16.martā ir arī maitu ērgļu “salidojums”!

Melns. Latvijas republikas tautas tribunāls, Aivars Borovkovs, Ivars Godmanis, Jānis Reinisks, Straujuma, Prezidents, Saeima, DP. ST. - KopieGiļmans, Korens,Cilēvičs,Ždanoka,Pliners16. marts !

Tev mūžam dzīvot Latvija !

Slava latvju karavīriem !

Nāvi okupantiem !

Izrādās, ka 16. marts nav tikai latviešu leģionāru piemiņas diena, bet arī starptautiskā(žīdu cionistu) maitu ērgļu pulcēšanās diena. Un, kas par brīnumu, šie pasaules lielākie slepkavas uzskata, ka vislabākā vieta šādam „salidojumam”, ir mūsu Brīvības piemineklis.

Bet žīds jau tāpēc ir žīds, ka viņš vēl pats savām rokām neko nav radījis, bet vienmēr ir uzmeties par „palīgu” tam, no kura ir ko nozagt.

Latviju izzaguši ir tieši viņi, žīdi.

Jā, pasaules lielākie zagļi, meļi un slepkavas ir žīdi !

16.martā šie odžu izdzimumi lien pie mūsu Brīvības monumenta tāpēc, ka viņi, skaļi bļaujot uz mums, cenšas noslēpt savus ārprāta asinsdarbus pret latviešu tautu. Ir pierādīts, ka neviens latvietis nevienu žīdu nav nogalinājis, bet ir pierādīts, ka žīdi ir noslepkavojuši neskaitāmus tūkstošus nevainīgus latviešus.

Un par to: „Lai viņi nolādēti Mūžībā un mūžu mūžos !”

Es nebaidos Dieva sodu par šo nolādēšanu ! Ja par to man būs „jādeg” Ellē, tad arī tur es šos sātaniskos izdzimteņus lādēšu, un lādēšu pat simtreiz vairāk, jo būs man daudz vairāk brīvā laika.

J. Korens, R. Kozlovskis, Cilēvičs, Ēbreji.Noskatieties „Skritaja istorija pribaltiki” (slēptā Baltijas vēstu), https://www.youtube.com/watch?v=SkBVmP6YjZg kur uzstājās arī Latvijas žīds Korens…., un tad atkal varam sacīt: „Žīds ir žīds un savādāks tas nekļūs nekad!”

Meli, meli un tikai meli.

Protams, ka „netīšām” aizmirsa pieminēt tādu sīkumu, kā Latvijas okupāciju un NKVD veiktās masu slepkavības. Bet, kur nu žīdam tādi sīkumi būs galvā, viņam jāzog miljardi* un jāslepkavo tūkstošiem !!! To, ka viņa mīļoto PSRS izslēdza no Tautu Savienības, arī aizmirsās pateikt(ANO priekštece).

Ārprāta naida kurināšana pret latviešiem !

Latvieši esot sadzinuši žīdus sinagogā, tad aiznaglojuši durvis un „nabadziņus” dzīvus sadedzinājuši. Un tas viss esot noticis pirms vāciešu ienākšanas.

Ir dokumentēts, ka neviens cilvēks sinagogā nav sadedzināts un, ka sinagogu dedzināja vācieši. Latviešus pat tuvumā nelaida šai „lietai” !

Tiesiskā valstī šīs žīdu „ģēnijs” savu mūža atlikušo daļu pavadītu aiz restēm, bet čekistiskajai 4.maija kliķei šis noziedznieks ir vienīgais glābiņš no karātavām.

Gan jau pienāks arī Tiesiskā valsts un, protams, arī rēķinu slēgšana ar latviešu tautas slepkavām !!!

To, ka esošais režīms strādā kopā ar šiem cionistiskajiem noziedzniekiem, pierādījumi nav vajadzīgi. Atceramies taču, ka pagājušajā 16.martā „mūsu” Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis kopā ar šo pašu žīdu noziedznieku Korenu, mikro-autobusā vadīja veco latviešu leģionāru zaimošanu.

Rihards Kozlovskis,Korens,Lindermanis,ĀboltiņaUn, kāds brīnums, šīs pats, ar Dauna sindromu apveltītais švobrags, vēl šodien ir Latvijas Iekšlietu ministrs. Un ne tikai parasts ministrs, bet jau: ministrs miljonārs !

FOTO: Šogad, Josif Adoļfovič, mēs tos latvēš naciķ paņems priekšē tā kārtīge !!!

„Vot” tā, latviet, žīdi atalgo nodevējus.

Bet nekas, dauni Kozlovski, reiz tev viss tiks atņemts, pats pakārts, bet tuvinieki un radinieki aizmesti aiz restēm, līdz viss tiks atmaksāts tautai atpakaļ.

Tāds liktenis sagaida visus tos, kuri „strēbuši” tautas sviedrus un asinis.

Neviena „Eiropa” un nedz arī putins viņiem palīgā nenāks.

*Par miljardiem un slepkavošanu arī nākošajā rakstā.

13.03.15.    LRTT

==========================================================

P.S.

Baumo, ka Putins “saslimis” !

Nebrīnīsimies, jo neiedomājami izteikti viņu “nolika” Girkins(Strelkovs).

Bez aizmugures šis krievu impēristu mēsls nebūtu ko tādu atļāvies.

Ja tas civilizācijas atkritums nāks pie varas, tad impērijas un pareizticības vārdā tiks uzbrukts visiem… .

You may also like...

2 komentāru

  1. Māris M. saka:

    Jūrmala šbrīd salidojusi pilna ar šiem putniem. Krogi nespēj ņemt šos galda piederumu zagļus pretī. Ja ziņās lasām, ka viņiem atteiktas viesnīcas, tad Jūrmalā, kur biznesu pārvalda Kargina un Laventa maka uzraugs Jūlis, maitasputniem problēmu nav.

  2. “Путин, будь ты проклят. Смерть Бориса Немцова на тебе”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *