Anna Marija Circene. Es apsūdzu !!!

TribuālsEs apsūdzu!

 http://www.aisbergs.lv/?p=18472

Valsts pamatlikums formulē tikai galvenos principus, tāpēc tam jābūt konkrētam un precīzam. Protams, katrs konstitūcijas pants jānostiprina ar konkrētās valsts konkrētiem likumiem. Tā tas bija brīvajā Latvijas valstī, bet ne šobrīdējā veidojumā, kur noziedzīga kliķe piesavinājusies mūsu valsts atribūtus – karogu un himnu –, un piesmej konstitūciju.

Es apsūdzu 5. un pārējās Saeimas un to apstiprinātās valdības nelikumīgā varas iegūšanā un manipulēšanā ar Satversmi. Kāpēc nelikumīgā? Tāpēc, ka atjaunotas neatkarīgas Latvijas Saeima vēlēšanas bija tiesīgi izsludināt tikai un vienīgi 1918. gadā dibinātās Latvijas pilsoņi un to pēcnācēji, taču to izdarīja okupācijas pārvaldes orgāns Augstākā padome, kur savēlēti bija komunistu partijas augstākajam ešelonam piederošie, pat okupācijas karaspēka militārpersonas! Augstākajā padomē esošie padomju juristi, piemēram, Endziņš, iestrādāja Saeimas Vēlēšanu likumā 4% barjeru, kādu Satversme neparedz. Tieši tas komunistiskās partijas un padomju nomenklatūristiem ļāva tikt pie varas un iegūt savā pārziņā finanses (kura valsts, mainot bāzi, atdod privātās rokās valūtas maiņu?!), pārdalīt valsts īpašumu par labu sev un savējiem. Nelikumīgi ievēlētā 5. Saeima gāja vēl tālāk – paaugstināja barjeru  līdz 5%.

Latvijas Republikas Satversme izstrādāta ļoti pārdomāti un gudri: pašus būtiskākos pantus, kam jāgarantē Latvijas Republikas valstiskuma noturība, papildus nostiprina 77. pants, nosakot: «Ja Saeima grozījusi Satversmes pirmo, otro, trešo, ceturto, sesto vai septiņdesmit septīto pantu, tad šādi pārgrozījumi, lai tie iegūti likuma spēku, ir apstiprināmi tautas nobalsošanā.»

Es apsūdzu tos, kas, nelikumīgi sagrābuši varu, divdesmit gadus manipulē gan ar Satversmi, gan mūsu prātiem.

«Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai,» nosaka otrais pants. Tā saturs ir izkropļots, masveidā nelikumīgi piešķirot pilsonību «okupācijas sekām», proti, nepilsoņiem, tādējādi mākslīgi «taisot Latvijas tautu», kuras «jaunpienācēji» paplašina pilsoņu kopumu un, protams, ietekmē vēlēšanu rezultātus. Ja politikā nekas būtiski nemainīsies un noziedzīgais kantoris, ko ilgus gadus vadīja Aldermane, līdz 10. Saeimas vēlēšanām paplašinās pilsoņu kopumu ar vēl vairākiem desmit tūkstošiem Latviju un Latviešus nīstošiem jaunpilsoņiem, tie, kas nespēj algot miesassargus, latviski runās, bailīgi apkārt skatīdamies. Jau tagad Saeimā ir turpat ceturtdaļa, kas alkst aizstāt latviešu valodu ar krievu! Un tas nekas, ka šobrīd viņi it kā tikai prasa krievu valodu atzīt par otro valodu. Arī okupācijas laikā uz papīra abas valodas skaitījās līdztiesīgas, kaut praksē mūsējā bija padarīta par «ķēķa» valodu. Latvija nav nekāda imigrantu valsts, kas būtu veidojusies kā ASV, iznīcinot pamattautu indiāņus un pulcējot atbiras no citām tautām, laimes meklētājus, kam nu jāveido politiska nācija uz «lielās tautas» valodas bāzes.

Es apsūdzu 4. maija kliķi par to, ka tā iznīcināja Latviešu sapni par savu valsti, soli pa solim sagraujot tautsaimniecību: tā vietā, lai uzņēmumus pārstrukturizētu, tos mākslīgi noveda līdz bankrotam, lai savējie pēc tam prihvatizētu. Pēc tam tie paši prihvatizētāji uzņēmumus izandelēja ārzemniekiem, paši kļūstot par miljonāriem.

Es apsūdzu viņus ekonomiskajā terorā pret manu tautu!

Abrenes un tai piegulošo teritoriju uzdāvināšana Krievijai, tāpat kā zemes (valsts teritorija!) iztirgošana tiem, kas nav pilsoņi vai ir pilsonību ieguvuši Aldermanes noziedzīgajā kantorī, ir pretrunā ar pamatlikuma trešo pantu: «Latvijas valsts teritoriju starptautiskos līgumos noteiktās robežās sastāda Vidzeme, Latgale, Kurzeme un Zemgale.» Brīvās Latvijas laikā šo pantu stiprināja Lauksaimniecības nolikuma II daļas 106. punkts, nosakot, ka laukos, bet 50 km platā pierobežas joslā arī pilsētās un ciemos, īpa­šums drīkst piederēt tikai Latvijas pilsoņiem. Šodienas Latvijas varasvīri, kas savā vairumā ir okupācijas laika nomenklatūristi un čekistu atvases, priecājas, ka norvēģi, zviedri, leiši u.c. izpērk valsts teritoriju! Vēl vairāk: ārzemju naudasmaisiem pat piedāvā izsniegt uzturēšanās atļauju, ja tie nopirks vismaz 50 tūkstošus vērtu māju vai dzīvokli!

Šie kropļi atkal raujas pie varasEs apsūdzu viņus valsts teritorijas iztirgošanā!

Foto: Šie izdzimteņi atkal raujas pie “siles”, bet drīz viņi saņems karātavas… .

4. pants: «Valsts valoda Latvijas Republikā ir latviešu valoda. Latvijas karogs ir sarkans ar baltu svītru.»Kā klājas Latvijā valsts valodai, ikkurš var pārliecināties, kaut ieslēdzot televizoru: pat «latviskākajā no latviskajiem» kanāliem, proti, pirmajā, itin bieži naturalizētie jaunpilsoņi, kam taču būtu jāspēj latviski runāt – eksāmenu lai kārtojuši! – runā «lielā brāļa» valodā. (Un tas neattiecas tikai dažāda ranga sportistiem, kam acīmredzot Saeimas Pilsonības uzraudzības komisija pilsonību burtiski uzspiedusi, viņiem īsti to pat neprasot.) Ne tik sen piedzīvoju kārtējo šoku, mēģinot telefoniski pierakstīties uz pieņemšanu lielākās slimnīcas acu nodaļā: saņēmu ziņu, ka mans ārsts esot atvaļinājumā. Kad painteresējos, kad viņš atgriezīsies darbā, man nodiktēja nodaļas vadītāja tālruņa numuru. Piezvanīju. Atsaucās vīrieša balss, kas uz manu jautājumu atbildēja: «Juļa.» Iedomājos, ka runātājs sauc pie tālruņa kādu Juļu, tāpēc brītiņu gaidīju. Tā pati balss atkārtoja: «On buģet juļa, juļa.» Juļā ir 31 diena, taču, kad īsti varēšu satikt savu dakterīti, tā arī neuzzināju!

Nav brīnums, ka latvieši brauc projām. Nesen uzzināju, ka arī man ļoti mīļš skolnieks ar savu ģimeni pošas ceļā, un sirdssāpēs apraudājos, bet viņš saka: «Skolotāj, nu nav šeit vairs Latvijas, nav… Arī Kanādā mēs būsim trešās šķiras cilvēki. To es saprotu. Taču mēs to paši izvēlamies! Dzīvot svešā valstī svešas valodas vidē nav tik sāpīgi kā būt savā zemē svešas valodas ielenkumā un vēl sisties ar nabadzību…»

Es apsūdzu 4. maija režīmu manas valodas pazemošanā un ekonomiskajā genocīdā!

Nosakot procentu barjeru vēlēšanu likumā, ir pārgrozīts 6. panta saturs: «Saeimu ievēlē vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās un proporcionālās vēlēšanās.» Kāda barjerai ir patiesā nozīme, varēja izsecināt no Jūrmalas pirmajā nesmukumā iesaistīto personu telefona sarunām, kurās viens sešnieks sūkstījās: cik žēl, ka 5% barjeru neesot paguvuši ieviest arī pašvaldību vēlēšanās, tad domē būtu tikai savējie! Bet Satversmes tiesa paziņo, ka procentu barjeras noteikšana esot lietderīga, jo novēršot Saeimas sadrumstalotību un nodrošinot varas stabilitāti! Tiesa iestājas nevis par tiesiskumu, bet par lietderību! Tad jau varbūt ir pavisam lietderīgi apindēt, piemēram, pensionārus, arī ir lietderīgi?! Ieviešot % barjeru, bija jārespektē Satversmes 77. pants, tātad jārīko tautas nobalsošana. Es vēlreiz atkārtoju: Latvijas Republikas Satversme bija rūpīgi izstrādāta, paredzot iespējamos valsts pastā  vēšanas apdraudējumus. Šodienas Latvijas varas uzurpatori pieņem caurumainus likumus, lai varētu izmantot caurumus savu netīro mērķu sasniegšanai.

Es apsūdzu viņus tiesiskuma zaimošanā!

Visu «neatkarības» gadu notikumi apstiprina, ka Saeimas Vēlēšanu likumā iestrādātā 5% barjera ir instruments, kas ļauj par deputātiem kļūt tikai savējiem! Bet vēlētājs brīnās un nevar saprast, kas tur atkal notiek! Ieteicams aizdomāties: kāpēc ne 3., ne 4. Saeima neattapās ieviest procentu barjeru, ja jau bija tik vienkārši izbeigt haosu, ko radīja raibā pārstāvniecība Saeimā? Vai tad tajās ievēlētie bija mazāk Latvijas patrioti vai dumjāki par šodien pie varas pietikušajiem, sagrautās padomijas kompartijas un komjaunatnes nomenklatūras darboņiem un viņu korišiem?! Gluži otrādi! Brīvvalsts Saeimas deputāti neatļāvās pārkāpt Satversmi, ko klaji nelietīgi ir izdarījuši 4. maija republikas politikāņi. Procentu barjeru bez tautas nobalsošanas (77. panta prasība!) nedrīkstēja ieviest! Derētu arī padomāt, kāpēc Satversme paredz Saeimā ievēlēt tieši 100 deputātu. Ne 99, ne 101, bet tieši 100? Pavisam vienkāršs rēķins: 1% – 1 vieta.

Nelikumīgi varu sagrābusī kliķe, naturalizējot padomju kolonistus un viņu pēctečus, t.i., paplašinot pilsoņu loku ar Latvijas valstiskumam naidīgām personām, iztirgojot zemi, respektīvi, valsts teritoriju, svešiniekiem, veicot ekonomisko teroru pret saimniektautu, iznīcina Latvijas valsti! Un dara to likumīgi.

PADOMĀJIET PAR TO, PIRMS EJAT PIE VĒLĒŠANU URNĀM,

 Anna Marija Circene.

===================================================

imagesCAWW1JNYAnna Marija Circene visu pareizi saka, bet neiet šoreiz uz vēlēšanām,- nozīmē pielikt punktu Latvijas valsts pastāvēšanai !!! Ar sakostiem zobiem, bet uz vēlēšanām ir jāiet !!! Jo,- pienāk brīdis, kad arī nelietis saprot, ka ir nepareizi darījis… . Ja nāks pie varas SC, un tas notiks, ja neiesim vēlēt, tad tiks pieņemti Latvijas valstij naidīgi un iznīcinoši likumi. Ar nepatiku un riebumu, bet jābalso par to pašu VL un Vienotību !!! Neiešana vēlēt ir noziegums pret paša tautu. Kāpēc A.M. Circene “sacījusi” pēdējo teikumu- nezinu, bet tas ir ļoti, ļoti provokatīvs… . Neskatoties uz to, visu cieņu A.M. Circenei !

Tātad apdomāsim, vai neejot uz vēlēšanām mēs paglābsim savu tautu ?

L. Grantiņš.  25.09.10


You may also like...

11 komentārs

 1. pasts saka:

  Kādā tiesā un kad viņa šo apsūdzību ir iesniegusi,pretēji tas ir
  tikai latvieš-ebreju teijāterītis,”maskošanās”.

 2. janka saka:

  neiet tiesi tas ir vispareizaakais.vismaz pasam sircapzina tiira ka neesi balsojis par zagliem

 3. Pilnīgi piekrītu, ko pasts saka:
  Kādā tiesā un kad viņa šo apsūdzību ir iesniegusi,pretēji tas ir
  tikai latvieš-ebreju teijāterītis,”maskošanās”.

  Nekādā tiesā nav iesniegts. Par balsošanu un piedalīšanos vēlēšanās piekrītu Linardam.

 4. Droši, ka par šo teātrīti kāds maksā , vai izmanto “šaurās” pierītes, lai saglabātu savu varu.
  Paskataties, kā 87 deputāti izklīda pa jaunām partijām. Repše atkal paņēma kredītu 1,3 miljardi latu.
  varbūt līdz jaunai Saeimai pietiks.
  TIKAI, KAS ATDOS VISUS LATVIJAS ĀREJOS PARĀDUS???

 5. Latviešu Zemnieku Savienības programma.

  Mēs, Latviešu Zemnieku Savienība (LZS), esam 1917.gadā dibinātās Latviešu Zemnieku Savienības tiesību pārmantotāji.
  Tikai visi kopā varam mēģināt izkļūt no sociāli ekonomiskā strupceļa Latvijā jau tuvāko gadu laikā, realizējot Latvijas tautas interesēm atbilstošu darbu plānu. Tādēļ LZS izveidotajā vēlēšanu sarakstā „Mēs Paši” nav ne esošā, ne bijušā deputāta!
  LZS izvirzītie deputātu kandidāti ir gatavi uzņemties atbildību virzīt Latvijas valsts ekonomikas atveseļošanu tā, lai visur darbotos princips:
  VIENS LIKUMS – VIENA TAISNĪBA UN VIENĀDAS IESPĒJAS VISIEM!
  LZS saraksta „Mēs Paši” uzdevumi 10. Saeimā:
  1/ sekmēt Latvijas Valsts likumu atjaunošanu Latvijas Republikā:
  • par pagastiem, apriņķiem, ministrijām, sabiedriskām organizācijām, par Latvijas Banku, Sodu likumu, likumu par Tiesu varu, Pavalstniecības un Valodas likumu;
  • realizēt Satversmes un Civillikuma prioritāti ikdienā;
  • atjaunot un sakārtot Latvijas Valsts administratīvo dalījumu pagastos un 19 apriņķos;
  2/ atjaunot ražošanu valstī uz Sabiedriskā Tirgus Saimniecības (STS) pamatiem, atbalstīt sabiedriskās organizācijas un 6 Kameru darbības atjaunošanu;
  3/ atbilstoši atjaunotajiem likumiem izveidot 9 ministrijas:
  1. Ārlietu; 2. Iekšlietu; 3. Rūpniecības, enerģētikas, tirdzniecības un finansu; 4. Kara;
  5. Zemkopības; 6. Izglītības; 7. Satiksmes; 8. Tieslietu; 9. Labklājības;
  4/ veicināt Latvijas Aizsargu Organizāciju (LAO) atjaunošanu kārtības atbalstam uz vietas;

  Sabiedriskā Tirgus Saimniecības (STS) pamatu atjaunošana (STS sekmīgi darbojās Latvijā jau līdz 1940. gada jūnijam) jābalsta uz kopdarbību, tirgu, kredītiem un privātīpašumu. Jāievieš kalkulācijas preču un pakalpojumu vērtības noteikšanai Latvijā!
  Tādēļ nepieciešams lai Latvijas Republikas jaunās Saeimas apstiprinātā valdība:
  • atjauno latu kā vērtības mēra vienību;
  • ievieš darba apmaksas tarifus atbilstoši darba kategorijām, nosakot enerģijas vērtību- kilovatstundas, pārtikas graudu tonnas un zemes hektāra cenu, kas ir līdzeklis pareizai preces un pakalpojumu vērtības noteikšanai un nodokļu lieluma aprēķināšanai;
  • veicina ražošanas attīstību, tā rada pamatu valsts budžeta ieņēmumu palielināšanai- vairāk ražosim, vairāk pelnīsim, tad mēs visi labāk dzīvosim;
  Tautsaimniecības atveseļošana ir iespējama vienīgi ar ilgstoši stabiliem un zemiem nodokļiem UZŅĒMĒJIEM. Mērķis ir aizsargāt uzņēmumu intereses. Atjaunosim Latvijas Valsts iedibināto kārtību, kad pagasti, saimnieki un uzņēmēji paši rūpējas par savu labklājību!
  Pašvaldības budžetu veidosim no tās teritorijā esošajiem uzņēmēju nodokļiem:
  1) no algas ienākuma nodoklis– 30%;
  2) peļņas nodoklis – 15%, maksā uzņēmumi;
  3) īpašuma nodoklis -1% gadā.
  Tad katra pašvaldība no sava budžeta ik mēnesi 10% ieskaita Apriņķa budžetā, bet Apriņķis-70% pārskaita valsts budžetā. Tā var palielināt izdevumus izglītībai, veselības aprūpei, sociālajai palīdzībai un pensijām.
  Vēlamies atjaunot sabiedrisko organizāciju lomu valsts pārvaldīšanā tā, lai nodrošinātu vadības efektivitāti. Veicot šos pasākumus, var samazināt esošo Valsts pārvaldes aparātu vairāk kā 10 reizes. Budžeta izdevumi ir jāplāno atbilstoši finansēm un tautsaimniecībā reāli iespējamai nodarbinātībai!
  Izpildot šīs pamatprasības, pēc mūsu ekonomistu aprēķiniem mēs iegūstam ap miljards latu ekonomiju gadā, kurus var ieskaitīt sociālajā budžetā un jau šodien izmaksāt 168 Ls sociālo pabalstu mēnesī katram apgādājamajam, tā novēršot sociālo spriedzi sabiedrībā.
  Sabiedriskās kārtības nodrošināšanai katrā pašvaldībā izmantosim sabiedrisko Latvijas Aizsargu Organizāciju (LAO), kā policista palīgu, kas darbojas brīvprātīgi un netiek uzturēti no valsts budžeta.

  Esam pārliecināti, ka izveidojot Saeimu ar jauniem deputātiem, kam rūp Latvijas nākotne, un mēs, visi kopā strādājot, likvidēsim bezdarbu un atgūsim labklājību, tā nodrošinot sociālo kārtību, Sabiedriskā Tirgus Saimniecības attīstību un finansiālo līdzekļu ekonomiju mūsu valstī. UZ SADARBĪBU!
  LZS vēlēšanās nepiedalās , jo deputātu kandidāti nevarēja salasīt tos 10 lattus drošības naudas.

  Raksta autore Anna Marija Circene arī tika aicināta nākt sarakstā, bet nenāca.
  Arī palīdzēt programmu literāri apstrādāt atteicās.
  Tāda ir tā dzīve!
  Daudzi represētie un viņu pēcteči ir Latvijai šajos 20 gados pāri nodarījuši vairāk, nekā visa oficiālā padomju okupācija.

 6. zonnenbergs saka:

  izlasiju vienu teikumu un viss apnika ka tas blauru merkakis
  koka,kur Latvijas cukurs,sokolade,balzams-sovakar nauda,rit
  pali rupnicai-ekonomisti,gatavie mumijas

 7. pamela saka:

  Viss ko dāma raksta būtu itkā pareizi,BET после драки кулаками не машут!
  Nepiekrītu par tiem %-iem,JO sīkpartijas ir un būs TIKAI kašķīgiem,VDK uzpirktiem letiņiem.Krieviem ir viens mērķis – ATJAUNOT kundzību kā pirms PSRS sabrukšanas.Tapēc viņi arī kasoties ,nešķeļas!Visi tie sīkperdeļi Burvji,Dineviči,Rubīni,Grīgi utt,arī politlīķi ,tikai atņem balsis tai pašai Vienot;ibai un dod lielāku iespēju sagrābt varu SC.Pilnīgs IDIOTISMS ir neiet uz vēlēšanām,jebšu balsot ar tukšu aploksni.Tieši tādus VDK kūdītājus jākar pie kauna stabiem,jo viņu dēļ zudīs jebkura iespēja vēl saglābt valsti.
  Bez pagātnes ,Latvijai v’\el IR arī nākotne,kura atkarīga no MŪSU veselā saprāta!

 8. annamarija saka:

  Re, kā Malta demonstrē komunistisko demagoģiju.
  1) Atteicos iet sarakstā, kura nemaz vēl nebija, tādēļ, ka esmu pietiekami veca, lai nelīstu jauniem priekšā;
  2) Pavasarī es izrediģēju veselu blāķi ‘dokumentu’, kas jums galu galā nemaz nebija vajadzīgi (tie vēl tagad pie manis mētājas. Labi, ka neizmetu: ir ‘lietišķie pierādījumi’);
  3) Atteicos sastrādāties pēc tam, kad pa lietu biju aizvilkusies līdz norādītajai adresei, bet ne jūs tur pats bijāt, ne telefonu bijāt pieslēdzis;
  4) Kad divas stundas vēlāk piezvanījāt un muļķīgi taisnojāties, pateicu, ka Jūs acīmredzot neesat nopieni ņemams. Es pārāk sevi cienu, lai saistītos ar paviegliem tipiņiem.
  5) Un tagad Jūs man kaut ko iedrošināties pārmest?! Vispār ne jau man kaitējat, tikai parādāt pats savu zemiskumu.

 9. KrrrrievsssS saka:

  Kas ir šis sevi reklamējošais a.malta? Prasts pļerzoņa ar gadiem neapnicīgu vēlmi izlīst pie valsts siles un tur par šādu bezjēgas rukšķoņu komfortabli padzīvot, nodrošinot arī labu pensiju uz visas tautas rēķina, bet bez jebkādas pozitīvas atdeves tautai un valstij! Palasiet viņa “drosmīgos” penterus. Tas pintiķis kā no uguns raustas pieminēt migrantus, civilokupantus un kur nu vēl Latvijai tik skaudri nepieciešamo dekolonizāciju! Pat par latviskuma saglabāšanu un atjaunošanu ne vārda “programmā”, tāpat, kā vieni pliki lozungi un neviena pamatojuma, kā tos savus rakstītos punktus veikt. Pie varas līdējs un pašlabuma kārtējais meklētājs ar aspskaužamu nekaunības dozu ir šis malta.

 10. Baiba saka:

  Jā, nav šaubu, tas Malta ir pie siles līdējs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *