DP radītais”izkārnījums” diskreditē latviešus Ukrainā !

www.tautastribunals.eu-141

Lūk, vēstuli ar tādu virsrakstu saņēmu: „GEDROICS jau sāk iegūt PROVOKATORA vai psihiski slima slavu Ukrainā.“

=======================================================================

Latvijā nav palikusi brīva neviena „niša”, kurā nedarbotos KGB radītie un izskolotie provokatori. Šajā i- vietnē jau pietiekoši bieži ir pieminēts Daugavpils vieplis Aivars Gedroics.

Kozlovskis,Reiniks,Policija,DP.Saeima.Komunisti,BērziņšTagad, sakarā ar notikumiem Ukrainā, šim provokatoram pavēries plašāks darba lauks, kurā var veikt latviešu tautas diskreditēšanu. Kā nekā viņš sevi uzdod par īsteno latviešu patriotu, kurš ietērpies nacistu formā.

FOTO: Lūk, viņi, sātaniskie Maskavas krievžīdu ielikteņi, kuri arī ir tādu gedroicu un lindermaņu radītāji un sargi. Abi apbalvoti ar žīdiski- sātaniski ačgarno zvaigzni.

DP, protams, ka visu šo latviešu nomelnošanu krievvalodīgajā „pasaulē” nu nekādīgi nevar saskatīt.

>Un, kāpēc, lai viņi to redzētu, jo viņš taču strādā krievžīdiskās Maskavas interesēs.

> Un, krievžīdiskā Maskavas KGB banda taču „padarīja” Ie. M. Kozlovski un DP šefu Reiniku par miljonāriem. Tātad, pienākums neredzēt to, kas nav jāredz. Lai izrādītu, ka kaut kas tiek darīts, tad ierosināja divas bezjēdzīgas krimināllietas pret diviem Latvijas krieviem, kuri pieslējušies Maskavas slepkavu bandām Ukrainā, un, kuri nekad arī vairs netaisās atgriezties.

Toties abi šie noziedznieki(Reiniks un Kozlovskis) uzšņāpa treknus parakstus uz L. Grantiņa izdošanu tiesāšanai Latvijā.

Maskavai tādi gedroici ir īsta medusmaize, lai latviešiem starptautiski piesietu nacistu birku !!!

Tie, kuri saprot krieviski, iesaku noskatīties šo video: https://www.youtube.com/watch?v=tpqKynbgrKM , kur katrs teikums ir melni pretīgi meli. Tiek apgalvots, ka 16. martā pa Rīgu maršē leģionāri nacistu formās, ka krievi tiek ārprātīgi diskriminēti un viņiem nav iespējas nodarboties ar biznesu, utt….

Bet Latvijas komunistiskā noziedznieku banda, kura ir šodien pie varas, klusē !!!

Un klusēs, jo tikai ar krievžīdisko slepkavu palīdzību, viņi var saglabāt nozagto un netikt pakārti. Bet, cik jūtams, tad lietas sāk pamazām kustēties, jo tikko Ukrainas prezidents pavēlēja atvērt „čekas maisus”. Atskaņas Latvijā ilgi nebija jāgaida, jo arī pie mums sāk par to runāt.

Lai ilgāk varētu noturēties pie varas, tad tādi gedroici, osipovi, lindermaņi, kaimiņi tiek ražoti kā konveijerā kniedes. Un palasiet tikai Gedroica nacistiskās „gudrības”, tad sapratīsiet, ka nacists Hess bija patriots, un, ka vārds NACISTS ir sinonīms vārdam- PATRIOTS !

Nu, redz cik jauki, vācu “patrioti- nacisti” gribēja būt visas pasaules pārvaldnieki.

Bet kliķes varas iestādes par to visu priecājas, jo: „Tā esot vārda brīvība !”. To, ka pēc šādas nacistiskas propagandas krievu banda nosit kādu latvieti, tas tikai nākot par labu: tā teikt, profilakses pēc !

Bet nekas, Reinik, mēs jums visiem reiz uztaisīsim „profilaksi” starptautiskā ARĒNĀ, kopā ar gedroiciem un lindermaņiem.

Karāsieties, un pie tam vēl ar kājām gaisā, nolādētie latviešu tautas bendes !!!

L. Grantiņš      22.10.14.

Turpinājumā variet iepazīties ar Reinika kantora stūrēta provokatora Gedroica darbībām Ukrainas „laukā”:

================================================================================

AIVARS GEDROICS,REINIKS,KOZLOVSKIS
FOTO: Lūk, ar šo foto(šajā formā) šis provokators runā visu latviešu vārdā, bet reiniki un kozlovski to neuzskata par noziegumu, jo tas ir izdevīgi putina bandai.
Aivars Gedroics

13. oktobris plkst. 17:36 · Riga

не пикетировать у окон, а расстрелять жидовскую свинью вам надо! http://vesti-ukr.com/kiev/73116-vzbuntovavshiesja-soldaty-vydvinulis-piketirovat-poroshenko

Aivars Gedroics

22 h · Riga

плохо сосал хуй у Футина жидовский боров! http://business.vesti-ukr.com/73771-poroshenko-ne-smog-dogovoritsja-s-putinym-po-gazu-i-rasschityvaet-na-dostizhenie-konsensusa-21-oktjabrja

Aivars Gedroics

12. oktobris plkst. 12:19 · Riga

разве нормальный президент разговаривал бы с бандитом? Разве Гитлер во время ВМВ разговаривал со Сталиным? Но жидовскому борову нетерпится отсосать у Хуйла… http://vesti-ukr.com/strana/72899-poroshenko-sprognoziroval-slozhnye-peregovory-s-putinym

Aivars Gedroics

17. oktobris plkst. 20:37 · Riga

плохо сосал хуй у Футина жидовский боров! http://business.vesti-ukr.com/73771-poroshenko-ne-smog-dogovoritsja-s-putinym-po-gazu-i-rasschityvaet-na-dostizhenie-konsensusa-21-oktjabrja

Anna Trigub Oto, судя по его постам то он или провокатор, или психически нездоровый человек.

Vakar 10:20

Aivars Gedroics Аня, ты по себе о всех не суди, ладно7

Vakar 14:31

Agija Urtāne Аивар, мне уже тоже стоновитсья стидно от токой латышской поддержки… все это можно написать намного интелегентнее… твои слова напоменают чисто русскии базар… сорри за граматику, давно неписала на русском… И еще – жить в Европе хорошо, только ра…See More

=========================================================================

Par Zigīti:
ATKLĀTA VĒSTULE
JOAHIMAM ZĪGERISTAM

Nu jau vairāk kā 10 gadu apritējis, kopā Jūs esat nozudis no Latvijas lielās politikas skatuves. Savulaik aktīvi sekoju līdzi Jūsu darbībai, daudz kas tajā man patika, daudz kas diemžēl arī nē. Tagad, uzzinot, ka pēc ilga laika klusēšanas esat devis interviju izdevumam „Republika.lv” ar nepacietību un degsmi metos to lasīt. Izlasot man diemžēl nācās konstatēt, ka tomēr esam ar jums politiskie pretinieki un ka es pilnīgi pareizi darīju, nebalsodams par Jums ne 6., ne 7.Saeimas vēlēšanās, lai gan jūs mani uzrunājāt arī personīgi, sūtot man adresētas vēstules.
Pirmkārt, mani sarūgtināja tas, ka jūs nenosaucāt jūsu kukuļotāju vārdus. Jūs sakāt, ka neesat bailīgs cilvēks, taču kā tad citādi lai izskaidro jūsu rīcību? Negribat sagādāt nepatikšanas saviem bijušajiem kolēģiem? Nu, ja tas ir tā, tad jāsecina, ka esat ar viņiem uz vienu roku, ja jau nevēlaties droši un atklāti pret viņiem vērsties. Nesaprotu arī, kāpēc jūs izlīgāt ar bēdīgi slaveno kompartijas ideoseku Gorbunovu, kas taču tik daudz ļauna nodarīja Latviešiem arī pēc tam, kad kompartija Latvijā jau bija likvidēta un aizliegta? Un vispār, nav saprotamas jūsu simpātijas pret ultraliberālo partiju Latvijas ceļš, zākājot tai pat laikā konservatīvajā spārnā esošos tēvzemiešus, lai gan pats taču arī sakāties esam šī politiskā spārna loceklis. Jūs tā arī neminat nevienu nopietnu argumentu, kāpēc jums šī partija tā nepatīk. Arī man jau sen vairs „TunB” simpātijas neizraisa, bet tas ir tāpēc, ka tā ir nodevusi Latvju tautas nacionālās intereses. Kāpēc jums ir līdzīgs viedoklis, man nav saprotams. Pieļauju, ka tas varētu būt tāpēc, ka šī partija nepietiekami pielien Latvijā pēc 1940.g.17.jūnija nelikumīgi iepludinātajiem okupantiem un viņu pēctečiem. Tā man liek domāt kaut vai tas fakts, ka viens no Latviešu tautas niknākajiem ienaidniekiem F.Stroganovs esot jūsu labākais draugs.
Otrkārt, mani šausmīgi sarūgtināja Jūsu izteiktais aktīvais atbalsts Latviešu tautas slepkavai, Rozenkreiceru sātana ložas loceklei (vai jūs, būdams tik pārliecināts kristietis, nezinājāt, kas tā ir par ložu un ka tajā sastāv šī persona?), Eiropā un pasaulē valdošā cionistu-masonu-pederastu režīma kalponei Vairai Vīķei-Freibergai. Vai tad jūs tik dumjš esat, ka neredzat – šī persona visas savas darbības laikā to vien centusies darīt, kā pēc iespējas ātrāk iznīcināt mūsu tautu! Vai jūs to, kā pats sakāt, intensīvi sekodams politiskajām norisēm Latvijā daudzu gadu garumā, neesat bijis spējīgs ieraudzīt un saprast? Bet tas jau laikam jums vienalga. Jūs priecājaties, ka VVF bez ziepēm lien…tēvocim Semam, respektīvi, Bušam, līdzīgi kā savulaik Gorbunovs to darīja saviem saimniekiem Maskavā! Un par ko Jūs tā slavējat Bušu? Par to, ka viņš tā cīnās pret Islamu, ka jau noskaņojis praktiski visus Austrumu zemju iedzīvotājus ne tikai pret sevi, bet teju pret visu amerikāņu tautu! Tas jums šķiet labi un pareizi, vai ne tā? Vai tad jūs nesaprotat, ka tas viss tikai naftas atradņu dēļ, ko Bušs nekaunīgā kārtā grib atņemt tām tautām, kas nav gatavas tās pārdot agresoriem par sviestmaizes cenu? Un kas jums tik nepieņemams ir Islamā? Jā, man arī nepatīk imigranti no islāma zemēm, kas pārpludinājuši Eiropu, taču viņi, šie deģenerāti, jau nepārstāv visas Islamu pieņēmušās tautas! Nekrietneļi, kas gatavi parazitēt uz citu tautu rēķina, vienmēr ir bijuši un būs visās rasēs, tautās un ticībās. Taču pie tā nav vainīgs Islams kā reliģija. Tajā ir arī ļoti daudz pozitīva, ko jūs nevēlaties saskatīt. Kaut vai, piemēram, attieksme pret alkoholismu, narkomāniju, prostitūciju, pederastiju, azartspēlēm. Kur jūs atradīsiet kādā islāma zemē kaut vienu bordeli, kaut vienu kazino? Tai pat laikā „kristīgā” Eiropa pārpilna ar visiem šiem zaņķiem. Es jau nerunāju par visāda veida „seksuālajām minoritātēm”, kuras, ja vispār tādas ir, tur sēž paslēpušās dziļi pazemē, nevis drasē pa ielām, kā, piemēram, Vācijā, kuras galvaspilsētas mērs ir pederasts. Savukārt, narkomāniem un šīs indes izplatītājiem tur cērt nost galvas bez garas runāšanas, bet jūsu mīļajā „kristīgajā pasaulē” arvien vairāk valstīs šī draza tiek legalizēta, un nāvessodu pēc likuma nevar piespriest pat vairākus desmitus cilvēku nogalinājušam slepkavam-maniakam? Jauks „humānisms”, vai ne? Īstajā vārdā gan tas būtu saucams par farizejismu un liekulību. Tās ir lietas, ko Eiropai var un vajag mācīties no Austrumiem, bet jūs acīmredzot tā to neuzskatāt un negribat ne nāvessodus atjaunot, ne narkomāniju un seksuālo izvirtību aizliegt, vai ne?
Tomēr, treškārt, mani visvairāk šokēja jūsu attieksme pret jūsu tautas izcilajiem senčiem un valsts vadoņiem, konkrēti Ādolfu Hitleru. Atļaušos citēt angļu rakstnieka Džona Talanda teikto par šo personu: „Ādolfs Hitlers neapšaubāmi bija visietekmīgākais XX gadsimta cilvēks. Ar savu rīcību viņš vēl izšķirīgāk kā Ļeņins, Staļins vai Mao Dzeduns ir iespaidojis mūsdienu pasaules veidolu, un viņa atstātais mantojums joprojām ietekmē pasauli, kurā mēs dzīvojam”. Tā, lūk, Joahim Zīgerist! Šos vārdus, starp citu, ir teicis cilvēks, kas nebūt nav neonacists un kura paša dzīvi Hitlers nebūt nav ietekmējis sevišķi pozitīvi. Bet viņš tomēr novērtē viņa personības lielumu. Jā, bija viņa politikā gan kļūdas, gan noziegumi, taču labā bija nesalīdzināmi vairāk! Tādu ekonomisko uzplaukumu, kā Hitlera laikos, Vācija līdz tam 1000 gadus nebija piedzīvojusi un, iespējams, ka vēl 1000 nepiedzīvos! Un gan pašu Hitleru, gan viņa uzrakstīto grāmatu „Mein kampf” pieminēs un lasīs vēl vismaz tikpat ilgi. Vai tā būs ar jūsu personu un jūsu nožēlojamām (salīdzinot ar Grāmatu, ko jūs kritizējat) 18 grāmatelēm, gan stipri šaubos. Starp citu, kas tad tik briesmīgs un jums nepieņemams Hitlera grāmatā ir, kādas „šausminošas idejas” tur tiek paustas? Es esmu šo grāmatu izlasījis un nekā šausminoša savā uztverē tur neatrodu. Ja jau izsakāt kritiku, tad pamatojiet to, lūdzu! Bet varbūt jūs šo Grāmatu nemaz neesat lasījis, taču kritizējat to tāpēc, ka visi tā dara. Es tagad pateikšu, kāds ir jūsu neobjektīvās kritikas iemesls. Hitlera personības lielums jūsu godam kantis rīvē, Zīgerist! Jūs apzināties, ka tādu ietekmi politikā kā viņš nekad negūsiet, ka tādu godu, slavu un tautas atbalstu kā viņš nekad negūsiet. Nu, tad nekas cits neatliek, kā par jums labāku un gudrāku cilvēku zemiski noriet, vai ne? Tas nav nekas jauns, par tādiem kā jūs jau tas pats Ā.Hitlers savulaik rakstīja jums tik netīkamajā grāmatā. Tas pats sakāms arī par R.Hesu. Ja jums būtu kaut viena desmitā daļa no tās pašaizliedzības, savas tautas mīlestības un gribas uzupurēties tās labā, kāda piemita Hesam! Niecība jūs esat pret viņu! Kurpes jūs viņam nebūtu cienīgs pasniegt, ja šis Krietnais Cilvēks vēl dzīvs būtu! Nekas cits jau jums neatliek, kā šo personu nozākāt, pielīdzinot viņu Latviešu (lai gan, spriežot pēc vārda un uzvārda, nekāds Latvietis viņš nebija) tautas nodevējam Toļikam Kuprainim, kā jūs to savulaik darījāt savos maksas sludinājumos avīzē „Neatkarīgā cīņa”. Jā, savulaik jūs arī iestājāties par viņa pirmstermiņa atbrīvošanu no ieslodzījuma, bet, kā redzams, tikai tādēļ, lai gūtu sev popularitāti vācu patriotu aprindās. Taču nu viņi ir sapratuši, kas jūs esat, tāpēc nebalso par jums, bet par Vācijas Nacionālo Savienību un Vācijas Tautas partiju. Jūs kārtējo reizi tad nu ķeraties pie šo politisko spēku zākāšanas. Un kas jūsuprāt, ir slikts vārdos „nacists” un „fašists”? Manā uztverē tie ir sinonīmi jēdzienam „patriots”. Atkal jūs, tāpat kā, starp citu, politiskās darbības laikā Latvijā, gribat jāt uz diviem zirgiem vienlaicīgi. Nesanāks, Zīgerist! Atcerieties, kas Bībelē ir teikts: „Esi auksts vai karsts, bet ne remdens, jo remdenie Tam Kungam nepatīk, viņš tos izspļauj!”. Jūs ar savu divkosīgo politiku apliecināt piederību šai remdeno sugai!
Varētu vēl ilgi turpināt jums rakstīt, taču domāju, ka nav vērts. Galveno esmu pateicis, jūsu daļā ir uzklausīt un ņemt vērā manis teikto, vai ne. Gribēju tikai, lai jūs saprotat, kāpēc Īstenie Patrioti-Nacionālisti nebalsoja, nebalso un nebalsos par jums, ja saglabāsiet līdzšinējo politisko kursu, ne Latvijā, ne Vācijā!
Nobeigumā atzīmēšu, ka bija arī kāds aspekts, kas man jūsu intervijā patika – jūsu attieksme pret kredītu ņemšanu. Šis nu ir tas jautājums, kur es jums 100% piekrītu un kurā daudzi mani tautieši rīkojas vieglprātīgi un nepārdomāti.

Atvados no Jums jūsu dzimtajā vācu valodā ar vācu patriotu sveicienu:
NATION UND RASSE UBER ALLES! SIEG HEIL !!!

29.01.2007. Aivars Gedroics, Latviešu Patriots

You may also like...

10 komentārs

 1. Facebook saka:

  Ar Aivara Gedroica vārdu pieejamais profils Facebook:

  https://www.facebook.com/aivars.gedroics?fref=ts

  Aivars Gedroics

  8. oktobris plkst. 18:20

  KAS PATIESĪBĀ NOTIEK UKRAINĀ ???
  Pirms dažiem mēnešiem mani izmeta no portāla draugiem.lv, jo tā administratoriem pēkšņi sāka nepatikt mana profila bilde un saukļi, kuri tur atradās jau apmēram 6 gadus un kurus es kategoriski atteicos noņemt vai mainīt. Tādēļ es pastiprināti pievērsos savam profilam citā sociālajā tīklā facebook.com, kurā atradu draugus un domubiedrus arī ārpus Latvijas, tai skaitā no ukraiņu organizācijas „Правый сектор» («Labējais sektors”), diskutējot ar viņiem es ieguvu daudz vērtīgas informācijas, ar kuru es vēlētos dalīties arī ar citiem saprātīgiem cilvēkiem Latvijā.
  Tātad, šī organizācija sastāv no tiešām Īstiem savas tautas Patriotiem, kuri reāli skatās uz dzīvi un saprot, ka tikai viņu pašu rokās ir viņu zemes un nācijas nākotne. Viņi necer uz debessmannu no ārzemēm, nepaļaujas uz atbalstu no Rietumiem, kuri mūs (tāpat kā viņus) jau tik daudz reižu ir nodevuši. Viņi labi saprot daudzu panaivu letiņu apjūsmoto organizāciju ES un NATO ēnas puses un neatbalsta savas valsts dalību tajās. „Jums, baltiešiem, varbūt NATO arī vajag, jo esat mazas tautas, kurām grūti stāties vieniem pretī Krievijai, bet mēs esam pietiekami liela nācija, kas varētu to darīt, ja vien mums būtu vēlme un drosme cīnīties”, tā viņi formulē savu viedokli. Viņi lieliski zina to, ka ES valda cionistu-masonu-pederastu režīms, ka tur tiek slavētas un pat uztieptas perversijas, bet viss tautiskais tiek nicināts, un ne bez pamata baidās, ka līdz ar tuvināšanos ES arī Ukrainā parādīsies praidi un citas kosmopolītiski-homoseksuālas preteklību izpausmes. Viņi saprot, ka Ukrainai, tāpat kā Baltijai, faktiski visu laiku būs jācīnās „divās frontēs” – gan pret Krievijas šovinistiskajām imperiālisma tieksmēm, gan pret Eiropā šobrīd valdošo kosmopolītisko pederastismu. Protams, galvenais uzdevums arī viņu uztverē šobrīd ir atjaunot Ukrainas teritoriālo vienotību un padzīt moskaļus (šeit un turpmāk ar šo jēdzienu tiek saprasts jebkuras tautības cilvēks, kas vēlas teritoriju, kurā konkrētā brīdī pats atrodas, pievienot Krievijai) no pretlikumīgi okupētajām un anektētajām Ukrainas teritorijām. Un, lūk, tieši šajā jomā, kā zināms, Ukrainas armijas neveicas pārāk spīdoši.
  Es jautāju, kāpēc tas tā, un viņi tad man stāsta par nožēlojamo Ukrainas armijas materiālo stāvokli, ka tās apgādes bāze ir izzagta, izsaimniekota, izpārdota (sevišķi šīs negatīvās parādības uzplauka Janukoviča valdīšanas laikos, kurš faktiski atklāti deklarēja, ka Ukrainai neesot ienaidnieku, tāpēc nebūšot ar ko cīnīties, un armija pastāvot tikai skata pēc, tautas „acu aizmālēšanai”); tāpat arī par to, ka daudzi virsnieki devušies dienēt nevis ar mērķi aizstāvēt Dzimteni, bet gan taisīt karjeru un uzdzīvot, bruņotie spēki viņiem bijusi vieta, kur neierobežoti zagt un uz valsts rēķina lietot alkoholu „cik, tik ribās lien”… Protams, tādi ļaudis ar savu piemēru nevar uzmundrināt sev padotos zaldātus, tieši otrādi, tie viņus degradē līdz savam līmenim. Tāpat jāņem vērā milzīgais jaukto laulību skaits ukraiņu vidū (arī mums tas nav mazs, bet viņiem kā krieviem radniecīgai slāvu tautai tas ir vēl daudz pamatīgāks), kurās dzimuši bastardi, kuri paši īsti nezina, kādai tautai īsti sevi pieskaitīt – ukraiņiem vai krieviem. Protams, viņi ģimenēs nav saņēmuši patriotisku audzināšanu un nebūt nav gatavi mirt par Ukrainu, bet gan domā, kā tikai izvairīties no karošanas un glābt savu ādu – arī par dezertēšanas vai pie pirmās iespējas tūlītējas padošanās ienaidnieka gūstā cenu. Šādu radījumu ne mazums ir arī mūsu pašu tautā. Tomēr ukraiņiem ir arī gana daudz patiesu Patriotu, manuprāt, procentuāli krietni vairāk nekā mums šobrīd. Visradikālāk noskaņotie ir apvienojušies tieši organizācijā „Labējais sektors” („LS”). Jau pašā bruņotā konflikta sākumā viņi bija gatavi ņemt rokās ieročus un cīnīties ar agresoriem moskaļiem uz dzīvību vai nāvi, bet Ukrainas pašreizējais prezidents, tautu vēlēšanās nopirkušais oligarhs Porošenko (viņa īstais, tautībai atbilstošais uzvārds ir Kacmans, bet ukraiņu Patrioti viņu lielākoties dēvē par Porosjenku – sivēnu), viegli uzminamu iemeslu dēļ nevēlējās viņiem šādas tiesības dot – tieši tāpat kā mūsu varturi atbruņoja Zemessardzi, jo neuzticējās tai. Tikai tad, kad „LS” vadonis Dmitro Jarošs piedraudēja, ka tādā gadījumā viņi cīnīsies nelegāli, Porosjonoks sakostiem zobiem piekrita atļaut veidot brīvprātīgo bataljonus, taču apbruņoja tos tikai ar vieglajiem ieročiem, toties labprāt sūtīja uz „karstākajiem punktiem” (būdami Patrioti, „LS” vīri arī no tā nevairījās), sak, lai moskaļi apšauj tos ekstrēmistus, mums aiztaupīs pēcāk darbu… Un tiešāk jāsaka – ja Ukrainas armija vēl arvien nav galīgi sakauta, tad tikai pateicoties varonības paraugam, ko rāda kaujinieki no „LS” gan ar savu fizisko formu un bezbailīgo uzupurēšanos, gan arī veicot pārējo karavīru atbilstošo ideoloģisko apstrādi. Būtībā nevis „LS” bataljoni ir palīgs Ukrainas armijai (kā tas skaitās oficiāli), bet gan armija kļuvusi par aizsegu avangardā esošajam „LS”. „Mēs stāstām viņiem – ja tu šodien nenošausi moskali, rīt moskalis nošaus tevi. Ja tu šodien ļausi viņam ienākt Doņeckā, rīt viņš aizies līdz Kijevai, bet parīt būs Ļvovā. Jebkura padošanās un piekāpšanās tikai vairo viņu drosmi un nekaunību”, savu ideoloģisko darbu skaidro man draugi no „LS”. Tāpat viņi nevar vien beigt jūsmot par savu vadoni D.Jarošu, kurš allaž ir cīnītāju avangardā un neparko nevēlas pamest frontes priekšējās līnijas, lai gan viņa biedri nepārtraukti atgādina, ka dzīvs viņš tautai ir daudz noderīgāks nekā miris. „Kādu tad es piemēru rādīšu citiem, ja aicināšu viņus cīnīties, bet pats slēpšos aiz citu mugurām?”, viņš uz to atbild. Daudzi „LS” vīri ir gatavi jebkurā brīdī ar savu ķermeni aizsegt vadoni uzbrukuma brīdī, taču viņi saprot, ka, piemēram, rakešu trieciena laikā tas neko nelīdzēs… Un tomēr, ir laikam kādi Augstāki Spēki, kas sargā šo vīru, jo viņš, nepārtraukti atrazdamies kauju mutulī, joprojām ir dzīvs un nav pat nopietnus ievainojumus guvis… Viņš šobrīd balotējas arī uz deputāta vietu Radā, tomēr priekšvēlēšanu kampaņai klasiskajā izpratnē ir pilnībā atmetis ar roku… „Mana kampaņa ir mana cīņa”, tā viņš to motivē. Bet, tāpat, kā arī mūsu zemē, nav nekādas garantijas, ka viņu ievēl, jo tautai daudzreiz vairāk tīk kvēli mutesbajāri, kas sola zelta kalnus, nevis darītāji, kas ar savu piemēru rāda, kā reāli jācīnās…
  „Ja mums būtu tanki un artilērija, mēs tādu pirti sakurtu moskaļiem, ka tie kaukdami muktu prom no mūsu zemes”, raksta man „LS” vīri, „bet, ja mums iedotu vismaz pāris eskadriļas triecienlidmašīnu, mēs to čūsku midzeni – Doņecku un Lugansku – vispār noslaucītu no zemes virsas kopā ar visiem moskaļiem”. „Tieši tāpēc jums to arī nedod”, es viņiem atbildu. „Jā, liela daļa aviācijas palika Krimas pussalā moskaļu rokās, no kurienes to nepaspēja (drīzāk gan negribēja) evakuēt, tomēr arī esošā netiek laista darbā, baidoties, ka mums tā dēvētie sabiedrotie nepārmet „pārmērīgu spēka lietošanu””, viņi man piekrīt. „Tā tas turpināsies tik ilgi, kamēr „sivēnu neliksiet uz pannas””, es viņiem skaidroju, un viņi piekrīt arī šeit: „Protams, ka viņš būtu jāgāž, tāpat, kā tika gāzts Janukovičs, bet tauta diemžēl nav tam gatava, tauta domā, ka viņš ir īstais un pareizais reālpolitiķis, kurš grib panāķt mieru, bet mēs – aptrakuši ekstrēmisti, kas ar savu radikālo rīcību visu pasauli novērsīšot no mums, līdz moskaļi mūs beidzot „aprīšot””. Un man atliek tikai piekrist tam, sakot, ka mūsu zemē ir pilnīgi tas pats – Īstenos Patriotus tauta neciena un baidās viņiem dot rokās varu, bet toties tic mūsu tautas slepkavām, piemēram, tai pašai VVF. „Bet mēs vienalga cīnāmies, kā varam un protam. Uzstādām uz veca pikapa ložmetēju, dodamies pret moskaļiem un zini – viņi mūk vairāk kā no armijas bruņumašīnas, jo zina, ka mēs nepadosimies un neatkāpsimies; vai nu paši kritīsim visi kā viens, vai arī viņus visus apšausim, trešais variants te nav iespējams”, viņi man stāsta. Kā anekdote internetā figurē stāsts par kādu ukraiņu gūstā nokļuvušu Krievijas armijas karavīru, kurš, uzsākot pratināšanu, varonīgā tonī pateicis, lai šaujot viņu labāk tūlīt nost, viņš vienalga neko par sevi un saviem biedriem nestāstīšot. „Mēs tevi nešausim, mēs nodosim tevi rokās „LS””, atbildējis viņam pratinātājs. Un tad „varonis” pēkšņi kļuvis bāls kā krīts, nogāzies zemē un pielaidis sev bikses… No pusģīboņa šā tā atguvies, viņš sācis bučot pratinātājam zābakus un teikt, ka visu izstāstīs par visiem, ko vien zina, lai tikai apžēlojas un nenodod viņu rokās „LS”, jo tas viņam liekoties daudz šausmīgāk kā nāve. Cīnītāji no „LS” man apstiprina, ka tā neesot fantāzija, bet visīstākā realitāte, viņi paši savām acīm redzējuši daudzreiz, kā moskaļi vārda tiešā nozīmē taisa biksēs, tiklīdz uzzina, ka ir nonākuši „LS” rokās… „Protams, arī mūsējiem klājas plāni, ja tos sagūsta. Parasti viņi gūstā nepadodas, bet tos retos, kam tomēr nelaimējas nokļūt gūstā un tikt atpazītam kā „LS” kaujiniekam, gaida mokpilna nāve, moskaļi viņus sakropļo līdz nepazīšanai”, viņi spiesti atzīt. „Porosjonoks mums žēlo iedot pat smagās automašīnas, gandrīz visas, kas ir mūsu rīcībā, tiek atņemtas moskaļiem. Ja atrastos kādi ES pilsoņi, kas mums noziedotu kaut vecus, nobrauktus auto, ko gatavojas nodot lūžņos, mēs paši tos atremontētu, aprīkotu ar ieročiem un parādītu moskaļiem, kur viņu mājas atrodas…”, viņi sūkstās. Protams, viņiem ļoti traucē arī spēlīte ar pamieru, kas, ja arī tiek ievērots, tad tikai no oficiālās Ukrainas puses. Patlaban, kad rakstu šīs rindas, ukraiņu Patrioti ar D.Jarošu priekšgalā aizsargā Doņeckas lidlauku, ko jau vairākus mēnešus nesekmīgi mēģina iekarot moskaļi, neskatoties uz nospiedošo pārsvaru smagās tehnikas un artilērijas jomā. Interneta blogos lasāma prokrievisko kaujinieku sūkstīšanās par precīzajiem hoholu artilēristiem, kas momentā iznīcinot visus viņu tankus uzreiz pēc parādīšanās kaujas laukā, par snaiperiem, kuri aukstasinīgi nolikvidē visus smago auto šoferus, liekot mašīnai ar „kuzovā” esošajiem kaujiniekiem gāzties iekšā grāvī, par daudzajiem simtiem līķu, kurus ukraiņi ļaujot paņemt, pretī prasot piegādāt darba kārtībā esošas kravas mašīnas… Ja to rakstītu paši ukraiņi, varētu neticēt un uztvert kā lielīšanos, bet moskaļi nez vai ies paši sevi apmelot.
  Protams, ukraiņu Patriotus arī interesē mūsu stāvoklis, kā mums klājas daudzinātajā Eiropā. Es viņiem godīgi stāstu, ka nekādus zelta kalnus šeit neredzam, ka dzīves līmenis lai varbūt arī nedaudz augstāks kā Ukrainā, bet krietni atpaliek no Lielbritānijas, Vācijas u.c. bagātajām valstīm, uz kurām masveidā dodas mūsu pilsoņi, lai pelnītu „lielo eiro”… un atpakaļ atgriezties nesteidzas. Visvairāk cenšos tomēr skaidrot par mūsu neveiksmīgo t.s. „integrācijas” politiku, ka arī mums ir pa pilnam naidīgu moskaļu, ka tas, kas šobrīd notiek pie viņiem, rīt var notikt arī pie mums… Ja kāds sāk šaubīties par manu vārdu patiesumu, iedodu internetā palasīt mūsu pašu Latvijā dzīvojošo moskaļu rakstus, tai skaitā tos, kur viņi savā izpratnē analizē situāciju Ukrainā (papilnam tādu ir, piemēram, http://www.din.lv), un viņiem viss kļūst skaidrs… „Jūsu Daugavpils ir mūsu Doņecka”, viņi konstatē, un man atliek šiem vārdiem vienīgi piekrist. Vēl atzīmēšu interesantu faktu, kad stāstu par to, ka viņu pašu bēgļus šeit piekauj vietējie moskaļi, saņemu atbildi: „Tā viņiem arī vajag, nav ko viņus žēlot. Mēs te cīnāmies uz dzīvību un nāvi, bet viņi gļēvi slēpjas citās valstīs. Mēs esam pateicīgi, ka jūs ārstējat mūsu ievainotos, bet dzīvos un veselos gan trieciet ratā un sakiet – brauc mājās un cīnies pret moskaļiem, nav ko jums dzīvot citām tautām uz kakla”. Un man, protams, nav ko iebilst pret šādu nostāju…
  Nobeigumā atliek vien aicināt arī citus tautiešus sākt uzturēt sakarus ar ukraiņu Patriotiem un izteikt viņiem vismaz morālu atbalstu. Lūk, pāris vietnes portālā facebook.com, kur iespējams diskutēt ar Patriotiem no „LS”, lai gan, gribu brīdināt, arī tur ir papilnam „troļļu”, kas mēģinās jūs apsaukāt par provokatoriem un ekstrēmistiem un pierādīt, ka „balts ir melns, bet melns ir balts”. Tos jāprot ir laikus bloķēt! Tātad, vietnes https://www.facebook.com/groups/pravyi.sector.UA/, https://www.facebook.com/groups/PRAVYI.SECTOR.RU/ gaida atsaucību no Latvju Patriotu puses! Kopā mēs uzvarēsim !!!
  VISU ZEMJU NACIONĀLPATRIOTI, APVIENOSIMIES !!! CĪŅAI UN UZVARAI SVEIKS !!!

  08.10.2014. Aivars Gedroics

 2. Arnis-G saka:

  Diemžēl šeit ieliktajā vēstulē Zīgeristam ir daudz taisnības, bet nacistu slavēšana visu sabojā. Zinat, kur ir problēma? Tur, ka “normālie” cilvēki it kā zināmo patiesību nerunā, un tādiem provokātoriem kā Gedroics ir kur izvērsties. Ja šīs “visiem zināmās” patiesības skaļi izteiktu patiešām godīgi un patriotiski latvieši, tad čekas provokatori lielā mērā būtu atbruņoti. Lai gan no otras puses – patiesību saka arī citi, tikai viņu teiktais visiem līdzekļiem tiek noslāpāts, kamēr visādiem provokatoriem tiek dota vaļa. Un arī tā nav taisnība, ka patiesība ir visiem zināma. Nav. Dažreiz pat jābrīnās, cik “ierindas” pilsoņu zināšanas ir vājas.

 3. Aivars Gedroics saka:

  Jā, smirdīgais pidar, grantiņ, ko gribēšu, to rakstīšu, tādam debilam sūdam kā tev atļauju netaisos prasīt!!! Un gan jau tu tur Vācijā no vācu tautas Patriotiem arī drīz norausies!

 4. konsekventi saka:

  Raksts: Krieviete (iespējams, ka Latvijas okupantu pēctece) no Latvijas Valērijas koncertā Londonā uzrīko traci BBC kameru priekšā.

  http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/168800/pamatigi-sakivejas-valerijas-koncerta-apmekletaji-londona-video

  Video:
  https://www.youtube.com/watch?v=zjg2skd_et8&feature=player_embedded

  Viens no reāliem Civilizētās Pasaules draudiem ir Kremļa 5. kolonna. Lai šos draudus novērstu, kremļa 5. kolonna ir pilnībā jāneitralizē.
  Visu Kremļa 5. kolonnu, kura veic sabotāžu un piedalās propagandas karā pret Latvijas valsti un pārējo Civilizēto Pasauli, cenšas veikt graujošas darbības pret Latvijas valstiun pārējo Civilizēto Pasauli, atbalsta kremļa teroristus un kremļa interfašistus, ir specdienestiem nekavējoties jāaiztur un jānodod tiesāšanai. Latvijas valstij un Civilizētajai Pasaulei naidīgajai Kremļa 5. kolonnai ir jāanulē pilsonība, ja tāda ir un pēc soda izciešanas ir jāizsūta ārpus Eiropas Savienības un NATO dalībvalstīm, bez tiesībām atgriezties.

 5. vēsture saka:

  Šis ir interesants pavērsiens kaut nebūt nav skaidrs kurš rausta diedziņus. Arī politiskā pagātne, var pieņemt, ka kādu maz interesē, bet lustrācijas mērķis ir minēto personu uzkrāto resursu inventarizācija un nacionalizācija…

  Raksts ar visām bildēm:

  http://firstsocial.info/news/kgb-krasnaya-gvardiya-baltii

  ———————

  Dažu lasītāju pirmā reakcija:

  Austrumu vējš…

  Nožēlojami. Mērķis ir viens – vairot neuzticēšanos, graut pašapziņu, ticību. parasta manipulācija.

  Godmanis viņiem pie Igaunijas nez kāpēc pierakstījies

 6. Pēteris saka:

  Drošības policijas ‪priekšnieks Jānis Reiniks iesniedzis atlūgumu. Uz viņa sirdsapziņas paliek apzagtā un piesmietā latviešu tauta. No sirdsapziņas vēl neviens nav varējis aizmukt. Lai Dievs ir viņa Soģis! Ka tik viņam nesanāk kā Andrim Grūtupam, kuru Dievs sodīja ar ļoti smagu slimību – vēzi.

 7. Repatriants saka:

  Lasot taa treknaa meesla Gedroica riebekliibas tipiskaa krievu primata-vatnika stilaa, aicinu visus normaalos vecus to provokatoru satiekot shkelt tam pa zobiem, lai domaa un paardomaa pirms smirdeet publiski

 8. Hulio saka:

  Ukrainas konfliktu un maidanu sarīkoja vietējie oligarhi, protams, iespēju nelaida garām arī ASV, kuri maisiem veda naudu, lai ieliktu sev tīkamu priekšnieku tajā kolhozā.
  Viss sagriezās kājām gaisā, jo Ukrainas nabadzība un militārais vājums, kā arī etniski, ideoloģiki sašķeltie ļaudis nespēj būt vienoti. Tas visu atvieglina Vovam, kurš steidzas to izmantot, kā arī NATO un Geiropas ļenganumu.
  https://www.youtube.com/watch?v=EdWve0xncxg

 9. Miervaldis saka:

  Labi Gedroic raksti kā gribi, bet neaizmirsti uzrakstīt testamentu, jo iznākums tavai darbībai būs tev lode pierē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *