Vēlreiz par Freimani un 4. maija bandu.

Latvija-, vai bandītu savienība “LATVIJA” ?

Tātad , mūsu valstī, ir cilvēki t. sk. N. Muižnieks un L. Mūrniece, kuri publiski paziņo, ka viņu lēmumi un domas stāv augstāk par kompetentas tiesas lēmumu. Šis precedents Latvijas valstij ir daudz bīstamāks, nekā cilvēku grupas vēlme, izmantot savas konstitucionālās tiesības uz pulcēšanos, ko atļauj mūsu valsts likumdošana.

=================================================================================================

Latvijas mafija

Foto: Divi uzticīgi Maskavas kalpi- genocīda īstenotāji pret latviešu tautu.

Atcerēsimies, kas rakstīts Latvijas Republikas Satversmes 103. pantā:
“Valsts aizsargā iepriekš pieteiktu miermīlīgu sapulču un gājienu, kā arī piketu brīvību”. Administratīvā rajona tiesas priekšsēdētāja vietnieks, tiesnesis Valters Poķis atbildes rakstā portālam Diena teica, ka “ka gājiena aizliegšanai nebija tiesiska pamata”. Te būs pilns raksts:
http://www.diena.lv/lat/politics/viedokli/nils-muiznieks-tiesa-kludijas

Rīgas dome (RD) nebija norādījusi pamatojumu secinājumam, ka gājiens ir vērsts uz nacionālā un, iespējams, arī rasu naida kurināšanu, tās lēmums nesaturēja jebkādu informāciju no drošības dienestiem par pasākuma organizatora personību un iespējamiem apdraudējumiem, tāpēc Administratīvajai rajona tiesai nebija argumentu, lai liegtu gājienu vācu karaspēka ienākšanas gadadienā. Tas izriet no tiesas sēdes priekšsēdētāja Valtera Poķa rakstiskās atbildes Dienai.

Latvijas patriotiRD balstījusies uz izteikumiem.

Foto: Freimaņa plakāts precīzi raksturo šodienas Latviju. Pie varas šodien atrodas starptautiska kriminālistu banda. Pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā, visi šie noziedznieki tiks “izvilkti caur Nirnberga-2” un saņems to pašu sodu ko saņēma nacistu bendes !!!  Un,- tas nebūs tikai “filozofiskais” augstākais soda mērs, bet gan reāls nāvessods par genocīdu pret paša tautu. Šis sods nebūs pretrunā starptautiskajiem likumiem.

“Jānorāda, ka pieteikums un paziņojums liecina, ka pasākuma organizatora mērķis nav rasisma vai nacisma ideju sludināšana, tāpat nav vērsts pret kādu no nācijām. Pasākuma organizatoru norādītais mērķis – latviešu patriotu godināšana – ir pieļaujama jebkurā kalendārajā dienā. Nebūtu pamata apgalvot, ka šāds pasākums var notikt vienīgi 11.novembrī vai 18.novembrī,” norāda V.Poķis. Viņš gan nenoliedz, ka pieteicējs ir izmantojis konkrēto datumu un vēsturiskos notikumus 1941.gada jūnija beigās un jūlija sākumā, lai pievērstu uzmanību savam pasākumam. Lietas izskatīšanā tam ir tikai sekundāra nozīme, ja netiek pierādīts, ka pasākuma mērķis ir nacisma ideju sludināšana.

Viņš uzsver, ka tiesai bija jāvērtē RD aizliegumā ietvertais pamatojums, kas lielā mērā balstījies uz dažādiem gājiena pieteicēja izteikumiem RD komisijas sēdē. No šiem izteikumiem RD lēmumā secināts, ka pasākuma mērķis ir vērsts uz nacionālā un, iespējams, arī rasu naida kurināšanu. “Taču lēmumā nav norādīti nekādi apstākļi, uz kuru pamata izdarīti minētie secinājumi. Pieteicējs tiesas sēdē arī noliedza, ka būtu paudis rasistiskus uzskatus vai būtu vēlējies sludināt nacisma ideoloģiju,” norāda V.Poķis.

Viņš savā atbildē arī raksta, ka sēdes norise RD neesot protokolēta, līdz ar to tiesai bijusi ievērojami apgrūtināta iespēja pārbaudīt, kādus tieši izteikumus pieteicējs pauda un kā šie izteikumi attiecas uz konkrētā pasākuma mērķi. “Līdz ar to iestāde pēc būtības nav nodrošinājusi pierādījumus gājiena aizlieguma pamatojumam. Tostarp lēmums nesatur jebkādu informāciju no drošības dienestiem par pasākuma organizatora personību un iespējamiem apdraudējumiem,” raksta V.Poķis.

Mits: policija apgāja tiesas lēmumu atļaut gājienu

Faktiski izjaucot ceturtdien organizēto gājienu, ko iepriekš bija sankcionējusi tiesa, tiesībsargājošās iestādes apgāja likumā noteikto procedūru gājiena atļaušanai vai aizliegšanai. Šādu viedokli Dienai pauž tiesību eksperts Mārtiņš Mits. Aizturot organizatoru ar mērķi nepieļaut gājiena norisi – tas nav veids, kā risināt jautājumu par gājiena atļaušanu vai aizliegšanu.

M.Mits aicina nošķirt notikuma emocionālo vērtējumu no juridiski korektas rīcības. Viņš pagaidām atturas vērtēt tiesas lēmumu, jo tas būtu pārsteidzīgi. To varēs vērtēt tad, kad būs redzama argumentācija, saka M. Mits. Viņš gan pieļauj, ka acīmredzot tiesas rīcībā nebija Drošības policijas argumentācija, kāpēc gājiens būtu aizliedzams no drošības aspekta.

Krievijas aģents un Ļedjajevists N. Muižnieks saka: (nelabais izejot brēcot, saka Nils) http://tautastribunals.eu/?p=2002

Tiesa kļūdījās, atļaujot pasākumu, kurā vairāki desmiti cilvēku vēlējās atzīmēt 1941. gada 1.jūlijā notikušo Vācijas karaspēka ienākšanu Rīgā, uzskata Nils Muižnieks no Latvijas Universitātes Sociālo un politisko pētījumu institūta. Ja ierakstām internetā Ulda Freimaņa vārdu, viņš parādās ar antisemītiskiem plakātiem rokās, tāpat Igors Šiškins un Viktors Birze, norāda eksperts. “Tie ir īsti nacisti,” viņš vērtē.

“Godināt leģionārus ir viens, bet slavināt nacistu ienākšanu Rīgā ir kaut kas pavisam cits. Viņu mērķi un konteksts pasākumam ir pavisam cits,” uzsvēra N.Muižnieks. Pārsteigusi arī Drošības policijas rīcība, kas nāca klajā ar ieteikumu aizliegt pasākumu tikai pēc gājiena pieteicējiem pozitīvā tiesas sprieduma.

N.Muižnieka praksē tas ir pirmais gadījums, kad notiek atklāta nacistu slavināšana. Viņš uzskata, ka turpmāk Latvijā jābūt gataviem, ka šādas akcijas tiks izvērstas arī citos vēsturiskos datumos, tāpēc tiesnešiem un ekspertiem vajadzētu izvērtēt šīs lietas apstākļus.

“Tiesa nav nekļūdīga,” atbildēja eksperts uz jautājumu, kā vērtēt policijas rīcību, kas liedza notikt gājienam, lai gan to bija atļāvusi tiesa.

Vakar Vecrīgā tika pieteikts gājiens no Okupācijas muzeja līdz Brīvības piemineklim, ko rīkoja biedrības Gustava Celmiņa centrs biedri un atbalstītāji. Viņi vēlējās atzīmēt 1941. gada 1.jūlijā notikušo Vācijas karaspēka ienākšanu Rīgā. Policija gājienu apstādināja, tam īsti nesākoties, organizētāji tika izolēti. Gājienu un ziedu nolikšanu negribēja pieļaut Rīgas dome. Organizētāji to pārsūdzēja un tiesa pasākumu atļāva.

Tātad partijas “Jaunais Laiks” varas laikos bija iegrožots Brīvības piemineklis 2006. gadā (kad Rīgas domes priekšsēdētājs bija partijas “Jaunā Laika” biedrs Aivars Aksenoks un Ārlietu ministre bija partijas “Jaunais Laiks” biedre Sandra Kalniete, apspiestas cilvēku protesta akcijas pret slimnīcas slēgšanu Bauskā (kad Iekšlietu ministre aizvien ir partijas “Jaunais Laiks”, tagad arī apvienības “Vienotība” biedre Linda Mūrniece) un tagad izjaukts atbilstoši Satversmei tiesas akceptēts miermīlīgais gājiens. Tajā pašā laikā mūsdienu Latvijas mafiozā vara nebija konsekventa, kad tā atļāva izpausmes pie tā saucamā Uzvaras pieminekļa pagājušā gada 9. maijā un šogad 9. maijā. Jāatzīmē, ka tajā pašā laikā Drošības policija neko nedara, lai izmeklētu Pareksbankas afēru un citus noziegumus, kā arī pieļauj, ka šajās dienās notiek Pareksbankas sadalīšana tā saucamajā labajā daļā un sliktajā daļā ar mērķi noslēpt visus galus ūdenī. Arī cilvēki pie esošās varas ir sadalīti savējos, kam atļauts viss un nesavējos, kuriem neļauj izpausties. Valdošai mafijai nepatīk, ka atrodas cilvēki, kas pievērš uzmanību – te nu mēs okupācijas un valsts nozagšanas upuri esam.

informācija arī no interneta dzīlēm

LRTT  01.08.2010

You may also like...

5 komentāru

 1. Varas patvaļa ir sajūtama visos organizētos un neorganizētos pasākumos.Daži ir vienlīdzīgāki par citiem.

 2. no malas saka:

  Te par tēmu:

  Ernis Purnis, 04.08.2010 23:33
  Protams,atbalstam ASV iniciatīvu, pie tam neiet runa par viņu valstī iebrukušo agresoru civilpersonām un to pēctečiem, joprojām nelikumīgi uzturošamies okupētajā valstī pēc savu militārokupantu izvākšanās! Jebkura valsts vienkārši smok nost, no pat legālu migrantu pārpilnības, un nu jau pat multinacionālā ASV. Bet tas ir fakts. Valsts nevar normāli eksistēt un celt pilsoņu labklājību, ja ir pārpildīta ar garīgi, mentāli svešiem nelegāļiem, kā Latvijā un kuri ir ar citu – svešu valodu, citu tautību un citu audzināšanu un dzīvo citā, savas mītnes zemes-agresorvalsts naidīgajā mums informācijas telpā, kura intensīvi negatīvi noskaņo savu krievvalodīgo mazdomājošo masu pret visu latvisko un nacionālo mūsu pašu valstī, kur šie nekaunīgie migranti – psrs kolonisti cenšas būt kolonizatori, nevis pateicīgi ciemiņi! Un mūsu valdībai būs jāpārvar promaskaviskais iztapīgums, gļēvums un jāsāk oficiālā, likumīgā dekolonizācija! Un jādara tas steidzamības kārtā, kā viens no pirmajiem uzdevumiem valsts stabilitātes vārdā. Mūsu – tautas uzdevums panāk šā uzdevuma izpildi un ievēlēt tikai tos nacionālos cilvēkus un tikai tās partijas, kas grib latvisku, sakārtotu un dekolonizētu valsti un to paredz savā partijas programmā!

 3. viesis saka:

  Valdošai mafijai nepatīk, ka atrodas cilvēki, kas pievērš uzmanību – te nu mēs okupācijas un valsts nozagšanas upuri esam.

  ———————————————-

  Pierādījumi:

  http://www.youtube.com/watch?v=K79y6LDS__U

  http://www.youtube.com/watch?v=hwZOTo9qXSk

 4. Atbalsts no tautas saka:

  Atbalsts no tautas!, 16.08.2010 18:45

  Autors: Esiet aktīvi-fiksējiet visu!
  Datums: 16.08.10. 18:20

  Tauta – likumīgie visu tautību Latvijas pilsoņi : pierakstiet, atcerieties un atzīmējiet visus naidīgo svešo, nelikumīgo okupētājvalsts prsrs kolonistu-okupantu datus, vārdus, dzivokļu. mašīnu nummurus! Tas ir – to svešo personu datus, kas kaut kad, kaut kur ir pretlatviski, pretvalstiski izrunājušies vai rīkojušies, jeb draudējuši tā rīkoties, jo dekolonizācijas procesa gaitā šīm liecinieku liecībām būs nozīme vērtējot nelikumīgo civilokupantu atrašanos, vai izraidīšanu ārpus valsts robežām, vai piemērojot soda mēru.

 5. Eduards saka:

  Skaidrs,ka esošie 20 gadus pie varas ir tikai laupījuši, grāvuši naidojuši cilvēkus.To viņi ir panākuši ar tiesu ,mediju,radio ,televīzijas u.c.informācijas līdzekļu palīdzību.
  No 30.septembra Rīgā darbu sāks Starptautiska konference-tiks izskatīti Latvijas varturu noziegumi Latvijā.Piedalies! LGK

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *