LRTT spriedums brāļiem Brūveriem

  LATVIJAS REPUBLIKAS TAUTAS TRIBUĀLS jums, Pāvil Brūver, un, Olaf Brūver, piespriež augstāko soda mēru par nodevību pret latviešu tautu un Latvijas valsti !

pāvels   olafs            

Pāvils Brūveris (pa kreisi) un Olafs Brūveris
Konkrēti: par sadarbību ar bijušajiem KGB, kuri šodien kalpo Krievijas interesēm, par nacionālās vienotības graušanu, par mafiozo struktūru piesegšanu, par Dieva Vārda zaimošanu un tā izmantošanu savtīgos nolūkos, par genocīda īstenošanu pret latviešu tautu. Jūsu LIETAS NR. 111 un 111a.

 PS. Pāvel, Olaf, jūs esiet nodevuši un saminuši kājām visdārgāko, kas vienam cilvēkam var būt- savu Dzimteni, savu tautu, tēvu, māti un Dievu ! Pie manis reiz atnāca jūsu tēvs, ko viņš man teica par tevi, Pāvel, un Rožkalnu, bet tas lai šoreiz paliek…, par to kādā citā aprakstā, kurš sauksies  “Jūdasu saiets”. Tu, Pāvil, esi bijušo KGBistu piekomandēts poļitruks Jānim Vanagam. Ne ar vienu vārdu tu neesi aizstāvējis latviešu tautu šajos  grūtajos laikos, bet kopā ar savu brāli atklāti esiet slavējuši slepkavu Godmani, saukdami to par goda vīru ! Šeit citāts no Latvijas Zinātņu akadēmijas īstenā locekļa, bijušā Vēstures institūta direktora, vēstures doktora, profesora Induļa Roņa: ” bet ir vairākas sensacionālas lietas, kuras nedrukā, piemēram, par neatbilstību, kas rakstīts Pāvela Brūvera grāmatā “Kā rodas disidenti” un kas – brāļu Brūveru lietā čekas arhīvā. Vai nu grāmata ir safabricējums, vai čekas lieta. Kāpēc “Latvijas Zinātņu Akadēmijas Vēstis” šo lietu nepublicē?”   

LRTT priekšsēdētājs, H-86 dibinātājs, LNF biedrs, Triju Zvaigžņu ordeņa īpašnieks, Linards Grantiņš.

LRTT piesēdētājs, H-86 līdzdibinātājs, LNF biedrs, Triju Zvaigžņu ordeņa īpašnieks, Raimonds Bitenieks.

LRTT piesēdētājs, H-86 biedrs, LNF biedrs, Jānis Zīverts.

LRTT piesēdētājs H-86 aktīvists, Kārlis Doropolskis.

LRTT piesēdētājs, H-86 aktīvists, Triju Zvaigžņu ordeņa īpašnieks, Aivars Prūsis              

LRTT piesēdētājs, H-86 aktīvists, barikāžu dalībnieks, Edgars Dambītis

You may also like...

14 Responses

 1. Berta saka:

  SMIRDĪGIE MIRLAS!

 2. Gundars saka:

  Ir zināms, ka Grantiņa kungam ir izrakstītas zāles šizofrēnijas ārstēšanai, kuras viņš acīmredzot nelieto…. Lai Dievs ir žēlīgs slimajai dvēselei

 3. ceļinieks saka:

  Kas tā par “sviestainu” lapu … sajūta ka tirgus laukumā ienācis esmu.

 4. Viszinis saka:

  Ne jau tikai šie divi ir riktīgie. Puse melnsvārči ir zagļi un maitas.

 5. latvis saka:

  Skumji. Tas ka Grantiņš ir psihiski slims un sapinies okultismā ir zināms sen. Vispirms viņš tiranizēja savu ģimeni,sita sievu, arī dēlu, kuru bieži dzina sēdēt zem galda vai stūrī. Pats melnās brillēs staigāja pa Minsteri un visus lamāja un sauca par čekistiem.
  Kaut gan, kad Grantiņu 1987. gada vasarā Čeka apcietināja, viņš tika atbrīvots tikai tādēļ, ka pats parakstīja sadarbības līgumu ar Čeku. Iznākot viņš pats to stāstīja macītājam un disidentam Mārim Ludvikam.

  Tā kā Grantiņš pats ir bijis čekistu darbonis, bet tas šobrīd nav galvenais. Cilvēks ir slims un uz slimajiem nedusmojas. Nesaprotams ir tas, ka viņam ir uzradušies domu biedri. Vai tiešām visi viņi ir garīgi nojūgušies? Prūsis, Dambītis, Bitenieks…
  Slimu neliešu bars ar savām nejēdzībām kompromitē visu atmodas laika H-86 kustību un cīņu.

 6. latvis saka:

  Jā, un protams nožēlojami, ka http://www.aisbergs.lv īpašniekam nav pieticis prāta, lai atšķirtu graudus no pelavām un atvēlējis vietu latviešu zaimotājiem.
  Tā vien liekas, ja jums būtu pieejami ieroči, tad jūs ar ņirdzīgu smīnu sejās apšautu pusi tautas.

 7. māsiņa saka:

  Šis nabaga slimais cilvēks var kļūt sabiedrībai bīstams. Ja tāds tiek pie ieročiem, tad viņš savā ārprātā var kādam nodarīt arī ko ļaunu.
  Cik raksturīgi, ka viņš savā naidā ārdās tieši pret vistaisnākajiem, skaidrākajiem cilvēkiem un kliedz burtiski pretējo tam, kas ir patiesība = baltu sauc par melnu.
  Laikam tiešām viņu kāds ļauns gars ir apsēdis…

 8. latvim saka saka:

  Cik es zinu, tad Grantiņu čeka neatbrīvoja. Viņš nosēdēja no zvana līdz zvanam.Ar grantiņu arī tūlīt pēc soda izciešanas tikos.Grantiņš bija ticis spīdzināts un dauzīts un pēc izskata līdzinājas ģindenim. Tas bija Rožkalns, kurš stāstīja,ka viņam savukārt Ludvigs esot stāstījis. Cik zinu, tad Ludvigs to noliedz.To, ka grantiņš psikiski slims, rakstīja daudzas komunistu avīzes.Jo vesels cilvēks tādu grupu kā Helsinki, neuzdrošinātos dibināt.Tā redzi latvi, tu atkāro čekas pātarus.

 9. Raimonds-latvim saka:

  tu noladetais pupur -cekas pakalpin,ja vel reizi nemsi manu vardu mute,bus mums personisks kontakts ar visiespejakajam sekam!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. Anonīms saka:

  tadi latvji te daudz uzradisies no dp puses.un maSINAS ARII.

 11. ieva saka:

  Vai šis absurdais “spriedums” ir tapis tieši psihenē, kur Grantiņš jau nokļuvis, jeb kā iepriekšējie viņa Majestātes, Virsprokurora mājas pagrabiņā?

 12. Linards Grantiņš, Helsinki-86 saka:

  Es no sirds aicinu balsot par partiju “Visu Latvijai”, kurā ir mani īstie draugi pidari, piemēram, K.Pupurs, kuram es jau nosūcu pimpi pēc viņa lūguma, un Raivītis Dzintariņš, kuram drīzumā nosūkšu. Viņi nekad nepieļaus, lai Latvija izstātos no pidaru un lezbu paradīzes – ES!

 1. 2011. gada 18. februāris

  […] Viņķeļi ir Maskavas drošības dienestu aģenti, bet arī brāļi Brūvri, Olafs un Pāvils  http://tautastribunals.eu/?p=251  ir no tā paša kantora !!! Un cik jauki, Jura Viņķeļa aģenta kartīte – forma Nr.3 – […]

 2. 2011. gada 27. jūlijs

  […] Foto: VDK īefiltrētais aģents starp klaida latviešiem, Olafs Brūveris. Šim latvju tautas atkritumam krievžīdu okupācija esot bijusi “zelta laiki” !!! Jautājums tikai kuriem, apšautajiem, deportētajiem, nomocītajiem vai tadiem jūdasu pabirām kā brāļiem Brūveriem, Pāvilam un Olafam(migla sarkanā-nolādētā) ??? http://tautastribunals.eu/?p=251 […]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.