Visvaldis Lācis,- kabanovam neatvainošos !!!

 

Vai problēma ir okupantā “Kabanovā “?

Lac

Foto: Visvaldis Lācis

Protams, ka nē. Šis mazais, smirdīgais okupantelis, kurš uzdrošinājās savu gļēvo krieva degunu nošņaukt latviešu tautas simbolā, jūtas drošs, tāpēc, ka aiz viņa stāv kāds varens” spēks. Šis spēks ir Krievijas impērijas bijušie KGB darboņi un latviešu tautas kangari. Pakārtotā kārtībā savukārt viņi atkal saistīti ar pasaules žīdismu-cionismu. Izraēla(cionisti), vēsturisku apsvērumu dēļ, nav ieinteresēta nostāties pret krievu imperiālistiem, jo PSRS laikos NKVD(čekā) strādāja 90% jebreji(žīdi). Kādas zvērības pastrādāja žīdi pret latviešu tautu okupācijas laikā, nav vārdos izsakāms, nedz arī viena gadsimta garumā izpētāms. Šodien, šie divi “elementi”- žīdisms-cionisms un krievu šovinisms vienmēr iet kopsolī kā Siāmas dvīņi. Ļaunums un naids uz visu svešo ir aptumšojis šo divu tautu nožēlojamos prātiņus. Vai kāds var pateikt uz kādiem pamatiem balstās Krievijas Federācija ….? Tā nav valsts civilizēta cilvēka izpratnē, bet gan viens bandītisks veidojums, kurš radīts uz nevainīgu tautu līķu kaudzēm un asins jūru. Un Izraēla ?! Kādas starptautiskās “tiesības” tika ņemtas par pamatu tās dibināšanai ??? Nekādas. Bez žēlastības tika slepkavoti palestīnieši, kuri uz šīs zemes dzīvoja “no pasaules radīšanas” sākuma. Un vēl šodien tiek slepkavots uz nebēdu!!! Ir tikai jāpabrīnās, kā visi pasaules “kristieši” klanās šo slepkavu priekšā, jo viņi, lūk, esot “Dieva izredzēta tauta” ! Slepkavas ir šī “ragaiņa” izredzētā asinskārā tauta, ja vispār, viņus par tautu var nosaukt. Par to visu izsmeļošu atbildi var saņemt, ja izlasa grāmatas- A. Solžiņicins “DIVSIMT GADU KOPĀ” un G. Gorčakovs, “LIELAIS SKOLOTĀJS”. Zinot šo divu asinskāro tautu vēsturi, mēs izpratīsim šodienas nelietības ap Latvijas, kā valsts, iznīcināšanas “programmu”. Viss, kas notiek Saeimā un Latvijas masu mēdijos ir nekas vairāk, kā labi organizēts “teātris”, kuru vada Latvijas kangariskās drošības iestādes pēc krievu šovinistu un žīdu cionistu scenārija.

6_-IMG_0016

Foto: Latviešu tautas kangars I.Ļidaka ar savu cīņas biedru, okupantu un žīdu ekstrēmistu-fašistu, J. Pļineru.

Ļidaka: Paklau, Pļuņka, vai tad tavi koriši man par Abreni varēja atmest tikai 30 štukas. Kā, nekā, latišņas par to zemes gabalu lēja asinis… .

Pļunka: Slušai Ļidaka, turi muti, labi vēl, ka tik daudz tev atskaitīja… ! Tu esi savas tautas nodevējs, bet es vienkārši ienaidnieks. Īsto samaksu tu saņemsi no latviešiem, kad viņi atjaunos Tiesiskumu. Un man pļunuķ par tev, es ņem čemodan, vokzal un teļaviv… .

Ja Visvaldi Lāci, vēl ar lielām grūtībām, var nosaukt par Latvijas patriotu, tad pārējie 99, nu nekādi, par tādiem nav nosaucami. Tas ir gļēvs, nodevīgs un uzpērkams salašņu bars. Tā paša, I. Līdakas iz-bļāviens par to mutes turēšanu bija iepriekš “norunāts”. I. Līdaka ir provokators un latviešu tautas kangars-nodevējs. Vai atceraties ar kādu entuziasmu šis glumeklis cēla savu glumo jūdasa roķeli debesīs, kad balsoja par neatņemamas Latvijas sastāvdaļas- Abrenes, uzdāvināšanu bandītiskajai Krievijai !!! ??? LRTT šim kangaram ir piespriedis ASM par nodevību pret Latvijas valsti un latviešu tautu ! Kangara I. Līdakas LIETAS NR. ir 88. Tāpat arī Saeimas klauna Dobeļa teatrāliskais paziņojums “nāvi okupantiem” bija DP vadībā iestudēts. Par Madonas tiesnesi Daini Kļaviņu var teikt vienu,- nelietis līdz kaulam, noziedznieku aizstāvis. Madonā šo nelieti dēvē par “bacili”. Šis bacilis ir Reinika kantora uzticīgs pakalpiņš ! Šie krievu un žīdu salašņas izmanto kangarisko latviešu gļēvumu un nodevību pret paša tautu. Ja Saeimas deputāti sekotu Likumībai un Tiesiskumam, tad jau nākošā dienā, šie krievu un žīdu “diversanti” ar kabanovu un pļuneru priekšgalā, apakšbiksēs izlektu Telavivas un Maskavas lidostās.

LRTT atgādina, ka visi starptautiskie likumi-konvencijas stāv latviešu tautas un Latvijas valsts pusē. Pēc okupācijas ir jānotiek deokupācijai !!! Un tas arī drīz notiks ! Visi šie krievu un žīdu okupanti-kolonisti no Latvijas tiks patriekti, kā tautā saka: “ar sūdainu koku” ! Kangarus bargi tiesās latviešu tauta !!! Nekas vairāk par karātavām šos neliešus negaida! Arī krievu un žīdu pastrādātie noziegumi tiks tiesāti. Būs NIRNBERGA-2.

 Viss šis “trobelis” tiek spēlēts, lai novērstu no galvenā,- latviešu tautas un Latvijas valsts iznīcināšanu un pakļaušanu izdzimteniskajai Krievijas impērijai. Un,-! pats riebīgākais ir tas visā šinī teātrī, ka pilnīgi visi masu mēdiji Latvijā ir pakļauti kangara reiņika dp kantorim !! Sākot no LA, NRA un beidzot ar DELFI, un DDD. Sākot no krustiņa un beidzot ar gardu…. .

Bet Dievs ir Taisnības Dievs un katrs jūda saņems to, ko pelnījis !

 

Latvija un latviešu tauta sagaidīs savu Taisnības Dienu !!!

DIEVS SVĒTĪ LATVIJU !

15.11.2009

———————————————————————————————————————–

LRTT pielikums

Divas agresīvas nacistiskas valstis, Krievija un Izraēla perina slepenu plānu pret Latviju!

Krievijas slepenie dienesti aicinājuši jebrejus iesaistīties kopīgā cīņā pret latviešiem un lietuviešiem, kuri 2. pasaules kara laikā īstenoja holokaustu.

sa  

Foto: no kreisās, čecenu tautas slepkava Medvedevs ar savu asins brāli, palestīniešu slepkavu Peresu!

Čečenu tautas slepkava saka palestīniešu tautas slepkavam: Smotri bļe, viģeš etot kurgan, tam buģim vešaķ latišei i ļitovcov. Oņi ņeverjat čo mi samim bogom vibranie narodi. A latiši vopšče obnogļeļi. Oņi propoveduet čto ragatij nas vibral… .

Palestīniešu tautas slepkava: Latiši, ja dumaju, ošibājetsja na vseh 50% procentov, židi vsjotaki bogom vibrani…vot tak moi drug,a pra vas aņi dumajet praviļno….. .

Krievijas prezidents Dmitrijs Medvedevs un Izraēlas prezidents Šimons Perss 18. augustā nolēma kopīgiem spēkiem cīnīties pret holokausta noliedzējiem. „Slikto valstu” sarakstā ir iekļuvusi arī Latvija, bet ne Krievija.

You may also like...

7 komentāru

 1. AG saka:

  DDD jau nu nevajadzētu aiztikt. Neviens neesam bez grēka un trūkumiem, tomēr līdzvērtīga nacionāla laikraksta Latvijā šobrīd nav un tik drīz vēl nebūs!

 2. Latīrs saka:

  Ar laikrakstiem un interneta lapelēm mums nekur tālu netikt.Ir vajadzīga reāla rīcība.

 3. 10saeima.tk saka:

  Ir domas!

  1. Izmētāt skrejlapas un salīmēt neatļautas afišas pa Rīgu nakts aizsegā un reklamēt konkrētas interneta vietnes, kur ir pilnīga informācija!
  2. Uzrāpties vanšu tiltā un izkārt lielu plakātu ar interneta vietnes adresi, kur ir konkrēta un pilnīga, iepriekš perfekti sagatavota un trāpīga informācija.
  3. Nolaupīt teiksim Šlesera dēlu un pieprasīt to vai šito!
  4. Apgādājiet mani ar sprāgstvielām un kādu oligarhu paķeršu kapā līdzi, jo tā nav dzīve, kuru vēlos Latvijā! Ja nav, tad nav vērts dzīvot!

 4. Viks, latvietis, LNF atbalstītājs saka:

  Tu, plānprātiņ, neesi Gardas mazā pirkstiņa vērts, un tavi nožēlojamie “pūliņi” to pierāda.

 5. Anita saka:

  Nenormāli radikāls un nepieklājīgs raksts. Rosina naidu un veicina iestigšanu dubļos tā vietā, lai veicinātu sadarbību, atvērtību un attīstību. “Nacionālo jautājumu nevajadzētu politizēt” – Jūsu vārdi, Lāča kungs.

 6. Gariņš saka:

  Nu ko ko bet Līdaku vainot pretnacionālismā ir apsurds, Līdaka kā reti kurš un pareizi+rafinēti pateica ko domā par kreiso flangu.

 7. žīds saka:

  ŽĪDS » tupajiem 10:21 10.Apr.
  KROPĻI, BEIDZIET! MANI ZĀKĀT PAR EBREJU!!Ebreji ir tie, kas dzīvo aiz Eifratas. Žīdi, jūdi, jews, žydas Polijā un Lietuvā ir agrāk minēti reliģiskā nozīmē. Respektīvi, ja es pāreju Mozus ticībā un apgraizos, es varu būt žīds. Bet es nekā nespēju būt ebrejs. Bet Latvijā nez kāpēc ir tik zems izglītības līmenis daudziem, ka viņi pakļaujas 1940.gadā Tautas izglītības komisāra uzspiestajam lēmumam, kurš aizliedz lietot vārdu “žīds”,!.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *