“Georga lentes” ir 4. maija kliķes vienīgais glābiņš

Zaļš, tautastribunals.euКазахстан запретил “георгиевские ленты”(Kazahstana aizliedza “georga lentes“)

Jautājums: kāpēc Latvijā šīs genocīdu simbolizējošās(miskastei piederošas) stērbeles nav aizliegtas ?

Neviena nelaime neuzkrīt negaidīti, to pavada(ievada) priekšvēstneši. Lai kāds ietu kaujā, viņu apģērbj, pabaro, apbruņo un norāda uz mērķi.

To nesaprot tikai muļķis vai apzinīgs provokators !

1.-A.-Bērziņš.Kalnmeiers-Mežviets-BičkovičsMaizītis-Kozlovskis.

Foto: Latviešu tautas slepkavas, kuri gaida pirmo izdevību, lai lepni piespraustu sev šīs georga driskas. Ieskaties. latviet, viņu purnos, visiem uz āru ir izlīdusu garīgā dbilitāte.

Pareizāk būtu sacīts: to nesaprot tikai muļķis un 4.maija kliķe(Latvānijas krievžīdiskā slepkavu un zagļu banda) ! To ir sapratuši pat tādi vīri kā Lukašenko(Baltkrievija) un Nazarbājevs(Kazhstana).

Šīs valstis, kuras nav pieskaitāmas pie Krievijas ienaidniekiem, ir aizliegušas izmantot šo krievu nacistu “serbeli“, bet Latvijā krievu un žīdu “antifašisti” ar viņām lepni gozējas visās iespējamās vietās.

Kāpēc manā un visu citu latviešu Tēvzemē nav aizliegta šī naida un ļaunuma simbolizējošā lupata ?

Nav aizliegta tāpēc, ka tikai šīs stērbeles paspārne var droši justies visi latviešu tautas bendes un valsts izlaupītāji. Šie laupītāji- slepkavas, pēc visiem Starptautiskiem Likumiem, ir pielīdzināmi pie genocīda veicējiem un sodāmi ar nāvessodu. Šodien, viss Latvijas juridiskais- tieslietu un represīvais izpildaparāts, ir nokomplektēts no mafiozo kriminālelementu aprindām. Visi viņi ir bijušie komunisti, KGBisti, kuri demokrātiskā sistēmā tiktu līdz savas eksistences beigām iemesti aiz restēm vai publiski pakārti !

Jā, atkal un atkal ir jāatkārto, ka visi šie civilizācijas deģenerāti tiek vadīti no Izraēlaspasaules ļaunuma centrāles. Un tieši žīdi ir latviešu tautas un Latvijas lielākie izlaupītāji, protams, ar vietējo komunistu piepalīdzību, kuri savā GARĪGAJĀ būtībā ir žīdi.

Viņi ir arī latviešu tautas lielākie slepkavas(žīdi un komunisti) !!!

Tas attiecies ne tikai uz pagātni, bet arī uz tagadni.

LRTT nebaidās šiem noziedzniekiem, kaut kāda tur pazemes dieva “izredzētajiem”, pasacīt viņiem tieši acīs: “Jūs esiet visa ļaunuma sakne !”

Ja kāds uzdrošinās mest man ar “akmeni” par šeit pausto, tad tādam, svukārt, būs jārēķinās ar šeit sacīto: “”Jēzus viņiem sacīja: “Ja Dievs būtu jūsu Tēvs, jūs Mani mīlētu, jo Es esmu izgājis un nāku no Dieva. Jo ne no Sevis esmu nācis, bet Viņš Mani sūtījis. Kādēļ jūs Manu runu nesaprotat? Tāpēc, ka jūs neesat spējīgi klausīties Manos vārdos. Jūs esat no sava tēva – velna, un jums gribas piepildīt sava tēva kārības. Viņš no paša sākuma ir bijis slepkava un nestāv patiesībā, jo patiesības nav viņā. Melus runādams, viņš runā pēc savas dabas, jo viņš ir melis un melu tēvs.””

Tā redzi, latviet, ar to “akmens mešanu” uz mani ir ļoti, ļoti jāuzmanās, jo var gadīties, ka tas kā bumerangs atgriezīsies pie metēja, viņa ģimenes un dzimtas ! “Izmestais” ļaunums nevar trāpīt Patiesībai un tas atgriežas pie metēja.

Nav jābūt ģēnijam, lai saprastu, ka “georga lentīšu” iniciatīva nāk no Telavivas.*** Ar degradētās krievu tautas rokām viņi grib panākt savus mērķus- haosu Eiropā un pasaulē, lai šajā juku brīdī pārņemtu varu. Tiem(krieviem) pamuļķiem vajag tikai paglaimot ar “vareno” krievu impēriju un viņi darīs visu, ko “saimnieks” liks.

Visa šī uzpūstā “georga lentīšu” agresija ir krievžīdu izspēlēta akcija, lai novērstu uzmanību no viņu noziegumiem un uzgrūstu naidu uz krieviem. Pagaidām tas izdodas labi, bet cik ilgi ?

Bet atgriezīsimies pie šī raksta pamatdomas, kas bija minēta sākumā: “Lai kāds ietu kaujā, viņu apģērbj, pabaro, apbruņo un norāda uz mērķi.”

Tātad, krievu alkoholizētā masa ir pilnībā sagatavota(sabarota ar propagandu), lai tā sāktu savu asiņaino impērijas atjaunošanu. Rīgas parazīts Ušakovs ir jau atklāti pieteicies būt par Latvijas premjerministru. Par spiegošanu Krievijas labā LR DP viņu nearestēja un tiesai nenodeva. Toties pret šīs noziedzīgās akcijas atklājēju Jākobsonu gan tika izvērsts terors, kā rezultātā tika sakropļots.

“Vot tev i ģemokrāķija, bļeģ”, Nila Išākova gaumē !!!”

Astra Kurme, Bērziņš,Latvija, Rossija, Maskava, Rīga.Nabaga “puvušajam zobam”(prezidentosam Berjozkinam, kurš latviešu tautu apzadzis vairāku miljonu apmērā) ASV neatļāva braukt uz Maskavu 9. maijā, bet Latvijas vēstniece Krievijā Astra Kurme tomēr ir nolēmusi pagodināt ukraiņu tautas slepkavas ar savu klātbūtni.

FOTO: Ja šī “dāma” būtu kāda laikrakstu pārdevēja, tad būtu nepieklājīgi raksturot viņas ārieni, bet viņā ir manas tautas pārstāve valstī, kura ir veikusi genocīdu pret manu tautu.

Viņas izskats- acu skats, liecina par šizofrēniju- debilitāti. Kas viņu ir pilnvarojis atbalstīt slepkavu režīmu ? Latviešu tauta viņai tādas pilvaras nav devusi. To ir darījusi noziedzīgā komunistu-KGBistu kliķe, kura artodas pie varas nelikumīgi. Visās vietās cionistu banda ir sabāzusi šīzofrēnus latviskas izcelsmes indivīdus.

Interesanti, vai latviešu tauta ir pilnvarojusi šo karikatūrkazu piedalīties šajā slepkavu rīkotajā balagānā, no kura atteikusies visa pasaule ?

Pati “uz savu galvu”, pretēji oficiālajai valsts nostājai šajā jautājumā, viņa to nedarīja.

Tātad, 4. maija kliķes vadītā valdība spēlē dubultspēli.

Šajā sakarā es šai dāmai(drīzāk jau kazai) nosūtīju pa e- pastu šādu vēstuli:

“Linard: l.grantins@hotmail.de

01.05.2015

An: embassy.russia@mfa.gov.lv, consulate.russia@mfa.gov.lv, appointment.moscow@mfa.gov.lv

Lāsts nodevējiem !

Skaties, Astra Kurme, savu dzīvi beigsi cilpā: “Par sadarbību ar slepkavu režīmu !”

Tava centība, latviešu tautas slepkavu priekšā, ir uzkrītoša !

http://rus.tvnet.lv/novosti/politika/290428-posol_latvii_v_rossii_primjet_uchastije_v_prazdnovanii_9_maja_v_moskvje

Посол Латвии в России примет участие в праздновании 9 мая в Москве

Uzvārds, “ta” pareizais: Kurmis(krotprovokatorsnodevējs) !
Cik gan zemiskam gara kroplim ir jābūt, lai atdotu godu šim sātana režīmam !!!

Ja publiski neatsauksi savu piedalīšanos, tad:Lai nolādēta tu un tava dzimta mūžu mūžos.”

Lai visu Krievijas impērijā nomocīto tautu lāsts nāk pār tevi(jums)… !

http://tautastribunals.eu/?p=26364

Ar riebumu pret tautas nodevējiem un pielīdējiem,
Linards Grantiņš H-86 & LRTT

Šo tekstu ievietoju kā komentāru LAhttp://www.la.lv/latvijas-vestniece-krievija-piedalisies-9-maija-uzvaras-dienas-svinibas-maskava/, kurš jau pēc četrām minūtēm bija “pazudis“.

Lūk, kāda ir tā saucamā latviešu avīze, kuru vada čehu tautas slepkavaV. Krustiņš.

Visa šī Latvijas sarkanā slepkavu banda atrodas pie teikšanas pateicoties tādiem kā man un man līdzīgiem.

Viņi mums brutālā veidā nozaga Latviju !!!

Tāpēc, lai viņi neuztver to saasināti, ja pie pirmās izdevības es un man līdzīgie viņus apšaus kā aptrakušus zvērus.

Tie nav nekādi draudi, bet gan paskaidrojums, kāda “alga” tiks izmaksāta slepkavām. Arī viņu pakalpiņiem no “brīvās preses” un juristu bandām, kuras vada tādi slepkavas kā Aivars Borovkovs un Rihards Bunka.

Visu to zinot mēs nesagaidīsim, ka Latvijā tiks aizliegta šī, ar daudzu tautu asinīm piesūcinātā driska, kuru Krievijā jau sāk ražot šalles lielumā.

Nebūs arī nekāds pārsteigums, ja Astra Kurme Maskavā tiks redzēta ar tādu šalli.

===========================================================================

Visiem šie 4. maija kliķes neliešiem viņu noziegumi ir “jāiebāž” tieši sejā, tāpat kā kaķim deguns jāiebāz viņa sūdos, ja viņš nokrāmē savu čupu tur,  kur tas nav atļauts !

===========================================================================

Dievs svētī Latviju !

04.05.15. L. Grantiņš

*** Neaizmirsīsim, ka Izraēla ir dibināta prettiesiskā veidā ! Neviens pasaules LIKUMS nav piemērojams šim noziedzīgajam AKTAM. Viņas pamati celti uz palestīniešu kauliem, viņu asinīm, ciešanām un sviedriem ! Izraēla var pastāvēt vienīgi uz pasaules tautām nozagtiem līdzekļiem. Tikai no Krievijas vien katru gadu aizplūst “nezināmā” virzienā ap 150 miljardu dolāru, plus vēl no citām žīdu “izvarotām” zemēm, protams, ieskaitot mūsu Tevzemi.

===========================================================================

Un šeit speciāli tādai polit-kucei kā Kurme.

Kā redzams ar, tad ar normālām smadzenēm un saprātu šī neliete nav apveltīta:

Константин Боровой

1. maijs plkst. 23:01 ·

Alexander J Flint
ОК други мои имею что сказать вам от всей моей большой души.

Значится так. Меня достали в личке разные “доброжелатели”, те самые 85% охранителей и поддержателей, защищающие Путина и потому скажу ещё раз в нескольких предложениях.

1. Россия страна агрессор и таковой являлась всю свою историю со времён Ивана Грозного.

2. СССР распалось потому что никто не верил и не желал сидеть под властью Москвы. Их держали силой. Как сила исчезла, выяснилось, что всё это блядское “братство народов”, никогда не существовало.

3. Сложить обратно СССР ни под каким соусом не удастся и этому, я совершенно это не скрываю, будут просто наиактивнейшим образом мешать. Потому, можно забыть и даже не начинать. Любая бывшая республика или советский сателлит потому так и бежит в НАТО, потому что не знают каким забором от вас, любезных, отгородится. Так их достала вся та вонь, что идёт из Кремля последние как минимум 100 лет.

4. Никто русского ядерного оружия и разных истерик её поцреотов о том, что они покажут кому то кузькину мать, не боится. Хочу напомнить, что на любое хотя бы поползновение к ядерной кнопке – России не станет в течении 30 минут. Без разговоров, выяснений и разведения светских раундов. Всё ясно? Кроме как уничтожить весь мир вы же нах ничего не можете и не предлагаете. И потому продолжайте сами себе петь дифирамбы. Весь мир прекрасно понимает, что на самом деле вы из себя представляете – отстало-дикая папуасия третьего мира с претензиями на величие. Томный вечер с вашим участием в мире давно закончился.

5. Украина ведёт совершенно законную и справедливую войну за свою территориальную целостность, достоинство и право на самоопределение. Не знаю, будет ли Украина образцовой западной страной с сильной экономикой, но она будет независимой страной. И Крым никто обратно завоёвывать не будет. Знаете почему – потому что так или иначе, но Крым либо отдадут обратно либо каким то образом уладят этот спор за счёт компенсации. Россия его не удержит. Пока пусть играется, тратит на эту дыру 200 миллиардов $ и важно раздувает щёки – конец неизбежен. Вопрос времени.

6. Путин и его клика – достаточно умелые интриганы, КГБшники, бывшие коммунисты, экспроприаторы чужого имущества и всё ещё настоящие палачи и убийцы. Скажу чем они на самом деле никогда не были и не будут – строителями нормальной страны и экономики. Все достижения Путина – это удачная для его допотопной экономики мировая конъюнктура с потреблением газа и нефти. Сейчас она наглядно меняется на глазах. Потому чудеса закончились или заканчиваются. Когда рванёт и как рванёт не знаю. Но рванёт обязательно. Сомнения? Быстро листаем историю и вспоминаем почивший в бозе СССР.

7. Нет, никто не интересуется Россией. Она занимает очень последние места в интересах нормальных людей. Почему – потому что эта страна ничем себя миру не предлагает. Она какое то большое пустое место где то на крайнем севере с медведями и водкой.

8. Величия в России, в её культуре, экономике, достижениях, народе – нет никакого. Может были отдельные эпизоды и прорывы жуткой ценой, были отдельные писатели и музыканты, учёные и открытия. Но это эпизоды в очень долгой и серой истории. Можно всю жизнь хвастаться Ю.Гагариным и Л.Толстым, архитектурой Собора Василия Блаженного и киевской котлетой из ресторана Националь. Но это прошлое. Далёкое. А миру для величия нужна подпитка каждый день, сейчас. И никто не виноват, что величие страны в наше время измеряется навороченностью айфонов и автомобилей, а не криками о духовности на озере Селигер.

9. Для справки – Сталин был куда хуже Гитлера. Он наверное самый кровавый диктатор в истории человечества. И он построил и добился своих достижений тем, что уничтожил целую страну. Её лучших людей. И поэтому можете продолжать гордиться этим ” эффективным менеджером” у которого руки по локоть в крови. Большего проявления идиотизма быть просто не может. Только потом не удивляйтесь, что вас считают за рабов.

10. Нет, ничего интересного в России ни для меня, ни для тысяч других нет и не будет. Почему? Потому что в мозгах ничего не поменялось. Построили пару небоскрёбов, надели на грязное тело более модные шмотки, сели на более продвинутые машины, даже компы дома поставили. А вот в мозгах как были совками так и остались. И мне на это смотреть совершенно не интересно.

11. Да, это русские военные и их подручные бандиты сбили малайзийский самолёт с голландцами на борту и да это Кремль с его подручными убили Немцова и других оппозиционеров, корреспондентов, банкиров, просто людей, мечтающих о свободной России. Вы и ваши любимые власти отравляете, стреляете, вешаете людей. Сбиваете по пьяни пассажирские самолёты и потом две-три недели даже не даёте собрать гниющие тела погибших. И да это вы грабите этих убитых пассажиров, чтобы может найти не разбитый айфон или колечко с пальца в помощь алкоголикам и бандитам из Донецка.

12. Ваша ложь известна и понятна всему миру, потому ничего доказывать вам просто не нужно. Нужно дружно посылать на х*й. Потому что доказывают людям способным понять эти доказательства и раскаяться, когда им доказали. Вас так не изуродовало интеллектом, чтобы вы поняли. И потому не нужно тратить время. Наглому идиоту нужно сразу давать по зубам, а не разводить спасительные беседы о бренном.

За сим остаюсь искренне ваш Александр Флинт.

Vēl priekš šīs nožēlojamās polit-prostitūtes:

https://www.youtube.com/watch?v=KTjCWtokMg0

You may also like...

4 komentāru

 1. Elmārs saka:

  Labs un taisnīgs raksts.
  Lai nolādēti tie, kuri mākslīgi, vardarbīgā ceļā, pārvērta Latviju par divkopienu sabiedrību ar tālejošu mērķi – aplaupīt abas kopienas un beigās sarīdīt tās vienu pret otru.
  Krievvalodīgā kopiena apzināti tiek maldināta gan par procesiem Krievijā gan arī par tā sauktajām „Georga lentītēm”. Pēc asiņainajiem notikumiem Ukrainā vairs nav būtiski vai Kolorādo vaboles krāsās rotātā lenta ir „Georga lenta” – fašisma simbols (avots: http://www.ikovrov.ru/mobile-blogs/a/4673-georgievskaya-lentochka-simvol-fashizma.html#comment-55281 ), vai tā ir Slavas ordeņa lentīte.
  Tā lentīte tagad simbolizē pavisam ko citu:
  « Поэтому эта ленточка также стала символом полного беспредела, символом нарушения всех писанных и неписанных законов, символом зверского садизма, символом невиданных доселе преступлений, дикости и варварства – одним словом, символом всего самого худшего, что только есть в человеке, и что всплыло наружу во время всех этих событий.
  Подводя итог, можно утверждать: “георгиевская ленточка” стала главным символом сепаратизма и настоящего терроризма! А если называть вещи своими именами – символом российского фашизма! И поэтому совсем неудивительно, что люди, носящие эту ленточку, получили презрительное прозвище “колорады” (или “колорадские жуки”, из-за схожести в цветах). И уже неважно, являются они жителями России или Украины; искренне ли они заблуждаются, являются они сумасшедшими фанатиками или же просто бандитами и подонками, использующими эту ленточку для прикрытия своих черных дел – в любом случае эти люди угрожают миру, угрожают целостности страны, угрожают здоровью и жизни мирных граждан, и поэтому в сложившихся условиях подлежат полному уничтожению.

  Но колорадская ленточка – это еще не самое большое зло. После всего сказанного выше каждый нормальный человек должен четко понимать: празднование победы над немецким фашизмом – это ничто иное, как празднование геноцида собственного народа, ежегодно проходящее на останках неисчислимого количества жертв. Или, проще говоря, ежегодные пляски на костях. Если же говорить в общем, то культивирование мифа о “Великой победе в войне 1941-45 гг.” – это культивирование российского имперского фашизма и пропаганда войны, что являлось основой идеологии Советского Союза, и что сегодня с новой силой возрождается в современной России.

  В то же время навязывание этого мифа соседним странам – это уже целенаправленный экспорт российского фашизма, с помощью которого происходит подготовка и последующий захват этих территорий. »

  Pilns teksts un videomateriāli : http://www.coast.ru/community/viewtopic.php?p=4227

 2. Raitis saka:

  Lieliski pateikts! Noziegumiem pret Latvijas tautu ASM garantēts, šaubu nav!

 3. annamarija saka:

  Par to “uzvaru”. Man reiz kāds vecs “vojaka” teica:”Razve my ih pobeģiļi? Net. My ih trupami zavaļiļi…”

 4. Sirmais teicējs saka:

  Šī prostitūta kurme jau pa gabalu smird, pēc saviem nodevības puvekļiem. Ja tāds Bērziņš tomēr ievēroja starptautisko stāvokli un uz krievu bašņām maskavā neaizbrauca, tad šī maita, kremļa prostitūta, nekautrējās putinam kājas aplazīt.Kā redzams tad kurme ir “savējais” – krievu imperialistu pļēgurs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *