Cionisms ir nekas cits, kā Antikrists !

Kā diskutēt ar neebrejiem?Cionisms-tas ir Antikrists visā savā godībā !!!

 „Neesi tāds, kuram taisnība – esi gudrāks”
(ebreju sakāmvārds)
Foto: Cionisma beigas = MIERS !!!

Vispirms katru savu pretinieku uzskatiet par muļķi.

Bet kad jūs pārliecināsieties, ka tas tā nav, sāciet pats izlikties par muļķi. Ja tas viss nepalīdz, izliecieties neko nesaprotam vai pārejiet uz pavisam citu sarunu tematu. Vai arī sāciet dedzīgi uzstāties par to, kas ir pašsaprotams un tikko sarunu biedrs tieši tam jums piekritīs, nekavējoties attieciniet to uz pavisam citu jautājumu.

Ja jūs tiekat pieķerti šajos mazajos melos, atkal aizejiet no apspriežamā jautājuma un pat nevēlieties ieklausieties tajā, par ko īstenībā iet runa.

Lai kā arī sarunu biedrs necenstos jūs satvert, viņa rokai jāieiet it kā šķidros dubļos. Šie dubļi iziet caur pirkstu starpām un tūdaļ pat īpašā veidā atkal aptver satvērēja rokas.

Un lūk, beigu beigās ar milzīgu piepūli sarunu biedram ir izdevies jūs pārspēt tik iznīcinoši, ka jums neatliek nekas cits kā piekrist viņa viedoklim. Sarunu biedrs ir pārliecināts, ka apspriežamajā jautājumā viņam izdevies pavirzīties vismaz vienu solīti uz priekšu. Bet kāds ir viņa izbrīns nākošajā dienā! Nākošajā dienā jūs esiet aizmirsis pilnīgi visu vakar notikušo un turpiniet stāstīt tālāk savas pasaciņas tā, it kā nekas nebūtu noticis.

Latviešu tautas bende.

Foto: Lai šis cionists( Ābrams Kļockins), komunists, KGBists un latviešu tautas slepkava tiktu pie “teikšanas”, tika noslepkavots latvietis.

Ja par tādu nekaunību sašutušais sarunu biedrs jums norāda uz šo apstākli, izliecieties par patiesi izbrīnītu cilvēku. Jūs absolūti neko nevariet atcerēties par vakardienas strīdiem, izņemot to, ka jūs vakar kā divreiz divi pierādījāt viņam savu taisnību. Tas galīgi apstulbinās jūsu oponentu.

Reti kurš neebrejs spēj saprast ebreju tautas valodu. Gandrīz nevienam no viņiem neizdodas atšķirt mūsu apustuļu mācību teorētisko komponenti no reālās prakses.

goEbrejs runā tādēļ, lai slēptu savas domas, vai vismaz tādēļ, lai tās aizplīvurotu. Viņa patiesos nodomus jāmeklē nevis tajā, kas runāts vai rakstīts, bet gan tajā, kas rūpīgi noslēpts starp rindiņām… .

Foto: Neaizmirsīsim nekad, lai arī kur mēs būtu, ka šis cionists ir latviešu tautas un Latvijas valsts bende. Katra godīga cilvēka pienākums, pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā, ir aizturēt šo slepkavu un nodot likumīgajām valsts varas iestādēm tiesāšanai. 

Materiāls arī no www.aisbergs.lv ==================================================================================

TribuālsLRTT uzskata, ka latviešu tautas lielākais ienaidnieks ir  CIONISMS un viss, kas pakārtots zem tā. Un- zem tā šodien Latvijā ir pakārtots viss !!! Visi, kuri bija pret šo “nezvēru“, ir noslepkavoti, uzpirkti vai iezombēti. Tieši tā, jūs nepārklausījāties, iezombēti-nohiptnozēti. Un viens no šāda veida “zombirantiem” ir Šlesers, bet par viņu nākošajā rakstā.

CIONISMS-žīdisms, boļševisms, komunisms ir cēlies no jūdaisma ! To visu var nosaukt vienā vārdā, tas ir visu un visur tik cītīgi meklētais,- ANTIKRISTS !

05.09.2010

You may also like...

9 komentāru

 1. aut saka:

  Nokavēji,jo L.Lapsa jau uzrakstīja par Šleseru!Jaunvārds “zombiranti”!
  Trako māja.

 2. Adolfs Hitlers saka:

  un kāds ir latvietis? salīdzini ebrejus ar latviešiem, latvieši ir mīkstčauļi, pilnigi nevienoti, vergi diemžēl, verga dvēseles

  ebreji ir vienoti un savu panāk, viņiem ir uzņēmība un gudrība, paskat kā kargins, krasovickis, godmanis apkrāpa valsti, apbrīnojami!!!

  ja latvieši būtu kā ebreji tad problēmas nebūtu un valsts būtu attīstīta

 3. ej ratā saka:

  “ebreji ir vienoti un savu panāk, viņiem ir uzņēmība un gudrība, paskat kā kargins, krasovickis, godmanis apkrāpa valsti, apbrīnojami!!!”
  ===
  še tu sasiti rociņas un sagriezi actiņas uz debesīm? Tad tu arī esi tā latviešu nelaime, paldies Dievam, tikai sīka mēslu čupiņa.

 4. Adolfs Hitlers saka:

  nepatīk patiesība? tu esi mīkstmiesis

 5. adolfs saka:

  Latvietis jau ir tas pats ebrejs,ebrejs jau ir tas pats
  latvietis.

 6. In Passing saka:

  kremļa adolfelis Hirtelis patiess mīkstmiesis, jo nav dūšas teikt patiesību par ebrejiem! tik apdauzīts kremļa idiots var runāt tādas muļķības, salīdzināt vispasaules miljardieru cionisu organizāciju ar neorganizētu, uz pusēm atšķaidītu ar svešajiem okupantiem latviešu tautu, kura vēl oue tam pilna ar okupācijas laika gļēvajiem un alkatīgajiem koloborantiem un pārkrāsotajiem komunistiem
  un kur tas a.H redz to ebreju vienotību, vai viņu nežēlīgajā kastu sistēmā, kas īpaši labi bija redzams tā sauktā holokausta gados, kad žīdu elites pārstāvji taisija rebes ar esesiešiem un no vācu konc. nometnēm izglāba TIKAI viņiem derīgos tautiešus, vai nu deļ augstas radniecības, vai visvairāk gan zināšanu un smadzeņu potenciāla dēļ, bet pārējos tūkstošus mierīgi norakstija nežēlīgai iznīcībai
  un arī iznīcinātāji, šāvēji un krāsnīs metēji bija pašu zīdu tautieši, kas nu jau vairs nav noslēpjams
  un šī pati nežēlīgā savējo selekcija turpinās arī mūsdienās, tik citādi
  tas tev adolfiņ H .-kremļa ebreju mēslam ir žīdu “vienotības” paraugs

 7. Priekš In Passing saka:

  Ja būtu pēc tava prāta,tad TT neveidotu veselu portālu žīdu apkarošanai.
  Izraelas vietā mēs jau sen būtu likvidēti vai okupēti.

 8. adolfs saka:

  Grantiņa kgs.uzraksta vismaz kautkādu informāciju(cik nu
  viņam atļauj),bet pārējie muld savu muldēšanu.Būtu labi ja visi
  komentētāji rakstītu tikai informāciju.

 9. Atmodas sākumā Ābrams Kļockins rīkoja semināru Latvijas žurnālistiem, lai dotu norādes,ka par dekolonizāciju nevajag rakstīt, jo tas tracina ,un viņi vienalga nekur nebrauks.Faktiski tas bija mājiens klusēt , ja gribi strādāt par žurnālistu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *