Antiglobālisti- Trojas “kāpurs” Latvijā

H-86-23„Jūs viņus atpazīsiet pēc viņu darbiem un runām… „

Tā un tamlīdzīgi mēs varam lasīt jau aizvēsturiskajos rakstos.

It sevišķi asi tas izpaužas šodienas „barbaru” veidotajā un pārvaldītajā Latvijā. Ļaunais jeb sātanisti, kā saka ticīgie ļaudis, ir aizpildījis dzīves- sadzīves vissīkāko nišu, lai tikai nepaliktu vietas labajam un gaišajam. Neskatoties uz visu to, ļaunajam draud pienākt drīzs gals, jo VIŅŠ savā alkatībā ir iznīcinājis to, kas viņam nodrošina eksistenci, proti, LABO.

Viņi to ir sākuši apjēgt un sāk jau piemēroties strauji tauvojošajam JAUNAJAM LAIKAM. VDK darbinieki rubeņi, latkovski, ulmes, oroli, vaideres, bērziņi un daudzi citi „uzmetas” par miera un laimes eņģeļiem.

LRTT uzdevums ir visus šos atkritumus izgaismot un nepieļaut „iekāpt” viņiem jaunajā LAIKMETĀ. Neaizmirsīsim, ka Podnieku, Līgotni, Rību, Kramiņu, Lāmu u.d.c. noslepkavoja cilvēki, kuri bija uzdevušies par īsteniem draugiem.

Tātad: tā saucamie īstenie letiņi ar VDK apliecību kabatā.

A.OrolsNu tādi-, kā Arvīds Ulme… .

FOTO: Godmanists

Ir tikai jāpabrīnās, ar kādu naidu dažnedažādi viepļi norej Raivi Dzintaru. Viņš tiek vainots par to, ko pastrādājuši godmaņi, borovkovi, šleseri un citi pataļējevi. Bet nebūsim naivi, Dzintara aprējēji nāk no Borovkova un Godmaņa vadītās „centrāles”. Protams, ka netrūkst arī tādi, kuri apveltīti ar cāļa smadzenēm un papagailiski atkārto čekistu “pasviesto” dezinformāciju. Viens otrs jefiņš iedomājas, ka Dzintaram un Dombravam ir jāskraida pa Saeimu un jākladzina par dekolonizāciju.

Paskatieties, protams, es runāju par tiem, kuri prot lasīt un arī saprast izlasīto, cik VL! ir jau panākuši.

Ko ir panākuši Antiglobālisti ?

Neko !

Šis siseņu bars norej žīdus un nacionāli domājošus latviešus, bet par vēl lielākiem noziedzniekiem- krieviem, netiek bilsts neviens vārds.

Kā jau raksta sākumā minēju: ”Jūs viņus atpazīsiet pēc viņu darbiem…. „

Šeit citēju PAŠA Orola teikto par LRTT: : Andris Orols

Šogad, 17.jūnijā „Antiglobālisti” un „Gustava Celmiņa centrs” rīkoja mītiņu pie Valsts Drošības Policijas (skat. publikācijas šajā pašā mājaslapā). Tautas tribunāls, kurš ir pazīstams ar savu ekstrēmo ievirzi un ļoti tendenciozām publikācijām (kurās solās visus, kuri nav vienisprātis ar viņu pasaules redzējumu, publiski pakārt, nošaut utt.), „pēkšņi” uzsāka Antiglobālistu apmelošanas un diskreditēšanas kampaņu.

Jā, te mēs redzam visīstāko demagogu- meli, bet vispareizākais apzīmējums ir: latviešu tautas nodevējs. Apzināti tiek sagrozīts LRTT veiktais. LRTT esot ekstrēms un tendenciozs !!!

Visus, saka Orols uz TT, kas nav vienisprātis ar viņu pasaules redzējumu, publiski pakārt, nošaut utt. Tu tikai redz ko !!!, pie kāda secinājuma nonācis latvju tautas varonis OROLS.

Gribas jautāt Orolam: runā viņš par Staļina tribunāliem vai LRTT ?

LRTT piespriedis augstāko sodamēru gradiozajiem Latvijas izzadzējiem un teritorijas- Abrenes „izandelētājiem“.

Orolam viņi nav noziedznieki, bet gan “citādi domājošie” !!!

Redziet- un te ir tas „suns aprakts“, jo Antigobālisti strāda šo neliešu godmaņu, pabriku, puķinu uzdevumā. Šie noziedznieki arī saprot, ja Saeimā vairākumu iegūs Dzintara cilvēki, tad agrāk vai vēlāk, bet viņi tiks sodīti.

Tas ir vienīgi LAIKA jautājums.

P.S.

Tādi godmaņi un oroli tiks sodīti pēc visas likuma bardzības.

10.05.12    LRTT

You may also like...

24 komentāru

 1. Pietuka Krustiņš saka:

  Nodevēji antiglobalisti un perkoņkrusts ir nodevēji un kangari Nr 1. Tie dzied tādu dziesmu par ko tiek samaksāts.Un nauda sarkanajiem un urlām ir daudz.Pret šiem atkritumu pidriķiem nevar būt žēlastības. Viņu dievekļi ir Staļina nezvēri un to mantinieki.

 2. Taisnīgums prasa saka:

  neko vairs nevarams saprast, gan LRTT piesēdetajs E.Dambītis bija kopa ar antiglobalistiem pirms laiciņa, gan tagad 9.maija protesta akcijā bija ciešā triumviratā ar LRTT un paša Grantiņa pastavīgu izsmejeju un nomelnotāju A.Gedroicu? kas notiek, kam ticēt°jeb šķeļas tas Tribunals?

 3. Uz šo brīdi raugoties Tribunāla darbībā, izdaru secinājumu….kas par daudz, tas par nāvi.

 4. Savādi gan saka:

  Vai nu Edgars būs tik traks, ka būtu gājis kopā ar antiglobalistu un pirdienkrusta mēsliem. Viņš ir patriots. Bet gedroiciņš bija 9.maijā gājienā, ko rīkoja Uldis F. Kāds šeit sakars E. ir ar antiglobalistiem un pirdienkrustu ? Gedroiciņš ir parazīts ,kas vienā maisā bāžams ar pieminētiem atkritumiem.

 5. Garāmgājejs saka:

  Nopietniem cilvēkiem vajadzētu tomēr izvairīties būt kopā ar Gedroicu, Šiškinu vai arī ar to pašu Kaļķi. Paruna taču saka, parādi man savus draugus un es pateikšu kas tu esi. Drošības iestādes centīsies visus sajaukt kopā, gan labos, gan sliktos, lai pēc tam tauta viņus nešķirojot iemestu atkritumu kaudzē.Ja Freimanis ir bijis kopā ar Gedroicu, tad viņš sev ir izdarījis nelabojamu lāča pakalpojumu. Žēl, ka arī it kā īsti vīri nespēj atšķirt graudus no sēnalām. Drošībnieki tikai priecājas par to.

 6. Andris Orols saka:

  O – savu foto ieraudzīju! Un arī aprakstu par sevi ierindotu blakus daudzu atpazīstamu politiķu uzvārdiem! Nemaz nezināju, ka man kabatā ir DP apliecība un man kāds maksā! Tikko apskatīju visas savas kabatas – nu nevaru to visu atrast, goda vārds!

  Man parasti nav laika lasīt Dzelteno presi un tamlīdzīgas www (patiešām maz ir brīva laika). Šoreiz man šo linku atsūtīja draugi. Uzskatu par vajadzīgu sniegt nelielu paskaidrojumu par sevi un Antiglobālistiem. Ja kādam rodas konkrēti jautājumi, tad varat rakstīt uz antiglobalisti@inbox.lv – centīšos atbildēt. Varat arī apskatīties http://www.antiglobalisti.lv izvietotos materiālus.

  Antiglobālisti ir patriotiska organizācija ar nacionālu, nevis multinacionālu ievirzi. Par primāriem uzskata ekonomisku jautājumu risināšanu, kuri tomēr ir ļoti cieši saistīti gan ar politiskiem, sociāliem, gan arī nacionāliem jautājumiem. Protams, ka Latvijā ir aktuāls nelojālu krievvalodīgo jautājums un tas ir jārisina. Pastāv dažādi risinājumu varianti. Pilnīgi piekrītu, ka tas nav normāli, ja cilvēki gadu desmitiem dzīvo kādā valstī un ne tikai nemāk šīs valsts valodu, bet ir nelojāli pret doto valsti un pamattautu. Ne tikai nelojāli, bet arī šovinistiski agresīvi noskaņoti. Vislabākais risinājums (manuprāt)būtu ŠIEM KONKRĒTAJIEM nelatviešiem (neatkarīgi no nacionālās piederības) izteikt brīdinājumu un noteikt kādu laika posmu, kurā viņi varētu izvērtēt savu attieksmi. Ja nepatīk – lūk, durvis.

  Pašam pret Dzintaru, Parādnieku u.c. VL aktīvākajiem dalībniekiem nav emocionālu antipātiju. Vērtējot jebkuru partiju un personu darbību cenšos būt objektīvs. Katram ir tiesības uz savu viedokli, bet tuvu ne visi man ir pieņemami. Ar VL mums ir atšķirības dažās svarīgās nostādnēs. Mēs esam pret dalību ES, NATO ”demokrātiskajās misijās”, labējo ekonomisko ievirzi (paši esam centriski) u.c.

  Kaļķim un Graudiņam bieži ir problēmas izteikties tā, lai viņi netiktu pārprasti. Esmu ar viņiem par to daudzas reizes runājis. Rodas nejēdzīgas domstarpības tāpēc, ka līdztekus vienu politisko spēku kritikai, netiek pietiekoši un argumentēti kritizēti citi politiskie spēki. Sevišķi politiskie pretinieki – SC un PCTVL. Tieši tāpēc arī rodas pārpratumi par to – uz kurieni ir orientēti Antiglobālisti Latvijā.

  Par paranojām, fantāzijām, manipulācijām ar cilvēku apziņu varat paskatīties šos video ar psiholoģiskiem eksperimentiem:
  http://antiglobalisti.lv/video/vai-visas-musu-domas-patiesiba-ir-musu-pasu/

 7. Sigurds Graudiņš saka:

  Infa SUPERGUDREĻIEM…
  http://www.draugiem.lv/blogs/#/blogs/?p=7034703

 8. Andris Orols saka:

  Ap 19.00 ievietoju komentāru, kur dažos vārdos izskaidroju – kas ir kas. Komentāru pagaidām neredz. Laikam redakcijai jāapstiprina?

 9. skorceni saka:

  baigi zhel,ka musu perkonkrustu izmanto kaa vecu zekji.tas tomer ir muusu simbols.kaut vienreiz mees apvienotos vienaa komandaa,jo tad tikai mees buusim stipri,bet nee mums vajag riet vienam otru…..saprotu,ka visi grib tikt pie lielaas siles,jo savaadaak nevarees uztureet formu.varu pateikt vienu,kad beigsies pashlabuma mekleeshana,tad tikai saaksies ruupes par valsti un muusu naaciju.kameer pie varas buus kautviens komunists un krievzhids,tikmeer tauta tiks niideeta.kaa ar to tikt galaa??????????????pasakiet kaads atbildi,jo varu zhidkomunisti neatdos…..

 10. Savādi gan saka:

  Nevajaga mālēt, ka antiglobalisti ir NACIONĀLA, bet gan internacionāla organizācija. Nekādu patriotismu, dzimtenes mīlestību nekad neesmu manījis ,tikai naidu pret latvisko partiju Saeimā VL un latviešiem. Kad beigsiet kopoties ar urlām .Nekad ari neesmu redzējis kritiku pret Kremli. Daudziem nepatīk sarosītu ES, bet tā nav tik bīstama, ka okupanti.

 11. Andris Orols >> Savādi gan saka:

  Es aptuveni pastāstīju mūsu pozīciju, ticēt vai neticēt – katra paša izvēle. Mūsu mājaslapā var hronoloģiski izsekot visu mūsu darbību gandrīz 3 gadu garumā. Kremlis un imperiālistiski domājoši krievvalodīgie arī tiek pietiekoši kritizēti, tāpēc šie iebildumi par urlām, limdermaniem u.c. ir pilnīgi nevietā un liecina tikai par to, ko viens otrs grib redzēt, nevis to,kas ir patiesībā. Tieši tāpat var murgot par vienu otru šo komentāru autoru, ka tieši viņi strādā DP, Mosadā, vai kur citur un raksta šos komentārus un rakstiņus to uzdevumā, lai sašķeltu un sarīdītu vienu pret otru aktīvākās patriotiskās organizācijas. Kāpēc ne?

  Ir jāsaprot mūsu pasaules redzējumu un to informāciju, kas ir mūsu rīcībā. Mēs balstamies uz informāciju par Jaunās Pasaules Kārtības (New World Order) ieviešanu visā pasaulē, kuru grib īstenot noteiktas aprindas. Globālu visas pasaules paverdzināšanas plānu, kas balstītos uz visjaunākajām tehnoloģijām. Tas skar visas tautas. Dzimstības samazināšana, cilvēku indēšana ar pārtiku, tautu apzināta masveida sajaukšana visās valstīs u.c. ”zelta miljarda” projekta sastāvdaļas tiek realizētas visā pasaulē neatkarīgi no tā, kādas partijas ir pie varas.

  Ir neprecīzi viņus saukt par žīdiem (kas attiecas uz reliģiju), vai ebrejiem (kas attiecas uz tautību). Precīzāk būtu teikt, ka tā ir daļa no cionistiem un viņu pakalpiņiem visdažādāko valstu valdībās, kuri to dara izmantojot ekonomiskās, finasiālās u.c. sviras. Un ja latvieši pret šiem plāniem cīnās savā zemē, lietuvieši – savā, vācieši – savā, krievi un ukraiņi – savās valstīs, tad parādās domubiedri, kuriem ir kopīgi ienaidnieki.

  Protams, ka lielvarām (arī Krievijai) ir savi plāni uz mazākām valstīm, protams, ka pastāv briesmas mūs atkal okupēt militāri, protams, ka to jāņem vērā, bet domāt TIKAI nacionālās kategorijās ir pārāk primitīvi. Ir jārok dziļāk. Bet lai raktu dziļāk, ir nepieciešama informācija.

 12. A.Balts saka:

  Orola k-gs, jūsu organizācijas kremļa un viņu šovinistu un imperiālistu kritika ir tik niecīga, ka to tiešām var nepamanīt.
  Tāpēc skaidrībai atbildiet – kāda ir jūsu un jūsu organizācijas attieksme pret vēl nenotikušo dekolonizāciju, kā vērtējiet 16.marta leģionāru gājienu pieminot savus kritušos čīņubiedrus, kāda attieksme pret publisko 9.maija latviešu tautu apvainojošo okupantu ļembastu Pārdaugavā un vai latviska Latvija ir arī jūsu un jūsu dalībnieku visu mērķis?

 13. Andris Orols >> A.Baltam saka:

  Jau minēju, ka katrai organizācijai ir primārāki un sekundārāki mērķi. Mēs pirmā vietā izvirzām ekonomiskus jautājumus, jo ja mums nebūs ko ēst, tad mēs vienkārši nomirsim bez visiem kariem un nebūs vairs tādu latviešu.

  Politiskos un ekonomiskos procesus pasaulē skatāmies no augstāka skatu punkta. Tā ir Jaunā Pasaules Kārtība, kuru cenšas iedibināt noteiktas aprindas pasaulē. No šī skatu punkta mēs esam tādi paši goji, kā pārējās tautas, kuru lielāko daļu ir paredzēts iznīcināt, bet pārpalikumus ”sajaukt” savā starpā. Krievus, amerikāņus, vāciešus, turkus, zviedrus u.c. mēs speciāli neizdalām starp citiem okupantiem. Kāpēc? Pašlaik, piemēram, mūsu zemi, mežus un banku sektoru ir ekonomiski (lielā mērā) okupējuši skandināvi u.c. Viena okupācija nomainīta ar citu, bet tāpēc, ka tai ir ekonomiska daba un procesi notiek ilgākā laika posmā, to ir grūtāk pamanīt. Protams, ka krievu imperiālistu (gan cariskās Krievijas , gan sarkanās) plēstās brūces dod sevi manīt vēl tagad. Vācu, zviedru, vai poļu agresiju gadījumos mums būtu dzīvas emocionālas antipātijas pret citām tautām, nevis krieviem, vai ne?

  Dekolonizācijai u.c. ir dažādi risinājumi. Par kuru no risinājumiem jūs runājat? Mēs viennozīmīgi esam pret nelojāliem cittautiešiem (gan krieviem, gan citiem), bet ko ar viņiem darīt? Nošaut? Izraidīt? Dot laiku iemācīties latviešu valodu un kļūt par pilsoņiem un pēc šī termiņa beigām izraidīt? Kādas ir agresīvākas rīcības sekas? Karš? Pilsoņu, vai starpvalstu? Goju tautas sarīda savā starpā, lai viņi viena otru iznīcina. Pats personīgi sliecos uz nelojālu cilvēku (krievu, vai jebkuru citu) izraidīšanu pēc brīdinājuma izteikšanas. Ja mūsu mājā kāds sāk diktēt savus noteikumus mēs taču arī viņam palūdzam izvākties, vai ne?

  16.marta un 9.maija pasākumos nepiedalāmies. Gan PSRS (sarkanās Krievijas), gan vācu armijas okupēja mūsu zemi un nebūtu no tās aizgājušas arī pēc atbrīvošanas no citiem okupantiem (saviem konkurentiem). Mēs neglorificējam 16.martu. Mans tēva brālis arī bija leģionā un krita Krievijā pāris mēnešus pēc iesaukšanas. Ja kāds grib atzīmēt šo kritušo karavīru piemiņas dienu, lai atzīmē – man tas netraucē.

  9.maijs ir Sarkanās armijas uzvara pār vācu armiju. Šīs svinības ir normālas Krievijā. Sveša armija iebruka citā teritorijā un šīs teritorijas iedzīvotāji deva pretsparu un uzvarēja. Bet kāds tam sakars ar Latviju? Latvijā viena okupācija nomainīja citu. Ja kāds grib to svinēt, lai svin mājās, nevis publiski. Pie tam šis pasākums tiek izmantots krievu šovinima kultivēšanai. Labāk būtu to aizliegt, jo tas šķeļ sabiedrību, nevis vieno.

  Protams, ka nacionāla valsts, nevis multinacionāla ir mūsu mērķis. Latviešu valodai valsts un pašvaldību līmeņos ir jābūt oficiālai. Tomēr globalizācijas procesu rezultātā cilvēku, informācijas un visdažādāko resursu pārvietošanās ir kļuvusi ļoti ātra. Neizbēgami šeit parādīsies arvien ”krāsaināka” publika. Tāpēc ir jāuzstāda noteikumi un ierobežojumi migrācijai. Ļoti iespējams, ka tuvākajos gados ES gribēs atbrīvoties no neeiropiešu masas un ierādīt šiem cilvēkiem jaunas dzīves vietas (piem. latviju). Obligāti jāuzstājas pret to. Krievu jautājums nobāl pret draudošajām briesmām.

 14. Andris Orols >> A.Baltam saka:

  ”…valsts un pašvaldību līmeņos ir jābūt oficiālai…” Gribētu izlabot – vienīgai. Apkalpojošā sfērā visām kontaktpersonām arī ir jāmāk komunicēt valsts valodā. Mājās vai uz ielas jau nevienam nevar aizliegt runāt tā, kā katrs runā. Pārāk daudz raidījuma laika masu medijos arī notiek krieviski. Tas neveicina latviešu valodas apguvi klausītājiem un skatītājiem. Arī ukraiņi, baltkrievi, poļi u.c. sāk sevi identificēt ar krieviem – notiek citu šo mazākumtautību rusifikācija. Divkopienu valsts, manuprāt, nav tas labākais risinājums Latvijai.

 15. Fjodors A. saka:

  daudz un lieli runas pluudi tam orolam, bet jeega viena-runaajot par ciinju par naakotni neko nedariit pret sodien notiekosho genociidu un vienliidz noveerteet skandinaavus “okupaaciju” ar reaali esosho krievu ir stulbums

 16. Andris Orols >> Fjodoram saka:

  Īsāk nesanāk. Lai citi tevi nepārprastu un nefantazētu visādas muļķības, ir jāpaskaidro plašāk. Kas notiktu ja es izvēlētos dialogu – ”Muļķis!” – ”Pats muļķis!”, ”Idiots!” – ”No tāda dzirdu!”? Nu, un kas beigās sanāk? Nekas.

 17. A.Balts saka:

  Paldies Orola k-gs par skaidrojumu, bet tajā saskatu daudz neatbilstību un nelatviskumu tieši pēc būtības! Piem. : Mēs pirmā vietā izvirzām ekonomiskus jautājumus, jo ja mums nebūs ko ēst, tad mēs vienkārši nomirsim bez visiem kariem un nebūs vairs tādu latviešu.

  Bet ko dos mums-latviešiem atrisinātie ekonomiskie jautājumi, ja būs palikuši pie beidzot pilnas siles ļautiņi bez nacionālās identitātes un bez nacionālās pašcieņas, kas varbūt vāvuļos šo to sliktā latviskā valodā, tapuši nepārtraukti smagi un masveidīgi “integrēti” visās sadzīves sfērās multikulturālajā ES kopā ar okupantiem un citiem iebraucējiem paši savās mājās? Iznākums – būs ekonomiski nodrošināti latvijieši, bet nepadevušies un neuzpērkamie tiks ārstēti Tvaika ielas iestādei līdzīgos “pansionātos”. Tā vienkāršojot varētu izskatīties sekas prioritātei cīņā par tikai ekonomisko pusi mūsu vēl neatbrīvotajā LV.

  Un vēl: Krievus, amerikāņus, vāciešus, turkus, zviedrus u.c. mēs speciāli neizdalām starp citiem okupantiem. Viena okupācija nomainīta ar citu, bet tāpēc, ka tai ir ekonomiska daba un procesi notiek ilgākā laika posmā, to ir grūtāk pamanīt. Vācu, zviedru, vai poļu agresiju gadījumos mums būtu dzīvas emocionālas antipātijas pret citām tautām, nevis krieviem, vai ne?

  Nezinu, vai šadu izteikumu absurdumu vērtēt kā naivuma vai profesionālas demagoģijas piemēru?! Jūs “neizdaliet” nežēlīgus zīdaiņu, sirmgalvju un sieviešu aukstasinīgus slepkavas un kuru militāro agresoru noziedzinieki vēl tagad netraucēti čupojas un piedzēruši ņudz okupantu formas tērpos 9.maijā Pārdaugavā, atklāti ņirgājoties par mūsu tautas tūkstošiem un tūkstošiem nevainīgajiem upuriem! Un okupanti un civilokupanti labi apzinoties šos savu tautiešu un radinieku noziegumus pret latviešu tautu turpina parazitēt mūsu – latviešu valstī. Skaļi un paģēroši vēl pieprasot sev saimnieka statusu un balstiesības noteikt likumdošanu savu upuru zemē un vēl arī savu svešo, ar slepkavībām un durkļiem uzspiesto valodu par otru mūsu valsts valodu!!!Bet jūs tas nemulsina, jūs tātad “NEIZDALIET” šos sarkanarmijas sadistus un zvērus un to šodienas mantiniekus, kuri joprojām saimnieko “brīvajā” Latvijā no ārēji zolīdiem, mantrausīgiem un apsviedīgiem rietumnieku kapitālistiem? Un kuri izmanto to pašu krievu okupantu LV amatos salikto kolaborantu un tautas nodevēju uzspiesto mums nepilnīgo un bieži noziedzīgo likumdošanu savās personīgajās intresēs?!! Jā, tie mūs izmanto, jā, izputina, BET NESLEPKAVO UN NEIZSŪTA UN NEPĀRKRIEVO VAI NEPĀRDĀŅO UTT. un tās ir labojamas lietas, bet krievu okupantu nosmocīto tūkstošus gan neatgriezt, tie ir zaudēti kopā ar izcilu ģenētisko kodu un spožu intelektu! Jūs to visu “NEIZDALIET”!!!

  Vācu, zviedru, poļu iebrucēju senajā vēstures laiku pasaulē valdīja cita izpratne un morāle un tie iebrūkot nesludināja brālibu, vienlīdzību un tautu draudzību vienlaikus tos nodevīgi masveidā nogalinot un saucot šos noziegumus par atbrīvošanu! Un ja viduslaikos iekarotājiem deva iespēju trīs dienas izlaupīt ieņemtās pilsētas, tad pēc tam, dotajam termiņam beidzoties savējos pārkāpējus paši bargi sodīja un arī iekarotie pilsoņi varēja vērsties pie iekarotāju tiesas un prasīt likuma aizstāvību un arī to saņemt. Nevis pēc trīs dienu lopiska barbarisma, nenormālām cūcībām un izvarošanām vēl 50 gadu garumā ciest spīdzināšanas, masveida izsūtīšanas , nakts arestus un patriotu un citādi domājošo nogalināšanas vai sapūdēšanas cietumos un psihiatriskajās iestādēs totāla psiholoģiska terora, nacionāla pazemojuma apstākļos. Bet jūs to “NEIZDALIET”, vai ne!!! Kā saka-komentāri ir lieki!

  Līdzīgi par šo tekstu:
  Dekolonizācijai u.c. ir dažādi risinājumi. Mēs viennozīmīgi esam pret nelojāliem cittautiešiem (gan krieviem, gan citiem), bet ko ar viņiem darīt? Nošaut? Izraidīt? Dot laiku iemācīties latviešu valodu un kļūt par pilsoņiem un pēc šī termiņa beigām izraidīt? Kādas ir agresīvākas rīcības sekas?
  Iespējas ir tiešām dažādas, tad kāpēc minēt galējos un nederīgākos valstij piemērus, BET NEVIENU SAKARĪGU UN REĀLI PIELIETOJAMU, kas taču redzams būtu pa spēkam tik jauki, gludi un gari rakstošam Orola k-ga saprātam?
  Kāpēc rakstīti bezjēgas teksti par nošaušanu, kāpēc plānprātigs variants par valodas apgūšanu un pilsonības piešķiršanu un tad izsūtīšanu utt.tādas muļķības? Ja ir vienkārši jāīsteno starptautiskās tiesībās paredzēti likumi un ar tiesisku rīcību jāpanāk juridiski un demokrātiski realizējams rezultāts. Un arī otrs ceļs izmantojot bezjēdzīgajai “integrācijai” paredzētos miljonus izmaksājot psrs kolonistiem un viņu ģimenēm finansiālu pabalstu izbraukšsanas gadijumā, kurā summa noteiks vēlmi doties prom no tiem tik nīstamās,nepatīkamās un tos apspiedošās LV. Vai šīs, tik ļoti vienkārši “sarežģītās” domas jums neienāca prātā?

  Domāju, viss visiem tapis saprotams, tāpēc šo jūsu “domu pērli” pat nekomentēšu: Krievu jautājums nobāl pret draudošajām briesmām.???!

 18. Fjodors A saka:

  Super atbilde, pilnigi piekritu Balta atbildei! Izjūtu milzīgu neuzticību pret antiglobālistiem un demagogiem

 19. Andris Orols >> A.Baltam saka:

  Mēs necīnāmies TIKAI

 20. Andris Orols >> A.Baltam saka:

  Mēs necīnāmies TIKAI par ekonomiskiem jautājumiem, kā Jums labpatika interpretēt. Jūs uzdevāt jautājumus, kuri Jums likās svarīgi un es centos uz tiem atbildēt. Ziniet – sabojātos telefonus spēlēt… tā lai paliek izprieca bērniem…

  Nesaprotu – kādu kompensāciju maksāšana izbraucējiem? Neko tādu es neteicu. Kam šeit nepatīk, lai pardod savu māju, vai dzīvokli un brauc prom.

  Protams, ka čekistu fiziskās zvērības ir cita noziegumu kategorija, nekā rietumnieku krāpšanas shēmas. Arī militārs iebrukums atšķiras no ekonomiska iebrukuma. Tas taču visiem ir saprotams. Es runāju par okupāciju kā tādu, ka okupācija ir un paliek okupācija, ka pašlaik notiek cita veida okupācija, kurai savukārt mēs piegriežam vairāk uzmanības nekā (iespējams) Jūs, vai viena otra cita nacionāli orientēta organizācija. Varētu pat teikt tā, ka viena okupācija (un tās sekas) vēl nav beigusies, bet nākošā jau atkal notiek. Paralēli. Tāpēc cīņa nav vienā frontē, bet gan vairākās.

  No Jūsu patiesā sašutama par Krievijas kolonistu darbībām Latvijā gan pagātnē, gan tagadnē var secināt, ka šis konkrētais jautājums Jums ir ļoti, ļoti svarīgs. Tad dibiniet savu biedrību, vai partiju un cīnieties! Kur ir problēma? Visi, kuri nesavirknē valstī risināmo jautājumu sarakstu atbilstoši Jūsu vērtību skalai ir muļķi un nodevēji? Tad šīs sarunas ir bezjēdzīgas.

 21. A.Balts - A.Orolam saka:

  Labi, iztirzāsim sīkāk! Ja jūs klaji un nepārprotami uzsveriet, ka jums prioritāra ir tieši ekonomiskā puse, tad mans uzsvars uz TIKAI ļauj saprast skaidrāk jūsu procentiāli maksimālo merkantīlo orientāciju un viss cits ir tikai tam pakārtots , kā kas mazsvarīgs, ko pat neminiet. Tāpēc no tā arī izriet mana atbilde uz šo jūsu nostādni, jo tās sekas mums būs graujošas, ja to propogandējiet un iestāstīsiet tautas vairākumam.

  Pārsteidz šis jūsu teikums: Nesaprotu – kādu kompensāciju maksāšana izbraucējiem? Neko tādu es neteicu. Kam šeit nepatīk, lai pardod savu māju, vai dzīvokli un brauc prom.

  Nu tieši jau to es arī jums rakstīju, ka šo tik vienkāršo domu , kā rezultatīvi izmantot bezjēdzīgās “integrācijas” milzu summas, jums prātā neienāca? Un protams, ka tāpēc jūs neko tādu neteicāt, jo tas ir tiešām reāli veicams dekolonizācijas paveids, saucot to kaut par palīdzību kaimiņavalstij atgriežot tai tās zudušos bērnus. Un jūsu teksta turpinājums ir vēl dīvaināks, jums Latvijā dzīvojot visu mūžu un nekādi “nemanot”, ka kaut kā šiem simtiem tūkstošiem psrs kolonistiem, kas parakstījās par krievu valodu, kā otro valsts valodu mūsu zemē it viss te nepatīk, kas saistās ar latviešu tautu, latviešu valodu un latviešu valsti! Bet prom braukt gan netaisās no tik sliktās “fašistu” valsts, kurā tik ļauni tiem klājas! Hmm, tiešām to visu tikai tagad no manis uzzinājāt, ja tā naivi distancēti, kā atļauju dodot rakstiet, ka kam te nepatīk, tie var braukt prom? Vai tad mēs runājam par tiem dažiem desmitiem, vai simtiem svešo, kas varbūt arī aizbrauks, ja tiešām te nepatiks, jeb par tiem simtiem tūkstošiem krievvalodīgajiem, kas nekur netaisās braukt, bet grib 100% palikt? Un mums, mūsu zemē turpina mēģināt uzspiest savus noteikumus un arī savu, uz durkļiem ievesto viņu valodu?

  Un kā var runāt godīgs savas valsts pilsonis abstrakti par okupāciju, kā tādu, vēsi minot, kā viena pārklājas pār otru, ka jūs intresē tā cita, otrā veida okupācija, kurai jūs piegriežot visvairāk vērību?! Ja labi ziniet un atzīstiet, ka pirmā okupācija nav vēl beigusies, ka nav pat sākta okupēcijas seku likvidācija nelikumīgi iepludināto civilokupantu jautājumā, bet tomēr mierīgi deklarējiet, ka tā otra “okupācija” jums ir prioritāra, bet to pirmo, to reāli mūsu tautu smacējošo un nenormāli ieilgušu rusifikācijas slogu jūs antiglobālisti ignorējiet?!

  Jā, demokrātiskā valstī jums ir tādas tiesības uz tādu un arī uz kaut SC viedokli, kā arī man un maniem domubiedriem tiesības novērtēt šādu, pēc manām domām LV pilsoņa stipri necienīgu viedokli!

  Arī šī frāze jūs raksturo: No Jūsu patiesā sašutama par Krievijas kolonistu darbībām Latvijā gan pagātnē, gan tagadnē var secināt, ka šis konkrētais jautājums Jums ir ļoti, ļoti svarīgs. Tad dibiniet savu biedrību, vai partiju un cīnieties! Kur ir problēma?

  Atbilde atkal nav pēc būtības, jo neesmu jums lūdzis padomu, ko un kā man darīt, ar to es pats lieliski tieku galā, bet gan runa jau no sākuma gāja par jūsu un jūsu organizācijas miglaino pozicīju nacionāli svarīgos jautājumos, kurus jūs LRTT mājaslapas sadaļās propogandējāt, apspriedāt un polemizējāt.
  Bet frāzes daļa – , liek secināt, ka jums tas gan neizraisa sašutumu un nav savarīgs un tur arī saskatu pašu negatīvāko antiglobālistu būtības un ideoloģijas pamatu!
  Un tāda ir mana vērtību skala un secība – mūsu valsts, mūsu tautas neatkarība, nacionālās pašcieņas un nacionālā gara saglabāšanu un vairošana, valodas un latviskuma aizsardzība un nostiprināšana visās mūsu dzīves jomās, īpaši demogrāfijas ziņā un Latvijas valsts ekonomiska un politiska stabilitāte un uzplaukums. Un tik tiešām, kas tam nepiekrīt ir manās acīs muļķis vai nodevējs!

 22. A.Balts - A.Orolam saka:

  Kļūdas labojums-izzudis teksts: Bet frāzes daļa – par Krievijas kolonistu darbībām Latvijā gan pagātnē, gan tagadnē var secināt, ka šis konkrētais jautājums Jums ir ļoti, ļoti svarīgs, liek secināt, ka jums tas gan neizraisa sašutumu un nav svarīgs un tur arī saskatu pašu negatīvāko antiglobālistu būtības un ideoloģijas pamatu!

 23. Izplatot uzskatu, ka sarkanā armija ir uzvarējusi vācu armiju (rakstot vēl ar lielo burtu šīs asiņainās armijas nosaukumu), faktiski tiek dziedāts Maskavas stabulē, jo karā taču uzvarēja sabiedrotie nevis Krievija.Šāda nostāja ir definējama kā nodevība pret Latviju.

 24. Taisnīgums prasa saka:

  Forša polēmika, malacis Balts, ka neļauj tadiem oroloiem liet čugunu un pa punktiem sagāž to antiņglobalistu maskēto uzbrukumu visiem nacionāļiem un rietumiem, izņemot kremli un okupantus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *