Kremļa gļotas- provokatores L. Mūrnieces izskatā !!!

Noziedzniece“Iekšlietu ministre Linda Mūrniece (JL) piektdienas rītā atklāja, ka pret ceturtdien policijas pārtrauktā gājiena organizatoru Uldi Freimani sākts kriminālprocess saistībā ar nacistisko noziegumu slavināšanu. Drošības policija viņu divas stundas pirms gājiena sākuma aizturēja, lai veiktu pārrunas.”

Foto: Un šī Kremļa “līdzskrējēja” vel atļaujas zaimot LATVIJAS REPUBLIKAS ĢERBONI !

“Ministre neslēpa, ka policijai tagad būs jāskaidro – vai gājienu plānoja Freimanis, vai tas bijis kādas organizācijas darbs. «Mēs zinām, kas bija pasākuma organizators. Taču policijai būs jāskaidro, vai viņš to darīja pats, vai tomēr tā bijusi provokācija pret valsti,» – tā ministre.”

==============================================================================================

Kriev-žīdu fašisms un viņu līdzskrējēju bars šodien piedzīvo ziedu laikus !!!

Sāksim ar kādu komentāru no- www.apollo.lv:

wer 07:27 02.Jul.
Ļoti sūdīgs gadījums…Tas tikai parāda, kas valda Latvijā: komunisti, krievu okupanti, VDK un žīdu salašņas. Kamēr vieniem tiek atļauts gandrīz viss, tikmēr latvietis tiek piespiests pie zemes tik ļoti, ka grūti ir paelpot…Bet policija??? Latvijā nav policijas; ir tikai kremļa pakaļbučotāju varza, kuri saņem pavēles no kremļa un žīdiem. Iesaku nepievērt acis uz mentu patvaļu, bet intensīvi cīnīties pret to. Ja policija dauza kādu cilvēku, vai kaut kā savādāk pārkāpj savas pilnvaras, steigties palīgā cietušam un atskaldīt šo mentu. Pietiek šo izdzimteņu patvaļai… Nāvi mentiem…

Kur gan vēl tālāk var iet, ja pati ministre gvelž vēl lielākus stulbumus par Žirinovski. Jājautā, kas deva tiesības šai polit-prostitūtei pārkāpt pašus elementārākos demokrātijas principus ? Tiesa taču bija atļavusi GĀJIENU !  Freimaņa rakstītajā GĀJIENA pieteikumā ne ar vienu vārdu nebija pieminēts nacisms. Drošības policija un Iekšlietu ministre bija tie, kuri sagrozīja šī GĀJIENA lietas būtību pašos pamatos. Padomju okupantu slepkavu bandai un viņu pēctečiem Latvijā ir atļauts viss, bet latvieši tiek slepkavoti vēl šodien ! Kā piemēru var minēt Ulda Duka noslepkavošanu, lai viņa vietā varētu iebāzt latviešu tautas bendi- žīdu, komunistu un slepkavu Ābramu Kļockinu. Ar tādiem kļockinveidīgajiem/jām mūrniecēm ir piebāztas visas “malas” !!! Bet kā jau es sacīju-ļaunums var “vilkties”, bet ne mūžīgi… . Un pienāks diena, kad visi šie kļockinveidīgie mūrnierki/ces, reiņiki un goldmaņi nopuņķojušies sēdēs uz apsūdzēto “beņķa” !!!

Šie genocīda īstenotāji pret latviešu tautu netiks žēloti !

L. Grantiņš.

You may also like...

30 komentārs

 1. Patiesība saka:

  Patiesība ir tāda, ka politikāņi vēršas tikai pret vājiem un sevi aizsargāt nespējīgiem. Pāris desmit cilvēku, kuri atgādina tautai pat atbrīvošanu no Baigā gada šausmām, tika nekavējoties sašņorēti, politikāņu propogandas mašīna šos pasludina par nacistu slavinātājiem un visādiem neliešiem. Savukārt desmiti tūkstošu devītā maija svinētāju pie pieminekļa, kuri faktiski slavina boļševiku pastrādātos briesmu darbus ne tikai šajā valstī, bet visā Eiropā un pat savā padomijas zemē, kur miljoniem pašu krievu cilvēku tika nomocīti Sibīrijas nāves nometnēs, netiks nekādā veidā traucēti, šos aizsargās policija un slavinās vietējie žurnālisti un politikāņi. Un tā būs arī turpmāk!

 2. AG saka:

  Interesanti, kāds pamats bija šāda procesa uzsākšanai?

 3. Reinis saka:

  Vai varat publicēt gājiena pieteikuma RD skaidri salasāmu fotokopiju?

 4. Miervaldis saka:

  Ta kā Mūrniece ir mūsu pusē, tad es viņai gribētu teikt “Mūrnieces kundze, jāslavē ir ne tikai leģionāri, bet arī viņu ieroču brāļi – vācieši, nekautrējieties no tā – šie vīri darija visu, lai baltijas valstis būtu brīvas”!

 5. Filips Bobinskis saka:

  Tiešām jājautā, uz kāda pamata uzsākts process pret U. Freimani?
  Iekšlietu ministres un tai pakļauto struktūru rīcība ir klaja demokrātisko normu pārkāpšana.
  Tiesa šo gājienu bija atļāvusi. Līdz ar to tā pārtraukšana un gājiena rīkotāja aizturēšana ir satversmē ganrantēto iedzīvotāju pamattiesību pārkāpšana. Gājiena rīkotājiem ir visas iespējas vērsties tiesā pret iekšlietu ministriju.
  Bez tam, ja valsts amatpersona atļaujas aicināt aizliegt tiesas atļautu gājienu, tad tā jau ir diktatūra.

 6. analītiķis saka:

  Atcerēsimies, kas rakstīts Latvijas Republikas Satversmes 103. pantā:
  “Valsts aizsargā iepriekš pieteiktu miermīlīgu sapulču un gājienu, kā arī piketu brīvību”. Administratīvā rajona tiesas priekšsēdētāja vietnieks, tiesnesis Valters Poķis atbildes rakstā portālam Diena teica, ka “ka gājiena aizliegšanai nebija tiesiska pamata”. Te būs pilns raksts:
  http://www.diena.lv/lat/politics/viedokli/nils-muiznieks-tiesa-kludijas

  Rīgas dome (RD) nebija norādījusi pamatojumu secinājumam, ka gājiens ir vērsts uz nacionālā un, iespējams, arī rasu naida kurināšanu, tās lēmums nesaturēja jebkādu informāciju no drošības dienestiem par pasākuma organizatora personību un iespējamiem apdraudējumiem, tāpēc Administratīvajai rajona tiesai nebija argumentu, lai liegtu gājienu vācu karaspēka ienākšanas gadadienā. Tas izriet no tiesas sēdes priekšsēdētāja Valtera Poķa rakstiskās atbildes Dienai.

  RD balstījusies uz izteikumiem

  “Jānorāda, ka pieteikums un paziņojums liecina, ka pasākuma organizatora mērķis nav rasisma vai nacisma ideju sludināšana, tāpat nav vērsts pret kādu no nācijām. Pasākuma organizatoru norādītais mērķis – latviešu patriotu godināšana – ir pieļaujama jebkurā kalendārajā dienā. Nebūtu pamata apgalvot, ka šāds pasākums var notikt vienīgi 11.novembrī vai 18.novembrī,” norāda V.Poķis. Viņš gan nenoliedz, ka pieteicējs ir izmantojis konkrēto datumu un vēsturiskos notikumus 1941.gada jūnija beigās un jūlija sākumā, lai pievērstu uzmanību savam pasākumam. Lietas izskatīšanā tam ir tikai sekundāra nozīme, ja netiek pierādīts, ka pasākuma mērķis ir nacisma ideju sludināšana.

  Viņš uzsver, ka tiesai bija jāvērtē RD aizliegumā ietvertais pamatojums, kas lielā mērā balstījies uz dažādiem gājiena pieteicēja izteikumiem RD komisijas sēdē. No šiem izteikumiem RD lēmumā secināts, ka pasākuma mērķis ir vērsts uz nacionālā un, iespējams, arī rasu naida kurināšanu. “Taču lēmumā nav norādīti nekādi apstākļi, uz kuru pamata izdarīti minētie secinājumi. Pieteicējs tiesas sēdē arī noliedza, ka būtu paudis rasistiskus uzskatus vai būtu vēlējies sludināt nacisma ideoloģiju,” norāda V.Poķis.

  Viņš savā atbildē arī raksta, ka sēdes norise RD neesot protokolēta, līdz ar to tiesai bijusi ievērojami apgrūtināta iespēja pārbaudīt, kādus tieši izteikumus pieteicējs pauda un kā šie izteikumi attiecas uz konkrētā pasākuma mērķi. “Līdz ar to iestāde pēc būtības nav nodrošinājusi pierādījumus gājiena aizlieguma pamatojumam. Tostarp lēmums nesatur jebkādu informāciju no drošības dienestiem par pasākuma organizatora personību un iespējamiem apdraudējumiem,” raksta V.Poķis.

  Mits: policija apgāja tiesas lēmumu atļaut gājienu

  Faktiski izjaucot ceturtdien organizēto gājienu, ko iepriekš bija sankcionējusi tiesa, tiesībsargājošās iestādes apgāja likumā noteikto procedūru gājiena atļaušanai vai aizliegšanai. Šādu viedokli Dienai pauž tiesību eksperts Mārtiņš Mits. Aizturot organizatoru ar mērķi nepieļaut gājiena norisi – tas nav veids, kā risināt jautājumu par gājiena atļaušanu vai aizliegšanu.

  M.Mits aicina nošķirt notikuma emocionālo vērtējumu no juridiski korektas rīcības. Viņš pagaidām atturas vērtēt tiesas lēmumu, jo tas būtu pārsteidzīgi. To varēs vērtēt tad, kad būs redzama argumentācija, saka M. Mits. Viņš gan pieļauj, ka acīmredzot tiesas rīcībā nebija Drošības policijas argumentācija, kāpēc gājiens būtu aizliedzams no drošības aspekta.

  Muižnieks: tiesa kļūdījās

  Tiesa kļūdījās, atļaujot pasākumu, kurā vairāki desmiti cilvēku vēlējās atzīmēt 1941. gada 1.jūlijā notikušo Vācijas karaspēka ienākšanu Rīgā, uzskata Nils Muižnieks no Latvijas Universitātes Sociālo un politisko pētījumu institūta. Ja ierakstām internetā Ulda Freimaņa vārdu, viņš parādās ar antisemītiskiem plakātiem rokās, tāpat Igors Šiškins un Viktors Birze, norāda eksperts. “Tie ir īsti nacisti,” viņš vērtē.

  “Godināt leģionārus ir viens, bet slavināt nacistu ienākšanu Rīgā ir kaut kas pavisam cits. Viņu mērķi un konteksts pasākumam ir pavisam cits,” uzsvēra N.Muižnieks. Pārsteigusi arī Drošības policijas rīcība, kas nāca klajā ar ieteikumu aizliegt pasākumu tikai pēc gājiena pieteicējiem pozitīvā tiesas sprieduma.

  N.Muižnieka praksē tas ir pirmais gadījums, kad notiek atklāta nacistu slavināšana. Viņš uzskata, ka turpmāk Latvijā jābūt gataviem, ka šādas akcijas tiks izvērstas arī citos vēsturiskos datumos, tāpēc tiesnešiem un ekspertiem vajadzētu izvērtēt šīs lietas apstākļus.

  “Tiesa nav nekļūdīga,” atbildēja eksperts uz jautājumu, kā vērtēt policijas rīcību, kas liedza notikt gājienam, lai gan to bija atļāvusi tiesa.

  Vakar Vecrīgā tika pieteikts gājiens no Okupācijas muzeja līdz Brīvības piemineklim, ko rīkoja biedrības Gustava Celmiņa centrs biedri un atbalstītāji. Viņi vēlējās atzīmēt 1941. gada 1.jūlijā notikušo Vācijas karaspēka ienākšanu Rīgā. Policija gājienu apstādināja, tam īsti nesākoties, organizētāji tika izolēti. Gājienu un ziedu nolikšanu negribēja pieļaut Rīgas dome. Organizētāji to pārsūdzēja un tiesa pasākumu atļāva.

  Tātad partijas “Jaunais Laiks” varas laikos bija iegrožots Brīvības piemineklis 2006. gadā (kad Rīgas domes priekšsēdētājs bija partijas “Jaunā Laika” biedrs Aivars Aksenoks un Ārlietu ministre bija partija “Jaunais Laiks” biedre Sandra Kalniete, apspiestas cilvēku protesta akcijas pret slimnīcas slēgšanu Bauskā (kad Iekšlietu ministre aizvien ir partijas “Jaunais Laiks”, tagad arī apvienības “Vienotība” biedre Linda Mūrniece) un tagad izjaukts atbilstoši Satversmei tiesas akceptēts miermīlīgais gājiens. Tajā pašā laikā mūsdienu Latvijas mafiozā vara nebija konsekventa, kad tā atļāva izpausmes pie tā saucamā Uzvaras pieminekļa pagājušā gada 9. maijā un šogad 9. maijā. Jāatzīmē, ka tajā pašā laikā Drošības policija neko nedara, lai izmeklētu Pareksbankas afēru un citus noziegumus, kā arī pieļauj, ka šajās dienās notiek Pareksbankas sadalīšana tā saucamajā labajā daļā un sliktajā daļā ar mērķi noslēpt visus galus ūdenī. Arī cilvēki pie esošās varas ir sadalīti savējos, kam atļauts viss un nesavējos, kuriem neļauj izpausties. Valdošai mafijai nepatīk, ka atrodas cilvēki, kas pievērš uzmanību – te nu mēs okupācijas un valsts nozagšanas upuri esam.

 7. haralds saka:

  nu baigi nadzīgais tas Uldis Freimanis, reiz paguvis saslavināt nacistiskos noziegumus, kaut gan Drošības policija viņu divas stundas pirms gājiena sākuma aizturēja, lai veiktu pārrunas!”.
  Heil Mūrniece! Heil Mūrniece! Heil Mūrniece!

 8. Filips Bobinskis saka:

  Ja valsts amatpersonas un dažādi “eksperti” atļaujas paziņot: “Tiesa kļūdījās!” un pretēji tiesas lēmumam aizliedz gājienu, tad tas ir absolūti analoģiski situācijai, ja politiķis ar šādu pat argumentu liktu iebāzt cietumā personu, kuru tiesa atzinusi par nevainīgu.
  Centīšos apkopot pieejamos materiālus, lai par tādu valsts amatpersonu patvaļu vērstos ar iesniegumu ģener5ālprokuratūrā vai kādā citā instancē.

 9. Latvietis saka:

  Filip, Jums vajadzētu sazināties ar pašu Freimani un Igoru Šiškinu, un salikt galvas kopā, arī man šķiet, ka vajadzētu dot šiem neliešiem vienu juridiski perfekti noformētu mācību!

 10. to haraldiem un Co saka:

  Nenokavējiet pārsūdzēt!Pirms te tēlojat nacionāļus,palasiet kas bija rakstīta us tiem tupiem plakātiem un pašam “aktīvistam”uz T krekliem.
  Freimanis un Šiškins ir VDK PSRS laikos savervēti ziņotāji un viņiem Latvija ir stingri pie kājas,resp.,jo sliktāk ,jo labāk Kremlim.”Nacionāļu”saradies kā blusu bezsaimnieka sunim.Tādiem k’\a Freimanis un Šiškins vieta Lindermaņa bandā!

 11. Filips Bobinskis saka:

  Zini, tas, ka visi nacionālisti patiesībā esot valsts ienaidnieki, strādā Latvijai naidīgu spēku labā u.tml., tiek gavelzts jau no atmodas laika. Ja palasīsi biušo tautfrontiešu līderu sarakstīto, redzēsi apgalvojumus, ka gan Pilsoņu Kongress, gan visi atmodas laika nacionālradikālie spēki esot bijuši tādi. Šādu uzskatu izplatīšana ir vieglākais veids, kā censties apmelot tos, kas režīmam nav tīkami. Tikai to, kas kam patiesībā kalpo noslēpt nevar.

 12. šim F.B. saka:

  Atļaušos nepiekrist!Dzīve ir pierādījusi,ka taisnība ir kom.21:45.Pajautājiet pašam L.Grantiņam par “cīnītājiem”rožkalniem,brūveriem,pupuriem utt.Un kas tad nezina par Peteru,Īvānu,Kalnieti,Godmani,Dineviču,Veidemani utt.Tapēs jau VDK savus kadrus tur iefiltrē lai grautu visu no iekšas.Netēlojat vakarējo!
  Ar ko Garda,Šiškins un nez no kurienes uzradies Freimanis/PSRS lidotājs!/ir režīmam netīkami,ja uz Freimaņa plakātiem tiek nosunīta “Vienotība”un citi (AŠ)2 netīkami fakti un parādības?

 13. >>>TT saka:

  Ar saviem primātu epitetiem atbaidīsiet tos trīs pastāvīgos komentētājus.
  Jāpalasa Jaunsudrabiņš valodas bagātināšanai!

 14. sia saka:

  Neviens nelietis nebūtu ne latvijā,ne valdībā ja viņiem nebūtu tik
  daudz atbalstītāju.Jau šobrīd atbalstītāji (vēlētāji)ar kaujas saucieniem
  gaida to brīnumjauko dienu-vēlēšanas.

 15. Patiesība.>>>TT saka:

  >>>TT saka:
  “2010. gada 4. jūlijs 9.42Ar saviem primātu epitetiem atbaidīsiet tos trīs pastāvīgos komentētājus.
  Jāpalasa Jaunsudrabiņš valodas bagātināšanai!”
  NEKAS JAU NETIKS ZAUDĒTS ! PALIKS DIVI+1 idiots, tu… .

 16. A.Balts saka:

  Merci! “Patiesība” Jūs esiet ne tikai objektīvs, bet arī ļoti asprātīgs! Visu cieņu, urlikiem esiet dienu sabeiguši.

 17. A.Balts saka:

  Latvietis saka:
  2010. gada 3. jūlijs 19.58

  Filip, Jums vajadzētu sazināties ar pašu Freimani un Igoru Šiškinu, un salikt galvas kopā, arī man šķiet, ka vajadzētu dot šiem neliešiem vienu juridiski perfekti noformētu mācību!
  ———————————–
  Pilnībā pievienojos un esmu gatavs palīdzēt, jo tas ir jautājums, kas skar visus un katru Latvijas pilsoni!

 18. ~~Patiesībai saka:

  Vēl jau gailis nav dziedājis,kurš ir “idiots”.,jo tu saskaitīji nepareizos,sevi atmetot.

 19. black_joker saka:

  nav nekā jaukāka, kā vērot, ka plēšas letiņi savā starpā :):):)

 20. Miervaldis saka:

  Filip – Vēlu veiksmi!

 21. A.Balts saka:

  “Patiesība” – lasi nu dēls uzmanīgāk, citādi nezi nu ko kam atbildēt
  Vai zini kad liek “pēdiņas”??!
  Un esmu dzirdējis, ka par rupju toni pret nezināmiem cilvēkiem varot ķert sods! Nebaidos šī vārda – negaidīts un jauks sods, kā rīta asins pļeka svešā pļavā vai kā ķieģelis maigs un tik pazīstams!

 22. Šis valdošais režīms jau 20 gadus ir prettiesisks. Režīms ir pret mūsu tiesībām atbrīvoties no okupantiem un kolonistiem ,pret tiesībām uz savu 18.novembrī dibināto valsti, pret tiesībām uz Abreni, pret tiesībām pulcēties un nolikt ziedus pie pieminekļa “Tēvzemei un Brīvībai”.Cik ilgi vēl ?!!!

 23. Miervaldis saka:

  “Atskaldīt šo mentu”.Naivais!Mūsu VP dienestā tiek atlasīti izturīgākie, un fiziski spēcīgākie mūsu tautas pabiras.Un arī nekaunīgākie!Viņiem taču ir īpašas programmas, un iziet šos kursus tikai labākie!Takā neskatīsimies uz tukšiem vārdiem, bet gaidīsim, kad tautai pienāks svētīti zelta laiki!

 24. no malas saka:

  …zini Miervaldi, tu pārspīlē, jo pret katru, pilnīgi pret katru spēku vienmēr ir bijis pretspēks
  … vajag tik rakt … un vis būs, īstenībā jau ir

 25. Kremļsūdze saka:

  Piekrītu Bobinskim un “no malas”! Arī A.Andersonam, Baltam

 26. Vladimirs saka:

  a man patik ta kremlsudze, labi un pa delu! un Miervald un no malas ar taisnib saka un citi ari
  un Bobinski loti lab un Balti arī un pamel ari… te daudz taisni saka
  jums vajg darit ar , ne tik runat,jums ir taisnibs un jums ir tiesibs

 27. Aldis Kalniņš-naivi saka:

  Man arī patīk visi Vladimira nosauktie!
  Un tauta, rakstier visi , kas redz, pamana vai pieķer valsts nodevējus, zagļus, kolaborantus, nekautrējieties, tas taču ir viegli datorā padrukāt.

 28. Miervaldis - admin saka:

  Vai tas ir tiesa, kad padomju okupācijā garīgi nomocīti Latvji akli tic kristīgajiem bizmaņiem, un bizmaņi to izmanto?Tak es domāju, viena daļa mācītāju ir veikli manupulātori, un netur nekādus dievus!Vai arī tur, taču ir fanātiķi, un uzspiež citiem savu viedokli!?2005.gada “praida laikā”, bizmaņi nebij viss ieinteresēti sargāt ģimenes vērtības, bet gan uztaisīt lielisku pašreklāmu.Jēgas no praida traucēšanas nebij nekādas, taču kristīgajiem bizmaņiem piekrīta iedzīvotāju atbalsts!Taču sašķēla vienoto Latvijas sabiedrību!Atzīšos, es arī pret homoseksuālistiem neizjūtu nekādas simpātijas, taču bizmaņi mūsu – Latvju ģimenes neizkropļos sliktāk par homoseksuālistiem!No vienas mucas abi šie spēki, no vienas!Ieteikt es neko neiesaku, taču atgādinu, kas sagaida tos, kuri dēļ svešas ticības, gatavi nodot savus tēvus, un savu zemi!

 29. Miervaldis saka:

  Nē, Baštiks nav nekāds kristīgi norūpējies cilvēciņš!Un vispār!Dabīgi, ka svešo areālu kalpiem ir risks kļūt par savas tautas visīstākajiem kangariem!Baštika korišš ļedjājevs, savukārt politisko pasūtijumu izpildītājs šo nelaimīgo sektantu galvās!Ak šie nelaimīgie!Man žēl viņu….milzīgs fui Baštikam!Kauns un negods valstij! (un to visu var redžēt katru sestdienu un svētdienu tv 5!)

 30. Miervaldis saka:

  tv 5, jau tik vienīgais bezmaksas kanāls valstī!Nelietīgās cūkas!Par šīm visām nelietībām Baštiki, un viņu koriši ļedjājevi samaksās, un viņi noteikti tiks tiesāti!Tādas nelietības, kādas dara ļedjājevs, ar šo nabaga sektantu galvām, tiks sodītas!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *