LRTT. Par noziedznieci prokurori Daci Lapinsku

Pārdomām !

Šis raksts ir veltīts Daiņa Rūtenberga aizstāvībai.

http://apollo.tvnet.lv/zinas/latvijas-patriotam-draud-loti-bargs-sods-par-riga-saliektu-krievijas-karoga-katu/675307

Par viņu jau LRTT i- vietne ir rakstījusi:http://tautastribunals.eu/?p=19132

Turies, Daini, mēs šos komunistiskos deģenerātus visus reiz aizvilksim uz karātavām. Tas ir vienīgi laika jautājums.

temida_baltaVILKS UN KAZLĒNS(senatnes filozofs-ĒZOPS)

Kazlēns stāvējis uz mājas jumta un pulgojis vilku, kas tobrīd gājis garām. Bet vilks kazlēnam sacīja: “Ne jau tu mani zākā, bet tava vieta.” Fabula rāda, ka izdevīgi apstākļi piešķir drosmi vērsties arī pret spēkā pārākiem.

Tāda Lapinska savā būtība ir pilnīga nulle, bet aiz viņas stāv varenie(krievžīdu okupantu banda), tāpēc tāda drosme nostāties pret savu tautu– pret Patiesību– nu tieši tāpat, kā pieminētajam kazlēnam… .

Bet kas būs tad, kad varenie paši tiks “pielikti pie sienas”, par to šī mēslu vabole, kuras vārds ir Dace Lapinska, nav aizdomājusies.

Un jāatbild būs, noteikti būs !!!

============================================================================

LATVIJAS REPUBLIKAS TAUTAS TRIBUNĀLS, RĪGA, SAEIMA,LATVIJA,HELSINKI-86,GRANTIŅŠ,Bet tagad par tēmu !

MEŽVIDS,DP, UŠAKOVS, URBANOVIČS, LRTT,SAEIMA,ZATLERS,MĒSLI, KRIEVI,

FOTO: Šos deģenerātus aizstāv D. Lapinska.

Lūk, kur krievžīdu mēsli slavē un atbalsta Krimas okupāciju:

https://www.youtube.com/watch?v=L-xRVaf-CKQ

Daiņa Rūtenberga reakcija bija tāda, kādai bija jābūt cilvēkam. Šeit nebija tikai jāsalauž šo pretīgo okupācijas simbolu, bet ar ložmetēju kārtu jāapklusina šī slepkavu banda.

Slepkavām nav tiesības “bradāt” šo Dieva radīto pasauli.

Nāvi okupantiem !!!

Dace Lapinska,Mežvids,ušakovs,krievi,okupanti,DP.LRTT.Tāds ir LRTT lozungs. Izdzimteņiem nav vietas starp civilizētiem cilvēkiem. Ir jānotiek Latvijas dekolonizācija un jāpadzen visi kolonisti- okupanti(krievi un žīdi) un jātiesā tādas pretvalstiskas izdzimtenes kā Dace Lapinska.

FOTO: Tu, samazga(savādāk tevi nosaukt nevar), nesaproti, kas tevi nākotnē sagaida par Krimas okupācijas atbalstīšanu… .

Latvijas Republikas tautas tribunāls atkārtoti pateicas Dainim Rūtenbergam un nosoda policijas brutālo uzvedību pret viņu. Visi šie policisti reiz tiks atrasti un tiesāti par nodevību pret Latvijas valsti un latviešu tautu.

Zīmīgi ir tas, ka Dace Lapinska ar šo lēmumu pret Daini Rūtenbergu atbalsta Krimas okupāciju.

>Tas jau definējas kā: genocīda atbalstīšana !

>Tas ir noziegums, kas jāizskata Kara Tribunālam un jāsoda pēc visiem kara laika Likumiem- ar nāvessodu.

Kā augsta valsts varas pārstāve viņa ir akceptējusi Krimas okupāciju un miermīlīgo pilsoņu slepkavošanu. Vēl jo vairāk tāpēc, ka to viņa ir paudusi kā ES pārstāve.

Tas norāda uz to, ka ES ir pakļauta Krievijas un Izraēlas bandītiskajiem režīmiem.

Šī “mēslu vabole”(Dace Lapinska) ir iespļāvusi sejā visai latviešu tautai. Boļševistiskie izdzimteņi, kurus viņa aizstāv, nodevīgi, laužot visus starpvalstu līgumus par neuzbrukšanu, mūs okupēja un fiziski iznīcināja visu mūsu inteliģenci.

>Viņa ir “iespļāvusi” sejā visiem tiem, kuri cīnījās un zaudēja savas dzīvības, lai latvieši varētu tikt pie savas valsts.

>Viņa ir “uzspļāvusi” visiem starptautiskiem Likumiem, kuri ir nosodījuši Krievijas agresiju pret savām kaimiņu tautām.

>Viņa ir “uzspļāvusi” ANO, kura nosodīja Krimas okupāciju.

Dace Lapinska, Prokuratūra,Mežvids,Āboltiņa, LRTT,ST,DP.

FOTO: Mēs neesam vienādi, katrai nācijai ir savas īpatnības. Šeit redzami “urāliskie” krievu elementi- neliela auguma ar lielām galvām. Viņus “kāds” šim amatam ir selekcionējis. Šeit redzamie nekad neaizstāvēs latviešu tautu. Prokurore Lapinska ir kopā ar komunistu, Augstākās tiesas senatoru Gencu, kurš minēts Lato Lapsas grāmatā kā viens no lielākajiem ķēķa tiesnešiem. Viņš ir nelietis nelieša galā. Te ar parādās, kā no viņiem aug kājas tam, ka Drošības policija vajā tos, kas aizstāv Latviju, Ukrainu un citas valstis.

Šī lopiskā izskata radība ir uzspļāvusi visam, ko sauc par CILVĒCĪBU.

Kāds uzskatīs, ka es šeit naida uzplūdumā lamājos, tad tādam varu sacīt, ka viņš maldās par visiem simts(%). Lietas ir jāsauc īstajos vārdos, lai teiktais sasniegtu mērķi.

Ja es uz šo noziedznieci sacīšu, ka viņa diez vai rīkojas korekti, kas attiecas uz Rūtenbergu, tad tas nebūs vairāk, kā pīlei uzliet glāzi ūdens.

Ja mēs runājam par Patiesību, tad tai nav krāsu nianses, ir balts vai melns, Patiesība vai meli.

Ir jāsaka(jārunā) tā, lai teiktais ieurbtos noziedznieka apziņā kā lode mērķa desmitniekā.

Šo neglīto sievieti es redzu(garīgām acīm skatoties) lielu cērmi, kura aptinusies ap kādu kāju lokās pie ānusa. Šī smirdīgā vieta viņai rada labsajūtu, kā jau visiem pielīdējiem- kangariem. Ānusa īpašnieki ir nekas cits, kā krievžīdiskie cionisti- komunisti, kuri vēl šodien piedalās latviešu tautas iznīcināšanā.

Vai tad ir cilvēki, kuriem neizraisa pretīgumu “cērmes”(Daces Lapinskas) sacītais, ka okupantu un slepkavu karoga kāta bojāšana ir kriminālnoziegums ?

“Rīgas pilsētas Centra rajona prokuratūras prokurore Dace Lapinska Krievijas Federācijas karoga kāta saliekšanu uzskata par kriminālnoziegumu. Viņa uzskata, ka Rūtenbergs ir tīši bojājis svešu mantu un ar savām darbībām izdarījis noziedzīgu nodarījumu, par kuru draud līdz pat četriem gadiem ilgs cietumsods. Incidents noticis 10.martā, kad Rūtenbergs, ejot mājās, ieraudzījis piketētāju pūli pie Eiropas mājas Aspazijas bulvārī, kas ar Krievijas karogiem un Georga lentītēm rokās izkliedza saukli: «Rossija, Rossija!» Pūlis bija pulcējies Latvijas Krievu savienības (LKS) organizētajā piketā «Krimas atbalstam», kurā piedalījās Razumovskis un Ovsjaņņikova.”

>Kurš būs tas, kas sacīs, ka tāda kreatūra nav jānolād kopā ar visu viņas dzimtu, jo caur to viņa ir nākusi pasaulē.

>Bet vislielākais “nolādētājs” ir viņas pašas noziedzīgie darbi.

Un paklausieties, ko tikai šī jūdas dvēsele iesaka Rūtenbergam: “«Prokuratūrā man ieteica, lai es izlīgstu ar Razumovski un Ovsjaņņikovu. Atbildēju, ka es to nedarīšu. Vai man jāizlīgst par to, ka Razumovskis atbrauc uz Latviju, lai atbalstītu Krievijas iebrukumu Krimā?» vaicā Rūtenbergs.”

Īsts kangarisma paraugs !

Linards Grantiņš 14.12.14.

==========================================================================

P.S.

Atgādinu tev, nožēlojamā nodevības gļota, ka tu “sēdi” manis un man līdzīgo atjaunotajā Latvijā.

Tev var būt kaut simts prokurora “diplomi”, bet uz karātavām es aizvilkšu tevi, kopā ar taviem padomdevējiem.

Patiesība un mana tauta uzvarēs !!!

===========================================================================

Lūk, un šie ir tie, kuriem kalpo “mūsu cērme” !

Kāds komentārs, kas izsaka visu lietas pamatbūtību:

Untuns no Bauskas Vakar, 09:23

Rīgas centra rajone prokurore D.Lapinskakrievu izcelsmes sieviete, kas strādā Krievijas interesēs, uzskata, ka kriminālprocess pret Latvijas patriotu Daini Rūtenbergu ir jāturpina – atcerieties šo prokurores vārdu uz visiem laikiem, iegaumējiet tās seju!

URBANOVIČS,ĀDAMSONS,CILĒVIČS,ŽDANOKA,MĒSLI, LAUKS,PAVASARIS,============================================================

Normunds Mežvids, Jānis Reiniks, DP, Saeima, LRTT.Un šeit ir jaunā DP šefa rokraksts.

LRTT jau rakstījis, ka Mežviets ir krievžīdisko cionistu ieliktenis.

Nojaušams, ka liecinieks var tikt tiesāts, vai pat likvidēts.

Lūk, cik tālu jau esam nonākuši: http://www.delfi.lv/news/national/politics/karoga-zaimosanu-atklajusais-aculiecinieks-satraukts-par-dp-interesi.d?id=45339514

=============================================================

Paskatieties, krievžīdiskie parazīti un Krievijas aizstāvji, kur noved jūsu noziedzīgā darbība.

Tāpēc, lai velns parauj tādas “lapinskas”: https://www.youtube.com/watch?v=i5Ny3GGoNo4&list=PLcuUJyZ181hFzSegHGyL4bFZs2OXBFB2y

Drīz, ļoti drīz, mēs jūs čekas izdzimteņus, manas tautas slepkavas, izvietosim “pa laternām”: http://www.delfi.lv/news/world/other/bijusais-donbasa-teroristu-lideris-sev-un-putinam-parego-hagas-tribunalu.d?id=45340962


You may also like...

9 komentāru

 1. Ernests saka:

  Jaunais Nacionālās apvienības valdes sastāvs:
  • šodien kongresā ievēlētie 2 līdzpriekšsēdētāji – Raivis Dzintars, Gaidis Bērziņš;
  • šodien kongresā ievēlētie 6 valdes locekļi – Roberts Zīle, Dzintars Rasnačs, Egils Helmanis, Jānis Iesalnieks, Raivis Zeltīts, Ieva Holma;
  • 6 Saeimas frakcijas deleģēti pārstāvji – Jānis Dombrava, Einārs Cilinskis, Ināra Mūrniece, Imants Parādnieks, Inese Laizāne, Rihards Kols.

 2. A.Gedroics saka:

  Visi gļēvuļi un sūdabrāļi!!!

 3. liberālists saka:

  No publikācijas Saskaņas vietnē http://www.saskana.info/ (kas noslēpta);

  Латышская элита (..) всерьез испугалась возмущения русскоязычных латвийцев, потому что знает, как провинилась перед ними…
  “После двадцати пяти лет гонений и издевательств они бы (латыши) сами пошли за «буйными вожаками» или «зелеными человечками», приди они, вдруг, на выручку. В ситуации, когда есть заступник за угнетенных (он же ВВП), (..) беспорядки, ожидаемые со стороны русских, может начать другая сторона – для упреждения», — сказал Урбанович.”

  Tātad Saskaņa uzbūra Rigondu. Vai Saskaņa nopietni rēķinājās ar to, ka kādam ienāktu prātā veidot koalīciju ar šo te Rigandu? Vai Rigandā koalīcijas nav vajadzīgas? Demokrātiju ar ne? Likumu? Zaļais cilvēciņš VVP ( Влади́мир Влади́мирович Пу́тин) nāks palīgā un nevajadzēs ne demokrātiju, ne likumu, ne vēlētājus — vairs nekad? Paldies, bet mums nevajag Saskaņas gatavotas Latvijai nekārtības un Rigandu — “Rīgas tautas republiku”.

 4. Māris M. saka:

  Gandrīz stundu lapa nebija pieejama. Kas noticis?
  .
  .
  Admins
  Lūk servera sacītais:
  ===================
  Guten Tag Linard Grantins,

  aktuell liegt ein Ausfall am Node Ihres vServers vor. Dadurch ist folgender Ihrer vServer zur Zeit nicht erreichbar:

  v232301357 – vServer GOLD

  Uns ist der Ausfall bekannt und wir sind bemüht diesen so schnell wie möglich zu beheben. Sobald dies erfolgt ist, werden wir den Node und anschließend alle vServer des Nodes neu starten.

  Wir bitten um etwas Geduld.

  Mit freundlichen Grüßen

  Ihr netcup Team
  =======================
  Tas nozīmē, ka “draugi” ir centušies LAPU “saplēst”. Dusmas, protams, ka ir lielas uz šo i-vietni…. .

 5. Elmārs saka:

  Par Putina impēriju:
  http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/539545-putina_fasisms_un_krievu_propagandas_panika
  http://www.laikmetazimes.lv/2014/09/15/suni-rej-bet-karavana-cik-talu-vel
  lasiet, analizējiet un domājiet: kāpēc un kas Latvijā pieļauj un atbalsta Krievijas impērijas atklātas agresijas propagandu, atļaujot rīkot fašismu un citu valstu teritoriju aneksiju (Krim naš – Krima ir mūsu) atbalstošus piketus?

  Par Latvijas karoga zaimošanu.
  Attiecībā uz šeit
  twitter.com/ainissprogis
  ievietoto informāciju man radās tikai viens sīks jautājums: kā čalis zināja, ka karogs pielīmēts tieši ar momenta līmi? Citāts: „Latvijas karogs ar momenta līmi pielīmēts un nopēdots …”
  Šodien tai i-vietnē paustais saskan ar to ko esmu jau teicis – likumi uz DP neattiecas, par savām izdarībām tas kantoris neatbild.
  Attiecībā uz vakar nejauši uzieto klaju aicinājumu zaimot Latvijas karogu: anarhijalv.wordpress.com/2011/08/28/zaimosim-karogu
  es vispār nezinu, ko pateikt. Ir tā (aicinājums zaimot karogu, saplēšot, dedzinot u.tt.) krimināli sodāma darbība vai nav? Neticu, ka policijai par to nav ziņots – tur komentāru jūra.

 6. andris saka:

  Autor Tev pilns simts nav,likums visiem ir viens kā Tev tā man,un prokurors pilda savu lomu
  .
  .
  Admins
  Likums(kriminālkodeks) ir viens, bet ar tā piemērošanu gan “neveicas” mūsu “tieslietistiem”(prokuroriem-tiesnešiem). Okupanti un komunisti ir imūni pret šo “likumu”. Rezultāts būs tāds, ka šie nelieši, kopā ar prokurori tiks “pakabināti” kādā no Ziemassvētku eglītēm.

 7. Miervaldis saka:

  Jā, kremļa prieka meita Lapinska tiešām pelnijusi lodi pierē, ko arī dabūs, sūda dvēsele nolādētā.

 8. Raitis saka:

  Šitās žīdienes (Lapinskas) seja man rādīsies murgos. Pretīga dvēsele pretīgā vieplī!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *