Līgosim, latviet ! Pie Velna ar melnsvārčiem !

Līgo svētkiLīgo veci, līgo jauni, / Kamēr Jāņu uguns degs,
Līgosim mēs šo naksniņu, / Kamēr rīta saule lēks.
Citu gadu sagaidīsim, / Kad Jānītis atkal nāks.
Tā lai mūsu bērnu bērni / Vienmēr līgo dziesmas māk.

https://www.youtube.com/watch?v=rXwybs45epo

========================================

LĪGO, latviet, LĪGO un iemetot kārtējo pagali ugunī nosauc kādu no 4. maija kliķes bandīta vārdu, novēlot viņam sadegt Elles ugunīs tāpat kā pagalei šajā Jāņu gunskura liesmās.

Nedari neko tikai tā pat vien.

Piesaisti katrai darbībai kādu jēgu, jo tu taču esi apzinīga būtne. Un zini- vārdam ir drausmīgs spēks. Nolādi šajā naktī visu ļauno un ļaunuma veicējus !  Teic atzinīgus vārdus visam Labajam un Gaišajam ! Šī ir vienīgā nakts, kad tas ir jādara- ir jāsadeg visam sliktajam un jādzimst labajam. Tāpēc jau ļaunuma nesēji tā baidās no šis nakts un latviešu senajiem tikumiem.

Negriez šiem izdzimumiem otru vaigu, ja viņi tev saskādējuši pirmo, bet paņem milnu un zvel pa viņa sātaniskajiem purniem ar visu spēku.

========================================================================

Līgo vakarā katram vajadzētu ievērot sava vēdera kapacitāti, bet ja tomēr neiznāk tā riktīgi- zinātniski visu sabalansēt, tad to visu taču var labot Jāņu dienā.

LRTT vēl veselīgus Saulgriežus !!!

Dievs svētī Latviju ! Līgo svētki, Grantiņš, Reiniks, Āboltiņa,ziedi,

===========================================================================

jānis vanags,eva ālere, tālivaldis tālbergs,aleksejs ļedjajevs,aivars garda,juris lapinskisJa ir laika un vēlēšanās, tad “iemetiet aci” sātanista Tālberga murgojumā. Bet labāk to dariet pēc Līgo/Jāņiem, jo izlasot pirms svētkiem sabojāsiet svētku noskaņojumu.

Tālbergs:

“Likteņdārza” nozīme

Kā gadsimta projekts tautai tiek piedāvāts “Likteņdārzs”. Šī jaunā tautas svētvieta tiek veidota pēc dzenbudistu priestera un arhitekta projekta. Diemžēl pat kristieši ir gatavi vest akmeņus uz Zaķusalu pie TV ēkas, lai vēlāk tos nogādātu “Likteņdārzā” kādas dvēseles piemiņai.

Ļaudis, kam jūs ticat? Dieva Vārds saka, ka dievbijīga dvēsele nonāk pie Dieva. Neviena dvēsele, kas uzticējusies Dievam, neklejo pa pasauli. Dvēselēm nav vajadzīgs “Likteņdārzs!” Bet labticīgā latviešu tauta veido dārzu, kur sešsimt tūkstoši dvēseļu varētu rast patvērumu koku zaros un plaukstošajās puķēs. Tāda ir šī projekta sākotnējā koncepcija. Vai jūs zināt, ka šī dārza centrā tiks nolikts ziedojumu jeb upuru akmens kā altāris, uz kura varēs likt sveces, puķes un ziedojumus?

Par ziedojumiem. Esiet uzmanīgi, kad pērkat maizi. Pievērsiet uzmanību iepakojumam, vai uz tā nav uzlīme, kurā rakstīts, ka daļa no maizes cenas tiks ziedota “Likteņdārza” atbalstam. SIA “Fazer Latvija” sāk sociālu projektu, kura laikā 1 santīms no katra nopirktā “Druvas” “Saimnieka” maizes kukulīša tiks ziedots “Likteņdārza” Skatu terases pamatu būvniecībai.

tālivaldis tālbergs,eva ālere, aleksejs ļedjajevs,jānis vanags,jānis reiniks,LELBA,kristiešiŠeit vari izlasīt visu šo melno Tālberga murgojumu: http://spektrs.com/visas-zinas/talivaldis-talbergs-laiks-kura-dzivojam-ir-loti-nopietns/

Ieraugot šo: http://www.diena.lv/foto/redakcijas-foto/latvija/foto-grandioza-uzveduma-lec-saulite-generalmeginajums-14060351 sātaniskie “kristieši” iespējams, ka iekritīs komā. Novēlēsim, lai viņi nekad no šīs komas neuzmostos un kopā ar 4.maija kliķes darboņiem aizripotu uz Elli– uz savām īstajām mūža mājām.

Šeit tu, latvieti, skaidri redzi, ka visa Kristīgā baznīca ir Sātana templis: Katoļu arhibīskaps Jānis Pujats, luterāņu arhibīskaps Jānis Vanags, „Jaunās paaudzes” vadonis Aleksejs Ļedjajevs vienojas pret Līgo svētkiem. http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/5176/baznica-pret-ligotajiem

Un šeit, latviet, tu vari redzēt īstu civilizācijas padibeni, kristieti Evu Āleris:http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/85314/kareiviga-cinitaja-pret-ligo-tradicijam—eva-alere-video

============================================================================

Ja gribi, lasītāj, mani “apriet” par šeit sacīto, tad pirms tam pasaki man: kurš pravietis ir nācis un dibinājis baznīcas ?

Žīdi,Putins,Reiniks, Āboltiņa - KopieProtams, ka neviens. To darīja tie, kuri gribēja tautu turēt paklausībā un dzīvot uz tās rēķina.

Senajām latviešu ciltīm bija VIEDIE, kuri apskaidroja ESĪBAS LIKUMUMS. Mēs nepazinām nenovīdību, ļaunumu un zādzības. Vēl manā bērnībā 50to gadu beigās un 60to gadu sākumā uz laukiem neviens neslēdza dzīvokļa durvis. Bija tikai kliņķis ar piesietu koka puļķīti. Ceļinieks- ciemiņš vienmēr varēja ieiet un cienīgi sagaidīt pārnākam saimnieku. Tā bija latviskā DZĪVES DZIŅA(nejaukt ar viltus dzīves ziņu), kura drīz vien izzuda ar lielo krievžīdu klaidoņu ieklīšanu mūsu Tēvzemē.

Mums, latviet, ir jāiet atpakaļ uz “savām senču mājām“- uz morāli- Garīgi bagāto DAINU PASAULI. Mēs taču reiz: “Caur sidraba birzi gājām, ne zariņu nenolauzām.”

Vai uz TURIENI mūs var aizvest šodienas baznīca ar vanagiem,brūveriem un ļedjajeviem priekšgalā ?  Vai godmaņi,šleseri,dombrovski un āboltiņas var iziet caur SIDRABA BĒRZU BIRZI ?

Nē, pēc viņu iešanas no šīs SIDRABA BĒRZU BIRZES pāri paliks tikai melni arumi.

Vai no Latvijas nav palikuši vieni vienīgi melni arumi ?

Ir !!!

Latviet, šie gara kropļi mums jāaizsūta pa taisno uz Elli. Un to mēs arī izdarīsim.

Ir patīkami pārsteidzoši, jau vairākas dienas pirms saulgriežiem, lasīt internetā ziņas, ka šogad tie tiks vareni atzīmēti. Gadu desmitos apslāpētais latvju gēns sāk mosties.

Tas ir tas DZINULIS, ko dēvē par LATVISKO DZĪVES DZIŅU, kas mums ir ieprogrammēts gēnos.

Un nekad, latviet,  nejauc to ar sātanistu viltīgo farsu- dzīves ziņu.

Paliec uzticīgs savai SirdsapziņaiDIEVA 10 Likumiem- Latviskajai DZĪVES DZIŅAI..

DIEVS SVĒTĪ LATVIJU !

22.06.14   L.Grantiņš

krievija,LRTT.ST.Saeima.Krievija.Latvija

Izraēla,palestīna, reiniks,āboltiņaAr noziedzīgo Krieviju jautājums ir nokārtots, lai dzīvo super noziedzīgā žīdKrievija:

https://www.youtube.com/watch?v=qWgpkisT3dw

Евреи на “Российском ТВ”. А многие и не знают!

https://www.youtube.com/watch?v=OZCHMNuJ_38

Известные евреи России! ШОК!!!

 

You may also like...

7 komentāru

 1. Andris7 saka:

  VISIEM PRIECIGU GADSKARTA MIJU !
  Katram atrast savu papardes ziedu.Balta rase muzu muzos.
  http://blog.slavicsouvenirs.com/images/traditions/agrippina-globe/agrippina-globe.jpg
  Dievi stav musu puse.Laiks nesis dzivesdzinu.
  http://survincity.com/wp-content/uploads/images/image_4cf349ce5703e.jpg
  Lai izkupetu un izplenetu tie,kuri noliedz musu dievus Satana citadele.
  http://rolandaspaulauskas.blogspot.co.uk/2013/02/blog-post.html
  Jo vini nes navi un iznicibu.
  =
  http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/fa/15/e0/fa15e00b7fe0974c3ed44b7f338e7596.jpg

 2. Vai Kārlis Ulmanis bija gara kroplis????? saka:

  E. Skabardis

  Latvieša dzīvesziņa

  Valsts Kulturas padome ir viens no tiem institutiem, kas nodrošina gara un kulturas patstāvīgo un neatkarīgo vietu tautā un valstī. Gars un kultura mums nav pakļauta materialām interesēm vai kādu aprindu savtīgiem aprēķiniem. Valsts Kulturas padome ar savām kamerām stāv brīvi un cienīgi blakām valsts saimnieciskai padomei un sadarbojas ar to. Garīgā un materiālā kultura, viena otru balstīdama un mudinādama, var Latvijā attīstīties un vairoties tik brīvi kā nekur citur.

  Valsts Kulturas padome, kā augstākais garīgais iestādījums mūsu zemē, izpildīs tos pienākumus, kas citās valstīs uzticēti zinātņu akademijām, mākslas senatiem, audzināšanas konciļiem un intelektualām konfederacijām. Šīs padomes statuts ir plaši tverts un lielā vērienā darināts. Viņš paver iespēju kāpināt latviešu kulturas dzīvi vēl neiedomājamos augstumos.

  Pirmajā padomes sesijā tika pieņemts kāds lēmums, kura sekas nemaz vēl nav īsti pārredzamas. Šķietas, ka to dienu, kad lēmumā izteiktais nodoms būs piepildījies, varēsim saukt par jauna laikmeta iesākumu mūsu tautas dzīvē.
  Kulturas padome nolēmusi sastādīt un izdot grāmatu par latvieša d z ī v e s z i ņ u t a u t a s g a r a m a n t ā s. No pirmās dzirdēšanas šai notikumā, šķiet, nav nekā sevišķi ievērojama, jo grāmatas, kurās apcerētas tautas garamantas un viņu saturs, nav mūsu literatūrā mazums. Vajaga tikai ieskatīties kaut vai A. Ozola sastādītā rokas grāmatā „Tautas dziesmu literatūras bibliografija” (1938), lai pārliecinātos, ka pēdējos piecdesmit gados rakstos iespiesti vairāki tūkstoši labu apcerējumu par daiņām vien, nemaz nerunājot par citām garamantām, parunām, teikām vai ticējumiem. Var domāt, ka viena grāmata vairāk neko daudz neienesīs līdzšinējos ieskatos par mūsu garamantām. Patiesībā lieta ir pavisam citāda.

  Vispirms, nevienā no daudziem pētījumiem vēl nav apcerēta latvieša dzīvesziņa. Tiesa, šis vārds mums visiem šķietas it kā jauns un neparasts, un tieši tādā salikumā arī nav atrodams tautas garamantās. Viņu pirmo reizi sācis lietot mūsu Prezidents Kārlis Ulmanis, kā to apliecināja profesiju kameras priekšsēdētājs, kurš Kulturas padomē referēja par šo jaunizdodamo grāmatu un viņas nosaukumu. Bet Mīlenbacha „Latviešu valodas vārdnīca” rāda, ka vārds ir pareizi un laimīgi izraudzīts (IV sēj. 724. lp.). Tādi izteicieni, kā: „darba ziņa un praša”, „ar gudru ziņu darīt”, „ziņā turēt” un tml. noskaidro vārda dzīvesziņa īsto saturu. Var teikt, ka Prezidenta nemaldīgās valodas sajūtas radītais vārds ir it kā atrasta atslēga, kas atslēdz sen aizkritušas mantu klēts durvis.

  Dzīvesziņa ir citos vārdos grūti izteicams jēdziens. Viņa nav gluži tas pats, kas dzīves gudrība vai dzīves uzskats. To gluži neizteic arī vārdi tikumība, bauslība un pasaules uzskats. Tā ir dzīvošanas zināšana, kas tautas mūžā iegūta, pārbaudīta un latviešu mūžam par labu un pareizu atrasta.

  Kas rūpīgi būs izlasījis pusmiljonu sakrātās latviešu dainas, tas skaidri būs atskārtis, ka tās ir gudras dzīvesziņas piepildītas. Mūža dzīvošana ar gudru ziņu ir tā garīgā serde, ap kuru satinies viss milzīgais tautdziesmu kamols. Barontēvs to zināja un dainas kārtodams ņēma par sistēmas pamatu cilvēka mūža ritumu. M ū ž s – lūk, latvieša svētais vārds. Nevienas citas tautas dzeja visā plašā pasaulē nav apdziedājusi mūžu un viņa dzīvošanu. Daudzām tautām pat pilnīgi trūkst vārda mūža apzīmēšanai, bet tām, kurām tāds vārds ir, viņš nav kļuvis par garamantu kodolu.

  Grāmata par latvieša dzīvesziņu būs mūsu jaunā Bībele, kas vēstīs tautai par to mūžīgi pareizo, daiļo, labo un svēto, kas bijis, ir un vienmēr būs. Uz šo dzīves ziņu kā nesatricinamu pamatu tad pacelsies atziņas par latvisko audzināšanu, latvisko stāju un latvisko tikumību. Latviešu dzīvesziņa būs skolu mācības pats galvenais priekšmets, kas pilnīgi pārveidos jaunās paaudzes dzīves izjūtu un izpratni. Uz latviskās dzīvesziņas pacelsies latviešu laikmetīgais pasaules uzskats, prātniecība un kultura, kā dabīgs turpinājums un pieaugums.

  Šodien mēs varam skaļi apliecināt, ka tie milzīgie pūliņi un lielie līdzekļi, kas izlietoti mūsu garamantu sakrāšanai un kārtošanai, nav neziņā palikuši. Mēs redzam, ka tās ir bijušas dārga rūda, ko esam izrakuši no savas tautas dvēseles dzelmēm. Mēs šo rūdu karsēsim savu siržu degsmē un liesim sudraba zvanus, kuru skandējums dos vienotu, pacilātu ritumu visiem mūsu dzīves soļiem no šūpuļa līdz kapam.

  Pareizi izprasta un valdzinoši izklāstīta latvieša dzīvesziņa vienīgā dos latviešu tautai to iekšējo vienību, kāda viņai vēl nav, jo vienotas dzīvesziņas mūsu tautas dvēselei pašreiz vēl trūkst. Ārēji mēs esam vienoti politiski, saimnieciski un sabiedriski. Bet to nevar vēl sacīt par mūsu dzīves izpratni un dzīves idealiem. Tos izsvaidijušas uz visām pusēm dažādās svešās etiskās, prātnieciskās un reliģiskās mācības. Kad mūsu Vadonim izdosies arī še panākt vēlamo vienību, tad viņš būs izdarījis to vislielāko savā mūžā, ko vien Debesis kādam cilvēkam var uzlikt. Viņš būs zelta laikmetu ievadījis savā tautā.

  „Brīvā Zeme”, 3. februārī 1939.

  [Teksts pirmsokupācijas latviešu ortografijā]
  .
  .
  Admins
  Dzīves ziņa ir ir iegūta izziņas ceļā, bet Dzīves dziņa ir jau iedzimta(nacionālā īpatnība).
  Par to jau šajā vietnē ir rakstīt un pārgudrības jau nav nekādas gudrības… .

 3. Andris7 saka:

  Atbilde ??? saka !
  Vis jau butu vienkarsi un saprotami,ja nebutu muzseno ienaidnieku.Kuri
  ne tikai iznicina fiziski,bet jauc pratu un sapratu.Viniem ari sodien
  pieder visi informativie ieroci,macibu centri un gariguma ietades.Vini
  izdomaja judaistisko kristietibu.Ar to bija par maz.Vini izdomaja
  Marksismu,kur materialas vertibas,jeb materialismu stadija augstak par
  garigo sapratu.Marksisms darbojas sodien ,ar pilnu tvaiku,lai iekarotu
  visu pasauli tresajam judu templim,ka vispasaules sinagogai,kura saplust
  visas cilveces garigas un materialas vertibas muzigai kontrolei.
  http://via-midgard.info/news/copyright/idol-kommunisticheskogo-faraona-5-chast.htm
  Vinu merkis ir likt noticet vinu dieviem, musu garigaja un gaisaja sadzive
  un pielugt tos,ka savus.

  Turpinajums…

 4. Andris7 saka:

  Ka tas tiek darits?Nosutiju dievu bildi gadskartas mija.Par Ziemas svetkiem
  un Jauno gadu jaaizmirst.Tie ir judu svetki.
  http://dziesmas.lv/d/Par_gadskartu_Janits_naca_-_Saulgriezi_-_Tautas_dziesma/14041
  Ta bilde,nav dievu sagaidisana,bet svesu dievu ielaisana.Vinu merkis likt
  noticet maskaradei.Un ta visu pec kartas.
  Meness dieve Simiramida.Par Simiramidu un Nimrodu sikak nekavesos.
  Informacijas pietiekosi.Par Tamuzu ari,kurs dzima 25.decembri.
  http://www.logoschristian.org/andromenati/nimrod.semiramis.tammuz.jpg
  Simiramidas simbolisms.
  http://www.whale.to/c/nimrod66.gif

  Turpinajums….

 5. Andris7 saka:

  Simiramida ir Amerikas Brivibas statuja.
  http://media-3.web.britannica.com/eb-media//16/152316-050-FADC8533.jpg
  Un divi torni nozime vienpadsmit 11.Tapat divas kolonnas masonu simbolika.
  11 priesteri.Tie kuri glaba, mums nozagtas zinasanas.
  https://www.youtube.com/watch?v=NZiCEiUO0gw
  Visiem datumiem,ka sakas kari un revolucijas ir simboliski sakrala nozime.
  Pie ta nekavesos.
  Musu dievi,nav tik izteiksmigi,toties patiesi un isti.
  http://blog.slavicsouvenirs.com/images/mythology-traditions/gods/rod-god/god-rod.jpg

  Turpinajums…

 6. …………..
  ………..
  Admins
  Tad pildi savu solījumu, kuru tu jau trešo reizi lauzi. Nenāc šajā i-vietnē un savas drazas nemet citiem sejā. Atver pats savu LAPU un driķē tik vaļā visas savas pārgudrības. LAPA ir ļoti lēta,ja pats to apkalpo. Izmaksas tev aizsūtīju…. . Pacenties, lai citi no tevis mācās, bet ne pašam mācīt… .
  Vēlu tev veiksmi… .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *