LRTT izvērtē Saeimas priekšsēdētājas I. Mūrnieces runu

www.tautastribunals.eu-12http://www.tvplay.skaties.lv/parraides/lnt-zinas/612813

Pēc Ināras Mūrnieces vienreizējās uzstāšanās „mūsu” čekas izaudzinātie žurnalisTEĻI steidzīgi uzmeklēja bijušās padomju nomenklatūras izaudzināto „Trojas zirga” iemītnieku Lato Lapsu, kurš nekavējoties metās „apgāzt” šos Mūrnieces „melus”, it kā varu Latvijā sagrābuši bijušie Padomju nomenklatūras darbinieki.

Neviens šo „dronu parka” īpašnieku Lapsu nevar atmaskot tik labi, kā tieši viņš pats sevi. To arī viņš izdarīja spīdoši. Viens „īstens” demokrātijas teātra spēlmanis.

Interesanti, kāpēc mūsu brašie žurnalisTEĻI neintervēja nevienu no tautas, no tiem, kuri spiesti strādāt ārzemēs, lai palīdzētu izskolot savus bērnus un tuviniekiem zāles iegādāties ?

Vai viņi arī būtu nicīgi izsacījušies par I. Mūrnieces teikto ?

Kāpēc nepajautāja tādam Šleseram, Šķēlem, Lembergam, Karginam, Ulmanim, Bērziņam, Godmanim un daudziem simtiem(Lato Lapsam jau tikai kādi pieci sanākot) citiem PSRS laika partijas un VDK darbiniekiem vai miljoni, kas atrodas viņu kontos, ir nopelnīti pašu rokām ? Vai tie nebūtu jāatdod atpakaļ adresātam- latviešu tautai un pašiem atlikušo dzīves daļu brīvprātīgi jātup karcerī ?

Kāpēc tas netika darīts ?

Ievēroji, latviet, kādu triku piekopj šie krievžīdu kantora žurkas ? Šis kretīnu bars neizvērtēja Ināras Mūrnieces pieminēto problēmu- noziegumu un tā veicējus, bet „uzbrāzās” kā viesulis cilvēkam, kurš vēlas aizstāvēt savu tautu un atjaunot Tiesiskumu.

Filips Rajevskis, hemoroīds,Latvija, televīzija, politologs, LRTT, I. Feldmanis, Strenga, Ronis.

FOTO: Lūk, tāds izskatās čekistu izaudzināts latviešu tautas bende. Mūrniece neesot teikusi to pareizajā vietā ! Kura tad būtu tā “pareizā” vieta, šis polit-pirdiens nenorāda !

Latviet, nu no kurienes uzrodas tādi kretīni ar nedabiski izplestām acīm, kuras norāda uz garīgu problēmu, tāpat kā Latvijas vēstniecei Krievijā Kurmei. http://tautastribunals.eu/?p=26584

Un, atrod vēl kādu ākstu(tautas valodā runājot- visīstākais pirdiens un gaisagrābslis)- Filipu Rajevski, kurš tiek uzskatīts par politologu un viņa sacītais par Patiesības matricu.

Viss šis VIDEO sižets bija 4. maija kliķes paraugdemonstrējums, kā iznīcināt un degradēt to, kurš runā Patiesību.

Video sākumā mēs redzam šo sprukstiņu baru, pa kuru mugurām reiz „dancos” svina steki, jo viņi ir piedalījušies Patiesības nomelnošanā- genocīdā pret latviešu tautu ! Kauli šiem gara kropļiem tiks lauzti LIKUMĪGI, pēc visiem Starptautiskiem Likumem, jo sodam ir jābūt atbilstošam pastrādātajam noziegumam.

Rajevskis,Lapsa, Grantiņš,LRTT, Garda, LNTInāra Mūrniece ir vienreizēja un drosmīga politiķe. Var iedomāties to neliešu sašutumu un viņu ārprāta bailes no soda(ASM), kuri ir apzaguši un turpina apzagt latviešu tautu.

FOTO: Skaties tikai, kāda sagadīšanās: te Lapsa, te Rajevskis. Nu tie pasaules patiesības zinātāji, kuri uzreiz saprata, ka Mūrniece ir “nejēga” ! LNT komanda: Nožēlojama prusaku aramāda !

I.Mūrnieci būtu gatavi „iedzīt zemē stāvus” vismaz 80% „saimistu”, tā saucamie deputāTEĻI, kuri balsos par jebko, lai tikai varētu smelt no dāsnās valdības „siles” !

Un tagad mēs esam nonākuši pie šī raksta pamatdomas.

Ja nospiedošais vairākums ir pret viņu, tad kāpēc viņa tika ievēlēta no šiem „teļiem” ?

Vai variet iedomāties, ka I. Mūrniece tikai un vienīgi pati no sevis to visu uzdrīkstējās ? Nē, ja tas būtu tā, tad viņa jau pēc atteikšanās tikties ar slepkavu valsts pārstāvi Vešņakovu, būtu izsviesta no šī „krēsla”. Viņa taču burtiski tiešā veidā „iespļāva” acīs tādam Bērziņam, Godmanim, Savickim un citiem kompartijas un VDK darbiniekiem !

Aiz Ināras Mūrnieces stāv spēki, kuru priekšā tādi bērziņi, borobkovi, savicki un citi bandītiskie miljonāri, saspiež biksēs visu savu vēdera saturu.

Tie ir tie spēki, kuri neļauj šiem čekas izdzimteņiem- slepkavām izrēķināties ar H- 86 dibinātāju L. Grantiņu.

ASV, NATO un, galvenais, PATIESĪBAS priekšā, viņu varonība ir, kā jau sacīju, iespiesta biksēs.

>H- 86 ir informējusi ES, NATO un ASV par noziegumiem, kas tiek veikti Latvijā.

>Ka Latvija ir „TROJAS ZIRGS” šajos iestādījumos.

>Ka NATO un ES uzdevums ir apturēt noziedzīgās 4. maija kliķes pārvaldītas Latvijas suverenitāti uz laiku, līdz tiek veikta noziedzīgo struktūru likvidēšana un noziedznieku tiesāšana.

Būtu absurdi gaidīt, ka attiecīgās „iestādes” visas Eiropas priekšā pateiktos par šo H- 86 darbību.Tas nav vienkārši šajā laikā, kad krievžīdiskie cionisti grib varu atņemt Rietumu iluminātiem- masoniem. Izraēlai, kura ir cionistu- komunistu perēklis, ir neiedomājami liela teikšana Vācijā un Francijā. Ka tas tā, apstiprināja arī Soross.

Pasaules problēma nav pāramerikanizētie „rotšildi” un „rokfelleri”, bet gan Padomju krievžīdisms- komunisms, ar noziedzīgo Izraēlu priekšgalā.

ASV patreiz ir konfliktā ar Izraēlu !!!

(Izraēla) darīs visu, lai Eiropā lītu asinis, ne tikai lītu, bet plūstu asins upes, kā rezultātā viņi varētu pārņemt pilnīgu varu. Krievija ir tikai Izraēlas „darba instruments”.

>Tāpēc jau Izraēla nav nosodījusi Krimas okupāciju un aneksiju, jo tas bija viņas projekts.

> Tāpēc jau krievžīdi Latvijā uzdrīkstas veikt ārprāta latviešu tautas apzagšanu un latviešu slepkavošanu. DP ir pilnīgs MOSSADistu iestādījums. Ja šajā iestādē kāds izrāda simpātijas latviešiem, tas „kaut kādā veidā” iet bojā. Par to ir pārliecinošas ziņas.

Visi masu mēdiji Latvijā tiek kontrolēti un vadīti no Izraēlas. Tādi  rajevski, lapinski, gardas…, kuri spēlē nacionālpatriotiskus demokrātijas cīnītājus, ir Izraēlas cilvēki(dažs pat varbūt to neapjēdz).

Šī žīdiskā sistēma Latvijā mākslīgi rada cīņu ar nebūšanām, kas domāta tikai iekšējam „tirgum”.

Neviens no šiem cīnītājiem neinformē pasaules sabiedrību. LRTT(H-86) ir vienīgais, kas to dara un tāpēc tāda agresija pret to.

To, ka uz nopietnām sūdzībām NATO un ASV reaģē, nav ne mazāko šaubu.

>Bijušais LRTT dalībnieks(izrādījās, ka Maskavas provokators)ASV armijas virsnieks Konstantins Pupurs sniedza DDD avīzei antiamerikānisku interviju ! H-86 par to ziņojuma NATO un viņš nekavējoties tika padzīts no dienesta !

>ASV vēstniecei Gārberei bija slepena tikšanās pie Krievijas interešu pārstāvja Urbanoviča ! Pēc H- 86 ziņojuma par šo noziedzīgo darbību un viņa neilgi pēc tam tika atsaukta no Latvijas.

Pienāks diena, kad piepildīsies Finka pareģojums: „Nezinu kā, bet būs liels spiediens no Rietumu valstīm un viņi visu sazagto dabūs atdot latviešiem atpakaļ !”

„Klauvējiet un jums taps atvērts”, sacīja pravietis.

LRTT & H-86 to arī dara !

Mēs klauvējam un, jo mums vairāk uzradīsies tādi gaiši cilvēki kā Ināra Mūrniece un Kristīne Jarinovska(šet lasāms vienreizējs Jarinovskas raksts:http://tautastribunals.eu/?p=25773 , tad mēs savu Tēvzemi ātri atbrīvosim no šiem Sātana kalpiem !!!

Dievs svētī Latviju !

14.05.15.     L. Grantiņš

jānis vanags,eva ālere, tālivaldis tālbergs,aleksejs ļedjajevs,aivars garda,juris lapinskisŠeit ir redzami daži no tiem, par kuriem runāja Ināra Mūrniece un, kurus tik “prpfesionāli” aizstāvēja LNT prusaku kolonija, protams, ar pasaules slavenajiem  polit-ekspertiem cilvēcības jomā ar F. Rajevski priekšgalā.

Nekavējoties atdodiet latviešu tautai nozagtos miljonus !!!

Jā, jūs un jūsu ģimenes piederīgie līdz radniecības desmitajai pakāpei saņems to, ko aplaupot tautu, pelnījuši esiet jūs !

Padomājiet, kādas sajūtas būs jums, kad par jūsu nopelniem izpildīs ASM jūsu dēlam un mazdēlam, jūsu sievai un vēl pie dzīvības esošajam tēvam ! Jūs, aplaupot tautu, tādus sodus jau esiet izpildījuši neskaitāmiem tūkstošiem, tad kāpēc, lai mēs jūs žēlotu ? Ticiet, tas tā būs, jo ļaunuma enerģija, ar kuru jūs visi esiet piesūkušies rijot tautai nozagto, tiks iznīcināta ! Jūsu īpašumi nodedzināti un nolīdzināti ar zemi !

“Ko sēji, to arī pļausi”, saka dižais Karmas Likums !

GORBUNOVS,ULMANIS,BOROVKOVS,RAJEVSKIS,LAPSA,KRASOVICKIS,ZASARJINS,SAVICKIS.LRTT,GRANTIŅŠEiropa un vietējās varas iestādes atsakās sodīt šos laupītājus un slepkavas. Tas iznāks darīt mums- tautai ! Viņi ir fiziski jāiznīcina, tieši tā, kā to 30tajos gados darīja ASV varas iestādes ar organizēto mafiju.

Tas Lato Lapsam: http://tautastribunals.eu/?p=16125 Ja šie nav padomju nomenklatūristi, tad kas viņi ir ?

Un šeit mēs varam lasīt vēl kādu L. Lapsas murgu, http://www.delfi.lv/news/comment/comment/lato-lapsa-dazi-jautajumi-sakara-ar-9-maiju.d?id=45957919 kur viņš okupantus nodēvē par Latvijas “mājsaimniekiem”, kuriem esot tiesības šeit atrasties un aurēt 9. maijā.

“Latvijas valsts ir kopēja tās pilsoņiem un iedzīvotājiem, un sabiedriskās vietas arī ir kopējas – un jebkuram cilvēkam tajās ir tiesības svinēt, ko un kā viņš vēlas, neuztraucoties, vai tas kādam citam (man tai skaitā) patiks vai ne.” saka Lato Lapsa !

Lato Lapsa vairs neslēpj savas simpātijas okupantiem !!!

LRTT saka: “Nē, Lapsa, pasaulē pastāv kārtība, kurā okupantiem ir norādīta viņu vieta. Patreiz okupanti “norāda vietu” šīs valsts radītājiem un pamatiedzīvotājiem.”

“Nāvi okupantiem un kolaboracionistiem(Lapsveidīgajiem)“, saka katrs Tiesiski un patriotiski domājošs cilvēks !

LatvijaDievs-Grantiņš-LiepājaRīgaLRTTSaeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces runa Saeimas 2015.gada 4.maija svinīgajā sēdē par godu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 25.gadadienai

(04.05.2015.)

Augsti godātais Valsts prezidenta kungs!

Ekselences!
Dāmas un kungi!
Mīļie tautieši!

Kopš Latvijas valsts neatkarības atjaunošanas pagājuši 25 gadi. Tieši pirms gadsimta ceturkšņa šajā dienā pieredzējām principiālu taisnīguma uzvaru pār netaisnību un patiesības augšāmcelšanos. Augstākā Padome pieņēma deklarāciju „Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”.

Ar to tika pavērts ceļš mūsu valstiskuma atdzimšanai, kuru varmācīgi bija pārtraukusi padomju okupācija.

Ināra Mūrniece, Dzintars, Visu Latvijai, Dombrava, Parādnieks,LRTTDaudziem Latvijas pilsoņiem šo neatkarības atjaunošanas dienu nebija lemts pieredzēt. Daudzi uz valsts atjaunošanu cerēja gandrīz visu mūžu, līdz izšķirošo pagrieziena brīdi Latvijas vēsturē sagaidīja. Vēl kā bērni un jaunieši valsts neatkarības atjaunošanu piedzīvoja tā Aukstā kara laika paaudze, kurai piederu arī es.

1990.gada 4.maijā Latvijas valsts tika atjaunota, balstoties uz valsts nepārtrauktības pamata – 1918.gada 18.novembra Latviju. Tas uzsvērts arī Satversmes ievadā jeb preambulā, kuru Saeima pieņēma aizvadītā gada jūnijā.

Vairākas latviešu paaudzes padomju okupācijas režīmā uzauga izolācijā no pārējās pasaules. Tomēr tautas lielākā daļa arī šajā periodā saglabāja savu garīgo piederību Eiropai un tās vērtībām. Tā neatzina okupācijas varu, neaizmirsa Latvijas valstij un tautai nodarīto. Pretestība okupācijas režīmam dažādās formās nebija apsīkusi.

Visgrūtākajos apstākļos mūsu tauta saglabā mūžīgas vērtības. Par to liecina mūsu izraušanās no pusgadsimtu ilgās apspiestības un stagnācijas. Mēs spējām pieprasīt un atgūt brīvību.

Nacionālu, demokrātisku, eiropeisku Latvijas valsti vēlējās atgūt latviešu valstsnācijas lielākā daļa un arī te dzīvojošās mazākumtautības.

Cilvēktiesību grupas „Helsinki-86” dalībnieki nāca kā pirmie. Latvijas Nacionālā neatkarības kustība par mērķi uzstādīja Latvijas atjaunošanu uz valsts nepārtrauktības pamata. Pilsoņu kongress precizēja un popularizēja Latvijas valstiskuma nepārtrauktības tiesiskos principus. Latvijas Tautas fronte spēja apvienot visus tos dažādos strāvojumus, kas pastāvēja uz 1918.gada 18.novembra Latvijas atjaunošanu.

Neraugoties uz šķietami nepārvaramām pretrunām, kuru dēļ šīs organizācijas konkurēja un pat apkaroja viena otru, tās darbojās vienā – Latvijas valsts atjaunotnes virzienā.

Bet bija arī citi. Zināma toreizējās Latvijas iedzīvotāju daļa vēlējās, lai te turpinātu pastāvēt Padomju Savienības okupācijas režīms. Lai pat formāli neatkarīga Latvija tomēr būtu Latvijas PSR turpinājums. Tie bija galvenokārt PSRS pilsoņi, kas šeit bija ieradušies padomju okupācijas režīma kolonizācijas politikas rezultātā. Tie apvienojās Interfrontē un pieprasīja atzīt par likumīgām pusgadsimtu ilgās okupācijas sekas, kas bija dziļi cauraudušas Latvijas zemi un sabiedrību.

Reālo spēku samēru atspoguļoja 1991.gada 3.marta tautas aptauja: 1,2 miljoni cilvēku izteica vēlmi pēc Latvijas neatkarības, bet 400 000 bija pret. Šo Latvijas valsts pretinieku ideoloģiskie pēcteči 21 gadu vēlāk organizēja referendumu par divvalodības ieviešanu. Latvijas pilsoņi tikpat nepārprotami ar ¾ balsu vairākumu to noraidīja, vēlreiz apstiprinot, ka  Latvija ir neatkarīga, demokrātiska un vienlaikus nacionāla valsts, kur vienīgā valsts valoda ir latviešu valoda.

Godātie klātesošie!

Pieņemot 4.maiju par atjaunotās neatkarības atskaites punktu, šodien izvērtējam, kāda bijusi valsts attīstība aizvadītajos 25 gados.

Veiksmīga bijusi Latvijas valsts institūciju atjaunošana. Demokrātiskā Satversme Latvijā atkal ir spēkā jau 22 gadus. Satversmes ievadā ir nostiprināti valsts pamati, Satversmes  negrozāmais kodols.

Pēc 4.maija Latvijas sabiedrība, līdzīgi kā citviet Austrumeiropā, piedzīvoja iepriekš vēsturē nebijušu pāreju uz tirgus ekonomiku. Kamēr mūsu draugi Rietumos un mēs paši ticējām, ka Latvijas tautsaimniecība ātri un sekmīgi piemērosies veco demokrātiju brīvā tirgus modelim, resursi palika to aprindu rokās, kas tos pārvaldīja jau Latvijas PSR laikā. Izmantojot Komunistiskās partijas, Valsts drošības komitejas un Komunistiskās jaunatnes savienības  finanšu līdzekļus un agrāko kontaktu tīklu, padomju laika konformisti un kolaboracionisti  pārvērtās turīgos uzņēmējos. Tie pirmām kārtām domāja par savas labklājības nodrošināšanu, nevis valsts un tautas interesēm. Tieši viņi demokrātijas vietā Latvijā iesakņoja pseidodemokrātiju, bet džungļu ekonomiku uzdeva par brīvā tirgus ekonomiku, un diktēja visai sabiedrībai sev vien izdevīgus noteikumus. Lielā tautas daļā tas radīja rūgtumu, kas pārauga neticībā savai valstij.

Šāda notikumu gaita kropļoja un bremzēja Latvijas valsts attīstību.

Šodien varam teikt, ka oligarhi liela mērā, lai arī ne pilnīgi ir izstumti no valsts politiskās pārvaldes. Tomēr ekonomikā tie turpina apdraudēt valsts stratēģiskās intereses, slēdzot Latvijas drošībai bīstamus darījumus.

Latviju visvairāk apdraud alkatība un naudas kāre.

Valsts pastāvēšanu tautas interesēs apdraud arī naudas ietekme uz politiskajām partijām un varu. Nesen bijušais ilggadējs VDK izlūkdienesta virsnieks, mūsdienās Krievijas megakoncerna pārstāvis Latvijā – publiski izteicās, ka Saeimā jāievēl 100 miljonāri. Tad sekmīga valsts attīstība būšot garantēta.

Latvija ir republika. Tas nozīmē, ka vara pieder tautai, nevis 100 miljonāriem. Un tas ir taisnīgi.

Satversmes sapulces priekšsēdētājs un Valsts pirmais prezidents, Latvijas demokrātijas pamatlicējs Jānis Čakste norādīja: „Latvijas valsts stāv par visu augstāk. Nekādas atsevišķas grupu intereses nevar būt, bet tikai vispārējas intereses. Visām vajag padoties zem vienas pašas brīvas Latvijas.” Čakste teica: „Taisnība vienmēr uzvarēs.”

Latvijā vēl daudz darāmā, lai izskaustu kliedzošus taisnīguma principa izkropļojumus. Valsts institūcijām ar vienlīdz lielu spēku un interesi jāaizstāv gan sabiedrības turīgākās, gan mazturīgākās daļas intereses. Taisnīguma un sociālās vienlīdzības principam ir jābūt kā saules gaismai, kas klājas vienlīdz spoži gan pār tiem, kas slīd pa parketu, gan tiem, kas min nelīdzenu bruģi. Tas veicinās sabiedrības uzticēšanos valstij. Un valsts tiks stiprināta.

Dāmas un kungi!

Latvija ir nacionāla valsts. Tās pamatā ir latviešu nācijas griba nodibināt, uzturēt un attīstīt savu nacionālu valsti – valsti, kurā visiem pilsoņiem ir vienādas tiesības,  valsti, kurā arī mazākumtautības var kopt savu valodu un kultūru.

Tas nozīmē, ka latviešu valoda, kultūra un vēsturiskā atmiņa ir kopēja visiem Latvijas pilsoņiem – tāds ir priekšnoteikums un pamats politiskās nācijas pastāvēšanai. Tādēļ Latvijas valsts nedrīkst pieļaut, ka mūsu vēsturi kāds groza pēc sava ģīmja un līdzības, relativizē to.

Pagātnes totalitārie režīmi un to noziegumi brīvajai, demokrātiskajai Latvijas valstij ir jānosoda.

Latvijā joprojām tikai runājam par to, ka PSRS okupācijas režīms, arī Valsts drošības komitejas darbība kā tā sastāvdaļa, un sevišķi Komunistiskā partija – totalitārā režīma galvenais balsts – ar valsts atbalstu ir mērķtiecīgi jāpēta. Politiskā ziņā nesalīdzināmi skaudrākos apstākļos Ukrainā nesen pieņēma komunisma seku likvidācijas likumu. Tas paredz lustrācijas procedūru un jebkāda slepenības plīvura noņemšanu VDK arhīviem – tie būs pieejami visai sabiedrībai, ne tikai pētniekiem. Savukārt Latvijā VDK dokumentu izpēte diemžēl tika vilcināta un bremzēta, tā aizkavējot pagātnes izvērtēšanu un pārvarēšanu. Tas mums ir jāizdara, un šis darbs nevar būt novēlots.

Latviešu valodas pozīcijas 25 gados ir nostiprinājušās, daudzi nelatvieši to labi pārvalda un ikdienā sekmīgi lieto. Tomēr ne visiem latviešiem ir pietiekama valodas un valstiskā pašapziņa, ne vienmēr runājam latviski, nespējam uzturēt vitālu savas valodas vidi un iesaistīt tajā cittautiešus. Ir apkaunojoši, ka 25 gadus pēc Latvijas neatkarības atgūšanas latvietis pats savā valstī nevar pretendēt uz darbu, ja nerunā arī krievu valodā. Šāda diskriminācija nav pieļaujama.

Diemžēl turpinās arī skolu segregācija pēc tautības principa, tā veicinot Latvijas sabiedrības šķelšanos. Šim darbam sen vajadzēja būt padarītam. 90.gadu sākumā dzimušajiem jau bija jāuzaug vienotā vērtību un skolu sistēmā, nevis etniski un lingvistiski sadalītā pasaulē, kādu spēkā uztur pašreizējā Latvijas izglītības sistēma.

4.maijs iezīmēja vēl kādu būtisku robežšķirtni: mums bija jāatgūst vai jāiemācās pašnoteikšanās spēja un jāuzņemas atbildība par savu valsti.

Latvijas valsts nepastāv ārpus mums. Latvijas valsts esam mēs – tās stiprumu veido mūsu ticība sev, mūsu uzticība savai tautai un valstij. Un visstiprākās aizsardzības līnijas ir tās, kas iet caur mūsu sirdīm un prātiem.

Īpaši svarīga ir Latgale, kur pēdējā gada laikā pieredzējām centienus veidot separātisma tendences. Informatīvie vēstījumi, kurus nu jau diendienā – kā īstā karā – medijos saņemam no pretinieka puses, tiek dažādi formulēti, bet to pamatdoma – Latvija ir neizdevusies valsts, kurā viss ir slikti, līdz ar to šādu valsti nemaz nav vērts aizsargāt, – iespējams, kāds cits mūs pārvaldītu labāk un efektīvāk. Šo manipulāciju mērķis ir panākt, lai savas valsts intereses cilvēku prātos tiktu aizstātas ar citas valsts interesēm.

Mēs to nepieļausim.

Latvijas sabiedrībā plašumā vēršas un nostiprinās patriotisms. Līdzās oficiālajām nevalstiskajām organizācijām uzplaukušas īstas tautas kustības. Pilsoniskās apziņas pieaugums vērojams sociālajos tīklos, kur cilvēki diendienā aktīvi diskutē par norisēm politikā. Latvieši ir „sirds cilvēki” – sabiedrībā pastāv augsta līdzjūtības un ziedošanas kultūra. Spējām mobilizēties atbalsta sniegšanai gan Zolitūdes traģēdijā, gan palīdzības pasākumos Ukrainai. Svarīgu mīlestības darbu veic Latvijas audžuģimenes, uzņemoties audzināt pamestus vai bez vecākiem palikušus bērnus. Stājoties jaunsardzē un zemessardzē, kā jauni, tā vecāki ļaudis arvien biežāk izrāda gribu un gatavību savu zemi, tautu un valsti aizstāvēt.

Mīļie tautieši!

Šodien vēl esam ceļā uz nākotnes Latviju, par kādu sapņojām pirms 25 gadiem. Uz to Latviju, kurā pastāv taisnīgums, vienotāks vērtību un ideju lauks. Kurā sevi apzināmies kā spējīgu un spēcīgu tautu. Uz to Latviju, kurā cieņa un labvēlība pret līdzcilvēku ir pašsaprotama; kur ikviens Latvijas pilsonis jūtas drošs par sevi un savu rītdienu. Uz to Latviju, kurā dzimst daudz vairāk bērnu, vairojot mūsu tautas dzīvo un gara spēku un kurā latviešu valstsnācijai, latviešu valodai un kultūrai ir iespējas pilnvērtīgi attīstīties un uzplaukt.

Liels ceļa gabals mūsu visu kopīgiem spēkiem jau ir pieveikts. Nebīsimies no grūtībām, ko arī turpmāk prasīs sapnis par savu valsti – jo mēs vēlamies to īstenot! Neatkarību esam atguvuši – šis ir neatkarības nostiprināšanas laiks.

Turēsim Latvijas valsti dziļi sirdīs un augstu domās!

Sveicu klātesošos, visus tautiešus un Latvijas valstij uzticīgos tuvumā un tālumā Latvijas Neatkarības atjaunošanas deklarācijas 25. gadadienā!

Saules mūžu Latvijai!

Dievs, svētī Latviju!

You may also like...

7 komentāru

 1. Eduards Lunis saka:

  –Līdzīga satura iesniegumu iesniedzu Pilsoņu kongresā, vadītājam Z. Strīķim. Solīja virzīt arī tālāk uz ANO Drošības padomi, bet pēc šī dokumenta uzlabošanas. Arī norunāju par aktuālo- pašreizējās saeimas neatbilstību Satversmei, par genoci’du pret Tautu, par saukšanu pie atbildības …Bet izskatās , ka neka netiks darīts…

 2. Raitis saka:

  Šitam provokātoram – gara kroplim Lato Lapsai ASM garantēts. Esmu gatavs pats personīgi šo mēslu (lato) pamest zem giljotīnas! Grantiņ, lūdzu neaizmirstat Kalvīša nopārdoto ABRENI! Kalvītis (krievžīdu kalps), atdot Abreni, ir aplaupījis manu dzimtu miljonu eiro vērtībā, manu radu saknes Abrenē ir meklējamas kopš 18 gadsimta. ABRENE IR LATVIEŠU ZEME! Grantiņ, neaizmirsti par to lopu Kalvīti!

  Artuss Kaimiņš, pēdējā laikā, ir sācis aktīvi aģitēt savu sponsoru (SC) kriev-žīdisko propogandu… Ināra Mūrniece arī nolieta mēsliem, no Kaimiņa puses. Sāk prasīties pēc ASM šim Kremļa aktierim!
  .
  .
  Admins
  Kaimiņš un Lapsa ir “dvīņi”. Mamma ta viena- rosija !
  Kas attiecas uz Abreni, tad to mēs dabūsim atpakaļ kopā ar visu Pleskavas apgabalu… .
  Toties kāds cits lasītājs man pieteica “smagas” beigas:
  ilmars210@inbox.lv (ilmars210@inbox.lv)
  17:49
  [Behält diese Nachricht oben im Posteingang.]
  An: l.grantins@hotmail.de
  ilmars210@inbox.lv
  Par saviem vārdiem jums nāksies smagi atbildēt!

 3. Raitis saka:

  http://www.liepajniekiem.lv/zinas/sabiedriba/aivars-prusis-joprojam-mekle-taisnibu-linards-grantins-tiesiskumu-20188

  Pirms gadiem septiņiem šie cilvēki bija tavi draugi, kas tagad noticis?
  .
  .
  Admins
  Par to visu Tu vari izlasīt šajā vietnē, ja pajautā MEKLĒTĀJĀ pēc Prūša.

 4. annamarija saka:

  Un kas tad LNT darboņiem nav gājis pie sirds, ka tā jālopojas?

 5. Valdis Freimantāls saka:

  Paldies Mūrniecei par patiesības paušanu savā runā!!!!!

 6. natalija saka:

  skatijos You Tube Pilsonu Kongresa jub. un debates, tas Lunis pareizi runaja, ari veel citi, bet dekolonizaciju tikai Z.Strikis prasija, to vaditajs Alksnis pec tam nokluseja

  Paldies LRTT, jo te ir tas lasams, kas nekur citur nav atrodams

 7. Artūrs Malta, VLT Valdes loceklis saka:

  Biedrība ”VARU LATVIJAS TAUTAI”(VLT), kā iniciatīvas grupa, kas reģistrēta CVK parakstu vākšanai par 13. Saeimas atsaukšanu.

  Atbilstoši Latvijas Valsts pamatlikumam Satversmei, valdošā kliķe ignorē un pārkāpj to. Atskaite par izlietoto budžetu no Valdības nav. Kredīti tiek ņemti enerģiski. Nemitīgi mums tiek celti nodokļi un cenas, bet valdošās kliķes ierēdņiem algas! Kredītprocentos aizdevējiem Valsts kase maksā 6 miljonus eiro dienā!
  Nemitīgais cenu un nodokļu kāpums rada draudus Valsts drošībai!
  Šāda Valdības un Latvijas Bankas bezatbildīga rīcību naudas lietās var pielīdzināt ugunsgrēka radīšanai! Kas drīkst kontrolēt Valdību un Latvijas Banku?
  Tā ir Latvijas Saeima, bet tā neveic savus pienākumus!
  Bezatbildībai raksturīgs piemērs ir šā gada 14.oktobra balsojums par Valdiības rīkojumu par ārkārtas stāvokli.
  Saeima savā lēmumā paziņo „Saeima atbalsts ierobežojumus ar mērķi apturēt Covid – 19 straujo izplatību“. Kur te ir vārdi par Ārkārtas stāvokļa apstiprināšanu???
  Vienīgais ceļš ir likumīgi nomainīt Saeimas Deputātus pret tiem, kas ir gatavi ievēros Latvijas Satversmi un likumus.
  Lai ievēlētu jaunu Saeimu, mums ir jāatsauc esošā.
  Jaunu Saeimu ievēlēsim atbilstoši Satversmei pēc Īrija parauga, kad Deputātu sarakstus veidosim paši uz vietas atbilstoši Satversmei!

  Nebūsim vienaldzīgi! Atcerēsimies, ka dienā maksājam 6 miljonu eiro kredīta procentos, mēnesī tas kopā sanāk ap 180 miljoni, bet gadā tas ir ap 2 miljardi un 160 miljonus.
  Vai varam atļaut tērēt vairāk, kā divus miljardus, kas rodas no kliķes nelikumīgi ņemtiem kredītiem?

  Parakstīsimies par Saeimas atsaukšanu, lai sakārtotu valsti un atbrīvotos no ārzemju kredītiem un kredītu procentiem!

  Aicinām visus Latvijas iedzīvotājus piedalīties Latvijas glābšanā. Par savu parakstu informējat mūsu biedrību, jo CVK informē, ka izveidotā Parakstu Vākšanas Sistēma (PVS) parakstīšanās fakti nav vienīgie, kas reģistrēti PVS un ir arī atsevišķi parakstīšanās fakti ar statusu “apstrādē”. Ko tas nozīmē „apstrāde“?(A.M.)

  Iniciatīvas grupai jāsecina par parakstu skaitu, lai CVK atbilstoši likumam “Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu” rīkot tautas nobalsošanu par Saeimas atsaukšanu.
  Par Jūsu veiktajiem parakstiem lūdzu informēt biedrību.
  Pārliecināties, ka Jūsu paraksts ir reģistrēts!
  Par pārkāpumiem un naudas izšeptēšanā radot Parakstu Vākšanas Sistēmu (PVS), mēs biedrība VLT iesniedzām iesniegumu Latvijas Valsts policijas priekšniekam. Arī Valsts policija darbības pamats, atbilstoši likumam par Policiju, ir Satversme!

  Apbrīnojuma vērts ir Valdošās kliķes centība noturēties ilgāk pie varas, tā radot lielāku krīzi tautsaimniecībā, kas rada ekonomisko atkarību no naudas aizdevējiem, kas jau radījusi neapmierinātību sabiedrībā.
  Atgādinu, ka mēs saņemam daudz sūdzību no vēlētājiem par to, ka nevar saņemt, tas ir izdrukāt, apliecinājumu par savu parakstu.
  Biedrība VLT kopā ar sadarbības partneriem pieņēma lēmumu, ja Saeima tiks atlaista, tad jaunās Saeimas deputāti no saraksta „Mēs Paši“ Saeimā pieņems lēmumu atbrīvot no kredītu procentu un kredītu atmaksas visus tos, kas varēs uzrādīt, ka ir parakstījušies par Saeimas atsaukšanu! Kas notiks tālāk, paskatīsimies uz Policijas rīcību!
  Valdības radītos parādus, lai maksā tie , kas ņēmušu kredītus un atbalsta valdošās kliķes kredīta politiku.
  Sakarā ar to, ka Saeima nevienu līgumu par kredītiem nav apstiprinājusi, tad tie miljardi, kurus ir ņēmušas Latvijas valdības pārkāpjot Satversmes 68. pantu uz mums Latvijas Valsts pavalstniekiem neattiecas.
  Tāpēc, visus ņemtos kredītus, izvesto naudu vagoniem, Bankas Baltija, Krājbankas izšeptēšanu apmaksās tie, kas to ir veikuši!

  Atcerēsimies, ka Latvijas valsts pamatlikums ir Satversme, kurai 100 gadu jubileju atzīmēsim nākošgad 15.februārī, šodien tiek ignorēta un piesmieta!

  Lasīsim Satversmi, ievērosim to paši un pieprasīsim no Deputātiem un Valdības, kā arī visiem ierēdņiem to ievērot!!!

  Ar cieņu,

  Artūrs Malta
  VLT Valdes loceklis.
  Tālr.:26347783.
  e-pasts: zemnieks@latnet.lv
  .
  .
  .
  Admins
  Biedr’ Maltas kungs, ja jūs neprasāt okupācijas varas demontāžu un kolaboracionistu sodīšanu, tad jūs esiet no tās pašas varzas… !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *