J. Zīverts. Aicinājums latviešiem !

IMGP0914Mēģināšu vēlreiz apelēt pie veselā saprāta ar aicinājumu likt, beidzot lietā galvu, ne tikai cepures uzlikšanai, bet domāt un padomāt. Ir taču radusies izvēle starp tiem, kuri šo valsti ieveda purvā, gan politiskā, gan visā pārējā. Beidzot taču jāapzinās un jāsaprot, ka pie visa paši vien esam vainīgi, 20 gadus celdami sev uz kakla vienus un tos pašus politekonomiskos noziedzniekus. Un atkal … . Ar saldiem meliem un demagoģiju šie naši atkal un atkal grib piesūkties valsts “silei”, jo vēl taču palicis ko zagt !!! Prihvatizēt un nokampt, nošmugulēt un pievākt ! Nezinu, kuru no šiem vecajiem “ēzeļiem“(tā Raivis Dzintars) īpaši izcelt.

 Viņi visi iederas uz apsūdzības sola !!!  Padomju laikā viņiem būtu piespriests augstākais sods, nāves sods. Bet šajā “demokrātiskā” un “tiesiskā’ valstī šos noziedzniekus ceļ godā, un piešķir ordeņus. Nezinu vai mūsu galaktikā vēl kaut kur tā notiek. Pie apvāršņa(politiskā) parādījies jauns politiskais veidojums Garīgie kropļi, kuriem reiz tiks izpildīts nāves sods par genocīdu pret latviešu tautu.“Visu Latvijai”, kurš var būt mūsu pēdējā cerība. Man ne vienu reizi vien jautāts, vai tu viņus pazīsti, zini. Vai viņi būs tie riktīgie un darīs, un strādās mūsu tautas labā. Mana atbilde uz to ir šāda: nezinu kas viņi ir un ko darīs. Ievēlēsim, tad redzēs, bet lai mana roka celtos un balsotu par

Foto: Divi gara kropļi, geji, kuri noveduši Latviju bezdibenī. Apdomā pilsoni, balsosi par šiem deģenerātiem, apķēzīsi Dvēseli… .

pašreizējo valdošo noziedzīgo kliķi, tad jāatņem prāts un loģiskā domāšana ! Kā Raivis Dzintars teica par tiem ēzeļiem un zirgiem: no jauna kumeļa izaug spēka pilns zirgs, labs vilcējs, bet no veca ēzeļa zirgs nekad neiznāks. Tad nu vēlēsim un novēlēsim, lai no šiem kumeļiem izaugtu spēcīgi zirgi, kuri spētu izvilkt no purva mūsu Tēvzemi un latviešu tautu !

DIEVS SVĒTĪ LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU !

Ar cerībām, Jānis Zīverts.

LRTT piesēdētājs, LNF biedrs u.t.t. un t.j.p., vai vienkārši Latvietis!

25.09.2010

Par foto un komentāru pie tā atbild L. Grantiņš.

You may also like...

22 komentāru

 1. Latvenergo v.p. vēlēšanās - falsifikācija saka:

  “Jau sākotnēji Žīguram paredzēta valdes priekšsēdētāja vieta” – TAISNĪBA!!!

 2. A. god.Jānis Zīverta kungs.
  Kārtejās vēlēšanās atkal aiziet viena partija “Naš ruļevoj” ar daudzām frakcijām,

  Ko Jūs sakāt par LZS programmu?
  Latviešu Zemnieku Savienības programma 10. Saeimas vēlēšanām
  2010.gada 2. oktobrī. Saraksts „Mēs Paši”.

  Mēs, Latviešu Zemnieku Savienība (LZS), esam 1917.gadā dibinātās Latviešu Zemnieku Savienības tiesību pārmantotāji.
  Tikai visi kopā varam mēģināt izkļūt no sociāli ekonomiskā strupceļa Latvijā jau tuvāko gadu laikā, realizējot Latvijas tautas interesēm atbilstošu darbu plānu. Tādēļ LZS izveidotajā vēlēšanu sarakstā „Mēs Paši” nav ne esošā, ne bijušā deputāta!
  LZS izvirzītie deputātu kandidāti ir gatavi uzņemties atbildību virzīt Latvijas valsts ekonomikas atveseļošanu tā, lai visur darbotos princips:
  VIENS LIKUMS – VIENA TAISNĪBA UN VIENĀDAS IESPĒJAS VISIEM!
  LZS saraksta „Mēs Paši” uzdevumi 10. Saeimā:
  1/ sekmēt Latvijas Valsts likumu atjaunošanu Latvijas Republikā:
  • par pagastiem, apriņķiem, ministrijām, sabiedriskām organizācijām, par Latvijas Banku, Sodu likumu, likumu par Tiesu varu, Pavalstniecības un Valodas likumu;
  • realizēt Satversmes un Civillikuma prioritāti ikdienā;
  • atjaunot un sakārtot Latvijas Valsts administratīvo dalījumu pagastos un 19 apriņķos;
  2/ atjaunot ražošanu valstī uz Sabiedriskā Tirgus Saimniecības (STS) pamatiem, atbalstīt sabiedriskās organizācijas un 6 Kameru darbības atjaunošanu;
  3/ atbilstoši atjaunotajiem likumiem izveidot 9 ministrijas:
  1. Ārlietu; 2. Iekšlietu; 3. Rūpniecības, enerģētikas, tirdzniecības un finansu; 4. Kara;
  5. Zemkopības; 6. Izglītības; 7. Satiksmes; 8. Tieslietu; 9. Labklājības;
  4/ veicināt Latvijas Aizsargu Organizāciju (LAO) atjaunošanu kārtības atbalstam uz vietas;

  Sabiedriskā Tirgus Saimniecības (STS) pamatu atjaunošana (STS sekmīgi darbojās Latvijā jau līdz 1940. gada jūnijam) jābalsta uz kopdarbību, tirgu, kredītiem un privātīpašumu. Jāievieš kalkulācijas preču un pakalpojumu vērtības noteikšanai Latvijā!
  Tādēļ nepieciešams lai Latvijas Republikas jaunās Saeimas apstiprinātā valdība:
  • atjauno latu kā vērtības mēra vienību;
  • ievieš darba apmaksas tarifus atbilstoši darba kategorijām, nosakot enerģijas vērtību- kilovatstundas, pārtikas graudu tonnas un zemes hektāra cenu, kas ir līdzeklis pareizai preces un pakalpojumu vērtības noteikšanai un nodokļu lieluma aprēķināšanai;
  • veicina ražošanas attīstību, tā rada pamatu valsts budžeta ieņēmumu palielināšanai- vairāk ražosim, vairāk pelnīsim, tad mēs visi labāk dzīvosim;
  Tautsaimniecības atveseļošana ir iespējama vienīgi ar ilgstoši stabiliem un zemiem nodokļiem UZŅĒMĒJIEM. Mērķis ir aizsargāt uzņēmumu intereses. Atjaunosim Latvijas Valsts iedibināto kārtību, kad pagasti, saimnieki un uzņēmēji paši rūpējas par savu labklājību!
  Pašvaldības budžetu veidosim no tās teritorijā esošajiem uzņēmēju nodokļiem:
  1) no algas ienākuma nodoklis– 30%;
  2) peļņas nodoklis – 15%, maksā uzņēmumi;
  3) īpašuma nodoklis -1% gadā.
  Tad katra pašvaldība no sava budžeta ik mēnesi 10% ieskaita Apriņķa budžetā, bet Apriņķis-70% pārskaita valsts budžetā. Tā var palielināt izdevumus izglītībai, veselības aprūpei, sociālajai palīdzībai un pensijām.
  Vēlamies atjaunot sabiedrisko organizāciju lomu valsts pārvaldīšanā tā, lai nodrošinātu vadības efektivitāti. Veicot šos pasākumus, var samazināt esošo Valsts pārvaldes aparātu vairāk kā 10 reizes. Budžeta izdevumi ir jāplāno atbilstoši finansēm un tautsaimniecībā reāli iespējamai nodarbinātībai!
  Izpildot šīs pamatprasības, pēc mūsu ekonomistu aprēķiniem mēs iegūstam ap miljards latu ekonomiju gadā, kurus var ieskaitīt sociālajā budžetā un jau šodien izmaksāt 168 Ls sociālo pabalstu mēnesī katram apgādājamajam, tā novēršot sociālo spriedzi sabiedrībā.
  Sabiedriskās kārtības nodrošināšanai katrā pašvaldībā izmantosim sabiedrisko Latvijas Aizsargu Organizāciju (LAO), kā policista palīgu, kas darbojas brīvprātīgi un netiek uzturēti no valsts budžeta.

  Esam pārliecināti, ka izveidojot Saeimu ar jauniem deputātiem, kam rūp Latvijas nākotne, un mēs, visi kopā strādājot, likvidēsim bezdarbu un atgūsim labklājību, tā nodrošinot sociālo kārtību, Sabiedriskā Tirgus Saimniecības attīstību un finansiālo līdzekļu ekonomiju mūsu valstī. UZ SADARBĪBU!

 3. zonnenbergs saka:

  Raivi Dzintaru par prezidentu,citu iespeju nav

 4. Ir saka:

  http://www.ir.lv/politika/partijas/visu-latvijai-tevzemei-un-brivibai-slash-lnnk/kandidati/imants-paradnieks/notikumi/397

  Imants Parādnieks.

  Cilvēks nav ieguvis augstāko izglītību,piekopj amorālu dzīves veidu,kas nav raksturīgs kristietībai un latviskumam.
  Kā arī šim cilvēkam ir milzīgas parādsaistības,kas pierāda ka šis cilvēks netiek galā ar savām finansēm,kas rada bažas.
  Liekas ka šim cilvēkam ir vajadzīga valsts vara ,lai risinātu savas finansiālās problēmas.

 5. pamela> Zīvertam saka:

  Старый конь борозды НЕ ПОРТИТ !!!Par tiem jauniem kumeļiem.TU re kāds zviedzējs ir izaudzis no PCTVL Kuzina Joņa !VL ar savu muti velk tikai Dzintars,’Parādnieks par galma klaunu,TB/LNNK tikai veci zirgi,diži nobraukti un pa nepareizo vagu!JA tur nebūs Zīles,visa konstrukcija sabruks!Ja tik šokējoši dr5ūma aina paveras Latviešu val.,latviešu darba pieprasījumos zināt okupantu val.,valsts izzagšanā,kur aktīvu dalību ņēma TB/LNNK,tad kāda mārrutka pēc jūs aģitējat par šo VDK stutēto partiju?!Viņi NEKO nav darījuši lai Latvija BŪTU latviska!!!nu jau 20 gadus!!Maz mandātu?Bet re ko dara viena pati žīdene Ždanoka!Mūs aprej Krievija,bet mēs klusējam,norijam visus mēslus,Kurpretim Kremlis pat pēc viena provokatora Freimaņa ,Jordāna utt.atrakcijām atsakās pat nepildīt ekonomiskos līgumus un “atrod”šprotēs bezmaz vai zilskābi.
  Latvijā NAV NEVIENA latviskas ,neatkarīgas,nacionālas valsts aizstāvja!
  KO šodien radio intervijā murgoja “disidents”J.Rožkalns!Ne vārda par Kremļa izdarībām un mankurtiem no SC,PLL utt.
  Ar vienu teikumu /Dzintara gadījums!/ latvisku Latviju nenosargāsi,jo pat TB /LNNK “elite”mauj krieviski !

 6. arhīvs saka:

  Vai kopā ar Nelabo nonāksim pie Labā?

  Raivis Dzintars (raivis.dzintars@gmail.com)

  Gesendet:Sonntag, 17. Januar 2010 13:10:18
  An:Linard Grantins (l.grantins@hotmail.de)

  Paldies par viedokli, Linard! Man, protams, žēl, ka savus domubiedrus uzskati par lielākajiem ienaidniekiem. Nejūtos nemirkli nevienu nodevis ar to, ka esmu runājis ar Osipovu vai ar jebkādu citu. Runāšu kaut ar pašu nelabo, ja vien tas dos labumu manam mērķim. Nejūtos vainīgs arī par to, ka strādāju Latvijas Avīzē, kurā man ir iespēja bieži uzrunāt cilvēkos latviskumu un atgādināt, ka jaunajā paaudzē ir nacionālo ideālu sekotāji. Neviena cita avīze tik lielu auditoriju ar maniem viedokļiem uzrunāt neļauj. Vai tad pareizāk būtu šo auditoriju neizmantot?
  Nejūtos arī pazemojis latviešus ar to, ka sakopju vidi, savu zemi un ka uzturu jauniešos tautisko garu.
  Ja Jums šķiet pavisam citādāk, tad tur neko nevaru darīt. Man tikai skumji par to, ka latvieši plēšanas savā starpā viens otru nolamādami, kamēr ienaidnieki apvienojas un pieņemas spēkā. Ceru, ka tas mainīsies.
  ———————————————————————————————————————————————
  Es varu ikvienu nosaukt par “jefiņu” un “ieteikt nošauties” un nebūšu ne ar vārdu samelojies, jo tas neliecina par faktiem, bet tikai un vienīgi par rakstītāja kultūras līmeni.
  Ar ko esam vienojušies – ar visām lielākajām patriotiskajām organizācijām – Daugavas Vanagi, LNKB, LNPA, LVA, Klubs 415 un citi. Organizācijas rindās ir tik daudz gados jaunu Latvijas patriotu, kā nekur citur vienkopus. Ja tas viss nav vienotība, tad kas ir?
  Kas tieši šajā fotogrāfijā no manas puses bija tas noziedzīgais? Tas, ka stāvēju līdzās Osipovam? Tas, ka mani pret manu gribu nofotogrāfēja? Vai tas, ka ar viņu runāju? Ja tas ir “noziegums”, tad sanāktu, ka visi ir “noziedznieki”. Tu gribi atrast Dievus sev līdzās, bet kur tad viņi ir? Ir vajadzīgi darītāji, kas spēj vienoties, kas spēj pievērt acis un nelielām uzskatu atšķirībām, savstarpējām antipātijām lietas labā. Vai Jums tiešām šķiet, ka ar šo apsaukāšanos kaut vienu gudru latvieti sev pievērsīsiet. Es zinu, cilvēkus, kas Jums ticēja, bet pēc šādām publikācijām novēršas. Man, kurš arī tiek nolamāts, nākas būt par Jūsu advokātu, aicinot apdomāties, ka cilvēkam ir grūti klājies un ka viņā ir pamatotas dusmas, kas diemžēl bieži izpaužas nepareizā virzienā.
  Labi, nav vērts laikam mums diskutēt. Darīsim viens katrs kā uzskatām par pareizāku. Ja mērķis mums ir viens, tad vēlu veiksmi – nevis līdzekļos, bet rezultātā!
  Visu labāko!
  Raivis.
  ——————————————————————————————————————————————
  Vai kopā ar Nelabo nonāksim pie Labā ?
  Dzintara kungs, ja vēlējies man atbildēt, tad vajadzēja to darīt tā vārda īstajā nozīmē. Tu esi atbildējis īsta demagoga manierē, bet ne pēc būtības. Kā man saprast Tevis teikto, ka es savus domubiedrus uzskatu par saviem lielākajiem ienaidniekiem ?
  Vai tad es Tevi esmu vainojis par to, ka Tu strādā LA ?
  Vai es Tevi esmu vainojis par to, ka Tu sakop vidi ?
  Tev kā politiskam darbiniekam ir jāsaprot, kad un kā “sakopt vidi”, lai nedegradētu savas tautas Garīgās vērtības un pašu tautu.
  Tev žēl, ka latvieši plēšas savā starpā ? Kuri ir tie Tavi latvieši ? Krustiņš, Pupurs, Garda, Dzintars, Iesalnieks….vai šie ir tie latvieši ?
  Pret Tavu gribu nofotografēja Tevi ar Osipovu !?
  Pēc Tevis teiktā iznāk, ka vainīgs ir fotogrāfs nevis Tu. Kas Tev ar to krievu fašistu bija apspriežams ? Tu, Raivi, saki, ka jāpiever acis uz nelielām uzskatu atšķirībām….! Es nekad nesēdēšu pie viena “galda” ar Krustiņu, Pupuru, Rožkalnu, Gardu, Tevi vai Iesalnieku. Jo jūs neesat tie par ko uzdodaties.
  Tu esi ar mieru runāt ar pašu Nelabo, lai sasniegtu savu mērķi. Tādā gadījumā Tavs mērķis nav cēls un Taisnību saturošs. Ejot kopā ar Nelabo Tu agrāk vai vēlāk nonāksi Ellē un aizrausi sev līdzi latviešu tautu, un to es Tev un tev līdzīgajiem neatļaušu. Tāpēc arī Tev un tev līdzīgajiem ir tāds naids uz mani un maniem domubiedriem. Tieši Tava partija ar Iesalnieku un pārējiem “jāņiem” ir tā, kura mani un LRTT cenšas nomelnot. DP un VL intereses ir apbrīnojami līdzīgas !
  Vai nebūtu labāk, ka jūs savu enerģiju izmantotu cīņa pret latviešu tautas ienaidniekiem?!
  Tu, Raivi Dzintar, centies mani pazemot, piesaucot rakstītāja kultūras līmeni. Kāds tad ir Tavs kultūras līmenis, piesaucot Nelabo un “definējot” par draugiem tādus Krustiņu vai krievu militārista dēliņu, Maskavā savervēto Krievijas impērijas aizstāvi, VDK-J. Ziemeļa nodibinātās H-86 Rīgas nodaļas biedru- Konstantīnu Jevgēnija d. Pupuru ?
  To, ka viņš ir provokators, pat atļāvās paziņot no prezidenta Pils.
  Lūk, šāda ir atbilde Bībelnieka kungam, kad viņš gribēja K. Pupuru izvirzīt Triju Zvaigžņu ordeņa apbalvojumam:

  ” A.god Bībelnieks kungs!
  Ne jau viss ir zelts kas spīd. Arī patriotiskās un disidentu grupās čekai izdevās iefiltrēt savus aģentus un ziņotājus. Diemžēl tā tas ir un par to ir liecības.
  Ar cieņu, Vaira Vīķe Freiberga.”.
  Kāda kangara foto !
  Šeit K. Pupura e-vēstule man, kad es viņam aizrādīju par neprecizitātēm viņa teiktajā:
  Von: pupurs@aol.com
  Gesendet: Montag, 13. April 2009 06:35:45
  An: l.grantins@hotmail.de
  Tu labak atsuka manu….zilais duriks! :-))
  Un šeit viņa rakstītais komentārs:
  Linardam Grantinam 11.jūl, 15:54
  baigi ieinteresejos, kas tie tadi ir Pupurs, Grantins, Rozkalns un co. Iegaju gugula un…..tagad viss ir skaidrs.
  Vislielaku iespaidu atstaja K.Pupura vestule L.Grantinam, tipa “apsveikums jaunajam gadam” (var atrast http://www.glabvalsti.lv). Grantin, zini, tu siem cilvekiem pat blakus nestav, ari E.Veidemanei! Un gribu tev pateikt tikai vienu, suka, suka un velreiz suka…nav jau pirmo riezi… zilais luzers!
  Raivi, to visu Tu zināji, bet neskatoties uz to, jūsu partija šo gara kropli nosauca par savu draugu ! Tad,Raivi, kas esi Tu pats ??? Es nevienu neapvainoju tikai tā,- aiz gara laika. Tiek cītīgi krāti “šo cilvēku gara darbi” un kad visi tie tiek salikti kopā, tad atbilde ir nolasāma… .
  Konstantīns bija arī viens no LRTT piesēdētājiem. Noticēju kādreiz viņam, jo domāju, ka viņš Ziemeļa grupā nejauši nokļuvis… . Smagi maldījos. Gandrīz ar savu dzīvību samaksāju (par to kādu citu reizi)…. . No LRTT vienreiz viņu “izsviedu” par pārmērīgu alkohola lietošanu ! Vairāki “cīnītāji” mani par to nosodīja… . Kad viņš apgalvoja, ka esot ticis galā ar alkohola problēmu, tad pieņēmu viņu atpakaļ. Izrādās, ka tā bija mana “melnākā” diena, no kuras vēl šodien neesmu atguvies (bet par šo tēmu arī kādu citu reizi)… .
  Tu, Raivi, tāpat kā Aivars Garda, strādājiet kopā ar DP, kuru savukārt vada bijušie VDK- latviešu tautas slepkavas. Ja nebūtu tādi “gaisa nolaidēji” kā Tu, Garda vai Krustiņš, tad latviešu tauta jau sen būtu “uzsprāgusi” un samalusi miltos komunistu salašņas. “Dobeles variants” to labi parādīja. Tas arī reiz notiks un no “turienes” arī nāks īstie patrioti.
  Pienāks diena, kad zem hipnozes vai arī ar kādas “tabletes” palīdzību, mēs visi tiksim nopratināti. Es darīšu to labprātīgi. Šāda metode tiks pielietota, lai netiktu apvainoti un tiesāti nevainīgie. Tad arī tiks atvērti tie saucamie “čekas maisi” bez pašiem maisiem.
  L. Grantins
  24.01.2010

 7. arhīvs saka:

  Latvijas Republikas 6.Saeimas pavasara

  sesijas vienpadsmitā sēde

  1998.gada 4.jūnijā

  Sēdi vada Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētājs

  Alfreds Čepānis.
  ——-

  Deputātu pieprasījums Ministru prezidentam G.Krastam, iekšlietu ministram A.Krastiņam, tieslietu ministram Dz.Rasnačam, lai valdība regulāri ziņotu par Latvijas Republikas pilsoņa un “Helsinki-86” priekšsēža H.Lāmas meklēšanas gaitu.

  Par šo jautājumu vēlas runāt Gundars Valdmanis – pie frakcijām nepiederošs deputāts.

  G.Valdmanis (pie frakcijām nepiederošs deputāts).

  Prezidij, Sadarbības padome, tās pakalpiņi un tauta! Heino Lāma 1987. gadā pie Brīvības pieminekļa sāka Latvijas trešo atmodu.

  Lāmam tika dota iespēja braukt prom un saņemt pensiju citā zemē, taču, redzēdams grūtos laikus Latvijā, viņš atgriezās un atkal sāka politisko cīņu. Tā kā daudzi no jums šeit, Saeimā, esat to izdarījuši, arī viņš būtu varējis pārdot savu politisko ietekmi, savu tīro stāju kādam, kas varētu to izmantot, lai tautu grautu, bet Lāma cīnījās pats kopā ar saviem tuviem draugiem. Viņš pēdējo reizi uzstājās par leģionāru tīrību, uzrunāja grūtos momentos, kad cits apmētāja ar sapuvušiem burkāniem un tomātiem. Viņš uzrunāja tautu pie pieminekļa un skaidroja par leģionāriem. Skaidroja, ka viņi cīnījās par Latvijas brīvību, ka bija veseli štābi, it īpaši ģenerāļa Kureļa štābs. Tika apcietināts ģenerālis Kurelis, un pazuda, viņa tuvākie virsnieki tika nošauti un aprakti kopā ar žīdu kauliem, 250 no viņu pakļautajiem tika aizsūtīti uz Šucbādeni.

  Tie no mums, kuri pazina Lāmu, saprata, cik dziļi viņš pārzināja Latvijas vēsturi, Latvijas tautas ilgas, un tad viņš pazuda. Agrākos laikos, kad kāds civildisidents Polijā vai Latvijā, vai Krievijā tika represēts, pacēlās pasaules līmeņa troksnis. Pasaule prasīja, kas un kuri ir atbildīgi, taču jautājums nav par pasauli šodien, jautājums ir par mūsu valdību, ka tā it kā negrib zināt, kas un kuri ir atbildīgi. Jo tieši šodien, kad Latvijas vēsturi maina, kad varoņi ir 9.maija uzvarētāji, kad fašisti ir latviešu leģionāri, kad Latvijas neatkarība ir jāatdod Eiropas Savienībai, kad par latvieti ir jāpataisa pat tāds, kas nav asimilējies mūsu tautā, kad par sadarbību ar Eiropas Parlamentu mēs varam mainīt balsu skaitu pēc savas gribas, tā, lai Birznieces kundzes un Inkēna kunga, un Amerika kunga griba valdītu, kad mēs varam Latvijas Saeimas un Eiropas Savienības parlamentārās tikšanās nolikumu lasīt, kā mēs gribam, kad Latvijā visos līmeņos valda patvaļība, kad tautai tiek izzagts tās mantojums, Heino Lāma bija atnācis cīnīties, un neviens viņam muti aizbāzt nespēja… Viņš laikam šodien ir kāda ezera dūņās, bet policija noliedz, ka tāds ezers ir, lai gan kartē tas ir. Cilvēki apgalvo, ka tanī ezerā nav tikai viens līķis vien, bet vairāki, bet mēs neejam meklēt.

  Mēs pat neejam pieprasīt, it īpaši “tēvzemieši” negribēja pat dot savu parakstu zem šā pieprasījuma, lai to minimālo godu mēs parādītu šim cilvēkam, ka mūsu valsts, mūsu tauta drusku rūpējas, ka mēs viens otram ziņosim, kas ir noticis, par to, kas nav izdarīts. (No zāles deputāts J.Sinka: “Kāpēc tu apvaino tēvzemiešus?”) Es tikai stāstu patiesību, un, ja tas ir apvainojums tev, Sinkas kungs… Tā ir patiesība! Jūs esat viltus nacionāļi, jūs pat savējos neaizstāvat. Padariet mani par meli un balsojiet “par”.

  Sēdes vadītājs. Piecas minūtes ir pagājušas, Valdmaņa kungs!

  G.Valdmanis. Cienīsim Heino Lāmas piemiņu un meklēsim viņa līķi!

  Sēdes vadītājs. Iesniedzēji ierosina šo pieprasījumu atzīt par steidzamu. Izlemsim vispirms šo jautājumu. Lūdzu zvanu! Lūdzu balsošanas režīmu. Balsosim pieprasījuma atzīšanu par steidzamu. Lūdzu rezultātu! Par – 27, pret – 15, atturas – 27. Pieprasījums par steidzamu netiek atzīts, tāpēc parastajā kārtībā to nododam Pieprasījumu komisijai.

 8. godīgu cilvēku aktivitātes saka:

  http://socialasreformas.wordpress.com/2010/09/26/15-septembra-lsrb-rezolucija/

  Latvijas Sociālo reformu biedrības

  2010. gada 15. septembra kopsapulces

  REZOLŪCIJA

  Latvijas tautai ir vajadzīga sociāli atbildīga un tiesiska valsts. Sociālā taisnīguma principi, ko dēvē arī par Rietumu vērtībām, ir deklarēti 1996. gada Eiropas Pārstrādātajā Sociālajā hartā. Šie taisnīguma principi beidzot ir jāpārņem un jāievieš dzīvē Latvijas valstij.

  Āzijā, Āfrikā un Latīņamerikā daudzas tautas nepazīst sociālo taisnīgumu, tāpēc to ikdienas lāsts ir nabadzība. Lai šīm tautām nebūtu „kaitīga parauga”, globālie sindikāti ir sākuši demontēt tiesiskumu Eiropas Savienībā. Sākts ar vājāko punktu – Eiropā skaitliski mazāko tautu, kurai ir sava valsts – Latviju (pielīdzināma tikai Igaunija un Īslande). Latvieši vēl nezina savas tiesības, kādas tiem ir piešķīrusi Eiropas Savienība, un tāpēc samērā viegli apmānāmi. Ja Latvijas iedzīvotāji labprātīgi atteiksies no savām sociālajām tiesībām, to varēs izmantot kā paraugu, lai piespiestu arī frančus, grieķus un citas tautas, kuras pašlaik nepakļaujas to savu tiesību ierobežošanai, ko garantē 1996. gada Eiropas Pārstrādātā Sociālā harta. Tāpēc visas Eiropas liktenim ir būtiski, kā rīkosies jaunievēlētā Latvijas Saeima.

  Latvijas iedzīvotāji ir izvēles priekšā – dzīvot kā līdz šim vai pieprasīt eiropeiski pilnvērtīgus dzīves apstākļus.

  Latvijas Sociālo reformu biedrība veica visu 10. Saeimas deputātu kandidātu sarakstu iesniegušo partiju un to apvienību priekšvēlēšanu programmu izvērtēšanu, izsūtīja pāri par 1000 elektronisko vēstuļu ar jautājumiem tieši deputātu kandidātiem. Deputātu kandidātiem tika jautāts, vai viņi zina, ka Latvijā ir atcelts un neeksistē sociālais nodoklis, un vai viņi paredz atjaunot sociālās apdrošināšanas budžeta nošķirtību no valsts pamatbudžeta, par pensijām u.c. Secinājām, ka nav nevienas priekšvēlēšanu programmas, kas paredzētu sociāli atbildīgas valsts izveidi Latvijā. Savās programmās partiju apvienības nepārprotami nenorāda, kā panākt caurspīdīgumu budžeta veidošanā un finanšu plūsmās, neparedz sociālās apdrošināšanas nodalīšanu no pamatbudžeta, neparedz atmaksāt sociālās apdrošināšanas uzkrājumam no tā izsaimniekotos līdzekļus vairāk kā miljardu latu apjomā. Tas notika, sapludinot sociālās apdrošināšanas budžetus ar valsts budžetu; piecu gadu laikā iztērējot sociālās apdrošināšanas uzkrājumus norēķiniem, kas sedzami no valsts pamatbudžeta; neieskaitot no privatizācijas procesa likumā noteiktās iemaksas sociālās apdrošināšanas budžetā.

  Visas līdzšinējās valdības ir ignorējušas arī Satversmes 66. pantu, kurā ir noteikts: “Pēc budžeta gada notecēšanas Ministru kabinetam jāiesniedz Saeimai apstiprināšanai norēķini par budžeta izpildīšanu.” -, tā vietā precīzi norēķini tiek aizstāti ar vispārīgu ziņojumu. Arī to labot nav paredzēts priekšvēlēšanu programmās. Tikai divas partijas 4 000 zīmju programmā ir apņēmušās necelt pensionēšanās vecumu. Tāpēc mēs nevaram atbalstīt nevienu konkrētu priekšvēlēšanu partiju apvienību.

  Latvijas Sociālo reformu biedrība atbalsta tikai tos deputātu kandidātus, kas skaidri formulējuši savu nostāju un ir par sociāli atbildīgu valsti Latvijā.

 9. annamarija saka:

  Jā… Tā saucamā 4. vara krietno Valdmani padarīja par apsmieklu pelēkajam pūlim, kāda diemžēl ir lielākā daļa latviešu. Ja Tautas kopa BRĪVIBA 1998. gadā būtu tikusi pie varas, īstenojot G. Valdmaņa izstrādāto tautsaimniecības polītiku, Latvija tagad zeltu un plauktu. Manuprāt, visi tie skribenti, kas nomelnoja GV, arī būtu jātiesā.

 10. nekas nav aizmirsts saka:

  Latvijā ne tikai dīvaini pazuduši (Heino Lāma), bet arī dīvainā nāvē miruši cilvēki:

  1. Juris Podnieks(1950-1992)dokumentālā kino režisors, noslīcināts ezerā.
  2. Ita Kozakeviča (03.07.1955 – 28.10.1990, AP deputāte + n-tie amaati – noslīcināta Itālijā.
  3. Arhibīskaps Kārlis Gailītis(1936.g.3.martā – 1992.g. 22.nov.) gāja bojā autokatastrofā steidzoties uz Mirušo piemiņas dienas dievkalpojumu Sabilē.
  Iesaistījies LELB mācītāju atmodas kustībā „Atdzimšana un atjaunošanās”, kuras mērķis bija panākt Baznīcai demokrātisku darbības apstākļus, kā arī atdzimšanu Baznīcas iekšienē. 1989. gada 12. aprīlī XIV Latvijas Sinodē Rīgā tika ievēlēts par arhibīskapu. 1992. gada aprīlī XV Latvijas Sinodē Kārli Gailīti ievēlēja par arhibīskapu atkārtoti.
  4. Jānis Rība.(Aizsargu priekšnieks)
  5. Heino Lāma.( “Helsinki-86” vadītājs. Beidzamo reizi ticis redzēts 1998.gada 16.martā pie Brīvības pieminekļa, uzrunājot tautu Leģionāru dienā. Tika iesēdināts autobusā, un pēc tam ir pazudis. Heino Lāma ir viens no tiem, kas iekustināja Latvijas brīvības kustību.
  6. Uldis Duka.- Latvijas radio-2 vadītājs –(1955.gadā.- 2006.gada 20.oktobrī plkst.20 Jēkabpils rajonā, Jēkabpils – Rēzeknes šosejas 39.km (Atašienes pagasta teritorijā). Pēc sākotnējās informācijas, Duka braucis automašīnā, kura bija piestājusi ceļa malā. Radio vadītājs izkāpis no automašīnas un viņu notriekusi garām braucoša automašīna “Subaru Forester”. Duka no gūtajām traumām notikuma vietā miris.
  7. Andris Līgotnis.( 1959. g. 24. aprīlī Cēsīs – 1997. g. 14. decembrī, it kā pats nošāvās) Vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs), 1982. gadā ar izcilību beidzis LVU Juridisko fakultāti. 1990. gadā ievēlēts par AP deputātu, 1993. gadā – par 5. Saeimas deputātu. Bijis Aizsardzības un iekšlietu komisijas loceklis, pēc tam tās priekšsēdētājs, kā arī Nacionālās drošības padomes loceklis, vēlāk – Aizsardzības ministrijas parlamentārais sekretārs.
  8. Modris Atis Kramiņš,Vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs)
  9. Armands Akmentiņš, mācītājs, H-86 aktīvists)
  10. Ēvalds Vilks,rakstnieks.
  11.Zenta Freimane-Jaunzeme,žurnāliste.
  12. Pēteris Dzalbe,Reabilitācijas prokuratūras vadītājs.
  13. Jānis Laukroze, – 2001.gada 15.oktobrī plkst. 18:00, Rīgā Lāčplēša ielā 29, pie savas mājas tika nošauts Rīgas Apgabaltiesas Krimināllietu tiesas kolēģijas priekšsēdētājs Jānis Laukroze. Par notikušo slepkavību tika ierosināta krimināllieta pēc Krimināllikuma 118.panta 1.daļas, tas ir par slepkavību sevišķi pastiprinošos apstākļos, tas ir “sakarā ar to, ka cietušais vai viņa tuvinieki izpildīja savus dienesta vai profesionālos pienākumus vai piedalījies noziedzīga vai citāda prettiesiska nodarījuma novēršanā vai pārtraukšanā, vai devis liecību tiesā vai pirmstiesas izmeklēšanā.”
  Bēgot no uzbrukuma vietas, noziedznieks slepkavības vietā pameta paštaisītu automātisko šaujamieroci, kas jau no slepkavības izmeklēšanas sākuma bija galvenais pierādījums izmeklēšanā. Bez automātiskā ieroča slepkavībā izmantots vēl viens ierocis.
  14. 2001.gadā nogalināja 2 augstas valsts amatpersonas. Visticamāk, kontrabandistiem ceļā stājās VID Ludzas nodaļas vadītājs Vjačeslavs Liscovs, kura pārziņā bija muitas kontroles organizēšana Grebņevā un Terehovā. Viņš 14.jūnija rītā tika nošauts Ludzas centrā. Dienas rīcībā esošā informācija liecina, ka viņš neilgi pirms nāves vērsās pie VID vadības ar ziņojumu par liela apjoma gaļas kontrabandu, kuru realizēja pāri Latvijas robežai. Dokumentos bija norādes, ka konkrētos Latvijas muitas robežposteņos nav apturētas un pārbaudītas konkrētas mašīnas, ar kurām saistījās aizdomas par kontrabandu.

 11. Kasjauns saka:

  Avots: http://www.kasjauns.lv/lv/news/miklainas-naves-latvija&news_id=18572

  Mīklainās nāves Latvijā

  20.marts 2010
  01:09

  „Latvijas Kuģniecības” pārstāvja Venta Kodola bojāeja nav pirmā dīvainā nāve Latvijā. Arī agrāk cilvēki krituši no liela augstuma vai viņus pat nodzēlusi lapsene. Un vienmēr fonā bijusi liela nauda.

  Piektdien mīklainos apstākļos gājis bojā AS “Latvijas Kuģniecība” (LK) pilnvarotais pārstāvis Vents Kodols, kurš kompāniju pārstāv lietā par liela mēroga krāpšanu.

  Rīgā kāda nama kāpņutelpā Dignāja ielā viņš no piektā stāva nokritis starp kāpņu margām. Ar smagām traumām viņš ticis nogādāts slimnīcā, kur no gūtajām traumām miris. Kodols bijis LK padomes īpaši pilnvarotais pārstāvis, un viņa pienākumi bija LK pārstāvība kriminālprocesā par vairāku desmitu miljonu ASV dolāru izkrāpšanu no uzņēmuma 2003-2005.gadā un tiesvedības nodrošināšana LK piederošo vientipa kuģu kompāniju zaudējumu piedziņā Apvienotajā Karalistē. Policija sākusi lietas izmeklēšanu.

  Mīklainās nāves

  Savā praksē tādus gadījumus neatceros,” par mīklainiem atentātiem teic atvaļinātais policijas ģenerālis Aloizs Blonskis, kura gaitas likuma sardzē sākās pirms vairāk nekā pusgadsimta, 1956. gadā. Ir gan dzirdēts par Valsts drošības komitejas darbībām ārzemēs, nogalinot pārbēgušos spiegus. Arī pārbēdzēju Aleksandru Ļitviņenko, bijušo Krievijas Federālā drošības dienesta darbinieku, pirms dažiem gadiem noslepkavoja Londonā — ar radioaktīvo poloniju. Devas vērtība melnajā tirgū bija 10 miljoni ASV dolāru. „Kādreiz runāja par čigānu metodi — ja viņiem jātiek vaļā no kāda ienaidnieka, iedot tēju, pēc mēneša vai diviem cilvēks nomirst. Neviens eksperts neko nevar pateikt. Tādas valodas tautā klīda, taču nekur nekad nekādas lietas nav izmeklētas, runāts tikai fantāzijas līmenī,” teic Blonskis. Tomēr savādi nāves gadījumi mūsu valstī bijuši, un ne viens vien.

  Nāve uz kuģa
  Latvijā mīklainākā saindēšanās ir divu jūrnieku nāve 2004. gadā, par ko vairākkārt rakstīja žurnāls „Nedēļa”. Dmitrijs Balajevs un Māris Ūlaps uz kuģa „Kera” nomira visai dīvainos apstākļos. Ūlapu atrada mirušu kajītē, kad kuģis devās uz ostu Marokā. Balajevs sūdzējās par sliktu pašsajūtu, un kuģis devās uz tuvāko ostu Kanāriju salās, bet ārsti vairs nespēja palīdzēt.
  Valsts darba inspekcija atzina, ka viņi lietojuši reibinošus dzērienus un saindējušies ar metanolu. Taču ekspertīzē Gaiļezerā atklājās, ka Balajeva līķim izņemts žultspūslis un sirds. Metilspirta klātbūtne ekspertus nepārsteidza – līķis pirms atkārtotas sekcijas balzamēts etilspirta un formalīna šķīdumā, bet formalīns satur līdz 20 procentiem tehniskā spirta. Abiem mirušajiem konstatēta plaušu tūska.
  Uz kuģa esot bijusi ķimikāliju noplūde, kuru neitralizēt sūtīti Balajevs un Ūlaps. Balajeva mātei divas reizes atteikts ierosināt krimināllietu. Viņai ir aizdomas par kukuļošanu. No Spānijas saņemtais līķa apskates protokols ir pazudis, bet Valsts policijas atbildē pausts, ka informācija par šāda dokumenta esamību nav apstiprinājusies. No kuģa nomniekfirmas, „Baltic Shipmanagement Ltd”, saņemti vien 135 lati bērēm.
  Un ar to viss vēl nebeidzās. Kāds jūrnieks, kurš palīdzēja kārtot Balajeva mātei lietas, vēlāk pazuda — naktī okeānā no kuģa, gan ne no „Keras”. Savukārt liecinieks, arī jūrnieks, kurš stāstīja žurnālistei Sallijai Bēnfeldei par drūmajiem apstākļiem uz „Keras” arī ir jau miris. Apmēram 36 gadu vecumā no sirds nepietiekamības… Kaimiņi apgalvojuši, ka pirms tam redzējuši viņu apciemojam agrāk mājā neredzētus, svešus vīriešus.

  Traģiskie „Latvenergo” miljoni
  1994. gadā „Latvenergo” spices vīri parakstīja uzņēmuma galvojumu bēdīgi slavenās bankas „Baltija” kredītam desmit miljonu latu apmēram, vēlāk cedētam kādai Lihtenšteinas kompānijai. Trīs miljoni no šīs summas tā arī neatradās, ļoti ticami, ka nogūla pašmāju darboņu kontos.
  Neviens no galvotājiem vairs nestaigā pa šīs zemes virsu. Bijušais „Latvenergo” prezidents Gunārs Koemecs nomira nākamajā gadā pēc skandāla ar infarktu. Gan tikai 46 gadu vecumā, bet gadās jau arī tā. Toreizējais premjers Māris Gailis pat sprieda, ka jāsauc talkā ASV Federālais izmeklēšanas birojs, bet galu galā oficiāli palikusi vien versija par vāju sirdi. Starp citu, tagad Gailis vada „Latvijas Kuģniecības” padomi, un arī šā uzņēmuma pārstāvis mīklaini gājis bojā.
  1998. gadā savā dārziņā Salaspilī pēkšņi saļima un vairs nepiecēlās „Latvenergo” galvenais grāmatvedis Leons Marcinkus, kurš arī parakstīja galvojumu. Atraitne stāstīja, ka vīram bijusi alerģija pret lapseņu indi. Iespējamā slepkava jau bija prom. Ārsti gan brīnījās, jo pat alerģijas gadījumā cilvēks nenomirstot uzreiz, lūdz nāvei paiet pāris stundas.
  „Latvenergo” jurists, kuram Koemecs nodiktēja liktenīgās sēdes protokolu, zaudēja dzīvību autokatastrofā. Dažus gadus pēc tam bojā aizgāja arī Valsts kontroles darbinieks Valdis Vilciņš, kurš veica revīziju „Latvenergo”.

  Sirds neiztur 31 gada vecumā
  Sirdslēkmes piemeklējušas arī citus svarīgus lieciniekus. Tā arī tiesu nesagaidījis, nomira 31 gadu vecais „Latvijas dzelzceļa” dispečers Maksims Kollegovs. Divas nedēļas pirms tam viņš bija savā darba postenī, kad Rīgas stacijā sadūrās divi vilcieni un dzīvību zaudēja četricilvēki. Tātad svarīgs liecinieks, kurš varēja zināt, kā bija ar aizliedzošo signālu, cik vainojams nu jau notiesātais mašīnists, cik – dzelzceļa vadības neizdarība.
  Kollegovs atteicās no rehabilitācijas kursa pēc traģēdijas, jo viņam nebija veselības polises. Viņš katru dienu kļuva aizvien pelēkāks, sūdzējās, ka dur zem lāpstiņas, trūkst spēka, tomēr gāja uz darbu,” Neatkarīgajai stāstījusi viņa sievasmāte Biruta Pavļenko. Uz slimnīcu jauno vīrieti nogādāja tieši no dzelzceļnieku mācību kursiem. Nākamajā rītā viņš, ejot pa gaiteni, zaudēja samaņu. Ārstiem Kollegovu neizdevās izglābt.
  Miokarda infarkts varot skart pirms tam praktiski veselus cilvēkus. Kollegovs bija pārpūlējies, preses uzmanības un ažiotāžas nomākts. Tomēr nav nemaz tik grūti sirdskaites izraisīt „no malas”.

  Bīstamās balkona margas
  1998. gada vasarā pār sava dzīvokļa balkona margām pārkrita un nositās toreizējā ekonomikas ministra, ventspilnieka Laimoņa Strujeviča (Latvijas Zemnieku savienība) padomnieks, advokāts Andis Bumbieris. Versijas bija visdažādākās, turklāt 23. jūlija rītā Bumbieris meklēja palīdzību Organizētās noziedzības un korupcijas apkarošanas birojā. Viņš pavadīja četras stundas sarunās ar likuma sargiem, neko ļoti konkrētu nepavēstīja, vien uztraucās par nepatikšanām darbā, kur viņu spiežot noformēt nelikumīgus lēmumus. Bumbieris jau pirms nedēļas bija iesniedzis atlūgumu ministram.
  Drošības labad Bumbieri visu dienu novēroja trīs biroja darbinieki, neko aizdomīgu nemanot. Pēc divām dienām padomnieks bija miris… Ierosināto krimināllietu par novešanu līdz pašnāvībai prokuratūra 1998. gada decembrī izbeidza, secinot, ka notikusi pašnāvība, „bez ārēja spēka iedarbības”.
  Toreizējais ģenerālprokurors Jānis Skrastiņš šo rindu autoram, tad „Lauku Avīzes” korespondentam, uz laikraksta ārpilsētas rezidences balkona Valgumā rādīja uz ne pārāk augstajām margām un klāstīja, ka paslīdot vai neuzmanīgi pārliecoties, itin viegli varot nokrist. Pat vēl pēc vairākiem gadiem dzirdēti stāsti no „pietuvinātiem avotiem”, ka traģiskajā dienā Bumbieru dzīvoklī bijuši vēl kādi cilvēki, tikai atraitne baidoties runāt.
  Lielākais troksnis tolaik Ekonomikas ministrijā bija ap ideju mainīt maksāšanas līdzekļus privatizācijā, kas ļautu vērtīgus valsts uzņēmumus iegūt „par sviestmaizi” — lielu daļu maksājot ar sertifikātiem. Bumbieris esot bijis pret šo Strujeviča ierosmi, kuru pēdējais vēlāk atsauca. Pēc Bumbiera nāves vairāki politiķi rosināja ministra demisiju, bet velti. Tagad gan viņš no lielās politikas ir prom.

  Māris Puķītis

 12. kā izdzīvot? saka:

  Reāla pretošanās „pasaules finansu mafijai”.
  1 % no pasaules iedzīvotāju pieder pasaules bankas, pasaules bagātības un pasaules resursi. Bet kāpēc pārējie ar to pasīvi samierinās, šādu netaisnīgu sadali ? 1% no 6.miljardi cilvēku – kontrolē pārējos. Jo 1 % c”bagātnieku” ir pavēlējuši pārējiem – paklausīt un pārējie jūtās bezspēcīgi ko-nebūt izmainīt. Kad cilvēki jūtas bezpalīdzīgi, viņi kļūst vienaldzīgi un sāk runāt muļķīgus idiotiskus štampus : „Mazāk zināsi, labāk gulēsi” , „Viss nemaz nav tik slikti” un „Dievs par visu parūpēsies” (kristiešu sektas ideoloģija, kamēr 1 % „elites kristiešu” bauda labumus). Atcerieties, ka Ļaunuma triumfam uz Zemes ir vajadzīgs tikai tas, lai Jūs neko nedarītu, normālo cilvēku bezdarbība, lai tie būtu vienaldzīgi, apātiski. Tapēc daudzi pat noliedz šo problēmu pastāvēšanu. Šīs problēmas eksistē un labs jaunums, ka ir risinājums, kā cīnīties un tās uzvarēt, uzvarēt „pasaules finanšu mafijas” viltības, trikus un masu zombēšanu caur TV, presi. Ir jāzina 3 lielākās bailes, ar kurām var saskarties valdošo ģimeņu klani.
  Lielākās šausmas šai „finansu elitei” ir : I – Publicēšana, atmaskošana, informācija par viņiem.
  Viņi daudz ir darījuši, lai slēptu savus noziegumus un iekarotu cilvēku uzticību caur saviem Media-Monopoliem. Latvijā TV5,LNT pieder ASV magnātam Tedam Tērneram, CNN u.c. . Laikraksts „Diena” piederēja Zviedrijas magnātiem (Popularizēja „globālista” Sorosa destruktīvās idejas), tagad pārgājis Anglijas bagātas „ģimenes” īpašumā, un tāpat turpinās kara Irākā un tur piedalošos latviešu „apjūsmināšana”.
  Lielākās šausmas šai „finansu elitei” ir : II – pazaudēt publikas uzticību.
  Bez publikas uzticības viņu maniakālais visas pasaules varas sagrābšanas plāns ir lemts neveiksmei.
  Lielākās šausmas šai „finansu elitei” ir : III – organizēta pretestība, pretošanās no zinošu un drosmīgu cilvēku puses.
  No pagājušās pieredzes- politiķi zina, ka cilvēku griba var uzvarēt visu viņu armijas un finansiālo spēku. Tam piemērs ir protesti pret Vjetnamas karu. Nav ne mazāko šaubu, ka šīs „valdošās ģimenes” var uzvarēt, ja šos trīs viņu šausmas padarīt par realitāti.
  10 RISINĀJUMI.
  1) valdošo un to senču noziegumi pret cilvēci, šo noziegumu publicēšana.
  Pati labākā reklāma ir paša vārdi. Dalieties ar informāciju, nosauciet uzvārdus un piemērus, iesakiet grāmatas, video, publikācijas Internetā, WEB saitus (prese, radio, TV par to protams ne vārda, jo ir „negatīvisma” rokās).Tulkojiet svarīgus materiālus, uzņemiet paši atmaskojošus video. Formējiet grupas izpētei un cīņai. Vāciet ziedojumus un tos izdaliet. Miermielīgie protesti (pret karu Irākā) neko nedod, nestrādā. Tas ir novērojams arī Latvijā. „Komiteja 300” (300 valdošo ģimeņu klani) ir izveidojuši savas „organizācijas”, kā „Romas Klubs”, Bilderbergas klubs, ANO utml. – kuras pēta , veido noziedzīgas stratēģijas, tās īsteno. Arī parastajiem pilsoņiem ir jāveido savas izpētes grupas, „smadzeņu centri”, lai salauztu šos plānus. Ir jāzina šīs valdošās ģimenes, ar Anglijas, Dānijas Karaļnamu, banku oligarhijas, izejvielu un militāri-rūpnieciskā kompleksa un Mediju Monopolu īpašniekiem priekšgalā. Daudzu viņu rokas ir aptraipītas ar karu izraisīšanu un narkotiku tirdzniecības atbalstu, kaut pilsoņiem iedveš, ka notiek cīņa pret narkotikām. Izlasiet grāmatu „Komiteja 300” (ir pieejama krievu valodā Internetā). Analizējiet faktus. Apkpojiet tos.
  2) Atgūstiet kontroli par savu naudu, savām finansēm, nelietojiet „kredītkartes”.
  Jūsu nauda ir valdnieku rokās, kuri kontrolē visu pasauli. Par šo naudu tiek finansēti kari, jo karu izraisīšana nes milzīgu peļņu. Finansē abas karā iesaistītās puses. Eiropas Karaliskās ģimenes (dēļ izraisīto karu dēļ aizņemtās naudas) ir baņķieru ķīlnieki – un apbalvoja tos ar slaveniem tituliem, kā barons, lords, sers. Baņķieri maina valstu likumus, lai naudas drukāšana ir viņu rokās. No 1000 $ kurus atnes uz banku kāds, bankā paliek tikai 100% jeb 1/10 daļa. Pārējos izdod kredītos, uzpērk lai veidotu monopolus, gigantiskas korporācijas. Šīs korporācijas saindē upes, ezerus, jūras, zemi, gaisu. Ir monopols uz naftas biznesu, narkotiku biznesu. Plānos – caur reklāmu Medijos – sagrābt visu pasauli – tamdēļ iedveš pirkt visu uz kredīta, lai dabūtu savās rokās pilsoņu naudu. Pēķšņi pazuduši čeki, kļuvuši nemoderni. Pastāv banku karšu – kā maksāšanas līdzekļu – tendence uz monopolu., ar pāreju nākotnē uz individuālajiem mikročipiem, kurus atslēdzot – cilvēku varēs nolemt bada nāvei.
  „Banksteri” (banku gangsteri, banku mafija) – izgudroja jaunu veidu – ciparu tetovējumus, kurus var uzklāt neredzamā veidā uz ādas. Te pēkšņi cilvēki apjēdza, ka bez „tetovējuma”nevar iegādāties pirmās nepieciešamības preces un sāka atjēgties no „patērēšanas trakuma”.
  Viņu reālā nauda ir kļuvusi virtuāla. Banksteriem ir reāla vara – dzēst no bankas konta Jūsu ietaupījumus (kas jau Latvijā ir noticis caur PAREX bankas kontiem) – lai piespiestu cilvēkus tiem pakļauties.
  Kā kontrolēt savu naudu – izņemiet naudu no bankas !!! Iznīciniet savas kredīta un debeta kartes. Maksājiet tikai ar skaidro naudu vai čekiem. Ir jāpārvērš naudā vērtspapīri, pensiju fondi, akcijas.Daudzi pensiju fondi jau ir IZLAUPĪTI , arī Latvijā. Ieguldiet savu papīra naudu kaut kur, kam ir reāla vērtība, piemēram zeltā, sudrabā, dārgmetālos, dārgakmeņos. Glabājiet to visu drošā vietā, seifā vai slēptā. Ir jābaidās nevis vietējie zagļi, bet „globālie zagļi”. Dažas „organizācijas” izveido pašas savu „naudu” un savā starpā norēķinās bartera veidā, bez ieturētiem nodokļiem. Cilvēkiem ir ilūzijas, ka naudu drukā valdības. Naudu drukā „banksteri”- kuri izvieto uz tās savus masonu simbolus, piemērs ASV dolārs ar piramīdu. Ar bankās noguldīto naudu finansē karus, noziegumus pret cilvēci. Sabiedrības „apmuļķošanai” bankas dažreiz arī nodarbojās ar „labdarību”, bet reāli tās melo, ir blēdīgas un krāpnieciskas organizācijas ar slēptiem mērķiem, kuri tiek noklusēti publikai. Visas ekonomiskās krīzes ir „banku mafijas” mākslīgi izraisītas, lai iegūtu savos īpašumos bankrotējušo uzņēmēju un pilsoņu kustamo, nekustamo mantu. Jūsu lielākie draudi nav noziedzība – kuru mākslīgi uzpūš masu informācijas līdzekļi – bet banku sistēma. Sakarā ar Ādama Veishaupta, Alberta Paika (globalizācijas ideju stratēģi, arī saistīti ar masoniem, melno maģiju) cionistu plānu, valdošās ģimenes novedīs bankrotā „vidējo slāni” un atņems tiem nekustamos īpašumus, pēc tam ieviesīs „kara stāvokli” un sāks atbruņot nācijas un pilsoņus, lai tie nevarētu pretoties. Kad notiks „ekonomiskais krahs”visā apvainos teroristus , kurus viņi paši finansē. Kad notiks ekonomiskais krahs – visas bankas tiks slēgtas.
  Kad tās atkal atvērsies – Jūsu ieguldījumi būs neko nemaksājoši. Papīra naudai tad būs tikai 1/10 daļa no iepriekšējās vērtības.Atceramies slavenās PSRS naudas reformas un „brīvas Latvijas” jeb 4.maija režīma rubļu maiņu pret „repšikiem” un tad pret latiem. Pret Latviju pasaules elite veic ekonomisko genocīdu, kara stāvokli šeit netaisās ieviest.
  Uz 2010 gadu norit „viduslāņa” biznesu sagraušana krīzes ietekmē un biznesu, nekustamo konfiskācijas no „banku mafijas puses”. Ja Jūs domājiet, ka esit saimnieks mājai, dzīvoklim, auto – kuri pirkti uz kredīta, tad maldāties, ekonomiskā krīze parādīs reālo saimnieku šīm vērtībām. Vairums cilvēku domā, ka viņu nodokļi iet skolu, ceļu, sabiedrisku vietu utml objektu, servisu finansēšanai. Patiesībā – katra Jūsu nomaksāto nodokļu kapeika aiziet valsts nacionālā parāda nomaksai starptautiskajiem „banksteriem” (banku mafijai). Pēc tam baku mafija iekasēto naudu kredīta veidā nodod valdībai – dažādu objektu finansēšanai un par to ieksē procentus.
  Līdz Irākas karam, okupācijai katrs ASV pilsoni bija parādā banksteriem 70 tūkstošus $. Banku mafija rada karus, pateicoties Jūsu darbam, Jūsu nomaksātajiem nodokļiem, Jūsu naudai. Pasaules valdošā elite savu naudu slēpj „ofšoros” un nemaksā nodokļus. Kapēc lai parastie pilsoņi maksātu nodokļus ? Atrodiet paņēmienus – kā nemaksāt nodokļus, kuri galu galā aizies šiem „banskteriem”, vadošajiem klaniem. ASV pilsonis savā dzīvē no vidējās algas nomaksā nodokļos aptuveni 1 miljonu $. ¾ Jūsu algas iet valsts parāda un Jūsu personīgā parāda – par māju, auto, studijām – nomaksai. Visa banksteru mafijas krāpnieciskā shēma : izņemt Jūsu naudu no Jums nodokļu veidā un pēc tam Jums aizdot, bet jau ar procentiem . Nodokļi uz nekustāmo īpašumu, degvielu ēdienu, apģērbu, simtiem citu lietu, darbību – nes banksteriem milzīgu naudas plūsmu katru gadu. Pērkot arī korporāciju akcijas un tērējot naudu – supermārketos. Banskteri ar Jūsu naudu bombardē pilsētas un valstis, apzog, kolonizē, nogalina, ekspluatē un attīsta savu globālās kontroles sistēmu, Jūsu verdzības sistēmu.
  3)Pārstāt karot asiņainajos karos, tos atbalstīt !
  ASv populārākais sauklis : „Atbalsti savu karaspēku” – jebkurā gadijumā, pat ja karš ir meli, pat ja nogalina, sabumbo, sadedzina nevainīgas ģimenes – par Jūsu naudu. ASV vairums iesaukto zaldātu ir bezdarba palukušie, apkrāptie „tīneidžeri” , kurus padara par „biorobotiem”, par „slepkavošanas mašīnām”. Viņi romantiski tic, ka ir varoņi, ka cīnās par brīvību, bet patiesībā – cīnās par bagātajām „valdošajām ģimenēm”, to klaniem, kuri atbruņo pasauli – lai nenotiktu pretestība viņu globālajai impērijai.
  4)Pārstāt balsot !
  Vairumam nāciju ir tikai 2 partijas, kas nozīmē tikai 2 pretendentus uz valsts vadītāja krēslu, posteni. Viens kandidāts – no ļoti bagātiem (ASV), otrs – no pašiem bagātākajiem. Bušs un Kerijs. Abus kandidātus sponsorē valdošās ģimenes.
  Daudzi uzskata, ka vajag balsot par „mazāko ļaunumu”- taču gala rezultātā viņi vienalga balso par ļaunumu un uztur korumpētos politikāņus, korumpēto vēlēšanu sistēmu. Džons Kerijs un Dzordžs Bušs – abi ir slepenās biedrības „Galvaskauss un Kauli” (Skull and Bones) biedri, kuras saknes ir vācu masonos. Abi viņi ir ne tikai slepenās biedrības biedri, bet arī – Britu Monarhijas pēcteči, tā saucamās „melnās aristokrātijas” un 12 Izraēla cilšu pēcteči.
  5)Pārstāt izpildīt likumus, kuri Jūs novājina.
  Valdošo ģimeņu veiksme – ir to radītajos likumos (Latvijā Privatizācijas likumu izstrādāja advokāts Grūtups), kurus viņi paši uzstrādā un paši tos pārkāpj, tāpat kā paŗkāj 10 Baušļus.
  6)Domāt plašakā mērogā, bet pirkt no visa pa druskai, ekonomēt.
  Nepērciet preces korporatīvo supermārketos, kuri iznīcina „mazo un vidējo biznesu” kuri pieder „iluminātiem, masoniem”- bet iegādājieties mazajos veikaliņos, no zemniekiem, fermeriem, no mājamatniekiem. Izaudzējiet savu, veselīgu pārtiku, bez E-Vielām un bez modificētiem gēniem ! Banksteri ģenētiski modificē produktus, sēklas. Supermārketos tirgotā pārtika ir no dzīvniekiem, kuri turēti nežēlīgos apstākļos, dod nežēlības un sāpju vibrācijas.
  7)Pārstājiet ziedot labdarībai ! Jo gandrīz visi ziedojumi aiziet ziedojumu vācēju „vadošajam personālam”.
  Valdošās ģimenes un kalni izeidojuši Fondu Sistēmu, lai radītu sev labu imidžu sabiedrības acīs, un pa kluso – atmazgātu naudu no narkotrafika un ieroču tirdzniecības. Anglijas Karaliene un Princis Filips ir starptautiskā neskartas dabas Fonda (WWF) Prezidenti . Fonds ir bēdīgi slavens ar savu slikto reputāciju.
  8)Pārstāt atsaukties uz „patriotiskiem” aicinājumiem !
  Pāsrājiet lepoties ar kariem, slepkavībām, zagšanu, kas notiek zem „patriotisma” karoga. Neklanieties uzticībā „mīlošajai un labajai” Karalienei, kura nav ne „mīloša, ne labvēlīga” .
  9)Neatzīt starptautiskās „elites”pretenzijas uz valsts zemi, ūdeni, ceļiem, aviāciju, elektroenerģijas kompānijām, veselības aizsardzības iestādēm utml. sabiedrības uzņēmumiem, uz to visu, kurus viņi privatizē, kamēr Jūs „guliet” . Valdošā elite nozog no Jums zemi, nacionālos resursus caur korporatīvo privatizāciju.
  10)Publicējiet „valdošās elites” uzvārdus, kuriem pieder „transnacionālās korporācijas” kā Halliburton, Merrild Linch utml.
  11)Atmetiet malā propagandu (Bībele, kristietisms, sektas) kas tura Jūs pasīvus. Bībele melo, ir izkropļota Kristus versija. Valdošā elite finansē „organizēto reliģiju – jo uzskata to par „opiju masām”. Kristieši, jūdeji un musulmaņi ir apmānīti, jo slavē viņu „dievu Amenu” – kurš ir visās malās.
  12)Arestēt „Komiteja 300” dalībnieku par viņu drausmīgajiem noziegumiem pret cilvēci, cilvēkiem. labā. Šie noziegumi iekļauj Japānas un Korejas tautas ģimeņu iznīcināšanu, atombombardēšanu Japanā, ķīmisko masu iznīcināšanas ieroču pielietošanu. Kuri notiek par nodokļu maksātāju naudu. Valdošo ģimeņu noziegumi sevī iekļauj arī spiegošanu, narkotiku tirdzniecību, dzīvnieku pasaules sugu iznīcināšanu, apkārtējās vides piesārņošanu, sabiedrības degradāciju, briesmīgu pazemojumus, nežēlību un spīdzināšanu. Šantāžu, korupciju, slepenas vienošanās, verdzību Rasismu, masu slepkavības etniskās sadursmes. To noziegumos ir terorisma atbalsts, plānošana un 11.septembra terora akta veikšana, lai būtu iemesls kara darbības uzsākšanai Rietumu ideoloģijai un dabas resursu apzagšanai nepakļāvīgajām musulmaņu valstīm. Gigantiskas laupīšanas, izvairīšanās no nodokļiem, „insaideru”tirdzniecība, ienākumi no Hitlera nacistiskajām nāves nometnēm, tirdzniecība ar ienaidnieku. Augļošana, kontrabanda, korupcija. Politiskās slepkavības. Šis saraksts turpinās. Komiteja 300 ir morāli degradējušies, nežēlīgi cilvēki. Par cik viņi kontrolē militāros spēkus, ieroču industriju pasaules bagātības – kas gan varēs arestēt viņus par viņu briesmīgajiem noziegumiem un kā ? Pasaules pilsoņiem jāsavācās lielās grupās un jāveic viņu aresti, visu šo „valdošo ģimeņu locekļu” aresti.
  13)Pārvariet savas bailes un sāciet rīkoties ! Bailes paralizē un valdošās ģimenes to zina.
  Viņi izmanto Mēdiju Monopolus, lai iebiedētu masas, tās terorizētu, sašķeltu (latvieši pret krieviem), polarizētu. Viņi saka : „Jūs esiet ar mums, vai – ar teroristiem ?” …Patiesībā tas nozīmē, ja Jūs esiet ar viņiem, Jūs esiet ar teroristiem.
  Ja 300 noziedzīgas ģimenes apzog pasauli, iekaro to un paverdzina, tad – 300 normālas ģimenes var to visu novērst ! Ļaunumam lai uzvarētu – ir nepieciešams tikai, lai Jūs būtu pasīvi novērotāji. Darbojieties !!!
  10 RISINĀJUMI.
  1) valdošo un to senču noziegumi pret cilvēci, šo noziegumu publicēšana.
  2) Atgūstiet kontroli par savu naudu, savām finansēm, nelietojiet „kredītkartes”.
  3)Pārstāt karot asiņainajos karos, tos atbalstīt !
  4)Pārstāt balsot !
  5)Pārstāt izpildīt likumus, kuri Jūs novājina.
  6)Domāt plašakā mērogā, bet pirkt no visa pa druskai, ekonomēt.
  7)Pārstājiet ziedot labdarībai ! Jo gandrīz visi ziedojumi aiziet ziedojumu vācēju „vadošajam personālam”.
  8)Pārstāt atsaukties uz „patriotiskiem” aicinājumiem !
  9)Neatzīt starptautiskās „elites”pretenzijas uz valsts zemi, ūdeni, ceļiem, aviāciju, elektroenerģijas kompānijām, veselības aizsardzības iestādēm utml. sabiedrības uzņēmumiem, uz to visu, kurus viņi privatizē, kamēr Jūs „guliet” .
  10)Publicējiet „valdošās elites” uzvārdus, kuriem pieder „transnacionālās korporācijas” kā Halliburton, Merrild Linch utml.
  11)Atmetiet malā propagandu (Bībele, kristietisms, sektas) kas tura Jūs pasīvus.
  12)Arestēt „Komiteja 300” dalībnieku par viņu drausmīgajiem noziegumiem pret cilvēci, cilvēkiem. labā.
  13)Pārvariet savas bailes un sāciet rīkoties ! Bailes paralizē un valdošās ģimenes to zina.

 13. KrrrrievsssS saka:

  jā, jā, atmetiet visu, kas tur jūs pasīvus un tad….Jautājuma: kas ir īstais autors, “kā izdzīvot” raksta kopētājam? Izskatās, tāds, kā kremļa ASV kreiso spēku mudinājums uz haosu ASV, profesionāli pinot kopā patiesību ar meliem, info druskas ar dezinformāciiju utt.!

 14. Kad nošāva Jāni Rību un pazuda Heino Lāma,Māris Grīnblats solīja regulāri ziņot par izmeklēšanas gaitu. Vai kāds ir dzirdējis viņa ziņojumus????!!!!

 15. aģents saka:

  Kad nošāva Jāni Rību un pazuda Heino Lāma,Māris Grīnblats solīja regulāri ziņot par izmeklēšanas gaitu. Vai kāds ir dzirdējis viņa ziņojumus????!!!!

  ————————————–
  Par iekšlietu ministriju informēti cilvēki, kas zina Valdemāru Baueru, Aloizu Blonski, Juri Rekšņu un vēl daudzus ģenerāļus un pulkvežus atceras runas, ka visas pasūtījuma slepkavības izplānotas Iekšlietu ministrijā.

 16. zonnenbergs saka:

  Steidzu lasit un galvenais tas,zombijs ar zombiju loti labi
  saprotas.Nezombiju censas apest garigi,tad vai nu telot mulki,
  vai braukt prom,jo bailes par fizisko drosibu BAIGI NE

 17. Grāls saka:

  ta jau kljuvusi par tradiciju, ka pie katra raksta, kas sheit paradas, ierodas Grantinjs un noliek savu kluci.

 18. visiem saka:

  Aicinājums – visiem tiem, kas labprāt balsotu par kādu no jaunajām partijām, ja vien ticētu, ka tās iekļūs Saeimā! Manā draugu lokā šādu cilvēku ir vairums, tāpēc nonācu pie neizbēgama secinājuma –
  ja mēs KATRS nobalsosim par to, ko patiesi vēlamies, tad vēlēšanu rezultāti būs milzīga sensācija valdošai elitei!!

  Ir risinājums –

  (1) nosūtot šo vēstuli, ES APSOLU Tev, ka nobalsošu par kādu no jaunajām partijām.

  (2) Ja tu pārsūtīsi šo vēstuli tālāk, tātad tu apsoli to pašu!

  (3) Ja Tavi draugi redzēs, ka „mūsu” ir daudz, arī viņi uzdrīkstēsies!!

  ATŅEMSIM VECAJĀM PARTIJĀM VIŅU GALVENO ARGUMENTU – „ka mums nekas cits neatliek, kā balsot par viņiem, jo jaunās partijas tāpat neiekļūs Saeimā!”

  Jauno partiju kontakti (alfabētiskā secībā):

  – Atbildība http://www.atbildiba.lv

  – Daugava – Latvijai http://daugava-latvijai.1w.lv

  – Kristīgi demokrātiskā savienība http://www.kds.lv

  – Par prezidentālu republiku http://www.ppr.lv

  – Pēdējā partija http://www.pedejapartija.lv

  – Ražots Latvijā http://www.razotaja-latvija.lv

  – Tautas kontrole http://www.tautaskontrole.lv

 19. AG saka:

  Glups tu esi, zīvert, ja par smerdeli-raiveli balsot taisies!

 20. Miervaldis saka:

  To par šleseru un šķēli 100% piekrītu!

 21. Baiba saka:

  Ak, ja mēs beigtu savā starpā kasīties, kas mēs par varenu spēku tad būtu

 22. co saka:

  Latvieši var tikai redzēt(freijerverkus),lasīt un domāt nav latvietības
  raksturība.Jau pirms vēlēšanām lielo vīru taksīši raksta par tautas forumu un saeimas atlaišanu.Labākajā gadījumā-vari būt muļķis.To nēsot
  daudz šajā pasaulē,bet lielākā masa-90procenti-esot idioti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *