Pirmā jūlija diena Rīgā.

Māris RuksNo «AISBERGA» pasta kastītes

Daudziem notikumi Rīgas centrā 1. jūlijā radīja lielu un dīvainu pārsteigumu un izbrīnīja mūsu “oficiālo politiķu” (šinī gadījumā valsts augstāko amatpersonu) un no tā izrietošā policijas rīcība. Nesamērība svaru kausos Latvijā vērojama visu laiku.

Foto: Māris Ruks

Arī nupat, kad Valsts augstākās amatpersonas, šķiet, lielā pārpratumā par demokrātijas pamatiem, uzņēmušās tiesnešu lomu, kritizējot neatkarīgas tiesas lēmumu atļaut LR pilsonim — Uldim Freimanim un viņa domubiedriem miermīlīgi paust savus uzskatus un redzējumu par Latvijas vēsturi, noliekot ziedus pie Brīvības pieminekļa un mums plašsaziņā rādot, kā ar fizisku policijas spēku tiek ietekmēti cilvēki, kas vēlas nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa.

Kāpēc tieši 1. jūlijā?

Jau savulaik par šo dienu spilgti rakstījis aculiecinieks, izcilais latviešu autors Anšlavs Eglītis:

 „Vēlā siltā naktī cauri Rīgai līku loču soļoja vācu rota. Ielas malās pulcējās rīdzinieki ar ziediem. Tas bija ērmīgs brīdis. Prieks par komūnistu patriekšanu bija izdzēsis gadu simteņos iesakņoto naidu pret vāciešiem. Krievi bija to panākuši viena gada laikā, normu stachanoviski pārsniegdami ar lielu uzviju. Rīdzinieki gavilēja, prieka asaras raudādami.

Vācu puiši nemaz neatgādināja lempīgos, drūmos, glūnīgos, mūžam aizdomīgos “vaņkas”. Tā bija svaigi iesūtītas izlases rezerves daļa. Stalti jaunekļi, brūni iedeguši, inteliģentām, smaidīgām sejām. Atlocītām piedurknēm, atpogātām apkaklēm. Svaiga vēsma no Eiropas. Viņi gāja dziedādami, apbērti ziediem.. nespēju saprast, kur aplenktajā pilsētā bija piepeši radies tāds lērums ziedu?! Vesels ziedu kalns pacēlās pie Brīvības pieminekļa. Radiofona skaļruņi dārdināja Dievs, svētī Latviju!

nacisti Ie.M. L. Mūrnieces izpratnē.Vēsturnieki jau sen vienojušies, ka vācieši kaŗu ar krieviem viegli uzvarētu un komunistisko režīmu likvidētu, ja vien attaptos dot okupētām zemēm ja ne tieši patstāvību, tad krietnu autonomiju un pašvaldību… bet vācu vadoņi bija akluma sisti.” (Piecas dienas).

Foto: Ar nacistu simboliku “apkārušies” latviešu nacionālisti !!! Protams, ka tas ir Maskavas DD darbinieces Ļindas Ivānovnas Mūrņieces un Rīgas mēŗa Išakova Bļeģ izpratnē !

Tāda ir vēsture. Vienu okupāciju nomainīja otra un laikam šo divu sajūsmināto nedēļu dēļ U. Freimanis un viņa domubiedri bija vēlējušies nolikt ziedus, ko pārtrauca šajā ziņā Drošības policijas viltīga rīcība: Freimani kā VDK laikos vienkārši izsauc uz pratināšanu, lai viņš nevarētu piedalīties ziedu nolikšanā un lai savukārt citus gājiena dalībniekus uz ielas ar brutālu spēku kā nepakļāvīgus varētu salādēt un aizvest kārtības sargu restotajā busiņā.

Es kā cilvēks no malas, caur plašsaziņu redzēju, ka U. Freimaņa domubiedru plakāti bija ar pateicību latviešu partizāniem Rīgas atbrīvotājiem, tātad tiem nacionālās pagrīdes cīnītājiem, kas pēc 14. jūnija nakts deportācijām atklāja tiešu pretestību padomju armijai un čekai un līdz ar vācu kaŗaspēka ienākšanu, bija jau paveikuši arī daudzu apdzīvotu vietu un Rīgas kvartālu atbrīvošanu no padomju okupantiem, pie tam pat panaivi cerot, ka vācu armijas trieciens spēs panākt deportēto vilcienu, kas varētu būt kaut kur aizkavējušies.

Gājienā nesaskatīju arī ne mazāko svešas vai totalitāras, šinī gadījumā nacistiskas valsts simbolus vai slavinājumu, nevienu pretvalstisku vai pretlatvisku plakātu, un pat pieteikumā Rīgas domei bija lasāms, ka U. Freimanis norobežojas no holokausta utt., vienīgi vēlas pieminēt Rīgas atbrīvošanu no boļševikiem.

Vai to var saukt par provokāciju, ļoti jāšaubās, vismaz no Latvijas vēstures viedokļa.

Tad jau varbūt VDK tradīcijās varētu uz drošības policiju arī izsaukt sirmo valodnieku Jānis Kušķi, kas saviem studentiem kā lielu retumu demonstrējis kādu skaņuplati, tieši to, no kuŗas 1. jūlijā Rīgas radiofons atskaņoja Latvijas himnu, kad tika patriekta Staļina armija. Varbūt vēl ar cenzūru strikti aizliegt arī Anšlava Eglīša un daudzu citu grāmatas?

Mūrnirces un Zatlera Latvijas varonisUn tagad varas politiķi, sastapušies ar piepešu 1. jūlija dienas pieminēšanu, vieš izbrīnu, it kā nezinātu vai nemaz nebūtu dzirdējuši, ka tai pat laikā Latvija pārējo Baltijas valstu vidū izceļas ar to, ka joprojām tiek šeit masveidīgi atzīmēti datumi, kas saistīti ar valsts okupācijas gadadienu plašām svinībām, kur piedalās pat Rīgas mērs un Saeimas deputāti.

Foto: mūrnieces, reiņika,  zvjatlera, pabriķa, vvf, roņa, dombrovska un pārejo latviešu tautības mēslu simbols !!! Un, protams, ka ar visu 4. maija republikas atribūtiku !!!

Jā, un ko tad dara, piemēram., Valsts prezidents 13. oktobrī vai 9. maijā? Tēlo, ka neko neredz un nedzird, policija piever acis uz padomju nāves mašīnas simboliku un lielkrievu šovinisma atdzimšanu viņu acu priekšā. Laikam pretlatviskie aktīvisti policijai un valsts vadībai uzdzen mistiskas bailes un tad valstiskās vērtības netiek vairs pieminētas ne ar pušplēstu vārdu.

Ziedu jūra pie “uzvaras pieminekļa”, kas ar savu klātbūtni, pārklājot kādreizējo Latvijas valsts nozīmīgās uzvaras jēdzienu pār bermontiešiem un kā laika caurumā pulcējot ik gadus arvien lielākus un lielākus krievvalodīgo barus, kas demonstratīvi svin “atbrīvošanu” kā vēsta spilgti sarkanais plakāts, kas jau ilgāku laiku tikai krievu valodā uzradies šā stabveidīgā pieminekļa pakājē — no Latvijas valstiskuma, sākoties Latvijas vēsturē vēl nepieredzētām represijām, kad tās pilsoņiem tika atņemts gandrīz pilnīgi viss — tuvinieki, ticība, īpašums… Un tam klāt, kā ņirgājoties par paša sadedzinātajiem miermīlīgajiem iedzīvotājiem, vēl vīd Kononova naudas kompensācijas prasības Latvijai.

Laikam tas viss tā apmiglojis Latvijas valsts vadību, ka tie vairs neredz samērīgumu — lielais jautājums jau nav par Ulža Freimaņa vai viņa domubiedru dienas izvēli nolikt ziedus, bet cilvēktiesību līmeni un valstiskajām vērtībām mūsu valstī.

Un kāpēc tajā pašā laikā tiek ļoti nomākts 16. marts — diena ko Daugavas vanagi brīvajā pasaulē iedibināja kā tīri latvisku notikumu II pasaules kaŗa vēsturē un Saeima pieņēma par oficiālu piemiņas dienu (1998), lai gan ir daudz Latvijas pilsoņu, kam mūsu tautas vēsture neliekas kas nosodāms, peļams, un kas, jau dzīvodami demokratiskā NATO un ES valstī, nevēlas izdzēst savu atmiņu un mainīt stāju skaļu lamu vai kādu pāris tendenciozu preses publikāciju dēļ.

Tā vietā, lai norādītu tiesai, kā lemt par šinī gadījumā par U. Freimaņa pieteikto atceri 1. jūlijā Valsts augstākās amatpersonas varētu vēlreiz nopietni pārdomāt arī par citiem Latvijas okupāciju slavinošiem datumiem, kurus līdz šim vēlīgi atļāvuši un klusējot atbalstījuši. Šķiet, ka 1. jūlija dīvainajiem notikumiem cauri vīd valsts amatpersonu tēlots mākslīgs izbrīns, tādējādi cenšoties notušēt savu neizdarību un diezgan gļēvās bailes līdzīgi Lietuvai pieņemt likumu, kas aizliegtu abu totalitāro režīmu slavināšanu, jo tie abi bija vērsti pret Latvijas valstiskumu un to upuri skaitāmi daudzos tūkstošos.

Dr. phil. Māris Ruks,
2010.gada 02. jūlijā.

Par foto un komentāriem pie tiem atbild L. Grantiņš.

You may also like...

40 Responses

 1. paija saka:

  Saprotu tos,kas toreiz sagaidīja vaciesus ar prieku,bet nesaprotu tos,kas to grib atcereties tagad,jo nekadas latviesu cerības vini nepiepildija.Par neatkarības atjaunošanu nebija ne runas, karogs bija aizliegts. Inteligentie vaciesi izdarīja masu slepkavības,daudzus latviesus izveda piespiedu darbos uz Vaciju. Uz slepkavām nekads cits redzejums nepastav un ir apkaunojosi tadus pieminet. Ruka kungs kaut kā to piemirsis, bet tas jau laikam tribunalam speciali,jo te dazi demokrati kā Grantiņš ebreju slepkavības atzīst par labu esam

 2. VilKs saka:

  Paijai
  Kapec Jusu teikto neattieciniet ari uz krieviem un vinu “Uzvaras un slepkavibu pieminekli” Pardaugava, kad vini tur noliek ziedu kalnus godinot sevi par “pastradatiem darbiem” latvju tautas iznicinasana?
  VilKs

 3. ebrejam paijam saka:

  Kaut ko tādu var uzrakstīt cilvēks, kuram prāts no ļaunuma pinībā aptumšojies.Naids uz latviešiem laikam jau gēnos sēž.Ruka kungs neko nav piemirsis, bet jūs gan piemirsāt izlasīto.Arī Gantiņš nevienam ēbrejam nāvi nav vēlējis.Lai Jūsu melnais komentārs Jūs apciemo katru nakti… un dara ar Jums to, ko Jūs vēlējāt Grantiņam un Rukam.

 4. paija saka:

  ESmu latviete, Tev jau laikam židi visur radas. Bez tam vai žīdi te nedrīkst izteikties.,lielie demokrati,kam atšķirīgas domas izraisa dusmu lekmi. Ko Grantiņs teica par 1,jūliju,un židiem izlasi pilnība. ES tapat neatbalstu krievu slepkavu godinasanu,bet neredzu iemeslu kapec tas būtu jadara ar vacu slepkavām

 5. BubA-urlu nīdējs saka:

  tas, ka skribelē latviski gan mums nerada ne mazāko pārliecību, ka esi latviete, jo tad jau marasmatiķis rubiks arī ir tāds pats kā tu-latvietis,ha,ha. Urlas jūs abi esiet, latviski murkšķoši
  pie tam- vailasīt māki? burtus vari savilkt kopā? kur sev izvilki vācu slavināšanu, ko -latviski muldošā urla? pārlasi vēl 7 reizes

 6. A.Balts saka:

  A.Balts, 04.07.2010 01:12
  Man un manai ģimenei un draugiem ir NEWNORMĀLS KAUNS par tādu prezidentu, tādu ārlietu un iekšlietu ministri un tādu premjeru, kas var tā izkropļot pieteiktā piketa devīzi, jēgu un būtību un atbalstīt rupju policijas vardarbību arestējot bez iemesla cilvēku-piketa pieteicēju un tā pretiesiski izjaucot normālu un demokrātisku pilsonisku brīvas domas paušanu!!!

  Un vēl gribu piebilst, ka tas ir nepārprotams brīdinājuma signāls visiem domājošiem Latvijas pilsoņiem, ka promaskaviskās mafijas vadoņi jūtas arvien nesodāmāki, ka prettiesiska un nepieļaujama vardarbība pret citādi domājošiem pilsoņiem tiek atklāti un ciniski realizēta, nekaunoties un nebaidoties no sabiedrības protestiem un un slaidi uzspļaujot tautas viedoklim un sašutumam. Tas ir skarbs brīdinājums, ka ja mēs atkal visi klusēsim un ko tādu pieļausim, kamēr tas neķer tieši mūs, tad vardarbības un nesodāmības policejiskās hidras galvas izsliesies mūsu katra priekšā ar stekiem un rokudzelžiem, kad beudzot sadomāsim protestēt pret notiekošām nelikumībām vai pat noziegumiem no valsts varas puses. Tauta – to nedrīkt pieļaut, šī lieta ir skrupulozi jāizmeklē un vainīgie taisnīgi un bargi jāsoda!

 7. paija saka:

  PIetiek jau ar okupacijas datumu, UN GrAntiņš saka par so datumu ,ta- šaja pasa portala- Dievs nobremzēja šo kriev-žīdu neprātu un daļēji arī sodīja šos neliešus. Bet kā redzam, ne krievi, ne arī žīdi šo mācību nav ņēmuši nopietni, tāpēc tuvākā laikā šīs divas asinskārās tautas tiks sodītas galīgi un neatgriezeniski. Varbūt paskaidrosi,kā tā sodīšana izpaudīsies. Laikam jau rokas par īsam.Tik tikai kā nolamat citus latviesus. Bet es atvados,jo šajā portalā nav verts diskutet, vienīgajiem īstiem latviesiem jebkurš citado domajoss ir urla vai zids.Vēl cekistiskā GRantiņa troika navessodu piespriedīs,uz to gan nadzīgi

 8. Students saka:

  10saeima.tk

  Paija, aizver savu smirdīgo muti!

  Un vēlreiz pārlasi –
  “Gājienā nesaskatīju arī ne mazāko svešas vai totalitāras, šinī gadījumā nacistiskas valsts simbolus vai slavinājumu, nevienu pretvalstisku vai pretlatvisku plakātu, un pat pieteikumā Rīgas domei bija lasāms, ka U. Freimanis norobežojas no holokausta utt., vienīgi vēlas pieminēt Rīgas atbrīvošanu no boļševikiem.

  Vai to var saukt par provokāciju, ļoti jāšaubās, vismaz no Latvijas vēstures viedokļa.”

  Pati Paija ir naida aprobežota!

  Latvieši, šis bija kārtējais sitiens demokrātijai un vārda brīvībai. Maskava atkal parādīja savu ietekmi.
  Un ar katru reizi pārliecinos, ka “Drošības policija” ir tas pats “VDK” tikai jēra ādā ielīdis.

  Nekas, gan sadosim arī tiem bietē…

 9. Gnīda saka:

  Abnormālie latvieši. Riebj visi tie lielvaru dirslaižas, kas apkārušies neļķēm skrien uz Brīvības piminekli, lai godinātu nacistiskās Vācijas karaspēka ienākšanu Rīgā. Vai tiešām latviešiem nav nevienu svētku, nevienas piemiņas dienas, lai godinātu latviešus. To jau ne Freimaņi, ne izdaudzinātie Šiškini nejēdz… Latvietis īsetenais gar pieminekļiem ložņā un klanās noliekot ziedus jebkad, jebkurai varai par godu… tikai ne savai tautai, ne savai nācijai, ne sev… krievi, vācieši, amerikāņi… klanies vien latvieti Grantiņ, klanies Freimani, klanies īstenais latvieti Šiškin… vai tomēr jādēvē tevi par Čiekuriņu?… tā kā tādi latvijieši

 10. paija saka:

  Sudentam. SEvišķi cieņa pret demokratiju un varda brīvību izpaužas uzbļavienā =aizver savu smirdīgo muti! Tribunāls ar savu nāvessodu dalīsanu un tautas ienaidnieku meklēsanu ir čekas māceklis

 11. A.B. saka:

  NO 4. maija rezima naivi gaidīt ko citu.Tās pašas čekas un kompartijas metodes – atcerieties 1987 ,1988 ,1889 g.Latvietim savā Dzimtenē joprojām nav tiesību pat uz vārda brīvību.

 12. haha saka:

  Kāpēc ir jākurina naids?

 13. Tautas Dziednieks Eduards saka:

  Ļoti žēl ka mēs te dalāmies ,,īstajos ,, un savādākos!Mani nodarbina vēlēšanās izdarīt konkrētu darbu Latvijas un tās cilvēku labā—kā to iesaka Pasaulē Gudrākie prāti–jāveic Latvijas varas augšgala–t.ir Saeimas noziegumu starptautiska izmeklēšana un vainīgo valsts izzagšanā ,nozagšanā ,iedzīšanā parādu verdzībā —sodīšanā.Viss šis ,,neatkarības,,laiks ir viena noziedzība pret Latviju un tās cilvēkiem.Beidziet kasīties un dariet konerētu darbu Latvijai—neļaujot tiem kas ir pelnījuši Taisnīgu tiesu–tikt pie varas.LGK

 14. To "paijai" saka:

  Vienīgais normālais,loģiskais komentārs visā šajā VDK + SS portālā.
  Visus tik kaus,kārs,pie sienas liks,Jums taisnība nu pilnīgi kā tajos VDK laikos.Mužlanu troika!Un tādi sevi dēvē par latviešiem un Latvijas patriotiem?Kauns lasīt.Un piekrītu Jums,ka te nav ko darīt,tikai sarkt un Jums piekrītu,vēl LRTT piespriedīs pakāršanu par sava viedokļa paušanu kas nesakrīt ar TT un Grantiņa kompāniju.Citus šādus portālus klapē ciet par naida kurināšanu,šis nezin kapēc redz darbojas.

 15. Elmārs C. saka:

  Paijai arī

  Un kāpēc jādarbojas šķeltnieciski, sagrozot vēstures patiesību un uzbrūkot cilvēkiem, kam ļoti svarīga ir nacionālā pašapziņa? Ja rūdītais čekists Neilands (Koļa) nebūtu nolicis karoti, šķirstu, ka Paija ir viņa segvārds. Baidies Paija, ļoti labi..

 16. black_joker saka:

  redz, šis portāls ar gudru ziņu reģistrēts un izvietots kur labā vietā, lai nav iespējams izrubīt laukā. nekas, pagaidīsim, ko DP atbildēs uz manu iesniegumu….

 17. Latvietis A saka:

  “Tribunāls” ir nevis čekas māceklis, bet gan, tiešs čekas ( Krievijas specdienestu veidojums).

 18. paijai un jokerim saka:

  Es zinu, ka tu esi latviete,bet izskats un tava runa par to neliecina.Un Tu jokeri, nekas vairāk par glumu iztapīgu d-ā līdēju neesi.DP ar tādiem kā tu atslauka dibenu un iemet k-podā Paija paziņoja, ka vairāk šinī portālā nenāks, bet kā magnēts atkal un atkal ir klāt ! Tāpat arī jokeris kā ērce piezīdies šim portālam.Pats taču gaudoji, ka Aisbergs tevi nobloķējis. Brīnums, kā šis portāls Tev atļauj te preteklības rakstīt.

 19. black_joker saka:

  anonīmajam tribunāla fanam – nelienu ne d…ās, nedz laizu tos un citus caurumus, kā tev labpatīkas domāt…..mani šis portāls fascinē- esmu jau rakstījis agrāk- interesanti no psiholoģiskā viedokļa un interesanti, ar ko visa šīs sūdu straumes liešana uz cilvēkiem beigsies….Es preteklības nekādas nerakstu ne šeit, nedz Aisbergā- es paužu uzskatus, kas ir diametrāli pretēji jumsējiem. JurisP uzskata, ka viņa saitā jābūt tikai viņa idejas slavinošām dziesmām- lai tiek, man ta kas….tagad tur arī tikai vieni vienīgi fani palikuši, kas dzied augstas slavas dziemas un jūsmo….no malas jau smieklīgi izskatās…skaidri redzams, ka bloķē tos, kas tā nedomā. Tādiem, kā jūs ir iedibinājusies tradīicja, ka visi, kas nav jūsējie ir provokatori, ienaidnieki, aģenti un sazin kas vēl. Ja es nebūtu dikti liberāls uzskatos, tolerants pret pretējiem viedokļiem un nepieļautu domu, ka kāds ar mani var “nolikt”, tad jau es sen būtu par savu apmelošanu un citiem apvainojumiem prasījis likvidēt jūsu saitu savā vārdā un cēlis prasību…….

 20. Aleksandrs saka:

  Te esmu pirmo reizi,bet lasu TT sen, tapēc domāju, ka tas dziednieks eduards, paija, bleck meck,ha ha ir viens algots urbanovic tipa vepris

  Abrīnoju Grantiņa kunga,Dambša drosmi dibināt un atbalstīt TT un to visu patiesību rakstot, kā arī citus patriotus, kā F.Bobinski, A.Baltu,E.Purni,pamelu un citus, kas zina ar kādu noziedzinieku organiztu bandu ir saķērušies, bet tomēr nebaidas raustīt sarkanos slepkavas aiz ūsām

 21. black_joker saka:

  Aleksandram- citiem cilvēkiem atkal liekas, ka visi tribunālisti- Gantiņš, Dambītis, Bobinskis, Balts un viņu slavinātāji ir viens un tas pats cilvēks dažādos prāta aptumsuma brīžos:):)

 22. Ernis Purnis saka:

  Tas jau tev mēslu muša bļek pļecka ir jāsmird, pagaidām tev to ļaujam, bet atceries gnīda – smirdi vien, bet par savu smirdoņu būs jāsaņem viss kas nopelnīts!
  Un Aleksandrs ir pareizi uzminējis, protams, ka te ir tikai viens, divi štata kremļa smerdeļi, kas atstrādā noziegumos nopelnīto, vai ir truli alkači, kuriem Jūdas graši nesmird!
  Bet par to, ka Latvijā un pasaulē ir tikai viens patriots, kas raksta ar trīs, četriem nikiem, par to tu urlu ķeska un tavi kremļa saimnieki vari tik naivi sapņot, jo patiesība ir tev briesmīga, jo Latvijas patriotu ir desmitiem tūkstošu un īstajā brīdi tu un tavi urliskie salašņas to pamatigī sajutīs!

 23. black_joker saka:

  Ernim Purnim- neiespringsti- tu pats dabūsi ar tiesas lēmumu maksāt kompensācijas tiem, kurus esi apsaukājis, aplējis ar mēsliem un nomelnojis…..vienīgi garīga nepieskaitāmība tevi var glābt no soda šobrīd….

 24. Diametrāli pretējie uzskati ? Vai tie nav no čekas mācību grāmatas? Vai tie nav domāti saprāta nomākšanai?

 25. black_joker saka:

  A.A. – esi lasījis čekas mācību grāmatas? Tātad saprātīgi ir ķēzīties un rieties savā starpā uz velna paraušanu, saprātīgi ir vainot puspasaules savās problēmās un saprātīgi ir ilgoties pēc “spalvainas dūres uz sarkankoka galda”, kas nesīs panaceju un aplaimību?

 26. no malas saka:

  J.Iesalnieks no VL skaidro ļoti saprotami viņu skatijumu uz 1.jūlija notikumiem:

  http://nacionalisti.lv/raksts/864/politika-ekono

 27. no malas saka:

  -tam blek jokeram redzams nav sapratnes par Atmaksu, tas urla laikam jauc to ar atriebību
  … piemini urla joker- tu negribot un mūkot pat pats no sevis, dabūsi sajust un izjust ko nozīmā Lielā Atmaksa un tu redzams pat nenojaut, kā tā strauji tuvojas
  …jums urlas ir slikti deguni un vājas smadzenes un pārāk aizlietas ar kremļa meliem un solijumiem, lai pamanītu pārmaiņas notiekošas pasaulē un sev apkārt, tas viss jau jums kangariem ir bijis visos laikos, bet jūs nelgas nemācieties un laikam tam tā jābūt, man pat žēl tevi un tev līdzīgos iznireļus

 28. pamela saka:

  Dažus komentārus riebīgi lasīt.Tāds cietumnieku žargons un pretīga apsaukāšanās,nespēja pieņemt CITU viedoli,jo kurš tad ir Dieva izredzētais ar nekļūdīgu redzējumu uz notiekošo?Tādiem kā “no malas”u.c. ir kompartijas domāšana — ir tikai VIENS — MANS !!viedoklis ,pārejie ir urlas,iznireļi,smerdeļi utt.Kurš tad jums devis tiesības nogānīt citādi domājošos?!Neapsaukājaties,bet ar FAKTIEM pierādiet pretejo!
  Lai gan man ir cita “prieka”vēsts – Ulmanis – Rumpītis pieprasīja PĒKŠŅI un DABŪJA represētās personas statusu!!!!!!!Vajadzēja tikai onkuļa ZSZS UZMEST un iestāties “pareizajā”ASTOŅKĀJA bandā!Man arī prieks,ka šis marasm’\atiskais politklauns ir dabūjis pa muti no Vienotības ARĪ PAR APSAUKĀŠANOS!!!Prezidenta labumi viņam šķita par maz,tagad pieplusos represēto un, okupantus / 20.000 ofiņu ar ģimenēm/ + tagadejos Krievijas nekustamā īpašuma civilokupantus raus iekšā Latvijā ar dubultsparu.
  NO COMENT!Viņa apjūsmotie krievi/Baltijas forumā/ tādu “tautieti”liktu pie sienas.
  Tapēc biedrīši negānaties še savā starpā,jo itkā nacionāls portāls,bet taupiet spēkus izšķirošai cīņai ar rumpīšveidīgiem un Co.

 29. black_joker saka:

  no malim- tev ir izziņa no psihiskās veselības dispansera, ka tu esi pieskaitāms??? ak tuvojas Lielā Atmaksa? nuja, tuvojas pilnmēness, darbā arī pieaug dīvainīšu uzlidojumi….Bet lūgums pilsonim priekšniekam, kas te šad tad palasa, kas samurgots- piefiksē to Lielo Atmaksu- ož pēc dumpja organizēšanas un pastāvošās valsts varas gāšanas mēģinājuma…..

 30. Kronis saka:

  Vai nav laiks pienacis dzivot uz priekshu???
  Mes tik talak kaa par to 1941 vai 1945 neesam tikushi.
  Cik var dzivot atpakal gaitaa??
  Uz priekshu , un nav ko velti te dzeset.
  Paskat, ka tie ar tam cepuritem ,kamer mes te depatejam , shie njem un uztaisa ,,Parex,, un kas tad vinjiem maksa nodevas.
  Te redz butu ,ko tribunalam darit ,bet ko padarisi , runajam rakstam , bet kas bus talak , tas tik tada ampeleshanas.
  Protams visu cienju , ka neaizmirstam vesturi , bet to jau mes pashi visu zinam, kapec nav tribunalam tulkojums vairakas valodas???
  Citadi ,ka zvirbulji pa siena shkjuniti.
  Jega tad kada???

 31. Miervaldis saka:

  Nevis eijbrejam Paijam, bet žīDAM Paijam!

 32. mika saka:

  Par maz cien.Grantiņa kgs.piesauc tribunālam.Šeit derētu sarakstīt katru otro latvieti, pat varētu katru.
  Tautas forumā izraēlietis KaTs raksta un māca kā latvietim jādzīvo.
  Bezspēcīgi šie farizeji mācīt Baltus.Līdzīgas tautas jau parasti saprotās.

 33. Kremļsūdze saka:

  nesaprotu, ko tā pamela uzbrūk tam ” no malas”? Man liekas tieši apsveicami un normāli, ka cilvēks zagli nosauc par zagli un urlu par urlu, jo tie ir atbilstoši personāžiem prezīzi, tautās atrasti vārdi. Un kapēc uzbāzīgi citus pamācit, kā redziet ir jārunā un te jāraksta, ja cilvēks nemelo un negvelž “Cīņas” stila glupības! Kādus FAKTUS vajag, ja cilvēks raksta savas nojausmas un redzējumus un par tiem brīdina pastulbus nodevējus, lai tie varb. paspēj sevi glābt,kaut savu bērnu goda dēļ, jo taču pat gaisā jau jūtams, kā briest notikumi un ka tā nebūs “dziesmotā” revolūcija. Atveriet visi ačteles-viss plūst viss mainas un šodienas varenie kangaru balsti rīt varb. atejās iemesti vai pilsētu laukumos pakārti!

 34. Vladimirs saka:

  piekrit kremlsudze par 100 punkts

 35. Miervaldis - haha saka:

  Krievalodīgie paši pret sevi uzkurina naidu, svinot svešā zemē savas “mašļenicas”, un spļaujot virsū visam, kas Latvisks!

 36. Aldis Kalniņš-naivi saka:

  Miervaldi, tev atkal 100 punkti taisnība un viņi būs paši vainīgi, pie tā ko panāks, kad latviešu tautas pacietības mērs plīsīs!
  Un kremļsūdzei arī taisnība.

 37. Miervaldis,Aldim Kalniņam saka:

  šodien bezcerīgi Latvju sēnalām stāstīt, kurš ir vainigs pie visām viņu nelaimēm, tak pie jaunās Latvijas varas, šos pabērnus vajag piepumpēt, īpašās slimnīcās, un ir zināms, pēc piepumpēšanas, kuru tautu viņi ienīdīs vairāk par visu pasaulē!

 38. Miervaldis saka:

  Nē, nacismu viņi šaja gājienā neslavinātu, boļševismu gan….

 39. Miervaldis, kremļsūdzei saka:

  Kas dziesmotajai revolūcijai vainas?Varbūt tu domā, ka tā būs revolūcija, bez valsts atbalsta?Tici man, BUS tā dziesmotā revolūcija, gluži kā atmodas laikā, tad arī mūsu okupētājvalsts īpaši neatbalstija patriotu darbības, taču laiki bija citādi, nekā agrākajos okupācijas gados.Laiki mainās, tur es tev piekrītu, un piebilde ir augšā rakstītais!

 40. black_joker saka:

  Miervadim – vienreiz jau izdziedājāties, kamēr visi apsviedīgie taisīja biznesu. Ja nu gribas vēl padziedāt- uz priekšu…..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.