā vērsa uzmanību uz neatbilstošu normatīvo regulējumu garīgās veselības jomā Latvijā. Lai arī atsevišķus jautājumus ir mēģināts sakārtot, daudzi jautājumi joprojām palikuši nesakārtoti, tādejādi radot iespējamus cilvēktiesību pārkāpumus. Piemēram, psihoneiroloģiskajās slimnīcās, kur notiek piespiedu ārstēšana tiek pielietoti vairāki piespiedu līdzekļi un arī ierobežotas personas tiesības uz privāto dzīvi, tomēr normatīvais regulējums praktiski neeksistē – ierobežojumus nosaka ar iekšējās kārtības noteikumiem.

  Lai cilvēktiesību ierobežojums būtu pieļaujams, tam vispirms jābūt noteiktam likumu. Savukārt, ja cilvēktiesību ierobežojumi noteikti ar iekšējās kārtības noteikumiem, secināms – tie nav noteikti ar likumu un tādēļ neatbilst Satversmei.

 7. lasītājs says:

  Jurists Pēteris Lazda pareizi liek saprast, ka tā nav tikai pagātnes ēna, kā PSRS izrēķinājās ar sev nevēlamajiem. Arī mūsdienu Latvijā tādi borovkovi sev nepatīkamos cilvēkus sauc par psihiski slimiem, draud viņiem un arī nogalina. Šie visi noziegumi ir tik šaušalīgi, ka obligāti jāpanāk, lai notiek starptautisks tiesas process Nirnberga2. Atklātos ļoti daudz viltus pierakstījumi, ko dažādu iemeslu dēļ sarakstījuši tā saucamie juristi un psihiatri. Par šīm lietām Viktors Birze ir par gļēvu, lai runātu.

 8. NIKS FONTS TITULS says:

  http://www.apollo.lv/zinas/cina-par-eiropas-komisijas-prezidenta-amatu-jau-sakusies/536504

  Impērijas – ES veidošanās turpinās ar galvaspilsētu Briseli. Savulaik un pašlaik bija Latvijas tauta (nevis latviešu ar tās interesēm) politiķu definīcijās, pašlaik ir jau Eiropas tautas partija (līdzīga žīdu SVF un ASV nācijas definīcijai) kuras kanditātu izvirzīs ES Komisijas prezidenta amatam, uz ko pretendē Dombrovskis ar Merkeles svētību. Pie Eiropas Tautas partijas jau piederot, kā vēsta mediji, arī Dombrovskis, Somijas premjers, Polijas premjers u.c.
  Kas tad ir latvieši Latvijā ES impērijas skatījumā, impērijai veidojoties arī uz izzagtā LV budžeta rēķina, pārkāpjot Satversmi Parex pārņemšanā? ES veidojas uz latviešu līķu (budžeta konsolidācijas rēķina, atņemot medicīnai) kaudzes, genocīda pret latviešu tautu rēķina.Dombrovskim, Vilkam, eirparlametāriešiem Briselē, kas saņem 7000 eiro mēnesi, iedzīvojoties uz latviešu tautas nelaimju rēķina.

 9. Eduards Lunis says:

  –Pēteris Lazda labāk lai pastāsta kādi panākumi ir viņa vadi’tajai Cilvēktiesi’bu aizsardzi’bas organizācijai?!
  –Ir jau it kā cēli un likumīgi aizstāvēt60 Latvijas Bri’vi’bas aistāvjus,bet kāda situācija ir pašlaik? Kas ir izdarīts ,lai vainīgie latvijas iznīcināšanā tiktu sodīti!?

 10. NIKS FONTS TITULS says:

  Admins
  Arī šis Tevis sacītais balstās uz emocijām:”Nav smieklīgi – Dombrovskis savā gaitā uz Briseli soļo pa mirstošo un izmirstošo latviešu kauliem, līķiem šis ceļš bruģēts.”
  Tad, kad Tev, Font, iznāks darīšanas ar šo nezvēru, tikai tad Tu sapratīsi… .
  LRTT i-vietnē neviens vārds netiek melots.

  ===========================================================================

  Tā nav – mani argumenti ir balstīti uz loģiku, tīru loģiku, kas no malas skatoties, katram saprotama.

  Runājot par līķiem, tā ir taisnība – pašnāvību skaita pieauguma no Latvijas ekonomiski vergu gaitās padzīto latviešu vidū, budžeta konsolidācija medicīnai, kurai nepietiek, lai sniegtu palīdzību izmirstošajai latviešu tautai, nav naudas sociālajam budžetam, izglītībai, dzimstības rāditājiem norādot, ka nēve seko latviešu tautai pa pēdām. Tā izzūd svešatnē, turpinot izbraukt, nedzimst bērni, jo ir nabadzība utt.

  Admins
  Tā nav LOĢIKA, kura tiek veidota uz neinformētību. To sauc savādāk… .

 11. NIKS FONTS TITULS says:

  http://www.apollo.lv/zinas/cina-par-eiropas-komisijas-prezidenta-amatu-jau-sakusies/536504

  Impērijas – ES veidošanās turpinās ar galvaspilsētu Briseli. Savulaik un pašlaik bija Latvijas tauta (nevis latviešu ar tās interesēm) politiķu definīcijās, pašlaik ir jau Eiropas tautas partija (līdzīga žīdu SVF un ASV nācijas definīcijai) kuras kanditātu izvirzīs ES Komisijas prezidenta amatam, uz ko pretendē Dombrovskis ar Merkeles svētību. Pie Eiropas Tautas partijas jau piederot, kā vēsta mediji, arī Dombrovskis, Somijas premjers, Polijas premjers u.c.
  Kas tad ir latvieši Latvijā ES impērijas skatījumā, impērijai veidojoties arī uz izzagtā LV budžeta rēķina, pārkāpjot Satversmi ar Briseles rīkojumu Parex pārņemšanā? ES veidojas uz latviešu līķu (budžeta konsolidācijas rēķina, atņemot medicīnai) kaudzes, genocīda pret latviešu tautu rēķina.Dombrovskim, Vilkam, eirparlametāriešiem Briselē, kas saņem 7000 eiro mēnesi, iedzīvojoties uz latviešu tautas nelaimju rēķina.

 12. NIKS FONTS TITULS says:

  Admins
  Tā nav LOĢIKA, kura tiek veidota uz neinformētību. To sauc savādāk… .

  ======================================================================

  Fakti, kas balstīti uz loģiku. Punkts. Pierādījumi tobiš par vai pret. Punkts.

 13. 2012 says:

  Te Pēteris Lazda atgādināja nopietnu tēmu. Principā cietušiem no noziedzniekiem jurista manteļos un psihiatru halātos ir jāsāk ECT.
  Diagnozi var noņemt ne jau Latvijas, bet ES valsts, piemēram Vācijas, psihiastru konsīlijs (jo Vācijā arī bija Štazi, kas dalīja diagnozes). Un tur nu “godīgie” neko iebilst vis nevarēs.

  Noņemot šo diagnozi, un izpētot visu vēsturi – sākot ar aizturēšanu KGB un “speciālistu pieaicināšanu”, fakti ļoti viegli var nākt gaismā. Parasti to neliešu nav tik daudz, un lietās noteikti atkārtosies viņu uzvārdi. Nu tad jau arī var drusku ko neko ierosināt baltajā halātā dirnošam neģēlim, kurš “ar visgodīgāko pieeju” uzstādīja slimam cilvēkam diagnozi!
  Jo skaidrs – protestēt pret “vistaisnīgāko iekārtu var tikai slims cilvēks, vēlams, ar šizofrēniju.”

 14. NIKS FONTS TITULS says:

  2012 saka:

  ==========================================Beidziet sūdzēties un kaut ko gaidīt. Ņemiet izkaptis un ejiet uz muižu.

 15. Miervaldis says:

  Tu Linard, nēesi pirmais, un ne pēdējais, kurš ir saskāries ar V.Birzes aplamo domāšanu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *