LRTT. Pamazām viss nostājas savās vietās

www.tautastribunals.eu-12A. Merkel, S. Āboltiņa, V. Putin, N. Ušakov, Reiniks, Saeima, plinersLasi un netici savām acīm !!!

http://www.diena.lv/pasaule/merkele-neiebilst-pret-ukrainas-pievienosanos-putina-eirazijas-savienibai-14067458

“Krievijas prezidenta bijušais padomnieks ekonomikas jautājumos Andrejs Ilarionovs savā interneta vietnē “aillarionov.livejournal.com” norāda, ka Merkeles piedāvātais Ukrainas “miera plāns” paredz ne tikai Ukrainas federalizāciju, bet arī Ukrainas apņemšanos neiestāties ne Eiropas Savienībā, ne NATO. “Uguns pārtraukšana automātiski nozīmēs separātistu legalizāciju. Īpaša statusa piešķiršana austrumu apgabaliem, izveidojot “Ukrainas Piedņestru” jeb Putina mīļo “Jaunkrieviju”, raksta Ilarionovs.”

Kad šo murgu izlasīju, tad acu priekšā parādījās vēsturiskais foto, kurā redzami noziedznieki Molotova- Rībentropa Pakta parakstīšanas brīdi. Bet, tas tikai pirmajā brīdī, tad viss nostājās savās vietās. Es šī gada martā rakstīju par jaunā laika „molotovistiem”: http://tautastribunals.eu/?p=19524 Merkeli, Gauku, Borrozo, Rompeju un Peresu, kuri īsā laika sprīdī bija apmeklējuši Latviju. 1.German-Chancellor-Angela-MerkelWladimir-Wladimirowitsch-PutinHerman-Van-RompuyJosé-Manuel-Barroso.-Joachim-GauckShimon-Peres

FOTO: Jā, šī ir krievžīdiskā cionistu banda, kura sabotē ES.

Es arī rakstīju, http://tautastribunals.eu/?p=19463 ka Latvijā atrodas Austrumeiropas krievžīdiskā cionistu terora centrāle, kuru nesen apmeklēja galvenie tās dalībnieki, tie, kuri redzami vienotajā foto. Tieši viņi ir tie, kuri izlaupa Latviju un izdzen latviešus no savas dzimtenes.

Patreizējie notikumi parāda to, ka es jau toreiz visu pareizi pasacīju.

>Un, interesanti, ka Merkele atkal bija atdrāzusies uz Latviju !!!

Kāpēc ???

Tāpēc, ka sāk svilt zem svārkiem, jārunā ar „centrāli”.

>Un, interesanti, ka ASV prezidents Obama izvēlējās Igauniju !!!

Kāpēc ???

Tāpēc, ka jūt Vācijas un Krievijas „vienprātību”.

Angela Dorothea Merkel ( 17. Juli 1954 in Hamburg als Angela Dorothea Kasner) ist eine deutsche Politikerin. Vladimir PutinJāatgādina, ka jūlija mēnesi HELSINKI 86 iesniedza notu http://tautastribunals.eu/?p=21342 abu šo valstu vēstniecībām Latvijā.

FOTO: Lūk, šie divi jaunie cionistēni jau kopš bērnības gatavoti pasaules pārņemšanai. Viss reiz nāk gaismā ! http://k-stenke.com/item/2474-u-merkel-i-putina-v-80-e-byil-roman-sekretnyie-svyazi.html

Nepamanīts un neapspriests tas nepalika. Ja būtu kas nepareizs un aizdomīgs saskatīts H-86 darbībā, tad es tiktu nekavējoši „novākts no skatuves”. Pēc Merkeles noziedzīga paziņojuma Ukrainai, varam noprast, ka viņa sāk aktīvu NATO sabotāžu un pāriešanu Putina krievžīdiskā režīma pusē. Tas nozīmē arī to, ka tiek iedarbinātas kara sviras. Jau esmu rakstījis, ka Merkele dzimusi Hamburgā un tūlīt pēc dzimšanas tēvs(Kasner) aizlaidās uz Staļina okupācijas zonu.

Augusi staļinisma garā un kā redzam, tad arī no „pareizās” tautas nākusi(Angela Dorotheja Kasner).

Un, kā nupat nācis „gaismā”, tad „mūsu” Angelai bijušas „attiecības” ar „mūsu” Vladimiru jau jaunības gados.

Un, ak vai, kāda dievišķa sakritība, abi kļuvuši par Staļina un Hitlera mantiniekiem, jo abi valda tās pašas valstis.

O nē, latviet, tā nav sakritība, bet krievžīdisko cionistu rūpīgi gatavota likumsakarība.

Vācija, Krievija un Izraēla veic ES un NATO destabilizāciju un gatavo pasauli karam. Visās trijās valstīs priekšgalā ir žīdi un cionisti- komunisti. Nedz Vācijā vācieši, nedz Krievijā krievi ko lemj, bet žīdu mafija Izraēlā.

Kā vācieši, tā arī krievi domāti pilnīgai iznīcināšanai.

Vācijā viss ir sagatavots, lai sāktos asins pirts.

Žīdi brutāli grauj ES ar Vācijas rokām.

Kā tas tiek darīts ?

Pavisam primitīvi, pat tik primitīvi, ka zirgs pat neaizdomāsies: Vācija žīdiem maksā „holokausta naudu”. Lai tā neapsīktu, Izraēlas žīdi visādā veidā palīdz dibināt „industriālos sakarus”, lai attīstītos Vācijas industrija. Jaunpienākušās ES valstis mērķtiecīgi tiek no žīdu mafijas pilnīgi iznīcinātas, lai tajās nebūtu nekādas rūpnieciskās ražotnes un, lai radītu noieta tirgu Vācijas precēm. Latvija tam irspilgts piemērs, kā žīdu noziedznieki to veic.

Par to bija arī sacīts H- 86 NOTĀ.

Un visā šajā žīdu „palīdzībā” slēpjas sātanisks triks, jo redzot šo Vācijas uzplaukšanu, pārējās ES valstīs rodas naids uz vāciešiem, kas reiz izlauzīsies uz āru un tai brīdī arī krievžīdiskie cionisti iedarbinās Vācijā labi slēptās un organizētās pagrīdes šūniņas, kuras skaitāmas desmitos tūkstošos. Tās “spēlēs” vācu patriotus un uzbruks musulmaņiem. Un tad, lai Dievs stāv klāt, kas notiks Vācijā.

Nacionālo- rasu naidu, pie šī iedzīvotāju blīvuma, kas ir Vācijā, var uzkurināt vienā dienā. Pietiek tikai vienu dienu sabotēt pārtikas piegādi lielveikalos un izkliegt, ka pie visa vainīgi „turki”.

Lūk, tā tam visam gatavojas žīds Putins ar savu bandu. Merke, Gauks, Borrozo, Rompejs Peresu, Putins, Medvedjevs…, tie visi ir krievžīdi !

Viņi ir pilni apņēmības sasist savus Rietumu brāļus „rokfellerus”.

Tāpēc Obama ieradīsies Igaunijā, kura nav pakļauta krievžīdiskajai komunistu mafijai.

Latviet, turi šaujamo vienmēr gatavībā, jo komunistiskie- cionistu izdzimteņi nekad nemainīs savu slepkavniecisko dabu.

Dievs, lai notiek Tava griba kā Debesīs tā arī virs zemes !

28.08.14.  L. Grantiņš

You may also like...

8 komentāru

 1. šodiena saka:

  ASV vēstnieks Ukrainā Džefrijs Peiets mikroblogošanas vietnē “Twitter” paziņojis, ka Krievija uz Ukrainas austrumiem ir nosūtījusi jaunākās pretraķešu aizsardzības sistēmas, tostarp arī “Pancir-S1”. Vēsturnieks bilst, ka Krievija tagad nepastarpināti ir iesaistīta karadarbībā.

  ——————-

  Varbūt tagad, kad oficiāli atzīts karš, kas diemžēl var pārmesties arī tālāk par Ukrainu, latvieši, kas vēl ticēja Ivaram Godmanim, Aivaram Borovkovam un citiem neliešiem sapratīs, kādu ļaunumu no austrumiem viņi kopā ar Tatjanu Ždanoku slēptā veidā pārstāv? Pienāks diena un latvietis ieraudzīs arī Riharda Bunkas, Aivara Gardas, Jāņa Maizīša, Andra Guļāna, Ivara Bičkoviča, Ērika Kalnmeiera, Andra Bērziņa, Aivara Lemberga, Andra Šķēles, Valērija Kargina un citu neliešu patieso ļaunumu. Daži cilvēki teica, ka ja 1991.gada 19. augusta pučs būtu ieildzis tikai ilgāk pa divām nedēļām, latvieši būtu atšifrējuši jau tad šos neliešus, kas izlikās par tiesiskuma draugiem. Paldies Dievam, ka vismaz Igaunijai šis ļaunums nepalika tik lielā mērā. Igaunijā, atšķirībā no Latvijas, čekas maisus publiskoja un komunistiskos tiesnešus padzina. Šī pieredze agri vai vēlu būs jāpārņem Latvijai, atņemot nepelnīti piešķirto pensiju komunistiskās varzas ieliktenim Jānim Maizītim un citiem neliešiem.

 2. 28.08.2014 saka:

  Посол США: Россия использует на Донбассе танки, артиллерию и новейшие системы ПВО.

  Для усмирения агрессора необходимы следующие шаги:
  1. Обеспечить Украину новейшим оружием.
  2. Ужесточение экономических санкций, вплоть до тотального эмбарго.
  Российская экономика, это 2% от мирового производства. США и ЕС 20% и 25% соответственно.
  СССР развалился, когда слабая экономика проиграла гонку вооружений.
  3. Добиваться признания России одной из сторон конфликта. Это не позволит России блокировать решения Совета Безопасности ООН, используя право “вето”.
  4. Признать бандформирования ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ ОРГАНИЗАЦИЕЙ. В этом случае любая помощь террористам будет уголовным преступлением, по международным законам.
  Пока ещё сохраняется шанс усмирить нового фюрера без большого кровопролития.
  Пора уже понять, что чекист со съехавшей крышей сам не остановится, он, скорее весь мир зальёт кровью, как его предшественник Адольф. Трагедия середины прошлого века не должна повторится.

 3. kārtējais brīdinājums saka:

  Par iespējamo slaktiņu Eiropā, tātad arī Latvijā pasauli brīdinājis arī Mihails Garbačovs, kurš laikam ir vairāk informēts, nekā vidusmēra cilvēks.

  Ja pasaule vēlās saglabāt mieru, tad tai steidzīgi jāatjauno tiesiskums visās valstīs, tajā skaitā arī Latvijā, kur pie varas palikuši komunisti un viņu bērniņi. Latvijā tie ir Ivars Godmanis, Aivars Borovkovs, Aivars Lembrgs, Andris Šķēle, Valerijs Kargins un daudzi citi.

  Raksts: Pēdējais bijušās PSRS līderis Mihails Gorbačovs nācis klajā ar aicinājumu Krievijai neiejaukties Ukrainas iekšējās lietās, ziņo neatkarīgais Krievijas televīzijas kanāls “Doždj”.

  http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/163717/gorbacovs-aicina-krieviju-nejaukties-ukrainas-ieksejas-lietas

  “Ja mūsu valsts iejaucas, tad var izcelties tāds ugunsgrēks, ko nenodzēst visai pasaulei,” intervijā aģentūrai RSN atzinis Gorbačovs.

  “Jādara viss, lai pārtrauktu savstarpējo nogalināšanu. Tā taču viena tauta. Ja tiks ierautas valstis, mērogi paplašināsies, un visi līdīs tur piedalīties. Mēs varam nonākt pie šausminoša slaktiņa Eiropā, taču to nedrīkst pieļaut,” uzsvēris kādreizējais bijušās PSRS līderis.
  .
  .
  Admins
  Gorbačovs laikam lasa TAUTASTRIBUNALS.EU, jo mēs jau vairākus gadus atpakaļ esom to pasacījuši.

 4. raksts pārdomām saka:

  Latvijas tautas vēlētāj, pirms balso, noskaidro kas ir kas un kas notiek mūsu zemē? Izlasi šo rakstu.

  Daļai latviešu patīk “plātīties” ar savām krievu valodas zināšanām. Nu,ko lai saka, ja okupantu valodas zināšanas šiem ir savas “inteliģences” augstākais apliecinājums un lidojums. Priekšniekam Latvijas valsts iestādē jālieto krievu valoda, jo viņam padotie valsts darbinieki valsts valodu neprot.Ko varētu darīt, lai Latvijas polītiķi prastu un sāktu cienīt savu valsti un valsts valodu?

  Sper kāju drošāk, latvieti!
  Un augstāk, lepnāk galvu nesi!
  Lai skauģi redz un naidnieki,
  Ka savā zemē kungs tu esi.

  Tā – tava zeme, tava valsts,
  Ko pats tu guvis cīņā garā.
  Tu vienīgais tas sargs un balsts,
  Tās liktenis ir tavā varā.

  To paša spēkiem kali tu,
  Tu tēvu sapņiem veidu devi.
  Cel, latviet, galvu augstāku
  Un mācies cienīt reiz pats sevi!

  V. Plūdonis.

  “Lai Latvijas uzņēmumi spētu konkurēt ne tikai vietējā tirgū, bet arī ārvalstīs, ir nepieciešami lieli līdzekļi, kurus vairumā gadījumu spēj ieguldīt tikai ārvalstu investori. Līdz ar to Latvijas uzņēmumu pārdošanas gadījumi bija un būs

  http://www.db.lv/razosana/partika/lpuf-lielus-lidzeklus-uznemumu-attistiba-parsvara-spej-ieguldit-tikai-arvalstu-investori-419333

  Latvieti, mācies svešvalodas un izdzīvot Andra Šķēles, Ivara Godmaņa, Aivara Borovkova, Aivara Lemberga un citu latviešu tautas nodevēju krieviem pārdotajā Latvijā! Krievu kungiem vajadzīgi kalpi.

  Ja krievu izcelsmes Vjačeslavs Dombrovskis mājās ar sievu runā franciski, ar kučieri vāciski un ar suni krieviski, kā to cara laikā darījuši Krievijas dižciltīgie, tā ir viņa personiska darīšana, bet Latvijas valdības ministram vajadzētu saprast, ka valsts iestādē ir jālieto valsts valoda.

  Sudrabas organizācija gatava sadarboties gan ar cīnītājiem par krievu valodu, gan bijušajiem oligarhiem.

  V. Krustiņš: – Satversmes preambula būs viens no “lakmusa papīriņiem” nākamās Saeimas vēlēšanām.

  Ilma Čepāne: -Tieši tā, tāpēc es nekādi nevaru piekrist ZZS iebildumiem, ka par to nevajadzētu runāt pirmsvēlēšanu laikā. Tieši pretēji – visām partijām būtu jāpauž skaidra attieksme, lai vēlētājiem būtu skaidrs, par ko viņi balso. Piemēram, Einara Repšes vadītās partijas “Latvijas attīstībai” pārstāvji ir izteikušies noraidoši.

  – Repše taču nāk no “Vienotības”, viņš ir “Vienotības” bērns…

  – Viņš(Repše) esot nobriedis, uzskata, ka vairāk jārunā par materiālām, nevis garīgām vērtībām. Par Šleseru man vispār nav ilūziju, tāpat šaubos, vai Sudrabas kundze iestāsies par preambulu. Visi šie politiskie spēki pretendē uz varu, un, ja viņiem kopā ar “Saskaņas centru” izdosies iegūt vairākumu, tad mēs varam piedzīvot politiskas pārmaiņas. Tad mēs diez vai diskutēsim par valstsnācijas jēdzienu, jo Satversmes preambulas pieņemšana vispār pazudīs no darba kārtības. Viss atkarīgs no vēlētājiem un, protams, arī no Laimdotas Straujumas vadītās valdības darba.

  ———————————————————————————————
  •Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs 2014.janvāra vidū paziņoja, ka Krievija grasās atvērt krievu skolas citās valstīs, tostarp Baltijā, un mācības tur notikšot pēc Krievijas standartiem. Vadošo politiķu sākotnējā reakcija ir stingra. Izglītības ministre Ina Druviete (“Vienotība”) teic: “Krievijas ideja nav pieņemama nedz politiski, nedz tiesiski. (..) Nav noslēpums, ka izglītības sistēma ir ļoti būtisks maigās varas instruments. Ja Latvija neietekmētu to, ko māca skolās, veidotos jauna paaudze, kas ir atsvešināta no Latvijas valsts.” Bet līdztekus ieskanas arī citas notis. Igors Pimenovs no “SC” uzskata: “Ar šādu programmu Krievijas Ārlietu ministrija mums piedāvā naudu, un mēs būsim slikti saimnieki, ja uzreiz atteiksimies. Pareizāka reakcija būtu vismaz aprunāties ar Krievijas pusi un vienoties par noteikumiem, uz kuru pamata šāda sadarbība būtu iespējama.” Aizvietojiet vārdus “krievu skolas” ar teicienu “uzturēšanās atļaujas” un jūs iegūsiet gandrīz precīzu Šlesera un citu uzturēšanās atļauju tirgotāju argumentāciju! Ja reiz “Vienotībai” nav iebildumu pret uzturēšanās atļaujām, cik ilgi valdošajai partijai būs iebildumi pret Krievijas skolām? Tam žogam, kuru uzceļ morāle, naudas vara kāpj viegli pāri.

  http://www.la.lv/morales-zogs-kuram-nauda-kapj-pari/

  ——————————————————————————————-
  •Saskaņā ar Latvijas Televīzijas rīcībā esošo informāciju, bijušā Latvijas Pirmās partijas/”Latvijas ceļa” līdera, Jaunās partijas priekšsēdētāja vietnieka,Jaunās kristīgās partijas bijušais līderis, bijušais “Par Labu Latviju !” līderis, oligarha Aināra Šlesera vadītā partija “Vienoti Latvijai” rudenī gaidāmajās Saeimas vēlēšanās plāno kopīgu sarakstu ar “Saskaņas centru” (SC). Austrumu fronte nostiprinās un tuvojas atkal?
  Kongresā Šlesers kandidēs uz līdera vietu partijā, kurai patlaban ir kopumā 12 pārstāvji Ilūkstes, Krāslavas, Viļakas, Viļānu, Madonas, Ropažu un Dagdas novada, kā arī Rēzeknes pilsētas domē.

  Par to sestdien, 22. februārī 2014.vēsta Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”, kura rīcībā esošā informācija liecinot, ka no apvienotā saraksta 12. Saeimas vēlēšanās plāno startēt vairāki bijušie Latvijas Pirmās partijas/”Latvijas ceļa” un Tautas partijas līderi.

  Pats Šlesers gatavojoties startēt Vidzemes vēlēšanu apgabalā, bet Kurzemē viens no apvienotā saraksta līderiem varētu būt kādreizējais Andra Šķēles biroja vadītājs un izbijušais pašvaldību ministrs Edgars Zalāns. Tāpat no kopīgā saraksta vēlēšanās varētu startēt arī ekspremjers Ivars Godmanis, kurš patlaban ir Eiropas Parlamenta deputāts.

  http://www.delfi.lv/news/national/politics/slesera-vienoti-latvijai-velesanas-startes-kopa-ar-saskanas-centru-zino-panorama.d?id=44241991#ixzz2uAOjSf59

 5. info saka:

  Pēc Mihaila Gorbačova brīdinājuma arī EK prezidents Žozē Manuels Barrozu sestdien brīdinājis, ka krīze Ukrainā tuvojas punktam, no kura vairs nebūs atgriešanās.

  «Mēs esam ļoti nopietnā, es teiktu, dramatiskā situācijā (..), kurā mēs varam sasniegt punktu, no kura nav atgriešanās,» norādīja Borrozu, kurš Briselē tikās ar Ukrainas prezidentu Petro Porošenko.

 6. Miervaldis saka:

  Grantiņa kungs – vai žīdi komandēja arī 13.gadsimta vāciešu krustnešus, ka tie bija iebrukuši mūsu zemē?
  .
  .
  Admins
  Kad iepazīsies kristietisma vēsturi, tad neuzdosi vairs tik primitīvus jautājumus, Miervaldi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *