Par čekas skolnieku Jurgisu Ļiepnieksu

www.tautastribunals.eu-1411

Latviet, pie pirmās izdevības likvidēsim šīs čekistu iedētās gnīdas, kuras nes asinis un nāvi !

==========================================================================

Jurģis Liepnieks- demagogs, nelietis vai čekistu izaudzināts latviešu tautas nodevējs ?

Puaro.lv: kāds nacionālisms mums būtu vajadzīgs?

Domāju, ka izlasot šeit pieminēto Liepnieka rakstu, visiem, kuri ir Atmodas laika aculiecinieki, neradīsies ne mazākās šaubas, ka ir runa par vilku aitādas kažokā.

jURĢIS lIEPNIEKS, jĀNIS URBANOVIČS, rĪGA, lrtt, Āboltiņa,DP.Un būtu arī naivi domāt, ka mūsu tautas ienaidnieki nedarīs visu, lai saglabātu varu un netiktu tiesāti par noziegumiem, ko veikuši pret latviešu tautu.

FOTO: Tev, Jurģi, ir jāsaprot: tas, kurš pēc jefiņa izskatās, nekad neko nopietnu nav veicis… . Šis tavs citāts:  “Nacionālās apvienības pusmuļķu politisko impotenci..” ir attiecināms tikai un vienīgi uz tevi.

Šī raksta salkanais tonis atgādina lapsas un vārnas dialogu… .

“Es esmu latvietis, man patīk būt latvietim, es lepojos, ka esmu latvietis…” utt.. utjp.., glaimo šis čekas audzēknis.

J. Liepnieks: “Rusofobija un kompleksi. Vājums un vīzijas trūkums.”

Lūk, šie ir šī VDK audzēkņa Liepnieka atslēgas vārdi viņa rakstam.

Liepnieks runā par rusofobiju, tikai nez kāpēc aizmirst atgādināt, kāpēc Latvijā ir ŠĪ rusofobija. To, ka Latvija pēc PSRS sabrukuma KGB noziedznieku darbības rezultātā “aizmirsa” atjaunot Tiesiskumu, pēc starptautiski pieņemtajiem likumiem, mūsu Jurgis Ļiepnieks nepiemin ne ar pušplēstu vārdu. Jurgisam laikam neviens nav iemācījis, ka jebkura sabiedrība, lai tajā darbotos demokrātijas principi, jāuzliek uz Tiesiskiem pamatiem.

Uz kādiem pamatiem ir likta “4. maija Latvijā”?

“Vot”, tovārišč Jurgis, ar ko tev bija jāsāk viss tavs garais penteris: “kāds nacionālisms mums būtu vajadzīgs? “

Tu nesāki ar Tiesiskuma “problēmu”, bet gan ar uzbrukumu latviešiem, kuri cenšas aizstāvēties pret čekistu bandas sakūdītajiem kriev-žīdu okupantiem un viņu pēctečiem.

Tavs uzdevums nav no sarežģītajiem.

Jādara viss, lai nomelnotu VL!, kura aizstāv latviešu tautas intereses. Jūs(komunisti-krievžīdi) labi saprotat, ja Latvijā virsroku gūs latviešu tauta(VL!- Nacionālā Apvienība), tad visi tiksiet publiski pakārti, ne tikai Latvijas, bet gan starptautiskajā ARĒNĀ !

Jums visiem kaklā tiks pakārtas šiltes ar uzrakstu: “Pakārts pēc ANO “lūguma”” Izklausās neticami, bet tā tas notiks, izdzimteni Jurgis Ļiepiņiek(nu neesi tu nelieti nekāds Jurģis Liepnieks).

Tādiem godmaņiem, karginiem, borovkoviem, indriksoniem,  gorbunoviem, bērziņiem….udc., visi sazagtie miljoni būs jāatdod atpakaļ latviešu tautai ! Nelikumīgajiem, okupācijas rezultāta iepludinātajiem krievžīdu parazitiem, Latvija nekavējoties jāatstāj !!!

Tad, kad tas notiks, protams, ANO uzraudzībā, tad arī Latvijā beigsies rusofobija. To, tu čekas nelieti, labi saproti un tāpēc arī raksti šīs nelietīgās vārsmas: Visi, kuri neatbalstīs Nacionālās apvienības pusmuļķu politisko impotenci, tiek uzreiz ierindoti nodevēju un Krievijas piektās kolonnas rindās, kurās, šo nacionālistuprāt, atrodas, šķiet, katrs trešais, kamēr paši reāli provocē etniskus konfliktus.”

Lai kaut ko tādu pasacītu, ir jābūt patoloģiskam kroplim vai vienkārši- krievžīdiskās nācijas pārstāvim.

Viss tavs raksts, Ļiepņiek, ir Šustina- Staļina laika atgremojums ar asins piegaršu.

“Mulsina pasaules atbalsts Ukrainas nemieru vardarbīgajai opozīcijai”, norāda bijušais Playboy redaktors Jurģis Liepnieks.

Tu, kā redzams, tēmē arī uz starptautiskās “klases” ekspertu, jo savus “vērtīgos” norādījumus izsaki par Ukrainas notikumiem.

“Vot” tā, Jurgis, tev ASM ir garantēts.

Tu savas “kārtis” esi atklājis par visiem 100% !

Nāvi nodevējiem, genocīda veicējiem- komunistiem un okupantiem !

DIEVS SVĒTĪ LATVIJU !

LRTT     16.02.15.

==========================================================================

Admins > ķiplokam

http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/14.01.2015-sastregumstunda.-ka-atbildet-uz-krievijas-propagandu.id42295/

Noskatījos SASTRĒGUMSTUNDU. Pavērojiet Liepnieka uzvedību: Ārprātīgi nervozā rakstāmā “dancināšana” starp pirkstiem un sāniskā šķielēšana norāda uz pilnīgu iekšēju destabilizāciju-idiotizāciju. Pareizi Melbārde aizrādīja, ka kremļa sprukstiņš “aizmirsa” pieminēt 9. maija krievžīdu nacistisko balagānu pie “locekļa“… .

LRTT tikai var atgādināt, ka pēc Tiesiskuma atjaunošanas viss šīs teātris atkritīs. Katrs tiks “iebāzts” tur, kur viņa īstā vieta.

You may also like...

6 Responses

 1. ķiploks says:

  http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/14.01.2015-sastregumstunda.-ka-atbildet-uz-krievijas-propagandu.id42295/

  Lūk šeit Liepnieks apsaukā Daci Melbārdi(NA) un saka, ka leģionāru pieminēšana 16.martā ir Krievijas interesēs un, ka tādējādi atdzimst nacisms.

  Atcerēsimies, ka Liepnieks ilgus gadus bija A.Šķēles(TP) labā roka. Nu jau vairākus gadus ir partijas “Saskaņa” politiskās priekšvēlēšanu kampaņas vadītājs.

  Jautājums LTV – kāpēc “Saskaņas” kampaņas vadītājs publiskajā diskusijā piesaistīts kā neitrāls mediju pārstāvis? Tāpat kā krievžīds un nepilsonis Sergejs Kruks.

 2. Mr black says:

  Tovaršķ ļiepņieks prosto krovavavij pļundur!

 3. hulio says:

  Liepnieks ka jau Liepniems. Iespejams,ka tirlins ir iespaidojies no sava maizes teva un firera – Rezeknes desu vecha Bislana kursh,lai ari sevi daudzinajis ka istenais Latvijas patriots un pat savulaik bija VL! rindaas,tomer latviski par lupu paraplaut nevar. Isteniba par VL! Liepnieks pateica pareizi,jo nekadas latviesu intereses vinji neaizstav,bet bankas un maksatnespeju administratoru. Atskiriba no SC ir ta,ka vinjiem ir pastalas kajas,bet saskaniesie. – vaalinki. Tas arii viss,jo saimnieki shiem ir vieni.
  .
  .
  Admins
  Nu nav vieni saimnieki.
  NA salīdzināt ar SC var tikai izteikts provokators.

 4. A.Gedroics says:

  Admins
  Nu nav vieni saimnieki.
  NA salīdzināt ar SC var tikai izteikts provokators.

  Ir gan, un to redz un saprot katrs, kam smadzenes ir galvā!
  .
  .
  Admins
  Viss, Gedroic, ir atkarīgs no smadzeņu kvalitātes un kam tās kalpo.
  Tu redzi, ka pie visa vainīgi ir “sapuvušie Rietumi”, bet es redzu, ka Latviju izzaguši ir komunisti, kuri visi ir Maskavas kalpi- latviešu tautas nodevēji. Šie maskavas kalpi ir ne tikai Latvijā, bet arī Vācijā un Francijā. Abas šīs lielvalstis centīgi kalpo Izraēlas- Krievijas krievžīdiem… . Bet par to vairāk kādā rakstā.
  Tu, tavs draugs Garda, Lapinskis un tas pats Šiškins ar Inkinu, esiet no viena bara… . Vēl kāds apdauzītais Kaļkis arī… .

 5. Miervaldis says:

  Liepnieks glaimo kremlim,un par to tiks notiesāts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *