Par VDK darbinieku J. Rubeni(turpinājuma nobeigums)

Nekas nepaliek apslēpts, kas netaptu zināms !

Zaļš, tautastribunals.euKad čekisti redzēja, ka 14. jūnijs izvērtās graujošs pret viņiem, tad ar atpakaļejošu datumu tika paziņots par “atmodas un atdzimšanas” dibināšanu. Ja nemaldos, tad tas notika ar divu mēnešu nokavēšanos.

Kāpēc šodien tādā steigā tiek producēti tik viltīgi meli ?

Krievijas variants, kur tiešā veidā tiek slavināta noziedzīgā valdība, Latvijā netiktu nopietni uztverts. Pie mums tiek piekopts cits variants, tiek nomelnoti(apsmieti) tie, kuri varētu šo sistēmu sagraut, tāpēc jāgatavo jauni kangari, kuri vecos aizvietotu.

14.-jūnijs- Helsinki- 86, Grantiņš, Bitenieks, Cirvelis, Lāma, Zariņš. Rīga, Silaraups.Juris ar savu “manifestu” ir pierādījis, ka viņš nav pret noziedznieku – okupantu tiesāšanu. Doma tā pati, kas Ušakovam: Sāksim taču no baltas lapas. “Piedodiet un saprotiet maniem senčiem, ka viņi jūs okupēja, apslaktēja un iekārtojās jūsu dzīvokļos un vairojas tajās pašās gultās, kurās jūs tikāt radīti un kuras bija vaiga sviedros pelnītas”, sacīja okupanta pēctecis Ušakovs.

Lūk, tas ir krievžīda Jurija Rubeņisa aktuālais uzdevums- AIZKAVĒT VĒSTURISKĀS PATIESĪBAS ATJAUNOŠANU.

Kas attiecas tieši uz šīs GRUPAS(A&A) dibināšanu: Pirms 14. jūnija vēsturiskās demonstrācijas man bija “smaga” diskusija ar vienu no šiem mācītājiem- Māri Ludviku. Nestāstīšu plaši, bet tikai pašu galveno. “Ja jūs savās garīgajās aprindās nedibināt ko līdzīgu HELSINKI- 86 grupai, tad nav vērts, ka saucat sevi par vīriešiem un valkājat vīriešu bikses”, sacīju Ludvikam.

Atkārtoju, tā bija ļoti smaga un konfliktējoša diskusija ar Ludviku par šo tēmu.  Kad uzzināju par Atmodas & Atdzimšanas dibināšanu ar tādu nokavēšanos un piedevām vēl ar atpakaļejošu datumu, noteicu pie sevis: “Cik gan nožēlojami un gļēvi ir šie kristīgie plebeji !”

Pēc pāris mēnešu domāšanas čekisti(seši jaunie garīdznieki) beidzot nolēma dibināt ko alternatīvu H- 86 grupai, lai varētu dalīties Atmodas nopelnos. Kā mēs šodien redzam, tad viņu pārspēj jebkuru veselo saprātu, ne tikai dalās nopelnos, bet pilnībā grib tos piesavināties !!! Kārtējo reizi varam pārliecināties, ka krievžīdiskā čekistu rijība ir prātam neaptverama.

Viennozīmīgi, ka Latvijas Evaņģēliski Luteriskā Baznīca ir LPSR VDK filiāle. 90% LELB mācītāji ir šīs nodevīgās 4. maija kliķes kolaboracionisti- gara kropļi, sākot no Jāņa Vanaga, Pāvila Brūvera un beidzot ar Gunti Kalmi… .

Kas attiecas uz Rubeņa sacīto, ka Ludviks pēc mana aresta ir pārņēmis 14. jūnija demonstrācijas organizēšanu, tad atkal jāsaka, ka pārspīlets pa visiem 100%. Visus demonstrantus jau biju sarunājis un arī kā “jādemonstrē” biju viņiem paskaidrojis, gadījumā ja mani arestē. Ludvika nopelns ir tas, ka viņš apņēmās izgatavot kvalitatīvas lentes ar manis izdomātiem uzrakstiem: “DIEVS SVĒTĪ LATVIJU !”, “TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI” un iztinamu plakātu ar uzrakstu:“KOMUNISMA GENOCĪDA UPURIEM!”

Ludviks pilnībā neievēroja manus norādījumus un plakāta satura galveno jēgu pilnībā degradēja, jo netika norādīts uz komunistu vainu, bet uz kalendārisko 14 jūniju. Ja pie visa tā vēl pieliek to, ka ierodoties Rietumos(pēc Jāņa Rožkalna sacītā) viņš paziņo: “Uzmanieties no Grantiņa, jo viņš iespējams ir čekas provokators !”, tad lietas “nostājas savās vietās”.

Demonstrācija būtu notikusi arī bez Māra Ludvika.

Piebildīšu, ka Rietumos galvenais nodevības “kurators” bija Jānis Rožkals, kurš izzaga milzu līdzekļus no H- 86 saziedotā fonda un Daugavas Vanagu fondiem. Tika baroti daudzi Latvijas čekisti. Daudziem čekistiem tas bija “pamatkapītāls” tālākai latviešu tautas aplaupīšanai. Šodienas Latvijā šis nelietis ir labi iekārtojies, pat ar biroju Okupācijas muzejā ! Papēti, latviet, kas ir viņa “kolēģi- draugi” un tu uzzināsi, kuri ir mūsu nedraugi. Egils Levits ir viens no viņiem !

Silaraups, Biteniece, Zariņš, Lāma, Tomsons un Cirvelis bija cilvēki, kuriem tāds Ludviks maz ko nozīmēja. Zinu un esmu arī pārliecināts, ka Rolands Silaraups un Eva Biteniece būtu gājuši pie BRĪVĪBAS PIEMINEKĻA arī tad, ja zinātu, ka viņus nošaus !!!

Tas nav pārspīlējums, bet gan Tā Laika pārliecība un vajadzība !

Kas attiecas vēl uz visu šo video propagandisko montējumu, tad “iekrīt acīs” vēl kāds mirklis. Vienu brīdi tuvplānā parādās mūsu “dižais karognesis” Konstantīns Jevgeņjevičs Pupurs. Cilvēks, kurš parādās “uz skatuves” pēc gada(1988), pēkšņi tiek tuvplānā filmēts 1987. gadā ???!!!  Vai nav tas pats čekas variants, kas ar “karoglauzi” Rūtenbergu, kurš skrienot uz mājām pēkšņi tiek tuvplānā filmēts… . Kā viens, tā arī otrs ir saistīts ar karogu… ! Karogi, kā redzams, ir čekas vienīgais “paņēmiens(šie nav vienīgie gadījumi, ir zināmi vēl citi ar karogiem saistīti), kā “ražot” patriotus.

Par piedalīšanos TF dibināšanā viņam noteikti ir taisnība, jo tā tika veidota un vadīta no čekas un komunistiem… .

Un vēl, šis karikatūriskai čekas “hemoroids” apgalvo, ka pirmais neatkarīgais žurnāls AUSEKLIS esot nodibināts ar viņu iniciatīvu ! Ir droši runāt tādus melus, jo šī žurnāla dibinātājs Ivars Žukovskis ir miris. Šie krievžīdiskie čekas izdzimteņi centās mūs visus “laicīgi” aizraidīt uz aizsauli, lai paši varētu piesavināties Atmodas nopelnus.

Nepārprotami, ka Atdzimšana un Atjaunošanās tika dibināta ar nolūku bremzēt Atmodu, lai varētu jaunajās struktūrās iefiltrēt čekas darbiniekus.

Tas viņiem toreiz izdevās, bet nākošajā “Atmodā” visi šie izdzimteņi saņems lodi pierē !

Rubeni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kaut tu nolādēts šajā un viņsaulē !

11.05.15.    L. Grantiņš

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ,REINIKS,ĀBOLTIŅAJuris-Rubenis-Modris-Plāte-Jēkabsons-Brūveris-LELBP.S.

Pirms vairākiem gadiem Andrejs Kavacis Jurim Rubenim, kad tas brauca uz Maskavu, uz kādu kristīgo semināru, iedeva savu referātu, lai Juris tur viņa vārdā to nolasītu. “Mūsu” Jurītis referātu, protams, ka nolasīja un tas guva lielu atsaucību.

Tikai, lūk, maza “kļūme” ieviesās !!!

Mūsu Jurijs to nolasīja savā vārdā.

Kad A. Kavacis viņam par to aizrādīja, tad sekoja Jurīša pretjautājums: “Andrej, vai tas nevarētu tā palikt…?”

Lūk, tādam ir jābūt īstenam “kristietim”, kurš drosmīgi uzņemas atbildību par latviešu tautas Atmodu !

You may also like...

3 komentāru

 1. Klepus saka:

  Jānis Rožkalns: – Domāju, tāpēc, ka Grantiņš jau bija sarunājies ar PBLA (Pasaules Brīvo latviešu apvienība – E.V.), kas apsolīja materiālu atbalstu grupai H86 – caur Grantiņu. Un savukārt Vidiņš paziņoja, ka tie, kas būs ar viņu, varēs cerēt uz šo materiālo atbalstu. Uzreiz ap Vidiņu sāka pulcēties tie cilvēki, kuri bija ieinteresēti šajā jautājumā… Līdz ar to grupā radās nesaskaņas, izveidojās H86 atzars – Rīgas nodaļa. Tāds man toreiz bija iespaids.

  Jānis Vēveris: – Kad Vidiņš pārņēma vadību, es sapratu – ar H86 ir cauri. Bet es daudz neuztraucos par to, ka Vidiņš sagrābis varu: tolaik sāka veidoties LNNK, varēju strādāt arī tur. Arī daudzi citi H86 biedri norobežojās no Vidiņa un aizgāja uz Rīgas nodaļu.

  – Zinu, ka Rolands Silaraups arī vāca ziedojumus Latvijai. Kur palika šī nauda?

  Jānis Rožkalns: – Rolandu no Latvijas izraidīja 1987. gadā, un tad viņš tautiešiem pasaulē stāstīja par H86, par Atmodu, par notikumiem Latvijā, vāca līdzekļus Latvijas brīvības cīnītājiem. Viņš savāca lielu summu, un tā nonāca PBLA kontā. VAK un LNNK lūdza naudu, lai iegādātos videokameras un kopētājus. Tad Rolands zvanīja Gunāram Meierovicam un citiem, bet PBLA cilvēki atbildēja, ka naudu nedošot. Rolands bija tādā šokā, ka gandrīz nonāca līdz pašnāvībai. Tas bija laiks, kad PBLA sāka kontaktēties ar Gorbunova cilvēkiem un, kā mēs tagad zinām, kombinēja kaut ko pavisam citu. H86 cilvēkus nobīdīja malā. Beigās PBLA sāka mūs saukāt par čekas aģentiem. Diemžēl Grantiņš tur arī savu lomu nospēlēja, jo viņam ir smags raksturs. Kopš tā laika Grantiņš sevi ir izolējis no latviešu sabiedrības. Savukārt Silaraups pateica: ja tādi ir latvieši, es aizeju. Viņš pārcēlās uz Ameriku, cik zinu, dzīvo tur joprojām, ir noslēgts. Šodienas Latvijas vadītājiem ir svēts pienākums izdarīt tā, lai Rolands atgriežas dzimtenē. 1987. gadā viņam bija tikai 19 gadu, viņš bija ideālists, bet PBLA un pārējie viņu nelietīgi piekrāpa, pataisīja par izsūtāmo zēnu.
  .
  .
  Admins
  Šis iekpētais variants nāk no VDK aprindām, kuras pārstāvēja Rožkalns.
  Rožkalns arī bija tas, kurš pamatā izzaga H-86 Rolanda savāktos līdzekļus.

 2. Filips Bobinskis saka:

  Uzskatu, ka rakstos par J.Rubeni lietotais formulējums “Atdzimšana un Atjaunošanās ir LPSR VDK projekts” var nepamatoti aizskart arī cilvēkus, kas to nav pelnījuši.
  Publiskā telpā “A un A” grupas sakarā parasti tiek piesauktas tikai dažas personas: J.Rubenis, J.Vanags, M.Plāte, M.Ludviks. Reizēm arī Jēkabsons, kurš patiesībā nebija tās dalībnieks (līdzī kā publiskā telpā par H86 biedriem reizēm tiek sauktas personas, kuras tādas nekad nav bijušas un tikai kautkur tuvumā grozījušās). Dēl negatīvas attieksmes pret šīm dažām personām (arī man ir visai negatīva attieksme pret J.Rubeni) nebūtu pareizi noniecināt visu grupu. Tajā bija arī cilvēki, kas darbojās vislabāko nodomu vadīti un arī vēlāk neskraidīja apkārt savus nopelnus reklamēdami (ko nevar teikt par Rubeni). To vidū nenoliedzams patriots A.Alers. Arī R.Akmentiņš. Viens no dalībniekiem, kas bija pilnvarots pārstāvēt grupu, bija A.Kavacis, ko L.Grantiņš sauc par savu domubiedru. Kavača atmiņas par “A un A” var izlasīt viņa grāmatā “Cilvēks vēstures vējos”.
  Bet nenoliedzami starp grupas bieriem bija arī VDK cilvēki. Uz ārzemēm izbraukušais J.Kārkls trimdas presē izteicās: “čeka ātri uzzina visu, ko kustības dalībnieki plāno”. Aizdomas par darbošanos VDK labā tikušas izteiktas, piemēram, par mīklainā autokatastrofā bojā gājušo A.Akmentiņu (šādu viedokli no grupas biedriem pauduši J.Rubenis, A.Kavacis), tomēr jāpiebilst, ka ir A.Akmentiņa laikabiedri, kas šādai versijai netic.
  .
  .
  Admins
  Aizskarts netiek neviens, kurš nav VDK cilvēks. Runa iet par tās dibinātājiem un viņu mērķiem. Ālers, Akmentiņš, Kavacis…. bija vajadzīgi kā “balasta viela”, kuras aizsegā darboties… . Viņi ātri vien saprata un kurieni “velk” A&A. Ja kāds nesaprata un gribēja “maisīties pa kājām”, to aizraidīja uz “turieni” !

 3. Valodas stūrītis saka:

  “Šis medikaments ir potenciāls potencei.”
  — Šis svešo vārdu savārstījums latviskā vidē dzīvojušam cilvēkam,pilnīgi neko neizsaka! Saprotams,ka valstī netiek atbildīgā darbā iesaistīti runātā un rakstītā vārda tulki! Bet bezatbildīgi iemetot latviešu valodā svešo vārdus,panāk,ka latvietim lasot un dzirdot savā valodā,tikai no savas valodas piedevas nekas netiek skaidrs!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *